|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
15.12.2010 01:35:08
HP Pavilion dv6000 ei käivitu |
|
|
HP Pavilion dv6000 juhtus selline asi, et:
Viimati kui arvutit kasutasin panin ta sleepi ja jätsin laua peale, mingi paari tunni pärast tahtsin uuesti arvutisse minna ning seejärel arvuti enam tööle ei läinud..
Kui power nuppu vajutada, siis voolud tulevad nagu sisse, tuled lähevad põlema, aga ekraanile ei tule mitte ühtegi kirja, täiesti black screen üleni..
Arvan, et emaplaat läbi, aga kahtlane, et kuidas see nii lambist saab juhtuda..
Korra arvasin, et kõvaketas, aga ma võtsin teisest töötavast läpakast kõvaketta ning panin selle HP'le sisse, kuid kõik oli endine, sama black screen. Järeldan siit, et kõvaketas korras..
Kuigi tegelikult oleks pidanud proovima ka HP kõvaketast teises läpakas, aga on seal vahet..?
Ses suhtes, et kui suur on tõenäosus, et kõvaketas ja emaplaat lähevad korraga läbi..
Oskab keegi äkki siit midagi tarka järeldada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.12.2010 03:47:23
|
|
|
Vahet pole, millal ylekuumus emaplaadile l6plikult mataka 2ra paneb, kuna ka Sleepi ajal on vidinad pinge all ja masin kuumeneb, mitte pole v2lja lylitatud.
Yks asi, mida v6id proovida - kisu aku ja patarei pikemaks ajaks kyljest ning vaata, kas on muudatusi. Seda tuleb aeg-ajalt ette, et Sleepis BIOS lolliks l2heb, sel juhul see v6te aitab.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
15.12.2010 13:12:28
|
|
|
Hmm, ma juba proovisin nii, aga ma hoidsin akut umbes 5-10 minutit tganat ära. Peab kauem hoidma vee..?
Ja arvate ka, et on emaplaadi viga..?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
20.12.2010 13:56:41
HP Pavilion DV6500 probleemid - Palun abi! |
|
|
Lugu siis selline, et HP Pavilion DV6500 sülearvuti otsustas mõned ajad tagasi laadimise lõpetada. Lihtsalt ei laadinud akut. Kui aku tagant ära võtsin ja tagasi panin, siis mõnel korral hakkas uuesti laadima. Sellest ma järeldan, et aku on surnud? Kui juhe sabas, siis ei olnud hullu, kaasas teda niikuinii ei vedanud.
Nüüd aga ilmnes selline asi, et jätsin arvuti ööseks tööle ja hommikul ärgates oli vaikus. Arvuti ei töötanud ja ei lähe enam tööle ka. KUi "power" nuppu vajutada, siis lööb hästi korraks tuled siniseks, justkui mingi törts voolu oleks tal sees, kuigi juhe on taga ja pistiku ümber olev sinine tuluke põleb, see peaks näitama, et laadijas asi ei ole. Võtsin siis aku tagant ära ja panin taha, siis läks korraks käima ja laadija pistiku ümber olev sinine tuluke hakkas värelema ehket põles nõrgemalt-tugevamalt-nõrgemalt-tugevamalt... Desktopi jõudis ette laadida ja viskas pildi uuesti kotti.
Milles võiks olla viga ja kuidas asja tööle saaks? Kas aku vahetamine muudaks midagi?
Suurimad tänud juba ette ära!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
20.12.2010 15:33:23
|
|
|
Proovi teist adapterit
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
werta
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriskerm
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2009
|
01.01.2011 19:34:37
HP dv2000 video probleem |
|
|
Tere,
selline probleem siis HP dv2000 ,et sisse lülitades tulevad HP kirjad ette ja pilt on 6 kordne.Olen vaadanud neid videosid selle kuumutamise kohta, kuid ei hakkaks ise tegema sellist asja.Oskab ehk keegi öelda kas on veel mõni võimalus või oleks kedagi kes teab kuidas korda saada ja oleks nõus tallinnas ära tegema mingi hinna eest??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
01.01.2011 19:36:21
|
|
|
| Garantiid pole enam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriskerm
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2009
|
01.01.2011 22:17:09
|
|
|
| kahjuks garantiid ei ole jah enam, peale garantii lõppemist läkski katki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
05.01.2011 07:38:04
|
|
|
Ei tea kas on võimalik et kui wifi peale sleepi enam tööle ei lülitu, võib ka segase biose tulemus olla? DV6135ea mudelil oli õhtul wifi sisse lülitatud ja toimis, hommikul äratades sleepist, enam wifi tuluke siniseks ei läinud. Sai lülitatud nupust wifit sisse-välja aga tulemus 0. Network connection alt ka ei näita enam wifi adapterit. Seadmehalduri alt ka ei tuvastanud nagu enam Aga eks proovin siis selle hard reset ära teha.
EDIT: aku tagant ära, 60+ sekundit powerit all hoitud ja tulemuseks see et isegi boot order on custom. Default seadetes pole mitte DVD esimene. Varem ka seda teinud ning siis lükkas kindlasti esimeseks mitte DVD vaid vist HDD
Peab vist siis lahti kruvima asja ja vaatama, ehk kuskilt miskit näha. Samas ehk oskab keegi nimetada mingi tarkvara millega saab teha korraliku hardware testi? Nimelt HP online tahab mingit pluginat aga firefox ei suuda seda leida ega tuvastada ei tea kas peab proovima exploreriga
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2011 07:40:05
|
|
|
See on hoopis poolkutu emaplaadi viga, kus p6hjasild yhendust enam ei anna korralikult ja wifiga ei suhtle.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2011 09:34:10
|
|
|
| DV6135 on inteli kiibistikuga, st nvidia standardvead seda masinat ei kimbuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2011 09:48:31
|
|
|
afex: Tuleb ka seda ette, et Inteliga emaplaadid ei tea rohkem mitte midagi Wifist ning siis teatud aeg hiljem on samamoodi "pimedad" nagu ka Nvidia kooslused.
Ja ega vahet polegi ju mis tõugu emaplaadi see pehme, läbiväänduv korpus kõverasse-propellerisse väänab. Kivid lendavad ikka ühtmoodi plaadilt lahti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
05.01.2011 10:08:29
|
|
|
Heh, paningi mudeli valesti Tegelikult 6315ea, see 6150 kiibistikuga. Ja hädad algasid vist tegelikult mujalt. Nimelt ei suutnud arvuti aegajalt käivituda kui laadija juhe taga, kui juhe eemaldada siis polnud probleemi. Kuna aga nende akud teada surejad, siis ripubki eelmainitud isend juhtme otsas. Akuga võimalik vaid transport teise tuppa. Seega peab siis kellegi kätte jootmisele andma
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2011 10:20:37
|
|
|
| mazdagti: Asi lihtne ju - aku peal töötab läppar säästurezhiimis ja siis on kogu kupatus oluliselt madalama temperatuuriga ja seetõttu pole ka emaplaat nii neetult tundlik iga suvalise vähe suurema temperatuuri suhtes. Nii, kui juhe seinas, nii on silmapilkselt kiirused suuremad ja temperatuurid kõrgemad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
05.01.2011 10:48:09
|
|
|
No see nüüd juba teisejärguline probleem, jootmine nagunii ees ootamas
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2011 11:09:44
|
|
|
laurx: OT. Opsüsteemi poolne juhtimine ei puhu pilli, kuna nii kui juhtme seina lükkad paneb juhtkontroller kohe läppari täiskiirusel tööle. Ning sellest piisab, et näiteks "põhjasild" koheselt lolliks läheks.
Kõik muu juhtimine toimub alles pärast operatisoonisüsteemi üleslaadimist.
----------------------------------
mazdagti: Jah - ülejootmine (Reflow või Reballing) on selles suhtes ainus variant. Iseasi muidugi kauaks see tulemust annab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
05.01.2011 12:14:04
|
|
|
No eks peab siis ka korpust väheke töötlema
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2011 12:28:59
|
|
|
| mazdagti: Möödaminnes võib mainida, et "mustmiljon" korda nähtud asi, kus HP DV-plate laua peal lahtiselt, sirgelt töötab 100% igati OK, aga kui sama plaat korpusesse panna, siis korpuse vääne lükkab plate peagi uuesti pildituks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.01.2011 07:37:21
|
|
|
kokku ja lahti aga tulemuseta, kui äkki kellelgi vedeleb wifi kaart kodus ja oleks nõus laenama siis katsetaks selle võimaluse veel läbi, et wifi kaart ise minestas. Kui on pakkuda siis PS, oleksin väga tänulik
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.01.2011 14:11:30
|
|
|
Kasvõi esmaspäeval, abiks oleks ikka kui testida saaks. Ehk polegi plate viga
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.01.2011 15:31:14
|
|
|
mazdagti: Väikse ääremärkusena - kõikide firmade kaardid tööle ei hakka. Kindlasti töötavad seed, mis on HP poolt toetatud kaardid. Ja kõige lihtsamalt saad teada, et mis firmade kaarte toetatakse, selliselt, et teed HP kodulehelt oma mudeli järgi lahti koha, kus on allalaadimiseks olemas Wifi-kaartide draiverid. Ning sealt siis näed mis firmade kaartidele tugi on olemas.
- Uskuda võib, et üks peaks olema Broadcom, kuid selle kõrval võib esinda Intelit ja HP enda kirjetega kaarte, aga vaata reaalselt järgi.
Igasugu ülejäänud tootjatega on nii ja naa - võib tööle minna, võib mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.01.2011 16:04:39
|
|
|
Sees on Broadcom kaart
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
12.01.2011 06:40:33
|
|
|
Nii, meie oma hakkab siis jah hingusele minema. Wifi tuleb teatud nippe kasutades sisse lülitada, muidu jääbki punane tuluke põlema Samas enne uue wini pealepanekut ei saanud mitte kuidagi käima, enne W7 driverite updatet aga ei täheldanud probleemi wifiga
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.01.2011 07:56:23
|
|
|
Aga win7 kytabki ju masina mingite % v6rra kuumemaks, kui seda n2iteks XP teeb ja siis ka loogiline, et suremiseks vajalikku k6rgemat temperatuuri on rohkem k2ep2rast. Samuti ka see, et Win7 omanikud f2nnavad ShutDowni asemel Sleepi, ehk siis masinas on kogu aeg pinged peal, detailid kuumad, aint klokk on maha keeratud ja ventikas v2lja lylitatud. Taas meeldiv variant l2ppari kiiremaks suretamiseks saunakuumusega...
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
12.01.2011 11:01:23
|
|
|
No kuna W7 on suuremalt osalt Vista siis vahet pole kas hoian seal peal Vistat või W7 systeemi.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar16
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
13.01.2011 01:21:36
|
|
|
| igatahes ebdal on ka paar dv seeria masinat käest läbi käind, mis pilti ette ei võtnud, aga tavaar oli vaja kätte saada, siis sai mässitud teki sisse, powerit pandud ja mingi poole tunnipärast lülitad välja ja siis uuesti sisse ja asi töötab jälle mingise aja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.01.2011 11:51:36
|
|
|
NX6125 kohta ka mingit nippi on? Tundub, et on surnud ära tänu nurgast tõstmisele ja tassimisele. Mingi ime painde all toimib aga kui jälle niisama laua peale, siis lihtsalt hangub ja pilt freezib. Muidu täitsa tegus pill. Ahju, soojapuhurit või sügavkülma?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
hp pavilion dv2000
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2011
|
17.01.2011 15:58:38
Hp pavilon dv2000 emaplaadi remont! |
|
|
Siuke asi siis mul kiskusin läpaka tükkideks peaaegu ja hakkasin ventika juhet usb pistiku külge paigaldama et vent koguaeg jahutaks aga jätsin aku taha ja üks ots läks kuhugi vastu ma enam vähem tean ka kuhu see läks, all pool olev inteli kiibi kõrvale seal se väike säde käis ja nüüd on nii et kõvaketas enam ei tööta muu kõik töötab ehk oskab keegi targem öelda kus kohast viga otsida ja mis kiibi alt voolud hdd-sse lähevad? RAha mul ka ei ole et teda remonti viia! Algul oli ta täitsa pees ei võtnud piltigi ette siis kuumutasin teda 250kraadiga ahjus 5min ja hakkas tööle nagu vana kurat aga jah hiljem oli vaja ikka lahti veel võtta ja siis ta katki läks! Et keegi ehk oskab aidata!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.01.2011 22:02:00
Re: Hp pavilon dv2000 emaplaadi remont! |
|
|
| hp pavilion dv2000 kirjutas: |
Siuke asi siis mul kiskusin läpaka tükkideks peaaegu ja hakkasin ventika juhet usb pistiku külge paigaldama et vent koguaeg jahutaks aga jätsin aku taha ja üks ots läks kuhugi vastu ma enam vähem tean ka kuhu see läks, all pool olev inteli kiibi kõrvale seal se väike säde käis ja nüüd on nii et kõvaketas enam ei tööta muu kõik töötab ehk oskab keegi targem öelda kus kohast viga otsida ja mis kiibi alt voolud hdd-sse lähevad? RAha mul ka ei ole et teda remonti viia! Algul oli ta täitsa pees ei võtnud piltigi ette siis kuumutasin teda 250kraadiga ahjus 5min ja hakkas tööle nagu vana kurat aga jah hiljem oli vaja ikka lahti veel võtta ja siis ta katki läks! Et keegi ehk oskab aidata!  |
too minujuurde, panen keskküttekatla peale kuivama, ilmselt on mingi viga küljes
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrtchy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
19.01.2011 20:06:28
|
|
|
Uskumatu , aga tõsi ... sai proovitud seda föönivuuduud ja töötab! Minu viga oli siis selline , et ei teinud ühtegi piiksu ega midagi ja lihtsalt ei võtnud pilti ette , restartis pidevalt.
Aitähh teile , järgmise korrani
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
27.01.2011 18:38:26
|
|
|
HP Pavilion dv6000 tegi väikese õhulennu ning nüüd käima pannes viskab inteli kirja ette ja peale seda on vaikus. Tegin Hard Disk Self Test´i ning vastuseks annab paari minutiga #100009- Replace Hard Disk
Saab selle põhjal täiesti kindel olla, et ketas õhtal ja kogu moos?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
28.01.2011 12:05:02
|
|
|
| Selge, täname!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.01.2011 12:07:02
|
|
|
kembadesig: Esimese hooga kontrolli üle, et kas see kõvaketas istub korralikult, koos üleminekuga, pesas kinni.
See üleminek on osatud nii andekalt välja mõelda, et mingi poole millimeetrine liikumine võib juba põhjustada selle, et HDD ühendust enam pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
28.01.2011 12:17:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
kembadesig: Esimese hooga kontrolli üle, et kas see kõvaketas istub korralikult, koos üleminekuga, pesas kinni.
See üleminek on osatud nii andekalt välja mõelda, et mingi poole millimeetrine liikumine võib juba põhjustada selle, et HDD ühendust enam pole. |
Proovisin seda, aga mingit tulemust nagu ei olnud. Panin windowsi plaadi sisse, tegin format´i aga seal ta mõtles ikka jube kaua ja lõpuks kui midagi istallima hakkas siis passis tükkaega ühe kohapeal ja siis tuli veateade ketta kohta järjekordselt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Greco
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2009
|
05.02.2011 01:01:02
|
|
|
Tere! On üks HP dv7-1030en, millel siis probleemiks, et käivitamisel lähevad korraks indikaatortuled põlema ja ventilaator tööle ning lülitab end välja. Proovitud nii aku kui ka toitejuhtmega. Veakoodi (piiksu) ei anna. Vahepeal ei lähe indikaatortuledki põlema kui mitu korda järjest lülitada. Tundub, et lühis kuskil.
Kas asi on emaplaadis või emaplaadi patareis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
17.02.2011 16:46:03
|
|
|
Pavilion dv6698en tegi väikese õhulennu ning selle tagajärjel läks l'bi kõvaketas. Sai siis uus ketas soetatud ning pill läks käima, installis op-süsteemi ning siis järsku viskas pildi kotti ning nüüd on vaikus. Käima ei lähe ta ei aku+laadija / laadija ilma akuta / lihtsalt akuga. Kui laadija sappa panna, siis sinine tuluke põleb, et voolu ta saab. Laadija on 100% töökorras.
Nähtavasti kukkumise tagajärjel läks tal peale ketta veel miskit läbi. Lihtsalt niisama ei oska nähtavasti keegi öelda mis tal viga on, kuid kas on mingid kindlad komponendid millest võiks kontrollimist alustada? Mis tal "võib" viga olla?
Tänud ette ära!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2011 11:08:50
Paaviani video katki |
|
|
Üks dv6420 on jällegi osutunud pildituks, esimese hooga arvasin et täitsa kutu, aga ketas tegutseb ja välisele kuvarile tuleb selline pilt:
Spoiler 
Läpaka enda ekraan näitab vasakus servas kollast triipu:
Spoiler 
Video kaart on liigselt sooja saanud ? Ons sellega miskit teha ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
19.02.2011 12:10:54
|
|
|
| emaplaat ahju. Või föönita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|