|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.02.2011 17:23:03
|
|
|
Kui ei meeldi sims-like story v tegelased v lisad, siis milleks sa seda mängu üldse mängid? Ette oli teada, et seekord muudetakse mäng sisukaks võrreldes esimese osaga.
Jah, selle tunnikese proovimise põhjal meenub tõesti, et autode juhitavus oli esimeses osas märksa parem.
Samas story mode ja kõiksugu lisad on igati teretulnud. Pealegist, tegu on ju lowbudget mänguga.
Väga rahul selle mänguga ja selle asemel, et otsida vigu, mida nagunii võib igast mängust leida, leian mina väga palju positiivseid asju.
ja seepärast ütlekski, et üleootuste hea mänguga on tegemist. Hinnangut on veel vara anda, kuid kipub sinna 8 v 9 kanti olema kindlasti.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2011 17:33:38
|
|
|
automängu sisu on sims tänapäeval?
oh aegu oh inimesi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.02.2011 17:56:14
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Kui ei meeldi sims-like story v tegelased v lisad, siis milleks sa seda mängu üldse mängid? Ette oli teada, et seekord muudetakse mäng sisukaks võrreldes esimese osaga.
Jah, selle tunnikese proovimise põhjal meenub tõesti, et autode juhitavus oli esimeses osas märksa parem.
Samas story mode ja kõiksugu lisad on igati teretulnud. Pealegist, tegu on ju lowbudget mänguga.
Väga rahul selle mänguga ja selle asemel, et otsida vigu, mida nagunii võib igast mängust leida, leian mina väga palju positiivseid asju.
ja seepärast ütlekski, et üleootuste hea mänguga on tegemist. Hinnangut on veel vara anda, kuid kipub sinna 8 v 9 kanti olema kindlasti. |
ennem olgu juba üldse sisuta, kui et sisutu sisuga. TDU1 oli piisavalt sisukas.
libe, nii, sain nüüd shifti käima ja seal ei keera kaamerat üldse pööramise ajal kuhugi poole. vb õrnalt apexisse, kui üldse. pigem on efekt selles, et kaamera oleks nagu piloodi kiivri küljes ja igast rappumist ja g-jõude näeb ja sellega tunnetus paremaks tehtud. ilmselt sulle ainult tundus, et kaamera keerab pildi kuhugi ära keeramise ajal, või mäletad valesti.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
10.02.2011 17:56:26
|
|
|
Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi.
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 18:09:50
|
|
|
| londiste kirjutas: |
automängu sisu on sims tänapäeval?
oh aegu oh inimesi. |
sulle juba mängu väljakuulutamise hetkel ei jõudnud kohale, et tegu ei ole automänguga vaid millegi enamaga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
10.02.2011 18:13:01
|
|
|
| Ma ei tea on sellest räägitud siin, aga üks TDU foorumis väidab ,et autosi saab müüma hakata alates level 25-st.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
10.02.2011 18:41:37
|
|
|
Tegin siis selle Ümbersaare ralli ära, Ibzal.
45min oma untuned imprezaga, nüüd natukene raha puudu Veyronist
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.02.2011 18:46:21
|
|
|
on wreckside list
mul ibizal on kõik teed läbi sõidetud mingid mõne meetri jupid mõnes kohas aint tegemata
selle ibiza ringi tegin mingi 42min ära ja lõikasin igalt poolt kus võimalik
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.02.2011 18:54:55
|
|
|
See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
10.02.2011 18:55:11
|
|
|
| 100% savet pole kellelgi? Ei viitsi sõite teha, tahaks Ferruga cruisida lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
10.02.2011 18:58:32
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas. |
Eriti nagu arvamust ei jaga
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim78o78
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2010
|
10.02.2011 19:41:53
|
|
|
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.02.2011 20:16:02
|
|
|
| tim78o78 kirjutas: |
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ?  |
väga vabalt võib olla mängu viga
mul jookseb mäng suht normaalselt ja olen kahe päeva peale näinud ühte errorit vist ja on profiili kast
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
10.02.2011 20:18:49
|
|
|
Kuskohas leiduks mingi kaart või midagi, kus kõik asjad peale märgitud ? Olemas selline asi üldse?
Secret autojupid, poed, särgid-värgid.
viimati muutis Ahf 10.02.2011 20:27:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 20:19:01
|
|
|
leidsin sigakõva offroad raja
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.02.2011 20:46:38
|
|
|
| tim78o78 kirjutas: |
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ?  |
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde.
endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
10.02.2011 20:50:12
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| tim78o78 kirjutas: |
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ?  |
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde.
endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti. |
See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 21:01:11
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| tim78o78 kirjutas: |
Kas keegi saab aidata mul on Intel i5 750 2.66Ghz,4GB Ram,Ati Radeon 4890 1GB,Windows 7 64bit
Mul mäng lag spikeb kas very highiga või lowwiga kui vaatad rammi kasutust on ta 80-92% kas selles on viga et rammi kasutus on kõrge kas keegi saab aidata sellest lahti saada ?  |
lihtne, kui rammi kasutus liiga kõrge, siis lihtsalt lao mõned pulgad rammi juurde.
endal 8GB ja ei saa öelda, et läägiks eriti. |
See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju.  |
nu see kuni 92% ram kasutus pole ju midagi hullu - näitab, et on veel varu
seega piduriks ta ei ole
antud pela puhul on pigem 4890 pisut piduriks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.02.2011 21:02:45
|
|
|
Okei, mängu idee, mängu mõte ja enmus teostusest on lahe. Mind see sims-like asjad üldse ei häiri.
Kuid käisin audi shopis rs6,e r8 ja ttrsiga testisõitu tegemas ja saan aru, miks mõni inimene seda mängu maatasa teeb.
Et jah, kahju. Kõige muu puhul, mis mängus on, tahaks vaid kiita, et maailm on tehtud päris detailne, usutav, graafika, kõigega oleks nagu vaeva nähtud, kuid auto käitumisega teepeal mitte.
Eeeeet.... gamebrakingly halb on. Seepärast jätan mängu hindamata ka. Ta ei ole iseenesest halb mäng, lihtaslt liiga halb on seal autodega sõita:P
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 21:14:17
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Okei, mängu idee, mängu mõte ja enmus teostusest on lahe. Mind see sims-like asjad üldse ei häiri.
Kuid käisin audi shopis rs6,e r8 ja ttrsiga testisõitu tegemas ja saan aru, miks mõni inimene seda mängu maatasa teeb.
Et jah, kahju. Kõige muu puhul, mis mängus on, tahaks vaid kiita, et maailm on tehtud päris detailne, usutav, graafika, kõigega oleks nagu vaeva nähtud, kuid auto käitumisega teepeal mitte.
Eeeeet.... gamebrakingly halb on. Seepärast jätan mängu hindamata ka. Ta ei ole iseenesest halb mäng, lihtaslt liiga halb on seal autodega sõita:P |
peale seda ... tean miks mõni maatasa teeb...
puudub selgitus - tunnistan, et mulle see pela sobib, selliseks õhtuseks tööväliseks maanduseks - kulged ja kimad, rohkesti saavutusi ja g25'ga 900° on täitsa mõnus keerutada
juhitavuses ma mingit simu ei oota, looda ega soovi - sest see on tujumurdja peale töist päeva - kui mängimine ja enesearendamine mängude põhjal on eesmärgiks, siis valigu selline, mis on juba projektiplaanis simulaator
mäng, ei pea olema ilmtingimata keeruline, realistlik ega üldse sarnanev realismile - mängu tingimused ja reeglid määrab alati mängu looja - ei ole olemas põhitõdesid ega fikseeritud lootusi - TDU2 ei ole kunagi pidanud olema simulaator autode juhitavuses ega olema ainult a->b sõitmise peale
kes selle peale on arvestanud, siis lõpetagu ohkimine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.02.2011 21:18:02
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi.
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale.  |
Jah pinda käib, et mööda oled põrutanud, siis mäng muneb 5 sek ja siis hakkab karjuma.Siis on muidugi hilja juba ja tuleb restart teha
| K3ndu kirjutas: |
| Ma ei tea on sellest räägitud siin, aga üks TDU foorumis väidab ,et autosi saab müüma hakata alates level 25-st. |
On keegi juba 25 peal?.Saab mõne rivaalilt võidetud auto müüa.Ise olen lv 10 suht kerge vaevaga, seega keegi siis peab juba 25+ olema.
| gan3b kirjutas: |
| See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas. |
Proovi WW golfiga.Täielik ujuk mitte auto .Impreza on ok, kuigi Alfa Romeo meeldib mulle isegi rohkem.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 21:24:23
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| K3ndu kirjutas: |
Checkpointide süsteem ajab ikka päris vähe vihale, kui meeter mööda sõidad siis keera ots ringi.
Sama ka finishiga läks lõpus käest ära ja meetriga panin mööda ja kohe pidin otsa ümber keerama ja finisisse minema ja sellega kohe 1 kohalt kolmandale.  |
Jah pinda käib, et mööda oled põrutanud, siis mäng muneb 5 sek ja siis hakkab karjuma.Siis on muidugi hilja juba ja tuleb restart teha |
siin mängus häirib mingi 5 sekundit, kuid ME2's mingid mõttetult pikad laused ja keerutamised ning pingeta jooksmised ei häiri grammigi - ega sa ei kaeble liiast?
tunistan, et mõned korrad on see teavitamine checkpointist möödasõitmine mind häirinud, kuid olen sellest ka õppinud - tark ei torma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.02.2011 21:28:54
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| See impreza on võimatu auto klaviatuuriga. Auto kas üldse ei pööra või pöörab 90* igas suunas. |
Proovi WW golfiga.Täielik ujuk mitte auto .Impreza on ok, kuigi Alfa Romeo meeldib mulle isegi rohkem. |
Brera(?) kohta ütleks isegi, et kui kellelegi pidurdada meeldib mõnusalt äkiliselt, siis see auto pole selleks
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.02.2011 21:45:54
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
See lihtsalt pole loogiline, et mäng millel pole graafikat nõuab niivõrd palju.  |
ega siis ainult graafika mälus pole, ehk et siia nüüd sellist paralleeli küll ei tooks.
endal mälukasutus mängimise ajal üle 3GB küll ei läinud, noh nii silma järgi task managerist vaadates.
libe, extreemiga on üritatud mingit simu teha, aga pole just eriti õnnestunult välja tulnud.
salongivaate koha pealt ütlen veel niipalju, et golfiga sõites näiteks käis pepu ikka väga libedalt paremale/vasemale ja takka-pihta veel sõidusuundagi. panin kapotivaate ja sellega sellist jama enam pole. see kaamera kõigutamine segab ikka midagi täiega ära, et nii puusse läheb. kontrat ka võimatu lasta, kuna libisemissuunda rattaid keerates hüppab kaamera juba nii palju ja nii kiiresti minema vale külje peale, et suunataju kaob isegi ära. äge on muidugi salongis see taha vaatamine. ikka läbi tagu-akna, nagu päriselt
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2011 22:01:33
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
libe, extreemiga on üritatud mingit simu teha, aga pole just eriti õnnestunult välja tulnud.
salongivaate koha pealt ütlen veel niipalju, et golfiga sõites näiteks käis pepu ikka väga libedalt paremale/vasemale ja takka-pihta veel sõidusuundagi. panin kapotivaate ja sellega sellist jama enam pole. see kaamera kõigutamine segab ikka midagi täiega ära, et nii puusse läheb. kontrat ka võimatu lasta, kuna libisemissuunda rattaid keerates hüppab kaamera juba nii palju ja nii kiiresti minema vale külje peale, et suunataju kaob isegi ära. äge on muidugi salongis see taha vaatamine. ikka läbi tagu-akna, nagu päriselt  |
mingit sõidusimu pole üritatud teha, mitte kunagi
ja ei mõista mis sind salongis niivõrd häirib
ütle rada ja proovin ka golfiga
ega sa klaveriga mängi, sest seda ma ei kavatsegi proovida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.02.2011 22:24:52
|
|
|
libe, puldiga mängin. rajaks võta ibiza tänavad. katsu sa seal linnakiirusest veidi kiiremal kiirusel ristmikul 90kraadi keerata, niiet pepp ära ei lähe.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
10.02.2011 23:28:00
|
|
|
Ise jooksutan mängu profiili teise arvutiga ja 42" teleka taga (Iseenesest mõistetav et 1080p) põhjas kelladega ja ei ole täheldanud mingeid probleeme FPS'is. Tiksuvad seal ca. 50-60 vahel. Ja ma arvan et 250GTS vs 4890 jääb mõningateses aspektides minu oma alla ( suht kõigis )
Edit: Mul läks meelest üks asi. AA on 2x nii et päris põhjas kelladel ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.02.2011 23:52:26
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| libe, puldiga mängin. rajaks võta ibiza tänavad. katsu sa seal linnakiirusest veidi kiiremal kiirusel ristmikul 90kraadi keerata, niiet pepp ära ei lähe. |
see käib klaveril kässariga
mõni pilt osadest mu autodest level on mingi 22 või 23 seega pole palju minna enam et teada saada kas 25 levelil müüa saab sest ainuke viis kuidas hetkel saab on siis kui majad on täis ja siis poodi minna
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
11.02.2011 00:00:01
|
|
|
Tre,
Lugesin just, et TDU2-l on kiired ajad hetkel, XBoxi serverid on ülekoormatud, lisaks olla kinni pandud ajutiselt "Club System" featuur, kust kavalamad olla leidnud juba augu võltsimiseks. Ei saanud hästi aru mille, vist saab aega kiiremaks võltsida ning võit endale napsata võis siis võltsivad raha?
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
11.02.2011 00:30:08
|
|
|
Mul on mängu tööle pannes NAT type:strict. Mida teha?
E*: Lisaks ei lähe mäng tööle. Launcheri laeb üles, aga siis kui mängus esimesi asju laeb, siis tuleb see error report asi ette Mida teha? Ostetud CD-Key ja file ise on mingi torrent.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.02.2011 01:02:49
|
|
|
| otty, mul viskas ka selle kirja punaselt ette ja mul ei akanudki seda all riba kerima mis läheb oranziks.Tahaks ka teada mis tegema peab.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.02.2011 01:06:29
|
|
|
päris masendav et online accoundiga tuleb kõik otsast peale teha
homme saan kah lõpuks normaalselt puldiga ära proovida. klaviatuuriga väga ebamugav mängida
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
11.02.2011 01:20:48
|
|
|
| otty kirjutas: |
Mul on mängu tööle pannes NAT type:strict. Mida teha?  |
Ruuterist suuna UDP pordid 8889 ja 3478.
Lisaks, kui on tegemist vanema speedtouch ruuteriga (780, 5xx), lülita välja upnp (see launcher ei suuda korrektselt speedtouchi upnp-d tuvastada), intrusion detection ja seadista udp timeout 0.
Spoiler 
:connection bind application=CONE(UDP) port=0
:saveall
:system reboot
:ids config state disabled
:connection appconfig application=CONE(UDP) timeout=0
:saveall
:system reboot
:connection timerconfig timer=tcpidle value=900
:connection timerconfig timer=tcpneg value=120
:connection timerconfig timer=tcpkill value=3600
:connection timerconfig timer=udpidle value=65
:connection timerconfig timer=udpkill value=60
:connection timerconfig timer=icmpkill value=60
:connection timerconfig timer=ipidle value=60
:connection timerconfig timer=ipkill value=0
:saveall
:system reboot
|
Peale eelmainitud seadistuste tegemist sain 780WL puhul:
Your Nat type is : Open:FullCone
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
11.02.2011 01:42:37
|
|
|
Mängu parim hääl läheb ikkagi Audi S5 Coupe'le.
Muuga ma ringi ei sõidagi, mõnus tšillida sellega
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
11.02.2011 01:50:07
|
|
|
mersu mclareni level 3 tuning läks maksma nii umbes 200k porsche 911gt see mis 356 räägib ilma sai tuuninguga 375 ja tuuning level 3 läks kuskil 115k maksma .. pmst on plekki aint mingi 200k alles ja 16 autot koos .. uut maja 2 koha pärast osta ei taha ja autosi mis oman maha ka ei tahaks lükata ... oleks hea kui saaks need mõttetud roosad ja muud sellised autod maha lükata sest seisavad mõttetult mul
ikskastil pidid jah kehvad lood olema ja no ps3 peal ei pidand ka väga hea olema sest enamvähem samal päeval kui mäng välja tuli usas tuli ka kohe 400mb update
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.02.2011 04:05:32
|
|
|
23 tundi ööpäevas mängid seda?
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
11.02.2011 04:15:33
|
|
|
Kuulsin S5'st, läksin Audi poodi, leidsin sealt RS6.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
11.02.2011 04:48:02
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
Kuulsin S5'st, läksin Audi poodi, leidsin sealt RS6.
|
RS6..
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
11.02.2011 05:31:36
|
|
|
Lasin mängu peale ja kohe viskasin minema ka. Mingi esimene asi mida näed on mingi pidu kus on palju pedesi ja siis pead veel ise 1 valima ning siis mingi vinguva pimbo plära taluma, sest mängu juhitavus on täiesti rõvedus. Mõtesin et sõidan veits aga muud polnud kui üks sirge tee ja ja noh siis saigi kopp : D
Dirt 2 on meistriteos.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.02.2011 08:48:36
|
|
|
TDU Online-i ehk, pead ei anna.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
11.02.2011 09:25:32
|
|
|
Keegi oskab öelda, miks mul mäng tööle ei lähe? Viskab esimesel loading screenil error reporti ette
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
11.02.2011 11:40:38
|
|
|
tomorrow, \Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame\Username\PHOTOS
seal failid, aga avada neid ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
11.02.2011 11:42:17
|
|
|
Tre,
Sai ka juba TDU2 Supporti ticket esitatud Online Casino õnnestus ära aktiveerida aga teine kood oli Caterham R500 Superlight-i jaoks ning seda ei saa ära aktiveeritud Eks vaatab, mida vastatakse.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
11.02.2011 11:50:49
|
|
|
Tre,
Suured tänud sulle Lasin foorumist küll kiirelt silmadega üle aga ei jäänud näppu.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.02.2011 11:53:52
|
|
|
| nesta kirjutas: |
tomorrow, \Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame\Username\PHOTOS
seal failid, aga avada neid ei saa...  |
Mul ka seal mängus tehtud fotod olemas, aga ei avane!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|