Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:34:32 vasta tsitaadiga

Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama pask suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.

Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:45:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.

Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik?


Nii ta on jah, mängu jooksul on kuus duelli ka, et saad konkurendi auto võita ja kogu moos, endal hakkab ka koppa ette viskama, a4,a3,a2 ja a1 sõidud teha veel aint.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.03.2011 21:01:35 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Auron kirjutas:
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.

Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik?


Nii ta on jah, mängu jooksul on kuus duelli ka, et saad konkurendi auto võita ja kogu moos, endal hakkab ka koppa ette viskama, a4,a3,a2 ja a1 sõidud teha veel aint.
aga mängige online, selleks see ju tehtigi, see ongi kogu pela iva icon_idea.gif
need majad ja muud tegevused on vaid selleks ajaks, kui sõpru pole vms
ja ega see ei olegi 24/7 nolifemiseks tehtud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 21:31:16 vasta tsitaadiga

Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:06:50 vasta tsitaadiga

libe, Et sõpradega pelida, vaja ikka häid autosid. Et autosid omada, vaja maju ja garaazi kohti ning et neid omakorda omada, vaja raha. Raha saab championship'e sõites. Tuleb ikkagi välja et ennem tuleb muud tegevused ära teha, et sõpradega saaks pelida icon_biggrin.gif
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.03.2011 00:26:58 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
libe, Et sõpradega pelida, vaja ikka häid autosid. Et autosid omada, vaja maju ja garaazi kohti ning et neid omakorda omada, vaja raha. Raha saab championship'e sõites. Tuleb ikkagi välja et ennem tuleb muud tegevused ära teha, et sõpradega saaks pelida icon_biggrin.gif
sõpradega sõitmisel saad klassid lukku määrata või spetsjomm klasside sõite sõita onlines - sõida või põrnikaga
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:51:53 vasta tsitaadiga

libe, pole veel põrnika wrecke üles leidnud icon_lol.gif
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 02:06:43 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Panin siis täna asja tööle ja tegin siis A litsentsid kõik kätte ära ja no kuidagi kopp sai. Kraami on mängus nagu taiooba aga nö. mingit tühitähit on rämedalt täis topitud ja lihtsalt ühel hetkel nagu saab siiber ette. Ehk sis sama emotsioon tuleb peale nagu Facrcry 2'es need kõrvalmissioonid mis kokkuvõttes olidki üks ja sama piix suht lõpmatuseni. No nahhui naada mingit 100't maja omale osta ja ma ei tea mis paska kõike veel. TDU1 oli asi suht parlanksis - siin tundub ikka siuke äärmiselt vägistamine, et mängu pikemaks venitada.

Enivei kas stoori näeb sedapsi ära, et ainult need krdi võistlused ära teha ja kõik?

Sama siin.Mingi aeg lihtsalt viskas bloki ette ja ma pole üle nädala enam käima tõmmanud thumbs_down.gif
Ahf kirjutas:
Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ?

Uusim patch peale.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 10:34:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aga mängige online, selleks see ju tehtigi, see ongi kogu pela iva icon_idea.gif
need majad ja muud tegevused on vaid selleks ajaks, kui sõpru pole vms
ja ega see ei olegi 24/7 nolifemiseks tehtud
Vaata asja idu on selline, et kui mängida siis tahaks ikka kõik asjad ilusti ära teha, et ei oleks miskit ripakile jäänud. Samas on nõme kui paljude nende asjade tegemine muutub suht nüriks - a'la need pomimissoonid ja näiteks nendest jolt kus pmst peadki venima nigu täi mööda märga mu**i - satud kusepeatust tegema ja ratas teepervel muruliblet puudutab siis saab kõrvalistuja südari icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.03.2011 13:10:58 vasta tsitaadiga

Jolt mulle isegi meeldib- proovida sõita korralikult aga hoida sõitu maksimumpiiril ilma et kõrvalistuja ropsima hakkaks. Samal põhjusel meeldib driving ja convoy.

Mulle ei meeldi jälitamismissioonid:
jälitatav satub avariisse ja passib ühe koha peal pikka aega, resetib ära ja satub vahest sinu kõrvale... korras;
vahe kus on "liiga lähedal" või "liiga kaugel" on imeväike;
jälitatav kiirendab oma kolaka SUV'ga nii, et Imprezaga ei saa järgi;
samuti seda vahe asja hoitakse piinliku täpsusega- missioon katkeb, kuigi sul on jälitatavaga silmside sirgel teel kust tal pole kuskile võimalik pöörata;
ja lõppudelõpuks, naised petavad alati- wtf? huvitavam oleks kui enamus neist lähevad tegelt poodi või sbrantsi juurde ja ainult imeväikesel protsendil juhtudest tuleb välja et jah, petab;
lisaks tahaks, et oleks võimalus nupulevajutusega kõrvalistujale küünarkukiga äsada kui ta liiga palju mögiseb- failiks missiooni aga tunne oleks hea


Ametlikul foorumil tekkis teooria, et kuna tegemist on alati ühe ja sama tüübiga ja naisi on palju, sõidutad sa tegelikult mingit sarimõrvarit. See seaks asjad perspektiivi küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 15:14:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Ahf kirjutas:
Mingid faili ei anna käppida, et offlines koguaeg välku lööks, pauguks, müristaks ja vihma kallaks ?

Uusim patch peale.

Peal ikka, aga nii kaua kui mna seda mänginud olen, havail ma pole "koerailma" veel näinud.
Ibizal on pidevalt, aga seal juba ammu kõik asjad tehtud..
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 16:00:44 vasta tsitaadiga

Mis kamm on? icon_biggrin.gif Häälestasin rooli ära, kõik tundus toimivat - annan gaasi ja tahhomeeter ning helid näitavad et pöörded põhjas...käik sisse - ei midagi. Auto ei liigu :/ Ükskõik mis käiguga ei liigu. Klaviatuuriga töötas kenasti..
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 16:16:18 vasta tsitaadiga

KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada? icon_evil.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 02.03.2011 16:20:15 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Mis kamm on? icon_biggrin.gif Häälestasin rooli ära, kõik tundus toimivat - annan gaasi ja tahhomeeter ning helid näitavad et pöörded põhjas...käik sisse - ei midagi. Auto ei liigu :/ Ükskõik mis käiguga ei liigu. Klaviatuuriga töötas kenasti..

sidur?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 16:25:14 vasta tsitaadiga

sidur? Sequentaly peal on settingutes. Seades kontrollid klava peale hakkab auto liikuma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 16:32:52 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada? icon_evil.gif

Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada icon_lol.gif
Installi vanilla 1.0.... vabandust 0.65... tagasi ja naudi vihmatut ilma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 17:35:16 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
K3ndu kirjutas:
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada? icon_evil.gif

Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada icon_lol.gif

Tuleb välja, et mõned pole nii ässad kui nad arvasid end olevat icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.03.2011 17:42:44 vasta tsitaadiga

Kui vihma hakkab sadama siis ma a) tõmban teise saare peale või b) teen kõrvalmissioone/explorationit

Ei ole mina kah piisavalt kõva vend, et häid aegu vihmas teha- eriti mõnede autotüüpidega millel kuiva ilmagagi kets pidevalt ringi käib

Aga muidu mulle vihm meeldib- kui olen mingil championshipi sõidul ja hakkab tibama, siis läheb ikka väga kiireks, et seda sõitu veel normaalse ajaga ära sõita icon_biggrin.gif Niiet vihm lisab mõnusat force majeure effekti juurde ikka mängule
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 17:47:48 vasta tsitaadiga

Ega DB9 roolis just vihmaga olla ei taha jah icon_smile.gif .Klaviatuuri taga eriti, kus full throttle peale lajatakse gaasi andes icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.03.2011 20:23:11 vasta tsitaadiga

aga miks mitte endale rool osta, see tuhk ei maksa ju midagi - MOMO maksab kuhugi 30€ kanti
arvestades, et seda ikka aegajalt kasutab, siis aasta peale tuleb alla 0,10€

ise ostsin G25 2008 september 2200.- eekuga ja arvestuslikult on ta mulle maksnud 2,5 eeku päeva eest, mis teda omanud olen
lõbu ja naudingut olen selle raha eest rohkem saanud

mul üks pisikese puudusega momo rool kapi otsas, keegi ära ei taha osta? 25€

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 20:43:12 vasta tsitaadiga

Kui tuning shop asub Area 1 peal, kas selleks et seal lvl4 tuuningut lahti saada on mul vaja area 1 peal discovery punkte saada, või tuleb arvesse ikkagi kogu saar ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2011 20:55:59 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
K3ndu kirjutas:
KAs seda idiootlikku vihma saab välja ka kuidagi lülitada? icon_evil.gif

Alguses kisatakse "kus offline vihm on", nüüd tahetakse sellest lahti saada icon_lol.gif
Installi vanilla 1.0.... vabandust 0.65... tagasi ja naudi vihmatut ilma.


Kui sa viitsiks süveneda, siis Offline'is on peale viimast patchi esimesel saarel igas Championshipis sõidud ainult vihmas icon_rolleyes.gif

Ja oma pirajutuga võid kassisaba alla käia. 35 naelasest mängust eeldaks, et Online ja Offline on mõlemad korras ja funktsioneerivad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 02.03.2011 21:21:51 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Kui tuning shop asub Area 1 peal, kas selleks et seal lvl4 tuuningut lahti saada on mul vaja area 1 peal discovery punkte saada, või tuleb arvesse ikkagi kogu saar ?

Ainult vastava area discovery mõjutab jah.
Keegi muidu huvi pärast vaatab ka, mis on leaderboardis parim koht olnud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 02.03.2011 21:59:41 vasta tsitaadiga

libe, oleks huvitatud, asjaga suht kiire momost!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 02.03.2011 22:32:40 vasta tsitaadiga

nõrgad olete, ma sõidan kogu aeg ilma full assistita (va teiste inimeste vastu). Seda klaviatuuriga icon_smile.gif

see on palju lõbusam, saab driftida, tuleb autoga natuke maadelda jne
aga ka palju aeglasem. Ma ei ole veel leidnud olukorda kus Sport oleks kas või sekund kiirem kui Full assist icon_sad.gif Tavaliselt on 10-15 sek aeglasem, no chance

Kas on viis teha võistlust teiste vastu kus kõik sõidavad Sport modes (nagu autokoolis)?

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.03.2011 22:41:01 vasta tsitaadiga

kui pole eriline automängude mängija siis pole selle rooliga küll midagi peale hakata
ma isiklikult mängin suht palju auto mänge aga jah rooli endale osta ei taha kuna võtab palju ruumi ja jääb ette pidevalt (liiga laisk inimene et peale igat kasutamist karpi ära pakkida)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:45:58 vasta tsitaadiga

mul vedeleb rool lihtsalt maas.. laua kõrval..ilma roolita ikka suht inva.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 23:01:21 vasta tsitaadiga

flameas, nõustun sinuga. alguses sai ka proovitud klaveriga seda peli. Väga ebamugav. Rooliga palju funnim.
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 01:31:19 vasta tsitaadiga

Tahtsin lihtsalt öelda, et ma olen väga pissed praegu TDU peale kuna otsustasin täna öösel kui mängijaid serverites vähe teha ibiza saare ringi 119km cupi raames... olin kuskil 10min kaugusel finišist, pool tundi sõidetud vaadates aega ja siis läks tdu2 server maha ning visati välja mängst...

Just to let everyone know icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 01:35:37 vasta tsitaadiga

KillerXP, mul oli sama jama, aga õnneks mitte 10 min enne finišit, vaid suht sõidu alguses. Keerasin siis wifi kinni ja panin otse lan kablaga ruuterist neti. Lõpude lõpuks tegin niimoodi selle pika sõidu läbi.
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 01:46:09 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
KillerXP, mul oli sama jama, aga õnneks mitte 10 min enne finišit, vaid suht sõidu alguses. Keerasin siis wifi kinni ja panin otse lan kablaga ruuterist neti. Lõpude lõpuks tegin niimoodi selle pika sõidu läbi.
mul on lauaarvuti millega mängin stabiilselt kaabli taga, ilmselt oli siiski tdu serverite probleem kuna internet ära ei kadunud kõrval wifi otsas oleval läpakal. Tänaseks loobusin igatahes... mõni teine kord ehk uuesti.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 03.03.2011 14:12:42 vasta tsitaadiga

Mind ajab see vihm sellepärast närvi ,et panen mängu tööle ja on päike. Sõidan 1-2 sõitu ja vihm, mis jääbki kestma nagu. Lükkad mängu kinni ja tööle, sama värk icon_biggrin.gif No fakkkkk.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 14:21:37 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Mind ajab see vihm sellepärast närvi ,et panen mängu tööle ja on päike. Sõidan 1-2 sõitu ja vihm, mis jääbki kestma nagu. Lükkad mängu kinni ja tööle, sama värk icon_biggrin.gif No fakkkkk.

Vihma periood on kellaajaliselt määratud, et sa teaks... kui sa läheksid majja ja uudiseid vaataksid siis seal on ilmaennustus...

Minu tänase 119km saare ringi rikkus poole pealt ära tekkinud öö ja vihm... paraku unustasin ilmaprognoosi vaadata enne sõitma minekut icon_biggrin.gif Õnneks on küll sõit ülimalt lihtne aga lootsin head aega saada leaderboardis..
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2011 14:29:43 vasta tsitaadiga

No ei ole see vihmaga sõit nii keeruline midagi, loomulikult ei saa siis sama aega, mis kuivaga sõites, kuna juba pidurdusmaa on märgades tingimustes palju pikem ja võtab rohkem aega.
Ise sõidan puldiga ja sport modes, alguses olin klaveriga ja kõigi abidega, hardcore pole veel proovinud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.03.2011 17:59:51 vasta tsitaadiga

puldiga mängides ma erilist vahet küll ei teinud spordil ja hardcoril aga no samas ma ei ole eriti mängind ka puldiga ... kui nupud paika panin siis sai miski tund mängitud aga viskas koppa ette ...
puldiga on hea ringi kruisida ja hoida mingit teatud kiirust
pommi sõite on hea teha kus on see adrenaliini vennad vaja mingis kiiruses hoida
klaveriga neid teha oli nii et pidi pidevalt gaasi juurde andma ja siis lahti laskma

vaba käiguga võtab auto ka hoogu maha sama kiirelt kui lihtsalt gaas lahti lasta automaat käigukastiga
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 03.03.2011 18:35:00 vasta tsitaadiga

Homme toon rooli maalt ära. Shift 2 nkn tulemas, et peab vaikselt valmistuma.
Muidu klaviatuuriga on ka enam-vähem isegi mängitav aga mitte kõikide autodega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 03.03.2011 18:37:08 vasta tsitaadiga

ma mängin ka puldiga, kuidagi harjusin ära ennem kui momo j6udsin ülesse monteerida. algul sain hakkama hardcore modis, kuid nende esiveduliste Alfadega pidin sport mode lükkama, pole nii palju aega et seal järjest ja järjest p66sasse libistada.
kurb et tuuner piirajaid lihtsalt maha ei v6ta, rs6-l on kaks vimast käiku praktiliselt m6ttetud... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 00:52:20 vasta tsitaadiga

Oeh, 200km sõidetud, mäng läbi...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2011 14:46:20 vasta tsitaadiga

200km ja läbi?
2000 äkki või mingi 200km sõit

Oskab keegi kommenteerida, mis draiverid oleks hd 6850 jaoks parimad selles mängus... lasin viimased peale ja mäng hakkas millegi pärast hakkima (vb oli probleem milleski muus), lasin mingid vanemad 10.2 vms (ehk siis need, mis mul enne uuendust olid) ja toimis jälle ilusti.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 14:58:37 vasta tsitaadiga

viimane sõit on jah 200km kanti.. lihtne..
11.2 drivud ei sobi selle mänguga kokku..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2011 15:23:55 vasta tsitaadiga

hd6870 ja 11.2 töötas ideaalselt thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 15:34:15 vasta tsitaadiga

11.2 töötab ka 4870x2 ilusti kui see välja jätta et CCC üks core kinni panna siis mängus fps kasvab natukene. icon_lol.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 04.03.2011 15:48:48 vasta tsitaadiga

11.2 töötab ilusti 6850 peal mul icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2011 16:16:38 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
11.2 töötab ilusti 6850 peal mul icon_smile.gif

no eks siis võib uuesti proovida, äkki oli siiski mingi muu kala sellel hetkel
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.03.2011 16:43:56 vasta tsitaadiga

11.2 ja hd5870 töötab ilusti
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 17:03:58 vasta tsitaadiga

11.2 ja 6970 2GB@ fullHD ja 60 fps thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 04.03.2011 22:35:59 vasta tsitaadiga

My daddy was a DJ, my daddy was a DJ
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 23:30:25 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
My daddy was a DJ, my daddy was a DJ


See laul oli nii haige, et kui see iga kord tuli vahetasin kohe raadiot. Muusika valik mängul küll väga kõva ikka mingi 10 laulu äkki we +-5tk. Igastahes tegin mängule paar päeva tagasi uninstalli ja ei kahetse.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 02:06:20 vasta tsitaadiga

Mul ütleb, et crashhook.dll on puudu. Mäng ei lähe tööle! thumbs_up.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 13:19:47 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
aunus kirjutas:
My daddy was a DJ, my daddy was a DJ


See laul oli nii haige, et kui see iga kord tuli vahetasin kohe raadiot.

+1

Samas Ellie Gouldingu "Under The Sheets" Jakwob Remix on mu üks uusi lemmiklaule üldse. icon_cool.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.