|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.06.2011 18:38:55
|
|
|
Kus on müüjatel kogu paberimajandus ja võrdlus käeulatuses.
Mina olen 15 aastat elektroonikat müünud, ja julgen küll väita et isegi suht lihtsate asjade kohta peab infot poolvägisi nõudma, googlet ja muid kolmandaid resurrsse kasutama...
Maaletoojate ja/või ametlike esinduste poolsest toest võib tihti ainult unistada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
01.06.2011 18:53:13
|
|
|
Räägime siis eesti keeles- müüjatel on kogu kaubaga kaasa tulev paberimajandus ülevaatlikult olemas, telekate puhul võimalus määrata tagaküljel, karbil kõikvõimalikke seerianumbreid jms, kui mingit kauba saatelehed isegi ei sisalda infot.Ostjana poodi minnes pead ju eraldi küsima ja otsima ja oled ju sisuliselt mitteostja, kui kahtled asja sobivuses.Rääkimata suurte telekate tagakülje info uurimisest, mis ülitülikas kusagil kõrgel teiste telekate vahel.
Paljudel telekatel on see paneeli versioon ka kuskil menüüs olemas, ent kõigil vist mitte, poodides puldi otsimine ka omaette teema.
Ei tea ka, kui lihtsalt see erinevate telekate menüüst leitav on.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.06.2011 18:55:47
|
|
|
Ei ole leitav.
Service menüüst muidugi on, "tavalisele inimesele" ligipääsetavast menüüst mitte.
Selles suhtes on sul muidugi õigus et igasugu sildid ja koodid on müüjatel nina all ja tihti ka lausa peas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kid.
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
02.06.2011 12:31:42
|
|
|
| uute finluxi odavama otsa (kuni 400) kvaliteeti oskab keegi kommenteerida. vanad kineskoobid ülid küll väärt tööloomad, aga uutest pole väga midagi kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
02.06.2011 13:14:20
|
|
|
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.06.2011 16:19:35
|
|
|
| siim86 kirjutas: |
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi? |
Soovitamisel on abiks, kui teada mis on põhilised kasutuseesmärgid, a la kas FullHD materjali vaatamine arvutist/BR pealt, tavalise SD signaali ehk tavatelevisiooni vaatamine, arvuti taga monitorina kasutamine jne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
02.06.2011 16:52:30
|
|
|
| kid. kirjutas: |
| uute finluxi odavama otsa (kuni 400) kvaliteeti oskab keegi kommenteerida. vanad kineskoobid ülid küll väärt tööloomad, aga uutest pole väga midagi kuulnud |
OT: See "vana ja hea" Finlux läks pankrotti ja selle märgi omanik on täna Vestel (Türgi).
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
02.06.2011 17:49:29
|
|
|
| niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
02.06.2011 18:24:41
|
|
|
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.
| DyFendeX kirjutas: |
| niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
02.06.2011 18:28:27
|
|
|
| Six kirjutas: |
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.
| DyFendeX kirjutas: |
| niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ? |
|
rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?
loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
02.06.2011 18:54:51
|
|
|
Kvaliteedi vahet pole - mõlemad digiühendused.
Kardan, et su telekas ainult ei oska kõike neid formaate mängida, mida arvuti oskab.
| DyFendeX kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.
| DyFendeX kirjutas: |
| niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ? |
|
rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?
loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
02.06.2011 19:31:08
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.
| DyFendeX kirjutas: |
| niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ? |
|
rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?
loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab  |
Ega sa mingit spetsiaalset programmi ei tirinud selleks, et läbi DLNA filme vaadata? Üritad windooza enda vahenditega hakkama saada? Kui nii, siis soovitan kindlasti tirida mingi asjalikum proge selleks. Mul näiteks ka ei näita Panasonicu TV selle windoosa DLNA-ga muffigi.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
02.06.2011 19:58:25
|
|
|
| rene p, mis proge kasutad siis ? :p mkv. img. iso. faile mängib?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
02.06.2011 20:04:40
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| rene p, mis proge kasutad siis ? :p mkv. img. iso. faile mängib? |
Minu telekas ise kahjuks ei toeta neid formaate ka kõige parema tahtmise juures. Aga kasutan muidu twonky media nimelist programmi (mingit vanemat versiooni veel sellest), mis on küll suhteliselt tagasihoidlik oma kujunduse ja värkide poolest, aga mulle sobib.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
02.06.2011 20:47:21
|
|
|
| sai ära proovitud... twonkyga nagu näitab jah osasid filme, isegi mkv.sid, kuid osadel mkv-del polnud häält miskipärast ja mingi ühel pilt ei jooksnud. kahjuks img ja isosid ei tuvasta ikka. ehk mõni vingem proge ajab asja ära ? :p
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
02.06.2011 21:07:18
|
|
|
| siim86 kirjutas: |
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi? |
Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
02.06.2011 22:11:16
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| siim86 kirjutas: |
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi? |
Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on.. |
Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.06.2011 22:33:22
|
|
|
| mk1985 kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
| siim86 kirjutas: |
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi? |
Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on.. |
Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata. |
see viimane on teleka juures kõige määravam, kui seda pole, siis parem on telekata olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
02.06.2011 22:45:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mk1985 kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
| siim86 kirjutas: |
Sooviks 46" tv-d.
Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi? |
Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on.. |
Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata. |
see viimane on teleka juures kõige määravam, kui seda pole, siis parem on telekata olla  |
Jah proovisin ka kunagi oma Sonyga, sain Tujurikkuja osad Youtubes vaadatud, aga no kasutusmugavusest on asi suht kaugel.
Õigem on arvutist läbi TV vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
02.06.2011 23:45:26
|
|
|
peale vabakanalite sageduste muutmise on mu pilt halvemaks läinud, signaali kvaliteet langes mul 90lt 60le.
loodan, et kellelgi läks siis pilt paremaks, sest selles oli ju mõte
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eduard53
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2009
|
03.06.2011 10:40:10
Sony KDL-40EX720 |
|
|
Sony KDL-40EX720
Kas keegi on endale Sony viimase mudeli (nagu reklaam ütleb) juba ostnud? Kuidas hindate? Ja kas järgmised 10 aastat oleks muretud? Mõtlen selle all tehniliste võimaluste olemasolu: 3D, internet, wifi jne. [/b]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.06.2011 10:54:59
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
Jah proovisin ka kunagi oma Sonyga, sain Tujurikkuja osad Youtubes vaadatud, aga no kasutusmugavusest on asi suht kaugel.
Õigem on arvutist läbi TV vaadata. |
Teleri kasutusmugavus jätab juutuubi ja ka muuosas tõesti soovida, kuid selle aasta mudelil on veebiaadresse Sony teleritel näiteks (nutifööni) klaviatuuri, mitte juhtpuldi abil mugav sisestada.
Peale selle, tehes omale juutuubi konto ja oma videod sinna lemmikutesse lisada, siis vajutad teleripuldiga ainult next jne.
Telertootjate suhtumine klienti jätab pigem soovida, kuna ka eelmise aasta tippmudelitele ei lisata ühtegi käesoleva aasta mudeli parendatud uuendust-kasutusmugavustlisavat väärtust.
Ja nii iga aasta mudelitega. Samas on kõigil neil sees korralikud arvutid, millele ainult vaja tarkvara kohendada.
Seda ei saa muidugi teha sest siis ei ostaks ju keegi ülejärgmise aasta muelit, millel niiii vibged lisad
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.06.2011 11:18:59
|
|
|
| eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eduard53
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2009
|
03.06.2011 15:28:25
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa. |
Mõte tuli sellest, et saadan pensionile oma 13 aastat teeninud Finlux FX-71Z2. Jah, tänapäeval kiireneb progress pöörase kiirusega, nii pikalt kasutada pole mõtet jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.06.2011 20:57:17
|
|
|
| eduard53 kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
| eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa. |
Mõte tuli sellest, et saadan pensionile oma 13 aastat teeninud Finlux FX-71Z2. Jah, tänapäeval kiireneb progress pöörase kiirusega, nii pikalt kasutada pole mõtet jah  |
Pildiliselt küll nii väga tohutut arengut ei oota...seega 5-6a kindlasti muretu
Igasugu ühilduvusjamad ilmselt lihtsalt hakkavad asja rikkuma.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ettan
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.06.2011 13:08:51
|
|
|
| Nendest kindlasti LE40C653
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ettan
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ransa
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2011
|
07.06.2011 13:52:45
|
|
|
| LE40C653 kodukal näitab, et Valga poes on olemas. Ma ei tea kui pädev koduka info on, aga saad äkki lasta tellida endale lähimasse poodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
07.06.2011 14:34:44
|
|
|
Selline küsimus siis.
Läpparil on mul DVI väljund, kas oleks võimalik selle kaudu saada pilti telekasse? S-videost parema pildiga.
Telekas LG 32LD320.
Kui jah, milline variant parim oleks jne.
Aitäh.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.06.2011 14:38:13
|
|
|
DVI->HDMI kaabel, lisaks eraldi heli ilmselt 3.5mm<->3.5mm kaabliga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.06.2011 14:45:05
|
|
|
uuemad hdmi väljundiga läpakad peaks suutma sellest ka heli läbi pressida
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
07.06.2011 14:49:07
|
|
|
Üks võib-olla rumal küsimus Kas vanalt TFT ekraaniga televiisorilt võib selleks mõeldud spetsiaalse vahendiga nühkida nagu maha n.ö selline mustus kord ? selles mõttes siin tolmu puhastades avastsin et telekal on selline nagu paks kiht peal ja korra nühkides tuli ilus läikiv pind välja ? et kui ma selle spetsiaalse paper slavekaga selle maha nühin kas see midagi ei tee ekraanile ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.06.2011 14:58:01
|
|
|
Kui läpakal on DVI väljund siis ei ole tal reeglina HDMI väljundit ja heli sealt kätte ei saa.
Uuematel lauakatel on kaasas DVI>HDMI adapterid ja DVI pesa on nii muudetud et edastab ka heli.
Paberlapiga ei ole tegelikult soovitav LCD ekraani puhastada, eriti läikivat ekraani, jätab kergesti kriimud peale.
Parem oleks kasutada spetsiaalset geeli ja mikrofiiberlappi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
07.06.2011 15:02:44
|
|
|
| no ma tegin seda spetsiaalse puhastus lapiga mis on juba mingi vahendiga niisutatud ? kriime nagu ei jäänd....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
15.06.2011 15:12:20
|
|
|
Oskab keegi aidata?
Probleem selline et sai mõnda aega tagasi soetatud panasonic tx-p50vt20 plasma. digitv jne kõik töötab. ühendasin läppari hdmi to hdmi v1.4 juhtmega ära, läppar leiab teleka küll aga tv pilti ei näita, lihtsalt must pilt, kas probleem võib olla selles et läpparil ei ole hdmi v1.4 tuge aga kaabel on v1.4 oma ? või ei ole kaablil mingit vahet , milles võiks viga olla ja mida proovida ?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2011 15:17:15
|
|
|
Yldiselt plasma ei taha arvuti kuvarina hästi sobida, aga see selleks.
1.4 on tagasi ulatuv, ehk siis kui kaabel just katki pole, siis kaablis viga ei ole.
Vaata video settingute alt, kas sul ikka clone; extended desktop on pandud
win +p
Telekas pane ka sinna sisendi peale kuhu auku saa kaabli torkasid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 15.06.2011 15:19:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
15.06.2011 15:18:25
|
|
|
v 1.4 on vanematega tagasiühilduv. Üsna kindel, et läpaka videoseadetes asi.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
15.06.2011 15:25:55
|
|
|
telekas loomulikult seal sisendi peal kuhu kaabel topitud on, ega ma eile ka sündinud pole
windowsiks on win 7, 64bit. extended desktop on pandud.. proovisin ka clonega ikka ei midagi. video driverid uuendasin ära, TVl samuti uusim FW peal.
EDIT. jutu kribamise ajal viskas lambist tv pildi ette vist korras hetke seisuga, siiski väga kummaline
EDIT 2 , pilt kohati ees, aga virvendab, värvid jamavad ja teeb kummalisi trikke. kohati jälle pilt must ees
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
15.06.2011 15:27:18
|
|
|
Kas kaabel on mõlemas otsas korralikult sees? Kui on siis soovitan laenata prooviks teist kaablit.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
15.06.2011 15:37:14
|
|
|
| üritasin kaabli ühendus kohti liigutada sissepoole lükata, nüüd nagu korras. vast oli viga siis selles, eks aeg näitab :p aga suured tänud kes vaevusid kribama!
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
18.06.2011 21:35:34
|
|
|
| Hei selline mure et sai soetatud selline telekas Samsung ps50c685g5s ja ei oska kasutada internet TV'd tahaks youtube vaadata aga ei oska käima panna
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
18.06.2011 21:52:40
|
|
|
Teler ikka netiga on ühendatud?
Kui ei, siis alustuseks ühenda teler võrgukaabliga ruuterisse (eeldusel, et sul tuleb internet läbi ruuteri).
| mk1985 kirjutas: |
| Hei selline mure et sai soetatud selline telekas Samsung ps50c685g5s ja ei oska kasutada internet TV'd tahaks youtube vaadata aga ei oska käima panna |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
18.06.2011 22:20:32
|
|
|
| Teleron netis, sellespole küssat aga ei oska seda käima panna, poes väidetid et internet tv smart tv on olemas aga meie seda üles ei leia kus ja kuidas selles on probleem, kas ehk selle peab kuskil menüüst aktiveerima või kuis ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.06.2011 02:47:49
|
|
|
Kasutusjuhend ei saa abiks olla?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
19.06.2011 10:20:31
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Kasutusjuhend ei saa abiks olla? |
Jah natukene on saanud küll. See on läbi sirvitud ja nagu ikka samsungi toodtele kohaselt vähene keerulise seletamisega.
Aga jah täna/homme läheb telekas poodi tagasi vaatab mis saab. Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
LAN pesa tegelt füüsililselt on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
19.06.2011 10:59:38
|
|
|
Kui sa ostsid teleka ainult internet@tv pärast, siis sa pead küll pettuma, kui selle tööle saad...
Suht mõttetu teenus.
P.S. Juutuub on kah kõige viletsama resoga...
| mk1985 kirjutas: |
...
Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
... |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2011 11:26:45
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kui sa ostsid teleka ainult internet@tv pärast, siis sa pead küll pettuma, kui selle tööle saad...
Suht mõttetu teenus.
P.S. Juutuub on kah kõige viletsama resoga...
| mk1985 kirjutas: |
...
Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
... |
|
vabandust, aga kes see loll ostab youtubi pärast teleka
see on sama kui suituahju asemel ostan mikrouuni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|