Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 14.04.2011 10:43:38 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Tonsor kirjutas:
Kõik alt avatarid ainult täna 25% off.
haha, keegi ostab ka neid`?


Paljud alt'id ju palju paremad kui need orginaalid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 11:57:05 vasta tsitaadiga

Coine saab jah aga milleks kusagile poodi minna ja seal mingite coinidega mässata. See ju ei anna midagi.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 13:36:23 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Coine saab jah aga milleks kusagile poodi minna ja seal mingite coinidega mässata. See ju ei anna midagi.
See annab alt skinne, uue announceri, võimaluse customizeda kuidas teised sinu nime näevad.

Mis mõttes ei anna midagi?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 14.04.2011 14:27:52 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Coine saab jah aga milleks kusagile poodi minna ja seal mingite coinidega mässata. See ju ei anna midagi.
Ega keegi ei käse raha eest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 21.04.2011 16:49:14 vasta tsitaadiga

Uus hero siis reedel.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 21.04.2011 16:58:01 vasta tsitaadiga

easter bunny predator
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 17:36:30 vasta tsitaadiga

hahha väga hea video lõpp
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 21.04.2011 18:07:43 vasta tsitaadiga

See hero on vist minule tehtud :====================D

Aga jah see pred näeb suht LAHE välja

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 21:58:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kes olla võib? Kommentaarides päris mitmed võivad sobida: Ophelia, Thunderbringer, Hellbringer..


viimati muutis Tonsor 21.04.2011 22:59:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 21.04.2011 22:53:14 vasta tsitaadiga

Ophelia ei usu, et ophelia on juba female. Pigem TB, sest staff on sinine/lilla. Hb not so much.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 22.04.2011 02:28:47 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes olla võib? Kommentaarides päris mitmed võivad sobida: Ophelia, Thunderbringer, Hellbringer..


Mitte ükski neist. icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 19:32:33 vasta tsitaadiga

Jep, Hag hoopis.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 21:16:27 vasta tsitaadiga

Omg ma tahan mängida nüüd. : D
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 29.04.2011 14:16:48 vasta tsitaadiga

Keegi mu 1800mmr accounti raha vastu ei taha vahetada?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 29.04.2011 19:34:50 vasta tsitaadiga

Kas rated battled on ka ragerkide täis ?
Ma tegin prooviks trial konto ja kuidagi ebameeldivate inimeste otsa vaid sattunud, nüüd ei teagi, kas osta või mitte. :/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 22:24:37 vasta tsitaadiga

Confector kirjutas:
Kas rated battled on ka ragerkide täis ?
Ma tegin prooviks trial konto ja kuidagi ebameeldivate inimeste otsa vaid sattunud, nüüd ei teagi, kas osta või mitte. :/


Ragerkide on suht igalpool, 50:50 võimalus, et tiimis on mingi "eit", kes vingub ja rage quitib. Kõige masendavam on see, et 1600+ MMR juures ei lähe asi paremaks vaid braindead ahve on samapalju kui 1300+ MMR. Aga sellegipoolest on minu arust mäng ostmist väärt, sest 30$ eest on mängu oi oi kui palju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 01.05.2011 15:05:06 vasta tsitaadiga

pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.

Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 15:23:34 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.

Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kohe näha et ragequitter-whiner

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 01.05.2011 21:14:18 vasta tsitaadiga

3% leave ratio vist 200 mängu mängitud 1800mmr. Üldiselt need ragewhinerid räägivad õiget juttu aga üld juhul noobid ei sa sellest aru või on liiga ego vennad ,et sellest aru saada.
Kasutatud konto saab juba mingi 10 euro eest ühtest teisest eesti foorumist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 22:28:06 vasta tsitaadiga

Vingumine/mölisemine on kõige hullem. Võib vabalt kaotada ja ikka mängust rõõmu tunda, aga kui ikka mingid vaimeselt 12 aastased on meeskonnas, kes muud ei tee kui irisevad, siis ei ole võit ka midagi rõõmustavat, vaid pigem on hea meel, et saab uude mängu.

Haige mäng on selles mõttes hon/dota jne , et low tier mängudes on 80% ikka sellised inimesed, kel puudub igasugune kombekus. Vaimselt väga rasked mängud. Tegelt ka.

Eraldi kontingent on veel need mehed, kes peale FB'd hakkavad concede'i nõudma ja rääkima , et kõik on läbi.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 00:03:45 vasta tsitaadiga

Selle asemel, et vinguda, võiks ignore all panna või siis lihtsalt chat ära peita.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.05.2011 00:15:34 vasta tsitaadiga

Suht tihti on nii ,et oleme taga ja siis võidame . Nii kaua kuni raxe maas pole ei tasu alla anda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 01:25:08 vasta tsitaadiga

Endal oli üks vägagi hea mäng, kus vastastel oli hull pusher team a la defiler, wildsoul, slither, pollywog ja keegi veel. Push oli selline, et 13min juba tagusid raxe. Väga-väga hull mäng oli, aga lõpuks supportisime saiapätsi nii segaseks, et õnnestus mingi 60 minutil ära võita.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.05.2011 07:28:34 vasta tsitaadiga

Siis pidi ws noob olema 12inv sloti + 650gpm kui tajub ja selle 12sloti vastu ei tee teised carryd midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 11:33:34 vasta tsitaadiga

No kas sa tõesti arvad, et sa saab nii head farmi, kui rõhk oli pushimisel? Bobo või mis iganes see karu on, tankis peamiselt torne.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 02.05.2011 18:36:37 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.

Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.

1600-1700 on kõige nõmedamad. Ma ei tea mis on nende inimeste peas et nad parem feedivad 0-10 ja kaotavad mängu selle asemel et raatsiks courieri või warde osta - ükskõik mis herona. <1500 nuubid vähemalt teavad et on nuubid ja paljud neist üritavad paremaks saada, seetõttu suppordivad. Täiesti ausalt ülten et ~1500 mängudes ostetakse rohkem flying couriere ja salasilmi kui 1600+.


Muidu rusikareegel on et kui keegi kukub sinu peale mölisema siis aega raiskamata /ignore add <nimi>. Kohe puhtam ja kuivem mtunne. Pole mõtet närve kulutada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 04.05.2011 13:45:38 vasta tsitaadiga

support klass on liiga alahinnatud :/
ise olen viimased mängud harjutanud ja pole ammu nii mõnus olnud hon-ida.
kedagi babisittida ja teha kõike alguses, et ta lastihiite saaks ja vastased eemal hoida.
piisab 5-8 minutist ja vastased on nii alatoidetud ja mäng on enamvähem kotis.
siis saab carry üksi hakkama ja lähed teistele appi. assistide eest saab hea mängu korral ikka meeldivalt plõnni ka.
wardida ja hoida kogu mapil silma peal ja hävitada vastaste warde.
5 vs 5 lahingutes panna kiirelt inv warde ja tavalisi, et kogu lahing oleks kontrolli all.
stunnida ja ohverdada ennast tiimi nimel icon_smile.gif

julgen väita, et üks strateegilisemaid ja huvitavamaid klasse icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 04.05.2011 15:59:15 vasta tsitaadiga

Eks ta ole jah, oleneb mängu stiilist. Ma olen support player, ei tõmba see carrymine, kui tead, et enamus aeg pead kuskil farmima. küll aegajalt saab mingi semi carryt vms mängitud. Kuid enamus aeg lasen support. Eks too KD ole 0,80~, kuid see ei heiduta mind. 1800 mmr kergelt kätte saadud supportides.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 04.05.2011 22:09:53 vasta tsitaadiga

Wiwefak kirjutas:
Eks ta ole jah, oleneb mängu stiilist. Ma olen support player, ei tõmba see carrymine, kui tead, et enamus aeg pead kuskil farmima. küll aegajalt saab mingi semi carryt vms mängitud. Kuid enamus aeg lasen support. Eks too KD ole 0,80~, kuid see ei heiduta mind. 1800 mmr kergelt kätte saadud supportides.

KD küll kõrgem aga pmst sama icon_smile.gif

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 22:52:01 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
support klass on liiga alahinnatud :/
ise olen viimased mängud harjutanud ja pole ammu nii mõnus olnud hon-ida.
kedagi babisittida ja teha kõike alguses, et ta lastihiite saaks ja vastased eemal hoida.
piisab 5-8 minutist ja vastased on nii alatoidetud ja mäng on enamvähem kotis.
siis saab carry üksi hakkama ja lähed teistele appi. assistide eest saab hea mängu korral ikka meeldivalt plõnni ka.
wardida ja hoida kogu mapil silma peal ja hävitada vastaste warde.
5 vs 5 lahingutes panna kiirelt inv warde ja tavalisi, et kogu lahing oleks kontrolli all.
stunnida ja ohverdada ennast tiimi nimel icon_smile.gif

julgen väita, et üks strateegilisemaid ja huvitavamaid klasse icon_smile.gif

kas on kuskil ka mingit Noob support guidet? et mida tasuks teha ja kudias teha jne.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 01:59:50 vasta tsitaadiga

Kuidas mängida supporti(inglise keeles)
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega seal midagi rasket pole, harrassid, ostad warde, käid gankimas, üritad mitte KS-ida.


Reedel siis uus hero, nimeks FLUX
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 05.05.2011 02:01:51 vasta tsitaadiga

Opppppp
Aga päriselt ka...Teised uued OP kangelased (tremble näiteks) ei tundu enam nii hullud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.05.2011 14:55:56 vasta tsitaadiga

otseselt guide ei tea. aga soovitan honcast.com-is analüüsida lihtsalt.

Ps. http://www.honcast.com/video/2011/05/04/wayback-wednesday-gamereplays-season-2-dm-vs-empr Eriti omapärane algus icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 05.05.2011 18:11:01 vasta tsitaadiga

Flux on päris tore hero, vähemalt niipalju kui mänginud olen temaga. thumbs_up.gif

Aga jah, raudselt hakatakse vinguma, et OP, nagu alati.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.05.2011 19:02:26 vasta tsitaadiga

Keegi võiks oma support mängu castida kuskile videosse. Koos kommentaaridega.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 06.05.2011 21:51:16 vasta tsitaadiga

Kui "suck" support sobib, siis davai..võib isegi proovida väga support-like mängida...koos pullimise ja mille iganes muuga
ei meeldigi carry absoluutselt, gank/supp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 20:19:47 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Keegi võiks oma support mängu castida kuskile videosse. Koos kommentaaridega.

+1 thumbs_up.gif ma ka väga tahaks sellist videot vaadat
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 11.05.2011 09:35:35 vasta tsitaadiga

The HUGE indepth Guide to SUPPORTING for low, mid, high pub & even competitive play! ja vaadake heade tiimide mänge ning jälgige seal supporte.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.05.2011 14:31:27 vasta tsitaadiga

ma oleks peaaegu ennast ära tapnud.

Ma pickisin CD , teine pick oli valk, kolmas warbeast, siis neljas võttis chronose ja viies..... SCOUT.
Läksin siis rahus midi, äkki tuli scout ka midi ja pidin alla chronosega minema.

1700+ ...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 15:37:36 vasta tsitaadiga

IMHO võib võtta igalt mängijalt vastavalt punkte maha:
1) mängib ainult carrysid - 200PSR maha
2) mängib ainult supporte - 100PSR maha
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.05.2011 19:57:07 vasta tsitaadiga

Eile suutsin mõnusalt midis põigelda ja hp-pudelit kasutada kui pyro gangima tuli.
Oi kui rahul ma olin icon_cool.gif


Link

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 11.05.2011 21:20:57 vasta tsitaadiga

Nii pika mõtlemisega icon_eek.gif ? Lihtsalt seisid kui ta tuli icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.05.2011 22:15:11 vasta tsitaadiga

jajah mõtlesin plaani seal kohapeal =D
tegelt arvatavasti olin pildiga kuskil üleval, all või baasis


Sattusin ühele ebaõnne videole peale :


Link


icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 15:36:27 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Eile suutsin mõnusalt midis põigelda ja hp-pudelit kasutada kui pyro gangima tuli.
Oi kui rahul ma olin icon_cool.gif


See pyro küll midagi ei tajunud, kindla killi andis ära icon_lol.gif

aga wp.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 12.05.2011 20:29:44 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
IMHO võib võtta igalt mängijalt vastavalt punkte maha:
1) mängib ainult carrysid - 200PSR maha
2) mängib ainult supporte - 100PSR maha

Põhjendust?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 14.05.2011 04:17:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
To kick off the HoNiversary celebration, we are offering 11 days of FREE-to-play. Starting today (Thursday, May 12) at 9 p.m. EST new players will be able to sign up and play at no cost. Grab your friends and get your game HoN. The F2P session ends Sunday, May 22nd at 12 a.m. EST. To join, new players simply need to download the game and register a HoN nickname at:
http://www.heroesofnewerth.com/create_account.php


Kes tahab proovida, siis praegu õige aeg icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 26.05.2011 14:36:04 vasta tsitaadiga


Paistab, et Lol-is on sama masendav komuun kui Hon-is : )

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 27.05.2011 19:00:19 vasta tsitaadiga

Täiesti kohutav mis HoN-is hetkel toimub, 4 päeva pole mäng korralikult üleval olnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 27.05.2011 20:24:56 vasta tsitaadiga

gabe häkib, valve tuleb ju varsti välja dota2ega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slingshot
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2009




sõnum 29.05.2011 23:43:34 vasta tsitaadiga

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=268869 kõik kirjas mis honis toimub ehk täpsemalt said nad DDOS rünnakuid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.