Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 13:37:16 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, no sry, tegemist on siiski häkkimisige ja sellise tegevuse jaoks ei olegi kunagi mugavat keskteed, see tegevus on ALATI seotud vähemalt mingi minimaalse riskiga. Sa kas teed endale kogu värgi selgkes ja tead, mida teed või usaldad mõnd õpetust ja sõrmed risti, silmad kinni loodad, et asi õnneks läheks. Üldiselt, kui järgid tähelepanelikult juhiseid, mida enamik juba enne sind järginud, siis on totaalselt ämbrisse astumise võimalus üsna kaduvväike ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 13:54:20 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, kirvereegel on - stock ROM on see, mis on kõige stabiilsem, kindlam, testitum. Kõik muud on rohkem või vähem "agadega" - rohkem võimalusi, rohkem bugisid. Mis on ka arusaadav ning loogiline.

Lordlesta õpetus on väga hea ning detailne, sellest täpsemaks minna on keeruline. Sisuliselt saaks selle veel lihtsamaks teha kui keegi viitsib skriptid valmis teha, et kasutajad saaksid vaid ühe faili käivitamisega kõik ära teha. Ma tegelikult natuke imestan, et seda pole ära tehtud aga ju pole siis piisavalt nõudlust. Eks see linuxi võlu ja valu ole - väga paindlik ja võimalusterohke maailm, mis esitab kasutajale omad nõudmised - nimelt pead ise langetama otsuseid ja valikuid tegema. Kui valikute tegemine pole mugav siis stock ROM on sulle. Või siis mõni teine telefon/tootja...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 16:22:55 vasta tsitaadiga

Kui hirm on suur, siis võin ise soovitud rom'i peale lasta kui satute Tallinna mulle sobival ajal või siis saate postiga saata kui Tartust kedagi ei leia.Flash'imine on tehtud ääretult ohutuks nii, et Android OS ja Recovery töötavad eraldi.ZTE'l on ka algselt Recovery peal aga see töötab vast vastava seadme külgeühendamisel.Võin ka läbi Skype'i step-by-step su läbi viia.

PS:Läbi Recovery saab ikkagi ühendust arvutiga läbi USB ning seetõttu saab uue rom'i tirida isegi siis kui Android on kutu ja rom'i ega backup'i pole tehtud.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 16:31:57 vasta tsitaadiga

Pull värk: täna pani mu Blade ROM lambist saba.
Lülitasin telefoni välja (korralikult Power off nupust), pani SIM'i korraks teise telefoni, panin SIM'i Blade tagasi ja enam üles ei tulnud.
Istus bootloaderis kinni ja kõik.
Lasin Clockworkmodiga vana backupi peale ja toimib jälle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.03.2011 16:35:28 vasta tsitaadiga

vortex, mul 2x juba nii olnud icon_lol.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 17:20:16 vasta tsitaadiga

Huvitav...Mis rom'idega teil nii juhtunud on?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.03.2011 17:30:23 vasta tsitaadiga

ninzor, ma ei tea mis mul alguses oli, aga nüüd nädal tagasi oli CM7'ga. Lasin järjest programme peale ning pärast restarti enam pole tööle hakanud.
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 18:00:20 vasta tsitaadiga

Modaco r12 mul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 20:45:19 vasta tsitaadiga

Kas CM7 RC3 installimiseks tuleks upgradeda ClockworkMod 2.5.1.8 mõne uuema versiooni peale või kärab see vana ka?
Uuendamise käigus tekkis segadus kas ma pean "recovery-clockwork-3.0.1.4-blade-update_signed.zip" failiga midagi tegema või teen Recovery Manageris lihtsalt Install Recovery ja valin "recovery-clockwork-3.0.1.4-blade.img"?

Ja viimane küsimus:
Format the system, data & cache partitions of your device.
Perform a factory reset.

Factory reseti leidsin Recovery Managerist üles aga kuidas formatti tehakse ja kas seda on üldse vaja?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 20:55:08 vasta tsitaadiga

Kuna mul juba päris alguses Recovery Manager ei toiminud siis olen kõik edaspidised asjad Clockworkmod Recovery kaudu käsitsi teinud.
Uuemad ROM´d kasutavad uuemat tüüpi scripte ja vajavad seega ka uuemat Cloworkmodi.
Mina olen enda oma uuendanud Clokworkmodi enda kaudu: select update from SD card>recovery-clockwork-3.0.1.4-blade-update_signed.zip>reboot
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 20:56:15 vasta tsitaadiga

CM7 installiks võiks Recovery Manageri asemel kasutada ROM manageri, peaks sama töö ja rohkemgi tegema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2011 21:18:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?

Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 22:58:26 vasta tsitaadiga

Kohutav theme on sellel CM7-l. Kõik on süsimust, mitte kottigi ei näe. LCD meestele võiks eraldi ROM olla.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 23:02:50 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kohutav theme on sellel CM7-l. Kõik on süsimust, mitte kottigi ei näe. LCD meestele võiks eraldi ROM olla.


1) keera ekraani heledust juurde
2) mine silmaarsti juurde, sest nähtav ja loetav on absoluutselt kõik!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 23:10:22 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?

Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?

Ebay...

Neid 99.99£ eestisse ei saadeta (pean silmas neid mille müüjaks prepaymania)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 00:04:06 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?

Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?

Mina tellisin UK eBayst. Hind küll tuli koos saatmiskuludega 160.- aga ei kurda. Ainuke miinus oli see, et laadija on UK otsaga aga noh kuna ta töötab 110-230V siis UK jalgade külge EU otsaga juhe pole väga raske joota icon_wink.gif
Eespool keegi ostis Soomest ka aga kuidas soomlased Eestisse saatmisse suhtuvad ei tea.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 31.03.2011 00:07:56 vasta tsitaadiga

Tafka kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?

Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?

Mina tellisin UK eBayst. Hind küll tuli koos saatmiskuludega 160.- aga ei kurda. Ainuke miinus oli see, et laadija on UK otsaga aga noh kuna ta töötab 110-230V siis UK jalgade külge EU otsaga juhe pole väga raske joota icon_wink.gif
Eespool keegi ostis Soomest ka aga kuidas soomlased Eestisse saatmisse suhtuvad ei tea.

Oomipoest saad paari Euroga ülemineku UK to EU http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=ZLA0556A
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 01:45:31 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Kas keegi hiljuti selle kuskilt välismaalt ka tellinud?

Plaanin ise seda teha aga peale inglise Amazoni lehe ei oskagi kuskile vaadata?


Ma ostsin siit http://www.huuto.net/fi/showlist.php3?tits=ZTE+Blade&ccat=509&ncat%5B%&order=B, kas Eesti ka saadavad, pead küsima, mulle toodi ise kohale, samas ei näe põhjust miks nad saatma ei peaks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 18:11:54 vasta tsitaadiga

Toimivad kõik USB laadijad icon_smile.gif Elagu EU ja euronormid!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2011 18:39:39 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile soovitajatele icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 18:57:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel pannud tähele, et kui telefon on laua peal siis menüü "nupp"(ehk nupp ekraanil) ei taha väga toimida? Mille pärast see nii on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 19:30:37 vasta tsitaadiga

CM7 RC4 on väljas.Hõisaa... icon_rolleyes.gif

http://mirror.teamdouche.net/?device=blade
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:05:25 vasta tsitaadiga

Saab seda telefoni saab kasutada arvuti modemina, kui Android 2.1 peal?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:15:04 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Saab seda telefoni saab kasutada arvuti modemina, kui Android 2.1 peal?


Läbi Wi-Fi kindlasti, kahtlen, et läbi USB kui just mõni eriti vinge app tehtud pole.Android 2.2+ töötab USB tether thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:16:26 vasta tsitaadiga

Market
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 31.03.2011 20:22:58 vasta tsitaadiga

Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 21:17:45 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif


Blade olevat tõesti valiv SD kaartide suhtes.

PS:RC4 põhimuudatus (vist ka ainuke) on see, et Android'i stock Wi-Fi hotspot feature on tagasi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 21:25:22 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif
Ordis müüdav 16GB Apacher class4 töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 23:36:39 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif

Kingston 8GB ei toiminud.

Ise ostsin selle 8GB'ise ja toimib:
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/AUSDH8GCL4-RA1/A-DATA-8GB-microSDHC-Card-Class-4-with-1-Adapter-retail-105862


Millega testida oma Androiditelefoni jõudlust?
http://www.am.ee/node/2088
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 31.03.2011 23:44:25 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
rat_013 kirjutas:
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif
Ordis müüdav 16GB Apacher class4 töötab thumbs_up.gif

Kurjam, ostsin miski Kingstoni 8GB Class4 ja no mitte midagi.. SonyEricssonis toimib niikui kulda.. Homme võtan tööle kaasa ja proovin mõnes läpparis kaardilugejaga veel formattida vms..

-e-
Alo.Ko kirjutas:
Kingston 8GB ei toiminud.

Ehhhhh, okei.. Uuesti shoppama siis...

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nux
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 08:04:19 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks läbi pika õppimise ja punniminse 2.2 Froyo R12 peale. icon_razz1.gif
Igavest äge, kiire ja korralikud võimalused aga tekkis suur mure.
Nimelt ei lae enam Marketist Appse alla. Hakkab downloadima aga jääb ainult algusesse ja kõik. icon_neutral.gif
Oskab keegi arvata, et mis tegemata või valesti tehtud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 12:15:33 vasta tsitaadiga

Käisin enda telefoni vilkuva ekraaniga garantiis ja selgus, et tüüpviga. Eile tuli sõnum, et hooldustöö on valminud.
Täna esindusse kohale minnes selgus, et ei parandatud asja ära vaid nad peaksid toote välja vahetama.
Nagu teada siis telefoni pole ja pakuti asendustelefoni(SE X8) või lepingu lõpetamist.
Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 12:37:26 vasta tsitaadiga

Soomes olid juba enne otsas kui Eestis
X8 vastu vahetamine on küll hale.
samaväärset telefoni tuleks ikka pakkuda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 12:42:10 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Soomes olid juba enne otsas kui Eestis
X8 vastu vahetamine on küll hale.
samaväärset telefoni tuleks ikka pakkuda.

Tädike ütles, et SE X8 on ju parem isegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 13:36:31 vasta tsitaadiga

Oma kogemustest võin kinnitada, et Lexar- i 16GB microSD kaart töötab Bladega suurepäraselt. Paar kuud kasutanud ja pole millegi üle kurta.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/124022/
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanza18
HV kasutaja
kanza18

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 14:07:15 vasta tsitaadiga

Keegi on oma telefoni kõu ruuteriga tööle saanud?
Axesstel MV400, mitte mingi valemiga ei saa wifit sellega tööle, proovisin ka manuaalselt aga ei midagi.
Samas elioni ruuteri taga ei olnud mingit probleemi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 15:14:03 vasta tsitaadiga

Osad kaardid ei tööta, sest on mingi bug algsetes Qualcomm kiibistikes, mis kiiremaid kaarte aksepteerida ei taha.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 16:53:50 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada?


Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 22:54:58 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada?


Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom. icon_rolleyes.gif

Seda asja teadsin enne ka, küsisin seetõttu, et elisa soome lehele oli telefon endiselt üleval, aga kuskil ei olnud kirjas, et see otsas on.

Eks peab uue zte Skate'i tulekut ootama siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 00:23:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi on paigaldanud/tööle saanud häälvalimise? Tahaks kiivrikomplektiga häälvalimist kasutada aga miskised Appid mis Marketist leidnud olen, ei anna just väga tulu... icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 12:23:55 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
ninzor kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Kas Soomes on tõesti telefonid otsas või ajas klienditeenindaja mulle pada?


Eestisse ZTE Blade müügiletulek hilineski seetõttu veel lisaks, et Eesti jaoks tehtud telefonid saadeti Soome.Siis põdrad imestasid miks mõnel seadmel on tavalise Soome rom'i asemel "EST" kirjaga rom. icon_rolleyes.gif

Seda asja teadsin enne ka, küsisin seetõttu, et elisa soome lehele oli telefon endiselt üleval, aga kuskil ei olnud kirjas, et see otsas on.

Eks peab uue zte Skate'i tulekut ootama siis thumbs_up.gif


Soomes on nõudlus nii suur, et kõik telefonid viiakse sinna ja Elisa'l on Eestist po***, sest turg on nii väike.
Ja Eestlased siis toovad omale Soomest... icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 12:55:30 vasta tsitaadiga

Väga tugevalt kahtlen kas Eesti operaatorid lähitulevikus ZTE telefone võtavad, eriti Elisa...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 13:04:45 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ega operaatorid ei peakski ju müüma. Võivad ka teised suvalised poed. iFööne saab küll nii siit kui sealt.

Pane või ise ZTE äri püsti, sest nagu näha, nõudlust on.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 14:02:46 vasta tsitaadiga

CM7 N33 on väljas http://mirror.teamdouche.net/?device=blade

Hetkel paistab, et general update kõigile mudelitele.Kohe uurin täpsemalt.Kui ma ei eksi, siis parandati (või lülitati välja) see, et SVGA (800x600) resol pilti tehes kaamera force crash'ib.

Swedish Spring RLS4

http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/334849/rom-froyo-swedish-spring-rls4-2011-04-01-oled-tft-gen1-gen2/

GEN2 Blade'ile (Comviq ja Telia-Sonera) 2.2 update:

http://www.ztesweden.se/Exego.aspx?p_id=327

Kuna seal on Eestikeelne ZTE Light (tablet) user manual, siis ma ka eeldan, et ta tuleb Eestisse müügile.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 14:29:44 vasta tsitaadiga

Light või Light 2?
Light on paras õnnetus ja juba ammu EMT's müügil.
Light 2 on oluliselt mõistlikum tahvel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 20:12:35 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Light või Light 2?
Light on paras õnnetus ja juba ammu EMT's müügil.
Light 2 on oluliselt mõistlikum tahvel.


Ma kardan siiski, et tegu on vaid Light'iga.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 01:07:22 vasta tsitaadiga

CM7 RC4 on hea, mobile hotspot thumbs_up.gif toimib
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 02:37:08 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
CM7 RC4 on hea, mobile hotspot thumbs_up.gif toimib


Kukub tagant ära iga kord kui telefon sleep'i läheb. icon_lol.gif

Ega mõnda rohtu-app'i selle vastu leia?Või on selline probleem ainult minul?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 18:46:03 vasta tsitaadiga

Heh, õigust räägid. Noh, eks remonditakse thumbs_up.gif

edit: tellin endale 16gb kaardi amazonist, annan teada, kuidas toimib. Modacost soovitatakse igatahes, sest pidi töötama.

SDSDQM-016G-B35

kokku
£22.01
=
€24.93 - ehk siis €10 odavam kui sama kaart arvutikeskuses

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327434/16gb-sd-cards-that-definitely-work/

https://www.amazon.co.uk/SanDisk-SDSDQM-016G-B35-microSDHC-16GB-Card/dp/B001F7AJKI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1301845465&sr=8-2
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.04.2011 23:02:43 vasta tsitaadiga

Kuisas ma flash player videosid saaks vaadata?
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.