Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 16:32:40 vasta tsitaadiga

Saatke mulle ka keegi teade, et mul mäng on kohal.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.02.2011 18:31:35 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi pandi 8 posti ja sai täna kätte andke teada (ise tellisin 7, 8 despatched ja ootan veel, postkontoris käisin ka ja ei midagi ).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 19:03:44 vasta tsitaadiga

T4, võtsid gamest või shoptost?

tuli meil kah siis veyroni pläki kohta:
tsitaat:
Dear Customer,

Thank you for purchasing Test Drive Unlimited 2 from GAME.co.uk.

We are very sorry to inform you that we are unable to offer the Bugatti Veyron Supersport
in-game car as previously advertised as we ran out of stock.

However, we have been able to get hold of DBS Carbon Black instead!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.02.2011 19:18:19 vasta tsitaadiga

Zavvi-st võtsin ja ei ole mingit maili tulnud. Pakki ka mitte icon_eek.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.02.2011 20:24:05 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Kui kellelgi pandi 8 posti ja sai täna kätte andke teada (ise tellisin 7, 8 despatched ja ootan veel, postkontoris käisin ka ja ei midagi ).


Nalja teed vä? Zavvist ei tule alla 5 päeva kunagi midagi, 10 päeva regular. Kannatamatud poiskad siin kõik icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 11.02.2011 22:21:13 vasta tsitaadiga

Uhh natukene mängust siis.juhitavus rooliga ja h shifteriga algul oli kahtlane,kuid peale väikest setupi on asi meeldiv:P Ma ei tea mulle mäng istub väga,online addons võiks tagasi live tulla tahaks omale kasiino alla tirida:) Unknown-G27 on mu tdu psn icon_wink.gif kui kellelgi soovi
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.02.2011 01:57:20 vasta tsitaadiga

Mul töötas online ilusti just. Casinot aga ei paista. Samuti ei paista seda rohelist Camarot.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 00:36:56 vasta tsitaadiga

jee, 8-ndal oli dispatch ja täna hommikul potsatas postkasti pakk. Eks õhtupoole hakkame nolaiffima. Sai parema naudingu huvides vga kaabli asemele isegi hdmi soetatud icon_smile.gif


edit:
ok, põgusalt nüüd tutvutud mänguga ja ülesehitusega.

+Öö-päeva vahetamine on põnev. Ilmastikuvahetust pole niisama kruiisides veel tunda saanud. Offorad driving schoolis sadas veits vihma.
+maastikusõit (porise land roveriga aastapeal on päris põnev paugutada. Mägede otsas ronides sattusin nii mõnegi põneva koha peale)
+graafika (minuarust suur edasiminek võrreldes tdu-ga, ent pikk maa forza kolmeni)
+gameplay ja ülesehitus (algul ehk on veits keeruline kogu infot hoomata, et mis tegema peab ja kus ja mis, aga kui asi käppa saab, on kõik üsnagi loogiline ja selge)
+kabriolettidel käivad katused maha thumbs_up.gif

-autode juhitavus (mõne autoga on kurve praktiliselt võimatu võtta, ilma spinnimata. Golf gti käitub kurvides nagu tagaveoline ja iga järsema roolikeeramise peale on spinn)
-xboxi peal kohati tekib tunne, et konsooli riistvaral on raskusi mängu vedamisel. Kui ikka 3-4 masinat korraga ekraanil actionit teevad, tekib siuke vastik ebamugav hakkimine sisse. Aga üldiselt on kõik ok.

Aga kokkuvõttes täitsa timm mäng. Kellele meeldis esimene osa, meeldib kindlasti ka see.

Tuleb vist unetu öö täna, sest avastamist on üksjagu beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 12:08:39 vasta tsitaadiga

Kas te onlinesse pääsesiste eile?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 12:11:04 vasta tsitaadiga

ei, server oli koguaeg offline
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 15:37:37 vasta tsitaadiga

kui s*tt graafika, sisutühi stoori, mõttetu voiceacting, glitchid, bugid, jms jura kõrvale jätta siis kõlbab mängida küll.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 15:38:28 vasta tsitaadiga

Need cutscened on küll hirmsad jah.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 16:04:35 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
kui s*tt graafika, sisutühi stoori, mõttetu voiceacting, glitchid, bugid, jms jura kõrvale jätta siis kõlbab mängida küll.
graafika on üsna suur samm edasi tdu1-st, aga praeguseid standardeid vaadates võiks nagu vähe parem olla küll jah.

Nende vahelõikude osas nõustun küll sajaprotsendiliselt. Eriti närvidele käib see möla enne igat sõit "The engines are heating up in the starting line jne" ja need ülepushitud glamuuriga vaheklipid.

Buge on ka üksjagu, esimesena tuleb meelde see, kui vahepeal startides, ise veel paigalt liikumatagi, hüppab täiesti lambist paar-kolm masinat sinust tükk maad ette.

Aga muidu täitsa okei teema, kahju, et see online värk ei tööta, sai ostetud spets gold subscription selle tarvis, aga ütleb pidevalt, et serverid on maas.

Keegi oskab öelda, kuidas sinna "social" sektsiooni neid punkte juurda saab koguda?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 14.02.2011 18:07:47 vasta tsitaadiga

Keegi rooliga ka mängib? Ise proovisin G25'ga, aga andsin alla, kuna sigasuur deadzone on millegi pärast (keeran rooli ~30° ja siis alles hakkab auto reageerima) ning seega on täiesti võimatu libisemisi korrigeerida. Puldiga kuidagi veel kannatab sõita, aga on jällegi vastupidine probleem: nimelt liiga tundlik on analoogiga sõitmine minu jaoks (ei mäleta ka muidugi, millal viimati autosõitu puldiga proovisin). Plus veel labane story ja dialoog, alla keskmise graafika ja füüsika ning kokkuvõttes on tegemist minu jaoks pettumusega. Aga kuna olen üsna vähe saanud mängida, siis oma sinisilmsuses loodan, et ehk läheb paremaks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:11:53 vasta tsitaadiga

Mäng liiga lihtne kah... hardcore racing on peal a ikka tuhised nii, et vähe pole
Peaasi et igas klassis õige auto ostad.
Nagu anti ütles siis sai isegi B7 klassis VW'niga sõidetud... võimatu, olgugi, et omastarust olen suht adekvaatne sõitja ja ei käi koguaeg kangid ning pedaalid põhjas.
Sai auto ära vahetatud Alfa Romeo vastu ning lausa igav hakkas.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 16.02.2011 16:19:07 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain kah kätte, 8 pandi posti icon_eek.gif . Vähemalt see hea, et üldjuhul saadab zavvi kusagilt väljaspoolt EU-d, siis nüüd tuli Prantsusmaalt ja ei lisandunud mingit maksu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 16:29:40 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

Lõpuks sain kah kätte, 8 pandi posti

Zavvi'st tulebki reeglina 5 tööpäevaga...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.02.2011 11:32:40 vasta tsitaadiga

Haarasin eile pärast tööd kaupsist koopia ning viskasin boxi sisse, järsku oli kell kesköö, heh.

Rallimänge muidu ei mängi aga kuna TDU1 meeldis, siis sai selle ka soetatud. Sellepärast on ka minujaoks challenge rating täitsa paras- tegin offroad chapnionship'i ja pidin ikka kõvasti higistama, et osades sõitudes üldse esikohta saada. Ma muidugi võtsin selleks ilmselt kõige ebasobivama auto kah- Hummeri icon_biggrin.gif

Ma ei tea mis graafikapärast viriseda on- minuarust näeb väga kompu välja. Mõnikord küll (õnneks piisavalt harva) popivad vastassuunast autod välja, seal kus neid enne polnud. Niiet vähemalt minujaoks on graafiliselt mootor täitsa hea.
Voiceact ja muusikataust on ainult jälk. Alguses rõõmustasin, kui nägin et rokiraadio on saadaval aga pärast poolt tundi selle ila kuulamist pidin klubikapeale ümber lülitama. Kogu playlistist ainult paar normaalselt lugu, ülejäänu on kõik puhas disko mõningate kitarrikäikudega. Ses suhtes oli esimene parem- nõka vähem lugusid aga erinevad kanalid piisavalt palju, et mitte päris surmani ära tüüdata.

MP'd väga palju kogeda ei saanud- kui mängisin, olid serverid üleval umbes tunni ja siis läksid maha. MP'st rääkides: on mingi Eesti klubi tehtud kah millega liituda saaks?

Stoori on muidugi nali. Kui esimeses oli asi vähemalt loogiline, et sa oled algaja sõitja kes lennujaamast välja astub, siis nüüd on kõik parklapoisid. Tüüpiline MMO sündroom, kus stoori järgi on iga mängija maailmapäästja, ainuke jama selles et neid maailmapäästjaid on tuhandeid. Päris totter oli näha esimese sõidukooli sees seismas parklapoiste klooniarmeed.

Aga muidu, awesome. Me like.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.02.2011 11:37:35 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd veidi edasi mänginud ja väga hea asjaga tegu. Nagu TDU1, isegi parem juhitavus tegelikult, sest TDU1 oli liiga lihtne. Nüüd peab ikka veidi mõtlema ka, mitte arutult gaas põhjas ringi laskma.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 17.02.2011 20:01:59 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Olen ka nüüd veidi edasi mänginud ja väga hea asjaga tegu. Nagu TDU1, isegi parem juhitavus tegelikult, sest TDU1 oli liiga lihtne. Nüüd peab ikka veidi mõtlema ka, mitte arutult gaas põhjas ringi laskma.



täiesti nõus sinuga,ise väga rahul samuti ja juhitavus meeldib aina rohkem.tegin vahepeal challangeid puldiga ja isegi siis tundus juhitavus väga okei,lihtsalt nagu kõik muu vajab harjumist...


enivei lisage julgelt listi saate ka social % rohkem lahti. Unknown-G27 on psn user tdu2 jaoks

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 17:26:28 vasta tsitaadiga

oh, cool, sain ka osa TDU järjekordsest baagist. Tundub suht levinud probleem olevat see random hetkel savegame errori andmine. Fixi ei ole ja ainus variant on uus savegame teha ja aeg ajalt bäckuppida...

Retry ei aita, konsool off/on, ei aita.

Paar milli raha, 8 maja mõlemal saarel, ~30 masinat on vastu taevast, a noh missa teed.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.02.2011 11:04:45 vasta tsitaadiga

Hea mäng ikka. Järjest paremaks läheb. Peaaegu kõik load tehtud, ainult teine B luba veel puudu. Keegi kuskil vingus, et jube raske on neid teha, aga polnud hullu midagi.

tsitaat:

We now have fixes for all of the following issues that have already gone live on PC and will follow shortly once patches are approved by Microsoft and Sony, respectively.

Issues Fixed:

*Logging into the game has been improved
*Once into the game the online network experience is now much more stable in all areas
*Save games no longer corrupt
*Existing corrupted save games will be repaired in many cases
*Friends lists are now populated
*Invites now work correctly
*Clubs have been brought back online
*Exploits to gain money have been fixed
*Casino access has been improved
*Players will no longer lose money because of the Casino bug


+ esimene DLC kõigile tasuta.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 11:34:51 vasta tsitaadiga

Alustasin ka eile otsast peale corrupted data tõttu. Ei mäng on äge, aga fakk see moneyspilleri kõnepruuk käib ikka räigelt närvidele. Saaks vaid kuidagi selle kinni keerata, et ta enne iga sõitu ei seletaks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 12:36:42 vasta tsitaadiga

Sai läbi mäng paar päeva tagasi.
Pole vist bugisemat mängu näinud icon_lol.gif Samas miskit kriitilist õnneks endal ei juhtunud. Rohkem sellised pisivead mis häirisid.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 17:26:23 vasta tsitaadiga

juba läbi?? icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 21:05:17 vasta tsitaadiga

Jeps. Sai 3 päeva usinalt mängitud icon_biggrin.gif
Naine aitas kah päris palju sõite ära teha icon_cool.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 04:40:09 vasta tsitaadiga

On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare? icon_smile.gif
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes icon_lol.gif thumbs_down.gif
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 22:02:09 vasta tsitaadiga

Esimeses osas sai ühte kiiruse missiooni tambitud kus sai 30sec eest 100k... sõit ise kestis vast 5-10sec Saleeniga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 14:15:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare? icon_smile.gif
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes icon_lol.gif thumbs_down.gif
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud..
veel üks äge bug: sõitsin terve timetriali läbi nii, et checkpointide sildid puudusid. Mapi peal olid märgitud, aga rajal polnud ühtegi. icon_smile.gif

Jõudsin nüüd jälle samale tasemel, kus eelnevalt corrupted savegame viskas. Hoian nüüd pöidlad peos... okse.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 23:56:40 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare? icon_smile.gif
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes icon_lol.gif thumbs_down.gif
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud..
veel üks äge bug: sõitsin terve timetriali läbi nii, et checkpointide sildid puudusid. Mapi peal olid märgitud, aga rajal polnud ühtegi. icon_smile.gif

Jõudsin nüüd jälle samale tasemel, kus eelnevalt corrupted savegame viskas. Hoian nüüd pöidlad peos... okse.gif


Mul oli veel pullim jama nende sõitudega icon_biggrin.gif
Oleks pidanud mainima seda savegame teemat krt, kahjuks endal ei juhtunud kordagi ja unustasin mainida seda, damn..

Uuri mu video ülevaatest icon_wink.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 28.02.2011 14:19:46 vasta tsitaadiga

hehe vaatasin keegi uuris kas keegi mängib rooliga seda.mina taon g27 koguaeg,leian et nii saab tõsise elamuse kätte,eriti mägedes jeepidega trippides. sain oma outlaw riided ka kätte+ stikersid+ saab ka mersu aga mersu mind ei huvita,nägin et omab wbk ja mingi triip jookseb üle masina,aga seeselleks.kes aitab mind police challangitega välja ? mul vaja veel 11 arresti teha et saada mendi riided kätte,tegin oma ml jeebist jõhkra mendi aparaadi icon_biggrin.gif igastähes kes abiks olla soovib tuleb addida mind,ma aitan samuti välja.vaja rammida menti minuga ühes serveris et ma saaks kõne nendelt,et nad vajavad abi ja siis pean su kinni nabima,pärast teeks vastu sama,saaksid omale unique mendi riietuse;) + võin aidata aoutlaw riietusega. mäng on lagi igati tänu kasinnile on 11 milli olemas soojas,slotis võib korraliku plussi tekitada oma kontole kui õiget masinat taguda:P ja no sain veyron superspordi kasinniga pealekauba,seda pilli üldse ei kommi,läks 3 milli maksma mulle kuid ropult hea on võrreldes teiste veyronitega mis mängus olemas.anyways Unknown-G27 mu psn kui soovi on,enne kui mu 2 head sõpra mängud saavad ja aitavad mu mu mendi challengitega icon_razz.gif

btw vaatasin just platoon su video ära,väga lagi on tubli poiss oled:D aga parandaks korra,avatarid vehivad kätega jne muud käsklused olemas täitsa.juhul kui sa rooliga ainult mängid siis neid nuppe pole;)

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 01.03.2011 12:27:42 vasta tsitaadiga

uvitav millal xboxi patch lõpuks tuleb. ühe korra juba kaotasin lvl25 tegelase corrupt save bugi pärast ära, nüüd uus mäng lvl 15 peal ja ei tahaks, et uuesti juhtuks :\
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 02.03.2011 09:29:02 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
uvitav millal xboxi patch lõpuks tuleb. ühe korra juba kaotasin lvl25 tegelase corrupt save bugi pärast ära, nüüd uus mäng lvl 15 peal ja ei tahaks, et uuesti juhtuks :\


ma jälgin igapäev official tdu2 forumit ja no atari on atari.patch on nn sony ülevaatamisel mis kestab juba nädala ja no mingeid vastuseid ei anta on ainult kõlakad nüüd et patch pole tegelt sony kätte jõudnudki veel et atari valetas patchi üle andmise kohapealt ja et ps3 oma valmis aga välja ei anta kuna xboxi oma pole sugugi valmis millel suurimad probleemid on ehk save file corruptiga jne.öeldi kui homseks pole siis see nädal enam pole mõtet oodatagi jälle.loodame parimat

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 14.03.2011 12:21:22 vasta tsitaadiga

olen sealt jummala identset juttu lugenud, ainult et sõnad "xbox" ja "ps3" on omavahel vahetuses ning "sony" asemel on "MS" icon_biggrin.gif
vägevalt veetakse meid ikka nimapidi, pole midagi öelda

nad võiks lihtsalt manual save slotid tekitada kuhu saab ise backupseive iga aja tagant teha...

noh, eks saab edasi mängida ja peab lisalt varbad risti hoidma, et järjekordset corrupti ei tuleks

edit:
reedel tuli corrupt save päts välja ning täna peaks tulema kõik muu, kus enablitakse klubid ja muu kraam. kui keegi veel xboxil seda mängib, visake friend invite mulle, ehk saab vahest kruiisida ja co-op missioone teha
ise liitusin muidu Rated M klubiga (25+)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 00:09:17 vasta tsitaadiga

Krt, mis tripper nüüd on? Garaažis autode peale klikates lihtsalt ei ole valikut, millega saaks autoga sõitma minna. Tükk aega nuputasin, et kuidas ma nüüd saan mõne muu auto garaažist võtta, aga garaaži i-punkt, kus on kogu autode list, lubas õnneks vehicle spinnile viia. Mingi järjekordne bug vist.

Ja no mängu tehniliste andmete järgi on veyronil 8 liitrine rida 6 mootor icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.03.2011 17:20:24 vasta tsitaadiga

Patchid väljas. Kõik proovima.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 10:14:18 vasta tsitaadiga

Mäng juba läbi... ei viitsi rohkem icon_lol.gif
Mäng tuleks ikka korralikult välja lasta mitte patchidega paremaks teha koguaeg.
Saaks võibolla kriitikutelt kah vähe paremaid hindeid.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.03.2011 14:38:28 vasta tsitaadiga

Sai ka siis ühe tõsisema bugiga silma pista.
Olin hawaii Cup-i poole peal, paar päeva ei mänginud ja nüüd cup otsast peale. Tulemused tühistatud icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 01.04.2011 21:54:04 vasta tsitaadiga

uhhh ma sain hawai police viperi lahti.Väga hea autoga tegemist. 351km/h max speed kui level 4 tuning ja offroadi sõites samuti max speed 351:P kõige kiirem.Väga lagi juhitavusega,käitub mingitel põhjustel nagu 4 wd. i mean laseb donateid joonistada ilma üle viskamiseta,midagi impreza juhitavuse sarnast.
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 10:26:37 vasta tsitaadiga

Kas te soovitate selle mängu soetamist kui tahaks Forza kõrvale väheke vaheldust? Ses suhtes, et möngus võiks olla nii graafilist silmailu kui ka arvestatavat simulaatoritaolist juhitavust jne. Arcade mängud väga ei tõmba.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 10:27:20 vasta tsitaadiga

forza kõrvale on see väga hea vaheldus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 09.04.2011 16:06:20 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
......simulaatoritaolist juhitavust jne. Arcade mängud väga ei tõmba.

ei soovita siis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 11.04.2011 19:49:31 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas te soovitate selle mängu soetamist kui tahaks Forza kõrvale väheke vaheldust? Ses suhtes, et möngus võiks olla nii graafilist silmailu kui ka arvestatavat simulaatoritaolist juhitavust jne. Arcade mängud väga ei tõmba.



sim kohapealt keeruline sest siiamaani ei tea ühtegi open worldi simulaatorit ,pole muidugist selline arcade käkk nagu ehk arvad,aga kui ära harjud juhitavusega on väga OK. Rinka mängude kõrvalt on ikka parim,open world:) lõõgastud,sõidad ringi,pargid ära,hängid,käid kasinnis ehk jne:) parim freeroam mäng(Y) mu gt5 jäi kõrvale päevast kui TDU2 välja tuli.

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:53:45 vasta tsitaadiga

Kes mänginud oskate öelda mis värk TDU2 poliseidega on? TDU on rõvedalt tüütud ja rahaahned, nad ei tee mitte midagi põnevamaks vaid segavad.. Teises osas ehk miski parandatud?
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 11:59:57 vasta tsitaadiga

Endal on TDU2-st vast mingi 75-80% tehtud ja pole politseiga kordagi kokkupuudet olnud. Põhimõtteliselt oleks see hea vastus su küsimusele. Nad küll sõidavad ringi, aga peab justkui märkimisväärselt rohkem pahandust tegema kui TDU's, et neid huvitama hakkaks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 10:02:47 vasta tsitaadiga

No sa pead konkreetselt korduvalt neid rammima, et nende tähelepanu võita...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 12:23:44 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/05/07/test-drive-unlimited-2-free-dlc-out-on-pc-coming-soon-to-consol/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2025 01:10:38 vasta tsitaadiga

Päris raske oli lõpus kõiki masinaid saada, sest ametlikud serverid on kinni ja kasiino samuti. Raha tegemine, et kõik osta, pluss kinnisvara, on raske. Aga ära ta tuli... 88 masinat, sh. boonusautod. Viimased 10 kõige kallimat masinat maksid kokku umbes sama palju kui esimesed ~70.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.