Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 05.02.2011 11:55:06 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
kellelgi odavalt 3 kuud live pole müüa?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:11:24 vasta tsitaadiga

Keegi mulle 48h koodi ei saaks anda? oleks tänulik ja tasuks ühe pos. tehinguga.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:31:48 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru nendest pidevatest 48h küsimistest. Kui raske on 12 kuud xbl'i ära osta, et ei peaks teemas pidevalt olema kellegi küsimus 48h koodi kohta?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 20:26:19 vasta tsitaadiga

No anna mulle tõesti andeks, kui mul läheb muude asjade peale raha ära.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 06.02.2011 13:13:53 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
siim951 kirjutas:
kellelgi odavalt 3 kuud live pole müüa?


maximuscards.com

saada pm kui huvi on!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 15:27:02 vasta tsitaadiga

Siit saab odavamalt.
http://www.shopto.net/XBOX%20360/DOWNLOAD/XB21201INSTANT-XBox%20Live%203%20Month%20Gold%20Membership%20Instant%20Access%20Code.html
Ja kood koheselt ka kohal. icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 18:15:56 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Siit saab odavamalt.
http://www.shopto.net/XBOX%20360/DOWNLOAD/XB21201INSTANT-XBox%20Live%203%20Month%20Gold%20Membership%20Instant%20Access%20Code.html
Ja kood koheselt ka kohal. icon_wink.gif


jep aga ei saanud osta kuna tahetakse et oleksid 30 päeva jooksul midagi juba ostnud. Peetakse võimalikuks petjaks ja ei saa osta. Minu puhul öeldi et selel krediitkaardiga pole sa ostu teinud ja koodikaarti seega osta ei saa :S

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 19:06:08 vasta tsitaadiga

Paypaliga proovisid?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 20:44:48 vasta tsitaadiga

ise olen shopto püsiklient juba pikemat aega, pole kordagi probleemi olnud ostmisel. samas koodikaarte pole proovinud.

edit:

Huvitav kas moneybookersi pre-paid mastercard'i oleks võimalik XBL'i külge linkida. Sellega pääseks totakast punktide ostmisest..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 20:53:59 vasta tsitaadiga

Ise ostsin 3 kuud shoptost. Instant shipping niiet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 21:22:42 vasta tsitaadiga

Või kas ongi üldse mingit võimalust digitaalselt marketist täis mänge osta meil mis 19.99£ maksavad?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 23:46:10 vasta tsitaadiga

Tegin ühe lihtsa eestikeelse video kuda avada Xbox360.
Paari tunni pärast on üleval video kus seletan kuidas RROD-i ise parandada koduste vahenditega icon_smile.gif
Ning jaa ma kokutan ja mai tea mida veel icon_biggrin.gif ärge pahandage, närv sees veel.


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 00:06:28 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 08:11:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias thumbs_up.gif Väga väärt video!!!
Ma ise sooviks veel väga eesti keelset õpetust, kuidas poest ostetud kõvaketast uutele slimidele sisse panna ja kuidas neid natuke häkkida või mis seal vaja oli teha icon_razz1.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 11:47:44 vasta tsitaadiga

Tundub et olin esimene kes vaatas kuidas Platuunil juustuvinkud ahjus susisesid icon_lol.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:20:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin ühe lihtsa eestikeelse video kuda avada Xbox360.
Paari tunni pärast on üleval video kus seletan kuidas RROD-i ise parandada koduste vahenditega icon_smile.gif
Ning jaa ma kokutan ja mai tea mida veel icon_biggrin.gif ärge pahandage, närv sees veel.


Link
võtma tavalise fööni...,mis ühendame ikka ennem vooluvõrku... thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:49:51 vasta tsitaadiga

Nonii, susisevate vinkude video jahm icon_razz1.gif
Siin siis video õpetus kuidas remontida oma XBox360 RROD-ist!


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:57:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nonii, susisevate vinkude video jahm icon_razz1.gif
Siin siis video õpetus kuidas remontida oma XBox360 RROD-ist!


Link


"Kas jasperil vms on siis parem "jootetina" " ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 15:03:59 vasta tsitaadiga

vx2, ei, kõigil siiani sama, vähemalt peaks olema, ma ei tea mida nad Slimiga teinud on ainult.. vahe lihtsalt selles, et uuemad on väiksema nm peale ehitatud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 07.02.2011 19:27:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
vx2, ei, kõigil siiani sama, vähemalt peaks olema, ma ei tea mida nad Slimiga teinud on ainult.. vahe lihtsalt selles, et uuemad on väiksema nm peale ehitatud.

Slimmil on GPU ja CPU samas kiibis kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 22:03:55 vasta tsitaadiga

väga viis videod thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 22:25:42 vasta tsitaadiga

iseasi kas neid on vaja mitmesse teemasse postitada:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 00:33:52 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
iseasi kas neid on vaja mitmesse teemasse postitada:P
promoda tuleb ka ju ...

Soovitan konsool.eu-sse ka postitada icon_smile.gif(kui juba pole) .

Videod on thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miguele1
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2011




sõnum 08.02.2011 00:44:51 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
kriist kirjutas:
Siit saab odavamalt.
http://www.shopto.net/XBOX%20360/DOWNLOAD/XB21201INSTANT-XBox%20Live%203%20Month%20Gold%20Membership%20Instant%20Access%20Code.html
Ja kood koheselt ka kohal. icon_wink.gif


jep aga ei saanud osta kuna tahetakse et oleksid 30 päeva jooksul midagi juba ostnud. Peetakse võimalikuks petjaks ja ei saa osta. Minu puhul öeldi et selel krediitkaardiga pole sa ostu teinud ja koodikaarti seega osta ei saa :S


Otsekorraldusega peaks minema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 08.02.2011 01:29:08 vasta tsitaadiga

mida teha kui pole pilti aga hääl on? xbox 360
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 01:31:05 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
mida teha kui pole pilti aga hääl on? xbox 360
millega pilti pole ? HDMI või rca-ga ? mõlemaga?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 09:17:37 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
mida teha kui pole pilti aga hääl on? xbox 360


Lase korda teha, mul oli kunagi sama jama, pilti ette ei võtnud, aga menüü hääled ja muu olid kõik olemas. Videokiibiga midagi vist, korra töötas isegi kui lahti võtsin ja kõvasti peale vajutasin kiibile, lõppes asi siiski maha müümisega ja uue ostmisega, uus omanik lasi ära remontida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 08.02.2011 13:18:10 vasta tsitaadiga

mida ära remonti et jälle töötab kas termopasta vahetus aitab?
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.02.2011 14:15:46 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
kas termopasta vahetus aitab?

ei aita icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 09.02.2011 19:52:07 vasta tsitaadiga

Oleks järgneva isendi umbkaudset turuhinda tarvis, ehk oskab keegi aidata.

Xbox 360 (Pro vist) 20Gb ketas. Hitachi drive, vana isend aga tip-top korras, probleeme pole olnud.
Kaasa 1x wireless pult, composite kaabel, VGA kaabel, toide, 4 mängu (UFC 2009; The Orange Box, Viva Pinata ja Forza 2) + hulgaliselt "boonuseid."
Livest keeld.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 23:47:02 vasta tsitaadiga

Natuke nalja kah.

http://www.gamesradar.com/xbox360/xbox-360/news/mom-asks-microsoft-for-forgiveness-over-sons-1700-xbl-shopping-spree/a-201102081371958092/g-20060321132945404017

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 00:02:46 vasta tsitaadiga

Ei tunne kaasa.

Samasuguse isikuga olen rääkinud isiklikult - too kellega minul oli au vestelda, ütles, et ta poeg varastas ta krediitkaardi ja kasutas seda ostudeks. Oletatavasti on aga Microsoft süüdi, et nad pole piisavaid turvameetmeid kasutanud.

Vastuväite peale, et kasutusel on kõik, ja veel rohkemgi turvameetmed mis seadusega sätestatud on - tuli vastu jälle, et oleks pidanud rohkem tegema.

Küsimuse peale - mis see "rohkem" võiks olla, öeldi et ei tea, aga oleks ikkagi midagi pidanud tegema. Poole sõnaga mainiti, et peaksime dokumenti kontrollima ja nt. juhiloast koopiat küsima enne kui ostu saab sooritada kaardiga icon_rolleyes.gif . Mitte, et seda samamoodi saab varastada.

Teema algas sellest, et poeg oli ~700£ eest kraami ostnud kokku XBL'st.

Loll saab kirikus ka peksa.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 13:55:06 vasta tsitaadiga

Tegin ühe õpetuse veel juurde, kuda ära vahetada X-Clampid icon_smile.gif
Loodetavasti keegi saab abi sellest.

Õpetus - Kuidas vahetada XBox360 X-Clamp kinnitusi (1080p) HD

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 14:24:12 vasta tsitaadiga

Kuidas muuta nii et kui xbox360 tööle panen,logiks automaatselt kasutajasse sisse...Tegin uue kasutaja ja vanad kustutasin ära ..ja nüüd pean koguaega valima kasutajat ... vms
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 14:52:45 vasta tsitaadiga

Logid kasutajaga sisse- läheb oma kasutaja peale, vajutad A ja sealt kuidagi saab.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 14:54:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif otsisin päris tükk aega kuni profile alt leidsin icon_biggrin.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 11.02.2011 18:28:40 vasta tsitaadiga

nüüd on korras xbox 360
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 14:22:54 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, kas uus Shift2 on väärt ostmist Forza3 kõrvale? Või paistab, et tuleb ikka maru arcade värk välja icon_question.gif

Tean, et release on 48 päeva pärast.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 15:22:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This Content Is Not Available From Your Current Location

On mingit võimalust sellest teatest mööda saada? Jutt siis Gears of War 2 DLC'ga mis tuli kaasa OnOff'ist ostetud uue mänguga.

live account on UK oma..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 12.02.2011 15:37:33 vasta tsitaadiga

Selline mure, et Windows Media Centeri pilt on mustvalge ja resolutsioon vale, kas seda kuidagi normaalseks on võimalik muuta? Või peab xboxi ja arvuti resod samad olema?o.O
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.02.2011 17:20:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
tsitaat:
This Content Is Not Available From Your Current Location

On mingit võimalust sellest teatest mööda saada? Jutt siis Gears of War 2 DLC'ga mis tuli kaasa OnOff'ist ostetud uue mänguga.

live account on UK oma..


ainult VPNNiga saab. pead regama end kuskil nii et IP ütleb et elad näiteks UKs, siis saab asju.Ma niivisi kasutades sain Doomid ja Duke nukemi ja veel miskit mis keelatud oli.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 01:51:33 vasta tsitaadiga

kas keegi on kursis, et kui mõni täis mäng digitaalselt osta, kas on mingi piirang ka mitu korda downloadida vms? Jutt siis mitte arcade vaid games on demand mängudest..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 02:36:05 vasta tsitaadiga

Ei ole piiratud.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 14:07:51 vasta tsitaadiga

Enda kontoga samma konsooli võid tõmmata palju tahad.
Aga teise konsooli mu teada saad vaid korra aastas need õigused liigutada.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 15:22:15 vasta tsitaadiga

Saab ka rohkem - kasutajatoesse peab helistama selleks.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 16:04:28 vasta tsitaadiga

mind huvitab rohkem see, et kui mul on konsoolis 3 kontot. mis saab ülejäänud kahe konto ligipääsust mängudele, kui ma kunagi konsooli vahetan...

Hiljuti avastasin, et us konto arcade mänge, mis olid vanas xboxis paar aastat tagasi ostetud ma uues kasutada ei saa "võõraste" kontode alt. ainult sellega millega osteti.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 15.02.2011 16:14:55 vasta tsitaadiga

Selleks see litsentside transfer vajalik ongi, et offlain olles ja teised kõvakettal olevad kasutajad neid mängida saaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 16:25:06 vasta tsitaadiga

Vot siis selle kontoga, millega sai ostetud arcade mängud sellega tulebki teha see licence transfer uude xboxi, siis saavad jälle kõik kasutajad sinu konsoolis neid mänge mängida.

see seletamine läks kuidagi pikaks... icon_biggrin.gif

Lühidalt öeldes. Vana xbox360 litsentsid tuleb uude xboxi tõmmata icon_wink.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 16:41:55 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Vot siis selle kontoga, millega sai ostetud arcade mängud sellega tulebki teha see licence transfer uude xboxi, siis saavad jälle kõik kasutajad sinu konsoolis neid mänge mängida.

see seletamine läks kuidagi pikaks... icon_biggrin.gif

Lühidalt öeldes. Vana xbox360 litsentsid tuleb uude xboxi tõmmata icon_wink.gif


kuna neist väga puudust ei tunne, siis on mul nüüdsest kõik asjad 1 konto küljes... ja kogu DLC/mängud ostan ainult selle 1 kontoga, sellepärast ka uurin, et mismoodi tulevikus probleeme vältida.
Aga tänud kes vastata viitsisid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 21.02.2011 21:12:43 vasta tsitaadiga

Selline asi et ,tuttav ostis xbox 360 slimi ja laenas minult minu vana xbox 360 pulti ja ka wireless rooli aga tema xbox ei tunnista kumbagi ,milles asi olla võib?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.