Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 20:49:23 vasta tsitaadiga

Mu Sapphire 6850 seljas on Sapphire 6870 bios.
Kuna CCC core piir oli 850 mhz ning Trixx ja Afterburner 2D -s pinget alla ei lase, mõtlesin, et lasen peale biosi, millel on def kellad juba kõrgemad (900/1050).
Idles on isegi jahedam, kui orig biosiga, kõik asjad toimivad ilusti ja CCC limiit on 1000/1250 thumbs_up.gif
Crysis muutus Enthusiasti ja 4XAA peal sujuvamaks, võiks öelda, et sama nagu 4870X2 peal varem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.02.2011 21:56:22 vasta tsitaadiga

What Do High-End Graphics Cards Cost In Terms Of Electricity?
Tom's Hardware

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.02.2011 22:18:00 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
What Do High-End Graphics Cards Cost In Terms Of Electricity?
Tom's Hardware
Selle revüü järgi on 6870 ja 6850 head ostud thumbs_up.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 22:21:03 vasta tsitaadiga

pwnage, millega peale lasid?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.02.2011 22:35:10 vasta tsitaadiga

XFX HD6950 XXX Edition Review – dual fan overclocked
KitGuru


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 08:20:52 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
pwnage, millega peale lasid?


ATIFlashiga, biosi saab siit: http://www.techpowerup.com/vgabios/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 18:28:17 vasta tsitaadiga

pwnage, seal kolm BIOSi, kas neil vahet ka on icon_question.gif
Endal ka üks sapphire 6850, peaks proovima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 19:09:26 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
pwnage, seal kolm BIOSi, kas neil vahet ka on icon_question.gif
Endal ka üks sapphire 6850, peaks proovima icon_rolleyes.gif


Ma tõmbasin vist esimese. Võin ka kuhugi üles laadida kui soovid.
Aga ära unusta orig biosi salvestada (näit. gpu-z abil, et vajadusel tagasi flashida), või siis hädajuhul saad samalt lehelt tõmmata.
Ja enne flashi proovi näiteks trixx või afterburneri ja kombuster/furmarki abil, kas soovitud kiirustel kaart üldsegi stabiilne on.
Kõige kindlam on flashida atiflashiga, winflashiga on mul arvuti pangestumise kogemus olemas, sellisel juhul vajad int graafikat või pci kaarti, et kaart unbrickida.

9 korda mõõda, 1 kord lõika kehtib sellises olukorras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.02.2011 10:55:45 vasta tsitaadiga

AMD's Radeon HD 6450, 6570 And 6670 Graphics Cards Ship On New PCs
HotHardware

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 15:23:57 vasta tsitaadiga

pwnage, mis atiflashi versiooni kasutasid?
mul ütleb no adapter found.
viimane atiflash.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 15:44:11 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
pwnage, mis atiflashi versiooni kasutasid?
mul ütleb no adapter found.
viimane atiflash.


Techpowerupis miskipärast on 3.79 viimaseks märgitud, sellega ka mul ei leidnud adapterit.

Kasutasin sealt 3.84, kõik toimis: http://radeon.ru/downloads/bios/util/atiflash/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 20:22:57 vasta tsitaadiga

pwnage, 3,84 töötab thumbs_up.gif kahjuks ükski neist kolmest ei sobinud. SSID ei sobinud kokku.
Proovisin siis orig biosil kellasid ja limiite tõsta, aga win laadimisel viskab sinist. Sai veel paar katset tehtud ning tundub ükskõik mida RBEs muuta nt kas ainult limiit tõsta või gpu kell 850 peale panna, viskab igakord sinist.
Kas on veel mingeid editore peale RBE? vb teeb RBE mingi jama, kuigi kirjas et toetab 6850/6870.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 20:27:42 vasta tsitaadiga

Kui ID ei sobi, siis lase ATIflashiga DOSis see bios peale.
Enne soovitaks lihtsalt kontrollida, et mälud ühilduvad. Nii - igaks juhuks.
Tihti, kui bios ei ühildu, siis pildi võtab kaart siiski ette, aga win laadides saad BSODi. Sellisel juhul, hoia boot diskil originaal bios ka valmis.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 20:33:51 vasta tsitaadiga

DOSis?
seda ma ju teengi..või?
usb mul buutiv seal pealt lasen.
orig on ka peal, hädakorral pci video ka olemas.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 20:35:44 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
DOSis?
seda ma ju teengi..või?
usb mul buutiv seal pealt lasen.
kes orig on ka peal, hädakorral pci video ka olemas.



Soz. Ma sain siis valesti aru. Mõtlesin, et üritasid winflashiga lasta.
ATIflashiga saad ju biosi peale sundida, isegi kui ID ei sobi.

atiflash -f -p biosenimi.bin
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 20:56:45 vasta tsitaadiga

ahjaa sellel sai sundida ka, nüüd läks peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 21:16:41 vasta tsitaadiga

Ahjaa unustasin mainida, et tuleb forcida, RBE-ga orig biosi modides sain ka bsod welcome screeni asemel, ju siis ei toeta veel 6800 seeriat.

Ise teen nii, et failid kõik C: kettal, ka orig bios, kasutan lihtsalt buutivat CD-d dossi pääsemiseks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 21:18:25 vasta tsitaadiga

pwnage, Igasugune kellade modimine = BSOD hetkel. Selleks peab ootama uut versiooni.
Üritasin ühel biosel muuta pingetabelit, aga tulemus oli sama, mis originaal. Midagi ei muutunud. Ilmselt see ka siis ei tööta, kuigi salvestatud bios näitab, et on muudetud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 21:55:01 vasta tsitaadiga

tegin väikse võrdluse

6870 ne def vcore volt on 1,175v, saaks selle RBE ga veel 6850 voltile 1,150v oleks super.
mu 6850 teeb muidu def 1,150voldil 930MHz
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 09:35:19 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
tegin väikse võrdluse


Kust 6870 võrdluseks said?
Mulle tundub, et idles võtab just vähem voolu, sest fan käib 21% (varem 22-23) ja temp on 36 (varem 40), tuba parajalt soe kah.
Kombusteriga koormamisel tõusis temp 66 pealt 72 peale, ehk rahuldav.
2D kellad muutusid ka, kui varem olid 100/300, siis nüüd on 100/150.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 12:41:00 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Kust 6870 võrdluseks said?

bioside võrdlus HD 6850 ne peal!
def, OC 6870 kelladele ja 6870 bios techpowerupist.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 16:09:52 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
pwnage kirjutas:
Kust 6870 võrdluseks said?

bioside võrdlus HD 6850 ne peal!
def, OC 6870 kelladele ja 6870 bios techpowerupist.
icon_rolleyes.gif


Aa, siis klapib jah. OC 2D tarbimine ilmselt suurem seetõttu, et pinget ei lasta 0.945V peale.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 19:49:07 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Ahjaa unustasin mainida, et tuleb forcida, RBE-ga orig biosi modides sain ka bsod welcome screeni asemel, ju siis ei toeta veel 6800 seeriat.

Ise teen nii, et failid kõik C: kettal, ka orig bios, kasutan lihtsalt buutivat CD-d dossi pääsemiseks.


Tuli meelde, et kunagi HD 5870 biosi modides oli ka Win laadides kohe BSOD. Probleemi lahendas enne fläshimist ATI draiverite mahalaskmine ja pärast flashi uuesti peale.

Võib olla töötab see meetod HD6 seeriaga ka. icon_smile.gif

Ehk kellelgi aega katsetada. icon_rolleyes.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2011 21:11:27 vasta tsitaadiga

ASUS HD 6870 DirectCU: Chasing the Leader
X-bit labs

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:21:53 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Tuli meelde, et kunagi HD 5870 biosi modides oli ka Win laadides kohe BSOD. Probleemi lahendas enne fläshimist ATI draiverite mahalaskmine ja pärast flashi uuesti peale.

Võib olla töötab see meetod HD6 seeriaga ka. icon_smile.gif

Ehk kellelgi aega katsetada. icon_rolleyes.gif

Ei tööta.
Ilma driverita läheb wini, driveriga mitte.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.02.2011 02:05:31 vasta tsitaadiga

Mu Gigabyte 6870 kaardil ei põle ledid, erinevalt 460 gtx mis veidi sees oli.Kas see on mingi options all aktiviseeritav või mingi viga.Siit ostsin kaardi ja pidi korras olema.
Mul muidu meeldib, et ei põle need mõttetud ledid, ent tulevikus müües viib see ju hinna alla, kui rike on.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 12:20:19 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mu Gigabyte 6870 kaardil ei põle ledid, erinevalt 460 gtx mis veidi sees oli.Kas see on mingi options all aktiviseeritav või mingi viga.Siit ostsin kaardi ja pidi korras olema.
Mul muidu meeldib, et ei põle need mõttetud ledid, ent tulevikus müües viib see ju hinna alla, kui rike on.


ATI`l peaksid need LED`id süttima vaid siis, kui kaardiga mingi ikaldus on icon_rolleyes.gif
Seega kuni need ei sütti rohkem, kui korra boodil (kui üldse) peaks just kõik OK olema...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.02.2011 12:43:31 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin neid lede mis valgustavad videokaarti- teevad ta sinkjas punaseks näiteks.460 gtx kaardil küll põlesid ja oma 6870 kaardi review all ka oli pildid valgustatud kaardist.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 12:59:12 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Ma mõtlesin neid lede mis valgustavad videokaarti- teevad ta sinkjas punaseks näiteks.460 gtx kaardil küll põlesid ja oma 6870 kaardi review all ka oli pildid valgustatud kaardist.


Selge siis, ma sain sust natuke valesti aru... icon_redface.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.02.2011 09:48:39 vasta tsitaadiga

Sapphire Radeon HD 6870 FleX 1GB Video Card Review
TweakTown

E.
AMD Radeon HD 6990 dual-GPU graphics card officially outed.
Hexus

Spoiler Spoiler Spoiler


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:13:37 vasta tsitaadiga

Sai siis omale 6970 2gb koju veetud. Miskit dualgpu single kaardil ei taha näha. Kui siis teine 6970 veel juurde osta. 4870X2 kaaardil hakkas ventilaator juba pärisema. Eks need kaardid 2 aasta kaup ole. Pilt on eelmiste seeriatega 4K võrreldes palju teravam.

Kaart on üsna vaikne võrreldes 4K x2 turbiiniga. Eriti panid põdema foorumi jutud, oi kui saas kaart küll lärmab originaal ventilaatoriga. No ma vaevu kuulen teist,ainult sirin kaardist. Boot ajal korra lööb ülesse pöörded.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 14:02:23 vasta tsitaadiga

Otsustati ikkagi nähtava vendi kasuks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.02.2011 14:18:33 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, oli ju juttu uuest jahutuse lahendusest ja nüüd tutkit?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 15:07:14 vasta tsitaadiga

See jahutus paistab miskipärast kehvem olema, kui HD5970-l oli. Ei tea kuidas temperatuurid on sellel elukal..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.02.2011 15:57:19 vasta tsitaadiga

sai ka siis lõpuks crossfire'it proovitud. 2x6950 siis. kogemus oli väga sitt. Kuidagi palju bugisid oli sees.
GTA4'jas oli menüüs juba asi suht katki + näitas video mäluks 4giga.
GRID lasi max resoks panna 1280x720, mis sest, et kuvar oli 2560x1440. CF välja lülitades oli ilusti õige reso olemas.

aga küsimus. kas on vahet, kas ühendan ühe või kaks silda?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2011 16:00:36 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Sapphire Radeon HD 6870 FleX 1GB Video Card Review
TweakTown

E.
AMD Radeon HD 6990 dual-GPU graphics card officially outed.
Hexus

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis nali see on? icon_biggrin.gif

but I may not be able to play Crysis 2 at 1,680x1,050 at high-quality settings.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:00:58 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
sai ka siis lõpuks crossfire'it proovitud. 2x6950 siis. kogemus oli väga sitt. Kuidagi palju bugisid oli sees.
GTA4'jas oli menüüs juba asi suht katki + näitas video mäluks 4giga.
GRID lasi max resoks panna 1280x720, mis sest, et kuvar oli 2560x1440. CF välja lülitades oli ilusti õige reso olemas.

aga küsimus. kas on vahet, kas ühendan ühe või kaks silda?


Ise olen koguaeg 2 pannud, aga teor peaks töötama ühega ka.
Pole proovinud. Võin sulle ühe juurde anda kui tahad icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 28.02.2011 16:04:07 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
sai ka siis lõpuks crossfire'it proovitud. 2x6950 siis. kogemus oli väga sitt. Kuidagi palju bugisid oli sees.
GTA4'jas oli menüüs juba asi suht katki + näitas video mäluks 4giga.
GRID lasi max resoks panna 1280x720, mis sest, et kuvar oli 2560x1440. CF välja lülitades oli ilusti õige reso olemas.

aga küsimus. kas on vahet, kas ühendan ühe või kaks silda?


6970 CF nõudis igatahes kohe mõlema silla ühendamist.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:10:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Such presumed power requires a card TDP in the region of 300W


icon_lol.gif pigem ikka kuskile 400W ja 500W kanti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 17:57:11 vasta tsitaadiga

Vaevalt nii suur TDP on metallika.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2011 17:59:04 vasta tsitaadiga

6970 x2 icon_rolleyes.gif Või siis natsa vähem,clockid väiksemad ja siit sealt sätitud.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 18:04:09 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel,

a samas miks mitte?

kui üks kaart võtab ca 250W ja kaks tükki eraldi (CF-s) kuskil ca 500W - siis julgen arvata, et ikka 2 tuuma ühel PCB-l tuleb kuskil 400W ja 500W kanti icon_rolleyes.gif

EDIT: see 300W kandis on natsa liialt vähe võitu imho

eriti veel 2xgpu-ga kaardi kohta
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 18:26:03 vasta tsitaadiga

Unustate ära, et asi on second gen 40nm.Voolutarve on madalam kui 5970 ja kindlasti madalam, kui 4870X2.
Sama lugu ka nvidia GTX590-ga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2011 18:31:40 vasta tsitaadiga

No tee mõttes väike arvutus kuhu kaasa ka see,et tegemist siis vähe tuunitud 6970 kiibiga ja korruta see kahega.. Aga eks elame ja näeme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 18:36:10 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No tee mõttes väike arvutus kuhu kaasa ka see,et tegemist siis vähe tuunitud 6970 kiibiga ja korruta see kahega.. Aga eks elame ja näeme thumbs_up.gif



Nii üheselt ei ole võimalik võtta. Kindlasti töötab 2gpu kaart madalamal taktil ja pingel ning 2x gpu´d omavad ühe pcb peal jagatud komponente, mis ka vähendab voolukulu.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 18:48:05 vasta tsitaadiga

Eks seal kaks HD6970-i @ HD6950 klokkidel on.
300w TDP on igati reaalne.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 00:51:04 vasta tsitaadiga

Sai üks 6950 arvutisse topitud. Kartsin ,et Enermax võtab ammu välja teenitud pensioni välja ,sest toite peal olev "Prescott Ready" silt ei ole enam väga julgustav. Aga kõik toimib. Tundub ,et toide on igavene ,sest 6 aastat on toiteploki kohta päris viisakas näitaja. Järgmiseks ,siis kaardile uus Bios selga.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.03.2011 01:03:36 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Lauri Kiissel,

a samas miks mitte?

kui üks kaart võtab ca 250W ja kaks tükki eraldi (CF-s) kuskil ca 500W - siis julgen arvata, et ikka 2 tuuma ühel PCB-l tuleb kuskil 400W ja 500W kanti icon_rolleyes.gif

EDIT: see 300W kandis on natsa liialt vähe võitu imho

eriti veel 2xgpu-ga kaardi kohta

bullshit


Eks max jääb kuhugi 350-370W kanti, pmst nagu 4870X2.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 11:46:55 vasta tsitaadiga

AMD claims its HD 6990 to be faster than GTX 580 by 67% average, and up to 110% faster in some cases.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.03.2011 11:56:43 vasta tsitaadiga

Suhteline jõudlus icon_lol.gif head terminid neil...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.