|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
24.03.2011 22:05:27
|
|
|
Mis oleks 1000€ eest parim telekas elutuppa ? Pmts televisiooni vaatamiseks ja mõnikord tahaks läbi hdmi kaabli ka midagi külge lükata. Mida suurem seda parem.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
24.03.2011 23:34:45
|
|
|
hmm.. täpselt samas hinnaklassis kui minu küsitud "UE46C6500" ehk härra p3000 oskab plusse/miinuseid selle teleka vs teiste sinu pakutud telekate vahel välja tuua ?
Olgum öeldud et see õhuke disain on räme pluss!!!
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
25.03.2011 01:13:43
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
hmm.. täpselt samas hinnaklassis kui minu küsitud "UE46C6500" ehk härra p3000 oskab plusse/miinuseid selle teleka vs teiste sinu pakutud telekate vahel välja tuua ?
Olgum öeldud et see õhuke disain on räme pluss!!! |
Samsade kohta kahjuks eriti kogemusi pole.
Panasonicu 42VT20 on kindlasti hetkel hinna-kvaliteedi üks liider..("õhuke" aga ainult 85mm vs. C6500 30mm)
(aga mis ma siin ikka kirjutan..tea kas jälle kustutatakse ära..)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
25.03.2011 02:56:39
|
|
|
42" philipsi 7 seeria pole ka paha selle raha eest. lisadena kõik mis vaja!
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kluBBhead
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006
|
25.03.2011 12:15:07
|
|
|
Tervist. Hetkel pakutakse philipsi 40PFL7605 suht mõistliku hinnaga (760-790 euri). Guugeldades leidsin et sellises hinnaklassis peaks see väärt ost/telekas olema. Kas tasub sellise hinnaga see soetada või oskate samas hinna klassis (võib ka nati kallim olla) midagi muud soovitada (plasmad jäävad vist välja kuna vahest sooviks telerit ka monitorina kasutada ning nende kõrge voolutarve)?
*Vaatamis kaugus 2...3m ja vahest veidi rohkemgi (kas peaks kohe 46'' peale mõtlema et hiljem ei kahetseks?)
*SD pilt peaks olema vaadatava kvaliteediga (HD pilt niikuinii kõigil vaadatav )
*Kõlarite kvaliteet ei ole oluline (tuleb eraldi audio süsteem)
*Soovitavalt madal input lag et mängimisel monitorina kasutada
*Muude vilede/näitajate kohta ei oska hetkel midagi öelda
Palun andke nõu kas see pildikast kohe ära osta või kaaluda teiste firmade toodangut.
Ette tänades,
Mel
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
25.03.2011 12:25:31
|
|
|
| Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kluBBhead
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006
|
25.03.2011 13:07:48
|
|
|
Puldi ja menüüde kohta olen seda kuulnud jah. Ise ei ole ühtegi küll näppinud, kuid arvan et vast saab hakkama. Ning kes teab, võibolla olen erand ja hakkab meeldimagi
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
25.03.2011 16:36:45
|
|
|
| Kas praegu on kusagil juba uus samsa 55" 3D LED teler saadaval?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
25.03.2011 17:10:43
|
|
|
Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema must läikiv..
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
26.03.2011 17:09:21
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
| Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas. |
sellega harjub päris kiiresti ära. ning sellise rahaeest on see seitsmes seeria väga hea ost!
| solution kirjutas: |
Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema must läikiv.. |
soovitaks näiteks lg 9500 seeriat- see must ning läikiv
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
27.03.2011 19:16:50
|
|
|
| sacher kirjutas: |
| Miki-Hiir kirjutas: |
| Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas. |
sellega harjub päris kiiresti ära. ning sellise rahaeest on see seitsmes seeria väga hea ost!
| solution kirjutas: |
Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema must läikiv.. |
soovitaks näiteks lg 9500 seeriat- see must ning läikiv |
Tänud, huvitav kas LG 9500 kusagil Tallinnas ka väljas on?
EDIT:
Pohh see 3D, ei ole nikuinii plaanis telekat tihti vaadata. Seega ootan soovitusi 55" LED teleka asjus...Samsungilt arvatavasti midagi, peab olema musta läikiva äärega!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
27.03.2011 19:49:17
|
|
|
Hmm miks siis inimesed ostavad suuri ja kalleid televiisoried kui plaan pole seda eriti tihti vaadata. Sama soovitus ka nendele kes ajavad mega pilti taga ja endal pole HD pilti plaanis vaatama hakata.
Sõberl mul just plaanis sauna etteruumi osta 46 sony LED küljevalgustusega, kui küsida milleks, siis ega põhjendust väga ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
27.03.2011 21:51:31
|
|
|
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.03.2011 22:07:17
|
|
|
| sacher kirjutas: |
| see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis |
sama siin, istub ilusti seinal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
27.03.2011 22:36:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| sacher kirjutas: |
| see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis |
sama siin, istub ilusti seinal  |
Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.03.2011 23:45:06
|
|
|
| solution kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| sacher kirjutas: |
| see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis |
sama siin, istub ilusti seinal  |
Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid. |
kasutan 90 kraadise nurgaga hdmi juhet.
võrgukaabeblil lõikasin otsast kõvendused ära
muud sinna taha ei lähegi mul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
28.03.2011 01:00:15
|
|
|
| solution kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| sacher kirjutas: |
| see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis |
sama siin, istub ilusti seinal  |
Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid. |
mul samamoodi hdmi 90 kraadine. 1 lisaks küljepeal ka olemas, kuhu saab sirge sisse uhada. võrgukaabel on natuke väljaulatuv, kuid seegi pole suureks probleemiks, sest seinakinnitus ise on ka mingine paar sendimeetrit. ning see võrgukaabel on samamoodi tahapoole ulatuv nii philipsitel, lgl, samsungitel ning kui ei eksi, siis ka osadel sonydel.
aga nüüd vähe paremat juttu jälle lg kapsaaeda: kõik samsungid on ju ääreledidega, kuid see kiidetud lg on täisled! kindel eelis samsungi ees.
väike offtopic kaa: kui valite asukohamaaks inglismaa, siis on telerile uus soft olemas!
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2011 08:52:42
|
|
|
| sacher kirjutas: |
| ... ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega... |
you are wrong!
LG tooteseeria lipulaev on hoopiski LG PK950
| tsitaat: |
| LG’s new flagship plasma TV, the PK950 series |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.03.2011 08:59:38
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| sacher kirjutas: |
| ... ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega... |
you are wrong!
LG tooteseeria lipulaev on hoopiski LG PK950
| tsitaat: |
| LG’s new flagship plasma TV, the PK950 series |
|
hmmm, me räägime siin lcd-st mitte plasmast
või oli see väike iroonia
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
28.03.2011 09:15:17
|
|
|
eksite mõlemad... LG lipulaev on PZ950 seeria
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2011 11:42:02
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
eksite mõlemad... LG lipulaev on PZ950 seeria  |
Hee, see toode on reklaambuklettidel alles .
kuid küll kunagi poodi ka jõuab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
28.03.2011 13:20:38
|
|
|
| sacher kirjutas: |
| see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis |
nagu juttu oli, siis rääkisin 2d pildist ning lcd paneelist.
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2011 22:58:59
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
LG 60PK950 kiirülevaade: ...
...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud. |
Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks
Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..
...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
28.03.2011 23:06:45
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
LG 60PK950 kiirülevaade: ...
...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud. |
Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks
Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..
...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.
 |
Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.03.2011 23:22:28
|
|
|
No mis puutub see asjasse, kes ja kui palju midagi kasutab? See et keegi ei kasuta, ei vähenda kasutaja jaoks probleemi.
Ja endal on valida edastajatest ainult Viasat või Starmani Zuum. Elioni TV igaüheni ei levi!
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 28.03.2011 23:23:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.03.2011 23:23:52
|
|
|
Spoiler 
| soulshaker kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
LG 60PK950 kiirülevaade: ...
...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud. |
Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks
Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..
...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.
 |
Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi. |
Eem, mu ema kasutab, sest starmani boks on saatanast
telekaks samsung b8000 ja töötab väga hästi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.03.2011 23:42:49
|
|
|
Näh, ma jällegi avastasin alles paar päeva tagasi juhuslikult, et see Starmani paljukirutud digibox suudab Showtime jne. kanalitel subtiitreid näidata, samas kui mu Pana GW20 ütleb küll menüüs, et kahed subtiitrid on olemas aga samas miskipärast neid ei kuva.
Kui keegi soovib oma teleka DLNA võimet proovida, siis üks suht asjalik mängija tundub olevat Serviio - http://www.serviio.org/
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.03.2011 23:43:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Näh, ma jällegi avastasin alles paar päeva tagasi juhuslikult, et see Starmani paljukirutud digibox suudab Showtime jne. kanalitel subtiitreid näidata, samas kui mu Pana GW20 ütleb küll menüüs, et kahed subtiitrid on olemas aga samas miskipärast neid ei kuva.
Kui keegi soovib oma teleka DLNA võimet proovida, siis üks suht asjalik mängija tundub olevat Serviio - http://www.serviio.org/ |
pean uurima, aga viimati nagu näitas subtiitreid, jutt samsungist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 29.03.2011 00:01:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
29.03.2011 07:52:46
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
LG 60PK950 kiirülevaade: ...
...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud. |
Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks
Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..
...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.
 |
Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi. |
Ma tean väga paljusid, tegu maainimestega kellel peale zoom'i suurt polegi midagi valida. Seadmete vähesus on ainult eeliseks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
29.03.2011 08:53:46
|
|
|
| Isegi Tallinna külje all Viimsis (2-3km linnapiirist) on ainuke võimalus Zuum - kaarte kodus lausa 2 ning Sony'd näitavad mõistlikku pilti.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.03.2011 13:50:54
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi. |
Kui Elion mulle kuuks ajaks pakkus prooviks teenuseid siis loobusin just sellepärast, et ei soovi mingeid täiendavaid bokse - Starmani kaabeldigi teleka sisemise boksi otsas hetkel mul.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.03.2011 15:00:15
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi. |
Kui Elion mulle kuuks ajaks pakkus prooviks teenuseid siis loobusin just sellepärast, et ei soovi mingeid täiendavaid bokse - Starmani kaabeldigi teleka sisemise boksi otsas hetkel mul. |
endal ka sisemine box kasutusel starmaniga kuna ei soovinud veel ühte lisa vidinat. nüüd siis draqula teab juba ise neid ise inimesi ja ei peagi pöörduma kellegi poole kes teaks kedagi, kes omakorda teaks kedagi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.03.2011 16:11:35
|
|
|
MummikAI, pidasid vist soulshaker silmas?
Ta (soulshaker ) teab ilmselt teatud hulka isikuid - Me, Myself and I või kuidas see ingliskeelne väljend oligi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
29.03.2011 16:15:48
|
|
|
Kuulge, ärge võtke sõnasabast kinni nüüd. Eks osadel ole sisemist digiboksi ka mõistagi vaja, aga need on kindlasti tugevas vähemuses. Linnades on ju valdavalt inimestel teenusepakkuja digiboksid sees.
Mis puutub nüüd PK950 LG plasmasse, siis ehk on lootust vigade paranduseks uuema tarvara versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.03.2011 16:32:15
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Mis puutub nüüd PK950 LG plasmasse, siis ehk on lootust vigade paranduseks uuema tarvara versiooniga. |
Eestis antakse vist tarkvaraversiooni .18 lõpuga välja, kuid Inglismaa asukohaks pannes pakuti kohe tarkvaraversiooni .20 lõpuga.
Mis paremaks läks, vot ei saanud aru .
Tarkvaraversioonis tehakse uuendusi ilmselt suuremate suuremat kasutajate hulka häirivate probleemide puhul. Egas muud jää üle, et sadan oma "tähelepaneku" kliendi- või mis iganes toe e-mailile ja jääme ootama .
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
29.03.2011 16:51:41
|
|
|
Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ?
e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension?
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
29.03.2011 16:55:58
|
|
|
SD = Standard Definition... ehk siis telesaated (va HD kanalid) ja DVD jne... Puhtalt HD materjali jaoks võtaks mõne teise neist
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
29.03.2011 17:07:25
|
|
|
| WindWalks kirjutas: |
Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ?
e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension?  |
Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
29.03.2011 17:20:24
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| WindWalks kirjutas: |
Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ?
e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension?  |
Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti. |
Okei suured tänud vastuste eest, lõi pildi selgemaks selles SD osas ning eluea osas kaa.
Mis muidu arvate, on see Lg Pj650 500 euro väärtuses hea ost, või leiaks mõne parema valiku ?
e: Muidu see SD vist ikkagi ei ole minu jaoks. Mulle ongi tähtis, et saaks HD- kvaliteediga filme vaadata ning xboxi vahetevahel ajaviiteks ilusa HD pildiga mängida. Ülejäänud nõudmised on vist samad nagu igalühel, kes otsib endale hea hinnaga telekat.
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
29.03.2011 21:35:54
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| WindWalks kirjutas: |
Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ?
e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension?  |
Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti. |
Nendiks fakti et tegelikult LCD valgustav luminofoor ka tegelt, seega kui LCD siis kindlasti LED'idega on liivakella efekt ka väiksem, vähem märgatav.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.03.2011 22:41:46
|
|
|
Plasmal vanuse kasvades ei muutu must heledamaks, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus vähenevad. Must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi. Sama on ka CRT korral.
LCD luminofoor vananeb samuti, heledus väheneb, märkamatult paraneb seejuures ka must toon - kuna torud ei ole nii heledad.
LCD led taustaga võib olla küll 100.000h elueaga, kuid siin on veikene aga - nimelt led ise ei ole loomuliku valge värvusega ning selle saamiseks teda "värvitakse" fosfori abil. See pagana fosfor aga pidada pealt ära "põlema" ning seepärast muutub siis pilt tasapisi valgest sinakaks (kohati tundub poes mõnel juhul et ongi kohe juba fosfor läinud )
Ühe tootja tehnoloogilisest spetsist lugesin välja et tootja tagab ledi vastavuse 15.000h ulatuses, peale seda vaatame siis akvaariumi...
Ei ole miski igavene siin päikese all.
edit: täpsustasin sõnastust.
viimati muutis Maldur 29.03.2011 23:11:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
29.03.2011 22:45:50
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Plasmal vanuse kasvades ei vähene kontrast, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus. Kontrast ehk must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi. |
Maldur, kontrast oli vanasti heleduse ja tumeduse ehk siis valge ja musta suhe...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|