Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 21:16:10 vasta tsitaadiga

ütleme nii.... mitte sittagi pole muutunud thumbs_down.gif
meibi läheb russian key ostuks, kui sedagi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 21:24:53 vasta tsitaadiga

Wopaa, mull kohe meeldis.
Mõnus kiire möll ja andmine ja milleks solkida töötavat mootorit thumbs_up.gif
Silmailu võib mujalt otsida, peamine et Mp jookseks.
ei jõua ära oodata, kui nüüd veel dedi servud kah oleks on kõik bueno.
Matchmaking imeb PC peal küll pahasti mida ei korva paraku hea kontseptsioon ja mängitavus.
Aga siiski BO feilis karmilt PC peal, tundub et servud üksi pole ka väärt midagi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 09.08.2011 21:48:29 vasta tsitaadiga

OT: kas konsoolidel ongi kogu aeg fpsides elline huupi täristamine? peaasi, et suund õige on. ise ei oma, seepärast ka küsin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.08.2011 21:50:41 vasta tsitaadiga

ohh päris äge andmine käis ,mulle meeldis icon_biggrin.gif Nad on black opsist siis nüüd selle endale külge jätnud et raha eest saab nüüd relvi osta aga noh see pohh... black opsis on küll nii et vahepeal on juba raha niipalju et pole sellega midagi teha enam icon_razz.gif
Ma ei saanud aru millal see multiplayeri esitus siis täpsemalt on tahaks seda juba näha ?


WäntWõll miks sinu meelest siis black ops feilis ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 22:18:12 vasta tsitaadiga

Kahe aastaga on areng olnud 0, uut ei ole mitte sittagi..... vähemalt praegu välja pole reklaamitud, ilmselt pole siis loota ka
See "uus" clay tuletas meelde F.E.A.R-i calyjunni thumbs_down.gif ..... praegu ei leia midagi, mille peale vaimustuda-kiljuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 22:19:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WäntWõll miks sinu meelest siis black ops feilis ?

Mapid, enamus ronis xp-i kammimise mappidesse mis oli nati fun aga peale nädalat muutrus totaalselt igavaks.
Uusi korralikke mappe on nüüd juurde tulunud aga paljud neid ei osta (tegelikult saan aru lüpsilehma teemast) ja mängijaid on nii vähe normaalsetes game-modides.
Mängu jätkub ca. ainult õhtuseks rush houriks (22-01) kui veab, peale seda otsi servut kus saaks rahulikult 6 vs. 6 mängida.
Need 2,5 aastat mis MW2 on üleval olnud on mängijaid täpselt sama palju kui esimestel nädalatel, hea ülevaade, kuna MM paneb regiooniti paika paljudega sa üldse ühenduda saad.
tsitaat:
Ma ei saanud aru millal see multiplayeri esitus siis täpsemalt on tahaks seda juba näha ?

sep esimene NV siis mingi COD-i mess ja laat vms.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 22:37:59 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:

Link

1:10 pommidega koerad icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 22:51:15 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Kahe aastaga on areng olnud 0, uut ei ole mitte sittagi..... vähemalt praegu välja pole reklaamitud, ilmselt pole siis loota ka
See "uus" clay tuletas meelde F.E.A.R-i calyjunni thumbs_down.gif ..... praegu ei leia midagi, mille peale vaimustuda-kiljuda icon_biggrin.gif


+1 peab ikka loll olema kes ostab selle imo BF3 asemel
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.08.2011 23:17:21 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:

+1 peab ikka loll olema kes ostab selle imo BF3 asemel


Suht erinevad sihtgrupid, seega pole nagu lolliks vaja sõimata ju?

BF3 master race näitab näpuga MW3 narride peale ja targad mängivad rahus mõlemat, et meelelahutust nautida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 23:23:48 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Kahe aastaga on areng olnud 0, uut ei ole mitte sittagi..... vähemalt praegu välja pole reklaamitud, ilmselt pole siis loota ka
See "uus" clay tuletas meelde F.E.A.R-i calyjunni thumbs_down.gif ..... praegu ei leia midagi, mille peale vaimustuda-kiljuda icon_biggrin.gif


+1 peab ikka loll olema kes ostab selle imo BF3 asemel

Mis siis BF3 100% paremaks teeb?

Minule tunduvad mõlemad üsna sarnased nüüdseks ammu igavaks muutunud militaarshooterid. Korralik, töötav ja reageeriv gameplay on põhiline aspekt, mis tõmbab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 00:33:57 vasta tsitaadiga

mnjah, kuigi ma eelistan ka bf seeriat mw seeriale, olin ma suur mw2 MP fänn. aga see video näeb välja nagu... midagi vana. ehk on asja siiski lapitud ja gameflõud uuendatud. eks proovib ära, aga esmamulje natuke nadi .
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 11:05:31 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 13:40:10 vasta tsitaadiga

Äkki veel tuleb midagi uut või erilist. Äkki hoiame pöialt ja saame midagi uut näha?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 13:57:01 vasta tsitaadiga

No Mp kohta pole veel midagi avalikustatud!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:03:35 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
+1 peab ikka loll olema kes ostab selle imo BF3 asemel


Miks kohe BF3 asemel? Mina nt kindlasti ostan mõlemad.

Mulle ilgelt meeldisid MW ja MW2 ning just Single Player'i poolest ning seepärast ei näe põhjust miks ei peaks ostma MW3. No on jah sama graafika mis nüüdseks juba vana, muidugi oleksid võinud paremaks teha arvestades seda kui palju raha sai teenitud, aga no kui mulle meeldis MW ja MW2 story ning MW3 jätkab samas vaimus, siis mina olen küll üks nendest lollidest kes selle ostab. Kui öelda et MW3 sama vana jama nagu eelmised, siis minu jaoks see tähendab et ta sama lõbus ja äge nagu eelmisedki icon_biggrin.gif
Kui keegi küsib et mis neis nii head siis üldse oli, peamiselt kõikidele meeldinud MultiPlayeri pärast, story enamus arvates jama. Siis minu arust pole tal midagi viga. MW'd mängivad nagu mõni äge action film. Palju relvi, palju plahvatusi, palju killimist, erinevad locationid ja storytwistid (eriti rõõmustas nt Valge maja rünnak eelmises mängus) ning pidevalt miski sul toimub. Olgugi et suur osa on scriptitud eventid aga need teevad palju huvitavamaks, eriti sellises niigi ebarealistlikus mängus.

BF3 on aga täitsa teine jutt. Võrratu graafika (nalja teeb kui siiamaani CoD fannboyd väidavad et MW3 graafika parem BF3 omast, no nii pime ju kah olla ei saa. Võiks nagu lõpetada endale valetamise), tankid, helikopterid, lennukid ja muud sõiduvahendid mida CoD's nautida ei saa. Samuti destructable environment mis usun võib olla üsna huvitav sellises mängus.
Samas BF3 palju realistlikum, nii välimuselt kui ka gameplaylt. Vaadates kasvõi seda tankide gameplayd - alguses sõidetakse mitu minutit niisama, miskit ei toimu. See annab palju realistlikuma mulje mängule ning ka graafika ümberringi on imeilus, kuid pole sellist pidevalt actionit nagu CoD's (mitte et see just paha oleks).

Mõlemad mängud on head, kuid mõlemad on head erinevalt. CoD on nagu mõni fastpaced action movie, pidevalt miski ekraanil toimub ja sul pole aega puhata. BF3 on aga nagu .. nt Black Hawk Down või Pearl Harbor. Võrrantud sõjafilmid, graafiliselt on lummavad, aga samas on seal ka palju üleliigset mis oma 3 tunnise kestvuse ajal panevad haiguta, kuid lõpuks liigub see film ikka sinu lemmikute nimekirja.


Ma ei tea kumb neist minu silmis lõpus "võidab", kuid olen kindel et naudin mõlemat täiel rinnal.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:16:44 vasta tsitaadiga

Puhas kuld. Ei saagi rohkem nõus olla. Ostan kindlasti mõlemad, endal vana hea COD franchise juba täidab riiulit ja ei jää MW3 ka tulemata.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2011 02:13:23 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Kahe aastaga on areng olnud 0, uut ei ole mitte sittagi..... vähemalt praegu välja pole reklaamitud, ilmselt pole siis loota ka
See "uus" clay tuletas meelde F.E.A.R-i calyjunni thumbs_down.gif ..... praegu ei leia midagi, mille peale vaimustuda-kiljuda icon_biggrin.gif


+1 peab ikka loll olema kes ostab selle imo BF3 asemel
kes see loll ikka selle BF3me ostab, seal ei ole ju aimi vaja, sõidad tankiga ringi ja lased kõik maha, mapid on nii suured et otsid vastast pool tundi taga?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 07:44:25 vasta tsitaadiga

ertr2, troll?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.08.2011 07:59:27 vasta tsitaadiga

amachie, sama troll nagu võtas-uxu.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 08:40:55 vasta tsitaadiga

softis, mis sõid hommikul kukesuppi või, w00t.gif

sorry aga kui isegi treileris midagi erku/uut näidata ei ole siis on kaks varianti
---- kas on midagi head aga varjatakse veel
---- või lastakse vana rasva peal liugu ja kasseeritakse makeupi eest järjekordseled millid sisse.

minu ost sõltub kõik sellest palju kvaliteetseid on mappe MP, palju mängiaid saab olla ühe serveris jne.
single osa on mul savi, nt. BO üksikosa sain läbi vast pool aastat peale release.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 09:20:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

single osa on mul savi, nt. BO üksikosa sain läbi vast pool aastat peale release.

Miski teise mapi purskkaevu juurest edasi pole mänginud icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 11.08.2011 14:23:51 vasta tsitaadiga

single osa ootan huviga, loodan et tuleb ikka pikem kui mw2. black opsi oma oli hea, aga tõeliselt põnev ainult esimesel mängukorral
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2011 15:05:42 vasta tsitaadiga

Modide tugi oleks põhiline, et saaks promodis tiimiga väikest gamingut teha.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 21:29:49 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/901739/
Hind on krõbeda võitu icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.08.2011 21:35:54 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://store.steampowered.com/app/901739/
Hind on krõbeda võitu icon_lol.gif
sama mis igal codil
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 21:49:28 vasta tsitaadiga

imegu muna, jobukari.
kaasvõitleja zpsy aitab ehk hädast välja, kui üldse peaks kunagi mingi ostuidee tekkima.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 23:15:16 vasta tsitaadiga

69.99€ oleks võinud olla
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mykkzu
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:42:33 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/17/modern-warfare-3-to-have-dedicated-servers/ kes pole veel näinud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 18.08.2011 00:46:14 vasta tsitaadiga

Mykkzu kirjutas:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/17/modern-warfare-3-to-have-dedicated-servers/ kes pole veel näinud


raudselt annavad mod toolsid ka.. praegu värisevad nurgas ja ei jõua oma vigu ära kiruda icon_biggrin.gif

kardan, et müüginumbrid jäävad suht nadiks arvestades bf3-e tulekut
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 18.08.2011 00:46:50 vasta tsitaadiga

vuhuuu icon_biggrin.gif väga hea! icon_cool.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:52:30 vasta tsitaadiga

ottf, ei usu, et müüginumbritega probleeme neil tuleb. Vb PC versioon ei müü jah nii hästi, aga konsooli peal tulevad küll numbrid vast rekordilised.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 03:03:13 vasta tsitaadiga

Ei trolli, lihtsalt ajas naerma see video:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 05:46:44 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ei trolli, lihtsalt ajas naerma see video:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tea, ei aja naerma. Igal mängul on oma sihtgrupp ja fännid olgugi, et on same shit, mis eelmine osa, aga kui sulle midagi ei meeldi, kas on siis vaja seda kohe nii maha teha? Vaevalt, et need video tegijad ise millegi suurega hakkama on saanud, ehk see video ongi nende suurim saavutus. Muidugi juhul kui see pole EA tegelaste poolt tehtud. Siin kohal igaksjuhuks ütlen, et esimesena plaanin osta BF3 ja ehk suurema allahindluse korral ka MW3-e.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 18.08.2011 06:36:52 vasta tsitaadiga

Mind küll ajas naerma. Muidugi siin ei tehtud nii väga nalja MW3 üle, kui CoDi mängijate endi üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 09:45:07 vasta tsitaadiga

Päris hea jah. Samas ega igas mängus leiduvad 13 aastased nagad kes kisavad ja karjuvad. See on tänapäeva gamingu üks paratamatu osa. Kahjuks on nii, et mida populaarsem mäng seda rohkem neid 13 aastaseid lapsi seal kisamas on. Sestap läheb ka kogu mängu maine alla. Point on selles, et sellised mängud nagu cod on tehtud väga lihtsaks tavapärasele mängijale. Mängu on lisatud igast erinevad killstreak/perkid/relvad mida on väga lihtne kasutada ja millega on garanteeritud, et ka iga halvemgi n00b kille saab.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 22:49:40 vasta tsitaadiga

LightsabeR, päris hea thumbs_up.gif

Sama YT video top komm: "EVEN ROBERT BOWLING KNOWS THAT THIS IS MODERN WARFARE 2 WITH ADD-ONS!" icon_lol.gif
Pidevalt mainib MW2-te MW3 pähe


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 23:12:27 vasta tsitaadiga

See Ameeriklane Hr. Robert pole vist Saksa õllega harjunud icon_lol.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 23:20:28 vasta tsitaadiga

Pigem on midagi kuskilt august sisse vedanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 00:29:30 vasta tsitaadiga

Community Managers Battle it Out at Gamescom
tsitaat:
We just heard that Robert “fourzerotwo” Bowling, Community Manager of Infinity Ward for the Call of Duty Series is playing Battlefield 3 backstage versus BF3 Community Manager Daniel “zh1nt0” Matros in a 4on4 Team Deathmatch. We have the Pictures from the EA Community Lounge for you right down below, make sure you check them out!

Spoiler Spoiler Spoiler


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 19.08.2011 16:41:00 vasta tsitaadiga


Link

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 20.08.2011 11:29:03 vasta tsitaadiga

Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 11:47:57 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
räägi battlefieldi arengust lähemalt
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.08.2011 11:58:13 vasta tsitaadiga

pigem on jah see, et bf tuleb tagasi selle juurde mis ta oli kunagi ja mis ta peaks olema.. lihtalt ilusama pildiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 13:48:23 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
IvarV kirjutas:
Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
räägi battlefieldi arengust lähemalt

räägi codi arengust
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 14:43:40 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
ertr2 kirjutas:
IvarV kirjutas:
Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
räägi battlefieldi arengust lähemalt

räägi codi arengust

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
+1
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 15:12:14 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
ertr2 kirjutas:
IvarV kirjutas:
Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
räägi battlefieldi arengust lähemalt

räägi codi arengust
kumbki ei arene
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.08.2011 16:01:21 vasta tsitaadiga

mõlemad arenevad
bf3 lihtsalt korraga rohkem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 20.08.2011 18:00:04 vasta tsitaadiga

päris äge tundub, nagu mw2 mis mulle väga meeldis. arvatavasti key läheb käiku:P
visuaalsust ja reaalsust leiab bf3-mes mis ma ka kindlasti ostan

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.08.2011 09:00:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan,et ostan ka mõlemad.CoD On hea vahest mängida sõpradega ja ka niisama 12-13 aastaseid lömastada ja kuulata kuidas nad mind kutsuvada häkkeriks jne.Mulle meeldib see mõnus ego laks vahest icon_smile.gif
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 10:03:38 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
ertr2 kirjutas:
IvarV kirjutas:
Kutid, ta ütles ühe korra ainult valesti. Edasi ei olnud vigu ju.
Aga jah. Battlefield on mitu korda suurema arengu teinud tundub.
räägi battlefieldi arengust lähemalt

räägi codi arengust
kumbki ei arene


trollid või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.