Coine saab jah aga milleks kusagile poodi minna ja seal mingite coinidega mässata. See ju ei anna midagi. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
hahha väga hea video lõpp _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kas rated battled on ka ragerkide täis ?
Ma tegin prooviks trial konto ja kuidagi ebameeldivate inimeste otsa vaid sattunud, nüüd ei teagi, kas osta või mitte. :/
Kas rated battled on ka ragerkide täis ?
Ma tegin prooviks trial konto ja kuidagi ebameeldivate inimeste otsa vaid sattunud, nüüd ei teagi, kas osta või mitte. :/
Ragerkide on suht igalpool, 50:50 võimalus, et tiimis on mingi "eit", kes vingub ja rage quitib. Kõige masendavam on see, et 1600+ MMR juures ei lähe asi paremaks vaid braindead ahve on samapalju kui 1300+ MMR. Aga sellegipoolest on minu arust mäng ostmist väärt, sest 30$ eest on mängu oi oi kui palju
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.
Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.
Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.
kohe näha et ragequitter-whiner _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
3% leave ratio vist 200 mängu mängitud 1800mmr. Üldiselt need ragewhinerid räägivad õiget juttu aga üld juhul noobid ei sa sellest aru või on liiga ego vennad ,et sellest aru saada.
Kasutatud konto saab juba mingi 10 euro eest ühtest teisest eesti foorumist.
Vingumine/mölisemine on kõige hullem. Võib vabalt kaotada ja ikka mängust rõõmu tunda, aga kui ikka mingid vaimeselt 12 aastased on meeskonnas, kes muud ei tee kui irisevad, siis ei ole võit ka midagi rõõmustavat, vaid pigem on hea meel, et saab uude mängu.
Haige mäng on selles mõttes hon/dota jne , et low tier mängudes on 80% ikka sellised inimesed, kel puudub igasugune kombekus. Vaimselt väga rasked mängud. Tegelt ka.
Eraldi kontingent on veel need mehed, kes peale FB'd hakkavad concede'i nõudma ja rääkima , et kõik on läbi. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Endal oli üks vägagi hea mäng, kus vastastel oli hull pusher team a la defiler, wildsoul, slither, pollywog ja keegi veel. Push oli selline, et 13min juba tagusid raxe. Väga-väga hull mäng oli, aga lõpuks supportisime saiapätsi nii segaseks, et õnnestus mingi 60 minutil ära võita.
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.
Sai eelmine nädal haapsalu lan ära võidetud honnis.
1600-1700 on kõige nõmedamad. Ma ei tea mis on nende inimeste peas et nad parem feedivad 0-10 ja kaotavad mängu selle asemel et raatsiks courieri või warde osta - ükskõik mis herona. <1500 nuubid vähemalt teavad et on nuubid ja paljud neist üritavad paremaks saada, seetõttu suppordivad. Täiesti ausalt ülten et ~1500 mängudes ostetakse rohkem flying couriere ja salasilmi kui 1600+.
Muidu rusikareegel on et kui keegi kukub sinu peale mölisema siis aega raiskamata /ignore add <nimi>. Kohe puhtam ja kuivem mtunne. Pole mõtet närve kulutada.
support klass on liiga alahinnatud :/
ise olen viimased mängud harjutanud ja pole ammu nii mõnus olnud hon-ida.
kedagi babisittida ja teha kõike alguses, et ta lastihiite saaks ja vastased eemal hoida.
piisab 5-8 minutist ja vastased on nii alatoidetud ja mäng on enamvähem kotis.
siis saab carry üksi hakkama ja lähed teistele appi. assistide eest saab hea mängu korral ikka meeldivalt plõnni ka.
wardida ja hoida kogu mapil silma peal ja hävitada vastaste warde.
5 vs 5 lahingutes panna kiirelt inv warde ja tavalisi, et kogu lahing oleks kontrolli all.
stunnida ja ohverdada ennast tiimi nimel
julgen väita, et üks strateegilisemaid ja huvitavamaid klasse _________________
Eks ta ole jah, oleneb mängu stiilist. Ma olen support player, ei tõmba see carrymine, kui tead, et enamus aeg pead kuskil farmima. küll aegajalt saab mingi semi carryt vms mängitud. Kuid enamus aeg lasen support. Eks too KD ole 0,80~, kuid see ei heiduta mind. 1800 mmr kergelt kätte saadud supportides.
Eks ta ole jah, oleneb mängu stiilist. Ma olen support player, ei tõmba see carrymine, kui tead, et enamus aeg pead kuskil farmima. küll aegajalt saab mingi semi carryt vms mängitud. Kuid enamus aeg lasen support. Eks too KD ole 0,80~, kuid see ei heiduta mind. 1800 mmr kergelt kätte saadud supportides.
KD küll kõrgem aga pmst sama _________________ www.lemps.pri.ee
support klass on liiga alahinnatud :/
ise olen viimased mängud harjutanud ja pole ammu nii mõnus olnud hon-ida.
kedagi babisittida ja teha kõike alguses, et ta lastihiite saaks ja vastased eemal hoida.
piisab 5-8 minutist ja vastased on nii alatoidetud ja mäng on enamvähem kotis.
siis saab carry üksi hakkama ja lähed teistele appi. assistide eest saab hea mängu korral ikka meeldivalt plõnni ka.
wardida ja hoida kogu mapil silma peal ja hävitada vastaste warde.
5 vs 5 lahingutes panna kiirelt inv warde ja tavalisi, et kogu lahing oleks kontrolli all.
stunnida ja ohverdada ennast tiimi nimel
julgen väita, et üks strateegilisemaid ja huvitavamaid klasse
kas on kuskil ka mingit Noob support guidet? et mida tasuks teha ja kudias teha jne.
How To Play Support:
OK so you picked Pyromancer, what now? If you pick support heroes you are REQUIRED to buy chicken (Monkey Courier) and/or wards of sight. Multiple heroes should be pitching in, and there should ALWAYS be a monkey courier and one set of wards at the start of the game (Wards should be used to block their jungle pull). Map control wins games. With sight of incoming ganks, runes, their jungle, you can really dominate the enemy team. As a intelligence ganking hero, you do NOT need to be farmed to be effective. A simple bottle, marchers, and Fortified Bracelets (bracers) will do. Thus there is no reason for you to stay in lane, pickup a ganking partner or go by yourself and roam around, grabbing runes and ganking lanes. Ganks in the side lines, mid, will be greatly appreciated by your team and will surely keep the enemy team underfarmed.
Ega seal midagi rasket pole, harrassid, ostad warde, käid gankimas, üritad mitte KS-ida.
Kui "suck" support sobib, siis davai..võib isegi proovida väga support-like mängida...koos pullimise ja mille iganes muuga
ei meeldigi carry absoluutselt, gank/supp
Ma pickisin CD , teine pick oli valk, kolmas warbeast, siis neljas võttis chronose ja viies..... SCOUT.
Läksin siis rahus midi, äkki tuli scout ka midi ja pidin alla chronosega minema.
To kick off the HoNiversary celebration, we are offering 11 days of FREE-to-play. Starting today (Thursday, May 12) at 9 p.m. EST new players will be able to sign up and play at no cost. Grab your friends and get your game HoN. The F2P session ends Sunday, May 22nd at 12 a.m. EST. To join, new players simply need to download the game and register a HoN nickname at:
http://www.heroesofnewerth.com/create_account.php
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.