|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JRobin
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
15.01.2011 20:58:22
teleka heli läbi 5.1 kõlarite |
|
|
no nii mul selline mure et, mul on 5.1 kõlarid väline helikaart ja hd telekas ja ma tahaks ühendada teleka kõlaritega läbi heli kaardi, aga ei tule kuidagi välja
oskab keegi midagi abistavad öelda.
_________________ ostan, müün ja vahetan |
|
| tagasi üles |
|
 |
frygor
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.05.2004
|
16.01.2011 02:08:39
|
|
|
rohkema abi saamiseks vast äkki annad oma seadmete nimed/mudelid ka, et teaksime, millega sa üritad seda kooslust tööle panna??
_________________ Hunt kriimsilm 9 ametiga! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
04.02.2011 16:25:14
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Endal sama mure, kuidas saada telekast 5.1 heli kõlaritesse, rca-sse tuleks siis ühendus teha. Panen pildid, et asjast aru saaks. |
Kõige lihtsam oleks kõrvaklapiväljundist võtta heli.
3,5 mm pulk-RCA juhtmega (selline) kõlarite TV sisendisse. Boonus on see, et saab helitugevust telekapuldiga muuta. Miinus on võimalik kehvem helikvaliteet, eriti, kui telekas on helitugevus maha keeratud.
Põhimõtteliselt peaks saama ka SCARTist stereoheli kätte vastava adapteri ja juhtmega. Näiteks sellisega.
See SCARTi asi pole 100% kindel, kuna seda ei tea enne proovimist, kas ikka on SCART pesa korralikult tehtud ja kõik vajalikud ühendused olemas. Sisendina töötavad nad kõik, aga väljundina - peab proovima. Selle lahenduse pluss on see, et peaks saama parema helikvaliteedi, kuid miinuseks see, et telekapuldiga helitugevust muuta ei saa.
Mõlemal juhul läheks juhe siis kõlarite 2CH input sisendisse, kasvõi näiteks sinna, kus juures kirjas TV. See, kas kõlarid stereosisendist mingisuguse 5.1 asja ka kokku keerutavad, oleneb juba konkreetsetest kõlaritest. Halvimal juhul tuleb heli ainult esikõlaritest.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2011 16:36:25
|
|
|
nii palju kui mina aru saan, siis teed sa 5.1 kõlaritest läbi kõrvaklapiaugo 2 kanaliga kõlarid. 5.1 ei tule sealt haisugi
Kas sa tahad lihtsalt telekat vaadata või istud ps3 taga ja soovid 5.1 heli saada ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.02.2011 16:44:49
|
|
|
Hetkel ongi ühendatud kõrvaklapiväljundiga 2ch inputi. Heli tuleb kõigist kõlaritest, aga probleemiks on see, et tagumistest tuleb sama, mis esimestest. Kõrvaklapiväljundist seda õiget 5.1 ei saa, võimis? Mõtlesin, et ehk saab 5.1 inputi kaudu kuidagi, aga sellist juhet ei õnnestunud leida, mis sinna sobib.
e: Sooviks on filmid reaalseks 5.1 saada.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2011 16:54:13
|
|
|
ei saa, saad vaid 2.0. See fakt
Millega sa filme vaatad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.02.2011 17:02:26
|
|
|
Usb-ga otse telekast (philips 5405). Peab vist vaikselt ressiiveri poole vaatama hakkama .
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2011 17:42:30
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
Usb-ga otse telekast (philips 5405). Peab vist vaikselt ressiiveri poole vaatama hakkama . |
See parim variant kui normaalsed kõlarid olemas
Mina muud varianti välja ei mõtle, et kuidas saaksid 5.1. Kui just kodukino ei osta või arvutist heli ei lase.
Aga sa arvesta sellega, et sul peab olema ka telekal hdmi out, muidu pole ressiiverist kasu. Kõlarid yhendad ära, aga signaali on ka vaja ressiiverisse saada
Mul kodus arvutist hdmi ressiiverisse, sealt telekasse. Ja et digitv-d läbi kõllide kuulata, siis digiboxist ka hdmi ressi. Et usb pulgalt või kettalt filme vaadata, siis telekas yhendatud optilisega kaabliga ressiiverisse, aga sealt ei pressi vist 5.1 heli läbi(dts vist täpsemalt).
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.02.2011 18:04:23
|
|
|
| Telekal kolm hdmi-d olemas, muidugi jääb veel mängitamiseks wd tv media playeri ja arvuti võimalus. Samas peaks arvutis jällegi olema 5.1 helikaart? Sellisel juhul langeb see välja.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
04.02.2011 19:47:59
|
|
|
Telekal HDMI out? Ei tea küll selliseid. Samuti ei usu ma, et tavaline laiatarbetelekas pulgalt mängides isegi optilise või coaxial digiväljundi kaudu muud kui stereot väljutaks.
Õige 5.1 heli saamiseks on ikka tõesti vaja mingit media playerit ja ressiiverit.
Arvuti puhul piisab digiväljundiga helikaardist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
05.02.2011 00:28:29
|
|
|
Telekal paistab ju digital out olemas olevat, piisaks siis ka digisisendiga 5.1 kõlaritest.
Eeldusel muidugi, et telekas USB pealt oskab 5.1 heli maha mängida...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.02.2011 01:45:24
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Telekal paistab ju digital out olemas olevat, piisaks siis ka digisisendiga 5.1 kõlaritest.
Eeldusel muidugi, et telekas USB pealt oskab 5.1 heli maha mängida... |
pole kuulnud, et usb oskab 5.1 mängida.
Digital out võib olla kas hdmi out või S/PDIF out( see ei mängi 5.1 dtsi) kui netis hästi luusida, siis lihtsalt 5.1 vist saad kätte, aga pead ei anna
loe seda
http://en.wikipedia.org/wiki/S/PDIF
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
05.02.2011 05:00:59
|
|
|
S/PDIF mängib 5.1 DTSi nii et mühiseb, ära aja jama.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRobin
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
28.05.2011 18:16:53
|
|
|
aga mis juhtmega või millega ma saan kõlarid 5.1 creative thx550 ja helikaardi soundblaster x-fi 5.1
ühendada telekaga, et tuleks teleka heli läbi kõlarite mitte läbi teleka
oleks tuus...
_________________ ostan, müün ja vahetan |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.05.2011 23:48:07
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
S/PDIF mängib 5.1 DTSi nii et mühiseb, ära aja jama.  |
palun tõesta mulle, et tuleb eraldi kanalites. VAEVALT
virtuaaaaaaaaaal reaalsus ei ole et see asi norm
kes iganes sa sitapea seda loed, siis loe uuesti
http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2011 00:16:54
|
|
|
maga ise
yhest juhtmest ei saa 4-5 juhet.
analoog on anaaaaalog
kas sa yldse oled kuulnud dolby digital vs master HD vms ? vaevalt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.05.2011 00:24:09
|
|
|
| SPDIF laseb 5.1DTSi vabalt läbi. See ei kuulu üldse isegi vaidlemisele. Küll aga ei võimalda paljud telekad seda väljundisse suunata kuna DTSi litsentsi eest ei tahetud maksta. Kogu lugu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
29.05.2011 00:29:50
|
|
|
Laseb isegi 6.1 DTS-ES'i läbi, testitud - korduvalt.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2011 00:43:51
|
|
|
sitta ajate, tahan näha reaalselt tõestust. siis usun
pluss näidake bitrate mulle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.05.2011 01:44:54
|
|
|
DTS tuleb üle S/PDIF'i loomulikult, ka hi-bitrate DTS Core selles pole küsimus.
Küsimus on hoopis selles et väga vähste eranditega edastavad kõik meil levivad telekanalid heli stereos, kui nüüd teleri optilisest või coax. väljundist heli vastava sisendiga 5.1 kõlaritesse ühendada mängivad ikkagi 2 esimest ja woofer juhul kui kõlarikomplekti võimendi neid just kunstlikult mitmekanaliseks ei muunda.
Mis aga DTS´i puutub, siis see tuleb mängu ainult juhul kui teler suudab näiteks USB kaudu filmi mängides DTS signaali digiväljundisse suunata.
Eetrist DTS heli ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2011 09:28:47
|
|
|
| tsitaat: |
Küsimus on hoopis selles et väga vähste eranditega edastavad kõik meil levivad telekanalid heli stereos, kui nüüd teleri optilisest või coax. väljundist heli vastava sisendiga 5.1 kõlaritesse ühendada mängivad ikkagi 2 esimest ja woofer juhul kui kõlarikomplekti võimendi neid just kunstlikult mitmekanaliseks ei muunda
|
seda nimetatakse virtual surround
| tsitaat: |
SPDIF laseb 5.1DTSi vabalt läbi
|
loomulikult hakkab dts niisamuti ka tööle, aga kysimus ongi kas sealt ka reaalselt DTS ka läbi tuleb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.05.2011 10:43:59
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
SPDIF laseb 5.1DTSi vabalt läbi
|
loomulikult hakkab dts niisamuti ka tööle, aga kysimus ongi kas sealt ka reaalselt DTS ka läbi tuleb |
Lingvistiline Pavlovi refleks?
Ok, kui võtta tehniliselt siis on selge ja teada et "tuleb läbi" core tasemel.
Kui võtta programmiliselt siis on asi komplitseeritum - esiteks on seadmetootjate soovimatus maksta igaks juhuks litsentsitasu selle eest et äkki keegi vaatab välisest allikast DTSi sisaldavat materjali.
Teiseks - kuna bitrate on ca 3x suurem kui konkureerival Dolbyl (1,5Mb/s vs 448kb/s, parematel päevadel), siis broadcasterid eelistavad saata just Dolby heli, sest edastatav bit maksab ja pikas plaanis palju. Hind on see mis paneb asjad paika. Toon näite - Levira küsiks ERR käest ühe mp2 160kb/s lisastriimi eest aastas üle 200 000 €. Mis oleks hind juhul kui keegi tahaks DTSi striimis kasutada ? Olukorras kus DTS võimelisi vastuvõtjaid on tühine hulk, oleks see ilmselt korralik raiskamine.
Nii tekibki suletud ring mis selgitab miks DTS ei ole ringhäälingutes kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
29.05.2011 11:01:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
S/PDIF mängib 5.1 DTSi nii et mühiseb, ära aja jama.  |
palun tõesta mulle, et tuleb eraldi kanalites. VAEVALT
virtuaaaaaaaaaal reaalsus ei ole et see asi norm
kes iganes sa piix seda loed, siis loe uuesti
http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital |
Jeesus, mine magama Asjatundmatu jutt suhu tagasi
Wikipedia on muuseas "asjatundjate" kirjutatud. Seda infot peab kriitilise pilguga lugema, sest alati pole seal kõike kirjas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rdik
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2004
|
29.05.2011 11:05:39
|
|
|
sõbral panime nii asja tööle, et läpakast HDMI kaudu TV-sse. Kuna TV-l SPDIF väljundit polnud siis läks loosi COAXIAL kaabel ja sellega logitech z-5500 sisse ja DD ja DTS tuleb nagu mühinal (päris palju sättimist oli MPCHC enda settingutest).
kui sööta ette 2ch heli siis kõlarid mängivadki ainult stereot või siis 2xstereot aga 5.1 heli korral kõik ikka nagu peab. Küsimus ongi selles kas TV suudab väljutada DTS heli, paljud seda ei suuda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
29.05.2011 11:15:57
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Endal sama mure, kuidas saada telekast 5.1 heli kõlaritesse, rca-sse tuleks siis ühendus teha. Panen pildid, et asjast aru saaks. |
Kõige lihtsam oleks kõrvaklapiväljundist võtta heli.
3,5 mm pulk-RCA juhtmega (selline) kõlarite TV sisendisse. Boonus on see, et saab helitugevust telekapuldiga muuta. Miinus on võimalik kehvem helikvaliteet, eriti, kui telekas on helitugevus maha keeratud.
Põhimõtteliselt peaks saama ka SCARTist stereoheli kätte vastava adapteri ja juhtmega. Näiteks sellisega.
See SCARTi asi pole 100% kindel, kuna seda ei tea enne proovimist, kas ikka on SCART pesa korralikult tehtud ja kõik vajalikud ühendused olemas. Sisendina töötavad nad kõik, aga väljundina - peab proovima. Selle lahenduse pluss on see, et peaks saama parema helikvaliteedi, kuid miinuseks see, et telekapuldiga helitugevust muuta ei saa.
Mõlemal juhul läheks juhe siis kõlarite 2CH input sisendisse, kasvõi näiteks sinna, kus juures kirjas TV. See, kas kõlarid stereosisendist mingisuguse 5.1 asja ka kokku keerutavad, oleneb juba konkreetsetest kõlaritest. Halvimal juhul tuleb heli ainult esikõlaritest. |
Võib olla on üksikuid telerimudeleid, kuid ei ole veel kokku puutunud ühegagi, milledest heliväljundit välja ei tule.
Scart videoväljund on küll teinekord puudu, kuid heli on ikka alati tulnud.
Ja veel, mismoodi on sul kõrvaklapiväljundist tulev heli kehvema kvaliteediga kui Scart´st või eraldi RCA heliväljundist tulev heli ?
Alguse saavad nad igatahes kõik ühest ja samast helikanali punktist. Kõrvaklapiväljundil olid kunagi takistid helivaljuse nivoo madaldamiseks, hiljem tulid eraldi kõrvaklapivõimendid. Mis aga mitte ei teinud helipilti kehvemaks, kui kõlaritest kostuv.
Edit. to jeesus188
Ilmselt oled sa üritanud kuulata WAV DTS heliklippe. Nendest heli "kättesaamiseks" peab küll natuka teadma, kuidas toimida, sest iga süsteemiga ei saagi häält kätte, ainult sahiseb.
Rootsi miski raadiojaam edastab sellises formaadis heli.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
29.05.2011 11:20:22
|
|
|
Scardis on heli väljund olemas(kas kõigis telekates ka ühendatud on iseasi), töökaaslane võttis sealt võimendisse heli ja teleka heli sealt tulebki.Kui kasutab telekat
monitorina filmide vaatamiseks siis kummalisel kombel on scart audio out all vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.05.2011 11:31:51
|
|
|
Küsija telekas on selline et HDMI kaudu saabuv digiheli suunatakse ka SPDIF väljundisse, kuid sinna lubatakse vaid PCM ja DD, DTS passthru on keelatud (kuna viilips ei tahtnud litsentsi eest maksta).
Seega, heli tuleb võtta SPDIF väljundist ja suunata siis kas ressi või sobivasse kõlarisüsteemi.
Scart unustage, see välistab ka DD5.1 korrektse esituse.
viimati muutis Maldur 29.05.2011 11:53:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
29.05.2011 11:37:18
|
|
|
| Siin loevad foorumit muidugi ka need, kelle võimendil puuduvad kõiksugu uuemad sisendid ja info mõttes võib arutada laiemalt.See 5.1 puudumine on väiksem probleem, kui heli puudumine üldse.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2011 12:16:03
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
S/PDIF mängib 5.1 DTSi nii et mühiseb, ära aja jama.  |
palun tõesta mulle, et tuleb eraldi kanalites. VAEVALT
virtuaaaaaaaaaal reaalsus ei ole et see asi norm
kes iganes sa piix seda loed, siis loe uuesti
http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital |
Jeesus, mine magama Asjatundmatu jutt suhu tagasi
Wikipedia on muuseas "asjatundjate" kirjutatud. Seda infot peab kriitilise pilguga lugema, sest alati pole seal kõike kirjas. |
ei taha magama minna
kuda kurat te läbi optilise master HD surute ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
29.05.2011 12:27:13
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ja veel, mismoodi on sul kõrvaklapiväljundist tulev heli kehvema kvaliteediga kui Scart´st või eraldi RCA heliväljundist tulev heli ? |
Reeglina rohkem müra - eriti siis, kui helitugevus on telekas maha keeratud. Aga seda ma ju kirjutasingi...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.05.2011 22:40:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kuda kurat te läbi optilise master HD surute ? |
Küsiks niipidi - kes krt siin master HD'st üldse rääkis?
Jutt oli siiani ikka DTS Core taseme 5.1 helist.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRobin
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
04.06.2011 13:36:05
|
|
|
samsung 5seeria lcd 32 kui ytlebmidagi
_________________ ostan, müün ja vahetan |
|
| tagasi üles |
|
 |
|