|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.04.2011 09:56:12
|
|
|
Mõlemast, aga eriti klappidest.
Desire S'i heli on märgatavalt parem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksenia-web
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2011
|
01.05.2011 19:44:48
|
|
|
kas keegi viitsib selgitda kuidas ühendada Desire arvutiga nii, et saaks failid tõsta telefonilt arvutisse (nt video, pildid)? nokial on selleks PC suite. mobiilis on valik variante, mis hakkab toimuma, kui ühendad PC-ga, kuid seal on sync, laadimine ja muu, aga niisama ei saa. või ma lihtsalt ei tea sellest võimalusest.
lootes abile ja ette tänades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.05.2011 20:20:53
|
|
|
| Massmälu valikut pole kui ühendad arvutiga?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.05.2011 20:41:40
|
|
|
Disk Drive, ehk siis
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shadow25
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
02.05.2011 09:10:57
|
|
|
| Kui ühendad arvutiga, siis küsib, kas tahad lihtsalt laadida või tahad ka mälukaardile ligi pääseda või hoopis midagi muud neljast pakutust. Valid selle, et soovid mälukaardile ligi saada(Disk Drive oli jah vist) ja siis natuke ootad ja kui ise midagi ette ei tule, leiad kaardi My Computer alt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksenia-web
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2011
|
02.05.2011 09:23:18
|
|
|
| Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Meremees1
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
02.05.2011 10:20:32
|
|
|
Ma usun, et HTC laadijaid ei ole HTC kasutajatel kunagi üle
Telli eBay-st - vaevalt siit odavamalt saaks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
02.05.2011 12:07:22
|
|
|
| ksenia-web kirjutas: |
| Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi? |
mul juhtub ka vahel nii, et disk drive valides midagi ei juhtu. Siis valin vahepeal "Charge only" ja siis varsti jälle "disk drive"
See adapter peaks mul sisegi kuskil olema, sest autosse sai ostetud autohoidik, millega tuli laadija kaasa. Nelipaki eest võin ära anda, kui üles leian
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
02.05.2011 14:20:16
|
|
|
| eckh kirjutas: |
| Siis lahenduseks ainult a2sd+ või data2sd ja ext partitsioon mälukaardile |
Ehk siis saan aru et kuidagi on võimalik ikka telefoniu mälu suurendada mälukaardi arvelt --> ext partitsioon? või mis selle all silmas peetakse?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
02.05.2011 21:42:48
|
|
|
| Uuematel HTC-del ja ka teistel pole kasutusel mini-USB vaid micro-usb, augud on erinevad olgugi, et nimed suhteliselt sarnased.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
03.05.2011 11:24:46
|
|
|
Meremees1, mul idees on üks üle küll.. sai ostetud, aga hetkel kasutust ei leia. Võta ühendust PSis kui huvi on.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
03.05.2011 11:40:58
|
|
|
Kuidas Desire S'i hoidma peab, et wifi levi kaoks? Ja kas see on niivõrd segav, et muudab kasutamise võimatuks?
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.05.2011 11:46:46
|
|
|
Grip of death on siis, kui kätt hoida ümber telefoni ülaosa. Aga kui wirelessi adavnced settingutest panna best performance, siis minul näiteks jääb levi alles. Ainult nõrgeneb. Huvitaval kombel muid raadioid peale wifi asi ei mõjuta. Ja kuna wifi on tänapäevase andmeside juures mõttetu, siis minu jaoks isiklikult on asi nullprobleem.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.05.2011 13:51:29
|
|
|
| marco kirjutas: |
| Kuidas Desire S'i hoidma peab, et wifi levi kaoks? Ja kas see on niivõrd segav, et muudab kasutamise võimatuks? |
Täielik pseudoprobleem. Tunnistan probleem on, aga selle esilekutsumiseks pean oma käe väga ebanormaalsesse asendisse väänama. Ja kuna wifiga tõesti suurt midagi teha pole siis ei tunne selle üle muret ka.
Ausaltöeldes peale poolt kuud kasutamist ma ei oska ühtegi miinust välja tuua. Ainuke mida noriks on, et ekraani ja korpuse vahel on mingi pool millimeetrit vaba ruumi ja sinna koguneb mustus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.05.2011 14:20:39
|
|
|
Tooks ka paar miinust S-i puhul välja. See alumine kaan ei ole piisavalt jäik. Kui piisavalt muljuda, siis saab nagina kätte. Sellises hinaklassis telefoni kohta minu meelest lubamatu. Ja Sense'i üle vigiseks ka, kontaktidest näiteks navigeerima pannes ei saa kasutada muud softi peale HTC enda üllitise. No ja ekraan võiks muidugi parem olla. Mitte et ta halb just oleks, aga siin SGS-I, iPhone-ia X2-ga võrreldes on vahe sees.
Edit: Veel üks kala. Kui meili lingil klikata ja asuda meilima läbi kliendi, siis läheb klaver lolliks ja ajab täpiähed klaveri kohalt ekraanist välja.
_________________ KASS
viimati muutis inca 06.05.2011 16:49:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qexer
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011
|
03.05.2011 16:28:38
|
|
|
| inca, nöus täitsa. See plastkaitse, mis hoiab akut, see vist nagisebki S-il. :/
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
03.05.2011 22:47:12
|
|
|
Vaja kiiret abi...
Kas HD7 aku sobib ka tavalisele HD-le?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkpanthe
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2006
|
04.05.2011 09:19:37
XTC Clip v1.3.6 |
|
|
Hei!
Kas kellelgi on sellist vidinat, nagu XTC Clip, mis on updatetud versioonile 1.3.6??
Hädasti oleks vaja korra kasutada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksenia-web
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2011
|
04.05.2011 13:33:49
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| ksenia-web kirjutas: |
| Disk Drive on, ühendasind, kuid arvuti ei näe telefoni. Ei tea kust neid faile siis võtta. Äkki pean installeerima midagi? |
mul juhtub ka vahel nii, et disk drive valides midagi ei juhtu. Siis valin vahepeal "Charge only" ja siis varsti jälle "disk drive" |
suurimad tänud! nüüd pääsesin failideni!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
06.05.2011 16:14:21
|
|
|
| Keegi DHD omanikest 2.3.3 uuenduse ka juba saanud on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
06.05.2011 16:46:22
|
|
|
| ot: |
| Pealkirja võiks ka S-i lisada. Ühe põlvkonna asjad siiski. |
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.05.2011 23:57:38
|
|
|
| KRJ kirjutas: |
| Keegi DHD omanikest 2.3.3 uuenduse ka juba saanud on? |
Pole seda veel väljalastud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
07.05.2011 08:31:46
|
|
|
| keegi ei tea, millal see update tulla võiks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
07.05.2011 23:35:07
|
|
|
| Panin oma klapid moblale taha ja vahepeal tunneb ära, vahepeal mitte. Enamuse ajast kipub viimase poole minema. Klapid on korras kindlasti. Headphone jack nässus?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kid.
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
08.05.2011 17:52:38
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
| Panin oma klapid moblale taha ja vahepeal tunneb ära, vahepeal mitte. Enamuse ajast kipub viimase poole minema. Klapid on korras kindlasti. Headphone jack nässus? |
mul oli eile sama probleem. peale restarti tundis alles ära. telefon alles alla kuu vana ja klappe on ehk 2-3 korda üldse kasutatud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
08.05.2011 18:37:03
|
|
|
| Mul ei tundnud peale restarti ka korralikult ära. Ikka jõnksutas.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
08.05.2011 22:10:02
|
|
|
DHD-l uus androidi htc ametlik versioon peale lastud. Muutunud on menüü ülesehitus
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
08.05.2011 22:22:33
|
|
|
| RvD kirjutas: |
DHD-l uus androidi htc ametlik versioon peale lastud. Muutunud on menüü ülesehitus  |
Kuda sa said? Mulle ütleb ainult "There are no updates available for your phone". Kolmapäevast saati juba pommitan HTC-d check now-ga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
08.05.2011 22:30:19
|
|
|
KRJ, täiesti hetkeidee ajel kontrollisin ning teatas uuendusest. Uus versioon tundub väledam küll ning ekraani ülaosa menüüs on lisandunud veel quick settings tab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2011 09:51:56
|
|
|
Selliseid uuendusi ei anta välja kõigile korraga. Kuidagi on telefonid gruppideks jagatud (näiteks IMEI numbrite vahemike kaupa) ning võimalike saajate hulka suurendatakse jupikaupa.
Tõenäoline põhjus selleks on, et kui kõik aparaadid korraga hakkaks uuendust peale imema, siis kesksüsteem saaks väga suure koormuse ühekorraga.
Seega on vaja kannatust ning aegajalt võib "Check now" proovida. Ma peast ei mäleta kui tihti telefoni automaatselt uuendusi kontrollib, kui menüüst see funktsioon sisse lülitada.
Ise ootan pikisilmi enne juuni lõppu lubatud vana Desire ametlikku piparkooki.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meremees1
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2007
|
09.05.2011 10:28:17
|
|
|
Tere !
Kas keegi tavalise Desire jaoks rattahoidjat pole soetanud (mootorrattale...?)
Näiteks sellis koos mingisuguse adapteriga:
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/229/
Huvitaks just, kas on selline kindel kinnitus, kus telefon ka püsiks ?
Mõeldud küll jalgrattale aga ehk kannataks motorrattale ka panna,
eelduseks oleks loomulikult see, et esimeses augus minema ei lenda
lenksult koos kinntusadapteriga või siis sealt kinnitusadapteri vahelt...
Kure kael oleks selles mõttes parem et ei anna nii palju vbl vibra edasi
kui selline jäik ühendus: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/226/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2011 11:00:38
|
|
|
Mul on Desire jaoks ostetud miski vuffel kurekael (emt esindusest) kinnitus auto tuuleklaasi külge. Pikk kael võimaldab küll väga suures ulatuses asendit/nurka vms muuta, kuid ebatasasustel sõites tekib sisse õõtsumine, mis kokkuvõttes teeb loetavuse minujaoks hullemaks.
Mootorratta peal on teised olud, kuid point siiski selles, et pikk kael kinnitusel pole alati abiks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meremees1
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2007
|
09.05.2011 12:38:13
|
|
|
| Mulle oleks just pikem kael ilmselt abiks, sest muidu jääb liiga alla ja seda võimatu näha näiteks paagikoti taga. See õõtsumine vaevalt mind häirib. Peaasi et on võimalik aegajalt pilku kaardile visates oma hetkeasukohta tuvastada ja seda näeb ikka, palju järgmise pöördeni on + hääljuhised tulevad kiivrisse üle sinihamba. Lihtsalt oleks vaja kaarti silme ette ja et seda saaks kiiresti ka näppida, mitte ei peaks iga kord taskust koukima telefoni et kaarti näha. Kui see kurekael liiga pehme on ja rapudes ära vajub, siis on kehva.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.05.2011 12:51:06
|
|
|
Congratulations. Your phone has been updated successfully to version 2.36.405.8
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.05.2011 13:02:23
|
|
|
Krt mul kirjutab ikka, et põle uuendust
Aga no küll tuleb. Kas enne sellist suuremat versiooniuuendust tasuks backupida ka asjad ära vms? Ja kui, siis millega seda mõnus teha oleks.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.05.2011 22:54:57
|
|
|
Ei backuppinud midagi. Kõik ilus ja alles. Väga suuri muudatusi pole tähele pannud. See ülemine riba mis on allatõmmatav see on palju asjalikum nüüd. Muud nagu miskit.
Edit: Peale uuendust paneb näkku kogu mobiilne data. Wifi ja 3g.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxx20
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008
|
10.05.2011 15:17:26
|
|
|
Lekkinud on siis originaal Desire gingerbread rom
Allikas
Spoiler 
Väidetavalt on küll mingi testversioon, aga julgemad võivad proovida
_________________ Don't be so open minded, your brains will fall out |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
10.05.2011 15:48:43
|
|
|
| Marxx20 kirjutas: |
Lekkinud on siis originaal Desire gingerbread rom
Allikas
Spoiler 
Väidetavalt on küll mingi testversioon, aga julgemad võivad proovida  |
väga viis uudis vast tuleb varsti siis ametlikult ka välja.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.05.2011 17:54:59
|
|
|
Minu DHD'l ka nüüd Androidi versiooniks 2.36.405.8. Täna veel kaks tundi tagasi näitas, et uuendust ei ole saadaval. Nüüd aga, et 100,4 MB kaaluv asi olemas.
Asi läks just praegu peale, seega muud peale menüü ja teavituste riba uuenduste pole veel täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bud
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2007
|
11.05.2011 00:26:08
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
Minu DHD'l ka nüüd Androidi versiooniks 2.36.405.8. Täna veel kaks tundi tagasi näitas, et uuendust ei ole saadaval. Nüüd aga, et 100,4 MB kaaluv asi olemas.
Asi läks just praegu peale, seega muud peale menüü ja teavituste riba uuenduste pole veel täheldanud. |
Kaamerat on väheke parendatud (värvide ülekanne oluliselt paranes). Video vormis on tekkinud zoom. 'all aps'ide all on muutusi (favoriidid, otse uninstall jne.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Meremees1
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2007
|
11.05.2011 07:00:24
|
|
|
| Ma juba ootan, millal hakkavad esimesed tavalisele Desire omanikud ka 2.3 alla laadima...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.05.2011 07:58:17
|
|
|
Aku kasutust näitab graafikutena. Pole veel ainult selle "loogikat" ära tabanud.
"About phone" alla on tekkinud "Tell HTC", mis peaks tekkinud probleemidest HTC'le teada andma (kui see lubada). Samuti näitab rohkem infot seadme kohta sea.
Installeeritud programmide nimekirjas on sisemise ja välise mälukasutuse graafik toodud otse. Jooksvate programmide nimekirjas näitab RAM'i kasutust.
Kindlasti veel, mida pole avastanud bud välja ei toonud. Kuid kas mitte Android 2.3'l ei pidanud olema miskine uus klaviatuur? Minul vana igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.05.2011 08:43:14
|
|
|
Aku kestvus läks mu DHD-l Gingerbreadi peale laste küll kehvemaks Probleem ilmselt selles, et JuiceDefender'i kõik funktsioonide sellega veel ei ühildu. Tiba nagu nõme. Õhtul võtsin laadimast, nüüd on 8 h 21 m veel ainult 67% järel. Selle uue graafiku järgi on lihtsalt stabiilne langus.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rvonsaar
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2007
|
11.05.2011 09:23:17
|
|
|
| Kust saaks DHD'le "car kiti" osta?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.05.2011 11:22:49
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
Aku kasutust näitab graafikutena. Pole veel ainult selle "loogikat" ära tabanud.
"About phone" alla on tekkinud "Tell HTC", mis peaks tekkinud probleemidest HTC'le teada andma (kui see lubada). Samuti näitab rohkem infot seadme kohta sea.
Installeeritud programmide nimekirjas on sisemise ja välise mälukasutuse graafik toodud otse. Jooksvate programmide nimekirjas näitab RAM'i kasutust.
Kindlasti veel, mida pole avastanud bud välja ei toonud. Kuid kas mitte Android 2.3'l ei pidanud olema miskine uus klaviatuur? Minul vana igatahes. |
Kuskilt jäi silma, et HTC on pannud oma klaveri, nii 2.2 kui 2.3 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|