|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.03.2011 13:37:16
|
|
|
chesm6mmi, no sry, tegemist on siiski häkkimisige ja sellise tegevuse jaoks ei olegi kunagi mugavat keskteed, see tegevus on ALATI seotud vähemalt mingi minimaalse riskiga. Sa kas teed endale kogu värgi selgkes ja tead, mida teed või usaldad mõnd õpetust ja sõrmed risti, silmad kinni loodad, et asi õnneks läheks. Üldiselt, kui järgid tähelepanelikult juhiseid, mida enamik juba enne sind järginud, siis on totaalselt ämbrisse astumise võimalus üsna kaduvväike ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.03.2011 13:54:20
|
|
|
chesm6mmi, kirvereegel on - stock ROM on see, mis on kõige stabiilsem, kindlam, testitum. Kõik muud on rohkem või vähem "agadega" - rohkem võimalusi, rohkem bugisid. Mis on ka arusaadav ning loogiline.
Lordlesta õpetus on väga hea ning detailne, sellest täpsemaks minna on keeruline. Sisuliselt saaks selle veel lihtsamaks teha kui keegi viitsib skriptid valmis teha, et kasutajad saaksid vaid ühe faili käivitamisega kõik ära teha. Ma tegelikult natuke imestan, et seda pole ära tehtud aga ju pole siis piisavalt nõudlust. Eks see linuxi võlu ja valu ole - väga paindlik ja võimalusterohke maailm, mis esitab kasutajale omad nõudmised - nimelt pead ise langetama otsuseid ja valikuid tegema. Kui valikute tegemine pole mugav siis stock ROM on sulle. Või siis mõni teine telefon/tootja...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
30.03.2011 16:22:55
|
|
|
Kui hirm on suur, siis võin ise soovitud rom'i peale lasta kui satute Tallinna mulle sobival ajal või siis saate postiga saata kui Tartust kedagi ei leia.Flash'imine on tehtud ääretult ohutuks nii, et Android OS ja Recovery töötavad eraldi.ZTE'l on ka algselt Recovery peal aga see töötab vast vastava seadme külgeühendamisel.Võin ka läbi Skype'i step-by-step su läbi viia.
PS:Läbi Recovery saab ikkagi ühendust arvutiga läbi USB ning seetõttu saab uue rom'i tirida isegi siis kui Android on kutu ja rom'i ega backup'i pole tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2011 16:31:57
|
|
|
Pull värk: täna pani mu Blade ROM lambist saba.
Lülitasin telefoni välja (korralikult Power off nupust), pani SIM'i korraks teise telefoni, panin SIM'i Blade tagasi ja enam üles ei tulnud.
Istus bootloaderis kinni ja kõik.
Lasin Clockworkmodiga vana backupi peale ja toimib jälle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
30.03.2011 16:35:28
|
|
|
vortex, mul 2x juba nii olnud
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
30.03.2011 17:20:16
|
|
|
| Huvitav...Mis rom'idega teil nii juhtunud on?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
30.03.2011 17:30:23
|
|
|
ninzor, ma ei tea mis mul alguses oli, aga nüüd nädal tagasi oli CM7'ga. Lasin järjest programme peale ning pärast restarti enam pole tööle hakanud.
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2011 18:00:20
|
|
|
| Modaco r12 mul.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
30.03.2011 20:45:19
|
|
|
Kas CM7 RC3 installimiseks tuleks upgradeda ClockworkMod 2.5.1.8 mõne uuema versiooni peale või kärab see vana ka?
Uuendamise käigus tekkis segadus kas ma pean "recovery-clockwork-3.0.1.4-blade-update_signed.zip" failiga midagi tegema või teen Recovery Manageris lihtsalt Install Recovery ja valin "recovery-clockwork-3.0.1.4-blade.img"?
Ja viimane küsimus:
Format the system, data & cache partitions of your device.
Perform a factory reset. |
Factory reseti leidsin Recovery Managerist üles aga kuidas formatti tehakse ja kas seda on üldse vaja?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2011 20:55:08
|
|
|
Kuna mul juba päris alguses Recovery Manager ei toiminud siis olen kõik edaspidised asjad Clockworkmod Recovery kaudu käsitsi teinud.
Uuemad ROM´d kasutavad uuemat tüüpi scripte ja vajavad seega ka uuemat Cloworkmodi.
Mina olen enda oma uuendanud Clokworkmodi enda kaudu: select update from SD card>recovery-clockwork-3.0.1.4-blade-update_signed.zip>reboot
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
30.03.2011 20:56:15
|
|
|
| CM7 installiks võiks Recovery Manageri asemel kasutada ROM manageri, peaks sama töö ja rohkemgi tegema.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
30.03.2011 21:18:55
|
|
|
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?
Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
30.03.2011 22:58:26
|
|
|
| Kohutav theme on sellel CM7-l. Kõik on süsimust, mitte kottigi ei näe. LCD meestele võiks eraldi ROM olla.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
30.03.2011 23:02:50
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Kohutav theme on sellel CM7-l. Kõik on süsimust, mitte kottigi ei näe. LCD meestele võiks eraldi ROM olla. |
1) keera ekraani heledust juurde
2) mine silmaarsti juurde, sest nähtav ja loetav on absoluutselt kõik!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.03.2011 23:10:22
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?
Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata? |
Ebay...
Neid 99.99£ eestisse ei saadeta (pean silmas neid mille müüjaks prepaymania)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tafka
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2006
|
31.03.2011 00:04:06
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?
Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata? |
Mina tellisin UK eBayst. Hind küll tuli koos saatmiskuludega 160.- aga ei kurda. Ainuke miinus oli see, et laadija on UK otsaga aga noh kuna ta töötab 110-230V siis UK jalgade külge EU otsaga juhe pole väga raske joota
Eespool keegi ostis Soomest ka aga kuidas soomlased Eestisse saatmisse suhtuvad ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
31.03.2011 00:07:56
|
|
|
| Tafka kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?
Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata? |
Mina tellisin UK eBayst. Hind küll tuli koos saatmiskuludega 160.- aga ei kurda. Ainuke miinus oli see, et laadija on UK otsaga aga noh kuna ta töötab 110-230V siis UK jalgade külge EU otsaga juhe pole väga raske joota
Eespool keegi ostis Soomest ka aga kuidas soomlased Eestisse saatmisse suhtuvad ei tea. |
Oomipoest saad paari Euroga ülemineku UK to EU http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=ZLA0556A
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
31.03.2011 18:11:54
|
|
|
Toimivad kõik USB laadijad Elagu EU ja euronormid!
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
31.03.2011 18:39:39
|
|
|
Tänud kõigile soovitajatele
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Halls
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2009
|
31.03.2011 18:57:33
|
|
|
| Kas keegi on veel pannud tähele, et kui telefon on laua peal siis menüü "nupp"(ehk nupp ekraanil) ei taha väga toimida? Mille pärast see nii on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
31.03.2011 20:05:25
|
|
|
| Saab seda telefoni saab kasutada arvuti modemina, kui Android 2.1 peal?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
31.03.2011 20:15:04
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Saab seda telefoni saab kasutada arvuti modemina, kui Android 2.1 peal? |
Läbi Wi-Fi kindlasti, kahtlen, et läbi USB kui just mõni eriti vinge app tehtud pole.Android 2.2+ töötab USB tether .
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
31.03.2011 20:16:26
|
|
|
| Market
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
31.03.2011 20:22:58
|
|
|
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
31.03.2011 21:17:45
|
|
|
| rat_013 kirjutas: |
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära  |
Blade olevat tõesti valiv SD kaartide suhtes.
PS:RC4 põhimuudatus (vist ka ainuke) on see, et Android'i stock Wi-Fi hotspot feature on tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
31.03.2011 21:25:22
|
|
|
| rat_013 kirjutas: |
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära  |
Ordis müüdav 16GB Apacher class4 töötab
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
31.03.2011 23:44:25
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| rat_013 kirjutas: |
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära  |
Ordis müüdav 16GB Apacher class4 töötab  |
Kurjam, ostsin miski Kingstoni 8GB Class4 ja no mitte midagi.. SonyEricssonis toimib niikui kulda.. Homme võtan tööle kaasa ja proovin mõnes läpparis kaardilugejaga veel formattida vms..
-e-
| Alo.Ko kirjutas: |
| Kingston 8GB ei toiminud. |
Ehhhhh, okei.. Uuesti shoppama siis...
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nux
HV kasutaja
liitunud: 15.07.2004
|
01.04.2011 08:04:19
|
|
|
Sain lõpuks läbi pika õppimise ja punniminse 2.2 Froyo R12 peale.
Igavest äge, kiire ja korralikud võimalused aga tekkis suur mure.
Nimelt ei lae enam Marketist Appse alla. Hakkab downloadima aga jääb ainult algusesse ja kõik.
Oskab keegi arvata, et mis tegemata või valesti tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
01.04.2011 12:15:33
|
|
|
Käisin enda telefoni vilkuva ekraaniga garantiis ja selgus, et tüüpviga. Eile tuli sõnum, et hooldustöö on valminud.
Täna esindusse kohale minnes selgus, et ei parandatud asja ära vaid nad peaksid toote välja vahetama.
Nagu teada siis telefoni pole ja pakuti asendustelefoni(SE X8) või lepingu lõpetamist.
Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.04.2011 12:37:26
|
|
|
Soomes olid juba enne otsas kui Eestis
X8 vastu vahetamine on küll hale.
samaväärset telefoni tuleks ikka pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
01.04.2011 12:42:10
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Soomes olid juba enne otsas kui Eestis
X8 vastu vahetamine on küll hale.
samaväärset telefoni tuleks ikka pakkuda. |
Tädike ütles, et SE X8 on ju parem isegi
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanza18
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009
|
01.04.2011 14:07:15
|
|
|
Keegi on oma telefoni kõu ruuteriga tööle saanud?
Axesstel MV400, mitte mingi valemiga ei saa wifit sellega tööle, proovisin ka manuaalselt aga ei midagi.
Samas elioni ruuteri taga ei olnud mingit probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
01.04.2011 15:14:03
|
|
|
| Osad kaardid ei tööta, sest on mingi bug algsetes Qualcomm kiibistikes, mis kiiremaid kaarte aksepteerida ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
01.04.2011 16:53:50
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada? |
Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
01.04.2011 22:54:58
|
|
|
| ninzor kirjutas: |
| Alo.Ko kirjutas: |
| Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada? |
Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom.  |
Seda asja teadsin enne ka, küsisin seetõttu, et elisa soome lehele oli telefon endiselt üleval, aga kuskil ei olnud kirjas, et see otsas on.
Eks peab uue zte Skate'i tulekut ootama siis
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tafka
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2006
|
02.04.2011 00:23:35
|
|
|
Kas keegi on paigaldanud/tööle saanud häälvalimise? Tahaks kiivrikomplektiga häälvalimist kasutada aga miskised Appid mis Marketist leidnud olen, ei anna just väga tulu...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
02.04.2011 12:23:55
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| ninzor kirjutas: |
| Alo.Ko kirjutas: |
| Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada? |
Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom.  |
Seda asja teadsin enne ka, küsisin seetõttu, et elisa soome lehele oli telefon endiselt üleval, aga kuskil ei olnud kirjas, et see otsas on.
Eks peab uue zte Skate'i tulekut ootama siis  |
Soomes on nõudlus nii suur, et kõik telefonid viiakse sinna ja Elisa'l on Eestist po***, sest turg on nii väike.
Ja Eestlased siis toovad omale Soomest...
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.04.2011 12:55:30
|
|
|
| Väga tugevalt kahtlen kas Eesti operaatorid lähitulevikus ZTE telefone võtavad, eriti Elisa...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.04.2011 13:04:45
|
|
|
Põhimõtteliselt ega operaatorid ei peakski ju müüma. Võivad ka teised suvalised poed. iFööne saab küll nii siit kui sealt.
Pane või ise ZTE äri püsti, sest nagu näha, nõudlust on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.04.2011 14:29:44
|
|
|
Light või Light 2?
Light on paras õnnetus ja juba ammu EMT's müügil.
Light 2 on oluliselt mõistlikum tahvel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
02.04.2011 20:12:35
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Light või Light 2?
Light on paras õnnetus ja juba ammu EMT's müügil.
Light 2 on oluliselt mõistlikum tahvel. |
Ma kardan siiski, et tegu on vaid Light'iga.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.04.2011 01:07:22
|
|
|
CM7 RC4 on hea, mobile hotspot toimib
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
03.04.2011 02:37:08
|
|
|
| anubis kirjutas: |
CM7 RC4 on hea, mobile hotspot toimib |
Kukub tagant ära iga kord kui telefon sleep'i läheb.
Ega mõnda rohtu-app'i selle vastu leia?Või on selline probleem ainult minul?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
03.04.2011 23:02:43
|
|
|
Kuisas ma flash player videosid saaks vaadata?
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|