Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 17:05:36 vasta tsitaadiga

Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 17:34:28 vasta tsitaadiga

kas sellele telefonile mõnd eesti-soome-inglise-saksa sõnaraamatut on saadaval?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 25.01.2011 17:48:18 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti icon_confused.gif


Missugune root explorer sul on? Endal oli kunagi mingi ver 2.5, ikoon oli tal kaust kuhu oli root peale kirjutatud ja see versioon minu telefonis (samsung i5500) ei toiminud. Siis proovsin üht teist 2.12, dokumendisahtel ja R täht ikooniga ning see variant toimis ilusti.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 17:55:05 vasta tsitaadiga

DJope, ma ei oskagi öelda, et mis versioon see mul on täpselt. Samas, kui teha puhas install Odini vahendusel stock romiga, siis peaks ju kaamera aplikatsioon jne ülekirjutatud saama originaal failidega? Või need failid jäävad alati puutumata?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 18:10:35 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Root explorer näitab, et on r/w, aga see ei toimi siiski. Laiast netiavarusest olen leidnud samasuguseid teemasid. Üldjoontes on garantiikorras kaamera välja vahetatud. Ühesõnaga kaamera ise on füüsiliselt tuksis nähtavasti icon_confused.gif

RE näitab jah kuigi ei ole, sellepärast ma ütlesingi, et tuleb eraldi mountida. võta marketist mount rw märksõna järgi. selline kollase ikooniga app on.

kui sa tegid uue flashi ja factory reseti otsa ja ikka ei tööta siis vist muud üle ei jää küll kui garantii remont.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 25.01.2011 18:36:01 ... vasta tsitaadiga

Mina sain siis täna ekraani klaasi pooleks:( pilt on alles ja tundlikus kah.. asi kukkus 30cm põuetaskust kui kingi jalga panin.. mobitec teatas rõõmsalt 126 EUR ja 3 nädalat..mis rahalises mõttes polegi nii hull vb. aga 3 nädalat ilma telefonita oleks küll ulme...

oskab keegi miskit muud parandust pakkuda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 25.01.2011 18:45:54 vasta tsitaadiga

126 eur klaasivahetuse eest on ikka palju. iPhonele tehakse see ära tänapäeval mingi 30 euri eest(seda küll mitteametlikult).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 19:23:09 vasta tsitaadiga

vaadates seda videot siis õnnestus klaas katki teha 1.60m pealt
http://www.youtube.com/watch?v=xaNWuGtAaxM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 25.01.2011 21:10:49 vasta tsitaadiga

$90-100 näeb ebays pakkumisi (buy it now). Seega see 126 euri nüüd ka niiväga kosmos ei ole, sest sinna on ilmselt ka vahetus juba sisse rehkendatud.
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 05:59:50 vasta tsitaadiga

Ega ei ole veel "ära häkitud" seda, et kaamera suudaks kõrgema bitratega audiot salvestada?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 27.01.2011 12:18:14 vasta tsitaadiga

Hardcore kernelis on igasugu valguse tuuningut ja Voodoo soundiasjad (Supercurio töö) ka. Uuri lähemalt, kas need tweakid kaamerale ka mõjuvad. Foorumis juttu on küll olnud nendel teemadel, kuid mis seis lõpuks on, pole väga jälginud ise.

EDIT Voodoo app lubab küll kaamera mikril erinevaid leveleid salvestamiseks valida. Rohkem täpsemalt ma seda kvaliteedi asja kahjuks kommenteerida ei oska (voodoo app töötab vaid kernelitega, kus on sees voodoo sound, marketist leiad appi ja xda foorumist siis saad infi, milliste kernelite puhul asi funkab)

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 10:10:35 vasta tsitaadiga

Krt kas ainult mul jama Android Marketiga või veel kellelgi...kuni alam menüüdeni pääseb ja sealt edasi kööga.. icon_mad.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 12:06:15 vasta tsitaadiga

mul töötab
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 13:22:47 vasta tsitaadiga

Market nagu töötab, aga facebook update ei tule alla. 10 minutit kiri ees juba, et"Starting download". Olen katkestanud ja uuesti proovinud, aga ei hakka tirima. Mingi kala sees siiski vist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 28.01.2011 16:14:31 vasta tsitaadiga

Kui selline probleem, et download jääb stoppama, siis puhasta kõigi google'i appide mälu ja logi gchati uuesti sisse. Peaks aitama.

Mul ka marketiga ikka jamasid...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 21:26:11 vasta tsitaadiga

Nii,järgmine küsimus icon_lol.gif
Kas Samsal kah selline variant olemas,nagu näritud õunal,et kontakti pildi saad panna üle terve nö"ekraani" või ainuke variant,et see pisike pilt vaid icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 30.01.2011 22:49:50 vasta tsitaadiga

Kust saaks DarkyROM Manager.apk (v1.0.2) faili?
Ei pääse ikka marketile ligi, aga oleks vaja seda programmijuppi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dataq
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.02.2011 14:38:09 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas kellelgi on sama probleem? Nimelt kui ühendan autos aux-in pesaga telefoni tuleb heli makki puhtalt aga nii kui panen laadija taha viskab sirina sisse. Sama täheldasin kodus kui panin tavalise võrgulaadija taha ja telefon oli ühendatud televiisoriga. 220v võrgulaadijaga oli see küll märkimisväärselt vaiksem aga siiski häiriv. Autos proovisin ka töökaaslase Iphone ja mitte mingit sirinat.

Edit: Pm leidsin vastuse. http://androidforums.com/htc-desire/105482-music-distortion-when-charging.html ainuke häda on taas, et siin banaani vabariigis pole seda neetud juhet leida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 13:52:22 vasta tsitaadiga

Samsung I9003 Galaxy S comes with a Super Clear LCD?
tundub, et Galaxy S'iga juhtub põmst sama mis Wave'ga. aga Wave sai vähemalt suurema ekraani külge, mis lööki pehmendas (kuigi mitte piisavalt, ise ostsin kiiruga S8500 ära enne kui hilja). GS teeb lihtsalt vähikäiku icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 15:16:00 vasta tsitaadiga

mul on eriti loll küsimus,et kuidas ma oma telefonis asuvatele kaustadele ligi pääsen icon_redface.gif icon_redface.gif ,nokin ja nokin aga ei leia...juhtme külge panen,siis arvutis näha ,aga telefonis... icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 15:26:37 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
mul on eriti loll küsimus,et kuidas ma oma telefonis asuvatele kaustadele ligi pääsen icon_redface.gif icon_redface.gif ,nokin ja nokin aga ei leia...juhtme külge panen,siis arvutis näha ,aga telefonis... icon_redface.gif
Kas menüüs pole nuppu "My Files"? Võin installida ka mõne muu failibrauser marketist. Üks populaarne valik: http://www.appbrain.com/app/astro-file-manager/com.metago.astro
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 15:43:37 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Kas menüüs pole nuppu "My Files"?


kui seadetesse lähen,siis juhtmevabad võrgud ,ekraani seaded jne on küll kõik olemas,aga minu faile ei näe kusagil,või lähen valesse kohta...misiganes,igatahes tirisin selle browseri alla
Tänud
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 15:46:27 vasta tsitaadiga

"Minu failid" rakendus asub rakenduste menüüs koos muude asjadega icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 18:56:50 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Samsung I9003 Galaxy S comes with a Super Clear LCD?
tundub, et Galaxy S'iga juhtub põmst sama mis Wave'ga. aga Wave sai vähemalt suurema ekraani külge, mis lööki pehmendas (kuigi mitte piisavalt, ise ostsin kiiruga S8500 ära enne kui hilja). GS teeb lihtsalt vähikäiku icon_sad.gif

It's official: Samsung I9003 Galaxy SL packs Super Clear LCD screen
ikkagi natuke rohkem pisimuudatusi. huvitav kuidas see 1GHz TI OMAP 3630 võrreldes Hummingbird'iga ka käitub?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 19:45:35 vasta tsitaadiga

paistab, et seegi on kerge downgrade.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 14:21:05 vasta tsitaadiga

Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi?

viimati muutis Incikas 03.02.2011 15:23:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 14:40:42 vasta tsitaadiga

Kui I9003 tuleks 300€ kanti siis oleks asjal jumet, kui kallim siis mõttetu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 14:49:15 vasta tsitaadiga

tundes meie röövkaupmehi, siis vaevalt. pakuks, et tuleb pigem 400€+ ringi. ausaltöelda oleks saavutus, kui tuleks natukenegi odavam I9000'st icon_razz.gif Wave'ga oli ju näha - praegu Elionis Wave 369€ ja Wave II 415€ thumbs_down.gif
igatahes ülevaade ka: Samsung I9003 Galaxy SL review: Through different eyes

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 14:58:08 vasta tsitaadiga

Seega Galaxy S jääb ikkagi etemaks valikuks kui tema järeltulijad. Nüüd jääb loota, et hind langeb ja saan endale ka selle aparaadi hankida. Lootsin, et uuematel versioonidel parandatakse see välgu ja korpuse puudujääk ära. Aga vist mitte. Sai vist liigagi hea telefon Samsungil icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:21:41 vasta tsitaadiga

Betamax,
GSMArena@I9003 review conclusion kirjutas:
The price of the original I9000 Galaxy S just can’t drop any further – considering the high production cost and short supply of AMOLED screens at this time.

niiet kes tahavad, peavad usinasti ostlema kukkuma icon_smile.gif SAMOLED'ist ju isegi nii suur puudus, et verivärske Nexus S läheb Itaaliasse ja Venemaale LCD'ga, mujale peaks plaanide kohaselt ikka SAMOLED'i jaguma.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:23:46 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi?


icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:35:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Seega Galaxy S jääb ikkagi etemaks valikuks kui tema järeltulijad.

See pole järeltulija ka nagu. Lihtsalt väike modifikatsioon.
Õige järeltulija omab dual-core ja 960x540 displayd vms. nagu kuulda on turueitede juttudest.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 16:52:24 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Incikas kirjutas:
Kuidas outlookiga sünkroonida saab? Kas läbi Kiesi?


icon_question.gif


Kirjuta googlesse "galaxy s sync with outlook"
Seal andis mingid videoõpetused vastusteks. Arvutisse ja telefoni tuli vist konkreetsed proged ka installida jne selle tarbeks. Uuri maad icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 17:38:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lootsin, et uuematel versioonidel parandatakse see välgu ja korpuse puudujääk ära. Aga vist mitte. Sai vist liigagi hea telefon Samsungil icon_biggrin.gif

Korralikust korpusest võid Samsungi puhul unistama jäädagi. Kuskilt peab ju taskukohane hind ka tulema. Korraliku korpuse saad HTC-lt või Dellilt ning maksad ka vastavalt.
Kuid viimase lausega tuleb vist küll nõustuda. Midagi, mis Galaxy/Nexus S-ist jõudsam oleks peame vist veel mõnda aega ootama. Honeycombi tulekuga ehk näeb miskit. Pluss veel see kamm ekraanidega.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 03.02.2011 17:51:58 vasta tsitaadiga

Something big is coming!
http://www.samsungunpacked.com/

Huvitav misasi see võiks olla? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 17:58:37 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Something big is coming!
http://www.samsungunpacked.com/

Huvitav misasi see võiks olla? icon_eek.gif


Kuuldavasti esitletakse uut samsung galazy S seeria telfi sel ajal mingi messi raames barcelonas.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 17:58:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Korralikust korpusest võid Samsungi puhul unistama jäädagi.

Wave'i oled näppinud? näpi ja su eelarvamus muutub...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 18:59:21 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Kuuldavasti esitletakse uut samsung galazy S

mis ta nüüd nii eriti uus. nexus s euro esitlus lihtsalt.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 19:10:14 vasta tsitaadiga

Galaxy Tab 2 kah.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 19:44:31 vasta tsitaadiga

Galaxy S2 ikka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 20:20:53 vasta tsitaadiga

LG Optimus 2X IPS LCD vs Samsung I9003 Galaxy SL SC-LCD vs Samsung I9000 SuperAMOLED shootout
no tee mis tahad, aga ei saa mitte kuidagi SAMOLED'i vastu icon_razz.gif sealt jutust veel voolusäästuteema välja jäetud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 20:57:21 vasta tsitaadiga

Väidetavalt saab Samsung ja ka paar konkurenti suvel uued ekraanitehased valmis siis peaks SAMOLED'i ja "tavalise" AMOLED'i põud läbi saama...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 21:39:23 vasta tsitaadiga

Vahelduseks teie uute föönide jutule paneksin oma hala:nimelt ei hammusta ma läbi,miks ei lase e-kirja häälestada(nt hot-i kontot),ütleb,et ei saa serveriga ühendust...ja töökaaslane proovis oma töömeili häälestada-ei saa,ei luba,server ei vasta jne...sada asja,kuigi enne "näritud õunaga töötas"...aru ma ei mõista,mis krdi kamm see on,pole ju võimalik,et kõik peab läbi gmaili käima... icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Ahjaa,operaator Tele2
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 21:43:36 vasta tsitaadiga

mul hot.ee konto töötas küll.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 21:54:55 vasta tsitaadiga

Mis serveriga ühendust ei saa?
Kas siseneva või väljuva?
Kui õigesti mäletan, siis seadistamisel oli selline lugu, et prooviti kohe väljuva serveriga ühendust saada ja nüüd sõltus, milline on sul parasjagu netiühendus - kui kasutad andmesidet, siis pidi ka väljuv server vastav olema (nt EMT korral gprsmail.emt.ee - tele2 puhul smtp.tele2.ee) ja kui kasutasid wifit, siis oli suva, mis väljuv server on (mail.neti.ee, mail.hot.ee).
Sa peaksid panema väljuva serveri smtp.tele2.ee ja konto hääletamise ajaks peab olema aktiveeritud andmeside (wifi off).
Äkki sellest abi.

Incikas kirjutas:
Vahelduseks teie uute föönide jutule paneksin oma hala:nimelt ei hammusta ma läbi,miks ei lase e-kirja häälestada(nt hot-i kontot),ütleb,et ei saa serveriga ühendust...ja töökaaslane proovis oma töömeili häälestada-ei saa,ei luba,server ei vasta jne...sada asja,kuigi enne "näritud õunaga töötas"...aru ma ei mõista,mis krdi kamm see on,pole ju võimalik,et kõik peab läbi gmaili käima... icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Ahjaa,operaator Tele2
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:00:44 vasta tsitaadiga

Äkki seletad täpsemalt,mis ja kuidas...klemm juba koos...

kusjuures saabuva serveriga ei suuda ühendust luua...peaks ju pop3 olema ja port 110?
icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:08:50 vasta tsitaadiga

Ma ei oska paremini seletada icon_smile.gif
Aga okei - ma eeldan, et sa tahad häälestada meilide lugemist kasutades andmesidet, mitte wifit (kuna wifit pole igalpool võtta).
Lülitad telefonil seadistamise ajaks wifi off ja Andmsideevõrgu reziim sisse (Power off nuppu hoiad all, kuni väljalülitamise menüü ette ja sealt valid)
Siis paned:
Serveri seaded->Saabuvad seaded
Kasutajanimi: sinu hoti kasutajanimi
Parool: sinu hot parool
POP3-server: mail.hot.ee
Port: 110
Turvalisuse tüüp: puudub

Serveri seaded->Väljuvad seaded
SMTP server: smtp.tele2.ee
Port: 25
Turvalisuse tüüp: puudub
Nõua sisselogimist: EI pane linnukest

EDIT:
>> kusjuures saabuva serveriga ei suuda ühendust luua...peaks ju pop3 olema ja port 110?
Server on ikka mail.hot.ee?

Incikas kirjutas:
Äkki seletad täpsemalt,mis ja kuidas...klemm juba koos...
icon_redface.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:11:11 vasta tsitaadiga

oot,aga kuidas ma nendele serveri seadetele ligi pääsen icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:18:54 vasta tsitaadiga

Avad rakenduse E-kiri, tuleb kontode list ette.
Hoiad vastaval kontol näppu peal 2 sek ja siis konto seaded.
Kerid alla poole kuni tuleb Serveri seaded:
Saabuvad seaded
Väljuvad seaded

Kui pole veel kontot tehtud, avad E-kiri, siis all vasak nupp ja Lisa konto.

Incikas kirjutas:
oot,aga kuidas ma nendele serveri seadetele ligi pääsen icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:19:32 vasta tsitaadiga

mul tuleb lihtsalt konto seadistamine,seal paned oma adre ja pässi
siis valid kästisi seadistuse ja siis vaatad pordi üle ja muud ei lase miskit teha,läheb kohe serverit kontrollima
ja ekirja avades vasak nupp all ei teemuhvigi


viimati muutis Incikas 03.02.2011 22:23:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.