|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
26.06.2011 21:24:43
|
|
|
| risker kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
On Gen2  |
Wipe'i tegid? |
Jep Ei tea mis kala on
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
27.06.2011 08:47:14
|
|
|
| Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida).
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
27.06.2011 09:35:18
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida). |
CM7's on võimalik panna trackball/menu button unlock ka. Teiste ROMide kohta ei oska kahjuks öelda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
27.06.2011 11:29:56
|
|
|
| Teepak kirjutas: |
| Taux007 kirjutas: |
| Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida). |
CM7's on võimalik panna trackball/menu button unlock ka. Teiste ROMide kohta ei oska kahjuks öelda. |
See menu button unlock töötab kuidasgi kalaselt.
Kohati (väga harva) töötab ja enamasti mitte. samas unlock nupust töötab alati korrektselt ilma venimiseta.
Natuke nadi Isegi eelistaks sellist unlocki.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
27.06.2011 12:29:54
|
|
|
| tomz kirjutas: |
See menu button unlock töötab kuidasgi kalaselt.
Kohati (väga harva) töötab ja enamasti mitte. samas unlock nupust töötab alati korrektselt ilma venimiseta. |
Unlock tähendab lockscreeni avamist, s.t. näpuga ekraanil vedamise asemel vajutad Menu ja lukk maas. Ise kasutan ja meeldib.
See, mis enamasti töötab ainult power-nupust, on seadme "üles äratamine". Modacos kirjutati, et kui Blade magab, on see alumine nupundus rauas välja lülitatud ega saagi töötada. Kolm alumist nuppu toimivad siis, kui telefon on laadija otsas või vahetult pärast lukustamist, kui pole veel tuttu keeranud.
Edit: Samas väideti varem ka, et sügavas unes pole Bladel võimalik notification LEDi põlemas hoida, aga hiljem selgus, et ikka on ja uuemates CM-des see toimib. Nii et võibolla tekib ka ülesäratamise võimalus kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioas
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2011
|
29.06.2011 00:45:33
|
|
|
| Kas Blade brauseris flashi toetab? Ei leidnud netist infi selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.06.2011 09:27:39
|
|
|
Ei toeta.
Sellise hinnaklassi rauaga telefonid ei toeta ükski.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
30.06.2011 13:36:29
|
|
|
| Mul ekraan juba mõnusalt kriime täis, kuidas ma neist lahti saaks? Sügavaid vagusid pole, aga kole näeb välja ikka ja päikese käes kasutamine paha..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.06.2011 13:40:21
|
|
|
Pehmemat sorti kaitsekile peaks ideeliselt kriimud täitma.
Ma ei leia CM'i funktsionaalsuste nimistut.
Tahan teada, mis puudusi tal momendil on, kui üldse (võrreldes näiteks vana Jellyfishiga).
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
30.06.2011 13:48:10
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Ma ei leia CM'i funktsionaalsuste nimistut.
Tahan teada, mis puudusi tal momendil on, kui üldse (võrreldes näiteks vana Jellyfishiga). |
http://wiki.modaco.com/index.php/ZTE_Blade_CyanogenMod
Kasutan viimast RC-d ja imho töötab stabiilselt. Puuduvat funktsionaalsust ja häirivaidbugisid ei ole va mõnikord läeb GPS-i kasutades telefon restardile. Seda ,et wifi end sleepi minnes välja lülib ei saa bugiks nimetada ja selle vastu aitab laadija kasutamine või mingi keep-alive soft.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
30.06.2011 14:03:12
|
|
|
Noo krt,
Ma ei saa üldse neid viimaseid CM-e peale
Nightly ega RC.
Teen kõik wipeid, lasen peale, reboot - roheline mehike jääb ette, ei liigu edasi ega tagasi
Samas 7.0.3 läheb vabalt tööle
Clockwork recovery 3.0.2.7
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
30.06.2011 17:12:19
|
|
|
Allalaetud zippide md5sum-id on identsed veebis olevatega?
Läbi ROM Manageri oled proovinud installida?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
04.07.2011 23:01:44
|
|
|
Milline CM7 kõige parem on siiani ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
04.07.2011 23:31:32
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Milline CM7 kõige parem on siiani ?  |
7.1.0 RC1
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
04.07.2011 23:34:04
|
|
|
| risker kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Milline CM7 kõige parem on siiani ?  |
7.1.0 RC1  |
krt, no tee mis tahad, aga see mul tööle ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
05.07.2011 00:06:30
|
|
|
| No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
05.07.2011 00:11:35
|
|
|
| risker kirjutas: |
| No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta... |
Üldse ei imesta, paar nädalat alles Androidi kasutaja olnud
Kuid siiski ma ei mõista milles jama.
Kui mobla ostsin, oli sellel juba Clockworkmod recovery 3.0.2.7 peal, ma tegin Gen2-ks ära, mida näitab ka "Ask Mr Pigfish" app.
CM 7.0.3 stable läheb küll tööle ja swedish spring 5 kahm.
Enne igat installi teen wipe-id ära.
arusaamatu kus jama on
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.07.2011 00:22:59
|
|
|
Ei oska muud soovitada kui tee full wipe ja kisu aku tagant ja lase vähe seista (öö näiteks) ja proovi uuesti. Teinekord on abi mõttetutest tegevustest
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
05.07.2011 11:35:57
|
|
|
| risker kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Milline CM7 kõige parem on siiani ?  |
7.1.0 RC1  |
kuidas aku vastupidavus sellega on ?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
05.07.2011 11:44:17
|
|
|
RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd, kuigi nime järgi võiks võibolla nii arvata. Eks mida uuem seda parem, v.a. juhul, kui uusi bugisid juhtub olema juurde tehtud . Ise panin selle peale: http://android.modaco.com/index.php?s=&showtopic=335328&view=findpost&p=1751351 - kõige värskem ja libaudio, camera ja GPS patchid sees (kõik need vead on RC-s olemas). Softbuttonid saab kuskilt CM setingutest ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
05.07.2011 12:24:02
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas aku vastupidavus sellega on ?
|
Mina ütleks, et normaalne, mul pole ta muidugi kunagi väga akut söönud... Ainult alguses, kui ROM veel akut kasutama pole õppinud, tarbib natuke rohkem. Kui nädala jagu kasutada, siis peaks suht normi minema.
| tsitaat: |
RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd, kuigi nime järgi võiks võibolla nii arvata. Eks mida uuem seda parem, v.a. juhul, kui uusi bugisid juhtub olema juurde tehtud . Ise panin selle peale: http://android.modaco.com/index.php?s=&showtopic=335328&view=findpost&p=1751351 - kõige värskem ja libaudio, camera ja GPS patchid sees (kõik need vead on RC-s olemas). Softbuttonid saab kuskilt CM setingutest ära keelata.
|
RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd küll, aga kuna uuemates nightlydes pole blade-põhiseid parandusi olnud, pakkusin selle välja.
See, mida sina kasutad, pole CM-i devide poolt toetatud Need n-ö patchid oleks ammu CM-is sees, kui nad normaalseid teid läbides saadud oleks. Üldse on mingite suvaliste Modaco kasutajate tehtud CM-i versioonide kasutamine paras õnnemäng - ühel hetkel suudab keegi asja nii ära rikkuda, et tulemuseks brickitud telefonid. Üldse ei imestaks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
05.07.2011 13:26:54
|
|
|
| risker kirjutas: |
See, mida sina kasutad, pole CM-i devide poolt toetatud Need n-ö patchid oleks ammu CM-is sees, kui nad normaalseid teid läbides saadud oleks. Üldse on mingite suvaliste Modaco kasutajate tehtud CM-i versioonide kasutamine paras õnnemäng - ühel hetkel suudab keegi asja nii ära rikkuda, et tulemuseks brickitud telefonid. Üldse ei imestaks  |
Jah, unustasin öelda, et pole "ametlik" ja mina ei vastuta, kui keegi endal midagi ära brickib . Tegelikult julgesin seda soovitada, sest ise kasutan ja olen rahul. Need "nö patchid" on minu jaoks olulised parandused ja on ka juba mergemisel, nii et kes on ettevaatlik nagu risker , peaks need ka lähipäevadel vast ametliku nightlyga kätte saama.
Viimase RC ja nightlyte aku vastupidavus unerežiimis ei ole hea - väheneb 3-4% tunnis vs ~1%, mis oleks normaalne. Selle parandab see kahtlane libaudio patch.
Edit: samas täheldasin kerget tõrget proximity-ga, s.t. pärast kõnet jäi korraks must ekraan ette. Nii et ma ei teagi, eks kogemused varieeruvad ka mõnevõrra, mul on üldse Orange San Francisco. Ja kindlasti ei taha ma öelda, et on hea mõte päris kõike peale fläshida, mis keegi kuskil nurga taga valmis on buildinud, soovitasin ainult seda konkreetset kui minu arvates hetke parimat versiooni.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
05.07.2011 13:48:10
|
|
|
7.1.0 RC1 on siis mingid puudujäägid veel ? ehk mingi funktsionaalsus ei tööta ?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.07.2011 14:39:37
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| 7.1.0 RC1 on siis mingid puudujäägid veel ? ehk mingi funktsionaalsus ei tööta ? |
... sai seda millalgi proovitud Blade peal ja üks konkreetne asi, mis ei toiminud oli wifi sleep policy, mis olenemata vastavast seadistusest, ei jätnud ootel olekus wifit tööle ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
05.07.2011 14:55:05
|
|
|
mul kannatus tegelikult olemas, seega ootan kui ametlik välja tuleb. mis on arvamus task killerite kohta ? mõned ütlevad, et ei ole vaja, teised jälle kasutavad ja kiidavad.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.07.2011 22:24:17
|
|
|
| CM ei vaja taskkillerit, kuna mittevajalik on juba eemaldatud. Tootjaromide puhul on taskkilleril isegi funktsioon olemas.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
05.07.2011 23:32:17
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| risker kirjutas: |
| No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta... |
Üldse ei imesta, paar nädalat alles Androidi kasutaja olnud
Kuid siiski ma ei mõista milles jama.
Kui mobla ostsin, oli sellel juba Clockworkmod recovery 3.0.2.7 peal, ma tegin Gen2-ks ära, mida näitab ka "Ask Mr Pigfish" app.
CM 7.0.3 stable läheb küll tööle ja swedish spring 5 kahm.
Enne igat installi teen wipe-id ära.
arusaamatu kus jama on  |
Võid igaks juhuks recovery üle installida, kurja see tegevus vast teha ei tohiks. Selline uitmõte tuli...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.07.2011 12:42:29
|
|
|
Isegi "cm-7.1.0-RC1-Blade-TPT" ei aidanud
Mul pole õrna aimugi mis jama on...
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
06.07.2011 18:53:59
|
|
|
Mind häirib selle gtelefoni juures 1 asi. Kõne ajal peab telefoni peast eemal hoidma, muidu pidavalt läheb kõrv kuhugi pihta. Kui panen kõne ajal seda power nuppu siis läheb ekraan küll mustaks, kuid kohe kui ekraanile pihta lähen telefon aktiveerub. Muul ajal kui power nuppu panen ja ekraani puudutan siis ei aktiveeru ja kohe läheb klahvilukk peale.
Originaal rom on peal.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
06.07.2011 19:01:21
|
|
|
Proximity sensor ei tööta sul siis.
Mingit ekraani kaitsekliet ei ole peale pannud mis sensorit katab?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
06.07.2011 20:00:03
|
|
|
kaitsekile on peal.
kas pean kusagilt maha kiskuma?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.07.2011 15:10:22
|
|
|
Proximity sensor ja valguse sensor on kuulariavast vasakul - kui ekraani päikese vm heleda valguse käes vaatad umbes 45° nurga all (muuda nurka, kuni näed), siis näed kaht lillaka tooniga "auku" klaasi all, kuularipilust vasakul. Osadel kiledel on selle koha peal auk sees, osadel ei ole. Võimalik, et mingid kiled vähendavad sensorile sobiva lainepikkusega valguse läbilaskvust.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
08.07.2011 16:57:12
|
|
|
Jube palju jebimist oli (õpetuse järgi tehes ei läinud asjad nii nagu oleks pidanud) aga sain ikkagi CyanogenMod 7.1 RC1 peale. Eks paistab kas nüüd peab aku õhtuni vastu.
JoinMe ei funga enam
_________________

viimati muutis panic 08.07.2011 17:18:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.07.2011 17:01:26
|
|
|
Ma sain lõpuks nightly 123 peale, aga RC1 ei lähe, absurd
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
10.07.2011 18:31:18
|
|
|
Natsa loll ja laisk olen... Kas keegi tetaks kuidas Blade exhange (firma mailid, kalender jms.) serveriga suhtlema panna?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.07.2011 20:06:11
|
|
|
Kas Androidi enda Email appiga ei saa? Sisestad meiliaadressi, parooli, valid "Manual Setup" ja valid account type: Exchange
Mida ta kalendriga teeb, ei oska öelda.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
10.07.2011 20:13:37
|
|
|
töötab kenasti sisseehitatud apiga. Süngib kenasti nii meili, kalendrit kui ka kontakte. Kahjuks soft ise sobib vaid elementaarseks uute kirjade jälgimiseks ja vastamiseks. Otsingu, sortimise, filtreerimise ja veelgi edasijõudnum kasutamine on puudu. Ise ostsin exchange jaoks Exchange for Android 2.x (19,9$) ja normaalsete widgetite jaoks pure calendar widgetit (2,13$). Testitud sai neid erinevaid aga see komplekt on nn ärikasutuseks kõige parem.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
11.07.2011 18:29:52
|
|
|
Kuidas teil akuga lood on? Ostsin second-hand telefoni, välimuselt nagu uus aga öö läbi laadis, päeval rääkisin kokku mingi 15-20min, netis ei surfanud va. 5min skype kõne ja tööpäeva lõpuks viskas pildi kotti... On see normaalne? Ja kust talle uue aku osta saaks?
EDIT: Soovitage milline tasuta MSN app on kõige parem
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.07.2011 18:50:51
|
|
|
... aku on sel suht lahja ja intensiivse kasutamise korral on päev pidamist normaalne. Skype on ka jube ressursiõgard ja seda isegi siis, kui vaid taustal istub. Mina kasutan Skype ja MSN textisuhtluse jaoks IMO:
http://www.appbrain.com/app/imo-instant-messenger/com.imo.android.imoim
... üsna lihtne, kuid aku jaoks märksa säästlikum, kui 2 erinevat rakendust kasutada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
11.07.2011 19:52:30
|
|
|
| Nojaa aga skype käivitasin aint kõne ajaks ja niisama telefonis ei surfanud üldse. Ostaks uue aku aga ei suuda leida kusagilt...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.07.2011 20:13:51
|
|
|
| yxkala -äkki aitab tarkvarauuendus?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
11.07.2011 21:28:25
|
|
|
Skype sööb suvalise telefoni akut kohutavalt.
Sihipärase kasutamisega on üks päev normaalne (12-16h)
Ise olen pidanud Blade algusest saadik iga öö laadima, tihti on tarvis ka päeval laadida, sõltuvalt kui aktiivset kasutust telefon saab, kasutatavast ROM'st sõltumaya.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
11.07.2011 22:08:58
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| yxkala -äkki aitab tarkvarauuendus? |
Nagu ma enne mainisin juba olen suht dummy sel alal Kuidas ma saan vaadata mis tarkvare mul hetkel on ja mida soovitad? Tänks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
12.07.2011 15:12:40
|
|
|
mina panin omale peale CyanogenMod 7.1 RC1 just sellepärast, et ehk peab aku kauem, kui originaal romiga. Aga 1h14min ilma laadijata ja 10% akut läinud.
Praegu 10h16min laadijata ja 47% akut alles. 3g on väljas ja telefoni olen näppinud ainult mingi 10min. Ülejäänud aja on lihtsalt ootel olnud. Päris karm eriti kui siin vennad AHV'id räägivad, et neil peab aku 3 päeva.
1 küsimus veel tarkadele. Miks on nii, et kui ma telefonile restardi teen siis alati kaob skandinaavia klaviatuur ära ja pean uuesti installima. kõik muud installitud appid jäävad alles. originaal rommiga seda polnud.
Kas saab kusagil seadetes muuta, et ta ei pakuks seda "block number" iga kõne järgi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
12.07.2011 20:39:37
|
|
|
Mul peab vähese kasutuse juures 2 päeva CM7 nightly 127.
Kuid suur probleem on see, et kui aku täiesti tühjaks saab siis enam üles ei boodi, jääb androidimehike ette ja kõik, ainult ROMi reinstall aitab, kahtlane kala
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Halls
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2009
|
13.07.2011 22:21:48
|
|
|
Selline probleem, et täna hakkas loopima android.acore force close jm google'ga seotud force close oli ka. nüüd õhtuks on tulemus see,et enam telefoni sisse lülitada ei saa, tuleb pin koodi sisetsmine, paar sekki on ees ja tuleb uuesti android kirja loading, siis uuesi pin kood, ja edasine kordub nii ~10 korda.
Mis nüüd järsku juhtunud on, ja mis ettevõtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.07.2011 00:01:33
|
|
|
Halls, pane parem ROM peale siis
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Halls
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2009
|
14.07.2011 00:31:49
|
|
|
| No mul originaal peal, kas ma saan uuendada ROM'i ilma et ma peaksin telefoni "sisse logima"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|