Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2011 20:12:42 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Mind see muusika kvaliteet ei sega, telefoniga suurt mussi ei kuula, peamine, et heliseks normaalselt. Nüüd sellel 2.2 väljas ka. Rootimist ei pelga aga netis uurides pole veel aru saanud, et kui 2.1 peal rootida, et kas siis ota updates(2.2) tulevad ka peale ja root säilib.


2.2 tuli juba augusti alguses, isegi kui sa praegu poest veel 2.1 telefoni saad, siis lase julgelt OTA peale kui uuendust pakub. Rootida saab 2.2-te täiesti vabalt.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2011 23:42:20 vasta tsitaadiga

Sain ka enda telefoni kätte garantiist. Nagu arvata oli, siis vahetati välja emaplaat. Telefonil uus IMEI, kuid seerianumber jäeti samaks. Tänase päeva olen katsetanud seda igast asendist ja tundub, et sellist viga enam ei ole. Ei restartinud ka USB tetheringi kasutades, enne remonti oli aga paari sekundiga restart. Garantiis läks aega umbes 2 nädalat koos postitamistega, seega ei saa seda küll väga kauaks pidada.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 04.03.2011 11:21:10 vasta tsitaadiga

Desire ei vilguta vahel notification LED-i kui sms on vastu võetud või vastamata kõne on tehtud. Deisplay seadete alla on kõikide asjade taga linnukesed et flash notification LED aga aegajalt ei vilguta, just oli tel lauapeal kuulsin et SMS tuli ja vaatasin ilma et oleks ekraani näppinud ja ei vilkunud LED icon_eek.gif aga see vist normaalne, nutitelefon ju ikkagi icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.03.2011 23:27:57 vasta tsitaadiga

ahjaa... olles nüüd 2.3 Gingerbreadi kuu aega kasutanud.. siis kõik kes sellest mingit imet või messiast või rämedat performance update ootavad... te pettute.. tegemist ei ole nii suure edasiminekuga kui 2.1 > 2.2 oli... ma isegi ei oska niiväga välja tuua mis 2.2 ja 2.3 vahe on thumbs_up.gif ilmselt on pigem under the hood need suured changed, mida kohe ei märka..
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 05.03.2011 00:36:19 vasta tsitaadiga

Arvaks, et originaal ehk ametlik 2.3 on siiski oluliselt miskit muud kui lekkinud 2.3 "algsed tükikesed"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.03.2011 10:01:04 vasta tsitaadiga

midagi on nüüd peppusse läind. 8 tundi tagasi sai laadimast ära võetud ja igal pool näitab et 100% akut täis. ei olnud mingi doctori ega asjaga laaditud. kuskil 30% peal sai laadima ka pandud. tsekkasin meile ja ilma ka vahepeal paar korda, eil ööse ja täna hommiku siis. 1138h on süsteem üleval ka olnud, äkki midagi umbe jooksnud. icon_eek.gif

eks vaatab, mis ta siin päeva jooksul välja mõtleb veel.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 05.03.2011 13:23:55 vasta tsitaadiga

Vb on sul nüüd igavesti täis olev aku icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2011 00:43:22 vasta tsitaadiga

Milliseid QR ja/või barcode lugejaid kasutate Desire peal?

Mul hetkel Quickmark ning toimib kenasti, kuid tahaks mõnda sellist, mis käivitudes kohe on valmis skännima.
Arvamust võiks avaldada need, kes on mitmeid läbi proovinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 06.03.2011 01:35:44 vasta tsitaadiga

Draqula, Google Goggles vms on minul selleks. Proovisin ka teisi kuid Goggles-il on neist minuarust kõige mõistlikum.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 06.03.2011 02:29:16 vasta tsitaadiga

Barcode Scanner. Pane käima ja skänni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 06.03.2011 10:37:39 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Draqula, Google Goggles vms on minul selleks. Proovisin ka teisi kuid Goggles-il on neist minuarust kõige mõistlikum.


Kasutasin ka vahel seda, aga mul jäi ta alati taustal tööle ja battery use'i alt oli ta akukasutus mingi 80%.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 06.03.2011 13:55:48 vasta tsitaadiga

Kas andoidi google map'sil ka mingi nupp vms kuskil on mida ma avastanud pole nagu on iphonel mis viskab kaardi current GPS locationi ja siis zoomib veel mingile kõrgusele. Hetkel jäi mulje, et pean välja oomima ja ise otsima üles kus mu nleke asub hetkel. Ja see nooleke vist ei liigu ka kui mu asukoht muutub. Või on updateimise intervall pikem ja ma pole lihtsalt ära odata jõudnud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2011 14:58:35 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Kas andoidi google map'sil ka mingi nupp vms kuskil on mida ma avastanud pole nagu on iphonel mis viskab kaardi current GPS locationi ja siis zoomib veel mingile kõrgusele. Hetkel jäi mulje, et pean välja oomima ja ise otsima üles kus mu nleke asub hetkel. Ja see nooleke vist ei liigu ka kui mu asukoht muutub. Või on updateimise intervall pikem ja ma pole lihtsalt ära odata jõudnud.


Võta: Maps asjal menu->more->labs->"My location button" ja saadki ekraanile nupu, mis su asukoha leiab. Kui mõtled seda.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2011 00:31:31 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
iceincube kirjutas:
Kas andoidi google map'sil ka mingi nupp vms kuskil on mida ma avastanud pole nagu on iphonel mis viskab kaardi current GPS locationi ja siis zoomib veel mingile kõrgusele. Hetkel jäi mulje, et pean välja oomima ja ise otsima üles kus mu nleke asub hetkel. Ja see nooleke vist ei liigu ka kui mu asukoht muutub. Või on updateimise intervall pikem ja ma pole lihtsalt ära odata jõudnud.


Võta: Maps asjal menu->more->labs->"My location button" ja saadki ekraanile nupu, mis su asukoha leiab. Kui mõtled seda.


... või kui sul on versioon 5 või uuem (uusim on hetkel 5.2), siis on vastav "nupp" jääb paremale üles, kella alla (võimaldab valida kas näidatakse liikumissuund üles või põhi üleval, kuid sind asetatakse mõlemal juhul keskele).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 07.03.2011 10:31:58 vasta tsitaadiga

Kas google mapsi on voimalik kuidagi uuendada ka ? Mul hetkel v. 4.4.0 update kohta nagu ei leia kuskilt. Voi on need uuemad versioonid USA teema ? On selles 5.2 miskit paremat ka ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.03.2011 10:41:20 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Kas google mapsi on voimalik kuidagi uuendada ka? Voi on need uuemad versioonid USA teema ? On selles 5.2 miskit paremat ka ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6342280#6342280

Aga jah uuendamine meie jaoks käib (vist) ainult läbi apk faili allalaadimise ja installiga icon_redface.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6342079#6342079
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2011 10:51:57 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
Meremees1 kirjutas:
Kas google mapsi on voimalik kuidagi uuendada ka? Voi on need uuemad versioonid USA teema ? On selles 5.2 miskit paremat ka ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6342280#6342280

Aga jah uuendamine meie jaoks käib (vist) ainult läbi apk faili allalaadimise ja installiga icon_redface.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6342079#6342079


Paraku nii on, et ametlikult meie riigis valge inimese kombel otse ja ausalt läbi marketi uuendada ei saa. Peab kas root'itud telefonil kasutama market enabler'it või siis hankima installfaili kuskilt mujalt.
5.2 on kenasti siin üles laetud ja eelnevas postis ka lingitud. Üldiselt olen mina leidnud peale värske uuenduse väljatulekut xda developers foorumist kõige kiiremini installika.

Kui kasutad mujalt kui marketist tõmmatud installikat, siis pead enne installi telefoni rakenduste seadetes lubama mujalt pärit rakenduste installimise, vaikimisi on see turvakaalutlustel keelatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 07.03.2011 11:24:15 vasta tsitaadiga

2.3 mida ma kasutan on täis kernel, mis porditud Nexus S'i pealt. Tegemist ei tohiks olla tükikestega
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2011 13:08:18 vasta tsitaadiga

apk installikaks kasutan ise astro nimelist appi, või õigem oleks tegelikult öelda, brauseriga.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 07.03.2011 17:08:07 vasta tsitaadiga

Kas sellele 5.2 google mapsil on turn by turn voice guided osa ka juures või seda jätkuvalt meil Eestis kasutada ei saa ?
Driving directions on olemas küll, et kui panna aadress kuhu minna tahad siis joonistab teekonna ette aga hääljuhiseid pole.
On keegi saanud testida seda google mapsi hääljuhiste osa, et kui hästi toimib võrreldes mõne offline naviga. Ehk on google kaardid
väga head ja see hääljuhis teeks sellest väga hea navi, mida kasutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2011 17:31:26 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Kas sellele 5.2 google mapsil on turn by turn voice guided osa ka juures või seda jätkuvalt meil Eestis kasutada ei saa ?
Driving directions on olemas küll, et kui panna aadress kuhu minna tahad siis joonistab teekonna ette aga hääljuhiseid pole.
On keegi saanud testida seda google mapsi hääljuhiste osa, et kui hästi toimib võrreldes mõne offline naviga. Ehk on google kaardid
väga head ja see hääljuhis teeks sellest väga hea navi, mida kasutada.


Kui tahad proovida siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630887 peaks aitama.

Asja nimi on Brut Google maps ehk siis regionaalsed piirangud maha võetud. Kahjuks praegu viimane saadaolev versioon põhineb 4.6 versioonil.
Kuna tegemist on mitteametliku asjaga siis nagu ikka - kasuta omal vastutusel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 08.03.2011 08:23:48 vasta tsitaadiga

Soetasin täna ka endale Desire. Vörreldes Legendiga on palju parem thumbs_up.gif . Kergem , suurem ekraan, hea kiire. Peal oli kohe 2.2 ja rootima kohe ei kuku:) Proovisin google maps5.2.0 ka kohe, toimetab kenasti. Katsetasin Navigoni - toimib Tallinnas ilusti eks homme saaab vaadata, kuidas viljandiga lood. Siiani tundub, et kõik telefoni kellad viled toimivad . Raadio vaid ragiseb osade jaamadega hullult aga eks peab uurima.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 09.03.2011 14:02:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk123
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 08.03.2011 10:27:40 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Meremees1 kirjutas:
Kas sellele 5.2 google mapsil on turn by turn voice guided osa ka juures või seda jätkuvalt meil Eestis kasutada ei saa ?
Driving directions on olemas küll, et kui panna aadress kuhu minna tahad siis joonistab teekonna ette aga hääljuhiseid pole.
On keegi saanud testida seda google mapsi hääljuhiste osa, et kui hästi toimib võrreldes mõne offline naviga. Ehk on google kaardid
väga head ja see hääljuhis teeks sellest väga hea navi, mida kasutada.


Kui tahad proovida siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630887 peaks aitama.

Asja nimi on Brut Google maps ehk siis regionaalsed piirangud maha võetud. Kahjuks praegu viimane saadaolev versioon põhineb 4.6 versioonil.
Kuna tegemist on mitteametliku asjaga siis nagu ikka - kasuta omal vastutusel.


sealt samast foorumist leiad ka maps5.2.0-ownhere-resign.apk. täitsa toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 08.03.2011 13:21:47 vasta tsitaadiga

Keegi siin tellis või tahtis tellida vähemalt UK ebayst desirele esiklaasi külge käivat autohoidjat.
Kas on kaup kohale jõudnud ja kas on ka oma hinda väärt ? Oleks omale ka vaja aga ei raatsi
kuidagi kohe kännukast seda 28 EUR eest omale osta. Samas need ulme odavad teevad natukene
skeptiliseks just kvaliteedi ja klaasi küljes püsimise osas. Või vedeleb kellelgi kasutult klaasi külge
kinnitatav Desire autohoidja, millest tahab lahti saada siis võiks rääkida täitsa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.03.2011 14:50:10 vasta tsitaadiga

Meremees1, Ma tellisin kuskilt pärapõrgust läbi ebay suvalise. Üldiselt ega klaasiküljes püsimisega probleeme ei ole, pigem mängib rolli see, mis asendis see hoidja on ja kas on mugavalt keeratav,käänatav jne. 28euri on ilmselge raha põletamine icon_biggrin.gif Tiri mingi suvaline ära ja rahu majas...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.