|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.04.2011 17:34:06
|
|
|
tomorrow: Ja Opera teeb Su FF-ile lehe laadmise ja avamise kiiruses jälle kõva 1:0 ära.
Jooksevad kõik kolm endal läpparis - nii IE, FF kui Opera ja sel ajal, kui esimesed kaks kodulehti alles alla laevad ja ekraanile joonistavad, on Operal see ammuilma ära tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
20.04.2011 18:23:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Q. kirjutas: |
| Hiljuti ostetud läpakal peale iga taaskäivitust on kell vale. Lähipäevil tegelen asjaga, aga uuriks, et mida tasuks vaadata? |
palju ta valetab?
min, h ? |
Kahjuks ei oska öelda, tean ainult niipalju, et kell on vale. Pole läpparit ennast näinud veel ja omanikuga pole ka rohkem suhelda saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
20.04.2011 19:46:31
|
|
|
Vabandust, et vahele segan:
Kuid esines väike jama Windows7 installeerimisel!
Nimelt masinaks on minu profiilis ka kirjas olev FUJITSU:
andmed:
Protsessor: Pentium IV / 2,8GHz / FSB533 / HT / L2 512kb
Mälud: Kingston KVR333MHz 1,5GB kokku(1gb+0,5gb)
Video: integreeritud ATi RADEON 9200 Mobility
HDD: 60GB Toshiba 5400rpm (IDE)
jne ........
Probleen esineb nimelt selles, et hakkab windows7 installimise ajal ette lööma sellist teksti "Windows install cannot continue. Please make sure all needed files are there and restart"
umbes midagi sellist ütles
KAS probleem on pigem lihtsalt liiga vanas raudvaras või on miski muu minu jaoks seletamatu põhjus?
probleem on veider minu jaoks kuna ma olen näinud et sarnase kui mitte täpselt sama süsteemi peal on WINDOWS 7 käima saadud ilusti!
Tänud abi eest!!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
20.04.2011 21:10:04
|
|
|
tomorrow,
tänud, kuid sain juba korda!
kõvaketta error oli....
kuna mul neid läpakaid 2tk, siis võtsin teiselt ketta ja nagu naksti win7 hakkas installima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gaits
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2003
|
21.04.2011 16:33:00
|
|
|
Niih, vajaks kah abi.
Probleem selles, et WIN7 arvutis ning kuidagi panin kõik lingid (ka desktopi omad- programmide ikooni lingid) avama Internet exploreriga. Tahaks vanu seadeid tagasi aga ei tea, kuidas.
Kui panna "open with..." sealt alt mingi muu proge, siis teeb ju selle progega lahti (KÕIK lingid).
Paluksin mõtteid lahenduseks....
EDIT: Lahendatud. tegin "System restore". Natuke robustne lahendus, aga vähemalt töötab!!!
Tahaks teada ka arukamat lahendust.
Oskab keegi midagi pakkuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
21.04.2011 23:09:16
|
|
|
Sai uuele dell M6500 originaal win7x64 peale pandud.Koos SP1 ja 62 startup programmiga on boot aeg 50 sek,pole paha Kõik toimib ja on kiire,jama oli selles,et algul täienduste allalaadimisel midagi juhtus ja läks "peeti",muidugi oma süü,et kõik täiendused korraga ja ei jälginud.Veel imelikum,et asi kordus ka win7 ultimate trialiga,täiendused ei sobinud ja boot aeg läks 10min,restardi tsükkel 20-30min!Ega midagi:uuesti originaal 7pro peale ja täiendusi jupikaupa,enam probleemi polnud ja lõpuks sai ka SP1 peale aretatud.Ikkagi MS soovitus,et automaatselt täiendusi allalaadida pole hea.16GB mälust reaalselt on kasutusse saadud max.9GB koos virtual op.systemi 4GB-ga. (XP Pro x86).Mis programm võib tahta kogu 16GB?
Dell originaal (ülikiire välkmälu ketas nagu reklaamitakse) on täielik s......AS SSD bench seq-201,03/49,09 4K 11,08/2,67 4K-64 Thrd 25,00/1,12,reageerimise aeg
0,531/3,100 crucial kettas on kordades kiirem ka SATA 1 all,need kiirused on saadud SATA 3-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.04.2011 23:30:27
|
|
|
ma olen võrrelnud enda profiilis olevat masinat M6500'ga (i5 isend, "tava"-kettaga, oli vist 4GB RAM'i) seitset jooksutamas - mingit vahet küll ei täheldanud mu masin vaata et ärkas kiiremini elule.
kui leiad kuskilt piisavalt mahuka CAD'i joonise, siis ehk õnnestuks see 16GB täis tõmmata.
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
22.04.2011 00:26:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma olen võrrelnud enda profiilis olevat masinat M6500'ga (i5 isend, "tava"-kettaga, oli vist 4GB RAM'i) seitset jooksutamas - mingit vahet küll ei täheldanud mu masin vaata et ärkas kiiremini elule.
kui leiad kuskilt piisavalt mahuka CAD'i joonise, siis ehk õnnestuks see 16GB täis tõmmata. |
Piisavalt mahukas peaks nii 10MB ja rohkem olema.Kahjuks Autocad ei oska rakendada riistvaralisi resursse,asi jääb programmi enda arhitektuuri kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
23.04.2011 17:57:32
|
|
|
| Ühel päeval viskas win7 ette, et this copy of windows is not genuine. Ehk ta tahab, et ma windowsi aktiveeriksin, kuigi see on juba kunagi alguses tehtud, win7 on ametlik. Arvuti pakub ise selle lehe, sealt tõmban selle programmi alla, aga selle käivitamisel/installimisel saan errori 0x8007007E. Oskab keeg midagi öelda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
23.04.2011 19:04:01
|
|
|
Ühtlasi võid ka kontrollida, et kuupäev/kellaaeg on õiged, kui need vaed on, siis annab ka autentimisel errori.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| tagasi üles |
|
 |
SeedX
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006
|
23.04.2011 21:12:50
|
|
|
Ei hakanud eraldi teemat tegema, aga probleem järgmine.
Eile oli arvutiga kõik korras nett oli ja puha. Hommikul vaatan pole netti. Läpakatel nett olemas ja telekas töötab. Elioni lahendus siis.
Teen ruuterile resa ja ikka poole netti. Siis kontrollisin kaabli üle, toppisin läpparisse ja seal töötas. Kui device manageri läksin ja networki draiveri akna lahti tegin siis andis sellise teate ette. the device cannot find enough free resources that it can use (Code 12)
Alguses lasin draiveri maha ja lasin winil uuesti peale installida, ei toiminud. Tirisin kodukalt uued draiverid. Ei aidanud ka see. Installi ajal oli ka kiri et ei leia device ja kui asi sleep mode all siis topi kaabel sisse vms. Googeldasin ka natuke, aga palju abi pole leidnud.
Kas on windowsi jama või hakkab mu plaat ülesse ütlema.
Emaplaat on Gigabyte GA-EG41MF US2H
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
23.04.2011 22:21:29
|
|
|
Tere!
Sai installitud Windows 7 ja probleem selles, et installi järel tegi restardi ja peale Starting Windows kirja viskab kuvar ette teate, et signaali pole ning pilt must...
Arvuti ja kuvar on ühendatud DVI juhtmega. 1920x1080 60 hz on teadekuvaril peale restarti. Proovisin ka Windowsi uuesti installida kuid see ei muuda midagi. Kui proovida siseneda Safe modes siis jõuab nati kaugemale ja viskab teate, et intsalleerimist ei saa safe modes lõpetada ja soovitab restarti. Ehk on mingeid soovitusi?? Tüli videokaardiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
23.04.2011 22:44:54
|
|
|
| Raul kirjutas: |
Tere!
Sai installitud Windows 7 ja probleem selles, et installi järel tegi restardi ja peale Starting Windows kirja viskab kuvar ette teate, et signaali pole ning pilt must...
Arvuti ja kuvar on ühendatud DVI juhtmega. 1920x1080 60 hz on teadekuvaril peale restarti. Proovisin ka Windowsi uuesti installida kuid see ei muuda midagi. Kui proovida siseneda Safe modes siis jõuab nati kaugemale ja viskab teate, et intsalleerimist ei saa safe modes lõpetada ja soovitab restarti. Ehk on mingeid soovitusi?? Tüli videokaardiga? |
Lauaarvutiga tegemist?Video draiverite jama?Just jamasin 2 tundi win7x64 ja prindi draiveritega HP deskjet 1280 polnud ei updates ega ka lehel,vista 64 draivud ei töötanud.Lõpuks läks deskjet 1220C draiveritega tööle (enne sai ka mitmeid proovitud aga tulemus 0)
Kui on läppariga tegu on lihtsam:enda ekraanilt on midagi näha.Omal oli kunagi analoogne jama aga siis oli küsimus juhtmes,mingi viga oli ja uue juhtmega funkas.Algul lihtsad asjad üle kontrollida.Kui kiri tuleb ekraanile siis viga eeldatavasti ikka tarkvaras&windowsis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.04.2011 22:49:16
|
|
|
| Mul on täpselt sama viga paaril arvutil ja viga tekkis siis kui instaleerisin internet explorer 9 nendesse arvutetesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
23.04.2011 22:59:39
|
|
|
Mis võib viga olla kui win7x64 ei pääse välistele ketastele ligi.Teises arvutis win 7x86 ja ketastega OK,x64 ketta managment-is näitab,et olemas ja ka kettal täht olemas aga ligi ei pääse ja viskab winexpoleri kinni?X64 all aga väline USB 1TB 2,5" töötab ja kõik korras,teised kettad on 3,5" aga uued ja korras,mahtudega 1,5Tb ja 3TB.
Veel:IE9 x86 ja x64 andmete ülekanne võimatu,kas on normaalne ja peabki olema?Firefox aga x86 ja 64 vahel on kõik OK.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
23.04.2011 23:43:13
|
|
|
| Raul kirjutas: |
Tere!
Sai installitud Windows 7 ja probleem selles, et installi järel tegi restardi ja peale Starting Windows kirja viskab kuvar ette teate, et signaali pole ning pilt must...
Arvuti ja kuvar on ühendatud DVI juhtmega. 1920x1080 60 hz on teadekuvaril peale restarti. Proovisin ka Windowsi uuesti installida kuid see ei muuda midagi. Kui proovida siseneda Safe modes siis jõuab nati kaugemale ja viskab teate, et intsalleerimist ei saa safe modes lõpetada ja soovitab restarti. Ehk on mingeid soovitusi?? Tüli videokaardiga? |
Tegu värske installiga, st pole nii kaugele jõudnudki, et mingeid draivereid saaks installida.
Hetkel proovisin ka seda, et tõstsin videokaardi teise pessa ja nüüd sain nii kaugele, et õnnestus kellaaeg ja mõned settingud veel paika pannna..siis tegi arvuti jälle restardi ja sama ja..st sellest starting windows aknast kaugemale ei jõua..viskab ette kirja, et signaali pole....
EDIT: nüüd siis vähemalt safe modes laeb end üles ja isegi võrku saab aga nii kui restart teha, et normaaselt siseneda on tulemuseks sama seis- signaal kadunud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
24.04.2011 00:26:57
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| Raul kirjutas: |
Tere!
Sai installitud Windows 7 ja probleem selles, et installi järel tegi restardi ja peale Starting Windows kirja viskab kuvar ette teate, et signaali pole ning pilt must...
Arvuti ja kuvar on ühendatud DVI juhtmega. 1920x1080 60 hz on teadekuvaril peale restarti. Proovisin ka Windowsi uuesti installida kuid see ei muuda midagi. Kui proovida siseneda Safe modes siis jõuab nati kaugemale ja viskab teate, et intsalleerimist ei saa safe modes lõpetada ja soovitab restarti. Ehk on mingeid soovitusi?? Tüli videokaardiga? |
Tegu värske installiga, st pole nii kaugele jõudnudki, et mingeid draivereid saaks installida.
Hetkel proovisin ka seda, et tõstsin videokaardi teise pessa ja nüüd sain nii kaugele, et õnnestus kellaaeg ja mõned settingud veel paika pannna..siis tegi arvuti jälle restardi ja sama ja..st sellest starting windows aknast kaugemale ei jõua..viskab ette kirja, et signaali pole....
EDIT: nüüd siis vähemalt safe modes laeb end üles ja isegi võrku saab aga nii kui restart teha, et normaaselt siseneda on tulemuseks sama seis- signaal kadunud... |
Igasugused anomaaliad teevad kurjaks kuna pole loogilist lahendust.Minul näiteks uus arvuti (vana samuti) mõlemad dell ei tunnista dokist kõrvaklapi pesa,samas aga arvutist OK.
Kui on värske win siis uuesti peale ja kindlasti SP1 ga variant.Alles paar päeva tagasi puutusin sellise jamaga kokku,et win7x64 tehase kettalt ebaõnnestus,jäi lootusetult aeglaseks ja restardi sükkel venis 30min.Viga oli,et installi aegu lasin updated korraga peale.Kui jupikaupa installida siis on nüüd korras ja boodib ~50sek.Midagi läks installis nihu....ja selle otsimine on lootusetu.Parem uuesti peale ja juures olla,muidugi ka kohe restore pointid teha ja min.12% eraldada.Alati võib juhtuda,et ei loe kettalt mõnd faili korralikult,eriti kui oma kirjutatud dual DVI.Kui arvuti vana opsystemiga töötas siis peab ka uuega töötama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
24.04.2011 02:59:09
|
|
|
mul on vistaga sama lugu. Tekkis millaski peale updatesid. Pole viitsinud süveneda, kuna lähikuudel nagunii uus masin plaanis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
24.04.2011 07:25:34
|
|
|
Administraatori Command Promptist:
regsvr32.exe vbscript.dll
Ja siis logoff-logon.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
24.04.2011 12:12:13
|
|
|
Windows 7 on müüdud üle 350 miljoni koopia
| tsitaat: |
| Microsoft teatas reedel, et on müünud viimase 18 kuuga üle 350 miljoni koopia oma operatsioonisüsteemi Windows 7, kirjutab pcworld.com.Samas jääb Windows 7 turuosalt alla Windows XP operatsioonisüsteemile, hoides enda käes hinnanguliselt 24 protsendi suurust turuosa. Windows XP turuosa on hinnanguliselt 55 protsenti. |
http://www.e24.ee/?id=423810
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
24.04.2011 20:16:15
|
|
|
seda küll
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
24.04.2011 22:50:11
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| Raul kirjutas: |
Tere!
Sai installitud Windows 7 ja probleem selles, et installi järel tegi restardi ja peale Starting Windows kirja viskab kuvar ette teate, et signaali pole ning pilt must...
Arvuti ja kuvar on ühendatud DVI juhtmega. 1920x1080 60 hz on teadekuvaril peale restarti. Proovisin ka Windowsi uuesti installida kuid see ei muuda midagi. Kui proovida siseneda Safe modes siis jõuab nati kaugemale ja viskab teate, et intsalleerimist ei saa safe modes lõpetada ja soovitab restarti. Ehk on mingeid soovitusi?? Tüli videokaardiga? |
Tegu värske installiga, st pole nii kaugele jõudnudki, et mingeid draivereid saaks installida.
Hetkel proovisin ka seda, et tõstsin videokaardi teise pessa ja nüüd sain nii kaugele, et õnnestus kellaaeg ja mõned settingud veel paika pannna..siis tegi arvuti jälle restardi ja sama ja..st sellest starting windows aknast kaugemale ei jõua..viskab ette kirja, et signaali pole....
EDIT: nüüd siis vähemalt safe modes laeb end üles ja isegi võrku saab aga nii kui restart teha, et normaaselt siseneda on tulemuseks sama seis- signaal kadunud... |
ABI VAJA!!!
Draiverite uuendamisel tekib probeelm, et ATI install manager annab veateate FAILED TO LOAD DETECTION DRIVER. Netis soovitatud Windows CC miski parandus ei ole midagi muutnud. Teiseks: kust oleks võimalik leida emaplaadi draivereid emaplaadile ASUS M2R32-MVP ???
Igasugune abi teretulnud!!!
EDIT: lahendus leitud- device manageri alt sai windowsi display draiver ära kustutatud ja peale seda logis normaalselt sisse ning sai ka draiver uuendatud
Hetkel Full HD pilt ees ja probleemi pole
viimati muutis Raul 24.04.2011 23:20:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonamumm
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2011
|
24.04.2011 23:15:01
|
|
|
| Mul on vastostetud sülekal Win starter. Jube tüütu tundub, igasugu mõttetuid vidinaid täis. Kas ma saan selle kuidagi maha võtta ja win xp või mõne linuxi versiooni asemele installida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
25.04.2011 00:03:09
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Pigem 34% vs 43% ja enne aasta lõppu on Win7 möödas: http://www.w3schools.com/browsers/browsers_os.asp
Muidugi igal meetodil on oma head ja vead, seega mõne graafiku kohaselt võib juba praegu möödas olla.Mõne kohaselt on ehk alles järgmise aasta lõpus möödas
Aga vähemalt progress toimub  |
Ehk Win7 turuosa on kasvanud eelkõige Vista arvelt ning mingil määral ka XP arvelt. Samas ilmselt oleks loogiline eeldada, et tulevikus hakkab 7 osakaal kasvama just xp arvelt, kuna Vista niigi väheseks jäänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
25.04.2011 00:21:04
|
|
|
| sonamumm kirjutas: |
| Mul on vastostetud sülekal Win starter. Jube tüütu tundub, igasugu mõttetuid vidinaid täis. Kas ma saan selle kuidagi maha võtta ja win xp või mõne linuxi versiooni asemele installida? |
Saad küll maha võtta aga kahjuks xp-d ei õnnestu enam sul kuskilt poest hankida. Ostes win7 ultimate/bisnise versiooni ja saad xp-d downgrade teha! (~300 euri)
Jääb üle kas proovida linuxit (soovitavalt ubuntut, livecd-d) või siis win starteriga edasi olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.04.2011 00:26:07
|
|
|
Polegi kunagi Win Starterit näinud ega proovinud. Milliseid vidinaid sellel siis on? Keela ära indekseerimine ja muu pahn, mida vaja ei ole. Neid tviikimisprogramme on üsna palju. Mina hetkel kasutan Auslogics Boostspeed süsteemi nõustaja funktsiooni ja vaatan, mida ära keelata.
Kuid eelkõige huvitab küll, mis seal Starteris on. Mina arvasin, et seal just ei ole mitte midagi. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.04.2011 00:41:28
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Mina arvasin, et seal just ei ole mitte midagi. :S |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
25.04.2011 00:44:13
|
|
|
No aga polegi ju
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
25.04.2011 06:11:02
|
|
|
| sonamumm kirjutas: |
| Mul on vastostetud sülekal Win starter. Jube tüütu tundub, igasugu mõttetuid vidinaid täis. Kas ma saan selle kuidagi maha võtta ja win xp või mõne linuxi versiooni asemele installida? |
Mis vidinaid silmas pead aerot jms värki starteril pole nagu ,või seda tootjapoolset softi mõtled mida kaasa topitud hulk ,enamuse saad startupist kinni keerata ju.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
26.04.2011 19:48:36
|
|
|
| sonamumm kirjutas: |
| Mul on vastostetud sülekal Win starter. Jube tüütu tundub, igasugu mõttetuid vidinaid täis. Kas ma saan selle kuidagi maha võtta ja win xp või mõne linuxi versiooni asemele installida? |
miks mitte w7 kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
26.04.2011 21:49:17
|
|
|
| ot: |
BSOD saab Win8 all vist uue tähenduse:
Spoiler 
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.04.2011 22:15:35
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| sonamumm kirjutas: |
| Mul on vastostetud sülekal Win starter. Jube tüütu tundub, igasugu mõttetuid vidinaid täis. Kas ma saan selle kuidagi maha võtta ja win xp või mõne linuxi versiooni asemele installida? |
miks mitte w7 kasutada?  |
No kui talle juba Starteris nii palju vidinaid tundub olevat, siis ega teisestes versioonides on neid ju veelgi enam
| nesta kirjutas: |
| ot: |
BSOD saab Win8 all vist uue tähenduse:
Spoiler 
|
|
Väga kena iseenesest .Praegu on kas kohene restart või kui paned sätte, siis jääbki ette ja mingit infot kah ei kogu.
Sinist värvi jään küll igatsema
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.04.2011 22:30:29
|
|
|
| Mina hetkel ainult blue screenidega jamangi. Arvutile ei meeldi külmalt käivituda. Mingi arusaamatu draiverite ja riistvara konflikt. :@
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
27.04.2011 11:51:51
|
|
|
| kontrolli üle kõik kondekad emaplaadilt ja graafikakaardilt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sonamumm
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2011
|
27.04.2011 16:12:02
|
|
|
tootja soft siis ilmselt jah on see, mis mulle närvidele käib. ja starteril see screensaver mida ilmal tõsise häkkimiseta maha ei saa, mainimata desktopi tausta.....praegu otsin sobivat linuxit. sorry wini sõbrad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
27.04.2011 17:49:10
|
|
|
kunas win8 beta tuleb?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
27.04.2011 17:57:30
|
|
|
Vaatan need kondekad üle, kuid hetkel pole küll erilist tahtmist restarti teha. Täna ei läinud isegi peale mitut restarti arvuti käima. Windows 7 laadis ära ja enne, kui pidi tulema kasutajate nimekiri ette, viskas blue screeni ntfs.sys failiga seoses. Kui aga blue screen tuleb ette siis, kui süsteem juba töötab, siis vahetult enne blue screeni viskab ekraani triibuliseks. Kuid see on väga lühiajaliseks. Seetõttu oletan, et emaplaat (Asrock K10N78D) ja protsessor (AMD athlon 7750 2,7 GHz) ei saa vist omavahel läbi. Viga ei saa olla kõvakettas, sest mul neid kaks tükki ja mõlemaga proovitud, et on probleem. Samuti Windowsi clean install ei aita midagi. Ühe korra isegi installi ajal sain blue screeni.
Blue screeni on peamisel seotud tekstidega "not_equal_or bla-bla", "memory management", palju erinevaid draivereid on põhjuseks toonud ja vahest on lihtsalt mula, et eemalda hiljuti installitud tarkvara, käivita safe modes, uuenda biosi jne. BIOS on uusim. See peaks olema puhtalt tarkvaraline probleem, seotud draiveritega ja arvan, et prose on sellega seotud. 3-4 korda on juhtunud ka seda, et arvuti käivitub 100%-se protsessori koormusega. Aga nüüd nagu seda ei ole olnud.
Ja lisaks täna olid absoluutselt kõik võrguadapteritega seotud asjad hüüumärgiga device manageris. Põhjuseks oli kõigil, et Windows ei saanud draiverit laadida. Kui panin draiveri värskendamise peale, siis üllatus-üllatus - blue screen. Installisin draiveri uuesti ja õnneks netti saan nüüd, aga vmware, Avast jms asjad seal võrguadapterite nimekirjas on ikka veel hüüumärgiga. See võibolla on seotud ka sellega, et võtsin Avasti startupist maha, sest arvuti käivitub tõesti jube uimaselt.
Ma lihtsalt ei oska arvata, kust üldse peale hakata ja ma arvan, et saadan selle emaplaadi tagasi sinna, kust ta tuli. :@
Lihtne on teistele ühte ja teist öelda, kuid vihkan, kui enda arvuti ei tööta. :@
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
27.04.2011 18:27:59
|
|
|
Ma vaidleks selle teema esimesele postitusele vastu natuke. Eestikeelset LIP paketti pole olemas ei Windows 7 ega Vista jaoks -> http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/downloads/languages
Samuti pole kunagi selle peale mõelnud, et System restore ja Windows update ebaõnnestumine võiks omavahel seotud olla. Samuti nagu gadgetid ja UAC. Ei vaidle vastu - lihtsalt poleks selle peale ise kunagi tulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.04.2011 23:52:01
|
|
|
| sonamumm kirjutas: |
tootja soft siis ilmselt jah on see, mis mulle närvidele käib. ja starteril see screensaver mida ilmal tõsise häkkimiseta maha ei saa, mainimata desktopi tausta.....praegu otsin sobivat linuxit. sorry wini sõbrad  |
| ot: |
tootja softi eemaldamiseks tehakse format ja win uuesti peale, vastavalt oma soovidele (ilma tootja softita). Ülejäänud on veel kergem. Kui sa sellega aga hakkama ei saa, siis kuidas sa mõtled linuxist "jagu saada"...? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.04.2011 07:39:25
|
|
|
| sonamumm kirjutas: |
tootja soft siis ilmselt jah on see, mis mulle närvidele käib. ja starteril see screensaver mida ilmal tõsise häkkimiseta maha ei saa, mainimata desktopi tausta.....praegu otsin sobivat linuxit. sorry wini sõbrad  |
Mina sain vanal läpakal kenasti toimima Ubuntu 10.04 LTS
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snoopys
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2010
|
28.04.2011 08:08:08
Probleem: Windows 7 failide jagamisega kohalikus võrgus. |
|
|
| Probleem siis järgmine, et ei saa LAN´is Win XP x32 pro SP3´ega ligi Win 7 x64 Ultimate failidele. Vastupidi asi toimib. Xp peal on näha et win 7 jagab kaustu kuid siseneda ei saa(veateade oli mingi premissionitega vist seotud ja et kindlasti peaksin pöörduma võrgu adminni poole:P). Kohalikku võrku jagab ruuter, win 7´el eset firewall lubab kohalikku võrku, aktiivseks võrguks on work network. Olen guugeldanud, pinginud- ja blinginud kuid tulemusi pole siiani saanud. Ehk keegi siin oskab aidata...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
28.04.2011 09:20:13
|
|
|
| Ilmselt pole Win 7 poolt jagatud failid kõigile. Võid kontrollida, kas on jagatud Everyone jaoks ja kas on jagatud ilma paroolita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|