|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
09.09.2011 11:30:23
|
|
|
| kellelgil Tallinnas neti probleeme pole?Mul pidevalt kõigub ja tõrgub viimased 2 päeva,isegi msn,ist logib välja
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
09.09.2011 11:56:56
|
|
|
Kõik infonetiga korras, koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
10.09.2011 10:21:37
|
|
|
mega hea ühendus alati
|
|
| Kommentaarid: 400 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
10.09.2011 17:52:41
|
|
|
Sama siin  kuniks nüüd.öeldi küll,et kõik korras ühendusega jne ning sama aeg kui rääkisin klienditeenindajaga logis lampi msn-is välja ning raadio kadus ära natukeseks ajaka.Nemad ültesid,et ei ole midagi näinud.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
10.09.2011 18:00:19
|
|
|
| msn väljalogimist olen isegi viimasel ajal märganud. kuid sellist neti kadumist pole küll olnud.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
12.09.2011 15:47:23
|
|
|
Alates 14.10.11 lõpetame seoses vähese vaadatavusega telekanali HD1 3D edastamise.
jumala pointless kanal ka ju
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
13.09.2011 09:54:28
|
|
|
karta on, seal on 1h mingit materjali mis koguaeg kordub
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixman
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006
|
14.09.2011 19:11:25
|
|
|
Mis see palju räägitud stv saturni ftp ongi ainult see ftp://ftp ? See on küll suht mõttetu seal midagi ei ole praktiliselt.
Saturni DC ++ on päris huvitav ja igast manti leidub, aga 90% vene värk :S
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.09.2011 19:29:12
|
|
|
| mixman kirjutas: |
Mis see palju räägitud stv saturni ftp ongi ainult see ftp://ftp ? See on küll suht mõttetu seal midagi ei ole praktiliselt.
Saturni DC ++ on päris huvitav ja igast manti leidub, aga 90% vene värk :S |
aasta tagasi oli seal rohkem kraami, valdavalt siiski vene keeles.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro0of
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2009
|
21.09.2011 13:05:53
|
|
|
| Järsku keegi oskaks mind aidata et sain siin hiljuti STV mooduli koos kaardiga ja püüan juba pikemat aega tööle seda oma telekas saada aga ei õnnestu kohe kuidagi. Telekas on mul "LG 32LD550". Kui ma ühendan ära selle telekaga siis ta ütleb et seade on tuvastatud aga kui hakkan digi kanaleid otsima siis nagu poleks seda üldse olemaski! On kellelgi aimu kuidas saaksin selle tööle ilma et peaksin kutsuma Stv mehe?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepwalking
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro0of
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2009
|
21.09.2011 13:50:20
|
|
|
| millegipärast ei leia mul mitte ühegi sagedusega dtv ülesse? ja 306 mhz pole mul üldse ja teistel tallinna omadel ei leia ta ka midagi...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
21.09.2011 14:26:11
|
|
|
| proovisid lihtsalt automaatset otsingut ka? või hakkasid kohe käsitsi seal neid sagedusi ja asju seadistama? samsungil leidis ilma näppimata kõik kanalid ise üles.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro0of
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2009
|
21.09.2011 14:36:09
|
|
|
| see oli esimene asi mida ma proovisin ehk siis automaatset otsingut aga ei leia ja helistasin juba STV-sse ka et lähen sinna kohale ja vaatan mis räägivad vms võimalik et vaja hoopis väline digibox võtta kuigi ma ei saa aru et absaluutselt telekal olemas kõik vaalik mida moodul vajab...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
21.09.2011 14:39:46
|
|
|
Pro0of, valisid ikka menüüst kaabli, mitte antenni?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
21.09.2011 16:45:04
|
|
|
Kui mälu ei peta siis LD mudelitel tuli selleks et valikusse kaabel tekiks riigiks Soome valida...
Võin ka eksida, selle aasta mudelitel on kaabli valik ka Eesti puhul olemas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikits
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2008
|
24.09.2011 18:09:04
|
|
|
| Hetkel HC5300, aga kuna praegu pakutakse Topfieldi tasuta ja HD kanaleid nagunii ei vaata kisub vägisi selle poole. Mida sellest Topfieldist arvate?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
24.09.2011 20:22:28
|
|
|
raudselt sama saast mis hc 5300.. uimasem pidi olema
hästi kahju et stv ota uuendusi boxide tarkvarale ei pakku
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
26.09.2011 17:15:50
|
|
|
mustakal juba mitmendat p2eva nett jamab, ruuteriga kukkus pidevalt maha, panin otse, nett toimis kauem, a uimab mis jube, nüüd s2ttisin ruuterit ka ja on stabiilne, a kiirust pole ollagi. Pakett on MIX M KODU.
Helistasin neile, suunati nende veebile ja 6eldi, et tehke pilt ning saatke meile??? V2ga huvitav l2henemine, nemad telefoni teel ei lahenda selliseid probleeme
hommikul oli nett 4mbiti alla ja 10 yles, nüüd on 6 alla ja 2 yles k6ik ilma ruuterita testitud, soome serveriga oli yldse 1,2 ja 2
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
26.09.2011 20:37:59
|
|
|
| minake kirjutas: |
mustakal juba mitmendat p2eva nett jamab, ruuteriga kukkus pidevalt maha, panin otse, nett toimis kauem, a uimab mis jube, nüüd s2ttisin ruuterit ka ja on stabiilne, a kiirust pole ollagi. Pakett on MIX M KODU.
Helistasin neile, suunati nende veebile ja 6eldi, et tehke pilt ning saatke meile??? V2ga huvitav l2henemine, nemad telefoni teel ei lahenda selliseid probleeme
hommikul oli nett 4mbiti alla ja 10 yles, nüüd on 6 alla ja 2 yles k6ik ilma ruuterita testitud, soome serveriga oli yldse 1,2 ja 2  |
Mulle öeldi sama neti peale,kui mul on online mängudes suur ping ning internet kaob,siis minge tehke pilti ja saatke.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
27.09.2011 08:53:32
|
|
|
| saatsid siis ka neile ja mis lahenduse said?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
27.09.2011 11:46:33
|
|
|
| minake kirjutas: |
| saatsid siis ka neile ja mis lahenduse said? |
Ei ole ma viitsinud neile midagi saata,vahepeal sai korda asi,kui nüüd viimasel ajal on jälle tekkinud olukordi,kus lihtsalt internet on jube aeglane või ühendus katkeb mingiks 5sec.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
27.09.2011 12:40:40
|
|
|
| ma saatsin eile pildi 2ra, n2is mis nad siis vastavad mulle. P6hiline asi on muidugi kohe, et kas teil on ruuter vahel v6i otse...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
27.09.2011 13:53:09
|
|
|
| minake kirjutas: |
| ma saatsin eile pildi 2ra, n2is mis nad siis vastavad mulle. P6hiline asi on muidugi kohe, et kas teil on ruuter vahel v6i otse... |
point on selles ma usun,et need STV kliendi tugi tädid on umbkeelses venelased,ning kui lähemalt rääkida probleemist,siis ööäöääöääö /deate minge šinna kotulehele ning š€al on tjehnilinje tugi,saadge pildi sinna probljeemišt,ning meie tehnijukud vaatavad ülje.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
28.09.2011 10:09:44
|
|
|
eile siis saabus mulle postkasti kiri:
| tsitaat: |
Tervist,
Kontrollige nüüd. Kui probleem on alles, siis teatage meile.
Lugupidamisega,
--
AS STV
Klienditoe osakond,
Valge 6, Tallinn
infonumber 6880000
fax 6006767 |
okei, kontrollisin, natu on paremax l2inud, a ikkagi mitte see mis lubatud on, kirjutasin, et olukord on endine. millele tuli vastus:
| tsitaat: |
Tervist,
Kui soovite, võite tellida tehniku visiidi. Aga ta kontrollib ainult meie poolt, kui viga Teie arvutiga, siis meister ei tegele sellega.
Lugupidamisega,
--
AS STV |
ehk siis isegi ei pakuta tasulist teenust arvuti parandusex vaatan veel paar p2eva ja siis kui asi ei parane tellin tehniku koju...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
28.09.2011 10:55:20
|
|
|
| Tehnik ütleb,et sitt arvuti.Viska pappi nüüd.Mul vahepeal sellised neti kadumised ju,et isegi keskuses ei näita mitte neti kõikumist,rääkimata kadumisest.Nii,et ma ei tea mis nad veel mulle ütleks.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
28.09.2011 11:10:21
|
|
|
Väga hea strateegia, kui oled 101% kindel, et viga pole sinu masinas, siis ütledki "Davai, tasuline tehnik, kui viga on minu poolne". Reeglina mul siis tehnik tuli paarikolme tunni jooksul ja restartinud switchi
Aga seda siis peaaegu 10 aasta jooksul oli paar-kolm korda oli vaja ainult
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
28.09.2011 18:57:25
|
|
|
proovin kodus ka l2paka taga speed-testi teha, seal peaks puhas xp peal olema, see v2listax igasuguse enda poolse kammi vast ja siis k6ne neile ja tehniku tellimus.
edit: nii testisin l2pakaga ka download on normaalne a upload on v2ga nutune, hellasin neile r22kisin jutu 2ra mitu korda pikalt ja laialt, tyyp m6tles toru otsas ja m6tles, siis yts, et r22gib adminniga ja hellab tagasi.
l2x mingi aeg m66da, helistati 6eldi, et jah teil on seal mingi viga a mis ei oska 6elda, saadame teile tehniku 2 p2eva jooxul koju, kui viga on teie poolne on teenus tasuline ja kui meie siis tasuta... n2is mis siis edasi saab.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
28.09.2011 21:03:09
|
|
|
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.
NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis.
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
28.09.2011 23:09:57
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD |
Mis mõttes uus?
Viasati teine juba mitu aastat olemas.Või oled Viasati Eesti telemaastikult juba eemaldanud,
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.09.2011 16:42:49
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.
NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis. |
kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.
sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
29.09.2011 19:13:11
|
|
|
| minu asi siis edeneb nii palju, et tehnik hellas t2na, yts: k2isin majas kontrollisin, k6ik korras... tulin koju, proovin speedtest.net-i lehelt, download norm, upload ikka nutunue... n2is, tuleb homme siia siis vaatame mis ta v2lja pakub.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
29.09.2011 20:16:43
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| DjFreeze kirjutas: |
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.
NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis. |
kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.
sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma. |
no aga ära kasuta starmanni
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.09.2011 20:49:11
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| DjFreeze kirjutas: |
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.
NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis. |
kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.
sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma. |
no ega teistel operaatoritel see asi roosilisem ole.
no aga ära kasuta starmanni |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
30.09.2011 21:27:28
|
|
|
nii, minu saaga siis j2tkub, t2na k2is tehnik kodus, tuli kohale, yhendas oma arvuti kaabli otsa ja k6ik toimis tema kasutajaga.
Hakkas algul r22kima, et see ikkagi minu arvuti viga, ma siis n2itasin, et l2pakas ja lauakas m6lemas ei t66ta ju normaalselt, ei ole ainult yhe arvuti probleem, proovisime siis lauakast uuesti tema accoundiga, ning yllataval kombel sai ta samad tulemused speedtestiga mis minu accoundiga, n2ppis siit ja n2ppis sealt, mitte miskit...
L2xime siis alla keldrisse, v6tsin oma l2paka kaasa, seal ei saand yldse speedtesti teha minu l2pakaga algul, pika punnitamise peale sai siiski tehtud kuigi tulemus otse huubist oli t2pselt sama mis korterist, see siis v2listas, et kaablis viga olla ei saanud mis korterisse tuli. Panime kaabli tema l2paka taha ja minu accoundiga proovides hakkasid anomaalid ka tema arvutis, kord oli download korras ja upload jama ning samas teise testiga oli j2lle vastupidi, kusjuures see kiirus oli v2ga hypplik testi ajal, kord p6hjas ja kord j2lle v2ga madal...
Sai tehtud ka kogu seadmele seal keldris reset.... tulemus ikka sama, kogu see jama testimise ja katsetamisega l2x pea 1,5h... l6pptulemus oli siis see, et selline juhus pidi olema tehniku karj22ri jooxul esmakordne, lubas teha endale mingi test accoundi samade 6igustega ja asja veel katsetada, 6nnex visiidi eest maksma ei pidanud.
Eks siis paistab mis moodi see asi l6ppeb, teoreetiliselt peaks nad selle asja ikkagi korda saama, isekysimus on muidugi kaua sellega l2heb, samas ei tohiks neil ju eriti raske olla uut kasutajat mulle teha v6i minu kasutajat kuidagi resettida...
edit: antud hetkel kui seda kirjutasin siin, tegin ka tagataustal speedtestiga uue katse, tulemus ikka jama, download enamv2hem, upload 5x aeglasem kui lubatud, seda siis ilma ruuterita ja ilma igasugu downloadi ning sikutamis programmidetta.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
30.09.2011 21:47:59
|
|
|
| V2hemalt tudub et asjaga tegeletaks ja midagi yritatakse. Ise olen küll palju apaatsemat k2itumist tundnud m6ne teise teenusepakkuja poolt.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
02.10.2011 15:40:44
|
|
|
| katkestust küll ei täheldanud, pigem ei saanud nendele saitidele ligi mis seal zone's on.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
02.10.2011 15:46:00
|
|
|
Nu arvan yle eesti/tallinna ei olnud probleem, sellepärast tõingi välja kristiine linnaosa mis jääb selle sõle tänava lähedale
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.10.2011 15:48:47
|
|
|
2 korda kukkus mul välisühendus täna ära.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
02.10.2011 15:49:30
|
|
|
Kristiine, Kopli ja Õismäe oli maas. Aga igati tublid, 1.5h üldist rikket ei ole palju
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
02.10.2011 15:55:02
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
Kristiine, Kopli ja Õismäe oli maas. Aga igati tublid, 1.5h üldist rikket ei ole palju  |
+1. esimene kord minul oli ka jama..nii suur.Viimasel ajal pole neid naljakaid kõikumis olnud(Y)
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
03.10.2011 17:28:17
|
|
|
Kust kohast saaks stv-le või starmani kaabel digitv-le conax modulit osta
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.10.2011 18:13:29
|
|
|
Näiteks siit.
Enamusest teistest elektroonikapoodidest ka.
Starman ja STV müüvad ise samuti mooduleid, ning tähtajalise lepinguga saab tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
03.10.2011 18:45:13
|
|
|
2 aastat on päris pikk aeg
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
03.10.2011 23:22:18
|
|
|
Selle Conax-i mooduli hind on suvalise teenusepakkuja kuuarve suurune, IMHO on see mõistlik kohe välja osta/poest osta, see ju standardne vidin ja sobib iga teenusepakkujaga, peaasi et MPEG4 toega oleks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sloshes
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2002
|
06.10.2011 11:43:46
|
|
|
| Kui on kaks telekat ,kas üheagselt vaadates saab mõlemas erinevaid kanaleid ka vaadata? Mulle öeldi ,et ei saa .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
06.10.2011 12:02:44
|
|
|
| sloshes kirjutas: |
| Kui on kaks telekat ,kas üheagselt vaadates saab mõlemas erinevaid kanaleid ka vaadata? Mulle öeldi ,et ei saa . |
anloogiga saab, kui boksiga eeldav pakett, siis on vaja kahte boksi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|