Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.09.2011 20:22:25 vasta tsitaadiga

eieiei. telefon telefoniks. mis vahe softidel on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 02.09.2011 20:30:45 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
eieiei. telefon telefoniks. mis vahe softidel on icon_biggrin.gif



mõned fixi,nats kiirem vast,olen mõlemat piisavalt näppind et öelda et ega niisama kasutaja poolest seal küll suurt erinevust ei ole icon_biggrin.gif eks seal muidu kindalsti on jah jube töö taga aga see ei paista eriti välja icon_razz.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2011 18:32:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi tunneb ennast väga kindlana 5800 XM riistvaraga ümber käies? Oleks vaja tõenäoliselt vahetada tagakaas, puutetundlik ekraan ja võibolla ka ekraan.

Tallinnlased andke märku, vaataks koos üle, telliks jupid ja siis saab ka tasus kokku leppida.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.09.2011 19:28:21 vasta tsitaadiga

youtube-i video järgi ei taha proovida? tagakaant oskad ilmselt juba vahetada

ma ise ka panen uue puutepaneeli enda omale, hetkel postis
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.09.2011 19:50:39 vasta tsitaadiga

Inimestel rahast liiga palju, et ei taha vahetada teistel?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2011 00:29:51 vasta tsitaadiga

Kui järele mõelda, siis tagakaas tõenäoliselt jah suurt oskust ei vaja, samas heameelega puutepaneeli ja ekraani küll ise ei vahetaks, selle töö koos tasuga annaks hea meelega kellelegi teisele.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 05.09.2011 14:31:13 vasta tsitaadiga

kuna flässimine popiks muutunud, siis mõtlesin ka huvi pärast proovida. Lasin selle viimati TNT poolt toodud n97 asja peale ja igati viisakas ning märksa kiirem originaaliga võrreldes.
Ainuke mure, et ei õnnestu kuidagi neid nn kiirvaliku kontakte salvestada. Määrata küll laseb ja justkui peaks olema, aga avalehel jäävad ikka kõik ikoonid tühjaks. Kas on bugi või lihtsalt miski trikk nendega?
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.09.2011 14:46:37 vasta tsitaadiga

Vajutan avalehel tühja kohapeale , valin kontakti mida tahan ja korras.
Ei ole täheldanud küll siukest asja.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 05.09.2011 15:06:04 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Vajutan avalehel tühja kohapeale , valin kontakti mida tahan ja korras.
Ei ole täheldanud küll siukest asja.


Kontaktiribal tühjal kontaktil mõtled jah? Nii loogiline nagu oleks jah ja saan ilusti linnukesi märkida, aga ok vajutades jääb riba ikka tühjaks. Samas lemmikute hulka nad ikkagi määratakse (teist korda proovides on juba tähekega märgitud) ja tavalistis enam neid ei kuvata.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 05.09.2011 15:29:10 vasta tsitaadiga

Netfish kirjutas:
InterFace kirjutas:
Vajutan avalehel tühja kohapeale , valin kontakti mida tahan ja korras.
Ei ole täheldanud küll siukest asja.


Kontaktiribal tühjal kontaktil mõtled jah? Nii loogiline nagu oleks jah ja saan ilusti linnukesi märkida, aga ok vajutades jääb riba ikka tühjaks. Samas lemmikute hulka nad ikkagi määratakse (teist korda proovides on juba tähekega märgitud) ja tavalistis enam neid ei kuvata.


Pole ise neid ammu sättinud, muudkui restoren kui vaja,
aga viimati sai pandud nii:
Avakuval all kontaktid, siis klõps vajalikul kontaktil ja all jälle Valikud ja siis lisa kontakt lemmikutesse.

Muidugi peavad kontaktid olema salvestatud telefoni mällu icon_wink.gif

Esimesed 4 ,mis paned lemmikutesse läheb esimesse valikusse (lemmikontaktid) ja järgmised 4, teise lemmikute valikusse (lemmikontaktid2)

Ise kiirvalikut ei kasuta, selles suhtes ei tea kas kiirvalik läheb ikka avakuvale!?

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 16:29:20 vasta tsitaadiga

Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi icon_question.gif
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 05.09.2011 17:38:30 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi icon_question.gif



hm, teadlikult küll sinna midagi google mapsist pannud pole kui just mõme packiga koos mingi fail pole sattunud


EDIT
Kui sul NFE olemas arvutis, tee sellega pressraud lahti ja kustuta kõik google nimega algavad asjad ära kaustas Resource/apps, seejärel repack ja flashi selle repackiga

Aga N97 baasil tehtud fw-l on google maps kohe sisse ehitatud

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 18:49:24 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
sulomile kirjutas:
Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi icon_question.gif



hm, teadlikult küll sinna midagi google mapsist pannud pole kui just mõme packiga koos mingi fail pole sattunud


EDIT
Kui sul NFE olemas arvutis, tee sellega pressraud lahti ja kustuta kõik google nimega algavad asjad ära kaustas Resource/apps, seejärel repack ja flashi selle repackiga

Aga N97 baasil tehtud fw-l on google maps kohe sisse ehitatud


Avasin NEF-iga C:Program files:Nokia:Phoenix:Products:RM-356 kaustas rofs2 faili ja kustutasin sealt Resource/apps kaustast terve posu Google Maps faile. Seejärel repack. Kas on õige käik? Kas otse telefonist ei saa mingi valemiga neid maha, peab ikka uue flashi tegema? File Browswriga on nad ilusti telefonis näha icon_razz.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 05.09.2011 19:59:16 vasta tsitaadiga

Mind häirib selline viga et photon on konfliktis opera miniga(vähemalt mul),pillub seda suvalistel hetkedel kinni icon_sad.gif nii oli eelmise kui ka nüüd pressrauaga,pressrauaga veel see jama juures et loeb lehe v kaks ja siis nett ka hangub,ei loe uut lehte enam lahti ja lõpuks viskab kinni.kahju sest opera mini mu lemmik icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 05.09.2011 22:10:34 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:


Avasin NEF-iga C:Program files:Nokia:Phoenix:Products:RM-356 kaustas rofs2 faili ja kustutasin sealt Resource/apps kaustast terve posu Google Maps faile. Seejärel repack. Kas on õige käik? Kas otse telefonist ei saa mingi valemiga neid maha, peab ikka uue flashi tegema? File Browswriga on nad ilusti telefonis näha icon_razz.gif

Õiga käik jahh

Kui failid asuvad telefonis c või e kettal saab kustutada, z-ilt aga mitte


Elxx kirjutas:
Mind häirib selline viga et photon on konfliktis opera miniga(vähemalt mul),pillub seda suvalistel hetkedel kinni icon_sad.gif nii oli eelmise kui ka nüüd pressrauaga,pressrauaga veel see jama juures et loeb lehe v kaks ja siis nett ka hangub,ei loe uut lehte enam lahti ja lõpuks viskab kinni.kahju sest opera mini mu lemmik icon_lol.gif

kahjuks ei oska kommenteeida, kasutan nokia oma uuemat browserit

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 06.09.2011 19:22:28 vasta tsitaadiga

kas lihtsalt ei meeldi või pole opera mini võlusid veel avastanud?icon_smile.gif mini parem kui mobile:)

see 3D pildibrowser on küll väga ulme lägicon_biggrin.gif ei tea kas c6 peal ka nii:Dicon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 06.09.2011 23:44:06 vasta tsitaadiga

Elxx kirjutas:
kas lihtsalt ei meeldi või pole opera mini võlusid veel avastanud?icon_smile.gif mini parem kui mobile:)


Tahad sellest lähemalt rääkida?

Mis on need võlud?

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 07.09.2011 06:21:31 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
Elxx kirjutas:
kas lihtsalt ei meeldi või pole opera mini võlusid veel avastanud?icon_smile.gif mini parem kui mobile:)


Tahad sellest lähemalt rääkida?

Mis on need võlud?




Näiteks:

-9 kiirvalimis lehte opera avaekraanil
-mugav ja kiire tab-ide vahetus
-laeb lehti väiksemas mahus ja seetõttu kiirem(lehe väljanägeminie sellest ei muutu)
-Mugav allalaadimiste süsteem
-Jätab mitu eelnevat lehte meelde
-jne:)


ühesõnaga proovi ei oska niimoodi seletada icon_wink.gif thumbs_up.gif igaljuhul kordades mugavam ja kiirem kui see nokia enda browser,sellel tabid väga halva süsteemiga,laeb lehti suures mahus,pole järjehoidjatega avakuva jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.09.2011 11:51:28 vasta tsitaadiga

Olen proovinud isiklikult nii Opera Mini kui ka Opera Mobile, ikkagi kasutan nüüd taas Webkiti põhist opsysi brauserit. Puudused Operal: Flashi tugi, Zoom funktsioon (double-tap teeb pildi 2x suuremaks).
Järjehoidjatega avakuva on kusjuures olemas, nimekirjana.

See avaneb vaikimisi brauserit avades.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 07.09.2011 12:24:17 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Olen proovinud isiklikult nii Opera Mini kui ka Opera Mobile, ikkagi kasutan nüüd taas Webkiti põhist opsysi brauserit. Puudused Operal: Flashi tugi, Zoom funktsioon (double-tap teeb pildi 2x suuremaks).
Järjehoidjatega avakuva on kusjuures olemas, nimekirjana.

See avaneb vaikimisi brauserit avades.


Erinevaid avatud aknaid saab ka ju vahetada väga lihtsalt.
Ja luua uus aken pole kahh keeruline vajutades tiba pikemalt lingil
Palu korraga sisu lehest alla laeb saab muuta seadetes

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 07.09.2011 15:03:39 vasta tsitaadiga

njaa,kuidas kellelegi meeldib,minu jaoks ebamugav koguaeg võtta valikud ja seal aknad,operaga lihte kuvada neid ja kiire vahetada.flash on pigem tüütu minu jaoks,lehed muutuvad esiteks mahukaks ja teiseks selle nokia uuema browseriga 5800 jõudlus jääb tiba väheseks,vähemalt mul hakkab hakkima scrollides:) aga muidugi igalühel omad eelistused:)
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 10:50:08 vasta tsitaadiga

Sai see N97 baasil firmware peale pandud ja häirivad järgmised asjad. Kui kellelegi helistada ja tema vastu võtab vibreerib telefon. Sama asi vastu võtmisel vajutan, et vasta ja selle hetkega kui jõuan telefoni kõrva juurde tuua
vibreerib samamoodi kõrva. Hommikuti kui heliseb telefon lükkub äratus edasi ilma, et ma midagi teha jõuaksin. Selline tunne nagu telefoni liigutamisel/kallutamisel lükkub automaatselt edasi. Liigutamise teema on ka helisemisel.
Kui telefon hakkab laual helisema ja ma üles tõstan jääb helisemine vait. Kas sellised asjad on taotluslikult sisse pandud?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 10.09.2011 15:19:12 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Selline tunne nagu telefoni liigutamisel/kallutamisel lükkub automaatselt edasi. Liigutamise teema on ka helisemisel.
Kui telefon hakkab laual helisema ja ma üles tõstan jääb helisemine vait. Kas sellised asjad on taotluslikult sisse pandud?

Anduriseaded ja linnukesed eest ära kõnede vaigistamisel ja edasilükkamisel


-RaiTz- kirjutas:
Sai see N97 baasil firmware peale pandud ja häirivad järgmised asjad. Kui kellelegi helistada ja tema vastu võtab vibreerib telefon. Sama asi vastu võtmisel vajutan, et vasta ja selle hetkega kui jõuan telefoni kõrva juurde tuua
vibreerib samamoodi kõrva.


Aga see asi vajab uurimist

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 11.09.2011 09:48:05 vasta tsitaadiga

mul esineb veel selline probleem(mõlema viimase photoniga) et kui sõnumit või ükskõik kus midagi trükkida siis hakkab kursorit ette tagasi loopima,see suht ebameeldib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.09.2011 10:47:45 vasta tsitaadiga

TNT, proximity sensoriga kõne ja äratuse vaigistamiine on ühed põhifunktsionaalsustest sellele andurile, nende ära kaotamine kaotab suure osa mugavusest ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 11.09.2011 18:00:38 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
TNT, proximity sensoriga kõne ja äratuse vaigistamiine on ühed põhifunktsionaalsustest sellele andurile, nende ära kaotamine kaotab suure osa mugavusest ära.


Ega ma ei soovitanudki seda kõigile.
Aga kuna -RaiTz- -ile oli asi häiriv, saigi temale soovitatud.


Elxx kirjutas:
mul esineb veel selline probleem(mõlema viimase photoniga) et kui sõnumit või ükskõik kus midagi trükkida siis hakkab kursorit ette tagasi loopima,see suht ebameeldib icon_biggrin.gif

pole kunagi midagi sellist täheldanud

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 11.09.2011 21:56:53 vasta tsitaadiga

No selge ju see siis on minu tellise eripära või mis iganes icon_biggrin.gif originaaliga nii ei teinud igaljuhul.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 17:49:31 vasta tsitaadiga

teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 12.09.2011 18:59:40 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima


https://www.osta.ee/21252547
10 euri küsitakse, ei tea kas on mõistlik või mitte

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.09.2011 19:16:30 vasta tsitaadiga

Samahästi võiks ise kusagilt Hong-Kongist tellida.
tsitaat:
Asukoht: Hong-Kong
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 08:06:09 vasta tsitaadiga

ma mõtlengi, et eestis kohapeal võiks olemas olla
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loomet
HV kasutaja
loomet

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 12:20:59 vasta tsitaadiga

sai ka eile .101 koos pudruga peale pandud.. alguses võttis kukalt kratsima, siis tuli JAFi kasutamine meelde icon_smile.gif
tundub suht nobedalt toimivat.. vähemalt esialgu

_________________
/R.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.09.2011 02:25:11 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
Hollow kirjutas:
teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima


https://www.osta.ee/21252547
10 euri küsitakse, ei tea kas on mõistlik või mitte

endal läks mingi 5 euri, kuskilt hongkongist tuli kohale, täitsa legit värk, ebay.co.uk -st tuli
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 18.09.2011 11:32:08 vasta tsitaadiga

Leidsin hea appsi, nimeks siis LockscreenButtons for 9.4
Saab ise valida 6 kiirvaliku nuppu ja lisada lockscreenile
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 29.09.2011 15:16:38 vasta tsitaadiga

TNT - N97 baasil cfw - laadisin alla

http://forum.dailymobile.se/index.php?PHPSESSID=v2bueimu7gt36n4lpdihmg1a55&/topic,17667.0.html
sellelt õpetuse lehelt (leidsin eelnevatelt lehtedelt)

1. Download and install Windows Installer 3.1 - seda installides seletab midagi uuendustest ja läheb kinni

kas kusagilt saaks veel step by step õpetust ?



EDIT:

peale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 29.09.2011 19:14:10 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
TNT - N97 baasil cfw - laadisin alla

http://forum.dailymobile.se/index.php?PHPSESSID=v2bueimu7gt36n4lpdihmg1a55&/topic,17667.0.html
sellelt õpetuse lehelt (leidsin eelnevatelt lehtedelt)

1. Download and install Windows Installer 3.1 - seda installides seletab midagi uuendustest ja läheb kinni

kas kusagilt saaks veel step by step õpetust ?






EDIT:

peale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?


See seal hea õpetus, kuid tee veits teisiti

Esimene lõik Download Firmware jäta vahele
Punktis 6 ära tee linnukest kasti use ini vaid ainult kolme kasti Manual flash, Dead USB ja Normal mode
7 ja 8 jäävad vahele, nende asemel klõpsi ise ühekaupa MCU, PPM, APE , peale iga klõpsu oota kuni avatakse aken kust valid vajalikud failid ise

MCE- C00 või c0r
PPM- rofs 2
APE- uda

Viimaks läbi 9 punkt ja ongi tehtud

mõned lehed tagasi oli ka õpetus olemas https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6609377#6609377

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 30.09.2011 09:09:57 Ei saa vasta tsitaadiga

Nii tänud õpetuse eest

EDIT : jäin sisselülitamisega hiljaks - vaatasin kusagilt ,et pärast flashi võta korraks aku tagant ära, aga vahepeal peab sisse ka ikka lülitama icon_wink.gif


minu üritus on pooleli sellise koha peal

kus flash vajutades tuleb ette selline kiri, et telefoni ei leitud
Manus

Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 30.09.2011 09:50:22 Re: Ei saa vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Nii tänud õpetuse eest

EDIT : jäin sisselülitamisega hiljaks - vaatasin kusagilt ,et pärast flashi võta korraks aku tagant ära, aga vahepeal peab sisse ka ikka lülitama icon_wink.gif


minu üritus on pooleli sellise koha peal

kus flash vajutades tuleb ette selline kiri, et telefoni ei leitud


Sellest pole hullu, vajuta uuesti flash nuppu ja siis kohe telefoni sisselülitus nuppu 1-2 secci
Enne flashi peab telefon olema välja lülitatud
Aku koha pealt tee nii ngu tahad, mina üldjuhul ei kisu akut tagant ära, kuid soovitatakse alati teha peale flashi telefonile hard reset.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 30.09.2011 14:54:50 vasta tsitaadiga

Tänud TNT abi eest -
telefon korras ja kadus ka müstiline viga millest eespool kirjutasin : eale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?



kui juba telefoni togimiseks läks siis paar küsimust veel

telefonil on kõnelogi maksimaalselt 30 päeva - kas seda kuidagi pikendada saaks?
kui teha kaks vastamata kõnet mulle siis näitab numbrit ja sulgudes (2) ja viimase kõne kellaaega
kas neid kuidagi nii oleks võimalik saada, et ta näitaks neid tehtuid kõnesid erinevate kelaaegadena?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.09.2011 15:36:08 vasta tsitaadiga

Hard reset on alati kasulik eemaldamaks vana (ja võimalik et siis häirivat) seadistust. Ruuteritel tarkvara välja vahetades soovitatakse ka enne flashimist juba full reset teha, et vältida võimalikke probleeme.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 30.09.2011 22:33:23 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:

telefonil on kõnelogi maksimaalselt 30 päeva - kas seda kuidagi pikendada saaks?
kui teha kaks vastamata kõnet mulle siis näitab numbrit ja sulgudes (2) ja viimase kõne kellaaega
kas neid kuidagi nii oleks võimalik saada, et ta näitaks neid tehtuid kõnesid erinevate kelaaegadena?


Logi ajaline pikendamine käis mingi pachi kaudu, otsingusõnad võik olla Call log.rmp
võib olla vahe ka millisele versioonile seda vaja, eks tuleb sul omal vaeva näha sellega ja teha tiba uurimustööd.

Teises küsimuses kui avad logi, siis üleval on 2 valikut:
ühe alt on kolm valikut viimased kõned, kõne kestus ja andmeloendur
teise valiku all aga on täpsem logi näha, klõpsates valikul avaneb kuupäev , kellaaeg, kestus jne

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 23:22:15 vasta tsitaadiga

Milline custom firmware siis praegu parim on nokia 5800'le?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 01.10.2011 08:24:35 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Milline custom firmware siis praegu parim on nokia 5800'le?


Põhi on enamusel ju sama lihtsalt välimuse erinevus.
On tüüpe kes on mõningaid faili lihtsalt rohkem moditud ja teinekord on tänu sellele mõni teine asi lakanud töötamast.
Sellele pole ühest vastust, sõltub milleks telefoni kasutad, mida telefonist kasutad.
Nii, et tuleb sul endal need läbi proovida ja otsustada.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 20:29:46 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et Photon C6-04 on alustuseks hea proovida? Või on 03 parem?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 02.10.2011 06:32:53 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Ma sain aru, et Photon C6-04 on alustuseks hea proovida? Või on 03 parem?


Kui algul proovida 04 siis pärast enam 03 peale minna ei saa.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 09:49:28 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on telefoni/akuga probleeme. Näiteks: laed eelmisel õhtul aku täis, järgmisel hommikul aku tühi ja isegi äratuskell ei helise.
Alati nii ei juhtu aga suht randomly. Mitu korda juba sisse maganud... samas õhtul olen vaatand ja telefon näitab, et võta laadija tagant ära.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.10.2011 09:51:16 vasta tsitaadiga

kunnar, kontrolli aku klemmid üle, kui see ei aita, siis hard reset + reflash + hard reset.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 06.10.2011 13:02:24 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
Kas kellelgi veel on telefoni/akuga probleeme. Näiteks: laed eelmisel õhtul aku täis, järgmisel hommikul aku tühi ja isegi äratuskell ei helise.
Alati nii ei juhtu aga suht randomly. Mitu korda juba sisse maganud... samas õhtul olen vaatand ja telefon näitab, et võta laadija tagant ära.


Olen näinud akut mis kümmekond tundi pidas vastu ja lõpus tühjenes sekunditega.
Viga oligi akus, aku sees mikroskeem ja klemmid ühendatud aku osadega, ühendus oli kehva.
Omanik küll ostis kõigepealt uue aku ja siis saigi vana laiali lammutatud ja uuritud.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 07:57:13 vasta tsitaadiga

mul esimene aku hakkas praktiliselt yle päeva pidama umbes 1 päev... ega midagi, sai tellitud uus aku mis kestis natu üle poole aasta ja sama keiss... esimese aku pekki minemise ajal ei teinud fw uuendust, teise puhul olin värskelt Photoni peale läinud... egas midagi, tellisin uue aku... nokia originaal aku 5euri koos postikuluga ja 2 nädalat hiljem oli aku käes... praegu kestab umbes 3-6 päeva, oleneb kui palju räägin.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 12:11:35 vasta tsitaadiga

Hollow, kust aku tellisid?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.