|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
09.04.2011 07:42:16
|
|
|
Ei ole siin aasta või kaks käinud ning lappasin kiiruga viimased 5lk läbi. Peab ütlema, et tase on ikka väga madalaks langenud
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.04.2011 09:41:54
|
|
|
Aga tee siis taset paremaks
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
09.04.2011 10:20:47
|
|
|
Huvi pärast, et mis oleks siis korralik tase, noppisin siia kokku viimased kasutaja sputnik autopildid:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
09.04.2011 10:46:49
|
|
|
Minu meelest ka tase suht nigelaks jäänud. Kuidagi lambikad ning pilt on mõtlematult tehtud
E: OT vältimiseks mõned pildid eelmisest aastast
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
09.04.2011 14:00:58
|
|
|
Ardo miks ei või kasutada? Eks igaüks teab ise kuidas omi pilte kaitsta.
need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.
Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
09.04.2011 14:15:04
|
|
|
Ma ei poolda ebamäärast kriitikat nagu "piltide tase on alla käinud" või "teie pildid on nirud". Kriitika võiks olla ikka konkreetne. Nt. kunnari viimaste piltide kohta:
Esimene pilt on minu arvates hea kompositsiooniga, pisut häirivad maja akendest peegelduvad kaadrist välja jäänud detailid.
Teisel pildil kaob auto hoone massi juures ära, minu jaoks tundub pigem arhitektuurifotona, millel juhuslikult on peale jäänud ka auto. Arhitektuurifoto jaoks on muidugi hoone imelikust kohast lõigatud ja seinad-postid väga längus.
Kolmandal pildil oleks minu arvates võinud auto nihutada natuke edasi, et selle rataste ringmotiiv haakuks hoone omadega paremini.
Offtopicu vältimiseks üks pilt ka (küll natuke tumedavõitu):
Spoiler 
viimati muutis Sults 09.04.2011 17:06:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.04.2011 14:31:47
|
|
|
Mõned vanemad pildid:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.04.2011 15:17:30
|
|
|
Spoiler 
Honda Civic
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
09.04.2011 15:43:23
|
|
|
Väga hea vaheldus siia
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Allu1
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010
|
09.04.2011 17:40:40
|
|
|
Kõik ütlevad, et tase nigelaks jäänud, aga tekib küsimus, et mis taset siin väga olla saab? Üldiselt mingid niisama klõpsutajad (vähemalt viimasel ajal), kes teevad lihtsalt mingeid pilte kuidagi ja siis topivad vesimärgi alla piltidele. Selline mulje on küll jäänud vähemalt.
E: Anti, viimased kaks oled väga kasti tõmmanud, ei meeldi väga. Esimesel tundub nagu palju sharpenit.
viimati muutis Allu1 09.04.2011 18:07:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
09.04.2011 17:58:45
|
|
|
Tegijamad lihtsalt ametis pildistamisega?
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
09.04.2011 21:00:43
|
|
|
Mina isiklikult ei ole pildistamisega normaalsed juba üle aasta tegelenud. Kola kogub tolmu ja muud asjad on peale tulnud
Sults - sorry kui mõnda valusat närvi puudutasin
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
09.04.2011 22:29:41
|
|
|
sputnik, kui sa pole aasta otsa pildistanud, siis võibki eeldada, et sinu taseme- ja kriitikalatt on seatud nii kõrgele, kui sinu viimati siia postitatud pildid. Mina kahjuks ei oska sinu pilte pidada paremaks kui viimasel viiel leheküljel olevad teiste pildid.
Ise ma autosid oma põhiteemaks ei pea ja pildistan neid erinevalt siin domineerivast lavastamisest hoopis dokumentaalžanris. Ma ei tundnud end sinu kriitikast vähimalgi määral puudutatuna, häiris lihtsalt kriitika ebamäärasus.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
09.04.2011 23:17:29
|
|
|
Mitu viga leiad pildilt?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
10.04.2011 00:00:30
|
|
|
Number on kustutatud ja vasakul pool on maas mingi näts või midagi muud heledat. See lumelärakas seal taustal ka ei meeldi
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
10.04.2011 00:08:26
|
|
|
| Auto on pesemata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
10.04.2011 01:14:17
|
|
|
Kas kedagi juba ei löödud ajakirjanduses häbiposti seal jalakäijate tunnelis poosetamise eest? Ei tule nüüd meelde kas see oli mingi suvaline krimi.ee lugeja postitatud vingumine või leidis juhtum ka mõnes arvestatavas meediaväljaandes kajastust. Ise selles teos moraalijüngri kombel suuremat kahju ühiskonnale ei näe, aga samas tekib küsimus, et kui juba kindlal pildistamise eesmärgil sai see seaduserikkumine ette võetud, kas siis tõesti ei oleks võinud enne auto ka kergelt puhtaks küürida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
10.04.2011 07:22:26
|
|
|
| Fabulous kirjutas: |
Ardo miks ei või kasutada? Eks igaüks teab ise kuidas omi pilte kaitsta.
need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.
Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset  |
Samas, kui nemad kriitikat ei paku, siis veidi jama ka ju, või mis? Konstruktiivne kriitika ei tule mitte kunagi kahjuks.
Siin foorumites satub ka teinekord konstruktiivset kriitikat umbmäärase sekka.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keits
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
11.04.2011 00:08:17
|
|
|
_________________ ToreTigu |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
11.04.2011 10:14:42
|
|
|
Keits, 5+. Pilt, kuhu sobivad Opel ja elektriliinid, ning kumbki ei riku pilti ära
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
11.04.2011 15:09:35
|
|
|
Nagu alati, siis virisejaid leidub ikka.
Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena
Minul ilusat pilti näidata pole, aga võin siia ühe X6`e kannika panna:
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.04.2011 19:24:03
|
|
|
Küsimus fotospetsialistidele: miks jäävad gaaslahendustuled päevavalguses pildistades kollased, aga pimedas või kuskil siseruumis pildistades sinised?
Näiteks siin. Pildid tehtud täpselt sama kaameraga ja sama objektiiviga umbes 5min vahega (üks väljas, teine maa aluses parklas).
ot vältimiseks
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
11.04.2011 19:29:50
|
|
|
| Anti, kas on sama white balance ja värvitemperatuur neil piltidel?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.04.2011 19:42:39
|
|
|
Ma ütlen ausalt, ma ei ole väga fotomaailmaga kursis ning konkreetsete piltide balanssidest suurt midagi ei tea, aga vaatame kasvõi seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=7KjJ92dC6U4
alguses valgega ja hämaraga on autotuled kollased, kottpimedas täiesti sinised, samuti on stuudios tuled sinised. Mingi spets filter pannakse siis päeva ette, mis plokib selle sinise valguse ära....?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.04.2011 23:25:23
|
|
|
| Anti, white balance lihtsalt mööda, st värvide temperatuur liiga külm/madal nende tulede jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.04.2011 03:31:38
|
|
|
| Fabulous kirjutas: |
need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.
Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset  |
Sinu piltide puhul ootame me kõik seda lubatud taset juba mitu aastat. Reaalne fakt on, et su fotodes arengut märgata on keerukas.
Kui paljud teised sinu tööd kõrgemalt hindavad, miks siis siia üldse miskit postitada?
Ja kas sa hindad enda tööd madalalt, et pildile kindlat nime külge pookida ei jule?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
12.04.2011 15:57:13
|
|
|
Ei hinda. Kui paberimajanduse korda saan jääb kasutusele ainult üks nimi, mis on ka piltidel esindunud.
Ardopoiss, ega sinu piltidel on ka see tase olnud üsna kõikuv. Mõni on mõni aga selline et wtf??
Ego .... Tglt ei ole, näitan et tegutsen ka ikka edasi. Kuna hetkel läheb raha suve reisi alla, siis jääb uus kaamera ostmine kuni sügiseni ära. Sügisel aga märksa paremate nritega kaamera.
Igatahes võik seda jutuajamist kuskil mujal jätkata ja hoopis pilte panna...
----------
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
12.04.2011 16:16:29
|
|
|
Kaugel su rigshot on, sellest oli väga ammu juttu?
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
12.04.2011 16:49:29
|
|
|
| rocket kirjutas: |
| Kaugel su rigshot on, sellest oli väga ammu juttu? |
joonis paberil mida vaja teha, kuid head keevitajat ja materjali on siinmail raske leida. Enamik pakuvad õhukest alu toru, mida mul aga vaja ei ole.
Eks näis kas saab asja või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.04.2011 19:40:09
|
|
|
Keevita ise.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
12.04.2011 22:49:38
|
|
|
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keits
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
13.04.2011 08:10:23
|
|
|
| Cert85 kirjutas: |
Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena
|
Spoiler 
Horisont on koguaeg nii sirge olnud kui sirge saab olla ilma, et peaks maakera ümber kaevama. Traadid võtsin ka ära.
_________________ ToreTigu |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
13.04.2011 08:47:20
|
|
|
| Fabulous kirjutas: |
Ei hinda. Kui paberimajanduse korda saan jääb kasutusele ainult üks nimi, mis on ka piltidel esindunud.
Ardopoiss, ega sinu piltidel on ka see tase olnud üsna kõikuv. Mõni on mõni aga selline et wtf??
Ego .... Tglt ei ole, näitan et tegutsen ka ikka edasi. Kuna hetkel läheb raha suve reisi alla, siis jääb uus kaamera ostmine kuni sügiseni ära. Sügisel aga märksa paremate nritega kaamera.
Igatahes võik seda jutuajamist kuskil mujal jätkata ja hoopis pilte panna...
----------
Spoiler 
|
Miks sa minu pildid kohe jutuks tõid? Noh, las olla mu tase kõikuv - ma olen konstruktiivsele kriitikale alati avatud ja ei hakka karjuma, et mujal mu töid hinnatakse. Ma olen enda taseme kõikumisest täiesti teadlik.
Mis osas see "paremate numbritega" kaamera ülioluline on? Mu galeriides on pilte peamiselt D700, D80, D90, 30D ja F65 keredest, kuid lõviosa on siiski tehtud D70s'iga. Kõik pildid on saadud tehtud, lihtsalt vaeva tuleb veidikene rohkem näha.
Sul võib olla maailma kõige kiirem auto, kuid kui sa käiku vahetada ei oska, ei suuda sa sellega ühelgi ringrajal arvestatavat aega kirja saada.
Kõiksugu "ostan-endale-ägeda-kaamera-ja-siis-näete-kui-kõva-tüüp-olen" heidavad pigem negatiivse alatooniga valgust. Hooplemise asemel tasub tegeleda enda täiustamisega, stiili lihvimisega.
Spoiler 
Ja üks pilt, mis tehtud kerega, mille "numbrilised näitajad olid üsna nadid (F65)":
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
13.04.2011 09:38:57
|
|
|
| Keits kirjutas: |
| Cert85 kirjutas: |
Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena
|
Spoiler 
Horisont on koguaeg nii sirge olnud kui sirge saab olla ilma, et peaks maakera ümber kaevama. Traadid võtsin ka ära. |
Võiks siis pildil ka ju sirgena paista, või mis?
Fotograafias saab horisonti "keerata" sirgemaks kaamera keeramisega, mitte tsuksid ei pea kaevama hakkama!
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
13.04.2011 12:07:12
|
|
|
sellessuhtes parem, et hetkel omandatav kaamera ei suuda enam pakkuda paremaid pilte - teravussügavus jm. sellega seoses - kui mina seda teha tahaks. Kasutades siin vahepeal 5d, D80 jm on vahe käega katsuda.
Ardo sa lihtsalt jäid hetkel ette ja oled pm. ainuke siin olevates tuttavates, kes siin teemas on sõna võtnud
Heineken - linnas elades ei ole kohta ksu seda teha ja ei ole oskusi ilma, et ma midagi maha põletaks XD
----
Ausalt peab mainima, et vahepeal on raske horisonti paika panna. Kuna maapind ise on mägine ja taustaks olevad puud jm. ei anna kuidagi seda panna. Jah võid kaamera loodi saada aga hiljem arvutis pilte vaadates on isegi mul olnud WTF?? kuidas see sai juhtuda. Seega osadel piltidel ei ole ma sellega vaeva näinud, vaid isegi juurde pannud viltusust.
end of ot. Jätkame piltidega eks
viimati muutis Fabulous 13.04.2011 12:12:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
13.04.2011 12:10:43
|
|
|
Kompositsioon, pildistatav auto, võttenurk, ja valgus ei sõltu kasutavast kaamerast. Parem kaamera annab rohkem kaadreid sekundis ja rohkem piksleid, pildistatud kaadri sisu on ikka sama.
(ei, mul ei ole siia teemasse praegu pilte panna )
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
13.04.2011 12:14:37
|
|
|
Meles vaidlen vastu. Kui sul ikka kaamera ei võimalda paremat pilti teha, sisi ei ole midagi teha kahjuks.
See vana Pentax mida mina oman, ei saa palju asju teha võrreldes pm. sama aja canon jm kaameratega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
13.04.2011 12:17:25
|
|
|
Ma klõpsin rahulikult Ixuse ja mobiiliga, pole miskit kaotsi läinud. Pilt on pildistajas kinni. Muidu ei saaks ma aru, kuidas filmi ajal üldse fotograafid midagi tegid, polnud nende kaameral viewfinderit ega piisavalt megapiksleid... asjalikum peegelkaamera tekitab parema tunde, pilti ta paremaks ei tee. Vähemalt minul pole teinud ja olen keresid vahetanud ligi 10x
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
13.04.2011 13:40:47
|
|
|
Üldiselt, kui su uus kaamera ei tule juhuslikult täiskaader sensoriga, siis teravussügavuses sa ei võida mitte midagi. Teravussügavusega saad mängida, kasutades võimalikult valgusjõulisi objektiive. Mina investeeriksin pigem klaasidesse, kuna see Pentax ei tohiks küll jänni jääda, vajalikud asjad on täiesti olemas.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
13.04.2011 21:40:17
|
|
|
| rocket kirjutas: |
| Üldiselt, kui su uus kaamera ei tule juhuslikult täiskaader sensoriga, siis teravussügavuses sa ei võida mitte midagi. Teravussügavusega saad mängida, kasutades võimalikult valgusjõulisi objektiive. Mina investeeriksin pigem klaasidesse, kuna see Pentax ei tohiks küll jänni jääda, vajalikud asjad on täiesti olemas. |
Nuh jah, jõudsin sisuliselt samasisulise postituse valmis kribada, siis märkasin ka seda postitust.
Ühesõnaga, +1.
Mingi vahe parema kerega tegelikult tuleb sisse, nimelt kasutusmugavus - vähem kaamera endaga jebimist, rohkem pildi peale mõtlemist.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
13.04.2011 21:49:34
|
|
|
Noh, ainuke asi milles see Pentax ilmselt alla jääb tänapäevastele entry-level kaameratele, on müratase. Uutel küll sensorisuurus sama, aga tehnika siiski areneb.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
13.04.2011 21:54:04
|
|
|
| Cert85 kirjutas: |
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:
 |
Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
13.04.2011 22:12:03
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Cert85 kirjutas: |
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:
 |
Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud |
See on Camden Town, ümber nurga kohast kus Charles Dickens elas.
Keegi modedest võiks üleliigse jutu mujale tõsta või ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
13.04.2011 23:05:20
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Cert85 kirjutas: |
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:
 |
Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud |
See on Camden Town, ümber nurga kohast kus Charles Dickens elas.
Keegi modedest võiks üleliigse jutu mujale tõsta või ära kustutada. |
Täpselt nii!
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix24
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
15.04.2011 19:33:04
|
|
|
Spoiler 
mulle meeldib, aga mis teiearust pildil valesti on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.04.2011 20:21:47
|
|
|
HDR? Võibolla võiks olla vasakul natuke rohkem ruumi, aga tõesti ainult natuke. Üldiselt ikka väga kena on valgust, kompositsiooni, jne.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.04.2011 20:54:37
|
|
|
| heix24, pilgu tõmbas autolt kohe ära see kollane "post" mis seal taustal on.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
16.04.2011 00:22:11
|
|
|
Mis post? Küll aga need betoonikamakad.
Ruumi võiks olla natuke igalpool (v.a tagant).
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.04.2011 00:58:25
|
|
|
| Pikemal vaatlusel tundub, et vari on vist, mis luugist "välja ulatub."
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|