mõned fixi,nats kiirem vast,olen mõlemat piisavalt näppind et öelda et ega niisama kasutaja poolest seal küll suurt erinevust ei ole eks seal muidu kindalsti on jah jube töö taga aga see ei paista eriti välja
Kas keegi tunneb ennast väga kindlana 5800 XM riistvaraga ümber käies? Oleks vaja tõenäoliselt vahetada tagakaas, puutetundlik ekraan ja võibolla ka ekraan.
Tallinnlased andke märku, vaataks koos üle, telliks jupid ja siis saab ka tasus kokku leppida.
Kui järele mõelda, siis tagakaas tõenäoliselt jah suurt oskust ei vaja, samas heameelega puutepaneeli ja ekraani küll ise ei vahetaks, selle töö koos tasuga annaks hea meelega kellelegi teisele.
kuna flässimine popiks muutunud, siis mõtlesin ka huvi pärast proovida. Lasin selle viimati TNT poolt toodud n97 asja peale ja igati viisakas ning märksa kiirem originaaliga võrreldes.
Ainuke mure, et ei õnnestu kuidagi neid nn kiirvaliku kontakte salvestada. Määrata küll laseb ja justkui peaks olema, aga avalehel jäävad ikka kõik ikoonid tühjaks. Kas on bugi või lihtsalt miski trikk nendega?
Vajutan avalehel tühja kohapeale , valin kontakti mida tahan ja korras.
Ei ole täheldanud küll siukest asja.
Kontaktiribal tühjal kontaktil mõtled jah? Nii loogiline nagu oleks jah ja saan ilusti linnukesi märkida, aga ok vajutades jääb riba ikka tühjaks. Samas lemmikute hulka nad ikkagi määratakse (teist korda proovides on juba tähekega märgitud) ja tavalistis enam neid ei kuvata.
Vajutan avalehel tühja kohapeale , valin kontakti mida tahan ja korras.
Ei ole täheldanud küll siukest asja.
Kontaktiribal tühjal kontaktil mõtled jah? Nii loogiline nagu oleks jah ja saan ilusti linnukesi märkida, aga ok vajutades jääb riba ikka tühjaks. Samas lemmikute hulka nad ikkagi määratakse (teist korda proovides on juba tähekega märgitud) ja tavalistis enam neid ei kuvata.
Pole ise neid ammu sättinud, muudkui restoren kui vaja,
aga viimati sai pandud nii:
Avakuval all kontaktid, siis klõps vajalikul kontaktil ja all jälle Valikud ja siis lisa kontakt lemmikutesse.
Muidugi peavad kontaktid olema salvestatud telefoni mällu
Esimesed 4 ,mis paned lemmikutesse läheb esimesse valikusse (lemmikontaktid) ja järgmised 4, teise lemmikute valikusse (lemmikontaktid2)
Ise kiirvalikut ei kasuta, selles suhtes ei tea kas kiirvalik läheb ikka avakuvale!? _________________ Hell Was Full So I Came Back !
Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi _________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi
hm, teadlikult küll sinna midagi google mapsist pannud pole kui just mõme packiga koos mingi fail pole sattunud
EDIT
Kui sul NFE olemas arvutis, tee sellega pressraud lahti ja kustuta kõik google nimega algavad asjad ära kaustas Resource/apps, seejärel repack ja flashi selle repackiga
Aga N97 baasil tehtud fw-l on google maps kohe sisse ehitatud _________________ Hell Was Full So I Came Back !
Peale TNT versiooni Pressraud flashimist ei saa enam Google Mapsi peale. Laadib ilusti alla ja kui hakkab installima, ütleb:" Ei saa installida. Komponent on telefoni sisse ehitatud" ja viskab välja. Eelnevas C6-04 versioonis toimis hästi
hm, teadlikult küll sinna midagi google mapsist pannud pole kui just mõme packiga koos mingi fail pole sattunud
EDIT
Kui sul NFE olemas arvutis, tee sellega pressraud lahti ja kustuta kõik google nimega algavad asjad ära kaustas Resource/apps, seejärel repack ja flashi selle repackiga
Aga N97 baasil tehtud fw-l on google maps kohe sisse ehitatud
Avasin NEF-iga C:Program files:Nokia:Phoenix:Products:RM-356 kaustas rofs2 faili ja kustutasin sealt Resource/apps kaustast terve posu Google Maps faile. Seejärel repack. Kas on õige käik? Kas otse telefonist ei saa mingi valemiga neid maha, peab ikka uue flashi tegema? File Browswriga on nad ilusti telefonis näha _________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Mind häirib selline viga et photon on konfliktis opera miniga(vähemalt mul),pillub seda suvalistel hetkedel kinni nii oli eelmise kui ka nüüd pressrauaga,pressrauaga veel see jama juures et loeb lehe v kaks ja siis nett ka hangub,ei loe uut lehte enam lahti ja lõpuks viskab kinni.kahju sest opera mini mu lemmik
Avasin NEF-iga C:Program files:Nokia:Phoenix:Products:RM-356 kaustas rofs2 faili ja kustutasin sealt Resource/apps kaustast terve posu Google Maps faile. Seejärel repack. Kas on õige käik? Kas otse telefonist ei saa mingi valemiga neid maha, peab ikka uue flashi tegema? File Browswriga on nad ilusti telefonis näha
Õiga käik jahh
Kui failid asuvad telefonis c või e kettal saab kustutada, z-ilt aga mitte
Elxx kirjutas:
Mind häirib selline viga et photon on konfliktis opera miniga(vähemalt mul),pillub seda suvalistel hetkedel kinni nii oli eelmise kui ka nüüd pressrauaga,pressrauaga veel see jama juures et loeb lehe v kaks ja siis nett ka hangub,ei loe uut lehte enam lahti ja lõpuks viskab kinni.kahju sest opera mini mu lemmik
kahjuks ei oska kommenteeida, kasutan nokia oma uuemat browserit _________________ Hell Was Full So I Came Back !
kas lihtsalt ei meeldi või pole opera mini võlusid veel avastanud? mini parem kui mobile:)
Tahad sellest lähemalt rääkida?
Mis on need võlud?
Näiteks:
-9 kiirvalimis lehte opera avaekraanil
-mugav ja kiire tab-ide vahetus
-laeb lehti väiksemas mahus ja seetõttu kiirem(lehe väljanägeminie sellest ei muutu)
-Mugav allalaadimiste süsteem
-Jätab mitu eelnevat lehte meelde
-jne:)
ühesõnaga proovi ei oska niimoodi seletada igaljuhul kordades mugavam ja kiirem kui see nokia enda browser,sellel tabid väga halva süsteemiga,laeb lehti suures mahus,pole järjehoidjatega avakuva jne
Olen proovinud isiklikult nii Opera Mini kui ka Opera Mobile, ikkagi kasutan nüüd taas Webkiti põhist opsysi brauserit. Puudused Operal: Flashi tugi, Zoom funktsioon (double-tap teeb pildi 2x suuremaks).
Järjehoidjatega avakuva on kusjuures olemas, nimekirjana.
See avaneb vaikimisi brauserit avades.
Olen proovinud isiklikult nii Opera Mini kui ka Opera Mobile, ikkagi kasutan nüüd taas Webkiti põhist opsysi brauserit. Puudused Operal: Flashi tugi, Zoom funktsioon (double-tap teeb pildi 2x suuremaks).
Järjehoidjatega avakuva on kusjuures olemas, nimekirjana.
See avaneb vaikimisi brauserit avades.
Erinevaid avatud aknaid saab ka ju vahetada väga lihtsalt.
Ja luua uus aken pole kahh keeruline vajutades tiba pikemalt lingil
Palu korraga sisu lehest alla laeb saab muuta seadetes _________________ Hell Was Full So I Came Back !
njaa,kuidas kellelegi meeldib,minu jaoks ebamugav koguaeg võtta valikud ja seal aknad,operaga lihte kuvada neid ja kiire vahetada.flash on pigem tüütu minu jaoks,lehed muutuvad esiteks mahukaks ja teiseks selle nokia uuema browseriga 5800 jõudlus jääb tiba väheseks,vähemalt mul hakkab hakkima scrollides:) aga muidugi igalühel omad eelistused:)
Sai see N97 baasil firmware peale pandud ja häirivad järgmised asjad. Kui kellelegi helistada ja tema vastu võtab vibreerib telefon. Sama asi vastu võtmisel vajutan, et vasta ja selle hetkega kui jõuan telefoni kõrva juurde tuua
vibreerib samamoodi kõrva. Hommikuti kui heliseb telefon lükkub äratus edasi ilma, et ma midagi teha jõuaksin. Selline tunne nagu telefoni liigutamisel/kallutamisel lükkub automaatselt edasi. Liigutamise teema on ka helisemisel.
Kui telefon hakkab laual helisema ja ma üles tõstan jääb helisemine vait. Kas sellised asjad on taotluslikult sisse pandud?
Selline tunne nagu telefoni liigutamisel/kallutamisel lükkub automaatselt edasi. Liigutamise teema on ka helisemisel.
Kui telefon hakkab laual helisema ja ma üles tõstan jääb helisemine vait. Kas sellised asjad on taotluslikult sisse pandud?
Anduriseaded ja linnukesed eest ära kõnede vaigistamisel ja edasilükkamisel
-RaiTz- kirjutas:
Sai see N97 baasil firmware peale pandud ja häirivad järgmised asjad. Kui kellelegi helistada ja tema vastu võtab vibreerib telefon. Sama asi vastu võtmisel vajutan, et vasta ja selle hetkega kui jõuan telefoni kõrva juurde tuua
vibreerib samamoodi kõrva.
Aga see asi vajab uurimist _________________ Hell Was Full So I Came Back !
mul esineb veel selline probleem(mõlema viimase photoniga) et kui sõnumit või ükskõik kus midagi trükkida siis hakkab kursorit ette tagasi loopima,see suht ebameeldib
TNT, proximity sensoriga kõne ja äratuse vaigistamiine on ühed põhifunktsionaalsustest sellele andurile, nende ära kaotamine kaotab suure osa mugavusest ära.
TNT, proximity sensoriga kõne ja äratuse vaigistamiine on ühed põhifunktsionaalsustest sellele andurile, nende ära kaotamine kaotab suure osa mugavusest ära.
Ega ma ei soovitanudki seda kõigile.
Aga kuna -RaiTz- -ile oli asi häiriv, saigi temale soovitatud.
Elxx kirjutas:
mul esineb veel selline probleem(mõlema viimase photoniga) et kui sõnumit või ükskõik kus midagi trükkida siis hakkab kursorit ette tagasi loopima,see suht ebameeldib
pole kunagi midagi sellist täheldanud _________________ Hell Was Full So I Came Back !
teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima
teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima
https://www.osta.ee/21252547
10 euri küsitakse, ei tea kas on mõistlik või mitte _________________ Hell Was Full So I Came Back !
sai ka eile .101 koos pudruga peale pandud.. alguses võttis kukalt kratsima, siis tuli JAFi kasutamine meelde
tundub suht nobedalt toimivat.. vähemalt esialgu _________________ /R.
teab kedagi eestis kellel oleks pakkuda meeldiva hinnaga seda pealmist ekraani mis on see nö. touch sensor... jube ära kriibitud mul teine ja tahaks pilti ilusaks saada... muidu vist peab hakkama ebayst tellima
1. Download and install Windows Installer 3.1 - seda installides seletab midagi uuendustest ja läheb kinni
kas kusagilt saaks veel step by step õpetust ?
EDIT:
peale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?
1. Download and install Windows Installer 3.1 - seda installides seletab midagi uuendustest ja läheb kinni
kas kusagilt saaks veel step by step õpetust ?
EDIT:
peale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?
See seal hea õpetus, kuid tee veits teisiti
Esimene lõik Download Firmware jäta vahele
Punktis 6 ära tee linnukest kasti use ini vaid ainult kolme kasti Manual flash, Dead USB ja Normal mode
7 ja 8 jäävad vahele, nende asemel klõpsi ise ühekaupa MCU, PPM, APE , peale iga klõpsu oota kuni avatakse aken kust valid vajalikud failid ise
EDIT : jäin sisselülitamisega hiljaks - vaatasin kusagilt ,et pärast flashi võta korraks aku tagant ära, aga vahepeal peab sisse ka ikka lülitama
minu üritus on pooleli sellise koha peal
kus flash vajutades tuleb ette selline kiri, et telefoni ei leitud
Sellest pole hullu, vajuta uuesti flash nuppu ja siis kohe telefoni sisselülitus nuppu 1-2 secci
Enne flashi peab telefon olema välja lülitatud
Aku koha pealt tee nii ngu tahad, mina üldjuhul ei kisu akut tagant ära, kuid soovitatakse alati teha peale flashi telefonile hard reset. _________________ Hell Was Full So I Came Back !
Tänud TNT abi eest -
telefon korras ja kadus ka müstiline viga millest eespool kirjutasin : eale telefoni puhastamist (tolmust) - ei tööta enam puudutamisel ekraan
kõike saan teha, aga kõne vastu ei saa võtta ekraanilt - samuti ei saa aktiivse kõne ajal ekraani peal midagi teha - mis valesti läks?
kui juba telefoni togimiseks läks siis paar küsimust veel
telefonil on kõnelogi maksimaalselt 30 päeva - kas seda kuidagi pikendada saaks?
kui teha kaks vastamata kõnet mulle siis näitab numbrit ja sulgudes (2) ja viimase kõne kellaaega
kas neid kuidagi nii oleks võimalik saada, et ta näitaks neid tehtuid kõnesid erinevate kelaaegadena?
Hard reset on alati kasulik eemaldamaks vana (ja võimalik et siis häirivat) seadistust. Ruuteritel tarkvara välja vahetades soovitatakse ka enne flashimist juba full reset teha, et vältida võimalikke probleeme.
telefonil on kõnelogi maksimaalselt 30 päeva - kas seda kuidagi pikendada saaks?
kui teha kaks vastamata kõnet mulle siis näitab numbrit ja sulgudes (2) ja viimase kõne kellaaega
kas neid kuidagi nii oleks võimalik saada, et ta näitaks neid tehtuid kõnesid erinevate kelaaegadena?
Logi ajaline pikendamine käis mingi pachi kaudu, otsingusõnad võik olla Call log.rmp
võib olla vahe ka millisele versioonile seda vaja, eks tuleb sul omal vaeva näha sellega ja teha tiba uurimustööd.
Teises küsimuses kui avad logi, siis üleval on 2 valikut:
ühe alt on kolm valikut viimased kõned, kõne kestus ja andmeloendur
teise valiku all aga on täpsem logi näha, klõpsates valikul avaneb kuupäev , kellaaeg, kestus jne _________________ Hell Was Full So I Came Back !
Milline custom firmware siis praegu parim on nokia 5800'le?
Põhi on enamusel ju sama lihtsalt välimuse erinevus.
On tüüpe kes on mõningaid faili lihtsalt rohkem moditud ja teinekord on tänu sellele mõni teine asi lakanud töötamast.
Sellele pole ühest vastust, sõltub milleks telefoni kasutad, mida telefonist kasutad.
Nii, et tuleb sul endal need läbi proovida ja otsustada. _________________ Hell Was Full So I Came Back !
Kas kellelgi veel on telefoni/akuga probleeme. Näiteks: laed eelmisel õhtul aku täis, järgmisel hommikul aku tühi ja isegi äratuskell ei helise.
Alati nii ei juhtu aga suht randomly. Mitu korda juba sisse maganud... samas õhtul olen vaatand ja telefon näitab, et võta laadija tagant ära.
Kas kellelgi veel on telefoni/akuga probleeme. Näiteks: laed eelmisel õhtul aku täis, järgmisel hommikul aku tühi ja isegi äratuskell ei helise.
Alati nii ei juhtu aga suht randomly. Mitu korda juba sisse maganud... samas õhtul olen vaatand ja telefon näitab, et võta laadija tagant ära.
Olen näinud akut mis kümmekond tundi pidas vastu ja lõpus tühjenes sekunditega.
Viga oligi akus, aku sees mikroskeem ja klemmid ühendatud aku osadega, ühendus oli kehva.
Omanik küll ostis kõigepealt uue aku ja siis saigi vana laiali lammutatud ja uuritud. _________________ Hell Was Full So I Came Back !
mul esimene aku hakkas praktiliselt yle päeva pidama umbes 1 päev... ega midagi, sai tellitud uus aku mis kestis natu üle poole aasta ja sama keiss... esimese aku pekki minemise ajal ei teinud fw uuendust, teise puhul olin värskelt Photoni peale läinud... egas midagi, tellisin uue aku... nokia originaal aku 5euri koos postikuluga ja 2 nädalat hiljem oli aku käes... praegu kestab umbes 3-6 päeva, oleneb kui palju räägin.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.