Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 09:56:12 vasta tsitaadiga

Mõlemast, aga eriti klappidest.
Desire S'i heli on märgatavalt parem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksenia-web
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2011




sõnum 01.05.2011 19:44:48 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib selgitda kuidas ühendada Desire arvutiga nii, et saaks failid tõsta telefonilt arvutisse (nt video, pildid)? nokial on selleks PC suite. mobiilis on valik variante, mis hakkab toimuma, kui ühendad PC-ga, kuid seal on sync, laadimine ja muu, aga niisama ei saa. või ma lihtsalt ei tea sellest võimalusest.

lootes abile ja ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 20:20:53 vasta tsitaadiga

Massmälu valikut pole kui ühendad arvutiga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 20:41:40 vasta tsitaadiga

Disk Drive, ehk siis
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 02.05.2011 09:10:57 vasta tsitaadiga

Kui ühendad arvutiga, siis küsib, kas tahad lihtsalt laadida või tahad ka mälukaardile ligi pääseda või hoopis midagi muud neljast pakutust. Valid selle, et soovid mälukaardile ligi saada(Disk Drive oli jah vist) ja siis natuke ootad ja kui ise midagi ette ei tule, leiad kaardi My Computer alt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksenia-web
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2011




sõnum 02.05.2011 09:23:18 vasta tsitaadiga

Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 02.05.2011 10:14:51 vasta tsitaadiga

Tere !

Ega kellelgi tavalise HTC Desire ORIGINAAL autolaadijat või siis autolaadija-USB adapterit
http://www.kannukas.ee/binary/true/objekt/thumb/l/640/fail/http%3A%2F%2Fwww.kannukas.ee%2Ffailid%2FF8Z445EA.jpg/ext/jpg

ei ole juhuslikult vedelemas müügiks ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 02.05.2011 10:20:32 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Tere !

Ega kellelgi tavalise HTC Desire ORIGINAAL autolaadijat või siis autolaadija-USB adapterit
http://www.kannukas.ee/binary/true/objekt/thumb/l/640/fail/http%3A%2F%2Fwww.kannukas.ee%2Ffailid%2FF8Z445EA.jpg/ext/jpg

ei ole juhuslikult vedelemas müügiks ?


Ma usun, et HTC laadijaid ei ole HTC kasutajatel kunagi üle icon_smile.gif
Telli eBay-st - vaevalt siit odavamalt saaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 12:07:22 vasta tsitaadiga

ksenia-web kirjutas:
Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi?

mul juhtub ka vahel nii, et disk drive valides midagi ei juhtu. Siis valin vahepeal "Charge only" ja siis varsti jälle "disk drive"
Meremees1 kirjutas:
Tere !

Ega kellelgi tavalise HTC Desire ORIGINAAL autolaadijat või siis autolaadija-USB adapterit
http://www.kannukas.ee/binary/true/objekt/thumb/l/640/fail/http%3A%2F%2Fwww.kannukas.ee%2Ffailid%2FF8Z445EA.jpg/ext/jpg

ei ole juhuslikult vedelemas müügiks ?

See adapter peaks mul sisegi kuskil olema, sest autosse sai ostetud autohoidik, millega tuli laadija kaasa. Nelipaki eest võin ära anda, kui üles leian

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 02.05.2011 14:20:16 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Siis lahenduseks ainult a2sd+ või data2sd ja ext partitsioon mälukaardile


Ehk siis saan aru et kuidagi on võimalik ikka telefoniu mälu suurendada mälukaardi arvelt --> ext partitsioon? või mis selle all silmas peetakse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:40:46 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Tere !

Ega kellelgi tavalise HTC Desire ORIGINAAL autolaadijat või siis autolaadija-USB adapterit
http://www.kannukas.ee/binary/true/objekt/thumb/l/640/fail/http%3A%2F%2Fwww.kannukas.ee%2Ffailid%2FF8Z445EA.jpg/ext/jpg

ei ole juhuslikult vedelemas müügiks ?


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=495004&sid=fde4c3c84d0257b897703dda7711537f

Eile tehti justkui soovi korras


http://www.signal-planet.com/lang-et/power-supply/416-micro-usb-mini-usb-car-charger-12v.html

Seal miski uus odavamalt, küll tundub suht suvaline, ei tea kui oluline selle puhul (va ehk vastupidavus), aga sobib kindlasti kõigele, mis mini-USB ja 12V.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:42:48 vasta tsitaadiga

Uuematel HTC-del ja ka teistel pole kasutusel mini-USB vaid micro-usb, augud on erinevad olgugi, et nimed suhteliselt sarnased.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 23:14:37 vasta tsitaadiga

Vabandust siis eksitava lingi eest, loodame, et ta läheb sealt ära.

http://www.minupood.ee/product_info.php?cPath=1859_1782_1844&products_id=103208&osCsid=f45cdf1dc8e1db359ebe813db97532c2

Need erinevad erinevatele mudelitele, reaalselt ei tohiks vahet olla? Sest seda nad oma micro-USB -ga ju taotlevadki, universaalsust.

See suht odav, peaks endalegi meisterdama.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 11:24:46 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Tere !

Ega kellelgi tavalise HTC Desire ORIGINAAL autolaadijat või siis autolaadija-USB adapterit
http://www.kannukas.ee/binary/true/objekt/thumb/l/640/fail/http%3A%2F%2Fwww.kannukas.ee%2Ffailid%2FF8Z445EA.jpg/ext/jpg

ei ole juhuslikult vedelemas müügiks ?


Meremees1, mul idees on üks üle küll.. sai ostetud, aga hetkel kasutust ei leia. Võta ühendust PSis kui huvi on.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 03.05.2011 11:40:58 vasta tsitaadiga

Kuidas Desire S'i hoidma peab, et wifi levi kaoks? Ja kas see on niivõrd segav, et muudab kasutamise võimatuks?
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 11:46:46 vasta tsitaadiga

Grip of death on siis, kui kätt hoida ümber telefoni ülaosa. Aga kui wirelessi adavnced settingutest panna best performance, siis minul näiteks jääb levi alles. Ainult nõrgeneb. Huvitaval kombel muid raadioid peale wifi asi ei mõjuta. Ja kuna wifi on tänapäevase andmeside juures mõttetu, siis minu jaoks isiklikult on asi nullprobleem.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 13:51:29 vasta tsitaadiga

marco kirjutas:
Kuidas Desire S'i hoidma peab, et wifi levi kaoks? Ja kas see on niivõrd segav, et muudab kasutamise võimatuks?


Täielik pseudoprobleem. Tunnistan probleem on, aga selle esilekutsumiseks pean oma käe väga ebanormaalsesse asendisse väänama. Ja kuna wifiga tõesti suurt midagi teha pole siis ei tunne selle üle muret ka.
Ausaltöeldes peale poolt kuud kasutamist ma ei oska ühtegi miinust välja tuua. Ainuke mida noriks on, et ekraani ja korpuse vahel on mingi pool millimeetrit vaba ruumi ja sinna koguneb mustus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 14:20:39 vasta tsitaadiga

Tooks ka paar miinust S-i puhul välja. See alumine kaan ei ole piisavalt jäik. Kui piisavalt muljuda, siis saab nagina kätte. Sellises hinaklassis telefoni kohta minu meelest lubamatu. Ja Sense'i üle vigiseks ka, kontaktidest näiteks navigeerima pannes ei saa kasutada muud softi peale HTC enda üllitise. No ja ekraan võiks muidugi parem olla. Mitte et ta halb just oleks, aga siin SGS-I, iPhone-ia X2-ga võrreldes on vahe sees.
Edit: Veel üks kala. Kui meili lingil klikata ja asuda meilima läbi kliendi, siis läheb klaver lolliks ja ajab täpiähed klaveri kohalt ekraanist välja.

_________________
KASS


viimati muutis inca 06.05.2011 16:49:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qexer
HV vaatleja
Qexer

liitunud: 06.04.2011




sõnum 03.05.2011 16:28:38 vasta tsitaadiga

inca, nöus täitsa. See plastkaitse, mis hoiab akut, see vist nagisebki S-il. :/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 22:47:12 vasta tsitaadiga

Vaja kiiret abi...

Kas HD7 aku sobib ka tavalisele HD-le?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkpanthe
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2006




sõnum 04.05.2011 09:19:37 XTC Clip v1.3.6 vasta tsitaadiga

Hei!

Kas kellelgi on sellist vidinat, nagu XTC Clip, mis on updatetud versioonile 1.3.6??

Hädasti oleks vaja korra kasutada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksenia-web
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2011




sõnum 04.05.2011 13:33:49 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
ksenia-web kirjutas:
Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi?

mul juhtub ka vahel nii, et disk drive valides midagi ei juhtu. Siis valin vahepeal "Charge only" ja siis varsti jälle "disk drive"



suurimad tänud! nüüd pääsesin failideni! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 06.05.2011 16:14:21 vasta tsitaadiga

Keegi DHD omanikest 2.3.3 uuenduse ka juba saanud on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 16:46:22 vasta tsitaadiga

ot:
Pealkirja võiks ka S-i lisada. Ühe põlvkonna asjad siiski.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 23:57:38 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:
Keegi DHD omanikest 2.3.3 uuenduse ka juba saanud on?
Pole seda veel väljalastud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 08:31:46 vasta tsitaadiga

keegi ei tea, millal see update tulla võiks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 10:56:31 vasta tsitaadiga

Minu viga, tundub, et siiski DHD'le on Gingerbread ametlikult valmis. Ainult, et väga vähesed on siiamaani saanud.
http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd_and_incredible_s_get_sweet_gingerbread_treatment-news-2601.php
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 23:35:07 vasta tsitaadiga

Panin oma klapid moblale taha ja vahepeal tunneb ära, vahepeal mitte. Enamuse ajast kipub viimase poole minema. Klapid on korras kindlasti. Headphone jack nässus?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 08.05.2011 17:52:38 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Panin oma klapid moblale taha ja vahepeal tunneb ära, vahepeal mitte. Enamuse ajast kipub viimase poole minema. Klapid on korras kindlasti. Headphone jack nässus?


mul oli eile sama probleem. peale restarti tundis alles ära. telefon alles alla kuu vana ja klappe on ehk 2-3 korda üldse kasutatud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 18:37:03 vasta tsitaadiga

Mul ei tundnud peale restarti ka korralikult ära. Ikka jõnksutas.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 22:10:02 vasta tsitaadiga

DHD-l uus androidi htc ametlik versioon peale lastud. Muutunud on menüü ülesehitus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 08.05.2011 22:22:33 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
DHD-l uus androidi htc ametlik versioon peale lastud. Muutunud on menüü ülesehitus icon_rolleyes.gif

Kuda sa said? Mulle ütleb ainult "There are no updates available for your phone". Kolmapäevast saati juba pommitan HTC-d check now-ga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 22:30:19 vasta tsitaadiga

KRJ, täiesti hetkeidee ajel kontrollisin ning teatas uuendusest. Uus versioon tundub väledam küll ning ekraani ülaosa menüüs on lisandunud veel quick settings tab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 09:51:56 vasta tsitaadiga

Selliseid uuendusi ei anta välja kõigile korraga. Kuidagi on telefonid gruppideks jagatud (näiteks IMEI numbrite vahemike kaupa) ning võimalike saajate hulka suurendatakse jupikaupa.

Tõenäoline põhjus selleks on, et kui kõik aparaadid korraga hakkaks uuendust peale imema, siis kesksüsteem saaks väga suure koormuse ühekorraga.

Seega on vaja kannatust ning aegajalt võib "Check now" proovida. Ma peast ei mäleta kui tihti telefoni automaatselt uuendusi kontrollib, kui menüüst see funktsioon sisse lülitada.


Ise ootan pikisilmi enne juuni lõppu lubatud vana Desire ametlikku piparkooki.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 09.05.2011 10:28:17 vasta tsitaadiga

Tere !

Kas keegi tavalise Desire jaoks rattahoidjat pole soetanud (mootorrattale...?)

Näiteks sellis koos mingisuguse adapteriga:
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/229/

Huvitaks just, kas on selline kindel kinnitus, kus telefon ka püsiks ?
Mõeldud küll jalgrattale aga ehk kannataks motorrattale ka panna,
eelduseks oleks loomulikult see, et esimeses augus minema ei lenda
lenksult koos kinntusadapteriga või siis sealt kinnitusadapteri vahelt...
Kure kael oleks selles mõttes parem et ei anna nii palju vbl vibra edasi
kui selline jäik ühendus: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/226/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 11:00:38 vasta tsitaadiga

Mul on Desire jaoks ostetud miski vuffel kurekael (emt esindusest) kinnitus auto tuuleklaasi külge. Pikk kael võimaldab küll väga suures ulatuses asendit/nurka vms muuta, kuid ebatasasustel sõites tekib sisse õõtsumine, mis kokkuvõttes teeb loetavuse minujaoks hullemaks.

Mootorratta peal on teised olud, kuid point siiski selles, et pikk kael kinnitusel pole alati abiks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 09.05.2011 12:38:13 vasta tsitaadiga

Mulle oleks just pikem kael ilmselt abiks, sest muidu jääb liiga alla ja seda võimatu näha näiteks paagikoti taga. See õõtsumine vaevalt mind häirib. Peaasi et on võimalik aegajalt pilku kaardile visates oma hetkeasukohta tuvastada ja seda näeb ikka, palju järgmise pöördeni on + hääljuhised tulevad kiivrisse üle sinihamba. Lihtsalt oleks vaja kaarti silme ette ja et seda saaks kiiresti ka näppida, mitte ei peaks iga kord taskust koukima telefoni et kaarti näha. Kui see kurekael liiga pehme on ja rapudes ära vajub, siis on kehva.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 12:51:06 vasta tsitaadiga

Congratulations. Your phone has been updated successfully to version 2.36.405.8 icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 13:02:23 vasta tsitaadiga

Krt mul kirjutab ikka, et põle uuendust icon_cry.gif

Aga no küll tuleb. Kas enne sellist suuremat versiooniuuendust tasuks backupida ka asjad ära vms? Ja kui, siis millega seda mõnus teha oleks.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 22:54:57 vasta tsitaadiga

Ei backuppinud midagi. Kõik ilus ja alles. Väga suuri muudatusi pole tähele pannud. See ülemine riba mis on allatõmmatav see on palju asjalikum nüüd. Muud nagu miskit.

Edit: Peale uuendust paneb näkku kogu mobiilne data. Wifi ja 3g.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxx20
HV vaatleja
Marxx20

liitunud: 30.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 15:17:26 vasta tsitaadiga

Lekkinud on siis originaal Desire gingerbread rom

Allikas
Spoiler Spoiler Spoiler


Väidetavalt on küll mingi testversioon, aga julgemad võivad proovida beer_yum.gif

_________________
Don't be so open minded, your brains will fall out
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 15:48:43 vasta tsitaadiga

Marxx20 kirjutas:
Lekkinud on siis originaal Desire gingerbread rom

Allikas
Spoiler Spoiler Spoiler


Väidetavalt on küll mingi testversioon, aga julgemad võivad proovida beer_yum.gif


väga viis uudis thumbs_up.gif vast tuleb varsti siis ametlikult ka välja.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 17:09:06 vasta tsitaadiga

Sellest räägiti siingi mõni aeg tagasi. Täpsemalt eckh ja eelmisel lehel.

http://911sniper.blog.163.com/blog/static/14290088120113150379594

Ehk siis üle kuu aja reaalselt see saadaval olnud, nii kähku see siiski välja ei tulnud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 17:54:59 vasta tsitaadiga

Minu DHD'l ka nüüd Androidi versiooniks 2.36.405.8. Täna veel kaks tundi tagasi näitas, et uuendust ei ole saadaval. Nüüd aga, et 100,4 MB kaaluv asi olemas.
Asi läks just praegu peale, seega muud peale menüü ja teavituste riba uuenduste pole veel täheldanud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bud
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2007




sõnum 11.05.2011 00:26:08 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Minu DHD'l ka nüüd Androidi versiooniks 2.36.405.8. Täna veel kaks tundi tagasi näitas, et uuendust ei ole saadaval. Nüüd aga, et 100,4 MB kaaluv asi olemas.
Asi läks just praegu peale, seega muud peale menüü ja teavituste riba uuenduste pole veel täheldanud.


Kaamerat on väheke parendatud (värvide ülekanne oluliselt paranes). Video vormis on tekkinud zoom. 'all aps'ide all on muutusi (favoriidid, otse uninstall jne.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 11.05.2011 07:00:24 vasta tsitaadiga

Ma juba ootan, millal hakkavad esimesed tavalisele Desire omanikud ka 2.3 alla laadima...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 07:58:17 vasta tsitaadiga

Aku kasutust näitab graafikutena. Pole veel ainult selle "loogikat" ära tabanud.
"About phone" alla on tekkinud "Tell HTC", mis peaks tekkinud probleemidest HTC'le teada andma (kui see lubada). Samuti näitab rohkem infot seadme kohta sea.
Installeeritud programmide nimekirjas on sisemise ja välise mälukasutuse graafik toodud otse. Jooksvate programmide nimekirjas näitab RAM'i kasutust.

Kindlasti veel, mida pole avastanud bud välja ei toonud. Kuid kas mitte Android 2.3'l ei pidanud olema miskine uus klaviatuur? Minul vana igatahes.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 08:43:14 vasta tsitaadiga

Aku kestvus läks mu DHD-l Gingerbreadi peale laste küll kehvemaks icon_sad.gif Probleem ilmselt selles, et JuiceDefender'i kõik funktsioonide sellega veel ei ühildu. Tiba nagu nõme. Õhtul võtsin laadimast, nüüd on 8 h 21 m veel ainult 67% järel. Selle uue graafiku järgi on lihtsalt stabiilne langus.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rvonsaar
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007




sõnum 11.05.2011 09:23:17 vasta tsitaadiga

Kust saaks DHD'le "car kiti" osta?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 11:22:49 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Aku kasutust näitab graafikutena. Pole veel ainult selle "loogikat" ära tabanud.
"About phone" alla on tekkinud "Tell HTC", mis peaks tekkinud probleemidest HTC'le teada andma (kui see lubada). Samuti näitab rohkem infot seadme kohta sea.
Installeeritud programmide nimekirjas on sisemise ja välise mälukasutuse graafik toodud otse. Jooksvate programmide nimekirjas näitab RAM'i kasutust.

Kindlasti veel, mida pole avastanud bud välja ei toonud. Kuid kas mitte Android 2.3'l ei pidanud olema miskine uus klaviatuur? Minul vana igatahes.


Kuskilt jäi silma, et HTC on pannud oma klaveri, nii 2.2 kui 2.3 puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.