Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 17:29:46 vasta tsitaadiga

mingi chainmod vms.
Mida sa kasutad?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 18:22:00 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
seda saad uuendada siis kui mitte ametlik 3.3.3 on vast väljas juba.

Raske protseduur see flashimine? Samfirmwares oli mingi guide olemas. Ja kui kaua aega see võtab?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 18:38:18 vasta tsitaadiga

minul võtab see maksimaalselt 5 minutit, enamasti 2-3 minutit.

Tiri omale kas 2.3.4 või 2.3.5 ja odin3 1.70 ja google õpetus.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 20:13:23 vasta tsitaadiga

mul on cf root aga muidu vaata http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1262215
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 21:37:38 vasta tsitaadiga

sain wifi tööle peale uuesti installi.
Aga kas mingit lagfixi pole vms?
Kuidagi uimane on ja modern combat 2 ei lähe käima selle rommiga.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:18:06 vasta tsitaadiga

Kui tuleb see koht, kus on vaja aku välja võtta, siis ei tohi usb arvuti küljest lahti ühendada, olen õigesti aru saanud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:29:52 vasta tsitaadiga

kikaskilla, akut pole vaja kusagil ara vaja votta. Millist rommi paned peale?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:34:53 vasta tsitaadiga

I9003XXKPH 2.3.4

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1004622

tolle guide järgi pidi aku eemaldama, kui download process läbi on
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:40:09 vasta tsitaadiga

On sul mobla ka ikka i9003
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:53:15 vasta tsitaadiga

GT-i9003 jah

Edit: saab/tohib 2.2.1 I9003XXKB1 pealt otse i9003XXKPH peale minna? või peab mingi versioon vahel olema?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:54:58 vasta tsitaadiga

kikaskilla, Ma olen tavaliselt nii teinud:

1 - teen telefonile enne flashimist reseti *2767*3855#
2 - lülitan telefoni välja ja võtan SIM-kaardi ning microSD välja
3 - lülitan telefoni sisse Donwload Mode-sse (Volüüm alla + Home + Power)
4 - teen arvutis Odini lahti ja näitan vastavad failid seal ette (PIT, PDA, MODEM, CSC)
5 - ühendan telefoni USB kaabliga (eelnevalt peavad Samsa draiverid olema installitud)
6 - flashib ära ja hiljem veel üks reset *2767*3855# kui aparaat on uue softiga üles tulnud

See siis stock firmware peale lastes. ~3 min võibolla.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 23:40:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
kikaskilla, Ma olen tavaliselt nii teinud:

1 - teen telefonile enne flashimist reseti *2767*3855#
2 - lülitan telefoni välja ja võtan SIM-kaardi ning microSD välja
3 - lülitan telefoni sisse Donwload Mode-sse (Volüüm alla + Home + Power)
4 - teen arvutis Odini lahti ja näitan vastavad failid seal ette (PIT, PDA, MODEM, CSC)
5 - ühendan telefoni USB kaabliga (eelnevalt peavad Samsa draiverid olema installitud)
6 - flashib ära ja hiljem veel üks reset *2767*3855# kui aparaat on uue softiga üles tulnud

See siis stock firmware peale lastes. ~3 min võibolla.

milleks sim ja SD kaarti vaja välja võtta?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 23:48:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, Hehe, hea küsimus, tunnistan, et võibolla see polegi põhjendatud, aga järgisin ise ka kunagi mingit õpetust ja sealt see mulle külge jäi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 00:07:18 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
jeesus188, Hehe, hea küsimus, tunnistan, et võibolla see polegi põhjendatud, aga järgisin ise ka kunagi mingit õpetust ja sealt see mulle külge jäi.

seda ei pea tegema, vähemalt mitte s5830 ja s2 juures

vaevalt ka i9000 juures icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 00:10:22 vasta tsitaadiga

Jah, mul on need ükskord sisse ununenud ja midagi halba ei juhtunud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 00:26:10 vasta tsitaadiga

Sain edukalt praegu XXKPE peale, vaatab, kas on vaja XXKPH peale lükata. Telefon kõvasti kiirem nüüd. Aitäh kõigile kes abiks olid beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 15.09.2011 01:18:04 vasta tsitaadiga

Kui telefonil wifi sisse lülitatud (Galaxy S/2.3.3) siis ta pidevalt otsib ka teisi ühendusi, on connectitud minu koduvõrku aga Wi-Fi settingute alt näeb, et aparaat pidevalt scannib ning otsib muidu võrke, ehk siis mul lööb naabri oma sinna ette vahelduva eduga. Seda pidevat scannimist kuidagi vaigistada ei saa, aitaks aku pidavusele kindlasti kaasa ?
Ega see aku kestvusele negatiivselt mõju kui mul on Sync sees aga wifi ja andmeside on väljas (background data ning auto-sync üksinda ei toimeta midagi telefonis?) ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 12:03:34 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... hetkel kasutan seda:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=964672
... säästlikkuse, toimivuse ja funktsionaalsuse osas tundub olevat hea tasakaal icon_rolleyes.gif samas, kiirus ja säästlikkus eriti käsikäes käia ei taha st. MIUI kiirust sa selle ROM'iga ei näe ...


Suured tänud! Lasin selle peale ja nüüd aku tõepoolest peab. Kiirus tundub ka hea ja kujundamise võimalusi on ka ikka piisavalt. Stock ikoonid nägid natuke odavad välja, aga selle sai launcher pro abil parandatud. Väga enam MIUI'd taga ei nutagi, kuna paljud funktsioonid, mida arvasin MIUI eripära olema olid vist hoopis 2.3.4 firmware teene ja ka selles romis kenasti olemas.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 00:04:07 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Sain edukalt praegu XXKPE peale, vaatab, kas on vaja XXKPH peale lükata. Telefon kõvasti kiirem nüüd. Aitäh kõigile kes abiks olid beer_yum.gif thumbs_up.gif

Ok, midagi on nüüd pahasti, nimelt kaamera ei tööta. Oskab keegi aidata?

Edit: Reflash tegi asja korda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 17:30:00 vasta tsitaadiga

See 2.3.5 on küll suht ebaõnnestunud asi.
Kui panen desktopile folderisse asjad siis tuleb neid mitu, enam ei saa ülevalt ribalt praitnessi muuta, erinevad rakendused ei tööta, jne jne jne. kolin vist 2.3.4 peale tagasi.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:25:03 vasta tsitaadiga

Kes oskab öelda kus antud telefonil andmemahu loendur asub? Ei õnnestu kuidagi leida...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:32:09 vasta tsitaadiga

... originaalis sellist asja polegi, kuid kõik, mida pole, saad Marketist n.
https://market.android.com/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog&feature=search_result

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loomet
HV kasutaja
loomet

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:11:42 vasta tsitaadiga

klappidest ei taha keegi loobuda mingi € eest? kass krt tegi juhtmevabadeks mu omad icon_cry.gif
_________________
/R.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 23:21:29 vasta tsitaadiga

Nii,lugu järgmine nimelt,et iga kord,kui telefoni nö aktiveerin,et helistada või postkastigi minna maile lugema,viskab koheselt ette mustal taustal valgete servadega kasti,milles sees kiri: Vabandust! Rakendus Google Services Framework(toiming com.google.process.gapps) on ootamatult lõppenud.Palun proovige uuesti. Ja selle kirja all kast-sunnitud sulgemine,mida pead siis toksama,et saaks edasi toimetada
Vahepeal oli veel seoses selle kirjaga siuke jama,et nt logis näitas ainult tel.nr-eid ilma kontakti nimedetta... icon_confused.gif

Mis värk sellega on ja kuda vabaneda?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2011 19:54:32 vasta tsitaadiga

Incikas, rom hapuks läinud
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 09:53:56 vasta tsitaadiga

Elisa esindustesse on saabumas või juba saabunud uuenduskuuri läbinud Galaxy S ehk Galaxy S Plus (i9001). On kellelgi sellega seonduvaid kogemusi jagada?
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/samsung-i9001-galaxy-s-plus
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 22:39:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Incikas, rom hapuks läinud


ja mida tegema peaksin icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 22:43:57 vasta tsitaadiga

rerommima ehk?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 00:14:52 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Elisa esindustesse on saabumas või juba saabunud uuenduskuuri läbinud Galaxy S ehk Galaxy S Plus (i9001). On kellelgi sellega seonduvaid kogemusi jagada?
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/samsung-i9001-galaxy-s-plus


Kiirem prose kuid oluliselt lahjem GPU.
Seega 3D peal on halvem, kuid niisama surfides kiirem (samas saab vana galax S'i väga kerge vaevaga kiiremaks OC'ida)

"Adreno 205 GPU is weaker than PowerVR SGX540 in the original"
allikas: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus-review-623.php

Benchamrkides oli vahe hästi näha.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 00:40:34 vasta tsitaadiga

ma rõhutaks veel tomz-i sõna - "OLULISELT" icon_exclaim.gif
praegu veel saab poest I9000! neid erinevaid "järgesid" ei ostaks pekstes ka mitte icon_rolleyes.gif
kuigi kolepalju maksab ikka, kui sama riistvaraga Wave (v.a sisemälu) on aastaga üle 2k (vanas rahas) langenud. ning sellel edeneb tasapisi bada ja Android dualboot icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 17:44:24 vasta tsitaadiga

Ei tea mis jama on aga jvp-ga ei tööta skype video kõne. Installisin uue peale korduvalt aga videokõnet ikka pole. Kuigi ennem 2,3,5 oli olemas ja enne 2,3,5 installi jvp-ga oli ka video kõne olemas.
Keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 20:10:54 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
rerommima ehk?


Mesasja tegema icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 20:13:16 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
arm2004 kirjutas:
rerommima ehk?


Mesasja tegema icon_question.gif icon_eek.gif

uue rommi peale panema!
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 21:13:15 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Incikas kirjutas:
arm2004 kirjutas:
rerommima ehk?


Mesasja tegema icon_question.gif icon_eek.gif

uue rommi peale panema!

okei,aga oskab keegi juhendada,kuidas see käib icon_redface.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 25.09.2011 08:48:51 vasta tsitaadiga

Settings -> Privacy -> Factory data reset

Enne tee Kiesiga kontaktidest tagavarakoopia juhul kui sul ei istu nad google serveris või SIM kaardil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 17:20:16 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Settings -> Privacy -> Factory data reset

Enne tee Kiesiga kontaktidest tagavarakoopia juhul kui sul ei istu nad google serveris või SIM kaardil.
eestikeeles on siis kuidas? Seades-Privaatsus-? Kiesiga on back-up tehtud
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 12:46:05 vasta tsitaadiga

Panin omale eile peale hybrid 2.0 peale 2.3.5 baasil ja hetkel olen küll siga rahul. Ilus, kiire, lihtne ja ilus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 26.09.2011 15:25:52 vasta tsitaadiga

Kas teab keegi sellist asja kui ekraani peale lendasid sädemed ja ekraan nüüd metsas siis kas see kuulub garantii alla?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 15:49:47 vasta tsitaadiga

Rain01 kirjutas:
Kas teab keegi sellist asja kui ekraani peale lendasid sädemed ja ekraan nüüd metsas siis kas see kuulub garantii alla?

proovida ju võid icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 26.09.2011 17:39:04 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 19:36:25 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Incikas kirjutas:
arm2004 kirjutas:
rerommima ehk?


Mesasja tegema icon_question.gif icon_eek.gif

uue rommi peale panema!

okei,aga oskab keegi juhendada,kuidas see käib icon_redface.gif icon_question.gif


Nuuh,nõuanded teretulnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 23:30:18 vasta tsitaadiga

Googel õpetusi ja romme täis juu?!

tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 27.09.2011 15:27:38 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi.


Anyone ?


Veel selline küsimus, et mis vidinaga saaks enda asukohta fikseerida, nt lähen metsa seenele ning teen märke auto juurde, et hiljem ka tagasitee leida ? Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 15:31:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida


Locusel oli vist selline võimalus, et juhatas pärast punkti suunas tagasi. Mingi "parkimise asukoha abi" või mis iganes ta seal ka oli... google mapsil on "My places" saad ära märkida

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 16:30:36 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
-=Px=- kirjutas:
Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi.


Anyone ?


Veel selline küsimus, et mis vidinaga saaks enda asukohta fikseerida, nt lähen metsa seenele ning teen märke auto juurde, et hiljem ka tagasitee leida ? Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida ?

milles kysimus-salvesta enda asukoht auto juures ära(favorite või kodu) ja siis pärast kõnni autoni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 20:30:01 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Googel õpetusi ja romme täis juu?!

tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus.


kas siis läheb kogu mu Darky 9.3?
Millise ma sealt netist krt valima peaksin? Google on täis,google on täis....tänitada pole mõtet krt,parem mõni seletav viide,ei uuenda rommi ja telefoni iga päev icon_evil.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullmees
HV kasutaja
hullmees

liitunud: 19.01.2003




sõnum 27.09.2011 21:21:32 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Googel õpetusi ja romme täis juu?!

tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus.


kas siis läheb kogu mu Darky 9.3?
Millise ma sealt netist krt valima peaksin? Google on täis,google on täis....tänitada pole mõtet krt,parem mõni seletav viide,ei uuenda rommi ja telefoni iga päev icon_evil.gif


uut rom-i vast pole vaja ehk saad ka lihtsamalt. lähed "recovery" mode-sse, sealt valid siis wipe data ja wipe cache. NB: (kõik app-id ja seadistused kustutatakse).
Või lased uuesti üle selle darky 9.3-e !

Ise teen tavaliselt backup-i CWM-is ja kui midagi peeti läheb rom-i panemisel siis lasen uuele romile Advanced restore alt tagasi data ja vajadusel cache.

võid ka proovida teha praegusest rom-ist backup ja siis teed selle wipe data ja wipe cache, kui ilma probleemideta käima läheb siis lased Advanced restore alt tagasi "restore data"

EDU !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 04:04:13 vasta tsitaadiga

Kui tahad uut rommi siis void täpsustada millist. Oleks lihtsam soovituid linke tuua.
Tänitamine tånitqmiseks aga seesama teema ka õpetusi jms täis. Iga lehkülg igale kasutajale uuesti õpetust esile tuua ka suht pointless.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 29.09.2011 09:59:05 vasta tsitaadiga

2x on nüüdseks juhtunud selline lugu, et telefon sööb ööga ennast tühjaks, õhtul on veel 60% akut nt. Andmeside, wi-fi, sync ja apid on väljas ning telefon standby peal. Kõige suuremaks aku hävitajaks näitab (settings - about - battery use) 'Android OS', et milles võib problem olla, mis seal niipalju tarvitada võiks? Tavaliselt läheb mõni üksik % ööga (8-9h).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 10:00:40 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
2x on nüüdseks juhtunud selline lugu, et telefon sööb ööga ennast tühjaks, õhtul on veel 60% akut nt. Andmeside, wi-fi, sync ja apid on väljas ning telefon standby peal. Kõige suuremaks aku hävitajaks näitab (settings - about - battery use) 'Android OS', et milles võib problem olla, mis seal niipalju tarvitada võiks? Tavaliselt läheb mõni üksik % ööga (8-9h).


Mingi viirus vist
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.