Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:24:43 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:
martin366 kirjutas:
On Gen2 icon_wink.gif


Wipe'i tegid?


Jep icon_wink.gif Ei tea mis kala on icon_confused.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 08:47:14 vasta tsitaadiga

Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 09:35:18 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida).


CM7's on võimalik panna trackball/menu button unlock ka. Teiste ROMide kohta ei oska kahjuks öelda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 11:29:56 vasta tsitaadiga

Teepak kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Kas aktiveerimise nuppu on võimalik muuta? (Praegu on ON/OFF nupp selleks, mis pildi ette manab, aga see enam suurt ei taha funktsioneerida).


CM7's on võimalik panna trackball/menu button unlock ka. Teiste ROMide kohta ei oska kahjuks öelda.


See menu button unlock töötab kuidasgi kalaselt.
Kohati (väga harva) töötab ja enamasti mitte. samas unlock nupust töötab alati korrektselt ilma venimiseta.

Natuke nadi icon_smile.gif Isegi eelistaks sellist unlocki.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.06.2011 12:29:54 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

See menu button unlock töötab kuidasgi kalaselt.
Kohati (väga harva) töötab ja enamasti mitte. samas unlock nupust töötab alati korrektselt ilma venimiseta.


Unlock tähendab lockscreeni avamist, s.t. näpuga ekraanil vedamise asemel vajutad Menu ja lukk maas. Ise kasutan ja meeldib.

See, mis enamasti töötab ainult power-nupust, on seadme "üles äratamine". Modacos kirjutati, et kui Blade magab, on see alumine nupundus rauas välja lülitatud ega saagi töötada. Kolm alumist nuppu toimivad siis, kui telefon on laadija otsas või vahetult pärast lukustamist, kui pole veel tuttu keeranud.

Edit: Samas väideti varem ka, et sügavas unes pole Bladel võimalik notification LEDi põlemas hoida, aga hiljem selgus, et ikka on ja uuemates CM-des see toimib. Nii et võibolla tekib ka ülesäratamise võimalus kunagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioas
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2011




sõnum 29.06.2011 00:45:33 vasta tsitaadiga

Kas Blade brauseris flashi toetab? Ei leidnud netist infi selle kohta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 09:27:39 vasta tsitaadiga

Ei toeta.
Sellise hinnaklassi rauaga telefonid ei toeta ükski.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 30.06.2011 13:36:29 vasta tsitaadiga

Mul ekraan juba mõnusalt kriime täis, kuidas ma neist lahti saaks? Sügavaid vagusid pole, aga kole näeb välja ikka ja päikese käes kasutamine paha..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 13:40:21 vasta tsitaadiga

Pehmemat sorti kaitsekile peaks ideeliselt kriimud täitma.

Ma ei leia CM'i funktsionaalsuste nimistut.
Tahan teada, mis puudusi tal momendil on, kui üldse (võrreldes näiteks vana Jellyfishiga).
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 13:48:10 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:

Ma ei leia CM'i funktsionaalsuste nimistut.
Tahan teada, mis puudusi tal momendil on, kui üldse (võrreldes näiteks vana Jellyfishiga).

http://wiki.modaco.com/index.php/ZTE_Blade_CyanogenMod
Kasutan viimast RC-d ja imho töötab stabiilselt. Puuduvat funktsionaalsust ja häirivaidbugisid ei ole va mõnikord läeb GPS-i kasutades telefon restardile. Seda ,et wifi end sleepi minnes välja lülib ei saa bugiks nimetada ja selle vastu aitab laadija kasutamine või mingi keep-alive soft.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 14:03:12 vasta tsitaadiga

Noo krt,
Ma ei saa üldse neid viimaseid CM-e peale icon_neutral.gif
Nightly ega RC.
Teen kõik wipeid, lasen peale, reboot - roheline mehike jääb ette, ei liigu edasi ega tagasi icon_confused.gif
Samas 7.0.3 läheb vabalt tööle icon_rolleyes.gif
Clockwork recovery 3.0.2.7
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 17:12:19 vasta tsitaadiga

Allalaetud zippide md5sum-id on identsed veebis olevatega?
Läbi ROM Manageri oled proovinud installida?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.06.2011 17:28:28 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Noo krt,
Ma ei saa üldse neid viimaseid CM-e peale icon_neutral.gif

Ma nüüd ei mäleta kindlalt, kas 7.0.3 oli veel GEN1 jaoks, aga kõlab küll nii, nagu oleks sul Blade GEN2-ks konvertimata. Vt. http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/337798/gen1-to-gen2-tpt-upgrade/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 23:01:44 vasta tsitaadiga

Milline CM7 kõige parem on siiani ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 23:31:32 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Milline CM7 kõige parem on siiani ? icon_rolleyes.gif


7.1.0 RC1 icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 23:34:04 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:
martin366 kirjutas:
Milline CM7 kõige parem on siiani ? icon_rolleyes.gif


7.1.0 RC1 icon_smile.gif


krt, no tee mis tahad, aga see mul tööle ei lähe icon_eek.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 00:06:30 vasta tsitaadiga

No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 00:11:35 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:
No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta...

Üldse ei imesta, paar nädalat alles Androidi kasutaja olnud icon_lol.gif
Kuid siiski ma ei mõista milles jama.
Kui mobla ostsin, oli sellel juba Clockworkmod recovery 3.0.2.7 peal, ma tegin Gen2-ks ära, mida näitab ka "Ask Mr Pigfish" app.
CM 7.0.3 stable läheb küll tööle ja swedish spring 5 kahm.
Enne igat installi teen wipe-id ära.
arusaamatu kus jama on icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 00:22:59 vasta tsitaadiga

Ei oska muud soovitada kui tee full wipe ja kisu aku tagant ja lase vähe seista (öö näiteks) ja proovi uuesti. Teinekord on abi mõttetutest tegevustest icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.07.2011 11:35:01 vasta tsitaadiga

Lase uuem TPT GEN2 update peale, see peaks ikka toimima.

EDIT: mõtlen sellist, mis sisaldab juba CM7-t, näit cm-7.1.0-RC1-Blade-TPT.zip sealt http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/337798/gen1-to-gen2-tpt-upgrade/


viimati muutis karumõmm 05.07.2011 11:38:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 11:35:57 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:
martin366 kirjutas:
Milline CM7 kõige parem on siiani ? icon_rolleyes.gif


7.1.0 RC1 icon_smile.gif


kuidas aku vastupidavus sellega on ?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.07.2011 11:44:17 vasta tsitaadiga

RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd, kuigi nime järgi võiks võibolla nii arvata. Eks mida uuem seda parem, v.a. juhul, kui uusi bugisid juhtub olema juurde tehtud icon_wink.gif. Ise panin selle peale: http://android.modaco.com/index.php?s=&showtopic=335328&view=findpost&p=1751351 - kõige värskem ja libaudio, camera ja GPS patchid sees (kõik need vead on RC-s olemas). Softbuttonid saab kuskilt CM setingutest ära keelata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 12:24:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas aku vastupidavus sellega on ?

Mina ütleks, et normaalne, mul pole ta muidugi kunagi väga akut söönud... Ainult alguses, kui ROM veel akut kasutama pole õppinud, tarbib natuke rohkem. Kui nädala jagu kasutada, siis peaks suht normi minema.

tsitaat:

RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd, kuigi nime järgi võiks võibolla nii arvata. Eks mida uuem seda parem, v.a. juhul, kui uusi bugisid juhtub olema juurde tehtud . Ise panin selle peale: http://android.modaco.com/index.php?s=&showtopic=335328&view=findpost&p=1751351 - kõige värskem ja libaudio, camera ja GPS patchid sees (kõik need vead on RC-s olemas). Softbuttonid saab kuskilt CM setingutest ära keelata.

RC-d pole stabiilsemad kui nightlyd küll, aga kuna uuemates nightlydes pole blade-põhiseid parandusi olnud, pakkusin selle välja.

See, mida sina kasutad, pole CM-i devide poolt toetatud icon_exclaim.gif Need n-ö patchid oleks ammu CM-is sees, kui nad normaalseid teid läbides saadud oleks. Üldse on mingite suvaliste Modaco kasutajate tehtud CM-i versioonide kasutamine paras õnnemäng - ühel hetkel suudab keegi asja nii ära rikkuda, et tulemuseks brickitud telefonid. Üldse ei imestaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.07.2011 13:26:54 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:

See, mida sina kasutad, pole CM-i devide poolt toetatud icon_exclaim.gif Need n-ö patchid oleks ammu CM-is sees, kui nad normaalseid teid läbides saadud oleks. Üldse on mingite suvaliste Modaco kasutajate tehtud CM-i versioonide kasutamine paras õnnemäng - ühel hetkel suudab keegi asja nii ära rikkuda, et tulemuseks brickitud telefonid. Üldse ei imestaks icon_rolleyes.gif

Jah, unustasin öelda, et pole "ametlik" ja mina ei vastuta, kui keegi endal midagi ära brickib icon_smile.gif. Tegelikult julgesin seda soovitada, sest ise kasutan ja olen rahul. Need "nö patchid" on minu jaoks olulised parandused ja on ka juba mergemisel, nii et kes on ettevaatlik nagu risker icon_smile.gif, peaks need ka lähipäevadel vast ametliku nightlyga kätte saama.

Viimase RC ja nightlyte aku vastupidavus unerežiimis ei ole hea - väheneb 3-4% tunnis vs ~1%, mis oleks normaalne. Selle parandab see kahtlane libaudio patch.

Edit: samas täheldasin kerget tõrget proximity-ga, s.t. pärast kõnet jäi korraks must ekraan ette. Nii et ma ei teagi, eks kogemused varieeruvad ka mõnevõrra, mul on üldse Orange San Francisco. Ja kindlasti ei taha ma öelda, et on hea mõte päris kõike peale fläshida, mis keegi kuskil nurga taga valmis on buildinud, soovitasin ainult seda konkreetset kui minu arvates hetke parimat versiooni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 13:48:10 vasta tsitaadiga

7.1.0 RC1 on siis mingid puudujäägid veel ? ehk mingi funktsionaalsus ei tööta ?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 14:39:37 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
7.1.0 RC1 on siis mingid puudujäägid veel ? ehk mingi funktsionaalsus ei tööta ?


... sai seda millalgi proovitud Blade peal ja üks konkreetne asi, mis ei toiminud oli wifi sleep policy, mis olenemata vastavast seadistusest, ei jätnud ootel olekus wifit tööle ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 14:55:05 vasta tsitaadiga

mul kannatus tegelikult olemas, seega ootan kui ametlik välja tuleb. mis on arvamus task killerite kohta ? mõned ütlevad, et ei ole vaja, teised jälle kasutavad ja kiidavad.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 22:24:17 vasta tsitaadiga

CM ei vaja taskkillerit, kuna mittevajalik on juba eemaldatud. Tootjaromide puhul on taskkilleril isegi funktsioon olemas.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 23:32:17 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
risker kirjutas:
No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta...

Üldse ei imesta, paar nädalat alles Androidi kasutaja olnud icon_lol.gif
Kuid siiski ma ei mõista milles jama.
Kui mobla ostsin, oli sellel juba Clockworkmod recovery 3.0.2.7 peal, ma tegin Gen2-ks ära, mida näitab ka "Ask Mr Pigfish" app.
CM 7.0.3 stable läheb küll tööle ja swedish spring 5 kahm.
Enne igat installi teen wipe-id ära.
arusaamatu kus jama on icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif


Võid igaks juhuks recovery üle installida, kurja see tegevus vast teha ei tohiks. Selline uitmõte tuli...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:42:29 vasta tsitaadiga

Isegi "cm-7.1.0-RC1-Blade-TPT" ei aidanud icon_rolleyes.gif
Mul pole õrna aimugi mis jama on...
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 06.07.2011 18:53:59 vasta tsitaadiga

Mind häirib selle gtelefoni juures 1 asi. Kõne ajal peab telefoni peast eemal hoidma, muidu pidavalt läheb kõrv kuhugi pihta. Kui panen kõne ajal seda power nuppu siis läheb ekraan küll mustaks, kuid kohe kui ekraanile pihta lähen telefon aktiveerub. Muul ajal kui power nuppu panen ja ekraani puudutan siis ei aktiveeru ja kohe läheb klahvilukk peale.
Originaal rom on peal.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 19:01:21 vasta tsitaadiga

Proximity sensor ei tööta sul siis.
Mingit ekraani kaitsekliet ei ole peale pannud mis sensorit katab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 06.07.2011 20:00:03 vasta tsitaadiga

kaitsekile on peal.
kas pean kusagilt maha kiskuma?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2011 15:10:22 vasta tsitaadiga

Proximity sensor ja valguse sensor on kuulariavast vasakul - kui ekraani päikese vm heleda valguse käes vaatad umbes 45° nurga all (muuda nurka, kuni näed), siis näed kaht lillaka tooniga "auku" klaasi all, kuularipilust vasakul. Osadel kiledel on selle koha peal auk sees, osadel ei ole. Võimalik, et mingid kiled vähendavad sensorile sobiva lainepikkusega valguse läbilaskvust.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 08.07.2011 16:57:12 vasta tsitaadiga

Jube palju jebimist oli (õpetuse järgi tehes ei läinud asjad nii nagu oleks pidanud) aga sain ikkagi CyanogenMod 7.1 RC1 peale. Eks paistab kas nüüd peab aku õhtuni vastu.

JoinMe ei funga enam icon_cry.gif

_________________


viimati muutis panic 08.07.2011 17:18:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 17:01:26 vasta tsitaadiga

Ma sain lõpuks nightly 123 peale, aga RC1 ei lähe, absurd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 10.07.2011 18:31:18 vasta tsitaadiga

Natsa loll ja laisk olen... icon_biggrin.gif Kas keegi tetaks kuidas Blade exhange (firma mailid, kalender jms.) serveriga suhtlema panna?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2011 20:06:11 vasta tsitaadiga

Kas Androidi enda Email appiga ei saa? Sisestad meiliaadressi, parooli, valid "Manual Setup" ja valid account type: Exchange
Mida ta kalendriga teeb, ei oska öelda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 20:13:37 vasta tsitaadiga

töötab kenasti sisseehitatud apiga. Süngib kenasti nii meili, kalendrit kui ka kontakte. Kahjuks soft ise sobib vaid elementaarseks uute kirjade jälgimiseks ja vastamiseks. Otsingu, sortimise, filtreerimise ja veelgi edasijõudnum kasutamine on puudu. Ise ostsin exchange jaoks Exchange for Android 2.x (19,9$) ja normaalsete widgetite jaoks pure calendar widgetit (2,13$). Testitud sai neid erinevaid aga see komplekt on nn ärikasutuseks kõige parem.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 11.07.2011 18:29:52 vasta tsitaadiga

Kuidas teil akuga lood on? Ostsin second-hand telefoni, välimuselt nagu uus aga öö läbi laadis, päeval rääkisin kokku mingi 15-20min, netis ei surfanud va. 5min skype kõne ja tööpäeva lõpuks viskas pildi kotti... On see normaalne? Ja kust talle uue aku osta saaks?

EDIT: Soovitage milline tasuta MSN app on kõige parem
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 18:50:51 vasta tsitaadiga

... aku on sel suht lahja ja intensiivse kasutamise korral on päev pidamist normaalne. Skype on ka jube ressursiõgard ja seda isegi siis, kui vaid taustal istub. Mina kasutan Skype ja MSN textisuhtluse jaoks IMO:
http://www.appbrain.com/app/imo-instant-messenger/com.imo.android.imoim
... üsna lihtne, kuid aku jaoks märksa säästlikum, kui 2 erinevat rakendust kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 11.07.2011 19:52:30 vasta tsitaadiga

Nojaa aga skype käivitasin aint kõne ajaks ja niisama telefonis ei surfanud üldse. Ostaks uue aku aga ei suuda leida kusagilt...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 20:13:51 vasta tsitaadiga

yxkala -äkki aitab tarkvarauuendus?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 21:28:25 vasta tsitaadiga

Skype sööb suvalise telefoni akut kohutavalt.
Sihipärase kasutamisega on üks päev normaalne (12-16h)
Ise olen pidanud Blade algusest saadik iga öö laadima, tihti on tarvis ka päeval laadida, sõltuvalt kui aktiivset kasutust telefon saab, kasutatavast ROM'st sõltumaya.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 11.07.2011 22:08:58 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
yxkala -äkki aitab tarkvarauuendus?


Nagu ma enne mainisin juba olen suht dummy sel alal icon_razz.gif Kuidas ma saan vaadata mis tarkvare mul hetkel on ja mida soovitad? Tänks icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 12.07.2011 15:12:40 vasta tsitaadiga

mina panin omale peale CyanogenMod 7.1 RC1 just sellepärast, et ehk peab aku kauem, kui originaal romiga. Aga 1h14min ilma laadijata ja 10% akut läinud.
Praegu 10h16min laadijata ja 47% akut alles. 3g on väljas ja telefoni olen näppinud ainult mingi 10min. Ülejäänud aja on lihtsalt ootel olnud. Päris karm eriti kui siin vennad AHV'id räägivad, et neil peab aku 3 päeva.

1 küsimus veel tarkadele. Miks on nii, et kui ma telefonile restardi teen siis alati kaob skandinaavia klaviatuur ära ja pean uuesti installima. kõik muud installitud appid jäävad alles. originaal rommiga seda polnud.
Kas saab kusagil seadetes muuta, et ta ei pakuks seda "block number" iga kõne järgi?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 20:39:37 vasta tsitaadiga

Mul peab vähese kasutuse juures 2 päeva CM7 nightly 127.
Kuid suur probleem on see, et kui aku täiesti tühjaks saab siis enam üles ei boodi, jääb androidimehike ette ja kõik, ainult ROMi reinstall aitab, kahtlane kala icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 22:21:48 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et täna hakkas loopima android.acore force close jm google'ga seotud force close oli ka. nüüd õhtuks on tulemus see,et enam telefoni sisse lülitada ei saa, tuleb pin koodi sisetsmine, paar sekki on ees ja tuleb uuesti android kirja loading, siis uuesi pin kood, ja edasine kordub nii ~10 korda.
Mis nüüd järsku juhtunud on, ja mis ettevõtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 00:01:33 vasta tsitaadiga

Halls, pane parem ROM peale siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 00:31:49 vasta tsitaadiga

No mul originaal peal, kas ma saan uuendada ROM'i ilma et ma peaksin telefoni "sisse logima"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.