|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 17:29:46
|
|
|
mingi chainmod vms.
Mida sa kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.09.2011 18:22:00
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| seda saad uuendada siis kui mitte ametlik 3.3.3 on vast väljas juba. |
Raske protseduur see flashimine? Samfirmwares oli mingi guide olemas. Ja kui kaua aega see võtab?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 18:38:18
|
|
|
minul võtab see maksimaalselt 5 minutit, enamasti 2-3 minutit.
Tiri omale kas 2.3.4 või 2.3.5 ja odin3 1.70 ja google õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 21:37:38
|
|
|
sain wifi tööle peale uuesti installi.
Aga kas mingit lagfixi pole vms?
Kuidagi uimane on ja modern combat 2 ei lähe käima selle rommiga.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.09.2011 22:18:06
|
|
|
| Kui tuleb see koht, kus on vaja aku välja võtta, siis ei tohi usb arvuti küljest lahti ühendada, olen õigesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 22:29:52
|
|
|
| kikaskilla, akut pole vaja kusagil ara vaja votta. Millist rommi paned peale?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 22:40:09
|
|
|
| On sul mobla ka ikka i9003
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.09.2011 22:53:15
|
|
|
GT-i9003 jah
Edit: saab/tohib 2.2.1 I9003XXKB1 pealt otse i9003XXKPH peale minna? või peab mingi versioon vahel olema?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.09.2011 22:54:58
|
|
|
kikaskilla, Ma olen tavaliselt nii teinud:
1 - teen telefonile enne flashimist reseti *2767*3855#
2 - lülitan telefoni välja ja võtan SIM-kaardi ning microSD välja
3 - lülitan telefoni sisse Donwload Mode-sse (Volüüm alla + Home + Power)
4 - teen arvutis Odini lahti ja näitan vastavad failid seal ette (PIT, PDA, MODEM, CSC)
5 - ühendan telefoni USB kaabliga (eelnevalt peavad Samsa draiverid olema installitud)
6 - flashib ära ja hiljem veel üks reset *2767*3855# kui aparaat on uue softiga üles tulnud
See siis stock firmware peale lastes. ~3 min võibolla.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2011 23:40:14
|
|
|
| SKG kirjutas: |
kikaskilla, Ma olen tavaliselt nii teinud:
1 - teen telefonile enne flashimist reseti *2767*3855#
2 - lülitan telefoni välja ja võtan SIM-kaardi ning microSD välja
3 - lülitan telefoni sisse Donwload Mode-sse (Volüüm alla + Home + Power)
4 - teen arvutis Odini lahti ja näitan vastavad failid seal ette (PIT, PDA, MODEM, CSC)
5 - ühendan telefoni USB kaabliga (eelnevalt peavad Samsa draiverid olema installitud)
6 - flashib ära ja hiljem veel üks reset *2767*3855# kui aparaat on uue softiga üles tulnud
See siis stock firmware peale lastes. ~3 min võibolla. |
milleks sim ja SD kaarti vaja välja võtta?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.09.2011 23:48:56
|
|
|
| jeesus188, Hehe, hea küsimus, tunnistan, et võibolla see polegi põhjendatud, aga järgisin ise ka kunagi mingit õpetust ja sealt see mulle külge jäi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2011 00:07:18
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| jeesus188, Hehe, hea küsimus, tunnistan, et võibolla see polegi põhjendatud, aga järgisin ise ka kunagi mingit õpetust ja sealt see mulle külge jäi. |
seda ei pea tegema, vähemalt mitte s5830 ja s2 juures
vaevalt ka i9000 juures
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.09.2011 00:10:22
|
|
|
| Jah, mul on need ükskord sisse ununenud ja midagi halba ei juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
15.09.2011 00:26:10
|
|
|
Sain edukalt praegu XXKPE peale, vaatab, kas on vaja XXKPH peale lükata. Telefon kõvasti kiirem nüüd. Aitäh kõigile kes abiks olid
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
15.09.2011 01:18:04
|
|
|
Kui telefonil wifi sisse lülitatud (Galaxy S/2.3.3) siis ta pidevalt otsib ka teisi ühendusi, on connectitud minu koduvõrku aga Wi-Fi settingute alt näeb, et aparaat pidevalt scannib ning otsib muidu võrke, ehk siis mul lööb naabri oma sinna ette vahelduva eduga. Seda pidevat scannimist kuidagi vaigistada ei saa, aitaks aku pidavusele kindlasti kaasa ?
Ega see aku kestvusele negatiivselt mõju kui mul on Sync sees aga wifi ja andmeside on väljas (background data ning auto-sync üksinda ei toimeta midagi telefonis?) ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
15.09.2011 12:03:34
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... hetkel kasutan seda:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=964672
... säästlikkuse, toimivuse ja funktsionaalsuse osas tundub olevat hea tasakaal samas, kiirus ja säästlikkus eriti käsikäes käia ei taha st. MIUI kiirust sa selle ROM'iga ei näe ... |
Suured tänud! Lasin selle peale ja nüüd aku tõepoolest peab. Kiirus tundub ka hea ja kujundamise võimalusi on ka ikka piisavalt. Stock ikoonid nägid natuke odavad välja, aga selle sai launcher pro abil parandatud. Väga enam MIUI'd taga ei nutagi, kuna paljud funktsioonid, mida arvasin MIUI eripära olema olid vist hoopis 2.3.4 firmware teene ja ka selles romis kenasti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
16.09.2011 00:04:07
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
Sain edukalt praegu XXKPE peale, vaatab, kas on vaja XXKPH peale lükata. Telefon kõvasti kiirem nüüd. Aitäh kõigile kes abiks olid  |
Ok, midagi on nüüd pahasti, nimelt kaamera ei tööta. Oskab keegi aidata?
Edit: Reflash tegi asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
16.09.2011 17:30:00
|
|
|
See 2.3.5 on küll suht ebaõnnestunud asi.
Kui panen desktopile folderisse asjad siis tuleb neid mitu, enam ei saa ülevalt ribalt praitnessi muuta, erinevad rakendused ei tööta, jne jne jne. kolin vist 2.3.4 peale tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi86
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
18.09.2011 15:25:03
|
|
|
| Kes oskab öelda kus antud telefonil andmemahu loendur asub? Ei õnnestu kuidagi leida...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loomet
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
19.09.2011 22:11:42
|
|
|
klappidest ei taha keegi loobuda mingi € eest? kass krt tegi juhtmevabadeks mu omad
_________________ /R. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
21.09.2011 23:21:29
|
|
|
Nii,lugu järgmine nimelt,et iga kord,kui telefoni nö aktiveerin,et helistada või postkastigi minna maile lugema,viskab koheselt ette mustal taustal valgete servadega kasti,milles sees kiri: Vabandust! Rakendus Google Services Framework(toiming com.google.process.gapps) on ootamatult lõppenud.Palun proovige uuesti. Ja selle kirja all kast-sunnitud sulgemine,mida pead siis toksama,et saaks edasi toimetada
Vahepeal oli veel seoses selle kirjaga siuke jama,et nt logis näitas ainult tel.nr-eid ilma kontakti nimedetta...
Mis värk sellega on ja kuda vabaneda?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.09.2011 19:54:32
|
|
|
| Incikas, rom hapuks läinud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
23.09.2011 22:39:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Incikas, rom hapuks läinud |
ja mida tegema peaksin
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.09.2011 22:43:57
|
|
|
rerommima ehk?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.09.2011 00:14:52
|
|
|
Kiirem prose kuid oluliselt lahjem GPU.
Seega 3D peal on halvem, kuid niisama surfides kiirem (samas saab vana galax S'i väga kerge vaevaga kiiremaks OC'ida)
"Adreno 205 GPU is weaker than PowerVR SGX540 in the original"
allikas: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus-review-623.php
Benchamrkides oli vahe hästi näha.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.09.2011 00:40:34
|
|
|
ma rõhutaks veel tomz-i sõna - "OLULISELT"
praegu veel saab poest I9000! neid erinevaid "järgesid" ei ostaks pekstes ka mitte
kuigi kolepalju maksab ikka, kui sama riistvaraga Wave (v.a sisemälu) on aastaga üle 2k (vanas rahas) langenud. ning sellel edeneb tasapisi bada ja Android dualboot
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
24.09.2011 17:44:24
|
|
|
Ei tea mis jama on aga jvp-ga ei tööta skype video kõne. Installisin uue peale korduvalt aga videokõnet ikka pole. Kuigi ennem 2,3,5 oli olemas ja enne 2,3,5 installi jvp-ga oli ka video kõne olemas.
Keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
24.09.2011 20:10:54
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| rerommima ehk? |
Mesasja tegema
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
24.09.2011 20:13:16
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| rerommima ehk? |
Mesasja tegema  |
uue rommi peale panema!
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
24.09.2011 21:13:15
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| rerommima ehk? |
Mesasja tegema  |
uue rommi peale panema! |
okei,aga oskab keegi juhendada,kuidas see käib
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
25.09.2011 08:48:51
|
|
|
Settings -> Privacy -> Factory data reset
Enne tee Kiesiga kontaktidest tagavarakoopia juhul kui sul ei istu nad google serveris või SIM kaardil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
25.09.2011 17:20:16
|
|
|
| õllekas kirjutas: |
Settings -> Privacy -> Factory data reset
Enne tee Kiesiga kontaktidest tagavarakoopia juhul kui sul ei istu nad google serveris või SIM kaardil. |
eestikeeles on siis kuidas? Seades-Privaatsus-? Kiesiga on back-up tehtud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
26.09.2011 12:46:05
|
|
|
Panin omale eile peale hybrid 2.0 peale 2.3.5 baasil ja hetkel olen küll siga rahul. Ilus, kiire, lihtne ja ilus
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain01
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2005
|
26.09.2011 15:25:52
|
|
|
| Kas teab keegi sellist asja kui ekraani peale lendasid sädemed ja ekraan nüüd metsas siis kas see kuulub garantii alla?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2011 15:49:47
|
|
|
| Rain01 kirjutas: |
| Kas teab keegi sellist asja kui ekraani peale lendasid sädemed ja ekraan nüüd metsas siis kas see kuulub garantii alla? |
proovida ju võid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
26.09.2011 17:39:04
|
|
|
Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
26.09.2011 19:36:25
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| rerommima ehk? |
Mesasja tegema  |
uue rommi peale panema! |
okei,aga oskab keegi juhendada,kuidas see käib  |
Nuuh,nõuanded teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
26.09.2011 23:30:18
|
|
|
Googel õpetusi ja romme täis juu?!
tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
27.09.2011 15:27:38
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi. |
Anyone ?
Veel selline küsimus, et mis vidinaga saaks enda asukohta fikseerida, nt lähen metsa seenele ning teen märke auto juurde, et hiljem ka tagasitee leida ? Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2011 15:31:04
|
|
|
| tsitaat: |
Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida
|
Locusel oli vist selline võimalus, et juhatas pärast punkti suunas tagasi. Mingi "parkimise asukoha abi" või mis iganes ta seal ka oli... google mapsil on "My places" saad ära märkida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.09.2011 16:30:36
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| -=Px=- kirjutas: |
Keegi teab kuidas 2.3.3'el seda tööle saada: Link
Longpress '?123' ei toimi. |
Anyone ?
Veel selline küsimus, et mis vidinaga saaks enda asukohta fikseerida, nt lähen metsa seenele ning teen märke auto juurde, et hiljem ka tagasitee leida ? Tuleks ehk mingi asjalik gps programm hankida ? |
milles kysimus-salvesta enda asukoht auto juures ära(favorite või kodu) ja siis pärast kõnni autoni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
27.09.2011 20:30:01
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Googel õpetusi ja romme täis juu?!
tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus. |
kas siis läheb kogu mu Darky 9.3?
Millise ma sealt netist krt valima peaksin? Google on täis,google on täis....tänitada pole mõtet krt,parem mõni seletav viide,ei uuenda rommi ja telefoni iga päev
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullmees
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003
|
27.09.2011 21:21:32
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
Googel õpetusi ja romme täis juu?!
tõmba rom mida saab odiniga installida ja enamasti ka rommi allalaadimise juures õpetus. |
kas siis läheb kogu mu Darky 9.3?
Millise ma sealt netist krt valima peaksin? Google on täis,google on täis....tänitada pole mõtet krt,parem mõni seletav viide,ei uuenda rommi ja telefoni iga päev  |
uut rom-i vast pole vaja ehk saad ka lihtsamalt. lähed "recovery" mode-sse, sealt valid siis wipe data ja wipe cache. NB: (kõik app-id ja seadistused kustutatakse).
Või lased uuesti üle selle darky 9.3-e !
Ise teen tavaliselt backup-i CWM-is ja kui midagi peeti läheb rom-i panemisel siis lasen uuele romile Advanced restore alt tagasi data ja vajadusel cache.
võid ka proovida teha praegusest rom-ist backup ja siis teed selle wipe data ja wipe cache, kui ilma probleemideta käima läheb siis lased Advanced restore alt tagasi "restore data"
EDU !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.09.2011 04:04:13
|
|
|
Kui tahad uut rommi siis void täpsustada millist. Oleks lihtsam soovituid linke tuua.
Tänitamine tånitqmiseks aga seesama teema ka õpetusi jms täis. Iga lehkülg igale kasutajale uuesti õpetust esile tuua ka suht pointless.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
29.09.2011 09:59:05
|
|
|
| 2x on nüüdseks juhtunud selline lugu, et telefon sööb ööga ennast tühjaks, õhtul on veel 60% akut nt. Andmeside, wi-fi, sync ja apid on väljas ning telefon standby peal. Kõige suuremaks aku hävitajaks näitab (settings - about - battery use) 'Android OS', et milles võib problem olla, mis seal niipalju tarvitada võiks? Tavaliselt läheb mõni üksik % ööga (8-9h).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.09.2011 10:00:40
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| 2x on nüüdseks juhtunud selline lugu, et telefon sööb ööga ennast tühjaks, õhtul on veel 60% akut nt. Andmeside, wi-fi, sync ja apid on väljas ning telefon standby peal. Kõige suuremaks aku hävitajaks näitab (settings - about - battery use) 'Android OS', et milles võib problem olla, mis seal niipalju tarvitada võiks? Tavaliselt läheb mõni üksik % ööga (8-9h). |
Mingi viirus vist
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|