Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.02.2011 17:23:03 vasta tsitaadiga

Kui ei meeldi sims-like story v tegelased v lisad, siis milleks sa seda mängu üldse mängid? Ette oli teada, et seekord muudetakse mäng sisukaks võrreldes esimese osaga.
Jah, selle tunnikese proovimise põhjal meenub tõesti, et autode juhitavus oli esimeses osas märksa parem.
Samas story mode ja kõiksugu lisad on igati teretulnud. Pealegist, tegu on ju lowbudget mänguga.

Väga rahul selle mänguga ja selle asemel, et otsida vigu, mida nagunii võib igast mängust leida, leian mina väga palju positiivseid asju.

ja seepärast ütlekski, et üleootuste hea mänguga on tegemist. Hinnangut on veel vara anda, kuid kipub sinna 8 v 9 kanti olema kindlasti.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 17:33:38 vasta tsitaadiga

automängu sisu on sims tänapäeval?
oh aegu oh inimesi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.02.2011 17:56:14 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Kui ei meeldi sims-like story v tegelased v lisad, siis milleks sa seda mängu üldse mängid? Ette oli teada, et seekord muudetakse mäng sisukaks võrreldes esimese osaga.
Jah, selle tunnikese proovimise põhjal meenub tõesti, et autode juhitavus oli esimeses osas märksa parem.
Samas story mode ja kõiksugu lisad on igati teretulnud. Pealegist, tegu on ju lowbudget mänguga.

Väga rahul selle mänguga ja selle asemel, et otsida vigu, mida nagunii võib igast mängust leida, leian mina väga palju positiivseid asju.

ja seepärast ütlekski, et üleootuste hea mänguga on tegemist. Hinnangut on veel vara anda, kuid kipub sinna 8 v 9 kanti olema kindlasti.
ennem olgu juba üldse sisuta, kui et sisutu sisuga. TDU1 oli piisavalt sisukas.

libe, nii, sain nüüd shifti käima ja seal ei keera kaamerat üldse pööramise ajal kuhugi poole. vb õrnalt apexisse, kui üldse. pigem on efekt selles, et kaamera oleks nagu piloodi kiivri küljes ja igast rappumist ja g-jõude näeb ja sellega tunnetus paremaks tehtud. ilmselt sulle ainult tundus, et kaamera keerab pildi kuhugi ära keeramise ajal, või mäletad valesti.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 17:56:26 vasta tsitaadiga

Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi. icon_evil.gif
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale. icon_evil.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 18:09:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
automängu sisu on sims tänapäeval?
oh aegu oh inimesi.
sulle juba mängu väljakuulutamise hetkel ei jõudnud kohale, et tegu ei ole automänguga vaid millegi enamaga icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 18:13:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea on sellest räägitud siin, aga üks TDU foorumis väidab ,et autosi saab müüma hakata alates level 25-st.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 18:41:37 vasta tsitaadiga

Tegin siis selle Ümbersaare ralli ära, Ibzal.
45min oma untuned imprezaga, nüüd natukene raha puudu Veyronist icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2011 18:46:21 vasta tsitaadiga



on wreckside list

mul ibizal on kõik teed läbi sõidetud icon_biggrin.gif mingid mõne meetri jupid mõnes kohas aint tegemata
selle ibiza ringi tegin mingi 42min ära ja lõikasin igalt poolt kus võimalik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 18:54:55 vasta tsitaadiga

See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 18:55:11 vasta tsitaadiga

100% savet pole kellelgi? Ei viitsi sõite teha, tahaks Ferruga cruisida lihtsalt
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 18:58:32 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas.

Eriti nagu arvamust ei jaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim78o78
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2010




sõnum 10.02.2011 19:41:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ? icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2011 20:16:02 vasta tsitaadiga

tim78o78 kirjutas:
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ? icon_cry.gif


väga vabalt võib olla mängu viga icon_biggrin.gif
mul jookseb mäng suht normaalselt ja olen kahe päeva peale näinud ühte errorit vist icon_biggrin.gif ja on profiili kast
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 20:18:49 vasta tsitaadiga

Kuskohas leiduks mingi kaart või midagi, kus kõik asjad peale märgitud ? Olemas selline asi üldse?
Secret autojupid, poed, särgid-värgid.


viimati muutis Ahf 10.02.2011 20:27:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 20:19:01 vasta tsitaadiga

leidsin sigakõva offroad raja icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.02.2011 20:46:38 vasta tsitaadiga

tim78o78 kirjutas:
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ? icon_cry.gif
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde. thumbs_up.gif

endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.02.2011 20:50:12 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tim78o78 kirjutas:
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ? icon_cry.gif
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde. thumbs_up.gif

endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti.


See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju. monkey.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 21:01:11 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
tim78o78 kirjutas:
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ? icon_cry.gif
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde. thumbs_up.gif

endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti.


See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju. monkey.gif
nu see kuni 92% ram kasutus pole ju midagi hullu - näitab, et on veel varu
seega piduriks ta ei ole icon_idea.gif thumbs_up.gif
antud pela puhul on pigem 4890 pisut piduriks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.02.2011 21:02:45 vasta tsitaadiga

Okei, mängu idee, mängu mõte ja enmus teostusest on lahe. Mind see sims-like asjad üldse ei häiri.
Kuid käisin audi shopis rs6,e r8 ja ttrsiga testisõitu tegemas ja saan aru, miks mõni inimene seda mängu maatasa teeb.
Et jah, kahju. Kõige muu puhul, mis mängus on, tahaks vaid kiita, et maailm on tehtud päris detailne, usutav, graafika, kõigega oleks nagu vaeva nähtud, kuid auto käitumisega teepeal mitte.
Eeeeet.... gamebrakingly halb on. Seepärast jätan mängu hindamata ka. Ta ei ole iseenesest halb mäng, lihtaslt liiga halb on seal autodega sõita:P

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 21:14:17 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Okei, mängu idee, mängu mõte ja enmus teostusest on lahe. Mind see sims-like asjad üldse ei häiri.
Kuid käisin audi shopis rs6,e r8 ja ttrsiga testisõitu tegemas ja saan aru, miks mõni inimene seda mängu maatasa teeb.
Et jah, kahju. Kõige muu puhul, mis mängus on, tahaks vaid kiita, et maailm on tehtud päris detailne, usutav, graafika, kõigega oleks nagu vaeva nähtud, kuid auto käitumisega teepeal mitte.
Eeeeet.... gamebrakingly halb on. Seepärast jätan mängu hindamata ka. Ta ei ole iseenesest halb mäng, lihtaslt liiga halb on seal autodega sõita:P
peale seda ... tean miks mõni maatasa teeb...
puudub selgitus - tunnistan, et mulle see pela sobib, selliseks õhtuseks tööväliseks maanduseks - kulged ja kimad, rohkesti saavutusi ja g25'ga 900° on täitsa mõnus keerutada
juhitavuses ma mingit simu ei oota, looda ega soovi - sest see on tujumurdja peale töist päeva - kui mängimine ja enesearendamine mängude põhjal on eesmärgiks, siis valigu selline, mis on juba projektiplaanis simulaator
mäng, ei pea olema ilmtingimata keeruline, realistlik ega üldse sarnanev realismile - mängu tingimused ja reeglid määrab alati mängu looja - ei ole olemas põhitõdesid ega fikseeritud lootusi - TDU2 ei ole kunagi pidanud olema simulaator autode juhitavuses ega olema ainult a->b sõitmise peale

kes selle peale on arvestanud, siis lõpetagu ohkimine

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 21:18:02 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi. icon_evil.gif
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale. icon_evil.gif

Jah pinda käib, et mööda oled põrutanud, siis mäng muneb 5 sek ja siis hakkab karjuma.Siis on muidugi hilja juba ja tuleb restart teha thumbs_down.gif
K3ndu kirjutas:
Ma ei tea on sellest räägitud siin, aga üks TDU foorumis väidab ,et autosi saab müüma hakata alates level 25-st.

On keegi juba 25 peal?.Saab mõne rivaalilt võidetud auto müüa.Ise olen lv 10 suht kerge vaevaga, seega keegi siis peab juba 25+ olema.
gan3b kirjutas:
See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas.

Proovi WW golfiga.Täielik ujuk mitte auto icon_lol.gif .Impreza on ok, kuigi Alfa Romeo meeldib mulle isegi rohkem.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 21:24:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi. icon_evil.gif
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale. icon_evil.gif

Jah pinda käib, et mööda oled põrutanud, siis mäng muneb 5 sek ja siis hakkab karjuma.Siis on muidugi hilja juba ja tuleb restart teha thumbs_down.gif
siin mängus häirib mingi 5 sekundit, kuid ME2's mingid mõttetult pikad laused ja keerutamised ning pingeta jooksmised ei häiri grammigi - ega sa ei kaeble liiast?

tunistan, et mõned korrad on see teavitamine checkpointist möödasõitmine mind häirinud, kuid olen sellest ka õppinud - tark ei torma thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 21:28:54 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

gan3b kirjutas:
See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas.

Proovi WW golfiga.Täielik ujuk mitte auto icon_lol.gif .Impreza on ok, kuigi Alfa Romeo meeldib mulle isegi rohkem.

Brera(?) kohta ütleks isegi, et kui kellelegi pidurdada meeldib mõnusalt äkiliselt, siis see auto pole selleks icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.02.2011 21:45:54 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju. monkey.gif
ega siis ainult graafika mälus pole, ehk et siia nüüd sellist paralleeli küll ei tooks.

endal mälukasutus mängimise ajal üle 3GB küll ei läinud, noh nii silma järgi task managerist vaadates.

libe, extreemiga on üritatud mingit simu teha, aga pole just eriti õnnestunult välja tulnud.

salongivaate koha pealt ütlen veel niipalju, et golfiga sõites näiteks käis pepu ikka väga libedalt paremale/vasemale ja takka-pihta veel sõidusuundagi. panin kapotivaate ja sellega sellist jama enam pole. see kaamera kõigutamine segab ikka midagi täiega ära, et nii puusse läheb. kontrat ka võimatu lasta, kuna libisemissuunda rattaid keerates hüppab kaamera juba nii palju ja nii kiiresti minema vale külje peale, et suunataju kaob isegi ära. icon_confused.gif äge on muidugi salongis see taha vaatamine. ikka läbi tagu-akna, nagu päriselt thumbs_up.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2011 22:01:33 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe, extreemiga on üritatud mingit simu teha, aga pole just eriti õnnestunult välja tulnud.

salongivaate koha pealt ütlen veel niipalju, et golfiga sõites näiteks käis pepu ikka väga libedalt paremale/vasemale ja takka-pihta veel sõidusuundagi. panin kapotivaate ja sellega sellist jama enam pole. see kaamera kõigutamine segab ikka midagi täiega ära, et nii puusse läheb. kontrat ka võimatu lasta, kuna libisemissuunda rattaid keerates hüppab kaamera juba nii palju ja nii kiiresti minema vale külje peale, et suunataju kaob isegi ära. icon_confused.gif äge on muidugi salongis see taha vaatamine. ikka läbi tagu-akna, nagu päriselt thumbs_up.gif
mingit sõidusimu pole üritatud teha, mitte kunagi

ja ei mõista mis sind salongis niivõrd häirib

ütle rada ja proovin ka golfiga

ega sa klaveriga mängi, sest seda ma ei kavatsegi proovida icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.02.2011 22:24:52 vasta tsitaadiga

libe, puldiga mängin. rajaks võta ibiza tänavad. katsu sa seal linnakiirusest veidi kiiremal kiirusel ristmikul 90kraadi keerata, niiet pepp ära ei lähe.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 22:54:49 vasta tsitaadiga

Kel rooli seadistamisega probleeme, vaadaku siia: http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=22672
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 10.02.2011 23:28:00 vasta tsitaadiga

Ise jooksutan mängu profiili teise arvutiga ja 42" teleka taga (Iseenesest mõistetav et 1080p) põhjas kelladega ja ei ole täheldanud mingeid probleeme FPS'is. Tiksuvad seal ca. 50-60 vahel. Ja ma arvan et 250GTS vs 4890 jääb mõningateses aspektides minu oma alla ( suht kõigis icon_lol.gif )

Edit: Mul läks meelest üks asi. AA on 2x nii et päris põhjas kelladel ei jookse.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2011 23:52:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe, puldiga mängin. rajaks võta ibiza tänavad. katsu sa seal linnakiirusest veidi kiiremal kiirusel ristmikul 90kraadi keerata, niiet pepp ära ei lähe.


see käib klaveril kässariga icon_biggrin.gif

mõni pilt osadest mu autodest level on mingi 22 või 23 seega pole palju minna enam et teada saada kas 25 levelil müüa saab sest ainuke viis kuidas hetkel saab on siis kui majad on täis ja siis poodi minna


Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2011 00:00:01 vasta tsitaadiga

Tre,

Lugesin just, et TDU2-l on kiired ajad hetkel, XBoxi serverid on ülekoormatud, lisaks olla kinni pandud ajutiselt "Club System" featuur, kust kavalamad olla leidnud juba augu võltsimiseks. Ei saanud hästi aru mille, vist saab aega kiiremaks võltsida ning võit endale napsata võis siis võltsivad raha?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 00:30:08 vasta tsitaadiga

Mul on mängu tööle pannes NAT type:strict. Mida teha? icon_rolleyes.gif
E*: Lisaks ei lähe mäng tööle. Launcheri laeb üles, aga siis kui mängus esimesi asju laeb, siis tuleb see error report asi ette icon_mad.gif Mida teha? Ostetud CD-Key ja file ise on mingi torrent.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 01:02:49 vasta tsitaadiga

otty, mul viskas ka selle kirja punaselt ette ja mul ei akanudki seda all riba kerima mis läheb oranziks.Tahaks ka teada mis tegema peab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 01:06:29 vasta tsitaadiga

päris masendav et online accoundiga tuleb kõik otsast peale teha icon_smile.gif
homme saan kah lõpuks normaalselt puldiga ära proovida. klaviatuuriga väga ebamugav mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 01:20:48 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Mul on mängu tööle pannes NAT type:strict. Mida teha? icon_rolleyes.gif

Ruuterist suuna UDP pordid 8889 ja 3478.
Lisaks, kui on tegemist vanema speedtouch ruuteriga (780, 5xx), lülita välja upnp (see launcher ei suuda korrektselt speedtouchi upnp-d tuvastada), intrusion detection ja seadista udp timeout 0.

Spoiler Spoiler Spoiler


Peale eelmainitud seadistuste tegemist sain 780WL puhul:
Your Nat type is : Open:FullCone
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 01:42:37 vasta tsitaadiga

Mängu parim hääl läheb ikkagi Audi S5 Coupe'le.
Muuga ma ringi ei sõidagi, mõnus tšillida sellega icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.02.2011 01:50:07 vasta tsitaadiga

mersu mclareni level 3 tuning läks maksma nii umbes 200k icon_biggrin.gif porsche 911gt see mis 356 räägib ilma sai tuuninguga 375 ja tuuning level 3 läks kuskil 115k maksma .. pmst on plekki aint mingi 200k alles ja 16 autot koos .. uut maja 2 koha pärast osta ei taha ja autosi mis oman maha ka ei tahaks lükata ... oleks hea kui saaks need mõttetud roosad ja muud sellised autod maha lükata sest seisavad mõttetult mul

ikskastil pidid jah kehvad lood olema ja no ps3 peal ei pidand ka väga hea olema sest enamvähem samal päeval kui mäng välja tuli usas tuli ka kohe 400mb update
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.02.2011 04:05:32 vasta tsitaadiga

23 tundi ööpäevas mängid seda? icon_lol.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 04:15:33 vasta tsitaadiga

Kuulsin S5'st, läksin Audi poodi, leidsin sealt RS6.

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 11.02.2011 04:48:02 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Kuulsin S5'st, läksin Audi poodi, leidsin sealt RS6.



RS6..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 05:31:36 vasta tsitaadiga

Lasin mängu peale ja kohe viskasin minema ka. Mingi esimene asi mida näed on mingi pidu kus on palju pedesi ja siis pead veel ise 1 valima ning siis mingi vinguva pimbo plära taluma, sest mängu juhitavus on täiesti rõvedus. Mõtesin et sõidan veits aga muud polnud kui üks sirge tee ja ja noh siis saigi kopp : D
Dirt 2 on meistriteos.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 08:36:01 vasta tsitaadiga

Kuhu krt see TDU2 oma pildid salvestab? icon_mad.gif .Olen juba 20+ pilti teinud aga kuskilt ei leia neid thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 08:48:36 vasta tsitaadiga

TDU Online-i ehk, pead ei anna.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 09:25:32 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, miks mul mäng tööle ei lähe? Viskab esimesel loading screenil error reporti ette icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 11:01:22 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
TDU Online-i ehk, pead ei anna.

Kräpp.Mul offline profiil ju thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 11:40:38 vasta tsitaadiga

tomorrow, \Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame\Username\PHOTOS
seal failid, aga avada neid ei saa... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2011 11:42:17 vasta tsitaadiga

Tre,

Sai ka juba TDU2 Supporti ticket esitatud icon_razz1.gif Online Casino õnnestus ära aktiveerida aga teine kood oli Caterham R500 Superlight-i jaoks ning seda ei saa ära aktiveeritud icon_sad.gif Eks vaatab, mida vastatakse.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.02.2011 11:44:13 vasta tsitaadiga

Equinox, http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=23911
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 11:45:20 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
tomorrow, \Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame\Username\PHOTOS
seal failid, aga avada neid ei saa... icon_rolleyes.gif

Mul on seal ainult:
AVATAR
LICENCES
PLAYERSAVE

Fotodest pole haisugi thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2011 11:50:49 vasta tsitaadiga

Tre,

weasel kirjutas:
Equinox, http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=23911


Suured tänud sulle icon_smile.gif Lasin foorumist küll kiirelt silmadega üle aga ei jäänud näppu.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 11:53:52 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
tomorrow, \Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame\Username\PHOTOS
seal failid, aga avada neid ei saa... icon_rolleyes.gif



Mul ka seal mängus tehtud fotod olemas, aga ei avane! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.