Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.03.2011 23:04:47 vasta tsitaadiga

Ehk on praegu ka, eks ma musta silmas pidasin. Minu viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 30.03.2011 00:04:08 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Plasmal vanuse kasvades ei muutu must heledamaks, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus vähenevad. Must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi. Sama on ka CRT korral.
LCD luminofoor vananeb samuti, heledus väheneb, märkamatult paraneb seejuures ka must toon - kuna torud ei ole nii heledad.
LCD led taustaga võib olla küll 100.000h elueaga, kuid siin on veikene aga - nimelt led ise ei ole loomuliku valge värvusega ning selle saamiseks teda "värvitakse" fosfori abil. See pagana fosfor aga pidada pealt ära "põlema" ning seepärast muutub siis pilt tasapisi valgest sinakaks (kohati tundub poes mõnel juhul et ongi kohe juba fosfor läinud icon_smile.gif )
Ühe tootja tehnoloogilisest spetsist lugesin välja et tootja tagab ledi vastavuse 15.000h ulatuses, peale seda vaatame siis akvaariumi...

Ei ole miski igavene siin päikese all.

edit: täpsustasin sõnastust.

No opadii siis
Nagu ma olen siin uurides juba plasmat kõikse paremaks pildiedastuseks pidanud, pean siiani, ning on sellel ka teoreetiline põhjendus olemas. Ja LCD LED kohta oli info vägagi tervitatav. Eks nüüd siis teab mida ja kuidas ja kui igavene.
pilti näitavad kõik isemoodi kuidas ja kui kaua.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mac_86
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2010




sõnum 01.04.2011 00:02:07 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ühinen vortexi arvamusega, et igati mõistlik telekas.
Tuginedes isiklikele kogemustele, siis 2 nõrka kohta on "clouding" ja viletsad kõlarid, mis kipuvad krõbisema.
Kõlarite vastu aitab väline audio, aga "cloudingu" vastu ei aita midagi.
Mul on erinevate paneelidega (SQ02, CN05) telekad ja mõlemal esineb mingil määral "clouding".

miq1988 kirjutas:
Tänud, lõi pildi selgemaks selle teema koha pealt.

Aga ehk keegi oskab arvamust avaldada siis UE46C6500 koha pealt ? Või samas hinnaklassis välja tuua midagi mis on tunduvalt parem ?


Oleks ka äärepealt sama mudeli soetanud, kuid siiski veel üks suur miinus - input lag. On äkki midagi Sony omadest kõrvale pakkuda? Oluline low input lag ja kindlasti ei soovi 3D toetust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 21:13:26 vasta tsitaadiga

Mis hind võiks olla kasutatud Philips 32pfl9603H teleril? mingi 2008/9 mudel siis.

Või mis hinda sellise eest küsida võiks?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 21:30:13 vasta tsitaadiga

kuidas LG 42le5500 hinnatakse? Kõlbab millekski? Esimesed emotsioonid on väga nirud icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 11:41:26 vasta tsitaadiga

Vaata mingit HD filmi, tuju läheb paremaks äkki icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 11:58:01 vasta tsitaadiga

pole millegagi vaadata icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2011 12:22:29 vasta tsitaadiga

Telekas on?
Mälupulk/USB hdd on?
Arvutis kettal mõni HD film on?

Kui kõik= JAH, siis milles probla? icon_rolleyes.gif

EDIT- sel teleril peaks LAN kah olema, nii et veelgi lihtsam... icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2011 12:38:32 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Telekas on?
Mälupulk/USB hdd on?
Arvutis kettal mõni HD film on?

Kui kõik= JAH, siis milles probla? icon_rolleyes.gif

EDIT- sel teleril peaks LAN kah olema, nii et veelgi lihtsam... icon_rolleyes.gif

dlnast pole eriti kasu kui vaid divxit mängib. Tavalist dvdripi saab vaadata, aga hd ja up võid ära unustada kui moditud softi peale ei saa vms icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 02.04.2011 20:03:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Telekas on?
Mälupulk/USB hdd on?
Arvutis kettal mõni HD film on?

Kui kõik= JAH, siis milles probla? icon_rolleyes.gif

EDIT- sel teleril peaks LAN kah olema, nii et veelgi lihtsam... icon_rolleyes.gif

dlnast pole eriti kasu kui vaid divxit mängib. Tavalist dvdripi saab vaadata, aga hd ja up võid ära unustada kui moditud softi peale ei saa vms icon_rolleyes.gif


no mis loll jutt see veel on?
lg'l on service menus kõik valikud võimalikud, ehk siis enable/disable valikud. sisse pääsed universaalpuldiga kui vajutad menu ja siis küsib koodi. paned 0431 või 0000 ning saad muuta kõiki valikuid. eriti si soovita igast muudega seal ulakusi teha, sest suutsin mingihetk asjad sassi ajada.

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2011 22:36:52 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Telekas on?
Mälupulk/USB hdd on?
Arvutis kettal mõni HD film on?

Kui kõik= JAH, siis milles probla? icon_rolleyes.gif

EDIT- sel teleril peaks LAN kah olema, nii et veelgi lihtsam... icon_rolleyes.gif

dlnast pole eriti kasu kui vaid divxit mängib. Tavalist dvdripi saab vaadata, aga hd ja up võid ära unustada kui moditud softi peale ei saa vms icon_rolleyes.gif


no mis loll jutt see veel on?
lg'l on service menus kõik valikud võimalikud, ehk siis enable/disable valikud. sisse pääsed universaalpuldiga kui vajutad menu ja siis küsib koodi. paned 0431 või 0000 ning saad muuta kõiki valikuid. eriti si soovita igast muudega seal ulakusi teha, sest suutsin mingihetk asjad sassi ajada.


ma vist väljendasin end valest.
Mõtlesingi neid koodide sisestamisi, lihtsalt lambist need tööle ei hakka. väike vale sõnastus oli icon_rolleyes.gif
aga pole ka kindel, et selle mudeliga tööle hakkab, googeldamine just häid vasteid ei annud ja kontrollida ka ei saa, sest mul mängib suht kõike icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 02.04.2011 23:52:42 vasta tsitaadiga

Andke nõu palun kas tasub Pixmaniast telerit tellida, sellist - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127150/

Kuulsin muidu, et paljud on selle tellimisega sealt rahule jäänud ja, et mingisugust koodi saab ka sisestada kui tellimus teha, et oleks odavam vms?
Mingeid lisakulusid ei tule tellides sealt? VÕi võiks juba samahästi Eestist sama teleka osta?

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 10:24:02 vasta tsitaadiga

Tasub ikka. Antud telekal transpordi maksumus 11€, mõistlik. Kood seal pakkumises CODE10EE.
http://www.pixmania.com/ee/ee/4975011/art/lg/42ld550-lcd-television.html?srcid=9862&Partenaire=hinnavaatlus2&CodePromo=oui
Kui sama hinnaga Eestist saad, siis miks mitte ... jääb nädalane ootamise aeg ära.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 03.04.2011 11:08:12 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:
Maldur kirjutas:
Plasmal vanuse kasvades ei muutu must heledamaks, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus vähenevad. Must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi. Sama on ka CRT korral.
LCD luminofoor vananeb samuti, heledus väheneb, märkamatult paraneb seejuures ka must toon - kuna torud ei ole nii heledad.
LCD led taustaga võib olla küll 100.000h elueaga, kuid siin on veikene aga - nimelt led ise ei ole loomuliku valge värvusega ning selle saamiseks teda "värvitakse" fosfori abil. See pagana fosfor aga pidada pealt ära "põlema" ning seepärast muutub siis pilt tasapisi valgest sinakaks (kohati tundub poes mõnel juhul et ongi kohe juba fosfor läinud icon_smile.gif )
Ühe tootja tehnoloogilisest spetsist lugesin välja et tootja tagab ledi vastavuse 15.000h ulatuses, peale seda vaatame siis akvaariumi...

Ei ole miski igavene siin päikese all.

edit: täpsustasin sõnastust.

No opadii siis
Nagu ma olen siin uurides juba plasmat kõikse paremaks pildiedastuseks pidanud, pean siiani, ning on sellel ka teoreetiline põhjendus olemas. Ja LCD LED kohta oli info vägagi tervitatav. Eks nüüd siis teab mida ja kuidas ja kui igavene.
pilti näitavad kõik isemoodi kuidas ja kui kaua.

Jagan selle 15000ˇ5ga, mis on nii keskmine päeva telekakasutamispikkus tundides. Saan 3000 päeva. Ehk siis veidi üle 8 aasta. Ma arvan, et 8 aasta pärast ma ei ole solvunud, kui pean jälle uue teleka ostma.
ME @ ostsin just 42 led teleka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 12:30:04 vasta tsitaadiga

Panin USB pulgale ühe avi faili ja mõned fotod. Pulka ühendades tuleb kiri, loen andmeid vms. Tegelikkuses aga pulka ega faile ei näita. Kas saab olla et vanemaid pulkasid ei toetagi telekas?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:17:22 vasta tsitaadiga

Hiid, saab. Mingitel telekatel ma mäletan oli kiiks, et kas alla 2 või oli see lausa 4 GB pulki ei tunnistatud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2011 13:23:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Panin USB pulgale ühe avi faili ja mõned fotod. Pulka ühendades tuleb kiri, loen andmeid vms. Tegelikkuses aga pulka ega faile ei näita. Kas saab olla et vanemaid pulkasid ei toetagi telekas?


äkki ntfs ei meeldi talle või vastupidi ?
mu elukas sööb kõike icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 03.04.2011 13:28:53 vasta tsitaadiga

Mulle näiteks ei meeldi HDD-d otse teleka taha ühendada. Minu arust teleka menüü järjestab need failid seal väga ebaselgesse järjekorda. Või noh, on lihtsalt segane. Ühendasin kõvaketta blu-ray mängijasse, kohe palju loogilisem ja saab blu ray filme ka kettalt vaadata icon_smile.gif Kvaliteet ikka 5+. ahjaa, muidu kui telekal on märgitud dvb-t (mpeg-4), siis see tänendab, et digiboks peaks olema sees? MUl see märgitud ja no ei leia neid kanaleid ilma digiboksita. Soomes elan, muidu. MUidu poleks hullugi, aga see pultidega jändamine ajab vihale. Kui lahendust ei leia, siis palgapäeval tuleb ette võtta reis K-Citimarketisse ja osta Logitech harmony 149€ eest. On kellelgi sellega kogemusi? Hind päris krõbe, ma eeldan, et saan kõik oma asjad sellega ka tööle...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:43:09 vasta tsitaadiga

Mainiks lihtsalt et Samsung UE55C7000 on hetkel elionis saadaval 1799,00 € eest (HV odavaim 2070€). Kui on huvi kellelgi...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:44:27 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Hiid, saab. Mingitel telekatel ma mäletan oli kiiks, et kas alla 2 või oli see lausa 4 GB pulki ei tunnistatud.

proovisin mingit 512 pulka icon_razz.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2011 14:11:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Hiid, saab. Mingitel telekatel ma mäletan oli kiiks, et kas alla 2 või oli see lausa 4 GB pulki ei tunnistatud.

proovisin mingit 512 pulka icon_razz.gif


mis krdi .avi faili sa sinna peale lasksid icon_lol.gif
20 min seepi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 14:14:44 vasta tsitaadiga

4GB usb2 pulga tundis ära, kuid .avi kohta ütleb et see on kehtetud fail. Mis formaadis see peab olema, et telekas mängiks? Arvasin et .avi on enamlevinud icon_rolleyes.gif
jeesus188, mingi multikas, mida lapsed seni arvutist vahtisid, tahtsin nüüd telkusse saata icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2011 14:19:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
4GB usb2 pulga tundis ära, kuid .avi kohta ütleb et see on kehtetud fail. Mis formaadis see peab olema, et telekas mängiks? Arvasin et .avi on enamlevinud icon_rolleyes.gif
jeesus188, mingi multikas, mida lapsed seni arvutist vahtisid, tahtsin nüüd telkusse saata icon_razz.gif


kahjuks siin lõppeb minu mõistus ära, pead googeldama, et asju normaalselt näha thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 14:22:38 vasta tsitaadiga

see oli vist mingi abitu fail. Teine .avi mängib icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 14:42:40 vasta tsitaadiga

LG ise räägib sellist juttu (copy-paste):

Toetatud filmifailid (*.mpg/*.mpeg/*.dat/*.ts/*.trp/*.tp/*.vob/*.mp4/*.mov/*.mkv/*.dvix/*.avi/*.asf/*.wmv/*.avi(motion-jpeg)/*.mp4(motion-jpeg)/*.mkv(motion-jpeg))
Videovorming: DivX3.11, DivX4.12, DivX5.x, DivX6, Xvid1.00, Xvid1.01, Xvid1.02, Xvid1.03, Xvid1.10 beta-1/beta-2, Mpeg-1, Mpeg-2, Mpeg-4, H.264/AVC, VC1, JPEG, Sorenson H.263
Audiovorming: Dolby Digital, AAC, Mpeg, MP3, LPCM, HE-AAC, ADPCM, WMA
Bitikiirus : 32 kbps kuni 320 kbps(MP3)
Väliste subtiitrite vorming : *.smi/*.srt/*.sub(MicroDVD,Subviewer1.0/2.0)/*.ass/*.ssa/*.txt(TMPlayer)/*.psb(PowerDivX)
Sisemiste subtiitrite vorming: ainult XSUB (see on DivX6 failides kasutatav vorming)
• Mõned kasutajate toodetud subtiitrid ei pruugi korralikult töötada.
• Mõningaid erimärke subtiitrites ei toetata.
• HTML-silte subtiitrites ei toetata.
• Subtiitrid keeltes, millel puudub tugi, ei ole saadaval.
• Subtiitrite kirjatüüpi ja värvi ei saa muuta.
• Saadaval on ainult määratletud keeles subtiitrid.
• Video subtiitrifail, mis on suurem kui 1 MB, ei ole kasutatav.
• Audio keele muutmise ajal võib ekraanil esineda ajutisi katkestusi (pildi peatumist, kiiremat taasesitust jne).
• Kahjustatud filmifaili ei pruugita korralikult mängida või mõned funktsioonid ei pruugi olla kasutatavad.
• Mõnede kodeerijate loodud filmifaile ei pruugita korralikult mängida.
• Kui salvestatud faili video- ja audiostruktuur ei ole sektsioonidesse jaotatud, väljastatakse kas videot või audiot.
• HD videoid maksimaalse eraldusormega 1920 x 1080@25/30P või 1280 x 720@50/60P toetatakse sõltuvalt raamist
• Videod, mille eraldusorme on suurem kui 1920 x 1080@25/30P või 1280 x 720@50/60P, ei pruugi sõltuvalt raamist korralikult töötada.
• Filmifailid, mis ei ole märgitud tüüpide ja vormingute hulgas, ei pruugi korralikult töötada.
• Maksimaalne bitikiirus mängitavale filmifailile on 20 Mbps.
• Me ei garanteeri sujuvat taasesitust profiilidele, mis on H.264/AVC-s kodeeritud tasemel 4.1 või kõrgemal.
• DTS-audiokodek ei ole toetatud.
• Suurema kui 30 GB filmifaili taasesitust ei toetata.
• DivX-i filmifail ja selle subtiitrifail peavad asuma samas kaustas.
• Videofaili nimi ja selle subtiitrifaili nimi peavad subtiitrite kuvamiseks olema identsed.
• Video mängimine USB-ühenduse abil, mis ei toeta suurt andmekiirust, võib ebaõnnestuda.
• Kodeeringuga GMC (Global Motion Compensation) ja Qpel (Quarterpel Motion Estimation) videofaile ei toetata.
• Funktsiooniga Filmiloend filmi vaatamise ajal saate pilti reguleerida kaugjuhtimispuldi nuppe Energy Saving (Energiasäästurežiim) ja AV Mode (AV-režiim) kasutades. Iga pildirežiimi kasutajapoolne häälestamine ei toimi.
• Esitusfunktsioonide režiim ei toeta muid võimalusi peale ►►, kui videofailil puudub indeksiteave.
• Videfailide esitamisel võrgust saab kasutada vaid kahekordset kerimist.
• Erilisi tähemärke sisaldavate nimedega videofaile ei pruugita esitada.

USB-seadme kasutamise ettevaatusabinõud

► Vaid USB-mäluseade on tuvastatav.
► Kui USB-mäluseade ühendatakse USB-jaoturi kaudu, ei ole seade tuvastatav.
► USB-mäluseadet, mis kasutab automaatset tuvastamisprogrammi, võidakse mitte tuvastada.
► USB-mäluseade, mis kasutab oma draiverit, võidakse mitte tuvastata.
► USB-mäluseadme tuvastamise kiirus võib sõltuda igast seadmest eraldi.
► Palun ärge lülitage telerit välja ega tõmmake USB-seadet välja ühendatud USB-mäluseadme töötamise ajal. Kui selline seade on äkki eraldatud või välja tõmmatud, võib see kahjustada salvestatud faile või USB-mäluseadet.
► Palun ärge ühendage USB-mäluseadet, mis manööverdati arvutisse kunstlikult. Seade võib põhjustada toote talitlushäireid ja see võib mitte tööle hakata. Ärge kunagi unustage kasutada vaid sellist USBmäluseadet, millel on normaalsed muusika-, pildi- või filmifailid.
► Palun kasutage ainult USB-mäluseadet, mida on vormindatud Windowsi töökeskkonnas olevas NTFSfailisüsteemis FAT32- failisüsteemina. Juhul kui mäluseadet on vormindatud teise abiprogrammina ja Windows seda ei toeta, ei saa seda alati tuvastada.
► Palun ühendage välise toitega töötav USB-mäluseade(üle 0,5 A) energiaallikaga. Kui te seda ei tee, ei pruugita seadet tuvastada.
► Palun ühendage USB-mäluseade seadme tootja pakutavaga kaabliga.
► Mõningaid USB-mäluseadmeid ei toetata või ei toimi need sujuvalt.
► USB-kõvakettaajami failijoondusmeetod sarnaneb Windows XP meetodile ning failinimi tunneb ära kuni 100 inglise tähemärki.
► Varundage kindlasti olulised failid, kuna USB-mäluseadmele salvestatud andmed võivad kahjustuda. Me ei vastuta andmekao eest.
► K ui USB HDD-l ei ole välist energiaallikat, ei pruugita USB-seadet leida. Seega ühendage see kindlasti välise energiaallikaga. - Välise toiteallika puhul kasutage toiteadapterit. Me ei taga USB-kaablit välisele toiteallikale.
► Kui teie USB-mäluseadmel on mitu sektsiooni või kui te kasutate USB-ga mitme kaardi lugejat, võite kasutada kuni 4 sektsiooni või USB-mäluseadet.
► Kui USB-mäluseade ühendatakse USB-ga mitme kaardi lugejaga, ei pruugita leida selle koguse andmeid.
► Kui USB-mäluseade ei tööta korralikult, ühendage see lahti ning ühendage siis uuesti.
► Kui palju erineb USB-mäluseadme leidmise kiirus on erinevatel seadmetel.
► Kui USB ühendatakse ooterežiimis, laetakse teleri sisselülitamisel automaatselt teatud kõvaketas.
► Soovitatav maht USB-ga välisele kõvakettale on 1 TB või vähem ja USB-mälupulgale 32 GB või vähem.
► Soovitatavast suurema mahuga seade ei pruugi korralikult töötada.
► Kui USB-ga väline kõvaketas energiasäästmise funktsiooniga ei tööta, lülitage kõvaketas välja ning seejärel uuesti sisse, et see korralikult tööle hakkaks.
► Tugi on ka madalama kiirusega USB-mäluseadmetele kui USB 2.0. Kuid need ei pruugi filmiloendis korralikult töötada.
► Ühe kausta all tunnistatakse maksimaalselt 999 kausta või faili.
► Kui ühes kaustas on liiga palju faile või alamkaustu, võivad tekkida tõrked.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 03.04.2011 19:26:16 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
telekal on märgitud dvb-t (mpeg-4)


Soomes on kasutusel MPEG2. Kui telekal ainult MPEG4, siis on loogiline, et ei näita.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2011 20:23:34 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
chatwalker kirjutas:
telekal on märgitud dvb-t (mpeg-4)


Soomes on kasutusel MPEG2. Kui telekal ainult MPEG4, siis on loogiline, et ei näita.

icon_lol.gif

Kui on MPEG4 on ka MPEG2 icon_exclaim.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 03.04.2011 23:06:06 vasta tsitaadiga

No kus siis kala peitub? Ei saa aru sellest asjast lihtsalt....
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cat
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 04.04.2011 09:47:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kasutanud wifi adapterit Philipsi telekatel, et näiteks läpaka pilt telekasse saada? Kas heli tuleb siis ikka arvutist ja kas see pilt hilinemisega ei tule või ei haki kui kehv ühendus? Suured tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 05.04.2011 17:03:57 vasta tsitaadiga

motors24 tegi maruhea saade "televiisori valimine". olen mõlemad osad läbi vaadanud ning jutt päris õige. SOOVITAN
I osa
Spoiler Spoiler Spoiler

II osa
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 20:02:37 vasta tsitaadiga

ot:
tänapäeva infoliikumine on masendav.
kas ma olen ainukene, kes leiab, et sellesama info mis on neis videodes, ehk kokku pool tundi vaatamist, oleks saanud umbes neljast keskmise pikkusega tekstilõigust 5 minutiga?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 21:07:33 vasta tsitaadiga

mu arvates ei öeldud selle poole tunniga eriti midagi sellist, mis aitaks telekat valida. ainult mingid faktid, mida korrutati pidevalt. kuid niisama võib ju vaadata, äkki kedagi aitab.
Põhiline on vist see, et mida kallim telekas, seda parem SD pilt
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 21:11:30 vasta tsitaadiga

abiks ikka. Mulle küll meeldis kuulata thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 21:14:13 vasta tsitaadiga

Mis on parim telekas ~1000£ (e. ~1200€) eest?

Ei suuda otsustada kas samsngi 50" plasma C680 või mingi LCD.
Kumb oleks parem? LDC või PLASMA


viimati muutis Jann1 05.04.2011 21:40:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 05.04.2011 21:36:17 vasta tsitaadiga

mida te virisete? kui nüüd natuke mõelda, siis ei olnud see seebikas mõeldud ju teile kallid televiisorifoorumi põhispämmerid. sihtgrupp on sellel videol ikka rohelised, kes ise lugeda ja uurida ei viitsi või ei oska või ei taha. postituse eesmärk oli lisada siia selline puust ette ja punaseks video mitte hakata filmist juppe otsima, mis on vale või mis saaks teisiti icon_exclaim.gif
(ning uskuge mind- päris rumal selles vallas ei ole)

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 15:04:06 vasta tsitaadiga

Just ja saated on tehtud spontaanselt mitte kindla kava järgi pähe õpitud tekstiga, vigu lipsab ikka sisse.

Edit:
Testisin moditud Samsungi telerite puldi rakendust Androidile.
Töötab suurepäraselt, peaks toimima enamiku Androidiga telefonidega.

Vajab võrguühendusega C või D seeria telerit:

Link.


viimati muutis vortex 06.04.2011 18:52:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 15:21:54 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kumb oleks parem? LDC või PLASMA

minult küsides - plasma
Kui võimalik, siis vaata Panasonicu poole... ning piiluda võid ka LG uusi mudeleid

näiteks midagi sellist http://www.amazon.co.uk/Panasonic-TX-P50G30B-50-inch-Widescreen-Freeview/dp/B004TFDTD2/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1302092408&sr=1-2

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raivo1119
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005




sõnum 06.04.2011 18:15:18 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Kumb oleks parem? LDC või PLASMA

minult küsides - plasma
Kui võimalik, siis vaata Panasonicu poole... ning piiluda võid ka LG uusi mudeleid

näiteks midagi sellist http://www.amazon.co.uk/Panasonic-TX-P50G30B-50-inch-Widescreen-Freeview/dp/B004TFDTD2/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1302092408&sr=1-2


See pana G30 on 1200 £ mitte €!!! Soovitaks näiteks http://www.audiovideopood.ee/index.php?lang=ee&Panasonic%20TX-P50G20E&&class=catalog&action=viewObject&cat_id=116&id=1489&page=0&scid=3
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 18:39:09 vasta tsitaadiga

Kas reaalselt kuskil G20 on üldse veel saada?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 06.04.2011 19:11:05 vasta tsitaadiga

Läti int. port.
http://www.salidzini.lv/rus/search.php?q=TX-P50G20&cn=&cl=
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:12:55 vasta tsitaadiga

Mina vaatasin küsija asukohta... ja seetõttu pakkusin UK Amazoni... samast allikas siis G20 http://www.amazon.co.uk/Panasonic-TX-P50G20B-50-inch-Widescreen-Freeview/dp/B0039SLYGE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1302109917&sr=8-1
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 22:17:43 vasta tsitaadiga

Sellel G20 on S2 tüüner ka sees ehk siis kui on võimalik ka satipann üles panna, näed HD tasuta kanaleid sateliidi pealt ka. G30, mis on uuema paneeliga, aga kirjade järgi sati S2 tüünerit ei oma.
Üldiselt võin ka Panasonicu G-seeriat soovitada, hinna-kvaliteedi suhe suht paigas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 22:48:07 vasta tsitaadiga

Ma pole nagu tähele pannud, et S2 tüüner sees oleks. Või tuleb see mingi konkreetse riigi alt välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2011 22:52:17 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Ma pole nagu tähele pannud, et S2 tüüner sees oleks. Või tuleb see mingi konkreetse riigi alt välja icon_rolleyes.gif


Sul peab sati tüüner ikka füüsiliselt teleris ka olema. Mingite tähekombinatsioonidega G20 on olemas tõesti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 23:13:49 vasta tsitaadiga

...GW20 sisaldab endas satitüünerit ning vist ka ...G20B. Igatahes ühel inglaste versioonil ta ka oli.
Mul omal GW ning ka pann olemas aga pole aega saanud proovida. Asukoht ka suht kehva, puud eest...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 23:54:20 vasta tsitaadiga

Pana vist teeb ja parimaid plasma telekaid.
Liht hetkel see samsungi smart tv peaks juu vanemate mudelite hindasid alla poole ka tooma.... Aga huvitav millal.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 08:59:07 vasta tsitaadiga

Jann1, on juba toonud oluliselt laojääke hävitatakse ja varsti uued mudelid peal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 09:51:34 vasta tsitaadiga

Praegu on jah eelmise aasta Paremad samsungi mudelid lausa absurdselt hea hinnaga, kui kuskile veel jäänud on.
Eriti 3D mudelid, UE46C7000 ja UE46C8000 näiteks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 12:33:17 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
...GW20 sisaldab endas satitüünerit ning vist ka ...G20B. Igatahes ühel inglaste versioonil ta ka oli.
Mul omal GW ning ka pann olemas aga pole aega saanud proovida. Asukoht ka suht kehva, puud eest...
Jah, ma mõtlesingi G20B, kuna siin käis jutt UK mudelist. Muus Euroopas S2-ga GW20 - mul endal ka see. Astra pealt mitmed HD tasuta kanalid näha väga hea pildiga(1080i ja 720p).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.04.2011 14:24:32 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
von Wu kirjutas:
chatwalker kirjutas:
telekal on märgitud dvb-t (mpeg-4)


Soomes on kasutusel MPEG2. Kui telekal ainult MPEG4, siis on loogiline, et ei näita.

icon_lol.gif

Kui on MPEG4 on ka MPEG2 icon_exclaim.gif


Jätkuvalt ei ole aru saanud, mismoodi ma ilma digiboksita telekat näen...
On ehk kellelgi samalaadset probleemi olnud?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.