|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
18.02.2011 20:59:35
|
|
|
ons kellelgi kokkupuuteid SAMSUNG BX2331-ga? esipaneeli puutetundlikud nupud ei taha töötada, "power" nuppu sain suure hädaga näppuotsaga silitades/koppudades tööle, põhimõtteliselt olin valmis juba AK esindusse tagasi viima
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
21.02.2011 22:02:06
|
|
|
Pikemat aega otsin lauapeale juba sobivat/head pildikasti, kuid ei tea kust ja millist osta.
Oskate äkki midagi head soovitada? Kindlasti peaks olema FULL HD, HDMI sisendiga. Kõlarid monitori küljes ei ole absoluutselt vajalikud. Telekana kasutamise võimalus ilma välise digibox´ita oleks ainult suur pluss. Suurust võiks olla vähemalt 23", peamised kasutusalad oleksid internet/mängud/filmid. Välimuselt võiks ka hea välja näha, tume korpus oleks sobivam.
Raha selle eest võiks välja käia ~200-300€
Kas sellise raha eest saab üldse midagi rahuldavat või oleks mõistlik osta miski kasutatud isend?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
28.02.2011 13:57:00
|
|
|
Oli plaanis osta LG IPS 231P, aga paistab, et see on Eestis järsku otsa saanud. Seega kas keegi oskab sarnast alternatiivi soovitada?
Suurus: 21"-24"
IPS paneel
Hinnaklass ~200€
Kõrguse reguleerimine oleks väga abiks.
Kõlarid, HDMI, USB pesad jne. ei ole vajalikud.
Ma tean, et seda on palju tahetud, aga kui üks selline monitor eksisteerib, siis võiks neid ju rohkemgi olla?
_________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
02.03.2011 14:37:46
|
|
|
24" varianti olen poes näinud. Sel tundus vaatenurk normaalne. 27" mudel on ülevaadete andmeil kehvema paneeliga.
See 24" oli jala otsas väga ebakindel. Kui natuke vastu puutusin, hakkas kohe tudisema. Kui proovisin kaldenurka muuta, siis logises igatpidi seal jala otsas. Kui juba väikse paneeliga nii on, siis mis 27" veel teeb?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
04.03.2011 00:43:44
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
24" varianti olen poes näinud. Sel tundus vaatenurk normaalne. 27" mudel on ülevaadete andmeil kehvema paneeliga.
See 24" oli jala otsas väga ebakindel. Kui natuke vastu puutusin, hakkas kohe tudisema. Kui proovisin kaldenurka muuta, siis logises igatpidi seal jala otsas. Kui juba väikse paneeliga nii on, siis mis 27" veel teeb? |
seda logisemise tean jah, ja ka ise käisin 24" varianti poes vaatamas, see logisemine imo tegelt tavakasutuses ei häiri eriti, nkn ühes asendis koguaeg
edit: üldsegist võiks keegi osata soovitada 27" head monitori, normaalse hinnaga, HV valik on natuke kasin
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.03.2011 22:54:28
|
|
|
| Ma ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus selline, et plaanis monitor osta millel 2xHDMi pesa ja VGA pesa, ja küsimus sellest, et kas sellest võib probleemi tulla, et videokaardile paneksin otsa ülemineku DVI-HDMI ja kasutaks HDMI juhet.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.03.2011 22:57:57
|
|
|
Ei tohiks mingit jama tulla. Endal vahepeal digibox olnud nii monitori küljes (mul monitoril vaid DVI)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.03.2011 22:59:41
|
|
|
Vastupidi (HDMI->DVI) pole mingit probleemi, nii et arvatavasti pole hullu midagi. Mõlemad ju digisignaalid.
Kust odavalt (alla 10€) HDMI->Displayport üleminekut saab? Või veel parem sellist kaablit, mille otstes erinevad pistikud.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.03.2011 23:04:28
|
|
|
| Küsisin just sellepärast, et lugesin siin sellel lehel oleva esimese postituse monitori kohta, et osad kes kasutasid HDMI-DVI ülemineku juhet olid mustad ääred monitoril. Mõtlesin, et videokaardi üleminekuga äkki sama jama, peaks ikka olema DVI-HDMI üleminek muidu kuna videokaardil aint DVI pesad ja teeks ühe nendest üleminekuga HDMI-ks.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.03.2011 23:07:41
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Küsisin just sellepärast, et lugesin siin sellel lehel oleva esimese postituse monitori kohta, et osad kes kasutasid HDMI-DVI ülemineku juhet olid mustad ääred monitoril. Mõtlesin, et videokaardi üleminekuga äkki sama jama, peaks ikka olema DVI-HDMI üleminek muidu kuna videokaardil aint DVI pesad ja teeks ühe nendest üleminekuga HDMI-ks. |
siis paned ccc pealt scaling options overscan ja kõik ok
see tavaline laks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
06.03.2011 22:25:18
|
|
|
olete lugenud juba seda: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488378 ?
neid sellised LED-IPS monitore ongi nüüd 2tk, LG IPS231P-BN(203€) ja LG IPS236V-PN(212€), kuigi artiklis on räägitud odavamast. Kas keegi on heitnud juba silma peale? Huvitab arvamus nende monitoride kohta - tundub hea diil ju?
veel, mis vahe neil olla võib? BN vs PN?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
06.03.2011 23:41:26
|
|
|
| IPS236V-PN omab HDMI-d
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
245 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
07.03.2011 00:04:42
|
|
|
| tizko kirjutas: |
| IPS236V-PN omab HDMI-d |
seda avastasin isegi, reageerimisaeg peaks ka sama olema, kuigi HV-s teisiti kirjas. aga paneeli kvaliteet ehk?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dusan
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2011
|
09.03.2011 21:40:19
|
|
|
| Kas ma saan õigesti aru, et ips231v välimusega monitori hdmi liidesega pole olemas ? On ainult ips236v (läikiv käkk) monitoril on hdmi liides kaasas ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.03.2011 21:49:20
|
|
|
| Dusan kirjutas: |
| Kas ma saan õigesti aru, et ips231v välimusega monitori hdmi liidesega pole olemas ? On ainult ips236v (läikiv käkk) monitoril on hdmi liides kaasas ? |
on olemas HDMI->DVI üleminekud ja vastupidi
muundada kannab mõlematpidi, kuid paneeli ei kana tagantjärgi vahetada
LG 3000HP on ka suht odav ja IPS paneeliga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dusan
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2011
|
09.03.2011 23:54:20
|
|
|
| LG w3000h on tõesti suhteliselt odav 4-5 korda kallim eelnevast kahest mudelist. Hdmi liides lisaks dvi-le teeks elu mugavamaks. Soovisin säilitada soliidsust laual ips231v näol aga kui hdmi puudub siis kohe mitte ei lähe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
10.03.2011 01:31:48
|
|
|
| Dusan kirjutas: |
| LG w3000h on tõesti suhteliselt odav 4-5 korda kallim eelnevast kahest mudelist. Hdmi liides lisaks dvi-le teeks elu mugavamaks. Soovisin säilitada soliidsust laual ips231v näol aga kui hdmi puudub siis kohe mitte ei lähe. |
mis see hdmi puudumine sind nii närib osta väike üleminek lihtsalt, digisignaal on ikka digisignaal
ise ostan endale selle pööratava ja tiltitava ekraani millel pole HDMI-d, sest hetkel sellise hinnaga sellist ekraani ei leia lihtsalt. isegi 2x kallimalt ei leia eriti...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.03.2011 02:05:11
|
|
|
kurat, lg võiks ennast põlema panna.
eesti veebis pole neid monitore ja telekaid, mida meil müüakse ja vastupidi.
specid on nagu jumal juhatab, kaasa arvatud otsesed vasturääkivused lg enda lehel.
milline konkreetne molu välja näeb, teab ilmselt vaid jumal taevas.
neidsamu ips molusid otsisin taga, aga siiani ei saa sotti, mis on mis.
ips231p-bn (hv) sealse pildiga näeb üsna ok välja.
aga vaatame gnt baasi, kust molu enamasti pärit on, ja seal on läikiv käkk...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
10.03.2011 17:54:03
|
|
|
| see on huvitav jah, ma ka ei teagi, ma ise tellisin faunist ära aga kui kohapeal mingi läikiv saast vastu vahib siis saadan nad pikalt ja küsin raha tagasi:D, muide rääkige, kust võimalikult odavalt DVI->VGA , HDMI->VGA(või HDMI->DVI->VGA) ja VGA->DVI üleminekuid saaks. Vaja sest kasutan KVM switchi millel vaid VGA väljundid-sisendid
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
25.03.2011 17:32:52
|
|
|
nihukene lugu , et andis monitor saba ,samsung 206bw , oli vist 2 või 3 aastat vana, eelmine päev vilgutas ni 15 korda ja sai lõpuks pildi ette, järgmine päev jäigi vilgutama ...
proovisin ni erinevate videokaartide kui arvutitega, ikka sama lugu.
esmaspäeval remonti, ja vaatame , mis öeldakse .
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
26.03.2011 14:24:17
|
|
|
Dell U2311H on 176euri, suht 10/10-st monitor too
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
27.03.2011 15:42:40
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
nihukene lugu , et andis monitor saba ,samsung 206bw , oli vist 2 või 3 aastat vana, eelmine päev vilgutas ni 15 korda ja sai lõpuks pildi ette, järgmine päev jäigi vilgutama ...
proovisin ni erinevate videokaartide kui arvutitega, ikka sama lugu.
esmaspäeval remonti, ja vaatame , mis öeldakse . |
Samal põhjusel olin ma just kaks päeva 15" CRT monitori taga. LCD toite kondekad olid läbi läinud.
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
28.03.2011 23:36:57
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
keegi on ostnud või mõtleb samsungi 2333T ostmise peale?
tundub specide poolest väga hea ja hinna poolest lausa fantastiline molu. aga ei tea kuidas sellega mängida kannatab kah...8ms. |
Võtsin selle endale elionist, seal on hind ainult 115 eurot ja selle eest on minu arust väga hea asi. Natuke on nurkades backlight bleedi, kuid seda on näha ainult siis, kui pilt on täiesti must. Mind see igatahes absoluutselt ei sega. Värvid on minuarust väga head, vaatenurgad samuti - võib suhteliselt külje pealt vaadata, ilma, et oluliselt tumedam oleks või värvid moonduma hakkaksid. Mängudes ghostingut ka ei märganud, isegi siis, kui otsisin. Vb. lihtsalt asi minu kogenematutes silmades, kuid midagi häirivat igatahes silma ei torganud.
Olen lugenud, et osadel pidid monitorid pinisema või on nt mõni surnud piksel, kuid enda omal need probleemid puuduvad.
Ise üllatusin igatahes positiivselt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
30.03.2011 12:25:25
|
|
|
Huvitav
1. mis on hetkel parim Eestis saadav mängurikuvar.
2. mis kuvar on parim mängimiseks saada 300 eur eest, millel HDMI ?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.03.2011 14:04:15
|
|
|
tumbuser, 'parim' on subjektiivne omadus. välimus, sisendid, väljundid, vaatenurgad on kõik asjad, mis on sügavalt inimeses endas kinni.
kui väljanägemine ei huvita, 1 hdmist piisab ja otse kuvari eest seda vaatad, siis on valikut hinnaklassi poolest seinast seina.
suurus ja reso on enamasti need olulisemad mõõdikud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
30.03.2011 22:56:32
|
|
|
mm...
Et oleks võimalikult:
1. hea reso,
2. väike piksli suurus
3. suurus nii 24 tolli,
3. hdmi,
4. led, ips,
5. 2ms reageerimisaeg,
6. värskendussagedus võimalikult suur,
7. super värvid ja kontrast kõigis ekraani osades,
8. laiekraan,
9. suur vaatenurk,
10. ilma kõllideta,
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.03.2011 22:58:57
|
|
|
kas peale lg omade veel mõnd led-taustvalgustuse ja ips paneelidega eestis saadaolevaid molu on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.04.2011 21:28:13
|
|
|
eastsider, tänud, sinu iseloomustuse peale tuli praegu jällegi suurem isu minna ja endalegi see asi ikkagi ära võtta
kas oled mingeid kiiremaloomulisi mänge ka proovinud mängida sellega? noh a'la sellised first person shooterid midagi COD seeriast näiteks või lausa mingeid counterstrike ja unreal tournamente? kui tõesti midagi häirivat ei ole...et pilt uimerdaks või nö. jääks maha hiireliigutamisest siis peaks küll päris hea molu olema ja ostmist igati väärt ilmselt
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.04.2011 21:37:25
|
|
|
eastsider, vaata oma kuvarit veidi altpoolt näiteks
ghostingut, pininat või surnud piksleid pole ma ikka juba väga pikka aega näinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
07.04.2011 20:43:58
|
|
|
Kuulasid ja uurisin HV-lasi ja revüüsid ning otsustasin Dell U2311 kasuks vs.LG ips 231P.Plussid :
1saadavus kohe
2hdmi
3hind
4pixel poliitika 0 surnud pixel 3 aasta jooksul +3a garanti vs. 2a
5teh tugi +
6led-ita on küll miinus kuid asi toores veel LG-l ja mis kasu sellest ledist kui kuni 6 surnut pixelit on norm nähtust neil.Mis sest,et valge pole päris valge aga testides see Dell päris own.
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
08.04.2011 17:19:26
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Kuulasid ja uurisin HV-lasi ja revüüsid ning otsustasin Dell U2311 kasuks vs.LG ips 231P.Plussid :
1saadavus kohe
2hdmi
3hind
4pixel poliitika 0 surnud pixel 3 aasta jooksul +3a garanti vs. 2a
5teh tugi +
6led-ita on küll miinus kuid asi toores veel LG-l ja mis kasu sellest ledist kui kuni 6 surnut pixelit on norm nähtust neil.Mis sest,et valge pole päris valge aga testides see Dell päris own.
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused.  |
ise otsustasin samuti dell u2311h kasuks, ja otsustavaks jäigi see pikslite poliitika, keset pilti üht pikslit ei kannataks üldse
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2003
|
11.04.2011 01:41:37
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused.  |
Kust nii ruttu said? Arvutikeskus näitab, et 9 päeva pärast alles saabub :/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
11.04.2011 21:37:08
|
|
|
| Black kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused.  |
Kust nii ruttu said? Arvutikeskus näitab, et 9 päeva pärast alles saabub :/ |
ATF
Edit:
Tellisin neljapäeval kuid kahjuks lubatud reedeks ei saanud,kuid täna käes ja olen väga rahul.ATF-is oli see paistab viimane aga tundub,et see hea märk kuna minu mõte selline miks odavamad juba tulevad võibolla odavamatest komponentidest kokku pandud aga see mul esimesi ja lihtsallt hinna languse ohvriks saanud Surnuid pixeleid 0,pilt ideaalne,värvid on väga silmapaistvad ,vaatenurk ,detailsus ,valge kusjuures ei jää alla ledile kuna oman full led telerit,must ok,menu 5+,välimus ületas ootused, funktsionaalsus 5+(molu liigutamine ües, alla,pöörata)Üldiselt olen väga happy kuna pole selliste omadustega molu näinud.Rääkimata tech toest ja garantiist .Ainuke mis muidugi ei häiri ja mis on veel timmimata värvide poole pealt,et nurga alt vaadates tundub must lillakana kuid see on minu jaoks selliste positiivsete näitajate juures NULL .Väga soovitan uute monitoride ostjatele kuna asi on täielikult oma raha väärt +kvaliteeet.
Asi muutub OT-ks aga olen kettas.
Edu ostul.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlv
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2003
|
27.04.2011 16:47:43
|
|
|
Üks huvitav toode on Philips 245P2ES, 24", reso 1920x1200 ( ), ise väidavad olevat 178/178 ( ) vaatenurga.
Samas ei ole mingit viidet, et paneel oleks midagi muud kui tavaline TFT, ehk imselt mitte IPS. Hind ka pigem sedamoodi.
Oskab keegi kommenteerida, kuidas see võimalik on ja kuidas tegelik vaatenurk tundub?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.04.2011 17:46:17
|
|
|
vana hea cr 1:5 trikk?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlv
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2003
|
27.04.2011 18:29:58
|
|
|
| londiste kirjutas: |
vana hea cr 1:5 trikk?  |
Möh? Mis trikk see selline on?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.04.2011 19:20:15
|
|
|
kui ma õigesti mäletan, siis vanasti olid vaatenurgad contrast ratio 1:10 järgi. kuna aga ühel hetkel nii nurgad väikseks kippusid jääma, näitab on osa molude vaatenurk näidatud 1:5 contrast ratioga...
google esimene vaste ja philipsi enda dokumentatsioon selle molu kohta: viewing angle: 178º / 178º (v), @ c/r > 5
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
27.04.2011 22:52:31
|
|
|
| londiste kirjutas: |
kui ma õigesti mäletan, siis vanasti olid vaatenurgad contrast ratio 1:10 järgi. kuna aga ühel hetkel nii nurgad väikseks kippusid jääma, näitab on osa molude vaatenurk näidatud 1:5 contrast ratioga...
google esimene vaste ja philipsi enda dokumentatsioon selle molu kohta: viewing angle: 178º / 178º (v), @ c/r > 5 |
Nii see on
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
30.04.2011 14:47:25
|
|
|
Samsung BX2331 vs Dell U2311H
Kumb oleks mängimiseks/filmide vaatamiseks parem?
Või on samas hinnaklassis midagi paremat saada? Võib olla ka 24"
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2011 15:29:16
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Samsung BX2331 vs Dell U2311H
Kumb oleks mängimiseks/filmide vaatamiseks parem?
Või on samas hinnaklassis midagi paremat saada? Võib olla ka 24" |
dell, sest see g2g 2ms on ja ipsi 5ms vahel reaalset vahet ei tee, samas diivanil lõsutades altpoolt üles filmi vaadates on TN paneelil vaatenurk nii sitt, et häirib
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
30.04.2011 15:44:59
|
|
|
| Mul on see Samsung ja ei ütleks, et sitt vaatenurk oleks. Lisaks saab seadetest veel muuta, et vastavale vaatenurgale oleks veel parem vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.04.2011 15:45:57
|
|
|
K3ndu, tõsiselt räägid?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2011 15:47:40
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Mul on see Samsung ja ei ütleks, et sitt vaatenurk oleks. Lisaks saab seadetest veel muuta, et vastavale vaatenurgale oleks veel parem vaadata. |
ega tal horisontaalne nurk ongi OK
põhiprobleem tekib vertikaalse vaatenurgaga, kus pead alt üles poole piiluma - sellisel juhul pimedates stseenides annab monitori ülemises servas asuvaid detaile seletada - kui mingit IPS/PVA monitori kõrval ei ole, siis ei tabagi ehk kui hull olukord tegelikult on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
04.05.2011 01:09:47
|
|
|
Ostsin ATFist Dell 2711
Ikkagi IPS ja muu butafooria
Pikslid korras, pilt ootuspärane, st hea.
Nüüd otsin kedagi, kes kalibraatorit laenaks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|