Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 09.04.2011 07:42:16 vasta tsitaadiga

Ei ole siin aasta või kaks käinud ning lappasin kiiruga viimased 5lk läbi. Peab ütlema, et tase on ikka väga madalaks langenud icon_rolleyes.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 09:41:54 vasta tsitaadiga

Aga tee siis taset paremaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 09.04.2011 10:20:47 vasta tsitaadiga

Huvi pärast, et mis oleks siis korralik tase, noppisin siia kokku viimased kasutaja sputnik autopildid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 10:46:49 vasta tsitaadiga

Minu meelest ka tase suht nigelaks jäänud. Kuidagi lambikad ning pilt on mõtlematult tehtud
E: OT vältimiseks mõned pildid eelmisest aastast
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.04.2011 14:00:58 vasta tsitaadiga

Ardo miks ei või kasutada? Eks igaüks teab ise kuidas omi pilte kaitsta.

need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad icon_rolleyes.gif
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.

Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset icon_cool.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 09.04.2011 14:15:04 vasta tsitaadiga

Ma ei poolda ebamäärast kriitikat nagu "piltide tase on alla käinud" või "teie pildid on nirud". Kriitika võiks olla ikka konkreetne. Nt. kunnari viimaste piltide kohta:
Esimene pilt on minu arvates hea kompositsiooniga, pisut häirivad maja akendest peegelduvad kaadrist välja jäänud detailid.
Teisel pildil kaob auto hoone massi juures ära, minu jaoks tundub pigem arhitektuurifotona, millel juhuslikult on peale jäänud ka auto. Arhitektuurifoto jaoks on muidugi hoone imelikust kohast lõigatud ja seinad-postid väga längus.
Kolmandal pildil oleks minu arvates võinud auto nihutada natuke edasi, et selle rataste ringmotiiv haakuks hoone omadega paremini.

Offtopicu vältimiseks üks pilt ka (küll natuke tumedavõitu):
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Sults 09.04.2011 17:06:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 14:31:47 vasta tsitaadiga

Mõned vanemad pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 15:17:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Honda Civic
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.04.2011 15:43:23 vasta tsitaadiga

Väga hea vaheldus siia icon_biggrin.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 17:40:40 vasta tsitaadiga

Kõik ütlevad, et tase nigelaks jäänud, aga tekib küsimus, et mis taset siin väga olla saab? Üldiselt mingid niisama klõpsutajad (vähemalt viimasel ajal), kes teevad lihtsalt mingeid pilte kuidagi ja siis topivad vesimärgi alla piltidele. Selline mulje on küll jäänud vähemalt.
E: Anti, viimased kaks oled väga kasti tõmmanud, ei meeldi väga. Esimesel tundub nagu palju sharpenit.


viimati muutis Allu1 09.04.2011 18:07:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.04.2011 17:58:45 vasta tsitaadiga

Tegijamad lihtsalt ametis pildistamisega?
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 09.04.2011 21:00:43 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult ei ole pildistamisega normaalsed juba üle aasta tegelenud. Kola kogub tolmu ja muud asjad on peale tulnud icon_biggrin.gif

Sults - sorry kui mõnda valusat närvi puudutasin icon_rolleyes.gif

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 09.04.2011 22:29:41 vasta tsitaadiga

sputnik, kui sa pole aasta otsa pildistanud, siis võibki eeldada, et sinu taseme- ja kriitikalatt on seatud nii kõrgele, kui sinu viimati siia postitatud pildid. Mina kahjuks ei oska sinu pilte pidada paremaks kui viimasel viiel leheküljel olevad teiste pildid.
Ise ma autosid oma põhiteemaks ei pea ja pildistan neid erinevalt siin domineerivast lavastamisest hoopis dokumentaalžanris. Ma ei tundnud end sinu kriitikast vähimalgi määral puudutatuna, häiris lihtsalt kriitika ebamäärasus.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 23:17:29 vasta tsitaadiga

Mitu viga leiad pildilt? icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 10.04.2011 00:00:30 vasta tsitaadiga

Number on kustutatud ja vasakul pool on maas mingi näts või midagi muud heledat. See lumelärakas seal taustal ka ei meeldi icon_biggrin.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 00:08:26 vasta tsitaadiga

Auto on pesemata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 01:14:17 vasta tsitaadiga

Kas kedagi juba ei löödud ajakirjanduses häbiposti seal jalakäijate tunnelis poosetamise eest? Ei tule nüüd meelde kas see oli mingi suvaline krimi.ee lugeja postitatud vingumine või leidis juhtum ka mõnes arvestatavas meediaväljaandes kajastust. Ise selles teos moraalijüngri kombel suuremat kahju ühiskonnale ei näe, aga samas tekib küsimus, et kui juba kindlal pildistamise eesmärgil sai see seaduserikkumine ette võetud, kas siis tõesti ei oleks võinud enne auto ka kergelt puhtaks küürida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 07:22:26 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Ardo miks ei või kasutada? Eks igaüks teab ise kuidas omi pilte kaitsta.

need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad icon_rolleyes.gif
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.

Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset icon_cool.gif

Samas, kui nemad kriitikat ei paku, siis veidi jama ka ju, või mis? Konstruktiivne kriitika ei tule mitte kunagi kahjuks.
Siin foorumites satub ka teinekord konstruktiivset kriitikat umbmäärase sekka. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 11.04.2011 00:08:17 vasta tsitaadiga


_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 10:14:42 vasta tsitaadiga

Keits, 5+. Pilt, kuhu sobivad Opel ja elektriliinid, ning kumbki ei riku pilti ära icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 11.04.2011 15:09:35 vasta tsitaadiga

Nagu alati, siis virisejaid leidub ikka.
Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena thumbs_up.gif

Minul ilusat pilti näidata pole, aga võin siia ühe X6`e kannika panna:

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 19:24:03 vasta tsitaadiga

Küsimus fotospetsialistidele: miks jäävad gaaslahendustuled päevavalguses pildistades kollased, aga pimedas või kuskil siseruumis pildistades sinised?

Näiteks siin. Pildid tehtud täpselt sama kaameraga ja sama objektiiviga umbes 5min vahega (üks väljas, teine maa aluses parklas).





ot vältimiseks
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 19:29:50 vasta tsitaadiga

Anti, kas on sama white balance ja värvitemperatuur neil piltidel?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 19:42:39 vasta tsitaadiga

Ma ütlen ausalt, ma ei ole väga fotomaailmaga kursis ning konkreetsete piltide balanssidest suurt midagi ei tea, aga vaatame kasvõi seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=7KjJ92dC6U4

alguses valgega ja hämaraga on autotuled kollased, kottpimedas täiesti sinised, samuti on stuudios tuled sinised. Mingi spets filter pannakse siis päeva ette, mis plokib selle sinise valguse ära....?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.04.2011 20:44:06 vasta tsitaadiga

Anti, http://lmgtfy.com/?q=white+balance
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 23:25:23 vasta tsitaadiga

Anti, white balance lihtsalt mööda, st värvide temperatuur liiga külm/madal nende tulede jaoks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 03:31:38 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:


need kaks viimast kasutajate poolt tehtud postitust piltidega ei ole ka kõige paremad icon_rolleyes.gif
Enda piltidel on kõik taotuslik - midagi ei muuda. Paljudele meeldivad need pildid mida ma teen - ja see on minujaosk tähtsam kui teie arvamus.

Suvel saan läänes haruldasemat kraami kaamera ette, siis näete taset icon_cool.gif


Sinu piltide puhul ootame me kõik seda lubatud taset juba mitu aastat. Reaalne fakt on, et su fotodes arengut märgata on keerukas.

Kui paljud teised sinu tööd kõrgemalt hindavad, miks siis siia üldse miskit postitada?

Ja kas sa hindad enda tööd madalalt, et pildile kindlat nime külge pookida ei jule?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.04.2011 15:57:13 vasta tsitaadiga

Ei hinda. Kui paberimajanduse korda saan jääb kasutusele ainult üks nimi, mis on ka piltidel esindunud.
Ardopoiss, ega sinu piltidel on ka see tase olnud üsna kõikuv. Mõni on thumbs_up.gif mõni aga selline et wtf??
Ego icon_biggrin.gif.... Tglt ei ole, näitan et tegutsen ka ikka edasi. Kuna hetkel läheb raha suve reisi alla, siis jääb uus kaamera ostmine kuni sügiseni ära. Sügisel aga märksa paremate nritega kaamera.

Igatahes võik seda jutuajamist kuskil mujal jätkata ja hoopis pilte panna...
----------

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 16:16:29 vasta tsitaadiga

Kaugel su rigshot on, sellest oli väga ammu juttu?
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.04.2011 16:49:29 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
Kaugel su rigshot on, sellest oli väga ammu juttu?


joonis paberil mida vaja teha, kuid head keevitajat ja materjali on siinmail raske leida. Enamik pakuvad õhukest alu toru, mida mul aga vaja ei ole.
Eks näis kas saab asja või mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 19:40:09 vasta tsitaadiga

Keevita ise. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 12.04.2011 22:49:38 vasta tsitaadiga

Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! icon_cool.gif Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 13.04.2011 08:10:23 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:

Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Horisont on koguaeg nii sirge olnud kui sirge saab olla ilma, et peaks maakera ümber kaevama. icon_smile.gif Traadid võtsin ka ära.

_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 08:47:20 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Ei hinda. Kui paberimajanduse korda saan jääb kasutusele ainult üks nimi, mis on ka piltidel esindunud.
Ardopoiss, ega sinu piltidel on ka see tase olnud üsna kõikuv. Mõni on thumbs_up.gif mõni aga selline et wtf??
Ego icon_biggrin.gif.... Tglt ei ole, näitan et tegutsen ka ikka edasi. Kuna hetkel läheb raha suve reisi alla, siis jääb uus kaamera ostmine kuni sügiseni ära. Sügisel aga märksa paremate nritega kaamera.

Igatahes võik seda jutuajamist kuskil mujal jätkata ja hoopis pilte panna...
----------

Spoiler Spoiler Spoiler


Miks sa minu pildid kohe jutuks tõid? Noh, las olla mu tase kõikuv - ma olen konstruktiivsele kriitikale alati avatud ja ei hakka karjuma, et mujal mu töid hinnatakse. icon_smile.gif Ma olen enda taseme kõikumisest täiesti teadlik.

Mis osas see "paremate numbritega" kaamera ülioluline on? Mu galeriides on pilte peamiselt D700, D80, D90, 30D ja F65 keredest, kuid lõviosa on siiski tehtud D70s'iga. Kõik pildid on saadud tehtud, lihtsalt vaeva tuleb veidikene rohkem näha.
Sul võib olla maailma kõige kiirem auto, kuid kui sa käiku vahetada ei oska, ei suuda sa sellega ühelgi ringrajal arvestatavat aega kirja saada. icon_wink.gif

Kõiksugu "ostan-endale-ägeda-kaamera-ja-siis-näete-kui-kõva-tüüp-olen" heidavad pigem negatiivse alatooniga valgust. Hooplemise asemel tasub tegeleda enda täiustamisega, stiili lihvimisega.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja üks pilt, mis tehtud kerega, mille "numbrilised näitajad olid üsna nadid (F65)":

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 13.04.2011 09:38:57 vasta tsitaadiga

Keits kirjutas:
Cert85 kirjutas:

Minu silmis oleks natukese parem, kui elektriliinid puuduks ja horisont oleks sirge.
Aga muidu väga kena thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Horisont on koguaeg nii sirge olnud kui sirge saab olla ilma, et peaks maakera ümber kaevama. icon_smile.gif Traadid võtsin ka ära.


Võiks siis pildil ka ju sirgena paista, või mis?
Fotograafias saab horisonti "keerata" sirgemaks kaamera keeramisega, mitte tsuksid ei pea kaevama hakkama!

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 13.04.2011 12:07:12 vasta tsitaadiga

sellessuhtes parem, et hetkel omandatav kaamera ei suuda enam pakkuda paremaid pilte - teravussügavus jm. sellega seoses - kui mina seda teha tahaks. Kasutades siin vahepeal 5d, D80 jm on vahe käega katsuda.
Ardo sa lihtsalt jäid hetkel ette ja oled pm. ainuke siin olevates tuttavates, kes siin teemas on sõna võtnud icon_razz.gif

Heineken - linnas elades ei ole kohta ksu seda teha ja ei ole oskusi ilma, et ma midagi maha põletaks XD
----

Ausalt peab mainima, et vahepeal on raske horisonti paika panna. Kuna maapind ise on mägine ja taustaks olevad puud jm. ei anna kuidagi seda panna. Jah võid kaamera loodi saada aga hiljem arvutis pilte vaadates on isegi mul olnud WTF?? kuidas see sai juhtuda. Seega osadel piltidel ei ole ma sellega vaeva näinud, vaid isegi juurde pannud viltusust.

end of ot. Jätkame piltidega eks icon_razz.gif


viimati muutis Fabulous 13.04.2011 12:12:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 12:10:43 vasta tsitaadiga

Kompositsioon, pildistatav auto, võttenurk, ja valgus ei sõltu kasutavast kaamerast. Parem kaamera annab rohkem kaadreid sekundis ja rohkem piksleid, pildistatud kaadri sisu on ikka sama. icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

(ei, mul ei ole siia teemasse praegu pilte panna icon_smile.gif)

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 13.04.2011 12:14:37 vasta tsitaadiga

Meles vaidlen vastu. Kui sul ikka kaamera ei võimalda paremat pilti teha, sisi ei ole midagi teha kahjuks.
See vana Pentax mida mina oman, ei saa palju asju teha võrreldes pm. sama aja canon jm kaameratega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 12:17:25 vasta tsitaadiga

Ma klõpsin rahulikult Ixuse ja mobiiliga, pole miskit kaotsi läinud. Pilt on pildistajas kinni. Muidu ei saaks ma aru, kuidas filmi ajal üldse fotograafid midagi tegid, polnud nende kaameral viewfinderit ega piisavalt megapiksleid... asjalikum peegelkaamera tekitab parema tunde, pilti ta paremaks ei tee. Vähemalt minul pole teinud ja olen keresid vahetanud ligi 10x icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 13:40:47 vasta tsitaadiga

Üldiselt, kui su uus kaamera ei tule juhuslikult täiskaader sensoriga, siis teravussügavuses sa ei võida mitte midagi. Teravussügavusega saad mängida, kasutades võimalikult valgusjõulisi objektiive. Mina investeeriksin pigem klaasidesse, kuna see Pentax ei tohiks küll jänni jääda, vajalikud asjad on täiesti olemas.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 21:40:17 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
Üldiselt, kui su uus kaamera ei tule juhuslikult täiskaader sensoriga, siis teravussügavuses sa ei võida mitte midagi. Teravussügavusega saad mängida, kasutades võimalikult valgusjõulisi objektiive. Mina investeeriksin pigem klaasidesse, kuna see Pentax ei tohiks küll jänni jääda, vajalikud asjad on täiesti olemas.

Nuh jah, jõudsin sisuliselt samasisulise postituse valmis kribada, siis märkasin ka seda postitust.
Ühesõnaga, +1.
Mingi vahe parema kerega tegelikult tuleb sisse, nimelt kasutusmugavus - vähem kaamera endaga jebimist, rohkem pildi peale mõtlemist. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 21:49:34 vasta tsitaadiga

Noh, ainuke asi milles see Pentax ilmselt alla jääb tänapäevastele entry-level kaameratele, on müratase. Uutel küll sensorisuurus sama, aga tehnika siiski areneb.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 21:54:04 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! icon_cool.gif Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:


Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.04.2011 22:12:03 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Cert85 kirjutas:
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! icon_cool.gif Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:


Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud

See on Camden Town, ümber nurga kohast kus Charles Dickens elas.

Keegi modedest võiks üleliigse jutu mujale tõsta või ära kustutada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 13.04.2011 23:05:20 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Cert85 kirjutas:
Fabulous, ega kaamera pilti ei tee! icon_cool.gif Aga olgu, aitab siin Fabulous`e kallal võtmast, küll ta varsti ka tõestab meile ennast.
Mina endiselt pilti ei oska teha, panen miskit:


Meenutab Liverpooli? Aga ise olen seda masinat(või vähemalt sarnast masinat) ka Manchesteris näinud

See on Camden Town, ümber nurga kohast kus Charles Dickens elas.

Keegi modedest võiks üleliigse jutu mujale tõsta või ära kustutada.


Täpselt nii! icon_smile.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.04.2011 19:33:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


mulle meeldib, aga mis teiearust pildil valesti on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2011 20:21:47 vasta tsitaadiga

HDR? Võibolla võiks olla vasakul natuke rohkem ruumi, aga tõesti ainult natuke. Üldiselt ikka väga kena thumbs_up.gif on valgust, kompositsiooni, jne.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2011 20:54:37 vasta tsitaadiga

heix24, pilgu tõmbas autolt kohe ära see kollane "post" mis seal taustal on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 00:22:11 vasta tsitaadiga

Mis post? Küll aga need betoonikamakad.
Ruumi võiks olla natuke igalpool (v.a tagant).

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 00:58:25 vasta tsitaadiga

Pikemal vaatlusel tundub, et vari on vist, mis luugist "välja ulatub."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.