Uhh natukene mängust siis.juhitavus rooliga ja h shifteriga algul oli kahtlane,kuid peale väikest setupi on asi meeldiv:P Ma ei tea mulle mäng istub väga,online addons võiks tagasi live tulla tahaks omale kasiino alla tirida:) Unknown-G27 on mu tdu psn kui kellelgi soovi _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
jee, 8-ndal oli dispatch ja täna hommikul potsatas postkasti pakk. Eks õhtupoole hakkame nolaiffima. Sai parema naudingu huvides vga kaabli asemele isegi hdmi soetatud
edit:
ok, põgusalt nüüd tutvutud mänguga ja ülesehitusega.
+Öö-päeva vahetamine on põnev. Ilmastikuvahetust pole niisama kruiisides veel tunda saanud. Offorad driving schoolis sadas veits vihma.
+maastikusõit (porise land roveriga aastapeal on päris põnev paugutada. Mägede otsas ronides sattusin nii mõnegi põneva koha peale)
+graafika (minuarust suur edasiminek võrreldes tdu-ga, ent pikk maa forza kolmeni)
+gameplay ja ülesehitus (algul ehk on veits keeruline kogu infot hoomata, et mis tegema peab ja kus ja mis, aga kui asi käppa saab, on kõik üsnagi loogiline ja selge)
+kabriolettidel käivad katused maha
-autode juhitavus (mõne autoga on kurve praktiliselt võimatu võtta, ilma spinnimata. Golf gti käitub kurvides nagu tagaveoline ja iga järsema roolikeeramise peale on spinn)
-xboxi peal kohati tekib tunne, et konsooli riistvaral on raskusi mängu vedamisel. Kui ikka 3-4 masinat korraga ekraanil actionit teevad, tekib siuke vastik ebamugav hakkimine sisse. Aga üldiselt on kõik ok.
Aga kokkuvõttes täitsa timm mäng. Kellele meeldis esimene osa, meeldib kindlasti ka see.
Tuleb vist unetu öö täna, sest avastamist on üksjagu
kui s*tt graafika, sisutühi stoori, mõttetu voiceacting, glitchid, bugid, jms jura kõrvale jätta siis kõlbab mängida küll.
graafika on üsna suur samm edasi tdu1-st, aga praeguseid standardeid vaadates võiks nagu vähe parem olla küll jah.
Nende vahelõikude osas nõustun küll sajaprotsendiliselt. Eriti närvidele käib see möla enne igat sõit "The engines are heating up in the starting line jne" ja need ülepushitud glamuuriga vaheklipid.
Buge on ka üksjagu, esimesena tuleb meelde see, kui vahepeal startides, ise veel paigalt liikumatagi, hüppab täiesti lambist paar-kolm masinat sinust tükk maad ette.
Aga muidu täitsa okei teema, kahju, et see online värk ei tööta, sai ostetud spets gold subscription selle tarvis, aga ütleb pidevalt, et serverid on maas.
Keegi oskab öelda, kuidas sinna "social" sektsiooni neid punkte juurda saab koguda?
Keegi rooliga ka mängib? Ise proovisin G25'ga, aga andsin alla, kuna sigasuur deadzone on millegi pärast (keeran rooli ~30° ja siis alles hakkab auto reageerima) ning seega on täiesti võimatu libisemisi korrigeerida. Puldiga kuidagi veel kannatab sõita, aga on jällegi vastupidine probleem: nimelt liiga tundlik on analoogiga sõitmine minu jaoks (ei mäleta ka muidugi, millal viimati autosõitu puldiga proovisin). Plus veel labane story ja dialoog, alla keskmise graafika ja füüsika ning kokkuvõttes on tegemist minu jaoks pettumusega. Aga kuna olen üsna vähe saanud mängida, siis oma sinisilmsuses loodan, et ehk läheb paremaks.
Mäng liiga lihtne kah... hardcore racing on peal a ikka tuhised nii, et vähe pole
Peaasi et igas klassis õige auto ostad.
Nagu anti ütles siis sai isegi B7 klassis VW'niga sõidetud... võimatu, olgugi, et omastarust olen suht adekvaatne sõitja ja ei käi koguaeg kangid ning pedaalid põhjas.
Sai auto ära vahetatud Alfa Romeo vastu ning lausa igav hakkas.
Lõpuks sain kah kätte, 8 pandi posti . Vähemalt see hea, et üldjuhul saadab zavvi kusagilt väljaspoolt EU-d, siis nüüd tuli Prantsusmaalt ja ei lisandunud mingit maksu.
Haarasin eile pärast tööd kaupsist koopia ning viskasin boxi sisse, järsku oli kell kesköö, heh.
Rallimänge muidu ei mängi aga kuna TDU1 meeldis, siis sai selle ka soetatud. Sellepärast on ka minujaoks challenge rating täitsa paras- tegin offroad chapnionship'i ja pidin ikka kõvasti higistama, et osades sõitudes üldse esikohta saada. Ma muidugi võtsin selleks ilmselt kõige ebasobivama auto kah- Hummeri
Ma ei tea mis graafikapärast viriseda on- minuarust näeb väga kompu välja. Mõnikord küll (õnneks piisavalt harva) popivad vastassuunast autod välja, seal kus neid enne polnud. Niiet vähemalt minujaoks on graafiliselt mootor täitsa hea.
Voiceact ja muusikataust on ainult jälk. Alguses rõõmustasin, kui nägin et rokiraadio on saadaval aga pärast poolt tundi selle ila kuulamist pidin klubikapeale ümber lülitama. Kogu playlistist ainult paar normaalselt lugu, ülejäänu on kõik puhas disko mõningate kitarrikäikudega. Ses suhtes oli esimene parem- nõka vähem lugusid aga erinevad kanalid piisavalt palju, et mitte päris surmani ära tüüdata.
MP'd väga palju kogeda ei saanud- kui mängisin, olid serverid üleval umbes tunni ja siis läksid maha. MP'st rääkides: on mingi Eesti klubi tehtud kah millega liituda saaks?
Stoori on muidugi nali. Kui esimeses oli asi vähemalt loogiline, et sa oled algaja sõitja kes lennujaamast välja astub, siis nüüd on kõik parklapoisid. Tüüpiline MMO sündroom, kus stoori järgi on iga mängija maailmapäästja, ainuke jama selles et neid maailmapäästjaid on tuhandeid. Päris totter oli näha esimese sõidukooli sees seismas parklapoiste klooniarmeed.
Olen ka nüüd veidi edasi mänginud ja väga hea asjaga tegu. Nagu TDU1, isegi parem juhitavus tegelikult, sest TDU1 oli liiga lihtne. Nüüd peab ikka veidi mõtlema ka, mitte arutult gaas põhjas ringi laskma. _________________ PSN: weaselEST
Olen ka nüüd veidi edasi mänginud ja väga hea asjaga tegu. Nagu TDU1, isegi parem juhitavus tegelikult, sest TDU1 oli liiga lihtne. Nüüd peab ikka veidi mõtlema ka, mitte arutult gaas põhjas ringi laskma.
täiesti nõus sinuga,ise väga rahul samuti ja juhitavus meeldib aina rohkem.tegin vahepeal challangeid puldiga ja isegi siis tundus juhitavus väga okei,lihtsalt nagu kõik muu vajab harjumist...
enivei lisage julgelt listi saate ka social % rohkem lahti. Unknown-G27 on psn user tdu2 jaoks _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
oh, cool, sain ka osa TDU järjekordsest baagist. Tundub suht levinud probleem olevat see random hetkel savegame errori andmine. Fixi ei ole ja ainus variant on uus savegame teha ja aeg ajalt bäckuppida...
Retry ei aita, konsool off/on, ei aita.
Paar milli raha, 8 maja mõlemal saarel, ~30 masinat on vastu taevast, a noh missa teed.
Hea mäng ikka. Järjest paremaks läheb. Peaaegu kõik load tehtud, ainult teine B luba veel puudu. Keegi kuskil vingus, et jube raske on neid teha, aga polnud hullu midagi.
tsitaat:
We now have fixes for all of the following issues that have already gone live on PC and will follow shortly once patches are approved by Microsoft and Sony, respectively.
Issues Fixed:
*Logging into the game has been improved
*Once into the game the online network experience is now much more stable in all areas
*Save games no longer corrupt
*Existing corrupted save games will be repaired in many cases
*Friends lists are now populated
*Invites now work correctly
*Clubs have been brought back online
*Exploits to gain money have been fixed
*Casino access has been improved
*Players will no longer lose money because of the Casino bug
+ esimene DLC kõigile tasuta. _________________ PSN: weaselEST
Alustasin ka eile otsast peale corrupted data tõttu. Ei mäng on äge, aga fakk see moneyspilleri kõnepruuk käib ikka räigelt närvidele. Saaks vaid kuidagi selle kinni keerata, et ta enne iga sõitu ei seletaks.
Sai läbi mäng paar päeva tagasi.
Pole vist bugisemat mängu näinud Samas miskit kriitilist õnneks endal ei juhtunud. Rohkem sellised pisivead mis häirisid.
On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare?
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud.. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare?
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud..
veel üks äge bug: sõitsin terve timetriali läbi nii, et checkpointide sildid puudusid. Mapi peal olid märgitud, aga rajal polnud ühtegi.
Jõudsin nüüd jälle samale tasemel, kus eelnevalt corrupted savegame viskas. Hoian nüüd pöidlad peos...
On siin ka nagu eelmises osas oli mingi miljoni sõidud ümber saare?
Kole bugine on küll mäng, jube kohe, täpselt nagu beta ausalt öeldes
Autod haihtuvad nina eest, põõsad on titaanist ehitatud ning ufod on kõik inimesed saartelt ära röövinud..
veel üks äge bug: sõitsin terve timetriali läbi nii, et checkpointide sildid puudusid. Mapi peal olid märgitud, aga rajal polnud ühtegi.
Jõudsin nüüd jälle samale tasemel, kus eelnevalt corrupted savegame viskas. Hoian nüüd pöidlad peos...
Mul oli veel pullim jama nende sõitudega
Oleks pidanud mainima seda savegame teemat krt, kahjuks endal ei juhtunud kordagi ja unustasin mainida seda, damn..
Uuri mu video ülevaatest
Link _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
hehe vaatasin keegi uuris kas keegi mängib rooliga seda.mina taon g27 koguaeg,leian et nii saab tõsise elamuse kätte,eriti mägedes jeepidega trippides. sain oma outlaw riided ka kätte+ stikersid+ saab ka mersu aga mersu mind ei huvita,nägin et omab wbk ja mingi triip jookseb üle masina,aga seeselleks.kes aitab mind police challangitega välja ? mul vaja veel 11 arresti teha et saada mendi riided kätte,tegin oma ml jeebist jõhkra mendi aparaadi igastähes kes abiks olla soovib tuleb addida mind,ma aitan samuti välja.vaja rammida menti minuga ühes serveris et ma saaks kõne nendelt,et nad vajavad abi ja siis pean su kinni nabima,pärast teeks vastu sama,saaksid omale unique mendi riietuse;) + võin aidata aoutlaw riietusega. mäng on lagi igati tänu kasinnile on 11 milli olemas soojas,slotis võib korraliku plussi tekitada oma kontole kui õiget masinat taguda:P ja no sain veyron superspordi kasinniga pealekauba,seda pilli üldse ei kommi,läks 3 milli maksma mulle kuid ropult hea on võrreldes teiste veyronitega mis mängus olemas.anyways Unknown-G27 mu psn kui soovi on,enne kui mu 2 head sõpra mängud saavad ja aitavad mu mu mendi challengitega
btw vaatasin just platoon su video ära,väga lagi on tubli poiss oled:D aga parandaks korra,avatarid vehivad kätega jne muud käsklused olemas täitsa.juhul kui sa rooliga ainult mängid siis neid nuppe pole;) _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
uvitav millal xboxi patch lõpuks tuleb. ühe korra juba kaotasin lvl25 tegelase corrupt save bugi pärast ära, nüüd uus mäng lvl 15 peal ja ei tahaks, et uuesti juhtuks :\
uvitav millal xboxi patch lõpuks tuleb. ühe korra juba kaotasin lvl25 tegelase corrupt save bugi pärast ära, nüüd uus mäng lvl 15 peal ja ei tahaks, et uuesti juhtuks :\
ma jälgin igapäev official tdu2 forumit ja no atari on atari.patch on nn sony ülevaatamisel mis kestab juba nädala ja no mingeid vastuseid ei anta on ainult kõlakad nüüd et patch pole tegelt sony kätte jõudnudki veel et atari valetas patchi üle andmise kohapealt ja et ps3 oma valmis aga välja ei anta kuna xboxi oma pole sugugi valmis millel suurimad probleemid on ehk save file corruptiga jne.öeldi kui homseks pole siis see nädal enam pole mõtet oodatagi jälle.loodame parimat _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
olen sealt jummala identset juttu lugenud, ainult et sõnad "xbox" ja "ps3" on omavahel vahetuses ning "sony" asemel on "MS"
vägevalt veetakse meid ikka nimapidi, pole midagi öelda
nad võiks lihtsalt manual save slotid tekitada kuhu saab ise backupseive iga aja tagant teha...
noh, eks saab edasi mängida ja peab lisalt varbad risti hoidma, et järjekordset corrupti ei tuleks
edit:
reedel tuli corrupt save päts välja ning täna peaks tulema kõik muu, kus enablitakse klubid ja muu kraam. kui keegi veel xboxil seda mängib, visake friend invite mulle, ehk saab vahest kruiisida ja co-op missioone teha
ise liitusin muidu Rated M klubiga (25+)
Krt, mis tripper nüüd on? Garaažis autode peale klikates lihtsalt ei ole valikut, millega saaks autoga sõitma minna. Tükk aega nuputasin, et kuidas ma nüüd saan mõne muu auto garaažist võtta, aga garaaži i-punkt, kus on kogu autode list, lubas õnneks vehicle spinnile viia. Mingi järjekordne bug vist.
Ja no mängu tehniliste andmete järgi on veyronil 8 liitrine rida 6 mootor
Mäng juba läbi... ei viitsi rohkem
Mäng tuleks ikka korralikult välja lasta mitte patchidega paremaks teha koguaeg.
Saaks võibolla kriitikutelt kah vähe paremaid hindeid.
uhhh ma sain hawai police viperi lahti.Väga hea autoga tegemist. 351km/h max speed kui level 4 tuning ja offroadi sõites samuti max speed 351:P kõige kiirem.Väga lagi juhitavusega,käitub mingitel põhjustel nagu 4 wd. i mean laseb donateid joonistada ilma üle viskamiseta,midagi impreza juhitavuse sarnast. _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kas te soovitate selle mängu soetamist kui tahaks Forza kõrvale väheke vaheldust? Ses suhtes, et möngus võiks olla nii graafilist silmailu kui ka arvestatavat simulaatoritaolist juhitavust jne. Arcade mängud väga ei tõmba.
Kas te soovitate selle mängu soetamist kui tahaks Forza kõrvale väheke vaheldust? Ses suhtes, et möngus võiks olla nii graafilist silmailu kui ka arvestatavat simulaatoritaolist juhitavust jne. Arcade mängud väga ei tõmba.
sim kohapealt keeruline sest siiamaani ei tea ühtegi open worldi simulaatorit ,pole muidugist selline arcade käkk nagu ehk arvad,aga kui ära harjud juhitavusega on väga OK. Rinka mängude kõrvalt on ikka parim,open world:) lõõgastud,sõidad ringi,pargid ära,hängid,käid kasinnis ehk jne:) parim freeroam mäng(Y) mu gt5 jäi kõrvale päevast kui TDU2 välja tuli. _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kes mänginud oskate öelda mis värk TDU2 poliseidega on? TDU on rõvedalt tüütud ja rahaahned, nad ei tee mitte midagi põnevamaks vaid segavad.. Teises osas ehk miski parandatud? _________________ Kogun protsessoreid
Endal on TDU2-st vast mingi 75-80% tehtud ja pole politseiga kordagi kokkupuudet olnud. Põhimõtteliselt oleks see hea vastus su küsimusele. Nad küll sõidavad ringi, aga peab justkui märkimisväärselt rohkem pahandust tegema kui TDU's, et neid huvitama hakkaks.
Päris raske oli lõpus kõiki masinaid saada, sest ametlikud serverid on kinni ja kasiino samuti. Raha tegemine, et kõik osta, pluss kinnisvara, on raske. Aga ära ta tuli... 88 masinat, sh. boonusautod. Viimased 10 kõige kallimat masinat maksid kokku umbes sama palju kui esimesed ~70.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.