|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.11.2003 23:25:20
|
|
|
| teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
24.11.2003 23:32:57
|
|
|
sama siin väga pikk teema,
aga kui see kellelegi pahameelt ei tee siis kerge abi oleks hea,et :
Nagu paljudel siit on ka mul emaplaat nüüd Abit NF7-s ja proseks ikka Barton 2500+
revision 2 ega polnud mul mingi probleem panna see jooksma 3200+ peal....
Kuid mis on nagu see kõike stabiilsem clock...
MIs voldid mis pinge mis kordajad...
Kui keegi mulle teeks korraliku kokkuvõtte siis oleks kena
muide endal veel cooleriks Coolermasteri aero lite 7
aitäh
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
24.11.2003 23:45:54
|
|
|
| heh, ega's seda ei saa sulle ju öelda konkreetselt, mis mhz peale see kõige paremini käib. ise proovi, mängid FSB, kordaja ja voltidega. oleneb ju vastavast isendist ning jahutusest ka, palju see sul läheb
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
24.11.2003 23:48:59
|
|
|
Aga mitmed [ nii palju kui m,a siin ühe silmaga teemat jälginud olen] on maininud, et nii väga hea ja ni istabiilne ja sisi mõnedel ,et ei nii ei saa jooksis kinni ja mõned jamad...
NT kui just selel emplaadi omanikud osad viitsiksid kirjtua kuidas neil hetkel?
just see, et pole ennem vöga proovinud ja täpselt ,et tea kuidas mis vahekorras/suhtes neid kõiki tõsta
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
24.11.2003 23:50:14
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx |
10. nov traks andis ju lingi OC foorumisse.
Aga ega seal seda juttu ka vähe ei ole
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
25.11.2003 01:05:40
|
|
|
irw kus jahutaxe ühte teemat.
Aga noh kui hää siis hää
No kui Bartonid on nüüd lukus siis hinnad tõusevad
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
25.11.2003 01:14:36
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
sama siin väga pikk teema,
aga kui see kellelegi pahameelt ei tee siis kerge abi oleks hea,et :
Nagu paljudel siit on ka mul emaplaat nüüd Abit NF7-s ja proseks ikka Barton 2500+
revision 2 ega polnud mul mingi probleem panna see jooksma 3200+ peal....
Kuid mis on nagu see kõike stabiilsem clock...
MIs voldid mis pinge mis kordajad...
Kui keegi mulle teeks korraliku kokkuvõtte siis oleks kena
muide endal veel cooleriks Coolermasteri aero lite 7
aitäh  |
Nu kui sul nüüd 3200+ siis ju norm. Mida veel tahta?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.11.2003 02:59:47
|
|
|
| Stable 2500mhz 24x7 näiteks oleks tahta !
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.11.2003 08:38:10
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx |
Sul on ju NF2 plaat, siis ei pea eriti nende lukus kordajate pärast muretsema.
11x200 ja 3200+ olemas. Seda peaks iga eksemplar kannatama, veel default pinge juures.
Edasi sõltub juba nb ja konkreetse prose suutlikusest.
Pinget lisades 2,4GHz (11x220) ei tohiks ka probleem olla.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
25.11.2003 10:04:13
|
|
|
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus. IMO kt333 suutis ka lukustamata xp2500+ prosel kordajat muuta(nagu nf2) aga mispärast nüüd see nf2 uusi lukustatud duronite ja xp-de kordajaid peaks suutma muuta ? Ma ei saa peris pihta...
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.11.2003 10:21:47
|
|
|
| sest neid uusi bartoneid ei saa sildasid ega jalgu ühendades lahti enam lukust. täitsa kinni on. vanadel tbredidel ja bartonitel oli kõigil kordaja lahti ja mõned emaplaadid avasid lahtise kordajaga prosedel olenevalt prosest kordajaid üle 12,5 või allapoole seda. ja see ei olene chipsetist vaid sellest, kas socketi sees on vastavad toimingud juba teostatud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.11.2003 10:58:46
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta... |
ma näen jah, et sa pihta ei saa
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.11.2003 19:07:32
|
|
|
| Dumb(_;_) kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| teema on pikk ja lai... viitsib keegi öelda, millise markeeringuga (ndal jne) on parimad ja millised need lukus on? tnx |
10. nov traks andis ju lingi OC foorumisse.
Aga ega seal seda juttu ka vähe ei ole  |
kasulik link. tnx.
kuid ikkagi, nagu tb'dil on parim juihb, kas on ka bartonil mõni eelistatav?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
25.11.2003 22:12:55
|
|
|
Nu kuidagi ei taha üle 2255 minna
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.11.2003 22:26:14
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta... |
ma näen jah, et sa pihta ei saa
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga. |
heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures kus mälu on sünkis prosega ehk siis 486mhz. tegu samsungi pc3200 pulgaga.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
26.11.2003 08:27:03
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures |
piiriks võib ta ju olla aga kõik seda piiri ei saavuta!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=65246
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
26.11.2003 17:22:52
|
|
|
täna katsetasin veidi:
2.3G(11.5*200), vcore 1.725, prime95 oli stabiilne
2.4G(12x200) vcore 1.775, pcmark jooksis kenasti aga prime95 jooksis kohe kokku
2.5G(12.5*200) vcore 1.850, pilt tuli ette, aga ennem winni jõudmist tegi restardi
prose on AQXEA 0330
_________________ Et oleks raskem!
viimati muutis Zoig 27.11.2003 18:57:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.11.2003 20:38:21
|
|
|
Ma siis ostsin kah Barton2500+ praegu jk'ib 2292MHz stabiilselt FalconRock2 temp full loadis 52kraadi ja idle on 37kraadi.
FSB/d ei saa panna head ainult. peab Nforce2 ema ostma.
Aga suht rahul olen. Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.11.2003 20:43:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma siis ostsin kah Barton2500+ praegu jk'ib 2292MHz stabiilselt FalconRock2 temp full loadis 52kraadi ja idle on 37kraadi.
FSB/d ei saa panna head ainult. peab Nforce2 ema ostma.
Aga suht rahul olen. Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2. |
sul kordaja lahti?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
26.11.2003 20:55:21
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2. |
arvad? ma eile testisin ja suurt midagi kasu ei olnud dual channel modest.
3DM2K1 andis 50p juurde. SETI polnud mingit kasvu märgata nagu ka mängudes. (NFSU, SoF2)
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
27.11.2003 00:52:23
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
Nu, ot ot... Nu kui lukus on siis on lukus........................
................Ma ei saa peris pihta... |
ma näen jah, et sa pihta ei saa
Point on selles, et NF2 saad fsb´d tõsta niipalju, et prose max MHz saavutada.
nagu ma ka näite tõin 11x200 (11 - xp2500 kordaja) on tavaline ja peaaegu alati saavutatav.
edasi vastavalt niipalju kui nb kannatab. 220 ei tohiks ka uuematel probleem olla.
seega 11x220=2400 mis on juba ligilähedane prose üldise maksimumiga. |
heh, nf2 mobode FSB piiriks 240-245mhz. vähemalt minu oma toiminud 243mhz juures kus mälu on sünkis prosega ehk siis 486mhz. tegu samsungi pc3200 pulgaga. |
See fsb oleneb siiski emaplaadist endast, mitte nf 2 st. Mul ei tõuse üle 220 mhz i mitte kuidagi. 215 on veel täiesti stabiilne, kuid 219 on viimane piir, millega ilusti wini sain.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
27.11.2003 00:55:47
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Vaja vaid [hte 256bulka juurde ja nforce2. |
arvad? ma eile testisin ja suurt midagi kasu ei olnud dual channel modest.
3DM2K1 andis 50p juurde. SETI polnud mingit kasvu märgata nagu ka mängudes. (NFSU, SoF2) |
Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
27.11.2003 01:10:19
|
|
|
| ipruul kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta. |
Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.11.2003 09:18:30
|
|
|
nojah, ega ise ei lülitagi. emaplaat ise lülitab seda sisse kui panin 2 mälu, siis
boot screenil oli kiri DDR 200mhz dual channel või midagi taolist
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
27.11.2003 16:36:48
|
|
|
mul siis AQYFA 0340mpmm ja kordajad lahti(kuigi sellel pidid lukus olema) töötab 11x200 ja 1.7V 3200+
full temp 54 ja idle 48-49,W4
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
27.11.2003 18:43:26
|
|
|
| Dumb(_;_) kirjutas: |
| ipruul kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta. |
Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single. |
Huvitav ... mul vastupidi, et 2 ja 3 on täis siis dual aga kui teistmoodi siis ei ole dual
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
27.11.2003 18:48:51
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
| Dumb(_;_) kirjutas: |
| ipruul kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et kust sa seda dual-channelit välja lülitad. Abit nf 7 me bioeses ei olnud küll ühtegi taolist kohta. |
Dual on mälu, kui täis on pesad 1 ja 2 või 1 ja 3. Kui paned 2 ja 3, ongi Single. |
Huvitav ... mul vastupidi, et 2 ja 3 on täis siis dual aga kui teistmoodi siis ei ole dual  |
eri plaatidel võivad pesad olla eri tähistusega..... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2003 22:31:26
|
|
|
| Hmm, mul max, mille peal nõustus jooksma oli 11X200 1,7V kui panin kordaja juba 11,5 peale ei nõustunud win üles tulema, siis keerasin volte juure, ag see ka ei aidand, milles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.11.2003 22:37:06
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
| Hmm, mul max, mille peal nõustus jooksma oli 11X200 1,7V kui panin kordaja juba 11,5 peale ei nõustunud win üles tulema, siis keerasin volte juure, ag see ka ei aidand, milles probleem? |
kordajad lukus? kui ülesse ei tule siis muud probleemi küll olla ei tohiks...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2003 22:54:00
|
|
|
| Kordajad on lahti... aga win teatab, et mingi riistavaline viga ja "edasiste kahjustuste vältimiseks win sulges end..." ma ei kujuta ette, muidu kõik töötab, aga litsalt win ei võta end üles. Ise kahtlustan ka et äkki lihtsalt ei anna toitekas küllalt volte talle, kuid krt seda teab.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.11.2003 22:56:35
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
| Kordajad on lahti... aga win teatab, et mingi riistavaline viga ja "edasiste kahjustuste vältimiseks win sulges end..." ma ei kujuta ette, muidu kõik töötab, aga litsalt win ei võta end üles. Ise kahtlustan ka et äkki lihtsalt ei anna toitekas küllalt volte talle, kuid krt seda teab. |
näiteks 10, 9 ja teised kordajad töötavad ilusti? kui töötavad siis on lihtsalt kas s*tt prose ja asi ei peagi rohkem klokkuma või siis on s*tt prose mis klokkuks ka natuke kõrgemale aga seda vaid mingi "killer" pingega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2003 23:45:53
|
|
|
| Hmmmm, ma kardan ikka, et toiteka söö näiteks vana toitekaga ei last üldse klokkida, siis tuli see 300W, millega nüüd sain 2200 kätte, eks ma proovi mõne kõvema toitekaga ka ära ja siis ütlen mis välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.11.2003 10:30:15
|
|
|
Niih mul nüüd üks küssa.
Sain oma bartoniga kätte 2324 MHz (166x14).
Selleks pidin core tõstma 2 voldini - kui tappev see prosele on
Ja chipseti 1,6'lt 1,7'le voldini - kui tappev seegi on?
Ühesõnaga teab keegi mis on see piir, et prosse elaks ikkagi mõne aasta sellise pinge juures
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
28.11.2003 11:39:00
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
Selleks pidin core tõstma 2 voldini - kui tappev see prosele on
Ja chipseti 1,6'lt 1,7'le voldini - kui tappev seegi on? |
prose 2volti pidevalt on palju kui just mingit kick-ass chill vesijahutust pole
vdd 1.7 pole hullu midagi, ise soovitaks ainult pasta olukord üle vaadata chipseti cooleri all
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.11.2003 11:43:23
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
prose 2volti pidevalt on palju kui just mingit kick-ass chill vesijahutust pole |
Mul full loadis on 58C ja kuuleriks on Aero Lite7+
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
28.11.2003 11:46:00
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
Mul full loadis on 58C ja kuuleriks on Aero Lite7+  |
ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad?
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.11.2003 13:36:54
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad?  |
2h CPU Burn ja muidu 24/7 Seti
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
01.12.2003 00:54:55
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
| pl1600 kirjutas: |
ma hakkan ka nüüd nigu traks, et mis moodi sa oma full loadi saavutad?  |
2h CPU Burn ja muidu 24/7 Seti |
Seda nüüd küll, kuid kui see temp sul nii suur on, siis Full loadi saavutamiseks su prose "lõhkeb"
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
02.12.2003 13:59:00
|
|
|
| vadjumiin lõhkeb?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
03.12.2003 15:58:54
|
|
|
| H4CK3R kirjutas: |
| vadjumiin lõhkeb? |
Eh, ma sain ennem valesti aru, sry Mai misteik
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
04.12.2003 16:01:14
|
|
|
Asus A7N8X Deluxe (rev2.0) on the nVidia nForce II chipset ja amd barton 2500+ ja jooxseb @ 3200 2,2 GHz deafult voltaga aga kamm selles et kui jooxsis tavalisel kiirusel @ ~1,8 GHz siis temp oli mingi 60 (kaan oli peal) aga clokides on kaan arvutil maas,aga temp on pysivalt mingi 55 ja kus juures bioses naitab soojusex see 55 kraadi aga asuse sowtware plaadi peal proge naitab soojusex 45 et kumb nagu valetab? voi peaks endale lihtsatlt uue cooleri peale ostma ? praegune on @ ~ 4800 rpm
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2003 09:12:00
|
|
|
Õnnestus leida k-"kohast" 0329 Barton. Kordajad ilusasti lahti ja 16x138 pole def. pingega probleem 8)
Paraku on Barton märkasa "kuumem" tükk kui T-bred, isegi madalama pinge juures, hoolimata sellest et
tal core on suurem. Ahjaa, Barton viis ka mu 300W Codegen'i toiteka parematele jahimaadele, peale
väikest OC (pinge 1,85 V ja 2,4 GHz)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2003 10:01:03
|
|
|
| tsitaat: |
Ahjaa, Barton viis ka mu 300W Codegen'i toiteka parematele jahimaadele, peale
väikest OC (pinge 1,85 V ja 2,4 GHz)
|
mulle tundub juba koomiline, kuidas need Codeka juustud klokkimise all järjest otsi annavad. 300W my ass, muig
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
08.12.2003 11:25:28
|
|
|
minu oma pole veel üles ütelnud, kuigi klokitud ikka on. samuti 1,85 ja 2,45GHz
kuigi mõte juba tiirleb vähe võimsama soetamise ümber
Le Inc, said sa ikka uue prose (oli neid seal veel?).
29nädal tunndub nagu kahtlane nac, sest kui ma ise
mitu nädalat tagasi omale otsisin, siis neid polnud.
Ja loogiline oleks, et uus partii toodaks 4x nädala oma.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2003 12:13:36
|
|
|
Oli kas 0328 või 0329 ... hiljem võin täpsema steppingu öelda. Njah, olid väljas kõik 0340 ja hiljem prosed, aga
pääle pikka tuhnimist leidsime ühe üles! See oli sealsest partiist viimane. Veel oli XP 2200. Ehk on veel vitriini
taga. Käisin Tartu Raatuse osakonnas, samas tasuks tsekkida ka Akadeemia osakonda
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2003 13:24:54
|
|
|
| hilisemate nädalatega prosed klokkuvad jälle meibi paremini, kuigi FSB-d ei saa päris 240 kanti ajada. mõnedel ei lähe need avatud kordajaga bartonid def. voltidelgi 3200+'ks.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2003 14:11:35
|
|
|
Prose ise: AQXEA 0328MPM
Ostsin 400 W Codegeni asemele, see on võimeline andma pidevalt 240 W (vist oli).
Def. pingega läheb ilusti 2218 MHz.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Car_Stealer
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
08.12.2003 16:33:26
Re: XP 2500+ Barton Overcloking |
|
|
| voltc kirjutas: |
Et siis omandasin eile endale sellise isendi ja j2tkaks seda prosede clockitavus teemat nagu kunagi muistsel aal tbred b teemas seda tehti!
Soovitavalt koguda siia k6ik andmed, mida keegi oma barton 2500+'ist v2lja on pigistanud ja mis stepinguga on t2psemalt tegu, et oleks tulevikus ostjatel kergem otsustada, millist bartonit siis ikkagi t2pselt soetada!
Endal m6llab nüüd masinas siis sellise stepinguga barton: AXDA2500DKV4D 9231737280133 AQXEA0324TPKW.
default voldiga l2hevad kellad 2200 mhzini, mis teeb prosest 3200+ edasi klokkides peab juba natuke pinget lisama.
2200 mhzi peal tegin ka paar testi:
Sisoft Sandra 2003
cpu arithmetic benc: dhrystone: 8108 ja whetstone: 3316
cpu multimedia benc: integer: 11761 ja float 12888
PC Mark 2002
cpu: 6526
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1418050
3d Mark 2001se
12700 punkti (profiilis oleva kaardiga ja kelladega 250/250 @ 280/280)
Praegu pole eriliselt veel viimast piiri otsima hakanud, küll talvel saab ka see leitud!
Muidu kui r22kida kraadidest, siis jahutab mu volcano 7 low p88retel(2600rpm) koost88s enermaxi 120 x 120mm vendiga l2bi korpuse(1300rpm) + veel vana codegeni toiteka 80 x 80mm vendi v2lja puhumisel 40 kraadi ringis nii idle kui full loadi ajal! Toa temp on hetkel 27 kraadi ja kellad 2200 mhzi(12.5 x 176).
Niisiis postitage siia oma bartoniga saavutatud tulemused ja n2iteks nipid, kuidas tempi alla saab jne  |
Samas pole see 3d margi punktisumma midagi nii suur! Ise sain oma 2,4 /512mb/gf4 ti 4600 12003 punkti) See oli algselt kuid hetkel mingi kala ja üle 10 kilo ei saa
viimati muutis Car_Stealer 08.12.2003 17:15:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|