Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 11:30:23 vasta tsitaadiga

kellelgil Tallinnas neti probleeme pole?Mul pidevalt kõigub ja tõrgub viimased 2 päeva,isegi msn,ist logib välja
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 11:56:56 vasta tsitaadiga

Kõik infonetiga korras, koguaeg icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.09.2011 18:27:32 vasta tsitaadiga

ei te pole ühtgi probleemi see 2 aastat olnud
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 10.09.2011 10:21:37 vasta tsitaadiga

mega hea ühendus alati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 17:52:41 vasta tsitaadiga

Sama siin thumbs_up.gifthumbs_up.gif kuniks nüüd.öeldi küll,et kõik korras ühendusega jne ning sama aeg kui rääkisin klienditeenindajaga logis lampi msn-is välja ning raadio kadus ära natukeseks ajaka.Nemad ültesid,et ei ole midagi näinud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 18:00:19 vasta tsitaadiga

msn väljalogimist olen isegi viimasel ajal märganud. kuid sellist neti kadumist pole küll olnud.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 12.09.2011 15:47:23 vasta tsitaadiga

Alates 14.10.11 lõpetame seoses vähese vaadatavusega telekanali HD1 3D edastamise.
jumala pointless kanal ka ju

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 09:54:28 vasta tsitaadiga

karta on, seal on 1h mingit materjali mis koguaeg kordub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 19:11:25 vasta tsitaadiga

Mis see palju räägitud stv saturni ftp ongi ainult see ftp://ftp ? See on küll suht mõttetu seal midagi ei ole praktiliselt.
Saturni DC ++ on päris huvitav ja igast manti leidub, aga 90% vene värk :S
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 19:29:12 vasta tsitaadiga

mixman kirjutas:
Mis see palju räägitud stv saturni ftp ongi ainult see ftp://ftp ? See on küll suht mõttetu seal midagi ei ole praktiliselt.
Saturni DC ++ on päris huvitav ja igast manti leidub, aga 90% vene värk :S


aasta tagasi oli seal rohkem kraami, valdavalt siiski vene keeles.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 19.09.2011 21:13:57 vasta tsitaadiga

lasid vist oma digi jaama nüüd õhku icon_biggrin.gif no signal analoog töötab
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro0of
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2009




sõnum 21.09.2011 13:05:53 vasta tsitaadiga

Järsku keegi oskaks mind aidata et sain siin hiljuti STV mooduli koos kaardiga ja püüan juba pikemat aega tööle seda oma telekas saada aga ei õnnestu kohe kuidagi. Telekas on mul "LG 32LD550". Kui ma ühendan ära selle telekaga siis ta ütleb et seade on tuvastatud aga kui hakkan digi kanaleid otsima siis nagu poleks seda üldse olemaski! On kellelgi aimu kuidas saaksin selle tööle ilma et peaksin kutsuma Stv mehe?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 13:19:52 vasta tsitaadiga

Pane selle (http://stv.ee/content/est/264/) juhendi järgi STV seaded paika, automaatselt ei leia ta kanaleid üles jah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro0of
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2009




sõnum 21.09.2011 13:50:20 vasta tsitaadiga

millegipärast ei leia mul mitte ühegi sagedusega dtv ülesse? ja 306 mhz pole mul üldse ja teistel tallinna omadel ei leia ta ka midagi...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 14:26:11 vasta tsitaadiga

proovisid lihtsalt automaatset otsingut ka? või hakkasid kohe käsitsi seal neid sagedusi ja asju seadistama? samsungil leidis ilma näppimata kõik kanalid ise üles.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro0of
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2009




sõnum 21.09.2011 14:36:09 vasta tsitaadiga

see oli esimene asi mida ma proovisin ehk siis automaatset otsingut aga ei leia ja helistasin juba STV-sse ka et lähen sinna kohale ja vaatan mis räägivad vms võimalik et vaja hoopis väline digibox võtta kuigi ma ei saa aru et absaluutselt telekal olemas kõik vaalik mida moodul vajab...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 14:39:46 vasta tsitaadiga

Pro0of, valisid ikka menüüst kaabli, mitte antenni?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 16:45:04 vasta tsitaadiga

Kui mälu ei peta siis LD mudelitel tuli selleks et valikusse kaabel tekiks riigiks Soome valida...
Võin ka eksida, selle aasta mudelitel on kaabli valik ka Eesti puhul olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 18:09:04 vasta tsitaadiga

Hetkel HC5300, aga kuna praegu pakutakse Topfieldi tasuta ja HD kanaleid nagunii ei vaata kisub vägisi selle poole. Mida sellest Topfieldist arvate?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 24.09.2011 20:22:28 vasta tsitaadiga

raudselt sama saast mis hc 5300.. uimasem pidi olema
hästi kahju et stv ota uuendusi boxide tarkvarale ei pakku

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 17:15:50 vasta tsitaadiga

mustakal juba mitmendat p2eva nett jamab, ruuteriga kukkus pidevalt maha, panin otse, nett toimis kauem, a uimab mis jube, nüüd s2ttisin ruuterit ka ja on stabiilne, a kiirust pole ollagi. Pakett on MIX M KODU.

Helistasin neile, suunati nende veebile ja 6eldi, et tehke pilt ning saatke meile??? V2ga huvitav l2henemine, nemad telefoni teel ei lahenda selliseid probleeme thumbs_up.gif

hommikul oli nett 4mbiti alla ja 10 yles, nüüd on 6 alla ja 2 yles icon_lol.gif k6ik ilma ruuterita testitud, soome serveriga oli yldse 1,2 ja 2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 20:37:59 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
mustakal juba mitmendat p2eva nett jamab, ruuteriga kukkus pidevalt maha, panin otse, nett toimis kauem, a uimab mis jube, nüüd s2ttisin ruuterit ka ja on stabiilne, a kiirust pole ollagi. Pakett on MIX M KODU.

Helistasin neile, suunati nende veebile ja 6eldi, et tehke pilt ning saatke meile??? V2ga huvitav l2henemine, nemad telefoni teel ei lahenda selliseid probleeme thumbs_up.gif

hommikul oli nett 4mbiti alla ja 10 yles, nüüd on 6 alla ja 2 yles icon_lol.gif k6ik ilma ruuterita testitud, soome serveriga oli yldse 1,2 ja 2 thumbs_up.gif

Mulle öeldi sama neti peale,kui mul on online mängudes suur ping ning internet kaob,siis minge tehke pilti ja saatke. icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 08:53:32 vasta tsitaadiga

saatsid siis ka neile ja mis lahenduse said?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 11:46:33 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
saatsid siis ka neile ja mis lahenduse said?
Ei ole ma viitsinud neile midagi saata,vahepeal sai korda asi,kui nüüd viimasel ajal on jälle tekkinud olukordi,kus lihtsalt internet on jube aeglane või ühendus katkeb mingiks 5sec.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 12:40:40 vasta tsitaadiga

ma saatsin eile pildi 2ra, n2is mis nad siis vastavad mulle. P6hiline asi on muidugi kohe, et kas teil on ruuter vahel v6i otse...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 13:53:09 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ma saatsin eile pildi 2ra, n2is mis nad siis vastavad mulle. P6hiline asi on muidugi kohe, et kas teil on ruuter vahel v6i otse...
point on selles ma usun,et need STV kliendi tugi tädid on umbkeelses venelased,ning kui lähemalt rääkida probleemist,siis ööäöääöääö /deate minge šinna kotulehele ning š€al on tjehnilinje tugi,saadge pildi sinna probljeemišt,ning meie tehnijukud vaatavad ülje.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 10:09:44 vasta tsitaadiga

eile siis saabus mulle postkasti kiri:

tsitaat:
Tervist,

Kontrollige nüüd. Kui probleem on alles, siis teatage meile.

Lugupidamisega,

--
AS STV
Klienditoe osakond,
Valge 6, Tallinn
infonumber 6880000
fax 6006767


okei, kontrollisin, natu on paremax l2inud, a ikkagi mitte see mis lubatud on, kirjutasin, et olukord on endine. millele tuli vastus:

tsitaat:
Tervist,

Kui soovite, võite tellida tehniku visiidi. Aga ta kontrollib ainult meie poolt, kui viga Teie arvutiga, siis meister ei tegele sellega.

Lugupidamisega,

--
AS STV


ehk siis isegi ei pakuta tasulist teenust arvuti parandusex thumbs_up.gif vaatan veel paar p2eva ja siis kui asi ei parane tellin tehniku koju...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 10:55:20 vasta tsitaadiga

Tehnik ütleb,et sitt arvuti.Viska pappi nüüd.Mul vahepeal sellised neti kadumised ju,et isegi keskuses ei näita mitte neti kõikumist,rääkimata kadumisest.Nii,et ma ei tea mis nad veel mulle ütleks.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 11:10:21 vasta tsitaadiga

Väga hea strateegia, kui oled 101% kindel, et viga pole sinu masinas, siis ütledki "Davai, tasuline tehnik, kui viga on minu poolne". Reeglina mul siis tehnik tuli paarikolme tunni jooksul ja restartinud switchi icon_razz.gif
Aga seda siis peaaegu 10 aasta jooksul oli paar-kolm korda oli vaja ainult

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 18:57:25 vasta tsitaadiga

proovin kodus ka l2paka taga speed-testi teha, seal peaks puhas xp peal olema, see v2listax igasuguse enda poolse kammi vast ja siis k6ne neile ja tehniku tellimus.

edit: nii testisin l2pakaga ka download on normaalne a upload on v2ga nutune, hellasin neile r22kisin jutu 2ra mitu korda pikalt ja laialt, tyyp m6tles toru otsas ja m6tles, siis yts, et r22gib adminniga ja hellab tagasi.
l2x mingi aeg m66da, helistati 6eldi, et jah teil on seal mingi viga a mis ei oska 6elda, saadame teile tehniku 2 p2eva jooxul koju, kui viga on teie poolne on teenus tasuline ja kui meie siis tasuta... n2is mis siis edasi saab.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.09.2011 21:03:09 vasta tsitaadiga

Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.

NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 23:09:57 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD

Mis mõttes uus?
Viasati teine juba mitu aastat olemas.Või oled Viasati Eesti telemaastikult juba eemaldanud, icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 16:42:49 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.

NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis.


kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.

sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 19:13:11 vasta tsitaadiga

minu asi siis edeneb nii palju, et tehnik hellas t2na, yts: k2isin majas kontrollisin, k6ik korras... tulin koju, proovin speedtest.net-i lehelt, download norm, upload ikka nutunue... n2is, tuleb homme siia siis vaatame mis ta v2lja pakub.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 29.09.2011 20:16:43 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.

NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis.


kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.

sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma.

no aga ära kasuta starmanni

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 20:49:11 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Täna lisandus STV digitaaltelevisiooni kanalivalikusse täiesti uus spordikanal Eesti telemaastikul.
Viasat Premier League HD näitab kõik 380 Barclays Premier League’i mänge, kasutades selleks
kõrgresolutsiooniga pilti. Premier League on maailma vaadatuim spordiliiga. Seda jälgib enam kui
miljard inimest üle maailma. Kanali vahendusel saavad spordisõbrad näha Barclays
Premier League kohtumisi kuni hooaja 2012/13 lõpuni.

NB! STV võrgus on kanal nähtav nii tava -kui kõrgresolutsioonis.


kui nüüd veel starmani selline asi tuleks... ja siis kas viasati spordi või hd paketti, oleks super. peaasi et mitte jälle mingi lisa raha eest.

sest praegune seis on ju hunnik paska ja iga normaalse asja eest peab juurde maksma.


no ega teistel operaatoritel see asi roosilisem ole.
no aga ära kasuta starmanni
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 21:27:28 vasta tsitaadiga

nii, minu saaga siis j2tkub, t2na k2is tehnik kodus, tuli kohale, yhendas oma arvuti kaabli otsa ja k6ik toimis tema kasutajaga.
Hakkas algul r22kima, et see ikkagi minu arvuti viga, ma siis n2itasin, et l2pakas ja lauakas m6lemas ei t66ta ju normaalselt, ei ole ainult yhe arvuti probleem, proovisime siis lauakast uuesti tema accoundiga, ning yllataval kombel sai ta samad tulemused speedtestiga mis minu accoundiga, n2ppis siit ja n2ppis sealt, mitte miskit...
L2xime siis alla keldrisse, v6tsin oma l2paka kaasa, seal ei saand yldse speedtesti teha minu l2pakaga algul, pika punnitamise peale sai siiski tehtud kuigi tulemus otse huubist oli t2pselt sama mis korterist, see siis v2listas, et kaablis viga olla ei saanud mis korterisse tuli. Panime kaabli tema l2paka taha ja minu accoundiga proovides hakkasid anomaalid ka tema arvutis, kord oli download korras ja upload jama ning samas teise testiga oli j2lle vastupidi, kusjuures see kiirus oli v2ga hypplik testi ajal, kord p6hjas ja kord j2lle v2ga madal...
Sai tehtud ka kogu seadmele seal keldris reset.... tulemus ikka sama, kogu see jama testimise ja katsetamisega l2x pea 1,5h... l6pptulemus oli siis see, et selline juhus pidi olema tehniku karj22ri jooxul esmakordne, lubas teha endale mingi test accoundi samade 6igustega ja asja veel katsetada, 6nnex visiidi eest maksma ei pidanud.

Eks siis paistab mis moodi see asi l6ppeb, teoreetiliselt peaks nad selle asja ikkagi korda saama, isekysimus on muidugi kaua sellega l2heb, samas ei tohiks neil ju eriti raske olla uut kasutajat mulle teha v6i minu kasutajat kuidagi resettida...


edit: antud hetkel kui seda kirjutasin siin, tegin ka tagataustal speedtestiga uue katse, tulemus ikka jama, download enamv2hem, upload 5x aeglasem kui lubatud, seda siis ilma ruuterita ja ilma igasugu downloadi ning sikutamis programmidetta.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 21:47:59 vasta tsitaadiga

V2hemalt tudub et asjaga tegeletaks ja midagi yritatakse. Ise olen küll palju apaatsemat k2itumist tundnud m6ne teise teenusepakkuja poolt.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 02.10.2011 15:27:14 vasta tsitaadiga

Täna siis oli minu STV's oldud aja kõige pikem interneti katkestus, ca 2h.Interneti paketiks siis saturn ja asukoht kristiine. Põhjus siis pidi olema see http://www.postimees.ee/584066/zone-media-majutatud-veebilehed-ei-toota/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 15:40:44 vasta tsitaadiga

katkestust küll ei täheldanud, pigem ei saanud nendele saitidele ligi mis seal zone's on.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 02.10.2011 15:46:00 vasta tsitaadiga

Nu arvan yle eesti/tallinna ei olnud probleem, sellepärast tõingi välja kristiine linnaosa mis jääb selle sõle tänava lähedale icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 15:48:47 vasta tsitaadiga

2 korda kukkus mul välisühendus täna ära.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 15:49:30 vasta tsitaadiga

Kristiine, Kopli ja Õismäe oli maas. Aga igati tublid, 1.5h üldist rikket ei ole palju icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 15:55:02 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Kristiine, Kopli ja Õismäe oli maas. Aga igati tublid, 1.5h üldist rikket ei ole palju icon_cool.gif thumbs_up.gif
+1. esimene kord minul oli ka jama..nii suur.Viimasel ajal pole neid naljakaid kõikumis olnud(Y)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 17:28:17 vasta tsitaadiga

Kust kohast saaks stv-le või starmani kaabel digitv-le conax modulit osta icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 18:13:29 vasta tsitaadiga

Näiteks siit.
Enamusest teistest elektroonikapoodidest ka.
Starman ja STV müüvad ise samuti mooduleid, ning tähtajalise lepinguga saab tasuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 18:45:13 vasta tsitaadiga

2 aastat on päris pikk aeg icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 03.10.2011 23:22:18 vasta tsitaadiga

Selle Conax-i mooduli hind on suvalise teenusepakkuja kuuarve suurune, IMHO on see mõistlik kohe välja osta/poest osta, see ju standardne vidin ja sobib iga teenusepakkujaga, peaasi et MPEG4 toega oleks.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sloshes
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.10.2011 11:43:46 vasta tsitaadiga

Kui on kaks telekat ,kas üheagselt vaadates saab mõlemas erinevaid kanaleid ka vaadata? Mulle öeldi ,et ei saa .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 06.10.2011 12:02:44 vasta tsitaadiga

sloshes kirjutas:
Kui on kaks telekat ,kas üheagselt vaadates saab mõlemas erinevaid kanaleid ka vaadata? Mulle öeldi ,et ei saa .


anloogiga saab, kui boksiga eeldav pakett, siis on vaja kahte boksi
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.