Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 11:36:15 vasta tsitaadiga

Kas ma arvutiga saan 3d filme vaadata ja mänge mängida selle tv-ga? http://www.euronics.ee/tootekaart/35221/Telerid_ja_3D/Televiisorid/LE46C750R2WXBT
Või on vaja miskit lisakaarti?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 12:06:09 vasta tsitaadiga

Keegi philips 5405H seeria kohta oskab kiidusõnu jagada ?

edit: ehk keegi oskab soovitada pixmania-pro saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37"
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 13:16:08 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Kas ma arvutiga saan 3d filme vaadata ja mänge mängida selle tv-ga? http://www.euronics.ee/tootekaart/35221/Telerid_ja_3D/Televiisorid/LE46C750R2WXBT
Või on vaja miskit lisakaarti?

Kõik oleneb sellest, milline graafikakaart arvutis on. Profiilis oleva kastiga sa kindlasti ei saa seda teha.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:11:47 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Kas ma arvutiga saan 3d filme vaadata ja mänge mängida selle tv-ga? http://www.euronics.ee/tootekaart/35221/Telerid_ja_3D/Televiisorid/LE46C750R2WXBT
Või on vaja miskit lisakaarti?


http://www.digitalversus.com/update-input-lag-samsung-c750-news-16039.html

Isegi 46ms on korralikuks gaminguks liiga suur, et vaevalt et sa ühtegi telekat leiad millel input lag aksepteeritav oleks. Samas, kui sa pole enne mänginud väga palju, siis sa tõenäoliselt jälle ei tunne vahet.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.01.2011 14:43:59 vasta tsitaadiga

Samsung C530 pidavat mängimiseks väga hea olema.
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le32c530-le40c530-20100813815.htm

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:56:48 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:

Isegi 46ms on korralikuks gaminguks liiga suur, et vaevalt et sa ühtegi telekat leiad millel input lag aksepteeritav oleks. Samas, kui sa pole enne mänginud väga palju, siis sa tõenäoliselt jälle ei tunne vahet.

Leiab ikka. Neid mudeleid, mille input lag jääb ~16-25ms vahele, on turul üksjagu. Lihtsalt arvuti taha mängimiseks ekraani ostes peab natuke rohkem kodutööd tegema, sest input lagist ei kipu eriti palju juttu olema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 09.01.2011 15:12:47 vasta tsitaadiga

Panasonicu selle aasta uued telekad http://www.panasonic.com/promos/ces/2011/products/viera-landing.aspx
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 18:26:47 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas saaksin lg 42le8500 wifi sisse lülitada,kohe kuidagi ei leia seda kohta...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 19:15:38 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas saaksin lg 42le8500 wifi sisse lülitada,kohe kuidagi ei leia seda kohta...



kas see pole mitte wifi ready telekas? kaart tuleks ise lisada?
see?:
http://www.digikaubamaja.ee/lg-an-wf100-wi-fi-usb-adapter.html
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 19:22:28 vasta tsitaadiga

Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 20:29:41 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma.

ei pruugi tööle minna...
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 245
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
I.R.W
HV vaatleja
I.R.W

liitunud: 31.01.2007




sõnum 09.01.2011 21:03:33 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, miks Thomson TV kohta nii vähe infi on, ja kas keegi teab kuidas oleks võimalik TV endak softi vahetada. Teler ise on 40FS2244 http://www.euronics.ee/tootekaart/38957/Telerid_ja_3D/Televiisorid/40FS2244
http://www.thomsontv.eu/flat-screen-televisions/s2-series/40FS2244-tv-40-inches
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 22:44:55 vasta tsitaadiga

ehk keegi oskab soovitada pixmania saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37". Kas keegi Eestis ka müüb Panasonicuid hea hinna eest ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.01.2011 23:00:50 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
Ramm kirjutas:
Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma.

ei pruugi tööle minna...


Tootja kaitseb ikka oma turgu.
I.R.W kirjutas:
Mul selline küsimus, miks Thomson TV kohta nii vähe infi on, ja kas keegi teab kuidas oleks võimalik TV endak softi vahetada. Teler ise on 40FS2244 http://www.euronics.ee/tootekaart/38957/Telerid_ja_3D/Televiisorid/40FS2244
http://www.thomsontv.eu/flat-screen-televisions/s2-series/40FS2244-tv-40-inches


Aga milleks sul on vaja softi vahetada? kui küsida tohib eusa_think.gif Mida saavutada üritad?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 23:13:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ehk keegi oskab soovitada pixmania saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri.

aga palun, LCD ekraanid hinnavahemikus 290 - 450 EUR
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?FirmID=238&Product=LCD&CategoryName=TV/VIDEO&minPrice=290&maxPrice=450&START=&Sort=3&Order=0

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
I.R.W
HV vaatleja
I.R.W

liitunud: 31.01.2007




sõnum 09.01.2011 23:25:29 vasta tsitaadiga

Ma sooviks nt USB kaudu mõnikord filme või muusikat vaadata/kuulata, hetkel võimaldab ainult pilte vaadata. Tahaks teada kas see üldse võimalik?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 10.01.2011 00:27:04 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
ehk keegi oskab soovitada pixmania saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37". Kas keegi Eestis ka müüb Panasonicuid hea hinna eest ? icon_rolleyes.gif

Võid minna Järve Experti uudistama. Seal mingi lõpuale praegu. Pana plasmasid on nad ka ikka müünd.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets1962
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 10.01.2011 22:02:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mina olen P50G20 väga rahul, nii SD kui HD thumbs_up.gif Miskit pininat ega muid probleeme pole täheldanud.
Filme maha mängida iseseisvalt küll ei suuda, aga plaanis on anyway miskine meedipessukas taha ühendada.


Kas LAN sisendis ei olegi kasu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 22:03:40 vasta tsitaadiga

Mis sellest LAN sisendist kasu on, kui ta ei suuda olulisemaid formaate mängida?
Anyway see pole probleemiks, kuna ehitasin vana arvuti niikuinii mediacenteriks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2011 22:42:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis sellest LAN sisendist kasu on, kui ta ei suuda olulisemaid formaate mängida?
Anyway see pole probleemiks, kuna ehitasin vana arvuti niikuinii mediacenteriks.


Lõpuks ometi icon_exclaim.gif
Lihtsaim ja loogiliseim variant vaadata enmavähem probleemideta igasugu meediat teleri vahendusel on kasutada arvutit.
Arvuti on üldiselt kodus kõigil olemas.
Ei ole ise kasutanud, kuid XBMC , toimiva TV osa tõttu) on väidetavalt parim meediamängimise platvorm (kasutan ise Mediaportalit, toimiva TV osa tõttu) , mille vahendusel kõike meedia alla klassifitseeruvat saab puldi või hiire/klaveriga juhtides teleris mugavalt vaadata.


Selle asemel räägitakse, et kust saaks telerile uut softi, et mängiks rohkem meediat. Teleri softi kirjutamine on ilmselt niivõrd keeruline ja mudelite mitmekesisus samuti väga suur, et kolmas osapool sinna miskit ei lisa, Tootjal aga huvi puudub, tema müüb sule eraldi meediakasti.

Juttu kokkuvõttes:TSI (TeeSeeIse) -> [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine

Head nokitsemist! icon_razz.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:33:49 vasta tsitaadiga

Mul samsungi 6 seeria teler (LE37B652T4WXBT), millel on pesa nimega "common interface". Kas sinna pessa saab miski adapteri abiga pista ka näiteks starmani kaardi? Pole enam midagi vaadata telekast. icon_biggrin.gif
Googlest leiab vihjeid, et on selline adapter olemas, aga kuskohast ma selle osta saaks?

E: Ise küsin, ise vastan. Ei tea kas se on see vidin mida vaja:
https://pood.elion.ee/productInfo/57/conax-kaardilugeja/2011

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:42:48 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mul samsungi 6 seeria teler (LE37B652T4WXBT), millel on pesa nimega "common interface". Kas sinna pessa saab miski adapteri abiga pista ka näiteks starmani kaardi? Pole enam midagi vaadata telekast. icon_biggrin.gif
Googlest leiab vihjeid, et on selline adapter olemas, aga kuskohast ma selle osta saaks?

E: Ise küsin, ise vastan. Ei tea kas se on see vidin mida vaja:
https://pood.elion.ee/productInfo/57/conax-kaardilugeja/2011


starmanis icon_idea.gif

alumine vidin peaks sobima, aga alati ei pruugi sobida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 11.01.2011 22:47:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:45:49 vasta tsitaadiga

Ongi neil selline vidin täitsa olemas thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 11.01.2011 22:50:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:49:30 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Et marsin esindusse ja küsin adapterit?


jep

http://www.starman.ee/teenused/hinnad/materjalide-hinnakiri
keri alla ja näed
Conax moodul 39,00 EUR/ 610,22 EEK
Conax mooduli rent kuutasu 2,49 EUR/ 39 EEK

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:52:35 vasta tsitaadiga

Suht kallis sellise jubina kohta, aga noh...Hea igatahes. Loodan, et toimib ka icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 19:09:42 vasta tsitaadiga

Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 22:03:08 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks?

Midagi nvidia 4xx seeriast ma usun oleks parim valik. GTX 460 ehk on selline hea hinna ja kiiruse suhtega. Omab HDMI 1.4, millega saad 3D telekasse lasta.
Ainult, et kas mitte selleks pole eraldi veel mingit tasulist softi vaja nvidialt? Pole selles kindel.
AMD vastavad 6xxx seeria kaardid omavad ka HDMI 1.4 aga ma kardan, et nendega on tiba keerulisem seda 3D värki telekasse saada, suht vähe telerimarke on supported listis. Eks targem oleks täpsemalt sul uurida, milline graafika oleks parem sinu telekaga kokkusobima.
http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-hd3d/pages/supported-hardware.aspx
http://www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements.html
Midagi sellist leidsin esialgu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 22:10:37 vasta tsitaadiga

Mudel see: http://www.ravolink.ee/vi-idoc_edit+i8844208
Loeb USB kaudu HDD-d ja mälukaarte. Kas saab panna filmi mälukaartile või kettale ja sealt vaadata?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 00:09:54 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Kas saab panna filmi mälukaartile või kettale ja sealt vaadata?

Ja kas on raske järgi proovida?
Üldjoontes peaks küll mängima, kuid kas kõike formaate, see on iseasi.
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 245
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 09:12:21 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
macc kirjutas:
Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks?

Midagi nvidia 4xx seeriast ma usun oleks parim valik. GTX 460 ehk on selline hea hinna ja kiiruse suhtega. Omab HDMI 1.4, millega saad 3D telekasse lasta.
Ainult, et kas mitte selleks pole eraldi veel mingit tasulist softi vaja nvidialt? Pole selles kindel.
AMD vastavad 6xxx seeria kaardid omavad ka HDMI 1.4 aga ma kardan, et nendega on tiba keerulisem seda 3D värki telekasse saada, suht vähe telerimarke on supported listis. Eks targem oleks täpsemalt sul uurida, milline graafika oleks parem sinu telekaga kokkusobima.
http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-hd3d/pages/supported-hardware.aspx
http://www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements.html
Midagi sellist leidsin esialgu.


LN46C750 on AMD lehel listis olemas, ehk toimib ka LE, Nvidia lehel on ainult Mitsubishi telekad icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 10:51:02 vasta tsitaadiga

Kellel 3D võimalus võivad sellist programmi proovida: http://www.3deecentral.com/
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 13:31:25 vasta tsitaadiga

ma ei saa sellest hdmi 1.4 värgist eriti aru 3d vaatamiseks. mul on kaardiks NVIDIA Quadro FX 770M mis ei ole ju hdmi 1.4 ja sellega saan ma ilusti ju side by side video telekasse lasta, mille samsung c7000 3d vaatamiseks sobivaks teeb. seletage palun lollile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 17:44:29 vasta tsitaadiga

Panin filmi kettale ja sain pildi ette. Samasse kausta panin ka tiitrid kuid neid ei lugenud. Arvutis Bsplayeriga toimib. Aga eks tuleb asja uurida.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 18:13:40 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Panin filmi kettale ja sain pildi ette. Samasse kausta panin ka tiitrid kuid neid ei lugenud. Arvutis Bsplayeriga toimib. Aga eks tuleb asja uurida.

Ikka täpselt sama nimega panid?
Suured, väiksed tähed, numbrid ja .srt lõpuga. Äkki toetab ka muid, ei oska öelda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 19:17:40 vasta tsitaadiga

Panin nüüd samad nimed ja hakkas tööle.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 01:07:06 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Kellel 3D võimalus võivad sellist programmi proovida: http://www.3deecentral.com/


tõmbasin alla selle ja kõik 3d asjad läksid ilusti telekas tööle hdmi 1.3'ga. stereo mode alt panin 3d vision programmis ja side by side telekas. ootan tõesti seletust, mis see hdmi 1.4 siis annab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 09:02:16 vasta tsitaadiga

HDMI 1.4 increases the maximum resolution to 4K × 2K (3840×2160p at 24 Hz/25 Hz/30 Hz and 4096×2160p at 24 Hz, which is a resolution used with digital theaters); an HDMI Ethernet Channel (HEC), which allows for a 100 Mb/s Ethernet connection between the two HDMI connected devices; and introduces an Audio Return Channel, 3D Over HDMI (most HDMI 1.3 devices will only support this for 1080i, exceptions include graphics cards in computers and the PS3), a new Micro HDMI Connector, expanded support for color spaces, with the addition of sYCC601, Adobe RGB and Adobe YCC601; and an Automotive Connection System. HDMI 1.4 supports several stereoscopic 3D formats including field alternative (interlaced), frame packing (a full resolution top-bottom format), line alternative full, side-by-side half, side-by-side full, 2D + depth, and 2D + depth + graphics + graphics depth (WOWvx), with additional top/bottom formats added in version 1.4a . HDMI 1.4 requires that 3D displays support the frame packing 3D format at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24. High Speed HDMI 1.3 cables can support all HDMI 1.4 features except for the HDMI Ethernet Channel.

Allikaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_1.4
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 13:09:10 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
HDMI 1.4 increases the maximum resolution to 4K × 2K (3840×2160p at 24 Hz/25 Hz/30 Hz and 4096×2160p at 24 Hz, which is a resolution used with digital theaters); an HDMI Ethernet Channel (HEC), which allows for a 100 Mb/s Ethernet connection between the two HDMI connected devices; and introduces an Audio Return Channel, 3D Over HDMI (most HDMI 1.3 devices will only support this for 1080i, exceptions include graphics cards in computers and the PS3), a new Micro HDMI Connector, expanded support for color spaces, with the addition of sYCC601, Adobe RGB and Adobe YCC601; and an Automotive Connection System. HDMI 1.4 supports several stereoscopic 3D formats including field alternative (interlaced), frame packing (a full resolution top-bottom format), line alternative full, side-by-side half, side-by-side full, 2D + depth, and 2D + depth + graphics + graphics depth (WOWvx), with additional top/bottom formats added in version 1.4a . HDMI 1.4 requires that 3D displays support the frame packing 3D format at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24. High Speed HDMI 1.3 cables can support all HDMI 1.4 features except for the HDMI Ethernet Channel.

Allikaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_1.4


võtsin ise ka eile õhtul vaevaks googeldada, aga üks asi jäi ikkagi arusaamatuks. kui hmdi 1.3 toetab ainult kuni 1080i ja 3d film mida vaatan on 1080p (avatar), kas see näitab siis telekas 1080i resulutisooniga?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 14.01.2011 14:30:29 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."

kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 14:38:47 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."

kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib?

Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 14.01.2011 14:50:08 vasta tsitaadiga

saab filme ka läbi selle arvutist telekasse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 14:52:37 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
saab filme ka läbi selle arvutist telekasse?


google -> DLNA
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 14:58:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
murdoch kirjutas:
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."

kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib?

Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama thumbs_up.gif


Samsungil pea samad funktsioonid. Katsetasin just netti. Juutuub kippus katkema, ühendus teiste arvutitaga samuti. Samas ei leidnud ma kausta mida Samsungi Media Player tahtis. Näitas koduvõrgu arvuteid aga millist kausta ta tahtis sellest ei saanud aru. Panin kõikvõimalikesse kaustadesse failid kuid seda telekaga üles ei leidnud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2011 15:11:44 vasta tsitaadiga

Parima DLNA toe saab Samsungi teleriga

DLNA eeldab, et ka teises otsas on sama protokolli tundev server või näiteks Windows 7, mis DLNA hästi toimetavat.
Windows XP jaoks ilmselt ongi loodud Samsungil see utiliit, mis jagab telerile välja XP alt meediafaile. Muidu ei peaks seda Samsungi utiliidi järele tarvidust olema.
tsitaat:
Televiisorite ühilduvust teiste koduseadmetega hindamise aluseks võttes valis arvutiklubi Kiip parimaks Eestis müügil olevaks teleriks Samsungi 7nda seeria telerid, teiseks jäi Philipsi 8000 seeria teler.
„Tänu sisseehitatud Ethernet-ühendusele ja juhtmevaba ühendamise võimalusele rahuldab 2010. aasta telerite seeria ka nende tarbijate vajadusi, kes tahavad, et erinevate meediavõimaluste piirid neid ei ahistaks,“ ütles Samsung Electronics Baltics tootejuht Vitalijs Zilinskis. „DLNA teeb koduse tehnika kasutamise lihtsamaks, mistõttu pöörab Samsung sellele suurt tähelepanu,“ lisas Zilinskis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2011 15:15:26 vasta tsitaadiga

Samsungi puhul tõmba Samsungi kodulehelt PC Share Manager.
Seda on vaja siis, kui tahad filme koos supakatega vaadata.
Kui supakad pole olulised, siis sobib ka Windowsi enda Media Streaming.
(Network and Sharing Center -> Advanced Sharing settings -> Turn on media streaming).
Seda siis windowsi puhul.

macc kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
murdoch kirjutas:
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."

kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib?

Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama thumbs_up.gif


Samsungil pea samad funktsioonid. Katsetasin just netti. Juutuub kippus katkema, ühendus teiste arvutitaga samuti. Samas ei leidnud ma kausta mida Samsungi Media Player tahtis. Näitas koduvõrgu arvuteid aga millist kausta ta tahtis sellest ei saanud aru. Panin kõikvõimalikesse kaustadesse failid kuid seda telekaga üles ei leidnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 15:26:24 vasta tsitaadiga

to macc

äkki peb vahepeal refreshi vajutama. Lg vahel tahtis seda enne updatei, enam ei taha. Ma lasin nero share peale, mida lg kasutab, seal märkisin kausta ära mida soovin kasutada ja oligi kõik.

Youtube jookseb normaalselt, aga reso on jummala vale thumbs_down.gif
Mingigi imega ei saa ma vaadata hd videosid. Ehk teisiti, hd video tuleb sd resoga telekasse. Wtf?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 14.01.2011 15:29:27 vasta tsitaadiga

sonyl ka mingit taolist "sharemise" programmi on?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 15:38:44 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
sonyl ka mingit taolist "sharemise" programmi on?

Ma ju kirjutasin, et vaata kodulehelt järgi. icon_biggrin.gif

Edit: soovitan vaadata youtube, seal kindlasti õpetused olemas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 14.01.2011 16:42:38 vasta tsitaadiga

Mul sony telekas ja windows 7 leidis ise teleka üles peale võrgujuhtme ühendamist, ei mäleta, et oleks pidanud mingite utiliitidega mässama. Kas DLNA iva selles ei olegi, et seadmed omavahel ära tunneks ja lubaksid vastavaid protokolle kasutades andmeid vahetada. Kui Windows 7 ei ole käepärast siis, tuleks otsida "DLNA server" märksõnaga ja peaks midagi leidma, ka tasuta variantide hulgast.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 17:14:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
to macc

äkki peb vahepeal refreshi vajutama. Lg vahel tahtis seda enne updatei, enam ei taha. Ma lasin nero share peale, mida lg kasutab, seal märkisin kausta ära mida soovin kasutada ja oligi kõik.

Youtube jookseb normaalselt, aga reso on jummala vale thumbs_down.gif
Mingigi imega ei saa ma vaadata hd videosid. Ehk teisiti, hd video tuleb sd resoga telekasse. Wtf?



Mingi nipiga sain tööle. Majapidamises on mitu arvutit ja Media Playeriga sai igast arvutist filmi käima lasta. Ketas otse teleri taga on muidugi mugavam.
Youtube downloaderiga sain HD kätte aga otselink telerist Youtube ei näita HD-d.
Kuskil oli kirjas, et peab konto seadetest panema "Always choose the best option for me based on my player size.
Always play HD when switching to fullscreen (when available)". Mul see ei aidanud.
Peab asja edasi uurima.


viimati muutis macc 14.01.2011 19:00:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.