|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.01.2011 17:05:36
|
|
|
Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.01.2011 17:34:28
|
|
|
kas sellele telefonile mõnd eesti-soome-inglise-saksa sõnaraamatut on saadaval?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
25.01.2011 17:48:18
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti  |
Missugune root explorer sul on? Endal oli kunagi mingi ver 2.5, ikoon oli tal kaust kuhu oli root peale kirjutatud ja see versioon minu telefonis (samsung i5500) ei toiminud. Siis proovsin üht teist 2.12, dokumendisahtel ja R täht ikooniga ning see variant toimis ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.01.2011 17:55:05
|
|
|
| DJope, ma ei oskagi öelda, et mis versioon see mul on täpselt. Samas, kui teha puhas install Odini vahendusel stock romiga, siis peaks ju kaamera aplikatsioon jne ülekirjutatud saama originaal failidega? Või need failid jäävad alati puutumata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.01.2011 18:10:35
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti  |
RE näitab jah kuigi ei ole, sellepärast ma ütlesingi, et tuleb eraldi mountida. võta marketist mount rw märksõna järgi. selline kollase ikooniga app on.
kui sa tegid uue flashi ja factory reseti otsa ja ikka ei tööta siis vist muud üle ei jää küll kui garantii remont.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
25.01.2011 18:36:01
... |
|
|
Mina sain siis täna ekraani klaasi pooleks:( pilt on alles ja tundlikus kah.. asi kukkus 30cm põuetaskust kui kingi jalga panin.. mobitec teatas rõõmsalt 126 EUR ja 3 nädalat..mis rahalises mõttes polegi nii hull vb. aga 3 nädalat ilma telefonita oleks küll ulme...
oskab keegi miskit muud parandust pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
25.01.2011 18:45:54
|
|
|
| 126 eur klaasivahetuse eest on ikka palju. iPhonele tehakse see ära tänapäeval mingi 30 euri eest(seda küll mitteametlikult).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
25.01.2011 21:10:49
|
|
|
$90-100 näeb ebays pakkumisi (buy it now). Seega see 126 euri nüüd ka niiväga kosmos ei ole, sest sinna on ilmselt ka vahetus juba sisse rehkendatud.
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.01.2011 05:59:50
|
|
|
| Ega ei ole veel "ära häkitud" seda, et kaamera suudaks kõrgema bitratega audiot salvestada?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
27.01.2011 12:18:14
|
|
|
Hardcore kernelis on igasugu valguse tuuningut ja Voodoo soundiasjad (Supercurio töö) ka. Uuri lähemalt, kas need tweakid kaamerale ka mõjuvad. Foorumis juttu on küll olnud nendel teemadel, kuid mis seis lõpuks on, pole väga jälginud ise.
EDIT Voodoo app lubab küll kaamera mikril erinevaid leveleid salvestamiseks valida. Rohkem täpsemalt ma seda kvaliteedi asja kahjuks kommenteerida ei oska (voodoo app töötab vaid kernelitega, kus on sees voodoo sound, marketist leiad appi ja xda foorumist siis saad infi, milliste kernelite puhul asi funkab)
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
28.01.2011 10:10:35
|
|
|
Krt kas ainult mul jama Android Marketiga või veel kellelgi...kuni alam menüüdeni pääseb ja sealt edasi kööga..
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.01.2011 12:06:15
|
|
|
mul töötab
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.01.2011 13:22:47
|
|
|
| Market nagu töötab, aga facebook update ei tule alla. 10 minutit kiri ees juba, et"Starting download". Olen katkestanud ja uuesti proovinud, aga ei hakka tirima. Mingi kala sees siiski vist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandrew
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
28.01.2011 16:14:31
|
|
|
Kui selline probleem, et download jääb stoppama, siis puhasta kõigi google'i appide mälu ja logi gchati uuesti sisse. Peaks aitama.
Mul ka marketiga ikka jamasid...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
29.01.2011 21:26:11
|
|
|
Nii,järgmine küsimus
Kas Samsal kah selline variant olemas,nagu näritud õunal,et kontakti pildi saad panna üle terve nö"ekraani" või ainuke variant,et see pisike pilt vaid
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandrew
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
30.01.2011 22:49:50
|
|
|
Kust saaks DarkyROM Manager.apk (v1.0.2) faili?
Ei pääse ikka marketile ligi, aga oleks vaja seda programmijuppi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dataq
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
01.02.2011 14:38:09
|
|
|
Tere,
Kas kellelgi on sama probleem? Nimelt kui ühendan autos aux-in pesaga telefoni tuleb heli makki puhtalt aga nii kui panen laadija taha viskab sirina sisse. Sama täheldasin kodus kui panin tavalise võrgulaadija taha ja telefon oli ühendatud televiisoriga. 220v võrgulaadijaga oli see küll märkimisväärselt vaiksem aga siiski häiriv. Autos proovisin ka töökaaslase Iphone ja mitte mingit sirinat.
Edit: Pm leidsin vastuse. http://androidforums.com/htc-desire/105482-music-distortion-when-charging.html ainuke häda on taas, et siin banaani vabariigis pole seda neetud juhet leida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.02.2011 13:52:22
|
|
|
Samsung I9003 Galaxy S comes with a Super Clear LCD?
tundub, et Galaxy S'iga juhtub põmst sama mis Wave'ga. aga Wave sai vähemalt suurema ekraani külge, mis lööki pehmendas (kuigi mitte piisavalt, ise ostsin kiiruga S8500 ära enne kui hilja). GS teeb lihtsalt vähikäiku
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
02.02.2011 15:16:00
|
|
|
mul on eriti loll küsimus,et kuidas ma oma telefonis asuvatele kaustadele ligi pääsen ,nokin ja nokin aga ei leia...juhtme külge panen,siis arvutis näha ,aga telefonis...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
02.02.2011 15:26:37
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
mul on eriti loll küsimus,et kuidas ma oma telefonis asuvatele kaustadele ligi pääsen ,nokin ja nokin aga ei leia...juhtme külge panen,siis arvutis näha ,aga telefonis...  |
Kas menüüs pole nuppu "My Files"? Võin installida ka mõne muu failibrauser marketist. Üks populaarne valik: http://www.appbrain.com/app/astro-file-manager/com.metago.astro
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
02.02.2011 15:43:37
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| Kas menüüs pole nuppu "My Files"? |
kui seadetesse lähen,siis juhtmevabad võrgud ,ekraani seaded jne on küll kõik olemas,aga minu faile ei näe kusagil,või lähen valesse kohta...misiganes,igatahes tirisin selle browseri alla
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.02.2011 15:46:27
|
|
|
"Minu failid" rakendus asub rakenduste menüüs koos muude asjadega
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.02.2011 19:45:35
|
|
|
paistab, et seegi on kerge downgrade.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 14:21:05
|
|
|
Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi?
viimati muutis Incikas 03.02.2011 15:23:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.02.2011 14:40:42
|
|
|
| Kui I9003 tuleks 300€ kanti siis oleks asjal jumet, kui kallim siis mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 14:49:15
|
|
|
tundes meie röövkaupmehi, siis vaevalt. pakuks, et tuleb pigem 400€+ ringi. ausaltöelda oleks saavutus, kui tuleks natukenegi odavam I9000'st Wave'ga oli ju näha - praegu Elionis Wave 369€ ja Wave II 415€
igatahes ülevaade ka: Samsung I9003 Galaxy SL review: Through different eyes
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 15:21:41
|
|
|
Betamax,
| GSMArena@I9003 review conclusion kirjutas: |
| The price of the original I9000 Galaxy S just can’t drop any further – considering the high production cost and short supply of AMOLED screens at this time. |
niiet kes tahavad, peavad usinasti ostlema kukkuma SAMOLED'ist ju isegi nii suur puudus, et verivärske Nexus S läheb Itaaliasse ja Venemaale LCD'ga, mujale peaks plaanide kohaselt ikka SAMOLED'i jaguma.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 15:23:46
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi? |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
03.02.2011 15:35:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Seega Galaxy S jääb ikkagi etemaks valikuks kui tema järeltulijad. |
See pole järeltulija ka nagu. Lihtsalt väike modifikatsioon.
Õige järeltulija omab dual-core ja 960x540 displayd vms. nagu kuulda on turueitede juttudest.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.02.2011 16:52:24
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
| Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi? |
 |
Kirjuta googlesse "galaxy s sync with outlook"
Seal andis mingid videoõpetused vastusteks. Arvutisse ja telefoni tuli vist konkreetsed proged ka installida jne selle tarbeks. Uuri maad
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.02.2011 17:38:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Lootsin, et uuematel versioonidel parandatakse see välgu ja korpuse puudujääk ära. Aga vist mitte. Sai vist liigagi hea telefon Samsungil  |
Korralikust korpusest võid Samsungi puhul unistama jäädagi. Kuskilt peab ju taskukohane hind ka tulema. Korraliku korpuse saad HTC-lt või Dellilt ning maksad ka vastavalt.
Kuid viimase lausega tuleb vist küll nõustuda. Midagi, mis Galaxy/Nexus S-ist jõudsam oleks peame vist veel mõnda aega ootama. Honeycombi tulekuga ehk näeb miskit. Pluss veel see kamm ekraanidega.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
03.02.2011 17:58:37
|
|
|
Kuuldavasti esitletakse uut samsung galazy S seeria telfi sel ajal mingi messi raames barcelonas.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 17:58:54
|
|
|
| tsitaat: |
Korralikust korpusest võid Samsungi puhul unistama jäädagi.
|
Wave'i oled näppinud? näpi ja su eelarvamus muutub...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
03.02.2011 18:59:21
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| Kuuldavasti esitletakse uut samsung galazy S |
mis ta nüüd nii eriti uus. nexus s euro esitlus lihtsalt.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 19:10:14
|
|
|
Galaxy Tab 2 kah.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.02.2011 19:44:31
|
|
|
| Galaxy S2 ikka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.02.2011 20:57:21
|
|
|
| Väidetavalt saab Samsung ja ka paar konkurenti suvel uued ekraanitehased valmis siis peaks SAMOLED'i ja "tavalise" AMOLED'i põud läbi saama...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 21:39:23
|
|
|
Vahelduseks teie uute föönide jutule paneksin oma hala:nimelt ei hammusta ma läbi,miks ei lase e-kirja häälestada(nt hot-i kontot),ütleb,et ei saa serveriga ühendust...ja töökaaslane proovis oma töömeili häälestada-ei saa,ei luba,server ei vasta jne...sada asja,kuigi enne "näritud õunaga töötas"...aru ma ei mõista,mis krdi kamm see on,pole ju võimalik,et kõik peab läbi gmaili käima...
Ahjaa,operaator Tele2
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
03.02.2011 21:43:36
|
|
|
mul hot.ee konto töötas küll.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
03.02.2011 21:54:55
|
|
|
Mis serveriga ühendust ei saa?
Kas siseneva või väljuva?
Kui õigesti mäletan, siis seadistamisel oli selline lugu, et prooviti kohe väljuva serveriga ühendust saada ja nüüd sõltus, milline on sul parasjagu netiühendus - kui kasutad andmesidet, siis pidi ka väljuv server vastav olema (nt EMT korral gprsmail.emt.ee - tele2 puhul smtp.tele2.ee) ja kui kasutasid wifit, siis oli suva, mis väljuv server on (mail.neti.ee, mail.hot.ee).
Sa peaksid panema väljuva serveri smtp.tele2.ee ja konto hääletamise ajaks peab olema aktiveeritud andmeside (wifi off).
Äkki sellest abi.
| Incikas kirjutas: |
Vahelduseks teie uute föönide jutule paneksin oma hala:nimelt ei hammusta ma läbi,miks ei lase e-kirja häälestada(nt hot-i kontot),ütleb,et ei saa serveriga ühendust...ja töökaaslane proovis oma töömeili häälestada-ei saa,ei luba,server ei vasta jne...sada asja,kuigi enne "näritud õunaga töötas"...aru ma ei mõista,mis krdi kamm see on,pole ju võimalik,et kõik peab läbi gmaili käima...
Ahjaa,operaator Tele2 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 22:00:44
|
|
|
Äkki seletad täpsemalt,mis ja kuidas...klemm juba koos...
kusjuures saabuva serveriga ei suuda ühendust luua...peaks ju pop3 olema ja port 110?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
03.02.2011 22:08:50
|
|
|
Ma ei oska paremini seletada
Aga okei - ma eeldan, et sa tahad häälestada meilide lugemist kasutades andmesidet, mitte wifit (kuna wifit pole igalpool võtta).
Lülitad telefonil seadistamise ajaks wifi off ja Andmsideevõrgu reziim sisse (Power off nuppu hoiad all, kuni väljalülitamise menüü ette ja sealt valid)
Siis paned:
Serveri seaded->Saabuvad seaded
Kasutajanimi: sinu hoti kasutajanimi
Parool: sinu hot parool
POP3-server: mail.hot.ee
Port: 110
Turvalisuse tüüp: puudub
Serveri seaded->Väljuvad seaded
SMTP server: smtp.tele2.ee
Port: 25
Turvalisuse tüüp: puudub
Nõua sisselogimist: EI pane linnukest
EDIT:
>> kusjuures saabuva serveriga ei suuda ühendust luua...peaks ju pop3 olema ja port 110?
Server on ikka mail.hot.ee?
| Incikas kirjutas: |
Äkki seletad täpsemalt,mis ja kuidas...klemm juba koos...
 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 22:11:11
|
|
|
oot,aga kuidas ma nendele serveri seadetele ligi pääsen
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
03.02.2011 22:18:54
|
|
|
Avad rakenduse E-kiri, tuleb kontode list ette.
Hoiad vastaval kontol näppu peal 2 sek ja siis konto seaded.
Kerid alla poole kuni tuleb Serveri seaded:
Saabuvad seaded
Väljuvad seaded
Kui pole veel kontot tehtud, avad E-kiri, siis all vasak nupp ja Lisa konto.
| Incikas kirjutas: |
oot,aga kuidas ma nendele serveri seadetele ligi pääsen  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
03.02.2011 22:19:32
|
|
|
mul tuleb lihtsalt konto seadistamine,seal paned oma adre ja pässi
siis valid kästisi seadistuse ja siis vaatad pordi üle ja muud ei lase miskit teha,läheb kohe serverit kontrollima
ja ekirja avades vasak nupp all ei teemuhvigi
viimati muutis Incikas 03.02.2011 22:23:43, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|