|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2011 12:44:59
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga. |
Minul ei lase miskipärast:
 |
vot - põhjus ja tagajärg! |
bullshit , Unattendediga asja liigutamine ongi ainus Microsofti enda poolt soovitatud viis, kogu User folderi liigutamiseks...
Domeeni keskkonnas, on su User folder tihtipeale ju üldse serveris, mitte lokaalmasinas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
11.09.2011 15:18:53
|
|
|
0x80004002
selline error. Ainsad lahendid pakutakse XP ja VIsta kohta. Mida teha Win 7 64 bit ultimate korral?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.09.2011 17:50:48
|
|
|
| flameas, ära ole kidakeelne. Ehk ütled millal ja millega seoses see error tuleb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
11.09.2011 18:06:31
|
|
|
näiteks kui üritada Win Defenderit välja lülitada.. peale selle asja sisse lülitamist igasugune jama hakkas.. eirit peale tema updatet.. heli ka enam pole.. "Failed to play test tone" control panelis..
no such interface supported ütleb ka errori juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
11.09.2011 18:53:02
|
|
|
XPle see juu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.09.2011 19:31:10
|
|
|
| flameas kirjutas: |
XPle see juu  |
Vistale ka ju.
Tähendab, kui sa tähele panid, siis "Let me fix it myself" järel on kirjas juhendid, kuidas faile registreerida. Kui see allalaetud fail Win 7 all ei käivitu, siis kasuta seda Notepadi varianti. Ja võta need, mis Vista jaoks mõeldud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 09:33:41
|
|
|
| tomorrow, registri varianti ka proovisid? Ja miks ka "Lock" on mitteaktiivne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.09.2011 10:12:54
|
|
|
Mul oli umbes sama jama - switch user enam ei toiminud. Lock küll toimis, aga lõpuks muu ei aidanud kui reinstall. Proovisin ka igasugu registri näppeid, ja isegi vist restore varianti aga ei tolku miskit.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 10:40:05
|
|
|
tahans system restoret teha - isegi safe modes viskab 0x8000ffff catastrofic error
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 12:06:20
|
|
|
| flameas, sfc /scannow võiks esimese ehmatusena proovida. Selleks käivita command prompt administraatorina ja sisesta sinna see käsk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 12:08:01
|
|
|
| ütleb: Windows Resource protection could not start repair service. ei tea kas safe modes laseks teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 12:09:58
|
|
|
| Proovi safe modes jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jüri Öö
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
12.09.2011 13:31:54
|
|
|
| Tegin oma kõvakettast backupi. Kõvakettal on umbes 250 GB andmeid, aga Windows suutis selle välisele kettale peaaegu 500 GB-na varundada. Mismõttes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 13:55:36
|
|
|
tudiludi, ei tööta ka safe modes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.09.2011 14:17:24
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| tomorrow, registri varianti ka proovisid? Ja miks ka "Lock" on mitteaktiivne? |
Lõin vastava registrivõtme (vaikimisi seda ei eksisteerinud seal) ja panin väärtuseks 0 ehk mitte kinni keerata Switch User valikut.
Muutsin ka vastava Group Policy sätte Disabled peale.
Locki ma ei kasuta, seega sellest mul suva.
| painkillah kirjutas: |
| Mul oli umbes sama jama - switch user enam ei toiminud. Lock küll toimis, aga lõpuks muu ei aidanud kui reinstall. Proovisin ka igasugu registri näppeid, ja isegi vist restore varianti aga ei tolku miskit. |
Nagu mainisin, siis läbi CTRL+ALT+DEL minnes või C:\Windows\System32\tsdiscon.exe käivitades toimib nagu peaks.Lihtsalt start menüü kaudu minnes on valik hall.
Niipalju kui lugesin, siis soovitati uus konto luua, kuna vana võib corrupt olla.
Ei viitsi küll selle pisiasja pärast uut kontot teha
Pealegi uus install on juba selle kuu lõpus.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 14:17:49
|
|
|
| flameas, siis kontrolli oma arvutit viiruste jm pahavara suhtes. MBAMiga ka kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 14:23:39
|
|
|
Saab tehtud. Huvitav kas MBAMi tasuta versioon on piisav?
--e - muidu on AVG kasutusel mul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 14:38:34
|
|
|
Tasuta on ka piisav jah. AVG-ga tee ka kontroll.
Kui oled kontrollid ära teinud või rohkem ei viitsi kontrollida, siis viimane variant süsteemi taastamiseks on Win 7 plaadi abil. See on süsteemist sõltumatu meetod, mida praktiliselt ei tohiks mõjutada ükski pahavara või registri viga. SFC peaks saama ka plaadi abiga teha.
Kui eeldada, et su taastepunktid pole ka ära "ussitanud" ( ), siis käivitad arvuti plaadilt, Install now aknas vajutad all olevale Repair your computer lingile. Kontrollitakse süsteemi, eeldatavasti vigu ei leita ja siis saad valida juba system restore.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.09.2011 14:45:36
|
|
|
flameas, AVG kasutamine on võrdne sõelaga vee kandmisega...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 15:08:59
|
|
|
| udusiil, mida välja pakud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 15:53:19
|
|
|
| skännid ei näidand midagi. proovin plaadi värki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.09.2011 15:54:40
|
|
|
LiivaneLord: Näiteks võtad mõne tõsiselt võetava viirusetõrje "Triali" kasvõi. Ehk siis seesama tasuline asi, mida saab tasuta teatud aja jooksul kasutada.
Samuti on enamustel olemas ka tasuta Viirustest puhastajad. Kuigi ma ise eelistan sel juhul "Triali".
--------------------------------
Mis aga puutub Taastepunktidesse ja nende kasutamisse, siis need tuleb ikka kõigepealt varem salvestada. Ja kui seda tehtud pole varem, siis hiljem pole ka midagi taastada.
Nii, et kui ikka tahad puudega maja kütta, siis pead ikka puud valmis varuma. Kui puid varutud pole, siis ei küta sa ka mitte kui midagi. Sama jutt kehtib siis ka Restore Pointi kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 16:08:57
|
|
|
tahanteada, too siis välja nimekiri, mida peaks igaüks läbi tegema?
tahanteada, kas flameas on viidanud sellele, et tal taastepunktid PUUDUVAD??? Alustas ta ju sellest, et tal taastamisel tuli error, mis ei viita sellele, et süsteemitaaste oleks välja lülitatud, vaid hoopis sellele, et süsteemitaastega on probleeme.
Ära jahu siin niisama, vaid otsi üles mõni mõlisemise teema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 16:12:39
|
|
|
Ärge jamage.. Formati tegin.. muu ei paistnud aitavat. Väga hullu pole.. paar tundi peale installi möllata ja asi sama heas töökorras kui ennegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.09.2011 16:29:34
|
|
|
Edit: Vaatasin ringi - augustikuu seisuga ruulivad Win7-e viirusetõrje-edetabelite tipus endiselt siis Bitdefender ja Kaspersky.
- Ja näiteks Kasperskyl on olemas 60-päevane "trial" ning sellest peaks piisama kümnete viiruste tapmiseks ka siis, kui nädalas üks-paar maha tappa.
- Näha on ka muidu see, et nii Eset Nod32 kui Norton üritavad pingsalt kahele esimesele järgi jõuda, aga tundub, et see veel pole neil õnnestunud.
---------------------------------------
PS: Ja millalgi varem tegin turvateemasse ka alamteema, kus on näha mismoodi on Win7-e ja Win XP tõrjetabelite edetabelid ikka korralikult "pea peal". Nii, et tasub vaikselt jälgida küll, et kumma programmi tõrjeversiooni korral saadab suurem edu ja kumma korral väiksem edu.
Nii, et viirusetõrjete edukat kasutamist ja ärge siis selliseid programme kasutage, milledele nutikad viirused näkku irvitavad.
Mina ei ütle milline on milline, selle peab igaüks ise suutma välja raalida - väike kodutöö on ikka ja alati abiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 16:33:40
|
|
|
| mul polnud AVGga kunagi mingeid probleeme olnud...oli riistvaralisi probleeme, mille tõttu ka windows ilmselt hapuks läks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 16:54:44
|
|
|
tahanteada, kui üks tõrje leiab näiteks 5 500 000 tuhande viiruse seast 5 200 000 ja teine 5 101 000, siis ei tähenda see seda, et teine viirusetõrje halb on. Lepime kokku, et ära suru teistele inimestele peale seda viirusetõrjete tugitoolisporti.
Ennem olen ilma viirusetõrjeta, kui Kaspersky peale panen.
Kokkuvõttes täiesti hägune ning haigust tekitav jutt ... :@
flameas, Andsid lihtsalt alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.09.2011 17:01:59
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| udusiil, mida välja pakud? |
MSE, CIS või CAV, Avast, tasuta kraamist ainsad, mida julgen soovitada.
Tasulistest on kogemusi KIS 2011 ja BitDefender 2010 AV-ga, esimest soovitan, teist mitte. Ehk olgu uusim versioon, ikkagi ei soovita.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.09.2011 17:14:21
|
|
|
LiivaneLord, andin jah. Aga praegu juba Win ja enamus asju installitud. Töötab kenasti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupmees
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
12.09.2011 17:50:24
Probleem Windows 7 64 |
|
|
Mingi kala arvutiga, veateade:
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1061
Additional information about the problem:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000046
BCP2: FFFFF800030EC034
BCP3: FFFFF880096F6810
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1
Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\091211-31059-01.dmp
C:\Users\PathFinder\AppData\Local\Temp\WER-62416-0.sysdata.xml
Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409
If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
14.09.2011 17:51:11
|
|
|
Mis värk on:
Spoiler 
OS on Win7 Home, käivitades on arvuti eriti aegalane, enamjaolt jooksebki lihtsalt kokku.
Mingi uss kallal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SuurJuht
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2011
|
14.09.2011 23:54:50
|
|
|
On siis selline probleem, nimelt svchost, explorer, firefox & opera, garmin mapsource ja bacecamp mälu lekib!
SVCHOST: Lylitasin katsetuseks Superfetch välja, mälu kadus vähem, ent win startup läks uimaseks ja hakkas tulema error, Session "Readyboot" stopped due to the following error 0xC0000188 . Googlest uurisin et viga on selles et see on väljas, nüüd lylitasin Superfetch sisse, ent ikka tuleb see error! Ning lisaks läheb see SVCHOST päris ruttu 150000kb peale, on see normaalne???
Ent siiski huvitab mind kuidas see error [ Kernel-EventTracing id 3 , Session "Readyboot" stopped due to the following error 0xC0000188 ] , kas keegi teab kuidas see jama ära parandada???
EXPLORER: Umbes 4-5h aktiivse kasutuse juures läheb TM näit 100000kb juurde, on see normaalne???
FIREFOX & OPERA: Olen proovinud mitmeid variante, ent neid tööle pannes on mälu kasutus korraga ca.80000kb, ning paari tunni pärast 250000.300000kb, reinstall ei aita, samuti profiilide jms kustutamine..
GARMIN MAPSOURCE & BASECAMP: Täielik katastroof, isegi kaardi ei õnnestu gps-i tõmmata, enne jookseb mälu kasutus 100% Kasutan aint Eesti Topo 1.1 ja City Navigator Europe NT 2012.2 . Kaartides viga olla ei saa, kuna Vista peal pole mingeid tõrkeid!
Käisin ka eelmine nädal sony centeris, seal kontrolliti ning öeldi et mälu on korras, pangu ma uus windows peale, tegin seda aga vead alles!
WIN7 - X64 Home Premium
RAM - 4GB
AV - MSE Essentials Security & Malwarebytes' Anti-Malware & TDSSKiller
Palun abi!
_________________ Ennen oli ennen, nyt on nyt on nyttä |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
15.09.2011 10:50:07
|
|
|
on sel paarisajal megal tähtsust kui masinas on 4gb? Minul võtavad üle 100mb ainult need protsessid:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.09.2011 11:10:40
|
|
|
svchost - ilma detailideta, et misasi siis täpselt, ei saagi ju midagi öelda?
explorer - tm näit? 100mb mälukasutust pole kaugeltki mitte hull, miks see ei peaks normaalne olema?
firefox ja opera (nagu ka teised brauserid) on mäluõgardid, what else is new?
garmini softi ikalduses süüdista ikkagi garminit.
ma ei saa aru, mida sa eeldad? w7 enda normaalne mälukasutus on 1.5-2gb.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.09.2011 14:37:12
|
|
|
| ok vaja win7 osta. milline tuleks võtta, home premium, pro või ultimate? kuidas kõige odavamalt saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2011 14:56:43
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| ok vaja win7 osta. milline tuleks võtta, home premium, pro või ultimate? kuidas kõige odavamalt saaks? |
odav, normaalne=home premium
kusagil oli tabel, et millised lisad saab teistega kaasa
keegi äkki linkab sulle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
15.09.2011 15:17:11
|
|
|
| Kas Win Vista Business'i saab legaalselt tasuta Win 7-ks upgrade'da? Ei suutnud välja guugeldada seda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.09.2011 15:31:39
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| Kas Win Vista Business'i saab legaalselt tasuta Win 7-ks upgrade'da? Ei suutnud välja guugeldada seda... |
Ei...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
15.09.2011 23:22:41
|
|
|
Kas on võimalik kuidagi üle wifi homegroupi teha vms? St PC'st faile läpparisse tõsta. Ruuter/modem mis iganes on huawei b260 sealt tuleb kaabliga lauaarvutisse nett ja läppar on üle wifi võrgus. Wifit teeb sama huawei. Mälukaardiga ühest arvutist teise failide liigutamine ei õigusta.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.09.2011 23:41:21
|
|
|
| miq1988, millised on opsüsteemid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
15.09.2011 23:45:21
|
|
|
Win7 ultimate PC peal ja läpparis home premium. Mõlemad 64 bitised.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.09.2011 00:06:28
|
|
|
| Siis peaks asi väga lihtne olema. Vaikimisi on nad samas homegroupis. Kas arvutid teineteist juba praegu ei näe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
16.09.2011 06:23:34
|
|
|
Pole varem kasutanud seda asja. Üks pilt selgituseks. Mida edasi teha ? Ei leia nagu jagatud kausta vms.
Spoiler 
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.09.2011 07:58:26
|
|
|
LiivaneLord: Eksid kõvasti, interneti jagamisel ei pea arvutid olema samas Workgropis.
miq1988: Windows 7-l on 3 erinevat Workgropi tüüpi, nendeks on Public, Home, Work. Ning failide jagamine on kõige rohkem keelatud ja piiratud Public-u korral, kõige vabam on failide jagamine Home korral.
Nii, et:
1. Võrgu üldversiooniks valid Networki alt mõlemale Home.
2. Mõlemale paned ühesugune võrgunimi, näiteks MINUKODU
3. Ning selline tegevus, nagu failide / kataloogide jagamine peab samuti lubatud olema.
Ja alles sel juhul saad kataloogis Sharinguga välja jagada.
Ja kui siis veel ka ei ole ligipääsu, siis pead veel igasuguste paroolimistega mässama, koha leiad Networki alt Advanced aknast. Seal all siis ridamisi asju, et mida lubad ja mida keelad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|