Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 20:59:35 vasta tsitaadiga

ons kellelgi kokkupuuteid SAMSUNG BX2331-ga? esipaneeli puutetundlikud nupud ei taha töötada, "power" nuppu sain suure hädaga näppuotsaga silitades/koppudades tööle, põhimõtteliselt olin valmis juba AK esindusse tagasi viima

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 21.02.2011 22:02:06 vasta tsitaadiga

Pikemat aega otsin lauapeale juba sobivat/head pildikasti, kuid ei tea kust ja millist osta.

Oskate äkki midagi head soovitada? Kindlasti peaks olema FULL HD, HDMI sisendiga. Kõlarid monitori küljes ei ole absoluutselt vajalikud. Telekana kasutamise võimalus ilma välise digibox´ita oleks ainult suur pluss. Suurust võiks olla vähemalt 23", peamised kasutusalad oleksid internet/mängud/filmid. Välimuselt võiks ka hea välja näha, tume korpus oleks sobivam.

Raha selle eest võiks välja käia ~200-300€
Kas sellise raha eest saab üldse midagi rahuldavat või oleks mõistlik osta miski kasutatud isend?

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 28.02.2011 13:57:00 vasta tsitaadiga

Oli plaanis osta LG IPS 231P, aga paistab, et see on Eestis järsku otsa saanud. Seega kas keegi oskab sarnast alternatiivi soovitada?

Suurus: 21"-24"
IPS paneel
Hinnaklass ~200€
Kõrguse reguleerimine oleks väga abiks.
Kõlarid, HDMI, USB pesad jne. ei ole vajalikud.

Ma tean, et seda on palju tahetud, aga kui üks selline monitor eksisteerib, siis võiks neid ju rohkemgi olla?

_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 12:20:44 vasta tsitaadiga

kui HDMI ei ole väga vajalik, siis soovitaks vaadata
HP 21.5" LCD Zr22w (Full HD)
HP 24" LCD ZR24W
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 22:51:36 vasta tsitaadiga

Pigem
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/148982/

Kuid need jäävad kõik kallimaks, kui 200€.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 02.03.2011 01:09:28 vasta tsitaadiga

kas keegi sellist isendit omab?

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/123428/

huvitab just, et kuidas lood vertikaalse vaatenurgaga on icon_rolleyes.gif muidu on suhteliselt arvestatav pakkumine ( samaväärne ips paneel 2x kallim ja ilma tüünerita )
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.03.2011 14:37:46 vasta tsitaadiga

24" varianti olen poes näinud. Sel tundus vaatenurk normaalne. 27" mudel on ülevaadete andmeil kehvema paneeliga.
See 24" oli jala otsas väga ebakindel. Kui natuke vastu puutusin, hakkas kohe tudisema. Kui proovisin kaldenurka muuta, siis logises igatpidi seal jala otsas. Kui juba väikse paneeliga nii on, siis mis 27" veel teeb?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.03.2011 00:43:44 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
24" varianti olen poes näinud. Sel tundus vaatenurk normaalne. 27" mudel on ülevaadete andmeil kehvema paneeliga.
See 24" oli jala otsas väga ebakindel. Kui natuke vastu puutusin, hakkas kohe tudisema. Kui proovisin kaldenurka muuta, siis logises igatpidi seal jala otsas. Kui juba väikse paneeliga nii on, siis mis 27" veel teeb?

seda logisemise tean jah, ja ka ise käisin 24" varianti poes vaatamas, see logisemine imo tegelt tavakasutuses ei häiri eriti, nkn ühes asendis koguaeg

edit: üldsegist võiks keegi osata soovitada 27" head monitori, normaalse hinnaga, HV valik on natuke kasin
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 22:54:28 vasta tsitaadiga

Ma ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus selline, et plaanis monitor osta millel 2xHDMi pesa ja VGA pesa, ja küsimus sellest, et kas sellest võib probleemi tulla, et videokaardile paneksin otsa ülemineku DVI-HDMI ja kasutaks HDMI juhet.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 22:57:57 vasta tsitaadiga

Ei tohiks mingit jama tulla. Endal vahepeal digibox olnud nii monitori küljes (mul monitoril vaid DVI)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.03.2011 22:59:41 vasta tsitaadiga

Vastupidi (HDMI->DVI) pole mingit probleemi, nii et arvatavasti pole hullu midagi. Mõlemad ju digisignaalid.

Kust odavalt (alla 10€) HDMI->Displayport üleminekut saab? Või veel parem sellist kaablit, mille otstes erinevad pistikud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 23:04:28 vasta tsitaadiga

Küsisin just sellepärast, et lugesin siin sellel lehel oleva esimese postituse monitori kohta, et osad kes kasutasid HDMI-DVI ülemineku juhet olid mustad ääred monitoril. Mõtlesin, et videokaardi üleminekuga äkki sama jama, peaks ikka olema DVI-HDMI üleminek muidu kuna videokaardil aint DVI pesad ja teeks ühe nendest üleminekuga HDMI-ks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 23:07:41 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Küsisin just sellepärast, et lugesin siin sellel lehel oleva esimese postituse monitori kohta, et osad kes kasutasid HDMI-DVI ülemineku juhet olid mustad ääred monitoril. Mõtlesin, et videokaardi üleminekuga äkki sama jama, peaks ikka olema DVI-HDMI üleminek muidu kuna videokaardil aint DVI pesad ja teeks ühe nendest üleminekuga HDMI-ks.


siis paned ccc pealt scaling options overscan ja kõik ok

see tavaline laks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.03.2011 22:25:18 vasta tsitaadiga

olete lugenud juba seda: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488378 ?

neid sellised LED-IPS monitore ongi nüüd 2tk, LG IPS231P-BN(203€) ja LG IPS236V-PN(212€), kuigi artiklis on räägitud odavamast. Kas keegi on heitnud juba silma peale? Huvitab arvamus nende monitoride kohta - tundub hea diil ju?

veel, mis vahe neil olla võib? BN vs PN?

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 23:41:26 vasta tsitaadiga

IPS236V-PN omab HDMI-d
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 245
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 07.03.2011 00:04:42 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
IPS236V-PN omab HDMI-d

seda avastasin isegi, reageerimisaeg peaks ka sama olema, kuigi HV-s teisiti kirjas. aga paneeli kvaliteet ehk?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dusan
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2011




sõnum 09.03.2011 21:40:19 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et ips231v välimusega monitori hdmi liidesega pole olemas ? On ainult ips236v (läikiv käkk) monitoril on hdmi liides kaasas ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.03.2011 21:49:20 vasta tsitaadiga

Dusan kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et ips231v välimusega monitori hdmi liidesega pole olemas ? On ainult ips236v (läikiv käkk) monitoril on hdmi liides kaasas ?
on olemas HDMI->DVI üleminekud ja vastupidi
muundada kannab mõlematpidi, kuid paneeli ei kana tagantjärgi vahetada

LG 3000HP on ka suht odav ja IPS paneeliga thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dusan
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2011




sõnum 09.03.2011 23:54:20 vasta tsitaadiga

LG w3000h on tõesti suhteliselt odav 4-5 korda kallim eelnevast kahest mudelist. Hdmi liides lisaks dvi-le teeks elu mugavamaks. Soovisin säilitada soliidsust laual ips231v näol aga kui hdmi puudub siis kohe mitte ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 10.03.2011 01:31:48 vasta tsitaadiga

Dusan kirjutas:
LG w3000h on tõesti suhteliselt odav 4-5 korda kallim eelnevast kahest mudelist. Hdmi liides lisaks dvi-le teeks elu mugavamaks. Soovisin säilitada soliidsust laual ips231v näol aga kui hdmi puudub siis kohe mitte ei lähe.

mis see hdmi puudumine sind nii närib icon_biggrin.gif osta väike üleminek lihtsalt, digisignaal on ikka digisignaal
ise ostan endale selle pööratava ja tiltitava ekraani millel pole HDMI-d, sest hetkel sellise hinnaga sellist ekraani ei leia lihtsalt. isegi 2x kallimalt ei leia eriti...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 02:05:11 vasta tsitaadiga

kurat, lg võiks ennast põlema panna.

eesti veebis pole neid monitore ja telekaid, mida meil müüakse ja vastupidi.
specid on nagu jumal juhatab, kaasa arvatud otsesed vasturääkivused lg enda lehel.
milline konkreetne molu välja näeb, teab ilmselt vaid jumal taevas.

neidsamu ips molusid otsisin taga, aga siiani ei saa sotti, mis on mis.

ips231p-bn (hv) sealse pildiga näeb üsna ok välja.
aga vaatame gnt baasi, kust molu enamasti pärit on, ja seal on läikiv käkk...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 10.03.2011 17:54:03 vasta tsitaadiga

see on huvitav jah, ma ka ei teagi, ma ise tellisin faunist ära aga kui kohapeal mingi läikiv saast vastu vahib siis saadan nad pikalt ja küsin raha tagasi:D, muide rääkige, kust võimalikult odavalt DVI->VGA , HDMI->VGA(või HDMI->DVI->VGA) ja VGA->DVI üleminekuid saaks. Vaja sest kasutan KVM switchi millel vaid VGA väljundid-sisendid
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 02:45:03 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
muide rääkige, kust võimalikult odavalt DVI->VGA , HDMI->VGA(või HDMI->DVI->VGA) ja VGA->DVI üleminekuid saaks.

http://www.dealextreme.com/p/hdmi-f-to-dvi-24-5-m-adapter-8308
http://www.dealextreme.com/p/dvi-24-1-m-to-vga-f-adapter-8302

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 24.03.2011 20:00:00 vasta tsitaadiga

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-MONITOR-LCD-23-BX2350-W-LED-LS23B5HVFH-EN-SAMSUNG-58520
Mis te sellisest monitorist arvate? Mida veel oskaksite 180 euri ringis soovitada, kas siis paremat või sama head!
Full HD ja HDMI on põhilised! Soovitavalt ka hea mängimiseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 17:32:52 vasta tsitaadiga

nihukene lugu , et andis monitor saba ,samsung 206bw , oli vist 2 või 3 aastat vana, eelmine päev vilgutas ni 15 korda ja sai lõpuks pildi ette, järgmine päev jäigi vilgutama ...
proovisin ni erinevate videokaartide kui arvutitega, ikka sama lugu.
esmaspäeval remonti, ja vaatame , mis öeldakse .
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 26.03.2011 14:24:17 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-MONITOR-LCD-23-BX2350-W-LED-LS23B5HVFH-EN-SAMSUNG-58520
Mis te sellisest monitorist arvate? Mida veel oskaksite 180 euri ringis soovitada, kas siis paremat või sama head!
Full HD ja HDMI on põhilised! Soovitavalt ka hea mängimiseks.

Dell U2311H on 176euri, suht 10/10-st monitor too
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 27.03.2011 15:42:40 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
nihukene lugu , et andis monitor saba ,samsung 206bw , oli vist 2 või 3 aastat vana, eelmine päev vilgutas ni 15 korda ja sai lõpuks pildi ette, järgmine päev jäigi vilgutama ...
proovisin ni erinevate videokaartide kui arvutitega, ikka sama lugu.
esmaspäeval remonti, ja vaatame , mis öeldakse .

icon_biggrin.gif Samal põhjusel olin ma just kaks päeva 15" CRT monitori taga. LCD toite kondekad olid läbi läinud.

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 28.03.2011 11:37:11 vasta tsitaadiga

Otsin omale siin 26-27 tollist ekraani. Video ja foto töötlust ei tee seega mingi IPS ei ole minujaoks esmatähtis.
Pigem olen selline dokumendi töö ja väikestviisi MMO mängija. Ehks siis suhtkoht tavalist displayd kuigi tahaks ikka oma rahaeest parimat.
Hetkel vaatan ,et nii suurtel pannakse juba ka TV funktsioon kaasa mis ka ei ole oluline.
Hetkel on jäänud silma paar mudelit ... oskab keegi öelda milline neist parim oleks?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/124049/
vs
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/123428/

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 28.03.2011 23:36:57 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
keegi on ostnud või mõtleb samsungi 2333T ostmise peale?

tundub specide poolest väga hea ja hinna poolest lausa fantastiline molu. aga ei tea kuidas sellega mängida kannatab kah...8ms.

Võtsin selle endale elionist, seal on hind ainult 115 eurot ja selle eest on minu arust väga hea asi. Natuke on nurkades backlight bleedi, kuid seda on näha ainult siis, kui pilt on täiesti must. Mind see igatahes absoluutselt ei sega. Värvid on minuarust väga head, vaatenurgad samuti - võib suhteliselt külje pealt vaadata, ilma, et oluliselt tumedam oleks või värvid moonduma hakkaksid. Mängudes ghostingut ka ei märganud, isegi siis, kui otsisin. Vb. lihtsalt asi minu kogenematutes silmades, kuid midagi häirivat igatahes silma ei torganud.

Olen lugenud, et osadel pidid monitorid pinisema või on nt mõni surnud piksel, kuid enda omal need probleemid puuduvad.

Ise üllatusin igatahes positiivselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:25:25 vasta tsitaadiga

Huvitav


1. mis on hetkel parim Eestis saadav mängurikuvar.

2. mis kuvar on parim mängimiseks saada 300 eur eest, millel HDMI ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 14:04:15 vasta tsitaadiga

tumbuser, 'parim' on subjektiivne omadus. välimus, sisendid, väljundid, vaatenurgad on kõik asjad, mis on sügavalt inimeses endas kinni.
kui väljanägemine ei huvita, 1 hdmist piisab ja otse kuvari eest seda vaatad, siis on valikut hinnaklassi poolest seinast seina.

suurus ja reso on enamasti need olulisemad mõõdikud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 22:56:32 vasta tsitaadiga

mm... icon_smile.gif

Et oleks võimalikult:
1. hea reso,
2. väike piksli suurus
3. suurus nii 24 tolli,
3. hdmi,
4. led, ips,
5. 2ms reageerimisaeg,
6. värskendussagedus võimalikult suur,
7. super värvid ja kontrast kõigis ekraani osades,
8. laiekraan,
9. suur vaatenurk,
10. ilma kõllideta,
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 22:58:57 vasta tsitaadiga

kas peale lg omade veel mõnd led-taustvalgustuse ja ips paneelidega eestis saadaolevaid molu on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 21:28:13 vasta tsitaadiga

eastsider, tänud, sinu iseloomustuse peale tuli praegu jällegi suurem isu minna ja endalegi see asi ikkagi ära võtta icon_biggrin.gif

kas oled mingeid kiiremaloomulisi mänge ka proovinud mängida sellega? noh a'la sellised first person shooterid midagi COD seeriast näiteks või lausa mingeid counterstrike ja unreal tournamente? kui tõesti midagi häirivat ei ole...et pilt uimerdaks või nö. jääks maha hiireliigutamisest siis peaks küll päris hea molu olema ja ostmist igati väärt ilmselt thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 21:37:25 vasta tsitaadiga

eastsider, vaata oma kuvarit veidi altpoolt näiteks icon_wink.gif
ghostingut, pininat või surnud piksleid pole ma ikka juba väga pikka aega näinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 20:43:58 vasta tsitaadiga

Kuulasid ja uurisin HV-lasi ja revüüsid ning otsustasin Dell U2311 kasuks vs.LG ips 231P.Plussid :
1saadavus kohe
2hdmi
3hind
4pixel poliitika 0 surnud pixel 3 aasta jooksul +3a garanti vs. 2a
5teh tugi +
6led-ita on küll miinus kuid asi toores veel LG-l ja mis kasu sellest ledist kui kuni 6 surnut pixelit on norm nähtust neil.Mis sest,et valge pole päris valge aga testides see Dell päris own.
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused. icon_razz.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.04.2011 17:19:26 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kuulasid ja uurisin HV-lasi ja revüüsid ning otsustasin Dell U2311 kasuks vs.LG ips 231P.Plussid :
1saadavus kohe
2hdmi
3hind
4pixel poliitika 0 surnud pixel 3 aasta jooksul +3a garanti vs. 2a
5teh tugi +
6led-ita on küll miinus kuid asi toores veel LG-l ja mis kasu sellest ledist kui kuni 6 surnut pixelit on norm nähtust neil.Mis sest,et valge pole päris valge aga testides see Dell päris own.
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused. icon_razz.gif

ise otsustasin samuti dell u2311h kasuks, ja otsustavaks jäigi see pikslite poliitika, keset pilti üht pikslit ei kannataks üldse
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 01:41:37 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused. icon_razz.gif

Kust nii ruttu said? Arvutikeskus näitab, et 9 päeva pärast alles saabub :/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 21:37:08 vasta tsitaadiga

Black kirjutas:
rycyve kirjutas:
Üldiselt homme käes ja eks näis kui suured on ootused ja pettumused. icon_razz.gif

Kust nii ruttu said? Arvutikeskus näitab, et 9 päeva pärast alles saabub :/

ATF icon_smile.gif
Edit:
Tellisin neljapäeval kuid kahjuks lubatud reedeks ei saanud,kuid täna käes ja olen väga rahul.ATF-is oli see paistab viimane aga tundub,et see hea märk kuna minu mõte selline miks odavamad juba tulevad võibolla odavamatest komponentidest kokku pandud aga see mul esimesi ja lihtsallt hinna languse ohvriks saanud Surnuid pixeleid 0,pilt ideaalne,värvid on väga silmapaistvad ,vaatenurk ,detailsus ,valge kusjuures ei jää alla ledile kuna oman full led telerit,must ok,menu 5+,välimus ületas ootused, funktsionaalsus 5+(molu liigutamine ües, alla,pöörata)Üldiselt olen väga happy kuna pole selliste omadustega molu näinud.Rääkimata tech toest ja garantiist .Ainuke mis muidugi ei häiri ja mis on veel timmimata värvide poole pealt,et nurga alt vaadates tundub must lillakana kuid see on minu jaoks selliste positiivsete näitajate juures NULL .Väga soovitan uute monitoride ostjatele kuna asi on täielikult oma raha väärt +kvaliteeet.
Asi muutub OT-ks aga olen kettas.
Edu ostul.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlv
HV kasutaja
rlv

liitunud: 13.08.2003




sõnum 27.04.2011 16:47:43 vasta tsitaadiga

Üks huvitav toode on Philips 245P2ES, 24", reso 1920x1200 (thumbs_up.gif), ise väidavad olevat 178/178 (icon_exclaim.gif) vaatenurga.

Samas ei ole mingit viidet, et paneel oleks midagi muud kui tavaline TFT, ehk imselt mitte IPS. Hind ka pigem sedamoodi.

Oskab keegi kommenteerida, kuidas see võimalik on ja kuidas tegelik vaatenurk tundub?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 17:46:17 vasta tsitaadiga

vana hea cr 1:5 trikk? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlv
HV kasutaja
rlv

liitunud: 13.08.2003




sõnum 27.04.2011 18:29:58 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
vana hea cr 1:5 trikk? icon_smile.gif
Möh? Mis trikk see selline on?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 19:20:15 vasta tsitaadiga

kui ma õigesti mäletan, siis vanasti olid vaatenurgad contrast ratio 1:10 järgi. kuna aga ühel hetkel nii nurgad väikseks kippusid jääma, näitab on osa molude vaatenurk näidatud 1:5 contrast ratioga...
google esimene vaste ja philipsi enda dokumentatsioon selle molu kohta: viewing angle: 178º icon_cool.gif / 178º (v), @ c/r > 5

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 22:52:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui ma õigesti mäletan, siis vanasti olid vaatenurgad contrast ratio 1:10 järgi. kuna aga ühel hetkel nii nurgad väikseks kippusid jääma, näitab on osa molude vaatenurk näidatud 1:5 contrast ratioga...
google esimene vaste ja philipsi enda dokumentatsioon selle molu kohta: viewing angle: 178º icon_cool.gif / 178º (v), @ c/r > 5

Nii see on icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 14:47:25 vasta tsitaadiga

Samsung BX2331 vs Dell U2311H

Kumb oleks mängimiseks/filmide vaatamiseks parem?
Või on samas hinnaklassis midagi paremat saada? Võib olla ka 24"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2011 15:29:16 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Samsung BX2331 vs Dell U2311H

Kumb oleks mängimiseks/filmide vaatamiseks parem?
Või on samas hinnaklassis midagi paremat saada? Võib olla ka 24"
dell, sest see g2g 2ms on ja ipsi 5ms vahel reaalset vahet ei tee, samas diivanil lõsutades altpoolt üles filmi vaadates on TN paneelil vaatenurk nii sitt, et häirib
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 15:44:59 vasta tsitaadiga

Mul on see Samsung ja ei ütleks, et sitt vaatenurk oleks. Lisaks saab seadetest veel muuta, et vastavale vaatenurgale oleks veel parem vaadata.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 15:45:57 vasta tsitaadiga

K3ndu, tõsiselt räägid? icon_eek.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2011 15:47:40 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Mul on see Samsung ja ei ütleks, et sitt vaatenurk oleks. Lisaks saab seadetest veel muuta, et vastavale vaatenurgale oleks veel parem vaadata.
ega tal horisontaalne nurk ongi OK
põhiprobleem tekib vertikaalse vaatenurgaga, kus pead alt üles poole piiluma - sellisel juhul pimedates stseenides annab monitori ülemises servas asuvaid detaile seletada - kui mingit IPS/PVA monitori kõrval ei ole, siis ei tabagi ehk kui hull olukord tegelikult on

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 04.05.2011 01:09:47 vasta tsitaadiga

Ostsin ATFist Dell 2711
Ikkagi IPS ja muu butafooria
Pikslid korras, pilt ootuspärane, st hea.
Nüüd otsin kedagi, kes kalibraatorit laenaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.