|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.03.2011 20:34:32
|
|
|
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama pask suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.
Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
01.03.2011 20:45:47
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.
Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik? |
Nii ta on jah, mängu jooksul on kuus duelli ka, et saad konkurendi auto võita ja kogu moos, endal hakkab ka koppa ette viskama, a4,a3,a2 ja a1 sõidud teha veel aint.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.03.2011 21:01:35
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.
Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik? |
Nii ta on jah, mängu jooksul on kuus duelli ka, et saad konkurendi auto võita ja kogu moos, endal hakkab ka koppa ette viskama, a4,a3,a2 ja a1 sõidud teha veel aint. |
aga mängige online, selleks see ju tehtigi, see ongi kogu pela iva
need majad ja muud tegevused on vaid selleks ajaks, kui sõpru pole vms
ja ega see ei olegi 24/7 nolifemiseks tehtud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
01.03.2011 21:31:16
|
|
|
| Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
02.03.2011 00:06:50
|
|
|
libe, Et sõpradega pelida, vaja ikka häid autosid. Et autosid omada, vaja maju ja garaazi kohti ning et neid omakorda omada, vaja raha. Raha saab championship'e sõites. Tuleb ikkagi välja et ennem tuleb muud tegevused ära teha, et sõpradega saaks pelida
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.03.2011 00:26:58
|
|
|
| Est_RuLx kirjutas: |
libe, Et sõpradega pelida, vaja ikka häid autosid. Et autosid omada, vaja maju ja garaazi kohti ning et neid omakorda omada, vaja raha. Raha saab championship'e sõites. Tuleb ikkagi välja et ennem tuleb muud tegevused ära teha, et sõpradega saaks pelida  |
sõpradega sõitmisel saad klassid lukku määrata või spetsjomm klasside sõite sõita onlines - sõida või põrnikaga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
02.03.2011 00:51:53
|
|
|
libe, pole veel põrnika wrecke üles leidnud
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.03.2011 02:06:43
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.
Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik? |
Sama siin.Mingi aeg lihtsalt viskas bloki ette ja ma pole üle nädala enam käima tõmmanud
| Ahf kirjutas: |
| Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ? |
Uusim patch peale.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.03.2011 10:34:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
aga mängige online, selleks see ju tehtigi, see ongi kogu pela iva
need majad ja muud tegevused on vaid selleks ajaks, kui sõpru pole vms
ja ega see ei olegi 24/7 nolifemiseks tehtud |
Vaata asja idu on selline, et kui mängida siis tahaks ikka kõik asjad ilusti ära teha, et ei oleks miskit ripakile jäänud. Samas on nõme kui paljude nende asjade tegemine muutub suht nüriks - a'la need pomimissoonid ja näiteks nendest jolt kus pmst peadki venima nigu täi mööda märga mu**i - satud kusepeatust tegema ja ratas teepervel muruliblet puudutab siis saab kõrvalistuja südari
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
02.03.2011 13:10:58
|
|
|
Jolt mulle isegi meeldib- proovida sõita korralikult aga hoida sõitu maksimumpiiril ilma et kõrvalistuja ropsima hakkaks. Samal põhjusel meeldib driving ja convoy.
Mulle ei meeldi jälitamismissioonid:
jälitatav satub avariisse ja passib ühe koha peal pikka aega, resetib ära ja satub vahest sinu kõrvale... korras;
vahe kus on "liiga lähedal" või "liiga kaugel" on imeväike;
jälitatav kiirendab oma kolaka SUV'ga nii, et Imprezaga ei saa järgi;
samuti seda vahe asja hoitakse piinliku täpsusega- missioon katkeb, kuigi sul on jälitatavaga silmside sirgel teel kust tal pole kuskile võimalik pöörata;
ja lõppudelõpuks, naised petavad alati- wtf? huvitavam oleks kui enamus neist lähevad tegelt poodi või sbrantsi juurde ja ainult imeväikesel protsendil juhtudest tuleb välja et jah, petab;
lisaks tahaks, et oleks võimalus nupulevajutusega kõrvalistujale küünarkukiga äsada kui ta liiga palju mögiseb- failiks missiooni aga tunne oleks hea
Ametlikul foorumil tekkis teooria, et kuna tegemist on alati ühe ja sama tüübiga ja naisi on palju, sõidutad sa tegelikult mingit sarimõrvarit. See seaks asjad perspektiivi küll
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.03.2011 15:14:30
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Ahf kirjutas: |
| Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ? |
Uusim patch peale. |
Peal ikka, aga nii kaua kui mna seda mänginud olen, havail ma pole "koerailma" veel näinud.
Ibizal on pidevalt, aga seal juba ammu kõik asjad tehtud..
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
02.03.2011 16:00:44
|
|
|
Mis kamm on? Häälestasin rooli ära, kõik tundus toimivat - annan gaasi ja tahhomeeter ning helid näitavad et pöörded põhjas...käik sisse - ei midagi. Auto ei liigu :/ Ükskõik mis käiguga ei liigu. Klaviatuuriga töötas kenasti..
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.03.2011 16:16:18
|
|
|
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
02.03.2011 16:20:15
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Mis kamm on? Häälestasin rooli ära, kõik tundus toimivat - annan gaasi ja tahhomeeter ning helid näitavad et pöörded põhjas...käik sisse - ei midagi. Auto ei liigu :/ Ükskõik mis käiguga ei liigu. Klaviatuuriga töötas kenasti.. |
sidur?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
02.03.2011 16:25:14
|
|
|
sidur? Sequentaly peal on settingutes. Seades kontrollid klava peale hakkab auto liikuma
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
02.03.2011 16:32:52
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada?  |
Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada
Installi vanilla 1.0.... vabandust 0.65... tagasi ja naudi vihmatut ilma.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.03.2011 17:35:16
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| K3ndu kirjutas: |
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada?  |
Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada  |
Tuleb välja, et mõned pole nii ässad kui nad arvasid end olevat
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
02.03.2011 17:42:44
|
|
|
Kui vihma hakkab sadama siis ma a) tõmban teise saare peale või b) teen kõrvalmissioone/explorationit
Ei ole mina kah piisavalt kõva vend, et häid aegu vihmas teha- eriti mõnede autotüüpidega millel kuiva ilmagagi kets pidevalt ringi käib
Aga muidu mulle vihm meeldib- kui olen mingil championshipi sõidul ja hakkab tibama, siis läheb ikka väga kiireks, et seda sõitu veel normaalse ajaga ära sõita Niiet vihm lisab mõnusat force majeure effekti juurde ikka mängule
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.03.2011 17:47:48
|
|
|
Ega DB9 roolis just vihmaga olla ei taha jah .Klaviatuuri taga eriti, kus full throttle peale lajatakse gaasi andes
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.03.2011 20:23:11
|
|
|
aga miks mitte endale rool osta, see tuhk ei maksa ju midagi - MOMO maksab kuhugi 30€ kanti
arvestades, et seda ikka aegajalt kasutab, siis aasta peale tuleb alla 0,10€
ise ostsin G25 2008 september 2200.- eekuga ja arvestuslikult on ta mulle maksnud 2,5 eeku päeva eest, mis teda omanud olen
lõbu ja naudingut olen selle raha eest rohkem saanud
mul üks pisikese puudusega momo rool kapi otsas, keegi ära ei taha osta? 25€
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.03.2011 20:43:12
|
|
|
| Kui tuning shop asub Area 1 peal, kas selleks et seal lvl4 tuuningut lahti saada on mul vaja area 1 peal discovery punkte saada, või tuleb arvesse ikkagi kogu saar ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.03.2011 20:55:59
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| K3ndu kirjutas: |
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada?  |
Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada
Installi vanilla 1.0.... vabandust 0.65... tagasi ja naudi vihmatut ilma. |
Kui sa viitsiks süveneda, siis Offline'is on peale viimast patchi esimesel saarel igas Championshipis sõidud ainult vihmas
Ja oma pirajutuga võid kassisaba alla käia. 35 naelasest mängust eeldaks, et Online ja Offline on mõlemad korras ja funktsioneerivad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter90
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004
|
02.03.2011 21:21:51
|
|
|
| Ahf kirjutas: |
| Kui tuning shop asub Area 1 peal, kas selleks et seal lvl4 tuuningut lahti saada on mul vaja area 1 peal discovery punkte saada, või tuleb arvesse ikkagi kogu saar ? |
Ainult vastava area discovery mõjutab jah.
Keegi muidu huvi pärast vaatab ka, mis on leaderboardis parim koht olnud?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
02.03.2011 21:59:41
|
|
|
| libe, oleks huvitatud, asjaga suht kiire momost!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
02.03.2011 22:32:40
|
|
|
nõrgad olete, ma sõidan kogu aeg ilma full assistita (va teiste inimeste vastu). Seda klaviatuuriga
see on palju lõbusam, saab driftida, tuleb autoga natuke maadelda jne
aga ka palju aeglasem. Ma ei ole veel leidnud olukorda kus Sport oleks kas või sekund kiirem kui Full assist Tavaliselt on 10-15 sek aeglasem, no chance
Kas on viis teha võistlust teiste vastu kus kõik sõidavad Sport modes (nagu autokoolis)?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.03.2011 22:41:01
|
|
|
kui pole eriline automängude mängija siis pole selle rooliga küll midagi peale hakata
ma isiklikult mängin suht palju auto mänge aga jah rooli endale osta ei taha kuna võtab palju ruumi ja jääb ette pidevalt (liiga laisk inimene et peale igat kasutamist karpi ära pakkida)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
02.03.2011 22:45:58
|
|
|
mul vedeleb rool lihtsalt maas.. laua kõrval..ilma roolita ikka suht inva..
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
02.03.2011 23:01:21
|
|
|
flameas, nõustun sinuga. alguses sai ka proovitud klaveriga seda peli. Väga ebamugav. Rooliga palju funnim.
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.03.2011 01:31:19
|
|
|
Tahtsin lihtsalt öelda, et ma olen väga pissed praegu TDU peale kuna otsustasin täna öösel kui mängijaid serverites vähe teha ibiza saare ringi 119km cupi raames... olin kuskil 10min kaugusel finišist, pool tundi sõidetud vaadates aega ja siis läks tdu2 server maha ning visati välja mängst...
Just to let everyone know
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
03.03.2011 01:35:37
|
|
|
KillerXP, mul oli sama jama, aga õnneks mitte 10 min enne finišit, vaid suht sõidu alguses. Keerasin siis wifi kinni ja panin otse lan kablaga ruuterist neti. Lõpude lõpuks tegin niimoodi selle pika sõidu läbi.
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.03.2011 01:46:09
|
|
|
| Est_RuLx kirjutas: |
| KillerXP, mul oli sama jama, aga õnneks mitte 10 min enne finišit, vaid suht sõidu alguses. Keerasin siis wifi kinni ja panin otse lan kablaga ruuterist neti. Lõpude lõpuks tegin niimoodi selle pika sõidu läbi. |
mul on lauaarvuti millega mängin stabiilselt kaabli taga, ilmselt oli siiski tdu serverite probleem kuna internet ära ei kadunud kõrval wifi otsas oleval läpakal. Tänaseks loobusin igatahes... mõni teine kord ehk uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
03.03.2011 14:12:42
|
|
|
Mind ajab see vihm sellepärast närvi ,et panen mängu tööle ja on päike. Sõidan 1-2 sõitu ja vihm, mis jääbki kestma nagu. Lükkad mängu kinni ja tööle, sama värk No fakkkkk.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.03.2011 14:21:37
|
|
|
| ECMadis kirjutas: |
Mind ajab see vihm sellepärast närvi ,et panen mängu tööle ja on päike. Sõidan 1-2 sõitu ja vihm, mis jääbki kestma nagu. Lükkad mängu kinni ja tööle, sama värk No fakkkkk. |
Vihma periood on kellaajaliselt määratud, et sa teaks... kui sa läheksid majja ja uudiseid vaataksid siis seal on ilmaennustus...
Minu tänase 119km saare ringi rikkus poole pealt ära tekkinud öö ja vihm... paraku unustasin ilmaprognoosi vaadata enne sõitma minekut Õnneks on küll sõit ülimalt lihtne aga lootsin head aega saada leaderboardis..
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005

|
03.03.2011 14:29:43
|
|
|
No ei ole see vihmaga sõit nii keeruline midagi, loomulikult ei saa siis sama aega, mis kuivaga sõites, kuna juba pidurdusmaa on märgades tingimustes palju pikem ja võtab rohkem aega.
Ise sõidan puldiga ja sport modes, alguses olin klaveriga ja kõigi abidega, hardcore pole veel proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.03.2011 17:59:51
|
|
|
puldiga mängides ma erilist vahet küll ei teinud spordil ja hardcoril aga no samas ma ei ole eriti mängind ka puldiga ... kui nupud paika panin siis sai miski tund mängitud aga viskas koppa ette ...
puldiga on hea ringi kruisida ja hoida mingit teatud kiirust
pommi sõite on hea teha kus on see adrenaliini vennad vaja mingis kiiruses hoida
klaveriga neid teha oli nii et pidi pidevalt gaasi juurde andma ja siis lahti laskma
vaba käiguga võtab auto ka hoogu maha sama kiirelt kui lihtsalt gaas lahti lasta automaat käigukastiga
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
03.03.2011 18:35:00
|
|
|
Homme toon rooli maalt ära. Shift 2 nkn tulemas, et peab vaikselt valmistuma.
Muidu klaviatuuriga on ka enam-vähem isegi mängitav aga mitte kõikide autodega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
03.03.2011 18:37:08
|
|
|
ma mängin ka puldiga, kuidagi harjusin ära ennem kui momo j6udsin ülesse monteerida. algul sain hakkama hardcore modis, kuid nende esiveduliste Alfadega pidin sport mode lükkama, pole nii palju aega et seal järjest ja järjest p66sasse libistada.
kurb et tuuner piirajaid lihtsalt maha ei v6ta, rs6-l on kaks vimast käiku praktiliselt m6ttetud...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
04.03.2011 00:52:20
|
|
|
| Oeh, 200km sõidetud, mäng läbi...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005

|
04.03.2011 14:46:20
|
|
|
200km ja läbi?
2000 äkki või mingi 200km sõit
Oskab keegi kommenteerida, mis draiverid oleks hd 6850 jaoks parimad selles mängus... lasin viimased peale ja mäng hakkas millegi pärast hakkima (vb oli probleem milleski muus), lasin mingid vanemad 10.2 vms (ehk siis need, mis mul enne uuendust olid) ja toimis jälle ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
04.03.2011 14:58:37
|
|
|
viimane sõit on jah 200km kanti.. lihtne..
11.2 drivud ei sobi selle mänguga kokku..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.03.2011 15:23:55
|
|
|
hd6870 ja 11.2 töötas ideaalselt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
04.03.2011 15:34:15
|
|
|
11.2 töötab ka 4870x2 ilusti kui see välja jätta et CCC üks core kinni panna siis mängus fps kasvab natukene.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
04.03.2011 15:48:48
|
|
|
11.2 töötab ilusti 6850 peal mul
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005

|
04.03.2011 16:16:38
|
|
|
| ECMadis kirjutas: |
11.2 töötab ilusti 6850 peal mul  |
no eks siis võib uuesti proovida, äkki oli siiski mingi muu kala sellel hetkel
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.03.2011 16:43:56
|
|
|
11.2 ja hd5870 töötab ilusti
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
04.03.2011 17:03:58
|
|
|
11.2 ja 6970 2GB@ fullHD ja 60 fps
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
04.03.2011 22:35:59
|
|
|
| My daddy was a DJ, my daddy was a DJ
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
04.03.2011 23:30:25
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| My daddy was a DJ, my daddy was a DJ |
See laul oli nii haige, et kui see iga kord tuli vahetasin kohe raadiot. Muusika valik mängul küll väga kõva ikka mingi 10 laulu äkki we +-5tk. Igastahes tegin mängule paar päeva tagasi uninstalli ja ei kahetse.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
05.03.2011 02:06:20
|
|
|
Mul ütleb, et crashhook.dll on puudu. Mäng ei lähe tööle!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
05.03.2011 13:19:47
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| aunus kirjutas: |
| My daddy was a DJ, my daddy was a DJ |
See laul oli nii haige, et kui see iga kord tuli vahetasin kohe raadiot. |
+1
Samas Ellie Gouldingu "Under The Sheets" Jakwob Remix on mu üks uusi lemmiklaule üldse.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|