Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2003 23:25:20 vasta tsitaadiga

teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 24.11.2003 23:32:57 vasta tsitaadiga

sama siin icon_smile.gif väga pikk teema,
aga kui see kellelegi pahameelt ei tee siis kerge abi oleks hea,et :
Nagu paljudel siit on ka mul emaplaat nüüd Abit NF7-s ja proseks ikka Barton 2500+

revision 2 ega polnud mul mingi probleem panna see jooksma 3200+ peal....

Kuid mis on nagu see kõike stabiilsem clock...

MIs voldid mis pinge mis kordajad...

Kui keegi mulle teeks korraliku kokkuvõtte siis oleks kena icon_wink.gif

muide endal veel cooleriks Coolermasteri aero lite 7

aitäh icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 24.11.2003 23:45:54 vasta tsitaadiga

heh, ega's seda ei saa sulle ju öelda konkreetselt, mis mhz peale see kõige paremini käib. ise proovi, mängid FSB, kordaja ja voltidega. oleneb ju vastavast isendist ning jahutusest ka, palju see sul läheb
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 24.11.2003 23:48:59 vasta tsitaadiga

Aga mitmed [ nii palju kui m,a siin ühe silmaga teemat jälginud olen] on maininud, et nii väga hea ja ni istabiilne ja sisi mõnedel ,et ei nii ei saa jooksis kinni ja mõned jamad...

NT kui just selel emplaadi omanikud osad viitsiksid kirjtua kuidas neil hetkel?

just see, et pole ennem vöga proovinud ja täpselt ,et tea kuidas mis vahekorras/suhtes neid kõiki tõsta icon_wink.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 24.11.2003 23:50:14 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx

10. nov traks andis ju lingi OC foorumisse.
Aga ega seal seda juttu ka vähe ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 25.11.2003 01:05:40 vasta tsitaadiga

irw icon_razz.gif kus jahutaxe ühte teemat.
Aga noh kui hää siis hää thumbs_up.gif
No kui Bartonid on nüüd lukus siis hinnad tõusevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 25.11.2003 01:14:36 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
sama siin icon_smile.gif väga pikk teema,
aga kui see kellelegi pahameelt ei tee siis kerge abi oleks hea,et :
Nagu paljudel siit on ka mul emaplaat nüüd Abit NF7-s ja proseks ikka Barton 2500+

revision 2 ega polnud mul mingi probleem panna see jooksma 3200+ peal....

Kuid mis on nagu see kõike stabiilsem clock...

MIs voldid mis pinge mis kordajad...

Kui keegi mulle teeks korraliku kokkuvõtte siis oleks kena icon_wink.gif

muide endal veel cooleriks Coolermasteri aero lite 7

aitäh icon_rolleyes.gif

Nu kui sul nüüd 3200+ siis ju norm. Mida veel tahta?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 02:59:47 vasta tsitaadiga

Stable 2500mhz 24x7 näiteks oleks tahta !
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 08:38:10 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx



Sul on ju NF2 plaat, siis ei pea eriti nende lukus kordajate pärast muretsema.
11x200 ja 3200+ olemas. Seda peaks iga eksemplar kannatama, veel default pinge juures.
Edasi sõltub juba nb ja konkreetse prose suutlikusest.
Pinget lisades 2,4GHz (11x220) ei tohiks ka probleem olla.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 10:04:13 vasta tsitaadiga

Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus. IMO kt333 suutis ka lukustamata xp2500+ prosel kordajat muuta(nagu nf2) aga mispärast nüüd see nf2 uusi lukustatud duronite ja xp-de kordajaid peaks suutma muuta ? Ma ei saa peris pihta...
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.11.2003 10:21:47 vasta tsitaadiga

sest neid uusi bartoneid ei saa sildasid ega jalgu ühendades lahti enam lukust. täitsa kinni on. vanadel tbredidel ja bartonitel oli kõigil kordaja lahti ja mõned emaplaadid avasid lahtise kordajaga prosedel olenevalt prosest kordajaid üle 12,5 või allapoole seda. ja see ei olene chipsetist vaid sellest, kas socketi sees on vastavad toimingud juba teostatud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 10:58:46 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta...


ma näen jah, et sa pihta ei saa icon_biggrin.gif
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 19:07:32 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
tomz kirjutas:
teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx

10. nov traks andis ju lingi OC foorumisse.
Aga ega seal seda juttu ka vähe ei ole icon_razz.gif

kasulik link. tnx.

kuid ikkagi, nagu tb'dil on parim juihb, kas on ka bartonil mõni eelistatav?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 25.11.2003 22:12:55 vasta tsitaadiga

Nu kuidagi ei taha üle 2255 minna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2003 22:26:14 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
[veix] kirjutas:
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta...


ma näen jah, et sa pihta ei saa icon_biggrin.gif
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga.


heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures kus mälu on sünkis prosega ehk siis 486mhz. tegu samsungi pc3200 pulgaga.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2003 08:27:03 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures


piiriks võib ta ju olla aga kõik seda piiri ei saavuta!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=65246

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2003 17:22:52 vasta tsitaadiga

täna katsetasin veidi:
2.3G(11.5*200), vcore 1.725, prime95 oli stabiilne thumbs_up.gif
2.4G(12x200) vcore 1.775, pcmark jooksis kenasti aga prime95 jooksis kohe kokku
2.5G(12.5*200) vcore 1.850, pilt tuli ette, aga ennem winni jõudmist tegi restardi

prose on AQXEA 0330

_________________
Et oleks raskem!


viimati muutis Zoig 27.11.2003 18:57:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2003 20:38:21 vasta tsitaadiga

Ma siis ostsin kah Barton2500+ praegu jk'ib 2292MHz stabiilselt FalconRock2 temp full loadis 52kraadi ja idle on 37kraadi.
FSB/d ei saa panna head ainult. peab Nforce2 ema ostma.
Aga suht rahul olen. Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2003 20:43:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma siis ostsin kah Barton2500+ praegu jk'ib 2292MHz stabiilselt FalconRock2 temp full loadis 52kraadi ja idle on 37kraadi.
FSB/d ei saa panna head ainult. peab Nforce2 ema ostma.
Aga suht rahul olen. Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2.


sul kordaja lahti?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2003 20:55:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2.


arvad? ma eile testisin ja suurt midagi kasu ei olnud dual channel modest.
3DM2K1 andis 50p juurde. SETI polnud mingit kasvu märgata nagu ka mängudes. (NFSU, SoF2)

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 27.11.2003 00:52:23 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Nu kirjutas:
[veix] kirjutas:
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta...


ma näen jah, et sa pihta ei saa icon_biggrin.gif
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga.


heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures kus mälu on sünkis prosega ehk siis 486mhz. tegu samsungi pc3200 pulgaga.

See fsb oleneb siiski emaplaadist endast, mitte nf 2 st. Mul ei tõuse üle 220 mhz i mitte kuidagi. 215 on veel täiesti stabiilne, kuid 219 on viimane piir, millega ilusti wini sain.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 27.11.2003 00:55:47 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2.


arvad? ma eile testisin ja suurt midagi kasu ei olnud dual channel modest.
3DM2K1 andis 50p juurde. SETI polnud mingit kasvu märgata nagu ka mängudes. (NFSU, SoF2)

Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 27.11.2003 01:10:19 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta.

Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 09:18:30 vasta tsitaadiga

nojah, ega ise ei lülitagi. emaplaat ise lülitab seda sisse kui panin 2 mälu, siis
boot screenil oli kiri DDR 200mhz dual channel või midagi taolist

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 27.11.2003 16:36:48 vasta tsitaadiga

mul siis AQYFA 0340mpmm ja kordajad lahti(kuigi sellel pidid lukus olema) töötab 11x200 ja 1.7V 3200+
full temp 54 ja idle 48-49,W4
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 27.11.2003 18:43:26 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
ipruul kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta.

Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single.

Huvitav ... mul vastupidi, et 2 ja 3 on täis siis dual aga kui teistmoodi siis ei ole dual icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 18:48:51 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
Dumb(_;_) kirjutas:
ipruul kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta.

Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single.

Huvitav ... mul vastupidi, et 2 ja 3 on täis siis dual aga kui teistmoodi siis ei ole dual icon_wink.gif


eri plaatidel võivad pesad olla eri tähistusega..... 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 19:26:35 vasta tsitaadiga

epoxi puhul:
http://www.motherboardfaqs.com/article.php?23.255
kerige alla.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 22:31:26 vasta tsitaadiga

Hmm, mul max, mille peal nõustus jooksma oli 11X200 1,7V kui panin kordaja juba 11,5 peale ei nõustunud win üles tulema, siis keerasin volte juure, ag see ka ei aidand, milles probleem?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 22:37:06 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Hmm, mul max, mille peal nõustus jooksma oli 11X200 1,7V kui panin kordaja juba 11,5 peale ei nõustunud win üles tulema, siis keerasin volte juure, ag see ka ei aidand, milles probleem?

kordajad lukus? kui ülesse ei tule siis muud probleemi küll olla ei tohiks...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 22:54:00 vasta tsitaadiga

Kordajad on lahti... aga win teatab, et mingi riistavaline viga ja "edasiste kahjustuste vältimiseks win sulges end..." ma ei kujuta ette, muidu kõik töötab, aga litsalt win ei võta end üles. Ise kahtlustan ka et äkki lihtsalt ei anna toitekas küllalt volte talle, kuid krt seda teab.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 22:56:35 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Kordajad on lahti... aga win teatab, et mingi riistavaline viga ja "edasiste kahjustuste vältimiseks win sulges end..." ma ei kujuta ette, muidu kõik töötab, aga litsalt win ei võta end üles. Ise kahtlustan ka et äkki lihtsalt ei anna toitekas küllalt volte talle, kuid krt seda teab.


näiteks 10, 9 ja teised kordajad töötavad ilusti? kui töötavad siis on lihtsalt kas s*tt prose ja asi ei peagi rohkem klokkuma või siis on s*tt prose mis klokkuks ka natuke kõrgemale aga seda vaid mingi "killer" pingega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2003 23:45:53 vasta tsitaadiga

Hmmmm, ma kardan ikka, et toiteka söö näiteks vana toitekaga ei last üldse klokkida, siis tuli see 300W, millega nüüd sain 2200 kätte, eks ma proovi mõne kõvema toitekaga ka ära ja siis ütlen mis välja tuleb
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 28.11.2003 10:30:15 vasta tsitaadiga

Niih mul nüüd üks küssa.
Sain oma bartoniga kätte 2324 MHz (166x14).
Selleks pidin core tõstma 2 voldini icon_eek.gif - kui tappev see prosele on icon_question.gif
Ja chipseti 1,6'lt 1,7'le voldini - kui tappev seegi on?
Ühesõnaga teab keegi mis on see piir, et prosse elaks ikkagi mõne aasta sellise pinge juures icon_question.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2003 11:39:00 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
Selleks pidin core tõstma 2 voldini icon_eek.gif - kui tappev see prosele on icon_question.gif
Ja chipseti 1,6'lt 1,7'le voldini - kui tappev seegi on?


prose 2volti pidevalt on palju kui just mingit kick-ass chill vesijahutust pole
vdd 1.7 pole hullu midagi, ise soovitaks ainult pasta olukord üle vaadata chipseti cooleri all

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 28.11.2003 11:43:23 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:

prose 2volti pidevalt on palju kui just mingit kick-ass chill vesijahutust pole


Mul full loadis on 58C ja kuuleriks on Aero Lite7+ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2003 11:46:00 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
Mul full loadis on 58C ja kuuleriks on Aero Lite7+ icon_biggrin.gif


ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad? icon_razz1.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 28.11.2003 13:36:54 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad? icon_razz1.gif


2h CPU Burn ja muidu 24/7 Seti
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.12.2003 00:54:55 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
pl1600 kirjutas:
ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad? icon_razz1.gif


2h CPU Burn ja muidu 24/7 Seti

Seda nüüd küll, kuid kui see temp sul nii suur on, siis Full loadi saavutamiseks su prose "lõhkeb" icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 02.12.2003 13:59:00 vasta tsitaadiga

vadjumiin lõhkeb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 03.12.2003 15:58:54 vasta tsitaadiga

H4CK3R kirjutas:
vadjumiin lõhkeb?

Eh, ma sain ennem valesti aru, sry icon_biggrin.gif Mai misteik
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 04.12.2003 16:01:14 vasta tsitaadiga

Asus A7N8X Deluxe (rev2.0) on the nVidia nForce II chipset ja amd barton 2500+ ja jooxseb @ 3200 2,2 GHz deafult voltaga aga kamm selles et kui jooxsis tavalisel kiirusel @ ~1,8 GHz siis temp oli mingi 60 (kaan oli peal) aga clokides on kaan arvutil maas,aga temp on pysivalt mingi 55 ja kus juures bioses naitab soojusex see 55 kraadi aga asuse sowtware plaadi peal proge naitab soojusex 45 et kumb nagu valetab? voi peaks endale lihtsatlt uue cooleri peale ostma ? praegune on @ ~ 4800 rpm
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 09:12:00 vasta tsitaadiga

Õnnestus leida k-"kohast" 0329 Barton. Kordajad ilusasti lahti ja 16x138 pole def. pingega probleem 8)
Paraku on Barton märkasa "kuumem" tükk kui T-bred, isegi madalama pinge juures, hoolimata sellest et
tal core on suurem. Ahjaa, Barton viis ka mu 300W Codegen'i toiteka parematele jahimaadele, peale
väikest OC (pinge 1,85 V ja 2,4 GHz) icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2003 10:01:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ahjaa, Barton viis ka mu 300W Codegen'i toiteka parematele jahimaadele, peale
väikest OC (pinge 1,85 V ja 2,4 GHz)



mulle tundub juba koomiline, kuidas need Codeka juustud klokkimise all järjest otsi annavad. 300W my ass, muig icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 11:25:28 vasta tsitaadiga

minu oma pole veel üles ütelnud, kuigi klokitud ikka on. samuti 1,85 ja 2,45GHz
kuigi mõte juba tiirleb vähe võimsama soetamise ümber

Le Inc, said sa ikka uue prose (oli neid seal veel?).
29nädal tunndub nagu kahtlane nac, sest kui ma ise
mitu nädalat tagasi omale otsisin, siis neid polnud.
Ja loogiline oleks, et uus partii toodaks 4x nädala oma.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 12:13:36 vasta tsitaadiga

Oli kas 0328 või 0329 ... hiljem võin täpsema steppingu öelda. Njah, olid väljas kõik 0340 ja hiljem prosed, aga
pääle pikka tuhnimist leidsime ühe üles! See oli sealsest partiist viimane. Veel oli XP 2200. Ehk on veel vitriini
taga. Käisin Tartu Raatuse osakonnas, samas tasuks tsekkida ka Akadeemia osakonda icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2003 13:24:54 vasta tsitaadiga

hilisemate nädalatega prosed klokkuvad jälle meibi paremini, kuigi FSB-d ei saa päris 240 kanti ajada. mõnedel ei lähe need avatud kordajaga bartonid def. voltidelgi 3200+'ks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 14:11:35 vasta tsitaadiga

Prose ise: AQXEA 0328MPM
Ostsin 400 W Codegeni asemele, see on võimeline andma pidevalt 240 W (vist oli).
Def. pingega läheb ilusti 2218 MHz.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:19:20 vasta tsitaadiga

Ma sain maksimumiks

www.hot.ee/platoonsgtelias/untitled3.JPG

Tegelt vist mingi 2470MHz sain kah aga see kehvema FSB-ga

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 08.12.2003 16:33:26 Re: XP 2500+ Barton Overcloking vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Et siis omandasin eile endale sellise isendi ja j2tkaks seda prosede clockitavus teemat nagu kunagi muistsel aal tbred b teemas seda tehti!

Soovitavalt koguda siia k6ik andmed, mida keegi oma barton 2500+'ist v2lja on pigistanud ja mis stepinguga on t2psemalt tegu, et oleks tulevikus ostjatel kergem otsustada, millist bartonit siis ikkagi t2pselt soetada!

Endal m6llab nüüd masinas siis sellise stepinguga barton: AXDA2500DKV4D 9231737280133 AQXEA0324TPKW.

default voldiga l2hevad kellad 2200 mhzini, mis teeb prosest 3200+ edasi klokkides peab juba natuke pinget lisama.

2200 mhzi peal tegin ka paar testi:

Sisoft Sandra 2003

cpu arithmetic benc: dhrystone: 8108 ja whetstone: 3316
cpu multimedia benc: integer: 11761 ja float 12888

PC Mark 2002

cpu: 6526

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1418050

3d Mark 2001se

12700 punkti (profiilis oleva kaardiga ja kelladega 250/250 @ 280/280)

Praegu pole eriliselt veel viimast piiri otsima hakanud, küll talvel saab ka see leitud!

Muidu kui r22kida kraadidest, siis jahutab mu volcano 7 low p88retel(2600rpm) koost88s enermaxi 120 x 120mm vendiga l2bi korpuse(1300rpm) + veel vana codegeni toiteka 80 x 80mm vendi v2lja puhumisel 40 kraadi ringis nii idle kui full loadi ajal! Toa temp on hetkel 27 kraadi ja kellad 2200 mhzi(12.5 x 176).

Niisiis postitage siia oma bartoniga saavutatud tulemused ja n2iteks nipid, kuidas tempi alla saab jne icon_razz.gif


Samas pole see 3d margi punktisumma midagi nii suur! Ise sain oma 2,4 /512mb/gf4 ti 4600 12003 punkti) See oli algselt kuid hetkel mingi kala ja üle 10 kilo ei saa


viimati muutis Car_Stealer 08.12.2003 17:15:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.