Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.03.2011 23:38:14 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:

Paremini tehtud sõiduteed - mismoodi nad paremad on?


No päris sellised kandilised ei ole, nagu TDU1's olid. Et üles-alla kolinaga mägiteedel käisid. Või noh, isegi kiirteel mõnes kohas thumbs_up.gif
Samas kohati on ikka ebatasasused sees. Sellest saab aru, et auto stabiilselt kurvi läbib ja järsku võssa viskab või külje ette tõmbab.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.03.2011 23:52:57 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
uus saar, paremini tehtud sõiduteed, uued autod, teine juhitavus, ilmastik, rohkem online tegevusi, teised statistilised mõõdikud
kõlab nagu absoluutselt uus mäng uue koodiga

aga ulgujaid jätkub icon_lol.gif


Paremini tehtud sõiduteed - mismoodi nad paremad on?
Uued autod - kus on Lambod, Maseratid, BMW?
Teine juhitavus - "teine" is always best jah. icon_lol.gif
Teised statistilised mõõdikud - thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
oled esimest pelanud?
sitta lambodest ja maseratidest ja bemaritest - mõni mõis
teisi uusi on aga kamaluga
ja juhitavus on täitsa ladna, esimese juhitavus mulle rooliga ei meeldinud

tdu2'l on puudusi ja plusse võrreldes esimese osaga, kuid tegu ei ole kehva pelaga
siin foorumis on hala eelkõige marginaalsete tähelepanekute peal - sisulist praaki on vähe leitud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 00:13:43 vasta tsitaadiga

Mäng jookseb ilusti, tuleb cutscene, mäng muutub laggiseks, uus cutscene, mäng korras. Ja nii käib kordamööda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 00:45:34 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
uus saar, paremini tehtud sõiduteed, uued autod, teine juhitavus, ilmastik, rohkem online tegevusi, teised statistilised mõõdikud
kõlab nagu absoluutselt uus mäng uue koodiga

aga ulgujaid jätkub icon_lol.gif


Paremini tehtud sõiduteed - mismoodi nad paremad on?
Uued autod - kus on Lambod, Maseratid, BMW?
Teine juhitavus - "teine" is always best jah. icon_lol.gif
Teised statistilised mõõdikud - thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
oled esimest pelanud?
sitta lambodest ja maseratidest ja bemaritest - mõni mõis
teisi uusi on aga kamaluga
ja juhitavus on täitsa ladna, esimese juhitavus mulle rooliga ei meeldinud

tdu2'l on puudusi ja plusse võrreldes esimese osaga, kuid tegu ei ole kehva pelaga
siin foorumis on hala eelkõige marginaalsete tähelepanekute peal - sisulist praaki on vähe leitud

Ega jah, mängus on palju seda, mis ei luba sellele mängule just silti "kehv" külge tembeldada, kuid enamat kui keskpärane ta igal juhul pole. Enne endale igal juhul selgeks teha, mida see teos endast pakub ja milles feilib ning siis osta, kui ikka veel huvi on.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2011 00:58:51 vasta tsitaadiga

ja milles ta siis niiväga põrub?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 01:02:01 vasta tsitaadiga

2-l Bugattil vahe sees täitsa. Tavaline ei lähe mul ka tuunides 7-nda käiguga üle 5000 pöörde ja kiirus jääb ~400 kanti, Grand Sport sain tier 3 tuuninguga ~430. Huvitav nähtus oli see, kui Grand Sport'l katus maha võtta, see lihtsalt haihtus õhku. Mingist Ferrarist mäletan küll, kuidas katus ilusti taha volditi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2011 11:18:22 vasta tsitaadiga

Teistel Targa katustega autodel haihtub samamoodi katus ära. Näiteks C klassi Ferraril. Päris kehv oleks animeerida seda, kus karakter hakkab sõidupealt kätega katust maha võtma icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 13:30:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ja milles ta siis niiväga põrub?

See ülevaade võtab mu meelest üsna hästi mängu kokku:
http://pc.ign.com/articles/115/1150587p1.html
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2011 13:38:24 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
ja milles ta siis niiväga põrub?

See ülevaade võtab mu meelest üsna hästi mängu kokku:
http://pc.ign.com/articles/115/1150587p1.html
ütle oma sõnadega, milles ta siis niiväga põrus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 14:15:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
ja milles ta siis niiväga põrub?

See ülevaade võtab mu meelest üsna hästi mängu kokku:
http://pc.ign.com/articles/115/1150587p1.html
ütle oma sõnadega, milles ta siis niiväga põrus

Miks ma pean ümber jutustama seda, millest seal juttu on? Vaata kas või video läbi, kui lugeda ei viitsi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 10.03.2011 16:42:59 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
libe kirjutas:
ja milles ta siis niiväga põrub?

See ülevaade võtab mu meelest üsna hästi mängu kokku:
http://pc.ign.com/articles/115/1150587p1.html
ütle oma sõnadega, milles ta siis niiväga põrus

Miks ma pean ümber jutustama seda, millest seal juttu on? Vaata kas või video läbi, kui lugeda ei viitsi.



oled sa ise mängu mänginud ka? ma näiteks taon seda väljalaske päevast saadik rooliga+käigukastiga. kui sa oled mingi robot kellele meeldib algusest lõpuni mängu mängida ja muud tähele ei pane siis on mäng fail ära hakka ostmagi.a kui sa ajad taga head cruise teemat,naudid ilmastiku,oma sõpradega ringi venimisest siis mäng on ideaalne,parem kui tdu1.JUhitavus samuti parem nii puldiga kui ka rooliga,asi vajab harjumist nagu iga muu teine mäng,kui ei suuda aga harjuda siis pole mõtet mängidagi selliseid mänge.
mängu uus lisa ehk ibiza saar on lagi,täielikult tehtud offroadiks.casino lisa on samuti lagi millest haisu polnudki vana tdu hawai saarel kus kõik ammendas peale mitut aastat sõitmest.lambod ja bemmid ei nühi maid,palju teisi autosid lisatud,juba gumpert,subaru,veyronid,zondad ja kõik jeebid trumpavad üle need bemmid koos lambodega.
offroad on asi mis ära ei väsita samuti,sellist naudikut tdu1 ei pakkunud.ilmastik lisab sellele mängule jube üle poole parumuse mis puudus tdu1.
muiduigst on ropult buge,samuti oli tdu1 täis buge ja jama igasugust,kuigi neelasite ja mängisite edasi.
ei mõikka lihtsalt milleks mängu maha teha,kui mängul on pakkuda väga väga palju lisasid millest tdu1 unistada võis.
ma ise juhin ainult seest autosid,võin julgelt öelda et sisu autodel on täielik low poly,kuid ega see ei anna samuti põhjust kogu muud head naudingut maha suruda.
soovitan igati osta isikutele kes ajavad taga mõnusat liikluses sõitmist,sõpradega hängimist ja kõike muud ahvatlevat.
virisejatele,aga niipalju et pelage oma starwarsi ja kogulugu,ärge ajage mingi lambi põhjuseid taga kui ise pole head maista saanud.


PS: sooviks osta tdu2 ps3 oma sõbrale,kui kellelgi pakkuda hea hinnaga siis privaatkijana paluks kasti

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 16:48:33 vasta tsitaadiga

kas offroad on beetast edasi tõsiselt arenenud?
beetas oli offroad ikka midagi täiesti jubedat. võinoh, areng esimese tdu-ga võrreldes lihtsalt puudus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 10.03.2011 16:52:13 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kas offroad on beetast edasi tõsiselt arenenud?
beetas oli offroad ikka midagi täiesti jubedat. võinoh, areng esimese tdu-ga võrreldes lihtsalt puudus.


ei viicinud küll ise betad testidagi nii et pole aimu küll milline seal offroad oli,aga isiklikult väga naudind offroadi.nagu eelnevalt mainising iga sõidumäng vajab juhitavusega harjumist,kui harjunud siis usun meeldib sulle offroad

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 10.03.2011 16:56:23 vasta tsitaadiga

londiste, on küll, sõita saab ikka kiiremini kui kolmanda käiguga ja 80 90 kellal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 10.03.2011 16:59:55 vasta tsitaadiga

eee oleneb mis pillidega,subaru,spyker,buggy ja kõik jeebid pigistavad kellad põhja offroadil.isiklikult naudin subarut
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 10.03.2011 17:02:26 vasta tsitaadiga

no jah ega ma nüüd ei mõelnudki minna mõne eksootilisema mudeliga põldu kraapima, nood lihtsalt ei võta kiirust üles. kuid beetas oli mustang ja sellega ei saanud üle 80-90 kuidagi siisse väljaarvatud mäest alla.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.03.2011 17:36:35 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kas offroad on beetast edasi tõsiselt arenenud?
beetas oli offroad ikka midagi täiesti jubedat. võinoh, areng esimese tdu-ga võrreldes lihtsalt puudus.
mis seal beetas siis offroadil viga oli, mina ei märganud nagu mingeid probleeme?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 23:03:03 vasta tsitaadiga

Naljakas vaadata, kuidas fanboyd tagajalgadele tõusevad, kui nende maailma-lemmikuimat-mängu mingilgi määral kritiseerida julgetakse. Ja see, mida dreadlock miskipärast "mängu mahategemiseks" nimetab (antud IGN ülevaate puhul siis), on reaalsuses tavaline mängurevüü, mis peabki tooma välja ühe pela plussid ja miinused.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.03.2011 00:21:47 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Naljakas vaadata, kuidas fanboyd tagajalgadele tõusevad, kui nende maailma-lemmikuimat-mängu mingilgi määral kritiseerida julgetakse. Ja see, mida dreadlock miskipärast "mängu mahategemiseks" nimetab (antud IGN ülevaate puhul siis), on reaalsuses tavaline mängurevüü, mis peabki tooma välja ühe pela plussid ja miinused.
miinusteks oli toodud nendepoolsetele kõrgematele ootustele mittevastavus - sisuliselt loodeti hea stooriga, ideaalsete tegelaskuju mudelite ja super juhitavusega pela, samuti nuriseti, et muusikat on kõiges paari tunni jagu kaasas - mõnekümne euro eest tehakse neile massiivne kuutasuta online mäng ja ikka vähe - võrdluseks pole midagi analoogset tuua
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 11.03.2011 21:22:13 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
see on ju ebareaalne kui raskeks on need driving schoolid tehtud.
A5/A4 litsentsi värk viskas juba nii üle , et ilmselt ei viitsigi edasi mängida. esimesed 4 asja saab suht kergelt tehtud aga siis tuleb see kuradi aston martin ja overtake , mäesõit ja viimane. VÕIMATU. see kuradi asi teeb igakord spinni kui tahad kurvis kiiremini sõita , et oleks kuidagigi võimalik vajalik aeg saada. kui veits vaiksemalt võtta , et spinni ei teeks siis jääb 1-3 sekundit puudu alati.
kuidagi skippida on üldse võimalik seda jama? ma saan aru , et jah pedaalide ja rooliga saaks täpsemalt sõita aga mul on ainult läpakas ju.

Imo see oli kõige kergem teha icon_biggrin.gif A1 oli suht pask.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 23:09:08 vasta tsitaadiga

Tegelt on teine osa ikka nõrk. On küll häid asju aga üldiselt on enamustel mängudel tavaks, et esimene on teerajaja kus ei olda veel kõige vägeva peale tuldud, teine on parim kõigelt ja samas mitte ülepakutud, kolmas on lahjem ja peale kolmandat hakkab rasvapeal sõitmine. Antud juhul siis olgem ausad tundub asi vägakiirelt ja sisutühjalt kokkuklopsitud olevat. Näiteks üks asi on juba see, et igast huinjaade ärategemise eest on tasu jura või suisa olematu. Näiteks need pommisõidud - lootsin mingi huvitava masina saada aga ei saanud üldse midagi, rääkimata sellest ühesugusest voiceover plärast mida spämmib pidevalt. Samuti need duell sõidud - ilge mõte on saada selline auto milline sul niikuinii juba olemas on või siis sellega samaväärne. Sama keiss nende wreckidega - mingid vanad käulad. Tuuning võrreldes esimesega samuti kipub sakkima, lihtsalt paar punkti juurde statsi ja ongi kõik - esimeses osadele masinatele sai näiteks mingi spetsvälimuse a'la mustang sai saleeni paketi vms. ja jõudluse kasv oli kabe. Nüüd rääkides autodest endeist siis keegi siin kraaksatas, et on ju uusi küll. On jah aga ägedaid uusi on äärmiselt vähe ning samas on terve persetäis vanu legendaarseid autosid välja jäetud. Rääkimata sellest, et mitmed nö. uued on ühest ja samast autost eri variant a'la astoni DB nii kupee kui kabriona. Sõites mitme ringi sõitu tekivad liiklusmärgid iseensest tagasi, 3 tonnine maastur takerdub suvalise rohututi taha nigu oleks see betoonist ja samuti paljud muud asjad - kui pilt välja jätta siis mängu mehhaanika on nigu 10 aastat vanal põlveotsas tehtud pelal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2011 23:13:42 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tegelt on teine osa ikka nõrk. On küll häid asju aga üldiselt on enamustel mängudel tavaks, et esimene on teerajaja kus ei olda veel kõige vägeva peale tuldud, teine on parim kõigelt ja samas mitte ülepakutud, kolmas on lahjem ja peale kolmandat hakkab rasvapeal sõitmine. Antud juhul siis olgem ausad tundub asi vägakiirelt ja sisutühjalt kokkuklopsitud olevat. Näiteks üks asi on juba see, et igast huinjaade ärategemise eest on tasu jura või suisa olematu. Näiteks need pommisõidud - lootsin mingi huvitava masina saada aga ei saanud üldse midagi, rääkimata sellest ühesugusest voiceover plärast mida spämmib pidevalt. Samuti need duell sõidud - ilge mõte on saada selline auto milline sul niikuinii juba olemas on või siis sellega samaväärne. Sama keiss nende wreckidega - mingid vanad käulad. Tuuning võrreldes esimesega samuti kipub sakkima, lihtsalt paar punkti juurde statsi ja ongi kõik - esimeses osadele masinatele sai näiteks mingi spetsvälimuse a'la mustang sai saleeni paketi vms. ja jõudluse kasv oli kabe. Nüüd rääkides autodest endeist siis keegi siin kraaksatas, et on ju uusi küll. On jah aga ägedaid uusi on äärmiselt vähe ning samas on terve persetäis vanu legendaarseid autosid välja jäetud. Rääkimata sellest, et mitmed nö. uued on ühest ja samast autost eri variant a'la astoni DB nii kupee kui kabriona. Sõites mitme ringi sõitu tekivad liiklusmärgid iseensest tagasi, 3 tonnine maastur takerdub suvalise rohututi taha nigu oleks see betoonist ja samuti paljud muud asjad - kui pilt välja jätta siis mängu mehhaanika on nigu 10 aastat vanal põlveotsas tehtud pelal.

Nii on jah icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 01:50:11 vasta tsitaadiga

kust raha saab? mingi 2-3k kaupa pommisõitudest koguda on ikka tõsine pita.
HV-lastel mingi klubi ka on?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2011 05:20:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kust raha saab? mingi 2-3k kaupa pommisõitudest koguda on ikka tõsine pita.
HV-lastel mingi klubi ka on?

Paljud siin kasutavad trainereid.Selle pärast nad nii palju osta jõuavadki icon_lol.gif .Isiklikult ei kasuta.See killib selle vähesegi huvi ära mis mul alles jäänud selle mängu vastu icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 05:24:00 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, kuidas see mäng saab huvi üldse tekitada, ise pmts traineriga sõidan iga autoga mingi 15min, siis viskab üle, kui kõik autod proovitud, siis gg ka.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.03.2011 10:25:07 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Ei saa aru, kuidas see mäng saab huvi üldse tekitada, ise pmts traineriga sõidan iga autoga mingi 15min, siis viskab üle, kui kõik autod proovitud, siis gg ka.
proovi online.. ah jaa
Auron kirjutas:
Tegelt on teine osa ikka nõrk. On küll häid asju aga üldiselt on enamustel mängudel tavaks, et esimene on teerajaja kus ei olda veel kõige vägeva peale tuldud, teine on parim kõigelt ja samas mitte ülepakutud, kolmas on lahjem ja peale kolmandat hakkab rasvapeal sõitmine. Antud juhul siis olgem ausad tundub asi vägakiirelt ja sisutühjalt kokkuklopsitud olevat. Näiteks üks asi on juba see, et igast huinjaade ärategemise eest on tasu jura või suisa olematu. Näiteks need pommisõidud - lootsin mingi huvitava masina saada aga ei saanud üldse midagi, rääkimata sellest ühesugusest voiceover plärast mida spämmib pidevalt. Samuti need duell sõidud - ilge mõte on saada selline auto milline sul niikuinii juba olemas on või siis sellega samaväärne. Sama keiss nende wreckidega - mingid vanad käulad. Tuuning võrreldes esimesega samuti kipub sakkima, lihtsalt paar punkti juurde statsi ja ongi kõik - esimeses osadele masinatele sai näiteks mingi spetsvälimuse a'la mustang sai saleeni paketi vms. ja jõudluse kasv oli kabe. Nüüd rääkides autodest endeist siis keegi siin kraaksatas, et on ju uusi küll. On jah aga ägedaid uusi on äärmiselt vähe ning samas on terve persetäis vanu legendaarseid autosid välja jäetud. Rääkimata sellest, et mitmed nö. uued on ühest ja samast autost eri variant a'la astoni DB nii kupee kui kabriona. Sõites mitme ringi sõitu tekivad liiklusmärgid iseensest tagasi, 3 tonnine maastur takerdub suvalise rohututi taha nigu oleks see betoonist ja samuti paljud muud asjad - kui pilt välja jätta siis mängu mehhaanika on nigu 10 aastat vanal põlveotsas tehtud pelal.
kui räägid esiemses osas olnud tuuningust, ksu mustangist sai saleen, siis sellist tuuningut oli kõikide autode puhul vaid üks, see ei olnud reegel - olen nõus, et auhindadena võiksid olla uhkemad pilld, nagu eelnevas, kuid kas see on puudus mängus?
voice over on võimalik ilusalt mingi buttoniga eos ära killida või siis vapsee kinni panna, kuid seda probleemi on igas fusking games
ja autode osas on erinevatel inimestel legendaarsetest ja mõttetutest autodest oma seisukoht - vingujate arvamusi ei kaeta mitte kunagi, heal juhul vahetuvad vingujad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 12:30:46 vasta tsitaadiga

Jaa, libe, saime aru, tegu on ideaalse mänguga.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ventt
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 12.03.2011 12:32:15 vasta tsitaadiga

Minuarust on nende uuendustega juhitavus halvemaks läinud. thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.03.2011 13:31:26 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Jaa, libe, saime aru, tegu on ideaalse mänguga.
ära topi mulle sõnu suhu icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 01:07:06 vasta tsitaadiga

jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub kas auto spinnib või mitte. gaasist see igastahes ei sõltu.
selle mängu füüsika on täiesti piixus igastahes.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 01:50:15 vasta tsitaadiga

Kaks nädalad nüüd mängitud ja paneb ikka mõtlema mida beta testimise ajal sest viimaste patchidega on mäng kohati ikka katki või tujurikkuv nii olen uurinud saart ja niisama sõitnud ringi ja kohanenud kenade vigade ja mängu veidrustega.A-kat autokoolid on ikka väga piixud eriti Hawaii Oahu omad ka ei saa aru mida autod vahepeal teevad endale tundub,et käigukad katki jääb piirajase liiga kauaks jurama madaladel käikudel ja siis teeb auto lõbusalt mitu tiiru ja teelt väljas icon_evil.gif.
Online pole kah suurem asi suht raske on suhelda või teha klubi sõite ei saa ühendust ja nii passid niisama session is allready over.Proovid teisega sõita siis kah on asi ebameeldiv kui tuleb keegi oma veyroniga sisse ja ei vaheta seda siis ootad pooltundi kuni vahetab oma autod ja siis ka üks klass kõrgem või madalam enamik õnneks sõita nendega ei oska sest ei tea mis asi pidur on ja kurv tuleb good bye paneb kuskile metsa ära icon_lol.gif või kui liitud kuhugi lobbyse ja pannakse start siis on icon_eek.gif teine oma auto veyroniks vahetanud igatahes kahtlased vennad ja paha mainega auto ise rammida võivad aga kui ise natuke otsa paned kukub kisama this blue subaru is rammer bla bla thumbs_down.gif

Tegelt on mäng ok aga kohati häiriv osade asjadega icon_mad.gif what where they thinking!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 02:10:14 vasta tsitaadiga

nagu lasteaed. Kui ei meeldi ära mängi. icon_lol.gif
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 03:43:57 vasta tsitaadiga

Ringi kruiisimiseks on see ideaalne mäng ja kõik. Ülejäänud osa oleks võinud natukene rohkem läbimõeldud olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.03.2011 10:36:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub kas auto spinnib või mitte. gaasist see igastahes ei sõltu.
selle mängu füüsika on täiesti <b>piixus</b> igastahes.


Ma olen küll ps3 peal ja puldiga, kuid koolid on võrreldes hilisema a1ga köömes. Muidugi ma tahtsin kõikides sõitudes esikohad võtta. Nüüdseks sõidud tehtud ja mänguga väga rahul. Nüüd pommid ja online.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 13.03.2011 11:00:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kust raha saab? mingi 2-3k kaupa pommisõitudest koguda on ikka tõsine pita.
HV-lastel mingi klubi ka on?


HinnaVaatlus nimeline klubi on aga klubi on siiani 1mese leveli oma kuna see club vs club süsteem tundub katki olevat ja kellelgi pole huvi olnud neid sõite teha.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 11:15:46 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
londiste kirjutas:
jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub kas auto spinnib või mitte. gaasist see igastahes ei sõltu.
selle mängu füüsika on täiesti <b>piixus</b> igastahes.


Ma olen küll ps3 peal ja puldiga, kuid koolid on võrreldes hilisema a1ga köömes. Muidugi ma tahtsin kõikides sõitudes esikohad võtta. Nüüdseks sõidud tehtud ja mänguga väga rahul. Nüüd pommid ja online.


imho oli A2/A3 kõige raskem seal, kus pidi CLK 63'ga mäest alla sõitma.. muidu kõik litsentsid tehtud ja mängin klaviatuuriga


keegi g25/g27'ga kah mängib? kuidas te H shifteriga 7nda käigu saate? icon_smile.gif

_________________
ei toeta õigekirja


viimati muutis elka 13.03.2011 11:32:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.03.2011 11:24:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub kas auto spinnib või mitte. gaasist see igastahes ei sõltu.
selle mängu füüsika on täiesti <b>piixus</b> igastahes.


Päris paljud mägiteed on vigased. Nö mängufüüsiliselt. Kui TDU1 oli lihtsalt sakiline üles-alla tee, siis nüüd on sujuvam, aga mõnes kohas ikka silmale nähtamatud lohud, kus pidamine ära kaob jne.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 16:43:06 vasta tsitaadiga

Mina mängin seda mängu samuti puhtalt kruiisimise eesmärgil. Samamoodi esimest osa.

Ühesõnaga kui kellelgi on läbi tehtud või ligilähedanegi savegame jagada, siis oleks väga tänulik. icon_smile.gif Netist leidsin hetkel vaid mingi level 30 savegame.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.03.2011 18:53:41 vasta tsitaadiga

Ei tasu ikka rattaid vedelema jätta.


_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 13.03.2011 22:23:12 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
weasel kirjutas:
londiste kirjutas:
jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub kas auto spinnib või mitte. gaasist see igastahes ei sõltu.
selle mängu füüsika on täiesti <b>piixus</b> igastahes.


Ma olen küll ps3 peal ja puldiga, kuid koolid on võrreldes hilisema a1ga köömes. Muidugi ma tahtsin kõikides sõitudes esikohad võtta. Nüüdseks sõidud tehtud ja mänguga väga rahul. Nüüd pommid ja online.


imho oli A2/A3 kõige raskem seal, kus pidi CLK 63'ga mäest alla sõitma.. muidu kõik litsentsid tehtud ja mängin klaviatuuriga


keegi g25/g27'ga kah mängib? kuidas te H shifteriga 7nda käigu saate? icon_smile.gif


H-sifteriga ei saagi 7ndat käiku. See on mingi bug, et viskab hoopis R peale.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 14.03.2011 11:42:45 vasta tsitaadiga

boxile tuli vähemalt see corrupt save patch ära, nüüd julgen mängida icon_razz.gif täna peab klubipatch ka tulema, siis saab proovida seda aspekti kah.

Muidu praeguseks õnnestunud kõik pommimisioonid ära teha. Viimane mis jäi oli üks adrenaliinimissioon Havai idapoolses osas. No ei suutnud kuidagi ära teha.
Spinnisin bagiga muru peal, proovisin erinevaid püssautosid, ostsin Koenigseggi ja proovisin sellega ka, eimidagi- maksimum mis sain oli 57 punkti kanti. Siis mingi hetk proovisin, et äkki tuleb powerslidemisega ära, võtsin Mustangi ja läksin vihmaga tegema.... ei olnud mingid slidemist vaja, sõitsin põmst lihtsalt otse ja tüüp hakkas juba selle peale kõrval onama. Missioon tehtud esimese korraga.
Saa nüüd siis aru mida mängijalt taheti icon_biggrin.gif

Litsensid kah tehtud. Kõige karmimad olidki vist A2 ja A3. A1 tuli miskipärast üllatavalt lihtsalt, võibolla lihtsalt vedas. Mitmetel treeningutel on võimalik nurki lõigata, nendes kohtades kus 90-kraadilised nurgavõtmised peavad olema, saab laia kaarega suurel kiirusel kurvi sisse tõmmata, jääb rohkem aega nende neetud slaalomite jaoks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.03.2011 19:22:52 vasta tsitaadiga

krt lõpuks sain TG784 ruuteril pordid suunatud icon_cool.gif beer_yum.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:00:23 vasta tsitaadiga

Graafika põhja 1920x1080 resoga.. nagu lubab hetkel beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.03.2011 21:20:43 vasta tsitaadiga

ise lasen 1920x1200 4xAA, 16 AF, environment High - sellega töötab 45-50fps
very high peal läheb alla 40fps thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.03.2011 20:39:45 vasta tsitaadiga

Sai ka 200 km sõit ära tehtud, rohkem enam sõita ei viitsi icon_biggrin.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 22:23:38 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi on võimalik seda piduri "äkilisust" vähemaks keerata? Praegu on nii, et kas ei pidurda üldse või pidurdab blokki. Vahepealset astet on väga raske leida. Mängin muidugi rooliga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2011 00:01:51 vasta tsitaadiga

Lasin mängu maha.Absoluutselt ei viitsinud pärast Ibiza ära tegemist enam midagi teha.Lisaks oma muusikat mängu sees kasutada ei saa,juhitavus on ikka veel kahtlane,mitmeid buge pole senimaani ära parandatud,mäng näeb suht sama välja mis tdu1 aga ei jookse pooltki nii hästi jne jne.Seda nimekirja võib siin veel pikalt jätkata aga mul pole ei viitsimist ega tahtmist.
Jätan veel teema paariks päevaks vaatluse alla, et vastuseid lugeda (v.a libe vastuseid - sealt tuleb kiidulaul ainult icon_rolleyes.gif ).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 19.03.2011 00:37:54 vasta tsitaadiga

mulle niikaua meeldis see mäng kuni pidin hakkama mingit a6 või a7 ( no need esisillalised julgad) seeria sõite tegema. ükski neist ei püsi teel, lihtsalt ei viitsi enam ja oli täielik raha raiskamine minu jaoks. Kui juhuslikult peaks kunagi ka 3 ilmavalgust nägema siis ma piran selle ennem täiesti pilbasteks ja siis alles ostan, kui ostan, selle omale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 09:26:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Lasin mängu maha.Absoluutselt ei viitsinud pärast Ibiza ära tegemist enam midagi teha.Lisaks oma muusikat mängu sees kasutada ei saa,juhitavus on ikka veel kahtlane,mitmeid buge pole senimaani ära parandatud,mäng näeb suht sama välja mis tdu1 aga ei jookse pooltki nii hästi jne jne.Seda nimekirja võib siin veel pikalt jätkata aga mul pole ei viitsimist ega tahtmist.
Nu see, et oma musooni ei saa kasuta on mul suht savi. Viimati panin enda mussi taha kunagi siis kui everquest kahes grindisin icon_biggrin.gif Juhitavuse üle ei kurda, mängin ise pmst pleikari puldiga ja probleeme pole olnud. Õnneks mingeid olulisi buge pole kohanud kui välja arvata see, et teed mõnes kohas nagu katki on ehk siis tundub sile aga registreerib nagu oleks matsu pannud - jolt sõitu thes insta feil. Muidu aga jahh, selle tdu2'he asemel oleks võinud suure expansioni parem tdu1'le teha kuhu lihtsalt uus saar ja siis käputäis vahepeal välja tulnud superautosid lisatud + multiplayer ja kogu moos. Teise osa nime väärt asi küll pole. Probleemi on muarust suht lihtne kokku võtta selliselt, et kui mängu esimese osapuhul saab öelda, et "see või too asi võiks ka olla" siis teise osapuhul tekib küsimus, et "miks seda või toda asja pole". Õnneks on kohe shift 2 kohal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 07.04.2011 09:27:09 vasta tsitaadiga

Kõik TDU2 preorder autod on nüüd saadaval http://www.testdriveunlimited2.com/store
Sh Veyron SS ja Zonda Tricolore icon_smile.gif

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.