Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 22:05:27 vasta tsitaadiga

Mis oleks 1000€ eest parim telekas elutuppa ? Pmts televisiooni vaatamiseks ja mõnikord tahaks läbi hdmi kaabli ka midagi külge lükata. Mida suurem seda parem.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.03.2011 23:34:45 vasta tsitaadiga

hmm.. täpselt samas hinnaklassis kui minu küsitud "UE46C6500" ehk härra p3000 oskab plusse/miinuseid selle teleka vs teiste sinu pakutud telekate vahel välja tuua ?

Olgum öeldud et see õhuke disain on räme pluss!!!

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2011 00:06:58 vasta tsitaadiga

See teema pole mõeldud äriliste pakkumiste tegemiseks vaid mudelite üle arutlemiseks icon_idea.gif

Kui veel ärilisi pakkumisi tullakse siia tegema, kaasneb karmimat sorti AM.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 01:13:43 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
hmm.. täpselt samas hinnaklassis kui minu küsitud "UE46C6500" ehk härra p3000 oskab plusse/miinuseid selle teleka vs teiste sinu pakutud telekate vahel välja tuua ?

Olgum öeldud et see õhuke disain on räme pluss!!!

Samsade kohta kahjuks eriti kogemusi pole.
Panasonicu 42VT20 on kindlasti hetkel hinna-kvaliteedi üks liider..("õhuke" aga ainult 85mm vs. C6500 30mm)
(aga mis ma siin ikka kirjutan..tea kas jälle kustutatakse ära..)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2011 01:16:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

(aga mis ma siin ikka kirjutan..tea kas jälle kustutatakse ära..)

mudelite üle võib siin vabalt kirjutada, aga äriliste pakkumiste tegemiseks on ikka Ärifoorum

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 25.03.2011 02:56:39 vasta tsitaadiga

42" philipsi 7 seeria pole ka paha selle raha eest. lisadena kõik mis vaja!
_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kluBBhead
HV kasutaja
kluBBhead

liitunud: 08.04.2006




sõnum 25.03.2011 12:15:07 vasta tsitaadiga

Tervist. Hetkel pakutakse philipsi 40PFL7605 suht mõistliku hinnaga (760-790 euri). Guugeldades leidsin et sellises hinnaklassis peaks see väärt ost/telekas olema. Kas tasub sellise hinnaga see soetada või oskate samas hinna klassis (võib ka nati kallim olla) midagi muud soovitada (plasmad jäävad vist välja kuna vahest sooviks telerit ka monitorina kasutada ning nende kõrge voolutarve)?
*Vaatamis kaugus 2...3m ja vahest veidi rohkemgi (kas peaks kohe 46'' peale mõtlema et hiljem ei kahetseks?)
*SD pilt peaks olema vaadatava kvaliteediga (HD pilt niikuinii kõigil vaadatav icon_smile.gif )
*Kõlarite kvaliteet ei ole oluline (tuleb eraldi audio süsteem)
*Soovitavalt madal input lag et mängimisel monitorina kasutada
*Muude vilede/näitajate kohta ei oska hetkel midagi öelda

Palun andke nõu kas see pildikast kohe ära osta või kaaluda teiste firmade toodangut.

Ette tänades,
Mel
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 12:25:31 vasta tsitaadiga

Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kluBBhead
HV kasutaja
kluBBhead

liitunud: 08.04.2006




sõnum 25.03.2011 13:07:48 vasta tsitaadiga

Puldi ja menüüde kohta olen seda kuulnud jah. Ise ei ole ühtegi küll näppinud, kuid arvan et vast saab hakkama. Ning kes teab, võibolla olen erand ja hakkab meeldimagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 25.03.2011 16:36:45 vasta tsitaadiga

Kas praegu on kusagil juba uus samsa 55" 3D LED teler saadaval?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 16:40:11 vasta tsitaadiga

http://www.e-kauplus.ee/led_televizori/led_televizori_55collas/p_226341/

D7000 ja teised ka seal olemas.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 25.03.2011 17:10:43 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
http://www.e-kauplus.ee/led_televizori/led_televizori_55collas/p_226341/

D7000 ja teised ka seal olemas.


Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema icon_neutral.gif must läikiv..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 26.03.2011 17:09:21 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas.

sellega harjub päris kiiresti ära. ning sellise rahaeest on see seitsmes seeria väga hea ost!
solution kirjutas:

Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema icon_neutral.gif must läikiv..

soovitaks näiteks lg 9500 seeriat- see must ning läikiv

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 27.03.2011 19:16:50 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
Miki-Hiir kirjutas:
Philipsi telekate puldid ja kasutusmugavus on minu isikliku arvamuse kohaselt paras rämps. Pilt on üldiselt jah hinnaklassi parimate seas.

sellega harjub päris kiiresti ära. ning sellise rahaeest on see seitsmes seeria väga hea ost!
solution kirjutas:

Krt, selle D8000 selline jama, et tal on äär alumiiniumist, mul on kõlarid mustad läikivad. Et telekas peaks samuti selline olema icon_neutral.gif must läikiv..

soovitaks näiteks lg 9500 seeriat- see must ning läikiv


Tänud, huvitav kas LG 9500 kusagil Tallinnas ka väljas on?

EDIT:

Pohh see 3D, ei ole nikuinii plaanis telekat tihti vaadata. Seega ootan soovitusi 55" LED teleka asjus...Samsungilt arvatavasti midagi, peab olema musta läikiva äärega!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 27.03.2011 19:49:17 vasta tsitaadiga

Hmm miks siis inimesed ostavad suuri ja kalleid televiisoried kui plaan pole seda eriti tihti vaadata. Sama soovitus ka nendele kes ajavad mega pilti taga ja endal pole HD pilti plaanis vaatama hakata.
Sõberl mul just plaanis sauna etteruumi osta 46 sony LED küljevalgustusega, kui küsida milleks, siis ega põhjendust väga ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 27.03.2011 21:51:31 vasta tsitaadiga

see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis
_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 22:07:17 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis

sama siin, istub ilusti seinal thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 27.03.2011 22:36:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sacher kirjutas:
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis

sama siin, istub ilusti seinal thumbs_up.gif


Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 23:45:06 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sacher kirjutas:
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis

sama siin, istub ilusti seinal thumbs_up.gif


Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid.

kasutan 90 kraadise nurgaga hdmi juhet.
võrgukaabeblil lõikasin otsast kõvendused ära
muud sinna taha ei lähegi mul thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 28.03.2011 01:00:15 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sacher kirjutas:
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis

sama siin, istub ilusti seinal thumbs_up.gif


Selle 8500 see probleem, et ta on küll õhuke, kuid sisendid on kohe tema taga (mitte küljepeal) seega peab vahemaa seinast olema suurem, et juhtmed läbi mahuksid.


mul samamoodi hdmi 90 kraadine. 1 lisaks küljepeal ka olemas, kuhu saab sirge sisse uhada. võrgukaabel on natuke väljaulatuv, kuid seegi pole suureks probleemiks, sest seinakinnitus ise on ka mingine paar sendimeetrit. ning see võrgukaabel on samamoodi tahapoole ulatuv nii philipsitel, lgl, samsungitel ning kui ei eksi, siis ka osadel sonydel.
aga nüüd vähe paremat juttu jälle lg kapsaaeda: kõik samsungid on ju ääreledidega, kuid see kiidetud lg on täisled! kindel eelis samsungi ees.
väike offtopic kaa: kui valite asukohamaaks inglismaa, siis on telerile uus soft olemas! beer_yum.gif

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2011 08:52:42 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
... ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega...


you are wrong! icon_cool.gif
LG tooteseeria lipulaev on hoopiski LG PK950 icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

tsitaat:
LG’s new flagship plasma TV, the PK950 series

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 08:59:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
sacher kirjutas:
... ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega...


you are wrong! icon_cool.gif
LG tooteseeria lipulaev on hoopiski LG PK950 icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

tsitaat:
LG’s new flagship plasma TV, the PK950 series


hmmm, me räägime siin lcd-st mitte plasmast
või oli see väike iroonia icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 09:15:17 vasta tsitaadiga

eksite mõlemad... LG lipulaev on PZ950 seeria icon_cool.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2011 11:42:02 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
eksite mõlemad... LG lipulaev on PZ950 seeria icon_cool.gif


Hee, see toode on reklaambuklettidel alles icon_cool.gif .
kuid küll kunagi poodi ka jõuab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 11:55:12 vasta tsitaadiga

meie jaoks on jah buklettidel... aga http://www.amazon.com/LG-Infinia-50PZ950-Certified-TruBlack/dp/B004LAEKBU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1301302480&sr=8-1
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2011 12:00:09 vasta tsitaadiga

Miskit pakutakse ka HinnaVaatluses
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmaekraanid/169151/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 28.03.2011 13:20:38 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
see on väljas roccalmare euronicsis kui õigesti mäletan. ning lg le8500 on tavapildi lg toodangu lipulaev. endal kodus ja väga rahul sellega. samuti olemas selles euronicsis

nagu juttu oli, siis rääkisin 2d pildist ning lcd paneelist.

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2011 22:58:59 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
LG 60PK950 kiirülevaade: ...

...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud.


Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks icon_confused.gif

Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..


...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 23:06:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
soulshaker kirjutas:
LG 60PK950 kiirülevaade: ...

...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud.


Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks icon_confused.gif

Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..


...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.


Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2011 23:22:28 vasta tsitaadiga

No mis puutub see asjasse, kes ja kui palju midagi kasutab? See et keegi ei kasuta, ei vähenda kasutaja jaoks probleemi.
Ja endal on valida edastajatest ainult Viasat või Starmani Zuum. Elioni TV igaüheni ei levi!

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 28.03.2011 23:23:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 23:23:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Eem, mu ema kasutab, sest starmani boks on saatanast thumbs_up.gif
telekaks samsung b8000 ja töötab väga hästi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 23:42:49 vasta tsitaadiga

Näh, ma jällegi avastasin alles paar päeva tagasi juhuslikult, et see Starmani paljukirutud digibox suudab Showtime jne. kanalitel subtiitreid näidata, samas kui mu Pana GW20 ütleb küll menüüs, et kahed subtiitrid on olemas aga samas miskipärast neid ei kuva. icon_rolleyes.gif

Kui keegi soovib oma teleka DLNA võimet proovida, siis üks suht asjalik mängija tundub olevat Serviio - http://www.serviio.org/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 23:43:27 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Näh, ma jällegi avastasin alles paar päeva tagasi juhuslikult, et see Starmani paljukirutud digibox suudab Showtime jne. kanalitel subtiitreid näidata, samas kui mu Pana GW20 ütleb küll menüüs, et kahed subtiitrid on olemas aga samas miskipärast neid ei kuva. icon_rolleyes.gif

Kui keegi soovib oma teleka DLNA võimet proovida, siis üks suht asjalik mängija tundub olevat Serviio - http://www.serviio.org/


pean uurima, aga viimati nagu näitas subtiitreid, jutt samsungist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.03.2011 00:01:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 23:53:42 vasta tsitaadiga

Ise leidsin sellise viite - Panasonic G20 can't do subtitles in 4:3 aspect mode - http://www.avforums.com/forums/plasma-tvs/1242895-panasonic-g20-cant-do-subtitles-4-3-aspect-mode.html

Samas näppisin igasugu valikud, aga subtiitreid Showtime kanalil kuvama ei saanudki.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 29.03.2011 07:52:46 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
jägaja kirjutas:
soulshaker kirjutas:
LG 60PK950 kiirülevaade: ...

...Hetkel pole muid iseärasusi täheldanud.


Üks oluline puudus on siiski sellel teleril kanalivahetuse juures. Pole veel ühtegi digiboksi või telerit kohanud, millel nii sitasti on asi lahendatud, kui seda LG oma teleril lahendanud on. Teades veel LG olematut kasutajatuge siis pole ka mõtet oma aega kulutada neile kirjutamiseks, et nad oma praagi likvideeriks icon_confused.gif

Viga selline, kanaleid vahetades..kuvatakse ainult kanalinumber..


...peaks aga olema selline, mida kuvatakse ekraanile kusagil puldi alumises nurgas asuvat eraldi nuppu vajutades. Samahästi võin juba info nuppu pressida ja saan sisututvustuse ka veel lisaks.


Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi.

Ma tean väga paljusid, tegu maainimestega kellel peale zoom'i suurt polegi midagi valida. Seadmete vähesus on ainult eeliseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 08:53:46 vasta tsitaadiga

Isegi Tallinna külje all Viimsis (2-3km linnapiirist) on ainuke võimalus Zuum - kaarte kodus lausa 2 ning Sony'd näitavad mõistlikku pilti.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 13:50:54 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:

Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi.


Kui Elion mulle kuuks ajaks pakkus prooviks teenuseid siis loobusin just sellepärast, et ei soovi mingeid täiendavaid bokse - Starmani kaabeldigi teleka sisemise boksi otsas hetkel mul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 15:00:15 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
soulshaker kirjutas:

Ma ei tea eriti kedagi, kes teaks kedagi kes kasutaks teleka enda sisseehitatud digiboxi. Võimalik et see nii on, aga usun et enamus inimeste jaoks pole see mingi probleem. Ise kasutan Elioni HDMI digiboxi.


Kui Elion mulle kuuks ajaks pakkus prooviks teenuseid siis loobusin just sellepärast, et ei soovi mingeid täiendavaid bokse - Starmani kaabeldigi teleka sisemise boksi otsas hetkel mul.


endal ka sisemine box kasutusel starmaniga kuna ei soovinud veel ühte lisa vidinat. nüüd siis draqula teab juba ise neid ise inimesi ja ei peagi pöörduma kellegi poole kes teaks kedagi, kes omakorda teaks kedagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2011 16:11:35 vasta tsitaadiga

MummikAI, pidasid vist soulshaker silmas?

Ta (soulshaker ) teab ilmselt teatud hulka isikuid - Me, Myself and I või kuidas see ingliskeelne väljend oligi. icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 16:15:48 vasta tsitaadiga

Kuulge, ärge võtke sõnasabast kinni nüüd. Eks osadel ole sisemist digiboksi ka mõistagi vaja, aga need on kindlasti tugevas vähemuses. Linnades on ju valdavalt inimestel teenusepakkuja digiboksid sees.
Mis puutub nüüd PK950 LG plasmasse, siis ehk on lootust vigade paranduseks uuema tarvara versiooniga.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 29.03.2011 16:16:27 vasta tsitaadiga

Tervist ! Ehk keegi jagab arvamust nende valikute kohta mida olen teinud praeguseks:

1) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42ld420/
2) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42pj650/
3) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42ld450/


Küsimus 1)Millise ise neist valiksite kui peaksite valima 2) Kas oskate paremat soovitada 500 euro piires ?


Suurimad tänuavaldused juba ette, teile asjatundjatele siin icon_rolleyes.gif beer_yum.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2011 16:32:15 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Mis puutub nüüd PK950 LG plasmasse, siis ehk on lootust vigade paranduseks uuema tarvara versiooniga.


Eestis antakse vist tarkvaraversiooni .18 lõpuga välja, kuid Inglismaa asukohaks pannes pakuti kohe tarkvaraversiooni .20 lõpuga.
Mis paremaks läks, vot ei saanud aru icon_rolleyes.gif .
Tarkvaraversioonis tehakse uuendusi ilmselt suuremate suuremat kasutajate hulka häirivate probleemide puhul. Egas muud jää üle, et sadan oma "tähelepaneku" kliendi- või mis iganes toe e-mailile ja jääme ootama icon_cool.gif .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 16:36:00 vasta tsitaadiga

WindWalks, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2fo2pdf&keys=42LD420,42LD450,42PJ650&localeCode=ee

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 29.03.2011 16:51:41 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
WindWalks, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2fo2pdf&keys=42LD420,42LD450,42PJ650&localeCode=ee

Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ? icon_redface.gif

e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension? icon_biggrin.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 16:55:58 vasta tsitaadiga

SD = Standard Definition... ehk siis telesaated (va HD kanalid) ja DVD jne... Puhtalt HD materjali jaoks võtaks mõne teise neist
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 17:07:25 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
Raiku kirjutas:
WindWalks, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2fo2pdf&keys=42LD420,42LD450,42PJ650&localeCode=ee

Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ? icon_redface.gif

e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension? icon_biggrin.gif

Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 29.03.2011 17:20:24 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
WindWalks kirjutas:
Raiku kirjutas:
WindWalks, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2fo2pdf&keys=42LD420,42LD450,42PJ650&localeCode=ee

Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ? icon_redface.gif

e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension? icon_biggrin.gif

Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti.


Okei suured tänud vastuste eest, lõi pildi selgemaks selles SD osas ning eluea osas kaa.
Mis muidu arvate, on see Lg Pj650 500 euro väärtuses hea ost, või leiaks mõne parema valiku ?

e: Muidu see SD vist ikkagi ei ole minu jaoks. Mulle ongi tähtis, et saaks HD- kvaliteediga filme vaadata ning xboxi vahetevahel ajaviiteks ilusa HD pildiga mängida. Ülejäänud nõudmised on vist samad nagu igalühel, kes otsib endale hea hinnaga telekat.

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 29.03.2011 21:35:54 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
WindWalks kirjutas:
Raiku kirjutas:
WindWalks, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2fo2pdf&keys=42LD420,42LD450,42PJ650&localeCode=ee

Ühesõnaga, sa valiksid Pj650 ? Ma ei mõista ainult, et miks 1024x768 hea on ? Ei saagi nagu täpselt aru tegelikult, kuidas see üldse HD saab olla sellise resoga?
Ning vabandust väga aga mida tähendab SD ? icon_redface.gif

e: 100'000 h on normaalne kui selline eluiga on telekal? Teistel pole seda muidugi märgitud kahjuks... SD- small dimension? icon_biggrin.gif

Toome näite, kui vaatad 8h päevas telekat, siis aastas vaatad sa 2920h. Sellest ressursist piisab sul 30 aastaks, enne kui telekas teoreetiliselt on ära tuhmunud. Väidetavalt kaotab plasma ajaga on eredust ja sellest seoses ka kontrasti? Keegi targem äkki selgitab täpsemalt lahti.

Nendiks fakti et tegelikult LCD valgustav luminofoor ka tegelt, seega kui LCD siis kindlasti LED'idega on liivakella efekt ka väiksem, vähem märgatav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.03.2011 22:41:46 vasta tsitaadiga

Plasmal vanuse kasvades ei muutu must heledamaks, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus vähenevad. Must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi. Sama on ka CRT korral.
LCD luminofoor vananeb samuti, heledus väheneb, märkamatult paraneb seejuures ka must toon - kuna torud ei ole nii heledad.
LCD led taustaga võib olla küll 100.000h elueaga, kuid siin on veikene aga - nimelt led ise ei ole loomuliku valge värvusega ning selle saamiseks teda "värvitakse" fosfori abil. See pagana fosfor aga pidada pealt ära "põlema" ning seepärast muutub siis pilt tasapisi valgest sinakaks (kohati tundub poes mõnel juhul et ongi kohe juba fosfor läinud icon_smile.gif )
Ühe tootja tehnoloogilisest spetsist lugesin välja et tootja tagab ledi vastavuse 15.000h ulatuses, peale seda vaatame siis akvaariumi...

Ei ole miski igavene siin päikese all.

edit: täpsustasin sõnastust.


viimati muutis Maldur 29.03.2011 23:11:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 22:45:50 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Plasmal vanuse kasvades ei vähene kontrast, ainult maksimaalne heledus ja värviküllasus. Kontrast ehk must toon on plasmas loomulikus olekus saadaval, seepärast ei juhtu sellega midagi.

Maldur, kontrast oli vanasti heleduse ja tumeduse ehk siis valge ja musta suhe...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.