Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 18:38:55 vasta tsitaadiga

Kus on müüjatel kogu paberimajandus ja võrdlus käeulatuses.
Mina olen 15 aastat elektroonikat müünud, ja julgen küll väita et isegi suht lihtsate asjade kohta peab infot poolvägisi nõudma, googlet ja muid kolmandaid resurrsse kasutama...
Maaletoojate ja/või ametlike esinduste poolsest toest võib tihti ainult unistada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.06.2011 18:53:13 vasta tsitaadiga

Räägime siis eesti keeles- müüjatel on kogu kaubaga kaasa tulev paberimajandus ülevaatlikult olemas, telekate puhul võimalus määrata tagaküljel, karbil kõikvõimalikke seerianumbreid jms, kui mingit kauba saatelehed isegi ei sisalda infot.Ostjana poodi minnes pead ju eraldi küsima ja otsima ja oled ju sisuliselt mitteostja, kui kahtled asja sobivuses.Rääkimata suurte telekate tagakülje info uurimisest, mis ülitülikas kusagil kõrgel teiste telekate vahel.
Paljudel telekatel on see paneeli versioon ka kuskil menüüs olemas, ent kõigil vist mitte, poodides puldi otsimine ka omaette teema.
Ei tea ka, kui lihtsalt see erinevate telekate menüüst leitav on.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 18:55:47 vasta tsitaadiga

Ei ole leitav.
Service menüüst muidugi on, "tavalisele inimesele" ligipääsetavast menüüst mitte.
Selles suhtes on sul muidugi õigus et igasugu sildid ja koodid on müüjatel nina all ja tihti ka lausa peas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 02.06.2011 12:31:42 vasta tsitaadiga

uute finluxi odavama otsa (kuni 400) kvaliteeti oskab keegi kommenteerida. vanad kineskoobid ülid küll väärt tööloomad, aga uutest pole väga midagi kuulnud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim86
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 13:14:20 vasta tsitaadiga

Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 16:19:35 vasta tsitaadiga

siim86 kirjutas:
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?


Soovitamisel on abiks, kui teada mis on põhilised kasutuseesmärgid, a la kas FullHD materjali vaatamine arvutist/BR pealt, tavalise SD signaali ehk tavatelevisiooni vaatamine, arvuti taga monitorina kasutamine jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 02.06.2011 16:52:30 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:
uute finluxi odavama otsa (kuni 400) kvaliteeti oskab keegi kommenteerida. vanad kineskoobid ülid küll väärt tööloomad, aga uutest pole väga midagi kuulnud


OT: See "vana ja hea" Finlux läks pankrotti ja selle märgi omanik on täna Vestel (Türgi).

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 02.06.2011 17:49:29 vasta tsitaadiga

niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2011 18:24:41 vasta tsitaadiga

Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.

DyFendeX kirjutas:
niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 02.06.2011 18:28:27 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.

DyFendeX kirjutas:
niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?


rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?

loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2011 18:54:51 vasta tsitaadiga

Kvaliteedi vahet pole - mõlemad digiühendused.
Kardan, et su telekas ainult ei oska kõike neid formaate mängida, mida arvuti oskab.

DyFendeX kirjutas:
Six kirjutas:
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.

DyFendeX kirjutas:
niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?


rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?

loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 19:31:08 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
Six kirjutas:
Sa räägid praegu läbisegi kahest erinevast asjast - üks viis on teha arvutisse DLNA server, kus on filmid, pildid jne ja teler ühendatakse võrku võrgukaabliga ja failide esitamiseks kasutatakse teleka playerit. Seda siis eeldusel, et telekas saab aru, mis on DLNA.
Teine viis on ühendada teler HDMI kaabliga otse arvuti taha teiseks displayks ja vaatamiseks kasutatakse arvutis olevat suvalist videoplayerit.

DyFendeX kirjutas:
niih. sai soetuatud TX-P50VT20 , oskab keegi öelda, kui DSLNi kaudu tv ühendada ruuterisse, kas siis saab läbi võrgujuhtme ka arvutist filme läbi tv passida? Ja mis ühendus viis oleks kõige kvaliteetsem, korralik hdmi juhe ?


rääkisingi kahest asjast.. esiteks küsisin kas läbi võrgukaabli saab filme edastada.. proovisin, teler leiab küll arvuti ja mingid kaustad aga filme jne ta ei näe mis mul seal on. teiseks küsisin et kas hdmi on parim variant filmide vaatamiseks läbi arvuti ?

loodetavasti pole uut seadust et iga küsimuse jaoks eraldi posti tegema peab icon_smile.gif

Ega sa mingit spetsiaalset programmi ei tirinud selleks, et läbi DLNA filme vaadata? Üritad windooza enda vahenditega hakkama saada? Kui nii, siis soovitan kindlasti tirida mingi asjalikum proge selleks. Mul näiteks ka ei näita Panasonicu TV selle windoosa DLNA-ga muffigi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 02.06.2011 19:58:25 vasta tsitaadiga

rene p, mis proge kasutad siis ? :p mkv. img. iso. faile mängib?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 20:04:40 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
rene p, mis proge kasutad siis ? :p mkv. img. iso. faile mängib?

Minu telekas ise kahjuks ei toeta neid formaate ka kõige parema tahtmise juures. Aga kasutan muidu twonky media nimelist programmi (mingit vanemat versiooni veel sellest), mis on küll suhteliselt tagasihoidlik oma kujunduse ja värkide poolest, aga mulle sobib.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 02.06.2011 20:47:21 vasta tsitaadiga

sai ära proovitud... twonkyga nagu näitab jah osasid filme, isegi mkv.sid, kuid osadel mkv-del polnud häält miskipärast ja mingi ühel pilt ei jooksnud. kahjuks img ja isosid ei tuvasta ikka. ehk mõni vingem proge ajab asja ära ? :p
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 21:07:18 vasta tsitaadiga

siim86 kirjutas:
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?

Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 02.06.2011 22:11:16 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
siim86 kirjutas:
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?

Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on..

Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 22:33:22 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:
p3000 kirjutas:
siim86 kirjutas:
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?

Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on..

Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata.


see viimane on teleka juures kõige määravam, kui seda pole, siis parem on telekata olla icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 22:45:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mk1985 kirjutas:
p3000 kirjutas:
siim86 kirjutas:
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?

Panasonic TX-P46VT20E
läheb veidi üle 1000e,aga hea teler on..

Sony saab ka selle raha eest ja saab ka youtube vaadata.


see viimane on teleka juures kõige määravam, kui seda pole, siis parem on telekata olla icon_lol.gif


Jah proovisin ka kunagi oma Sonyga, sain Tujurikkuja osad Youtubes vaadatud, aga no kasutusmugavusest on asi suht kaugel.
Õigem on arvutist läbi TV vaadata.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 23:45:26 vasta tsitaadiga

peale vabakanalite sageduste muutmise on mu pilt halvemaks läinud, signaali kvaliteet langes mul 90lt 60le.
loodan, et kellelgi läks siis pilt paremaks, sest selles oli ju mõte
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 09:15:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellelgi läks siis pilt paremaks, sest selles oli ju mõte

EI- selles polnud mõte, mõte oli hoopis selles, et madalamal sagedusel levivad raadiolained paremini icon_idea.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eduard53
HV vaatleja
eduard53

liitunud: 14.02.2009




sõnum 03.06.2011 10:40:10 Sony KDL-40EX720 vasta tsitaadiga

Sony KDL-40EX720

Kas keegi on endale Sony viimase mudeli (nagu reklaam ütleb) juba ostnud? Kuidas hindate? Ja kas järgmised 10 aastat oleks muretud? Mõtlen selle all tehniliste võimaluste olemasolu: 3D, internet, wifi jne. [/b]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2011 10:54:59 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:


Jah proovisin ka kunagi oma Sonyga, sain Tujurikkuja osad Youtubes vaadatud, aga no kasutusmugavusest on asi suht kaugel.
Õigem on arvutist läbi TV vaadata.


Teleri kasutusmugavus jätab juutuubi ja ka muuosas tõesti soovida, kuid selle aasta mudelil on veebiaadresse Sony teleritel näiteks (nutifööni) klaviatuuri, mitte juhtpuldi abil mugav sisestada.
Peale selle, tehes omale juutuubi konto ja oma videod sinna lemmikutesse lisada, siis vajutad teleripuldiga ainult next jne.

Telertootjate suhtumine klienti jätab pigem soovida, kuna ka eelmise aasta tippmudelitele ei lisata ühtegi käesoleva aasta mudeli parendatud uuendust-kasutusmugavustlisavat väärtust.
Ja nii iga aasta mudelitega. Samas on kõigil neil sees korralikud arvutid, millele ainult vaja tarkvara kohendada.
Seda ei saa muidugi teha sest siis ei ostaks ju keegi ülejärgmise aasta muelit, millel niiii vibged lisad thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 11:18:59 vasta tsitaadiga

eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eduard53
HV vaatleja
eduard53

liitunud: 14.02.2009




sõnum 03.06.2011 15:28:25 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa.


Mõte tuli sellest, et saadan pensionile oma 13 aastat teeninud Finlux FX-71Z2. Jah, tänapäeval kiireneb progress pöörase kiirusega, nii pikalt kasutada pole mõtet jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.06.2011 20:57:17 vasta tsitaadiga

eduard53 kirjutas:
WerteX kirjutas:
eduard53, 10 aastaga muutub palju nii tehnikas, et nii pikalt ette planeerida vast ei saa.


Mõte tuli sellest, et saadan pensionile oma 13 aastat teeninud Finlux FX-71Z2. Jah, tänapäeval kiireneb progress pöörase kiirusega, nii pikalt kasutada pole mõtet jah icon_smile.gif

Pildiliselt küll nii väga tohutut arengut ei oota...seega 5-6a kindlasti muretu thumbs_up.gif
Igasugu ühilduvusjamad ilmselt lihtsalt hakkavad asja rikkuma.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 07.06.2011 13:03:55 vasta tsitaadiga

Tere,

Otsin mid-range telekat, aga alternatiive ja häid revüüsid paistab tulevat lõpmatuseni.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/128279/
http://www.euronics.ee/tootekaart/34681/Telerid_ja_3D/Televiisorid/LE40C653M2WXBT
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/124061/
http://www.euronics.ee/tootekaart/37357/Telerid_ja_3D/Televiisorid/42LD465
http://www.viva.ee/est/42%22-LCD-teler-LG-42LD450

Kasutaks xboxiga ning arvutist filmide vaatamisel. 3d-st, internet tv-st väga ei hooli, tahaks lihtsalt head pilti ning reageerimisaega mängudel.
Vabandan, kui valesse kohta postitan, aga siin paistab diskussioon vähemalt toimuvat. Ise olen segaduses, vanematel mudelitel on head review-d, uuemate kohta pole infot milleks sobib...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 13:08:51 vasta tsitaadiga

Nendest kindlasti LE40C653
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 07.06.2011 13:37:59 vasta tsitaadiga

Paistab, et neil pole seda enam. Pakuti http://www.euronics.ee/tootekaart/40481/Telerid_ja_3D/Televiisorid/LE40D550K1WXBT millel on tagasihoidlikum pilditöötlusmootor. Reviewsid väga ei leia.

Seega, on veel häid valikuid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ransa
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2011




sõnum 07.06.2011 13:52:45 vasta tsitaadiga

LE40C653 kodukal näitab, et Valga poes on olemas. Ma ei tea kui pädev koduka info on, aga saad äkki lasta tellida endale lähimasse poodi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 14:34:44 vasta tsitaadiga

Selline küsimus siis.

Läpparil on mul DVI väljund, kas oleks võimalik selle kaudu saada pilti telekasse? S-videost parema pildiga.
Telekas LG 32LD320.

Kui jah, milline variant parim oleks jne.

Aitäh.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 14:38:13 vasta tsitaadiga

DVI->HDMI kaabel, lisaks eraldi heli ilmselt 3.5mm<->3.5mm kaabliga
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 14:45:05 vasta tsitaadiga

uuemad hdmi väljundiga läpakad peaks suutma sellest ka heli läbi pressida
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.06.2011 14:49:07 vasta tsitaadiga

Üks võib-olla rumal küsimus icon_redface.gif Kas vanalt TFT ekraaniga televiisorilt võib selleks mõeldud spetsiaalse vahendiga nühkida nagu maha n.ö selline mustus kord ? selles mõttes siin tolmu puhastades avastsin et telekal on selline nagu paks kiht peal ja korra nühkides tuli ilus läikiv pind välja ? et kui ma selle spetsiaalse paper slavekaga selle maha nühin kas see midagi ei tee ekraanile ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 14:58:01 vasta tsitaadiga

Kui läpakal on DVI väljund siis ei ole tal reeglina HDMI väljundit ja heli sealt kätte ei saa.
Uuematel lauakatel on kaasas DVI>HDMI adapterid ja DVI pesa on nii muudetud et edastab ka heli.

Paberlapiga ei ole tegelikult soovitav LCD ekraani puhastada, eriti läikivat ekraani, jätab kergesti kriimud peale.
Parem oleks kasutada spetsiaalset geeli ja mikrofiiberlappi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.06.2011 15:02:44 vasta tsitaadiga

no ma tegin seda spetsiaalse puhastus lapiga mis on juba mingi vahendiga niisutatud ? kriime nagu ei jäänd....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 15.06.2011 15:12:20 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata?

Probleem selline et sai mõnda aega tagasi soetatud panasonic tx-p50vt20 plasma. digitv jne kõik töötab. ühendasin läppari hdmi to hdmi v1.4 juhtmega ära, läppar leiab teleka küll aga tv pilti ei näita, lihtsalt must pilt, kas probleem võib olla selles et läpparil ei ole hdmi v1.4 tuge aga kaabel on v1.4 oma ? või ei ole kaablil mingit vahet , milles võiks viga olla ja mida proovida ?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:17:15 vasta tsitaadiga

Yldiselt plasma ei taha arvuti kuvarina hästi sobida, aga see selleks.
1.4 on tagasi ulatuv, ehk siis kui kaabel just katki pole, siis kaablis viga ei ole.
Vaata video settingute alt, kas sul ikka clone; extended desktop on pandud
win +p

Telekas pane ka sinna sisendi peale kuhu auku saa kaabli torkasid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.06.2011 15:19:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:18:25 vasta tsitaadiga

v 1.4 on vanematega tagasiühilduv. Üsna kindel, et läpaka videoseadetes asi.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 15.06.2011 15:25:55 vasta tsitaadiga

telekas loomulikult seal sisendi peal kuhu kaabel topitud on, ega ma eile ka sündinud pole icon_smile.gif
windowsiks on win 7, 64bit. extended desktop on pandud.. proovisin ka clonega ikka ei midagi. video driverid uuendasin ära, TVl samuti uusim FW peal.

EDIT. jutu kribamise ajal viskas lambist tv pildi ette icon_biggrin.gif vist korras hetke seisuga, siiski väga kummaline
EDIT 2 , pilt kohati ees, aga virvendab, värvid jamavad ja teeb kummalisi trikke. kohati jälle pilt must ees
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:27:18 vasta tsitaadiga

Kas kaabel on mõlemas otsas korralikult sees? Kui on siis soovitan laenata prooviks teist kaablit.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 15.06.2011 15:37:14 vasta tsitaadiga

üritasin kaabli ühendus kohti liigutada sissepoole lükata, nüüd nagu korras. vast oli viga siis selles, eks aeg näitab :p aga suured tänud kes vaevusid kribama!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 18.06.2011 21:35:34 vasta tsitaadiga

Hei selline mure et sai soetatud selline telekas Samsung ps50c685g5s ja ei oska kasutada internet TV'd tahaks youtube vaadata aga ei oska käima panna
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2011 21:52:40 vasta tsitaadiga

Teler ikka netiga on ühendatud?
Kui ei, siis alustuseks ühenda teler võrgukaabliga ruuterisse (eeldusel, et sul tuleb internet läbi ruuteri).

mk1985 kirjutas:
Hei selline mure et sai soetatud selline telekas Samsung ps50c685g5s ja ei oska kasutada internet TV'd tahaks youtube vaadata aga ei oska käima panna
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 18.06.2011 22:20:32 vasta tsitaadiga

Teleron netis, sellespole küssat aga ei oska seda käima panna, poes väidetid et internet tv smart tv on olemas aga meie seda üles ei leia kus ja kuidas selles on probleem, kas ehk selle peab kuskil menüüst aktiveerima või kuis ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.06.2011 02:47:49 vasta tsitaadiga

Kasutusjuhend ei saa abiks olla?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 09:52:01 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:
Hei selline mure et sai soetatud selline telekas Samsung ps50c685g5s ja ei oska kasutada internet TV'd tahaks youtube vaadata aga ei oska käima panna

Selle lehe http://www.samsung.com/dk/consumer/tv-home-theatre/tv/plasma-tv/PS50C685G5SXXE/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification järgi pole ei LAN pesa ega internet@tv.
On olemas WiFi ja DLNA
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 19.06.2011 10:20:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kasutusjuhend ei saa abiks olla?

Jah natukene on saanud küll. See on läbi sirvitud ja nagu ikka samsungi toodtele kohaselt vähene keerulise seletamisega.
Aga jah täna/homme läheb telekas poodi tagasi vaatab mis saab. Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
LAN pesa tegelt füüsililselt on olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2011 10:59:38 vasta tsitaadiga

Kui sa ostsid teleka ainult internet@tv pärast, siis sa pead küll pettuma, kui selle tööle saad...
Suht mõttetu teenus.
P.S. Juutuub on kah kõige viletsama resoga...
mk1985 kirjutas:
...
Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:26:45 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kui sa ostsid teleka ainult internet@tv pärast, siis sa pead küll pettuma, kui selle tööle saad...
Suht mõttetu teenus.
P.S. Juutuub on kah kõige viletsama resoga...
mk1985 kirjutas:
...
Sellest ju selle teleka ostmise mõte.
...


vabandust, aga kes see loll ostab youtubi pärast teleka
see on sama kui suituahju asemel ostan mikrouuni rofl.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.