|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.01.2011 12:06:09
|
|
|
Keegi philips 5405H seeria kohta oskab kiidusõnu jagada ?
edit: ehk keegi oskab soovitada pixmania-pro saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37"
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
09.01.2011 13:16:08
|
|
|
Kõik oleneb sellest, milline graafikakaart arvutis on. Profiilis oleva kastiga sa kindlasti ei saa seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.01.2011 14:56:48
|
|
|
| Vanguard kirjutas: |
Isegi 46ms on korralikuks gaminguks liiga suur, et vaevalt et sa ühtegi telekat leiad millel input lag aksepteeritav oleks. Samas, kui sa pole enne mänginud väga palju, siis sa tõenäoliselt jälle ei tunne vahet. |
Leiab ikka. Neid mudeleid, mille input lag jääb ~16-25ms vahele, on turul üksjagu. Lihtsalt arvuti taha mängimiseks ekraani ostes peab natuke rohkem kodutööd tegema, sest input lagist ei kipu eriti palju juttu olema.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
09.01.2011 18:26:47
|
|
|
| Oskab keegi öelda kuidas saaksin lg 42le8500 wifi sisse lülitada,kohe kuidagi ei leia seda kohta...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
09.01.2011 19:22:28
|
|
|
| Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
09.01.2011 20:29:41
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma. |
ei pruugi tööle minna...
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
245 |
|
| tagasi üles |
|
 |
I.R.W
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.01.2011 22:44:55
|
|
|
ehk keegi oskab soovitada pixmania saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37". Kas keegi Eestis ka müüb Panasonicuid hea hinna eest ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.01.2011 23:00:50
|
|
|
| tizko kirjutas: |
| Ramm kirjutas: |
| Siis vist selge.Arvatavasti pole päris LG USB adapterit vaja,piisab ka mõne teise odavama firma oma. |
ei pruugi tööle minna... |
Tootja kaitseb ikka oma turgu.
Aga milleks sul on vaja softi vahetada? kui küsida tohib Mida saavutada üritad?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
I.R.W
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2007
|
09.01.2011 23:25:29
|
|
|
| Ma sooviks nt USB kaudu mõnikord filme või muusikat vaadata/kuulata, hetkel võimaldab ainult pilte vaadata. Tahaks teada kas see üldse võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
10.01.2011 00:27:04
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
ehk keegi oskab soovitada pixmania saidi hinnakirju arvestades mingit telerit, mille hind jääb alla 440 euri. Peamine eesmärk on arvuti kaudu filmide vaatamine ja mängimine. Soovitatav suurus oleks 37". Kas keegi Eestis ka müüb Panasonicuid hea hinna eest ?  |
Võid minna Järve Experti uudistama. Seal mingi lõpuale praegu. Pana plasmasid on nad ka ikka müünd.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets1962
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2011
|
10.01.2011 22:02:15
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Mina olen P50G20 väga rahul, nii SD kui HD Miskit pininat ega muid probleeme pole täheldanud.
Filme maha mängida iseseisvalt küll ei suuda, aga plaanis on anyway miskine meedipessukas taha ühendada. |
Kas LAN sisendis ei olegi kasu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.01.2011 22:42:11
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Mis sellest LAN sisendist kasu on, kui ta ei suuda olulisemaid formaate mängida?
Anyway see pole probleemiks, kuna ehitasin vana arvuti niikuinii mediacenteriks. |
Lõpuks ometi
Lihtsaim ja loogiliseim variant vaadata enmavähem probleemideta igasugu meediat teleri vahendusel on kasutada arvutit.
Arvuti on üldiselt kodus kõigil olemas.
Ei ole ise kasutanud, kuid XBMC , toimiva TV osa tõttu) on väidetavalt parim meediamängimise platvorm (kasutan ise Mediaportalit, toimiva TV osa tõttu) , mille vahendusel kõike meedia alla klassifitseeruvat saab puldi või hiire/klaveriga juhtides teleris mugavalt vaadata.
Selle asemel räägitakse, et kust saaks telerile uut softi, et mängiks rohkem meediat. Teleri softi kirjutamine on ilmselt niivõrd keeruline ja mudelite mitmekesisus samuti väga suur, et kolmas osapool sinna miskit ei lisa, Tootjal aga huvi puudub, tema müüb sule eraldi meediakasti.
Juttu kokkuvõttes:TSI (TeeSeeIse) -> [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
Head nokitsemist!
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.01.2011 22:33:49
|
|
|
Mul samsungi 6 seeria teler (LE37B652T4WXBT), millel on pesa nimega "common interface". Kas sinna pessa saab miski adapteri abiga pista ka näiteks starmani kaardi? Pole enam midagi vaadata telekast.
Googlest leiab vihjeid, et on selline adapter olemas, aga kuskohast ma selle osta saaks?
E: Ise küsin, ise vastan. Ei tea kas se on see vidin mida vaja:
https://pood.elion.ee/productInfo/57/conax-kaardilugeja/2011
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2011 22:42:48
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Mul samsungi 6 seeria teler (LE37B652T4WXBT), millel on pesa nimega "common interface". Kas sinna pessa saab miski adapteri abiga pista ka näiteks starmani kaardi? Pole enam midagi vaadata telekast.
Googlest leiab vihjeid, et on selline adapter olemas, aga kuskohast ma selle osta saaks?
E: Ise küsin, ise vastan. Ei tea kas se on see vidin mida vaja:
https://pood.elion.ee/productInfo/57/conax-kaardilugeja/2011 |
starmanis
alumine vidin peaks sobima, aga alati ei pruugi sobida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 11.01.2011 22:47:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.01.2011 22:45:49
|
|
|
Ongi neil selline vidin täitsa olemas
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
viimati muutis Cb4 11.01.2011 22:50:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2011 22:49:30
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Et marsin esindusse ja küsin adapterit? |
jep
http://www.starman.ee/teenused/hinnad/materjalide-hinnakiri
keri alla ja näed
Conax moodul 39,00 EUR/ 610,22 EEK
Conax mooduli rent kuutasu 2,49 EUR/ 39 EEK
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.01.2011 22:52:35
|
|
|
Suht kallis sellise jubina kohta, aga noh...Hea igatahes. Loodan, et toimib ka
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
12.01.2011 19:09:42
|
|
|
| Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
12.01.2011 22:03:08
|
|
|
| macc kirjutas: |
| Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks? |
Midagi nvidia 4xx seeriast ma usun oleks parim valik. GTX 460 ehk on selline hea hinna ja kiiruse suhtega. Omab HDMI 1.4, millega saad 3D telekasse lasta.
Ainult, et kas mitte selleks pole eraldi veel mingit tasulist softi vaja nvidialt? Pole selles kindel.
AMD vastavad 6xxx seeria kaardid omavad ka HDMI 1.4 aga ma kardan, et nendega on tiba keerulisem seda 3D värki telekasse saada, suht vähe telerimarke on supported listis. Eks targem oleks täpsemalt sul uurida, milline graafika oleks parem sinu telekaga kokkusobima.
http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-hd3d/pages/supported-hardware.aspx
http://www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements.html
Midagi sellist leidsin esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
13.01.2011 00:09:54
|
|
|
| macc kirjutas: |
| Kas saab panna filmi mälukaartile või kettale ja sealt vaadata? |
Ja kas on raske järgi proovida?
Üldjoontes peaks küll mängima, kuid kas kõike formaate, see on iseasi.
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
245 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
13.01.2011 09:12:21
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| macc kirjutas: |
| Nüüd telekas olemas kuid arvutisse oleks kaarti vaja. Millist osta 3d vaatamiseks? |
Midagi nvidia 4xx seeriast ma usun oleks parim valik. GTX 460 ehk on selline hea hinna ja kiiruse suhtega. Omab HDMI 1.4, millega saad 3D telekasse lasta.
Ainult, et kas mitte selleks pole eraldi veel mingit tasulist softi vaja nvidialt? Pole selles kindel.
AMD vastavad 6xxx seeria kaardid omavad ka HDMI 1.4 aga ma kardan, et nendega on tiba keerulisem seda 3D värki telekasse saada, suht vähe telerimarke on supported listis. Eks targem oleks täpsemalt sul uurida, milline graafika oleks parem sinu telekaga kokkusobima.
http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-hd3d/pages/supported-hardware.aspx
http://www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements.html
Midagi sellist leidsin esialgu. |
LN46C750 on AMD lehel listis olemas, ehk toimib ka LE, Nvidia lehel on ainult Mitsubishi telekad
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
13.01.2011 13:31:25
|
|
|
ma ei saa sellest hdmi 1.4 värgist eriti aru 3d vaatamiseks. mul on kaardiks NVIDIA Quadro FX 770M mis ei ole ju hdmi 1.4 ja sellega saan ma ilusti ju side by side video telekasse lasta, mille samsung c7000 3d vaatamiseks sobivaks teeb. seletage palun lollile
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
13.01.2011 17:44:29
|
|
|
| Panin filmi kettale ja sain pildi ette. Samasse kausta panin ka tiitrid kuid neid ei lugenud. Arvutis Bsplayeriga toimib. Aga eks tuleb asja uurida.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2011 18:13:40
|
|
|
| macc kirjutas: |
| Panin filmi kettale ja sain pildi ette. Samasse kausta panin ka tiitrid kuid neid ei lugenud. Arvutis Bsplayeriga toimib. Aga eks tuleb asja uurida. |
Ikka täpselt sama nimega panid?
Suured, väiksed tähed, numbrid ja .srt lõpuga. Äkki toetab ka muid, ei oska öelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
13.01.2011 19:17:40
|
|
|
| Panin nüüd samad nimed ja hakkas tööle.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
14.01.2011 01:07:06
|
|
|
tõmbasin alla selle ja kõik 3d asjad läksid ilusti telekas tööle hdmi 1.3'ga. stereo mode alt panin 3d vision programmis ja side by side telekas. ootan tõesti seletust, mis see hdmi 1.4 siis annab?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
14.01.2011 09:02:16
|
|
|
HDMI 1.4 increases the maximum resolution to 4K × 2K (3840×2160p at 24 Hz/25 Hz/30 Hz and 4096×2160p at 24 Hz, which is a resolution used with digital theaters); an HDMI Ethernet Channel (HEC), which allows for a 100 Mb/s Ethernet connection between the two HDMI connected devices; and introduces an Audio Return Channel, 3D Over HDMI (most HDMI 1.3 devices will only support this for 1080i, exceptions include graphics cards in computers and the PS3), a new Micro HDMI Connector, expanded support for color spaces, with the addition of sYCC601, Adobe RGB and Adobe YCC601; and an Automotive Connection System. HDMI 1.4 supports several stereoscopic 3D formats including field alternative (interlaced), frame packing (a full resolution top-bottom format), line alternative full, side-by-side half, side-by-side full, 2D + depth, and 2D + depth + graphics + graphics depth (WOWvx), with additional top/bottom formats added in version 1.4a . HDMI 1.4 requires that 3D displays support the frame packing 3D format at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24. High Speed HDMI 1.3 cables can support all HDMI 1.4 features except for the HDMI Ethernet Channel.
Allikaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_1.4
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
14.01.2011 13:09:10
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
HDMI 1.4 increases the maximum resolution to 4K × 2K (3840×2160p at 24 Hz/25 Hz/30 Hz and 4096×2160p at 24 Hz, which is a resolution used with digital theaters); an HDMI Ethernet Channel (HEC), which allows for a 100 Mb/s Ethernet connection between the two HDMI connected devices; and introduces an Audio Return Channel, 3D Over HDMI (most HDMI 1.3 devices will only support this for 1080i, exceptions include graphics cards in computers and the PS3), a new Micro HDMI Connector, expanded support for color spaces, with the addition of sYCC601, Adobe RGB and Adobe YCC601; and an Automotive Connection System. HDMI 1.4 supports several stereoscopic 3D formats including field alternative (interlaced), frame packing (a full resolution top-bottom format), line alternative full, side-by-side half, side-by-side full, 2D + depth, and 2D + depth + graphics + graphics depth (WOWvx), with additional top/bottom formats added in version 1.4a . HDMI 1.4 requires that 3D displays support the frame packing 3D format at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24. High Speed HDMI 1.3 cables can support all HDMI 1.4 features except for the HDMI Ethernet Channel.
Allikaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_1.4 |
võtsin ise ka eile õhtul vaevaks googeldada, aga üks asi jäi ikkagi arusaamatuks. kui hmdi 1.3 toetab ainult kuni 1080i ja 3d film mida vaatan on 1080p (avatar), kas see näitab siis telekas 1080i resulutisooniga?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
14.01.2011 14:30:29
|
|
|
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."
kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.01.2011 14:38:47
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."
kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib? |
Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
14.01.2011 14:50:08
|
|
|
| saab filme ka läbi selle arvutist telekasse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
14.01.2011 14:52:37
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| saab filme ka läbi selle arvutist telekasse? |
google -> DLNA
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.01.2011 14:58:33
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."
kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib? |
Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama  |
Samsungil pea samad funktsioonid. Katsetasin just netti. Juutuub kippus katkema, ühendus teiste arvutitaga samuti. Samas ei leidnud ma kausta mida Samsungi Media Player tahtis. Näitas koduvõrgu arvuteid aga millist kausta ta tahtis sellest ei saanud aru. Panin kõikvõimalikesse kaustadesse failid kuid seda telekaga üles ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.01.2011 15:11:44
|
|
|
Parima DLNA toe saab Samsungi teleriga
DLNA eeldab, et ka teises otsas on sama protokolli tundev server või näiteks Windows 7, mis DLNA hästi toimetavat.
Windows XP jaoks ilmselt ongi loodud Samsungil see utiliit, mis jagab telerile välja XP alt meediafaile. Muidu ei peaks seda Samsungi utiliidi järele tarvidust olema.
| tsitaat: |
Televiisorite ühilduvust teiste koduseadmetega hindamise aluseks võttes valis arvutiklubi Kiip parimaks Eestis müügil olevaks teleriks Samsungi 7nda seeria telerid, teiseks jäi Philipsi 8000 seeria teler.
„Tänu sisseehitatud Ethernet-ühendusele ja juhtmevaba ühendamise võimalusele rahuldab 2010. aasta telerite seeria ka nende tarbijate vajadusi, kes tahavad, et erinevate meediavõimaluste piirid neid ei ahistaks,“ ütles Samsung Electronics Baltics tootejuht Vitalijs Zilinskis. „DLNA teeb koduse tehnika kasutamise lihtsamaks, mistõttu pöörab Samsung sellele suurt tähelepanu,“ lisas Zilinskis. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
14.01.2011 15:15:26
|
|
|
Samsungi puhul tõmba Samsungi kodulehelt PC Share Manager.
Seda on vaja siis, kui tahad filme koos supakatega vaadata.
Kui supakad pole olulised, siis sobib ka Windowsi enda Media Streaming.
(Network and Sharing Center -> Advanced Sharing settings -> Turn on media streaming).
Seda siis windowsi puhul.
| macc kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
selline küsimus, et mul on Sony KDL-46V5500 telekas ja seal peaks olema ka selline allpool kirjaldatud funktsioon:
"Give it centre stage
Share photos, music or videos and even check which time it is on the other side of the world with the V5500's new home networking features. What's more, at the touch of a button you can select movies stored on your DLNA-enabled PC in another room and watch them on the big screen."
kas keegi oskab lihtsalt seletada, kuidas see toimib? |
Pistad võrgukaabli yhe otsa telekasse, teise ruuterisse. Arvutisse lase sony share soft(kui seda vaja, ma kahjuks ei tea sonydest midagi, vaata kodulehelt)
Kui parooli vms peal ei ole ja pordid suunatud pole, siis peaks automaatselt ka netti saama  |
Samsungil pea samad funktsioonid. Katsetasin just netti. Juutuub kippus katkema, ühendus teiste arvutitaga samuti. Samas ei leidnud ma kausta mida Samsungi Media Player tahtis. Näitas koduvõrgu arvuteid aga millist kausta ta tahtis sellest ei saanud aru. Panin kõikvõimalikesse kaustadesse failid kuid seda telekaga üles ei leidnud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.01.2011 15:26:24
|
|
|
to macc
äkki peb vahepeal refreshi vajutama. Lg vahel tahtis seda enne updatei, enam ei taha. Ma lasin nero share peale, mida lg kasutab, seal märkisin kausta ära mida soovin kasutada ja oligi kõik.
Youtube jookseb normaalselt, aga reso on jummala vale
Mingigi imega ei saa ma vaadata hd videosid. Ehk teisiti, hd video tuleb sd resoga telekasse. Wtf?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
14.01.2011 15:29:27
|
|
|
| sonyl ka mingit taolist "sharemise" programmi on?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.01.2011 15:38:44
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| sonyl ka mingit taolist "sharemise" programmi on? |
Ma ju kirjutasin, et vaata kodulehelt järgi.
Edit: soovitan vaadata youtube, seal kindlasti õpetused olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
14.01.2011 16:42:38
|
|
|
| Mul sony telekas ja windows 7 leidis ise teleka üles peale võrgujuhtme ühendamist, ei mäleta, et oleks pidanud mingite utiliitidega mässama. Kas DLNA iva selles ei olegi, et seadmed omavahel ära tunneks ja lubaksid vastavaid protokolle kasutades andmeid vahetada. Kui Windows 7 ei ole käepärast siis, tuleks otsida "DLNA server" märksõnaga ja peaks midagi leidma, ka tasuta variantide hulgast.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.01.2011 17:14:58
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
to macc
äkki peb vahepeal refreshi vajutama. Lg vahel tahtis seda enne updatei, enam ei taha. Ma lasin nero share peale, mida lg kasutab, seal märkisin kausta ära mida soovin kasutada ja oligi kõik.
Youtube jookseb normaalselt, aga reso on jummala vale
Mingigi imega ei saa ma vaadata hd videosid. Ehk teisiti, hd video tuleb sd resoga telekasse. Wtf? |
Mingi nipiga sain tööle. Majapidamises on mitu arvutit ja Media Playeriga sai igast arvutist filmi käima lasta. Ketas otse teleri taga on muidugi mugavam.
Youtube downloaderiga sain HD kätte aga otselink telerist Youtube ei näita HD-d.
Kuskil oli kirjas, et peab konto seadetest panema "Always choose the best option for me based on my player size.
Always play HD when switching to fullscreen (when available)". Mul see ei aidanud.
Peab asja edasi uurima.
viimati muutis macc 14.01.2011 19:00:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|