Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 10:05:41 vasta tsitaadiga

Endal pooleli protsess Tele2 => Elisa ning Elisa teenindaja ütles, et operaator üritab inimest ikka nii kaua enda juures kinni hoida kui vähegi võimalik icon_razz.gif
Iga sent ja räägitud sekund on arvel...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 01:04:52 vasta tsitaadiga

Andsin teada, et ei saa Türki helistada. Järgmine päev oli korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 07.04.2011 19:01:05 vasta tsitaadiga

Igatahes number Elisast EMT'sse viiakse üle täpselt 10ne päevaga - leping sõlmitud EMTs 02.04.11 ja täna saadeti SMS, et number hakkab EMTs tööle 12.04.11 öösel kell 03.00.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 23:27:34 vasta tsitaadiga

40+ GB/kuu ning peale kolme kuud pole mind veel tülitatud ega piiratud.
See on siis igapäevase tarbimisega, kuhu ei kuulu striimid ning muu tarbitav meedia - viimane tuleb läbi kaabli.

Peaks uurima, mis piiri pealt ma nendele huvitavaks muutun. Puht uudisimust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
albert123
HV vaatleja
albert123

liitunud: 29.04.2011




sõnum 29.04.2011 15:41:00 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei tea, ise olen Elisa klient septembrist saadik olnud ja pean ütlema, et rahul olen igatahes rohkem kui Tele2-ga kelle klient olin oma 3-4aastat enne seda.. Lisasin telefonile nüüd ka Mint Lighti ja kasutan seda läpakaga netis käimiseks kui väljas vaja läheb, kiirus täitsa ok, kodus muidu DigiTV ja sellega ei anna muidugi võrreldagi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-angerjas-
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 09.05.2011 22:10:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab ehk öelda, kas Teleyhest Elisasse üleminek võtab aega sama kaua kui teiste operaatorite juurest? Põhimõtteliselt on mõlema näol tegemist Elisaga ju
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 10.05.2011 12:19:09 vasta tsitaadiga

-angerjas- kirjutas:
Kas keegi oskab ehk öelda, kas Teleyhest Elisasse üleminek võtab aega sama kaua kui teiste operaatorite juurest? Põhimõtteliselt on mõlema näol tegemist Elisaga ju
Kärmemalt saad muidugi, sest liikumine on ju firmasisene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 18:10:45 vasta tsitaadiga

elisa tech support on telefoni otsas vähemalt oma ülesannete kõrgusel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 13:17:01 vasta tsitaadiga

Positiivne kogemus....

Oli mul siis vana pakett mingi 200.. mis sisaldas 100mb tasuta internetti. Pluss seal oli ka mobiilid kuutasu, kokku mingi 13.7 € või miskit.
Lisaks oli sama paketi all teine tel number mingi soodustelefoni jaoks, tähtajaline - kestab veel selle aasta augustini.

Unustades selle täiesti, mõtlesin et muudan oma paketi Nutikas 16 - nett telefonis voolab ja oleks ju hea kasutada. Aga nüüd pani süsteem mõlemale numbrile need paketid, ehk siis 16€x2 ... sügav ohe.
Teist numbrit odavaks ei saa panna, kuna kohustus ju peal. Helistan siis infoliinile ja seletasin oma probleemi ära - lubati ostuosakonnaga suhelda ja teha mulle pakkumine. Täna helistati siis ostuosakonnast ja seletasin veelkord probleemi ära...
Et tahaks paketti kus saaks mõlemad mu numbrid olla, ei oleks KAT (kõnealustustasu), oleks normaalne hind ja ei peaks selle soodustelefoni käsitlustasu maksma (65 € vist oli). Veits mõeldi - helistati tagasi ja pakuti mingit sooduspaketti kus max 3 numbrit, ei mingit KAT i ja muidu üpris hea hinnaga. Lisaks siis MINT LITE. Kokku maksan ainult ca 2€ rohkem kui enne - minu enese tekitatud probleem lahendatud!

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 16:12:48 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas Elisal mingit sellist varianti ka on, et kaks SIM kaarti ühe numbriga, a'la nagu EMT TwinSIM ? Oleks vajalik, kuna nüüd ju vägagi kohustuslik autos handsfree kasutamine ja kuna autos nii kui nii sisseehitatud telefon olemas, siis oleks hää võimalus, kui üks sim kaart oleks kogu aeg autotelefonis, mitte ei peaks seda telefonist välja koukima iga kord.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 16.06.2011 13:08:57 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal mingi jama Elisa-ga, kokuaeg katkub. kellelgi pole sama mure?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 16.06.2011 16:45:54 vasta tsitaadiga

Mis tegevuse pealt katkub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 16.06.2011 21:46:32 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Mis tegevuse pealt katkub?

Kodus rääkides katkub, vanasti sellist asja polnud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 16.06.2011 21:53:35 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas Elisal mingit sellist varianti ka on, et kaks SIM kaarti ühe numbriga, a'la nagu EMT TwinSIM ?...


Aga palun, http://elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/56/Topeltnumber
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 17.06.2011 00:01:17 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas Elisal mingit sellist varianti ka on, et kaks SIM kaarti ühe numbriga, a'la nagu EMT TwinSIM ?...


Aga palun, http://elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/56/Topeltnumber


See just täpselt vastupidine variant küsitule.
Sellelt lingilt leiab mitme numbri variandi ühe sim-kaardiga.
(mitte ühe numbri variandi mitme sim-kaardiga)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 17:55:20 vasta tsitaadiga

Elisa võrk on üle koormatud. Seoses massilise M-interneti pakettide müügiga ei suuda nad enam teenust adekvaatselt pakkuda.

Tallinna kesklinnas katkeb nett pidevalt ära, garanteeritud on see reede ja laupäeva õhtuti. Elisa tunnistab probleemi ümber kivide ja kändude. Tehnik ütles ära, et võrk ongi üle koormatud ja vähem tähtsatel klientidel keeratakse kraanid kinni, et ärikliendid ja muidu pappi plekkivad inimesed saaksid oma kiiruse kätte. Vähem tähtsate klientide all peeti silmas nt ZEN kõnekaardi kasutajad, kus on 10€ laadides tasuta piiramatu nett.

Klienditeenindajad ise nii avameelsed pole, küll süüdistatakse ilma, küll pakutakse välja, et telefon on valesti seadistatud etc. Aga lõpuks öeldakse ka välja, et võrk on hetkel üle koormatud ja palun proovige mõne aja pärast uuesti.

Tehke omad järeldused.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macmillan
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 01:11:32 vasta tsitaadiga

Elisa m-internet on muutunud sisuliselt kasutuskõlbmatuks. Millest on kahju, sest umbes aasta jagu oli püsiühendusele vääriline asendus.

Viimati, kui olin saanud SMSiga ähvarduse, et kuna tekitan oma liigagara netikasutamisega võrgule ülekoormust (mis on absurdne, kuna enne seda polnud nädalaid pulka kasutanudki) ja klienditoe poole pöördusin, viidati muudatustele kasutustingimustes. Muutustest johtuvalt anti üheks nädalaks icon_exclaim.gif võimalus tähtajaline leping ilma käsitlustasuta lõpetada (netipulk tulnuks välja osta), aga magasin aja maha.

Uutes tingimustes (al 15. juuni 2011) on järgnevad lõbusad lõigud:
"2.5. Elisal on õigus ühepoolselt piirata või peatada Kliendile internetiteenuste osutamine kui Kliendi tegevusega või tegevusetusega kaasneb teiste Elisa klientide või internetiteenuse kasutajate häirimine või nende huvide kahjustamine, aga samuti juhul kui Kliendi tegevus või tegevusetus põhjustab või võib põhjustada häireid Elisa sidevõrgu töös või sidevõrgu vahendusel osutatavate teenuste kvaliteedis.
2.6. Elisal on õigus ühepoolselt peatada või piirata Kliendile teenuse osutamine kui Kliendi poolt on rikutud kas käesolevaid Tingimusi, Elisa Eesti-i AS teenuste kasutamise üldtingimusi, kehtivaid õigusakte või muid internetiteenuste kasutamist sätestavaid reegleid sealhulgas juhtudel, kus Klient kasutab konkreetset internetiteenust mitteeesmärgipäraselt tegevusteks milleks vastav internetiteenus ei ole ette nähtud. Korduva Kliendi poolse rikkumise korral on Elisal õigus internetiteenuste osutamine ühepoolselt lõpetada.
2.7. Elisal on õigus oma sidevõrgu rikete vältimiseks ja rünnete tõrjumiseks, aga samuti muudel sarnastel turvakaalutlustel sh sidevõrgu toimepidevuse tagamiseks ettevõetavate tegevuste korral, ühepoolselt muuta Elisa poolt pakutavate internetiteenuste funktsionaalsust või kasutustingimusi, aga samuti internetiteenuste kasutamist piirata või peatada.
2.8. Elisal on õigus piirata internetiteenuste kasutamist lokaalse sidevõrgu osa (nt tugijaama või tugijaama kärje) põhiselt või internetiteenuste kasutusprofiilist või tehnilistest parameetritest lähtuvalt kui internetiteenuste kasutamine olulise osa klientide poolt on häiritud või võib häiritud saada, aga samuti juhtudel kus selline piirang on vajalik sidevõrgu ülekoormuse ärahoidmiseks või kõrvaldamiseks."

Selle postituse kirjutamise ajal katkes ühendus kolm korda (Kuressaare kesklinnas).

_________________
..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 27.07.2011 11:03:27 vasta tsitaadiga

Olen samuti kuulnud, et elisa m internet on väga juustuseks läinud kuna asi lihtsalt ei tööta igalpool kus vaja ja inimesed kaaluvad EMT'i tagasiminekut selle pärast. Ise pole mint'i viimasel ajal sisse lülitanud kuna igalpool wifi olemas kus kasutada vaja ja minit on suvalise wifi'ga võrreldes ikka väääga juustune. Peaks ka vist mõttetu paketi ära canceldama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 27.07.2011 15:04:20 vasta tsitaadiga

tennine kirjutas:
Olen samuti kuulnud, et elisa m internet on väga juustuseks läinud kuna asi lihtsalt ei tööta igalpool kus vaja ja inimesed kaaluvad EMT'i tagasiminekut selle pärast.
kahjuks või õnneks või jumalteab milleks ei ole ka see EMT praegu suvel, massilise m-neti kasutumise ajal, kraadivõrragi parem. Ma olen ise puhkuse ajal ringirännates saanud koguaeg kõrvuti võrrelda EMTi ja MINTi ja ikka on nii, et Elisa masti lähedal on Mint 5 pulka ja EMT kohati üldse levita ning mõne kilomeetri pärast, kui EMTi mast paistma hakkab, kukub Mint kahe pulga peale ja kohati edgessegi ning EMT levib korralikult. Ja leviauke on neil mõlemal täpselt ühtemoodi, seega on pigem praegusel puhkuste kõrgperioodil kõik m-neti kanalid parasjagu suure koormuse all ja sellest tulenevalt tekib ka rohkem häireid.
Huvitaval kombel pole mina küll veel suutnud Mint Strongi pulka kuskile katkestama panna, kõigub jah aegajalt 2g ja 3g vahel aga ei katkesta ka siis kui 9 tundi järjest taga. Seda siis stabiilses asukohas, mastist mingi 2-3 km kaugusel. Pulk on kahe usb ühenduse ja pikema juhtmega ja tõstetud võimalikult kõrgele välisukse lähedusse. Ja ei nurise ikka kohe üldse mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 09:57:40 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
AKE kirjutas:
Mis tegevuse pealt katkub?

Kodus rääkides katkub, vanasti sellist asja polnud.


Ma olin sunnitud operaatorit vahetama taolise asja pärast. Proovi kindluse mõttes samas kohas teise telefoniga ja anna teada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 12:45:35 vasta tsitaadiga

Sõbranumbri teenus on kadunud, nagu ma mõistan?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 21:02:16 vasta tsitaadiga

[quote="AKE"]
tennine kirjutas:
...Huvitaval kombel pole mina küll veel suutnud Mint Strongi pulka kuskile katkestama panna, kõigub jah aegajalt 2g ja 3g vahel aga ei katkesta ka siis kui 9 tundi järjest taga. Seda siis stabiilses asukohas, mastist mingi 2-3 km kaugusel. Pulk on kahe usb ühenduse ja pikema juhtmega ja tõstetud võimalikult kõrgele välisukse lähedusse. Ja ei nurise ikka kohe üldse mitte.


Täpselt sama. Endalgi MINT Strong ning isegi siis kui need suured katkestused olid töötas minu pulk ilma probleemideta edasi ning veel vägagi hästi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 12:33:20 vasta tsitaadiga

Mul on Nutikas5 pakett ja tellisin päevapileti, lootuses, et saan 12h täiel kiirusel netti kasutada, aga ikka on kiiruse lagi 1Mbit/s. Maha visatud 15 krooni kopp.gif
tsitaat:
Olenemata tellimisviisist maksab päevapilet 15 krooni ning võimaldab sul järgneva 12 tunni jooksul kasutada mobiilset Interneti-ühendust piiramata mahus ja seda maksimumkiirustel.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 13:02:04 vasta tsitaadiga

Mina ootan endiselt klienditeeninduse poolt kõnet selgitusega, miks osad SMSid päevase viivitusega kohale läksid võrgusiseselt thumbs_up.gif Ilmselt jäängi ootama. Täiesti piix firma.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 10.08.2011 14:29:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sms: Hea klient! Teie Elisa mobiiliarve hilineb ? seet6ttu ei toimi sel kuul ka Teie otsekorraldusleping. Kui arve saabub, palun tasuge see iseseisvalt. Vabandame ebamugavuste pärast! Elisa

Tuli siis selline sms. Mis toimub? Juba teine kuu sedasi. icon_evil.gif

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reinsalu
HV vaatleja
Reinsalu

liitunud: 19.10.2007




sõnum 10.08.2011 15:44:42 vasta tsitaadiga

Läksin kuu aega tagasi Tele 2-st üle Elisasse, kust võtsin endale Nutikas 5 paketi. Olen vahtinud youtube-st videosid ja tõmmanud erinevaid rakendusi ja mänge endale alla, et võrreldes selle paketiga, mida Tele 2 pakub, tundub Nutikas 5 küll asjalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 11:01:44 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Mul on Nutikas5 pakett ja tellisin päevapileti, lootuses, et saan 12h täiel kiirusel netti kasutada, aga ikka on kiiruse lagi 1Mbit/s. Maha visatud 15 krooni kopp.gif
tsitaat:
Olenemata tellimisviisist maksab päevapilet 15 krooni ning võimaldab sul järgneva 12 tunni jooksul kasutada mobiilset Interneti-ühendust piiramata mahus ja seda maksimumkiirustel.

Saatsin too päev uuriva sisuga kirja ka neile.
Täna vastasid:
tsitaat:
Tervist,

tänan Teid kirja eest.
Kahte teenust ei saa nn. "teineteisele otsa laduda" - Nutikas on juba
netipakett ja sinna ei saa lisada järgmist hinnapaketti pileti näol.
Tagastan Teie arvele kadunud 0.96€ kui märgite mulle oma netikaardi numbri.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macmillan
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 22:09:10 vasta tsitaadiga

Sõbrad, teil Tartus MiNT lippab? Mul ei liigu juba teist päeva õieti miski, kuigi ühendab kenasti 3G võrku.
_________________
..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 31.08.2011 09:55:20 vasta tsitaadiga

macmillan kirjutas:
Sõbrad, teil Tartus MiNT lippab? Mul ei liigu juba teist päeva õieti miski, kuigi ühendab kenasti 3G võrku.
Tudengid saabuvad hordidega kohale ja ummistavad mobiililiiklust. Ma pakun icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 13:34:53 vasta tsitaadiga

Vend käis Elisas mobiiltelefoni ostmas. Soov oli osta HTC nutitelefon millel on Android OS. Müüjale sai veel mitu korda
selgitatud, et ei soovi Windowsi telefoni. Siiski juhtus nii, et koju jõudes olid telefonil uhked Windowsi kleepsud peal.
Kindlasti oli mul vennal ka kodutöö pisut tegemata aga tema jäi uskuma teenindajat. Probleemist sai mindud rääkima
ka esindusesse aga vastus on selline, et telefoni ei ole võimalik ümber vahetada. Ei odavama/kallima vastu.

Kuidas kommenteerite? Kas on endal taolisi asju juhtunud või ongi nii, et ei saa vahetada?

Mäletan aasta-kaks tagasi otsisime vanaisale telefoni, mis paar päeva hiljem vahetati ümber, kuna nupud olid tema
jaoks liiga väiksed. Ei olnud mingit probleemi. Saime suurte nuppudega telefoni ja 150.- hinnavahe ka tagasi. EMT.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 23:36:16 vasta tsitaadiga

Nüüdseks olen kuu aega oodanud Elisa vastust mobiilse interneti, teenuste ja küllaltki ebameeldiva privaatsust puudutava probleemi osas. Kõik kaebused on esitatud telefoni teel, misjärel on lubatud ühendust võtta. Järelepärimistel on öeldud, et kahjuks pole teie probleemidega veel tegeletud.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 01.09.2011 00:02:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Vend käis Elisas mobiiltelefoni ostmas. Soov oli osta HTC nutitelefon millel on Android OS. Müüjale sai veel mitu korda
selgitatud, et ei soovi Windowsi telefoni. Siiski juhtus nii, et koju jõudes olid telefonil uhked Windowsi kleepsud peal.
Kindlasti oli mul vennal ka kodutöö pisut tegemata aga tema jäi uskuma teenindajat. Probleemist sai mindud rääkima
ka esindusesse aga vastus on selline, et telefoni ei ole võimalik ümber vahetada. Ei odavama/kallima vastu.

Kuidas kommenteerite? Kas on endal taolisi asju juhtunud või ongi nii, et ei saa vahetada?

Mäletan aasta-kaks tagasi otsisime vanaisale telefoni, mis paar päeva hiljem vahetati ümber, kuna nupud olid tema
jaoks liiga väiksed. Ei olnud mingit probleemi. Saime suurte nuppudega telefoni ja 150.- hinnavahe ka tagasi. EMT.

minumeelest kehtib euroopa liidus mingi seadus, kus kliendil on 6igus 2 n2dala jooksul ostetud asi poodi tagasi viia, no questions asked.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 01.09.2011 00:48:59 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Nüüdseks olen kuu aega oodanud Elisa vastust mobiilse interneti, teenuste ja küllaltki ebameeldiva privaatsust puudutava probleemi osas. Kõik kaebused on esitatud telefoni teel, misjärel on lubatud ühendust võtta. Järelepärimistel on öeldud, et kahjuks pole teie probleemidega veel tegeletud.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Ära muretse.
Kunagi jõuavad nad tasakaaluni.
Klientide arv väheneb tasemeni, mida olemasolevad klienditeenindajad suudavad hallata.

Ootad veel kuukese ja vahetad operaatorit.

Minule näiteks unustati firma kolimisel küsimise peale pakkumine teha.
Olgugi, et eelmises kohas sai aastaid Elisa klient oldud.
Kui seadmed sai ära viidud, olid ise kah imestunud, et kuidas nii läks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 01:04:34 vasta tsitaadiga

Kusjuures Elisa on jah selle koha pealt eriti debiilikari.
Isa läks oma tarkuses poodi uut telefoni otsima, vaatas et see walkmani kõige lihtsam luts 100 vms sarnane tema vanaga (w715 mis ma talle kunagi andsin), tundub hea - päris teenindajalt, et kas see tema auto sisseehitatud bluetooth hands freega töötab - teenindaja siis kohe nõustuma, et ja tal on BT ja töötab ikka. isa küsis siis, et kas saaksite mul kohe numbrid ka üle kopeerida vanast telefonist (vanal telefonil kuular katki ja polnud aega oodata uut kuularit). teenindaja tibin oli natuke klõbistanud ja öelnud, aa ei meie ei saa, mine ostke see kaabel (kirjutas mingi täpse kaabli tüübi talle). Ok, saan siis mina isaga kokku, et paneks tal telefoni autos tööle ja kopiks numbrid.
Ilmneb kohe probleem - telefon saadab sissetulevad kõned küll autoHF sse, aga väljaminevad ei saada - no mida? Proovin igat pidi, proovin teiste telefonitega, korduvad maha ja pealepanekut, uurin nii telefoni kui auto manuali ja kõik nagu õieti toimetatud. No selge, probleem. tavalise kõrva handsfreega töötab küll telefon ilusti - samas w715 väidetavalt kehvem BT ja funksib autoga ilusti.
Siis ilmnes, et antud telefoni ei saa üldse ühendadagi SE enda softiga, ehk siis numbreid ei saa läbi arvuti kopeerida (no saab ka üle BT aga see polnud point), Ehk telefon toetab ainult massifailiedastust.
No siis viskas üle - et lähme järgmine päev poodi ja palume ümber vahetada millegi vingema vastu.
Nii kui ma oma suu lahti tegin ja probleemist rääkisin, tuli vastu üks ametlik hala ja mula "meie ei osta telefone tagasi ega ei vaheta". No piix küll, siis viskas päris ketasse, kui seda pidevalt korrutas. Siis hakkas õigustama, et osad uued telefonid ei peagi uute autode handsfreega töötama???? NO MIDA, on jultumust. Isa ei tahtnud vaielda ja aega ka polnud - ostsime uue telefoni (120€ mingi LG android, mis töötab nii nagu peab, ja isa hirm puutetundliku ekraani ees kadus ka).
Kokkuvõttes viskab ikka päris üle, esiteks valetati selgelt numbrite kopeerimise kohta; teiseks oleks võinud ju mainida, et tema ei ole 100% kindel kas töötab auto HF ga või mitte. Aga tüüpiline loll EIT seal kassas, kes jälgib ettekirjutusi ja teeb "head müügitööd" ajades suust välja mis juhtub.
Isa sai õnneks selle telefoni tuttavale pmst sama hinnaga maha müüa millega ostis, nii et rohkem ei viitsinud draamat teha.
Aga sita maitse on küll kole kõva - eriti kuna ise päris päris pikalt klient olnud. Isa veel kauem (radjolinja aegade algusest saati, vahepeal oli pool a tele2, ja siis tuli tagasi)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macmillan
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 06:30:08 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
macmillan kirjutas:
Sõbrad, teil Tartus MiNT lippab? Mul ei liigu juba teist päeva õieti miski, kuigi ühendab kenasti 3G võrku.
Tudengid saabuvad hordidega kohale ja ummistavad mobiililiiklust. Ma pakun icon_rolleyes.gif

Tundub loogiline (eriti, kuna elan ühikas). Nüüd öösel on kõik kombes. Päeval aga oli (sõna otseses mõttes) panka jõudmiseks kiirem viis 500m läbi linna jalutada kui MiNTi kasutada. Ehk asjalood paranevad.

_________________
..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 17:42:37 vasta tsitaadiga

Ei tahaks elisa tuutu-luutut kuulata, äkki keegi siin teab: Kas elisa järelmaksu saab viisakalt enne tähtaega tagasi maksta või keevitatakse sinna see 64 eurine käsitlustasu otsa? Kodukalt nagu üheselt mõistetavat vastust ei leidnud.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 21:41:25 vasta tsitaadiga

Kas elisast kliendihinnaga telefoni ostmiseks peab olema lepinguline klient või sobib kõnekaart ka?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 23:58:27 vasta tsitaadiga

Viimati sobis kõnekaart ka.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 14.09.2011 08:21:52 vasta tsitaadiga

Sobib ka kõnekaart, isegi sellest peaks piisama kui ütled et vennal/emal/isal on elisa vms.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 19.09.2011 18:51:36 vasta tsitaadiga

tennine kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Vend käis Elisas mobiiltelefoni ostmas. Soov oli osta HTC nutitelefon millel on Android OS. Müüjale sai veel mitu korda
selgitatud, et ei soovi Windowsi telefoni. Siiski juhtus nii, et koju jõudes olid telefonil uhked Windowsi kleepsud peal.
Kindlasti oli mul vennal ka kodutöö pisut tegemata aga tema jäi uskuma teenindajat. Probleemist sai mindud rääkima
ka esindusesse aga vastus on selline, et telefoni ei ole võimalik ümber vahetada. Ei odavama/kallima vastu.

Kuidas kommenteerite? Kas on endal taolisi asju juhtunud või ongi nii, et ei saa vahetada?

Mäletan aasta-kaks tagasi otsisime vanaisale telefoni, mis paar päeva hiljem vahetati ümber, kuna nupud olid tema
jaoks liiga väiksed. Ei olnud mingit probleemi. Saime suurte nuppudega telefoni ja 150.- hinnavahe ka tagasi. EMT.

minumeelest kehtib euroopa liidus mingi seadus, kus kliendil on 6igus 2 n2dala jooksul ostetud asi poodi tagasi viia, no questions asked.


See kehtib internetist ostetud kaupade puhul. Kui sa ostad telefoni poest, ehk siis tutvud sellega kohapeal, siis see seadus sulle ei laiene. E-kaubamajad ja sellised kohad on sellise seadusega seotud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 23:33:20 vasta tsitaadiga

Mis Teie asjast arvate -
Sain nädalakene tagasi Elisast kätte oma juuni kuu arve, tervelt 3 kuud läks selleks aega, aga kuna nad on ennegi viivitanud pikalt ning kes see ikka tahaks arveid maksta, ei teinud sellest probleemi. Probleem aga ilmnes arvet lähemalt uurides, nimelt mul on 2 telefoni numbrit, ühte neist kasutan helistamiseks, teine on www.laptopid.ee lehel olev mobiil, mille kõned suunatakse mulle edasi, kuna ei taha enda isikliku numbrit kõigile avalikult välja panna. Arve peal oli selle teise numbri, mida ma helistamiseks absoluutselt ei kasuta, lisatud 38.35€ maksev pakett, eelnevalt on selle asemel olnud mõni eurot maksev pakett. Kui ma hakkasin uurima, et kuidas see muudatus ilma minu teadmata sinna tekkinud oli, sain infotelefonist vastuseks, et nemad ei tea ja arve viibimise põhjus oli inimliku sekkumise vajadus...3 kuud sekkuti icon_lol.gif ja kästi esindusse minna. Seega läksin esindusse, kus sain teada, et vahetus oli tehtud minu kodu IP pealt 30 juuni öösel kella 3 paiku ning nemad rohkem ei tea, pean e-maili neile saatma. Ma veel kontrollisin üle, et 30 juuni on neljapäev, seega ei saanud mällerisse joonud olla ning kuutõbi pole samuti siiani kummitanud icon_cool.gif ja saatsin teate Elisa iseteenindusbüroo kaudu -
"Tere Sain mõned päevad tagasi kätte oma Juuni kuu arve ja seal oli kirjas, et numbri 56665943 kasutamata summa on 38.350€ ning vahepealse infotelefonile helistamise ning ülemiste büroo kaudu sain teada, et see on sellepärast, et pakett on vahetatud äri 500 vastu. Aga asi on selles, et mina seda teinud pole, seda enam, et paketi vahetus on tehtud öösel natukene enne kella 3 ITB-s. Ma ei saanud ka eelnevalt seda tühistada, sest lihtsalt ei teadnud, et selline vahetus tehtud on, kuna arveid pole Elisa mulle saatnud 3 kuud. Telefonis öeldi, et selle põhjus on inimliku sekkumise vajadus. Pikk jutt lühidalt - kustutage palun need äri 500 paketi arved ära, sest mina pole neid teinud ning samuti pole mul mitte mingit vajadust olnud neid teha, kuna seda telefoni numbrit rääkimiseks ei kasuta. Virgo Rikk "
Möödus mitu päeva aega ja ei miskit, lõpuks helistasin neile, hakati mingist paroolist jahuma, et muidu ei saa kontrollida, kus kiri on, ütlesin, et näete mu numbrit vaadake iseteenindus büroos selle alt, milleks teile minu parool ja no siis 1 nädala ning 1 päeva pärast peale teate saamist saingi lõpuks vastuse(way2go IT firma)
"Tere. Vabandame, et vastus on viibinud. Meie andmetel on antud numbri 56665943 paketivahetus teostatud Elisa Iseteenindusbüroo kaudu 30.06.2011. Iseteenindusse on sisse logitud IP aadressiga ( IP: 194.xxx.xxx.xxx ), varem on antud IP-ga korduvalt sisse logitud. Lugupidamisega Merle Markson Elisa klienditeenindus"
Selle peale saatsin neile sellise kirja-
"Tere Mina ei ole seda lepingut sõlminud ning ainus lepingu õiguslik isik olen mina. Palun näidake mulle leping, kus on minu allkiri all, et mina Virgo Rikk Laptopid OÜ juhatuse esimees nõustun uuendatud lepinguga, milles kinnitan, et maksan iga kuu 38€ eurot selle eest, et telefoni numbriga kõnesi ei tehtaks. Kui Teil minu allkirja või digiallkirjaga lepingut ei ole, pean kahjuks pöörduma ajakirjandusse õiguse jalule seadmiseks. Ma ei tea kas põhjus on Elisa iseteeninduse olematu turva, teie süsteemi rike, mõni pahatahtlik naaber, kes minu wifis sisse logis vms probleem ja see ei puudutagi mind, sest lepingu sõlmimise turvalisuse peab tagama Elisa, seda enam, et Elisal on selline leping, aga mina kuulsin uuendatud lepingust alles 3 kuud hiljem arve kaudu. Olen olnud päris pikaajaline Elisa klient ning pole erilist põhjust tülli minemiseks eelnevalt olnud, aga juba see, et arved venisid 3 kuud ning põhjenduseks toodi inimlik faktor paneb kukalt kratsima, kui siia lisada nende 3 kuu eest lisanduvad 38€ ning www.elisa.ee iseteeninduses sisselogimisel toimuv turva puudumine on ajakirjanikel ikka päris palju mille üle lõugu laksutada. Ja palun vastage sellele kirjale kiiremini kui 1 nädal! Virgo Rikk "

Ja eks nüüd näis mis saab, point on aga selles, et mina seda lepingut teinud pole, sisse olen loginud alati parooliga ning ka wifi on mul kodus olemas ja samuti naabrid, kes ei ole tegelikult pahatahtlikud. Aga kuidagi nende süsteem igastahes näitab, et minu IP pealt on keegi kell 3 öösel sisse loginud ja naljaviluks pannud 2€ paketi 38€ peale ning siis Elisa "unustab" mulle 3 kuud arvet saata. Eriti lõbus on veel see, et olgugi, et paketivahetus tehti kuu viimasel päeval, lajatab see täie laksuga terve kuu peale thumbs_down.gif Vanasti ikka loeti päevi ja võeti %
https://iseteenindus.elisa.ee on küll turvatud, kuid sisse logimiseks tuleb www.elisa.ee telefon ning parool panna, mis teadupärast wifi võrgus on vabalt leitavad. Minu jaoks jääb kõige arusaamatumaks see, et kuidas on võimalik meie õigusriigis see, et paari hiire klõpsuga on võimalik muuta leping ükskõik kellel, kes arvuti taha satub(firefox teadupärast salvestab paroolid). Vanasti kasutati enda allkirja ning viimasel ajal ka digiallkirja, mingi parool seda nüüd küll ei asenda (kasutaja tunnus on telefoni number) ning tagatipuks oli vanasti lepingust mõlemal poolel enda eksemplar, nüüd on aga Elisal enda poolt olemas leping, aga minul on ainult 4-5 aastat tagasi sõlmitud paber kujul leping, ehk siis Elisa võib arvutis kirjutada enda poolselt ükskõik mida minu digitaalsesse lepingusse ning minul on kohtus vastu näidata ainult 4-5a vanune paber leping, mida Elisa on nagunii korduvalt ühepoolselt muutnud?!?!
Summa kokku on 115€, mis küll firma jaoks pole teab mis suur summa, aga asi pigem põhimõttes, et kuidas nii üldse võimalik on või mis teie arvate?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reinsalu
HV vaatleja
Reinsalu

liitunud: 19.10.2007




sõnum 22.09.2011 23:49:36 vasta tsitaadiga

No muidu saaks aru, et keegi on tõesti parooli lahti muukinud ja paketti muutnud, aga miks Elisa poolt selline viivitus? Kui muud moodi abi ei saa, siis kindlasti pakub selline teema ajakirjandusele huvi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 00:00:02 vasta tsitaadiga

Ma veel kontrollisin üle

Mobiiltelefon: 56665943 l Virgo Rikk l
Miinimumarves sisalduvad teenused kokku 0,000
Miinimumarve kasutamata summa 38,350
Mobiiltelefoni 56665943 arve kokku 38,350

Ja nii kõik 3 kuud järjest täpselt sama jutt(tänaseks päevaks oli isegi Augusti arve juba laekunud), miks küll oh miks ma peaksin tahtma endale teha sellise lepingu, puudub ju motiiv, kui detektiiviks hakata icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 05:55:24 vasta tsitaadiga

Lisaks oleks tegemist tõesti pahatahtliku sissetungiga sinu iseteenindusse oleks küllap suudetud rohkem pahandust teha. Olles kogenud ise Elisa täielikku ajuvabadust ja eriti iseteeninduse pangesid ja vigu millepärast tuhandeid kroone nõutakse siis ma AUSALT ei imestaks kui nad ise midagi kokku keerasid ja nüüd ei suuda tunnistada/ei suuda viga leida.
P.s. ei ole kibestunud elisa endine klient. Kibestunud hetke klient icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 07:12:02 vasta tsitaadiga

See iseteenindus on SAAST! Olen ise korra sattunud panga kaudu! sisenedes võõra kasutaja iseteenindusse. Ilmselt oli isikukood kuskil vale. Ka olen kaks korda üritanud iseteeninduses muuta vana mint lighti (6.xx euri, ei ole tähtajalist lepingut selle peal) uueks mint mildiks ( 5 euri), aga see on arve tulemise ajaks kenasti tagasi lightiks vahetatud ja minu muutmise fakt on tegevuste logist kustunud icon_evil.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.09.2011 08:55:00 vasta tsitaadiga

wirx: Kui oled Äriklient, siis suhtle parem otse Äriklienditeenindusega. Elu kipub seda näitama, et siis liigutatakse ennast väheke kiiremini, kui mingi muu Elisa-kanali kaudu.

Äriklienditeenindus
Aadress: Sõpruse pst 145 (C korpus), 13417 Tallinn
Avatud: E-R 08.30-17.00

Telefon: 6600 620 E-R 08.30-17.00
Ööpäevaringselt telefonil 6 600 600
E-post: ariklient@elisa.ee
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 09:14:17 vasta tsitaadiga

Paketivahetuse lõppstaadiumis tuleb selline kastike:



Tõenäoliselt viitaksid nad kohtus allkirja nõude osas sellele kastikesele, kuhu paketivahetuseks nimi kirjutatud on.
Tavaline allkiri võib ju olla ka kas või kolm ristikest, oma nimi või misiganes sigrimigri - keegi seda ei sätesta, milline allkiri välja nägema peab.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 09:20:51 vasta tsitaadiga

Kas Elisas tuleb paketivahetuseks logida ID kaardi vms asjaga sisse? St ma ei saa hetkel hästi aru, mis infot on vaja, et paketti vahetada. EMT's on vaja sisse logida ID kaardi, mobiil ID, pangakontoga vms. Kas Elisas on see vähemturvaline?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 09:21:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kas Elisas tuleb paketivahetuseks logida ID kaardi vms asjaga sisse? St ma ei saa hetkel hästi aru, mis infot on vaja, et paketti vahetada. EMT's on vaja sisse logida ID kaardi, mobiil ID, pangakontoga vms. Kas Elisas on see vähemturvaline?

Kasutajanimi: telefoninumber
Parool: suvaline enda valitud sõna (mul näiteks ei vasta see isegi mingitele elementaarsetele nõuetele - pole ei numbreid ega suuri tähti)

Ja lõppstaadiumis vaja lihtsalt kirjutada oma nimi eelpooltoodud kasti.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 09:31:33 vasta tsitaadiga

Ehk siis antud juhul on variant, et keegi on wirx'i parooli pihta pannud? Sest numbri leiab lihtsalt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.