Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.12.2010 12:50:25 vasta tsitaadiga

AMD Radeon HD 6900 series pictured, launches Dec 15
Nordichardware

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 08.12.2010 12:55:17 vasta tsitaadiga

Einoh... aina "paremaks" läheb, lükkame veel paar päeva edasi release date'i ja lõppudelõpuks tulevad veel kehvema kaardiga välja kui konkurendid. Kui see info tõesti peaks tõele vastama, siis on see "EPIC FAIL"-kategooriasse kuuluv sündmus (minu silmis). Kui mõelda, et alles paar kuud tagasi pasundati, et "nVidia's gonna eat our dust" ja nüüd kobisetakse mokaotsast, et tahtsime küll kõige paremat, aga välja tuli ikka sedapsi. Ma tõesti loodan, et pean enda sõnu sööma, sest vastasel juhul saab järgmises rig'is konkurentide kaart olema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.12.2010 13:35:58 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
AMD Radeon HD 6900 series pictured, launches Dec 15
Nordichardware

Spoiler Spoiler Spoiler


Seda artiklit ei tasu tõsiselt võtta.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 08.12.2010 13:39:15 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
AJ kirjutas:
AMD Radeon HD 6900 series pictured, launches Dec 15
Nordichardware

Spoiler Spoiler Spoiler


Seda artiklit ei tasu tõsiselt võtta.


No loodame parimat ja ootame viieteistkümnendat kuupäeva! Vaevalt enne kuskilt adekvaatset infot tuleb.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 13:43:02 vasta tsitaadiga

6970 ja üks cf connector kuidagi ei klapi icon_smile.gif.
see on 6870 http://product.pcpop.com/000295617/Detail.html/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 17:17:13 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
AJ kirjutas:
AMD Radeon HD 6900 series pictured, launches Dec 15
Nordichardware

Spoiler Spoiler Spoiler


Seda artiklit ei tasu tõsiselt võtta.

Kui bändvitsi number on õige siis peabki 6970 peksa saama 480/570 käest icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.12.2010 17:34:46 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
G80 kirjutas:
AJ kirjutas:
AMD Radeon HD 6900 series pictured, launches Dec 15
Nordichardware

Spoiler Spoiler Spoiler


Seda artiklit ei tasu tõsiselt võtta.

Kui bändvitsi number on õige siis peabki 6970 peksa saama 480/570 käest icon_idea.gif

pändivitsi järgi ei saa otsustada. icon_idea.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 17:49:42 vasta tsitaadiga

15 on näha mis seal ikka
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 18:48:41 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
Einoh... aina "paremaks" läheb, lükkame veel paar päeva edasi release date'i ja lõppudelõpuks tulevad veel kehvema kaardiga välja kui konkurendid. Kui see info tõesti peaks tõele vastama, siis on see "EPIC FAIL"-kategooriasse kuuluv sündmus (minu silmis). Kui mõelda, et alles paar kuud tagasi pasundati, et "nVidia's gonna eat our dust" ja nüüd kobisetakse mokaotsast, et tahtsime küll kõige paremat, aga välja tuli ikka sedapsi. Ma tõesti loodan, et pean enda sõnu sööma, sest vastasel juhul saab järgmises rig'is konkurentide kaart olema.

Keegi pole midagi 2 päeva edasi lükanud, sest kindlat kuupäeva pole kunagi välja hõigatudki. See 13 detsember oli öeldud nii, et tuleb nädalal, mis algab 13-da detsembriga.
Kui arvestada, et laupäeval ja pühapäeval ilmselgelt mingit launchi ei toimu, siis oleks see kuupäev võinud olla ükskõik milline, alates 13-st kuni 17-ndani.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 19:06:53 vasta tsitaadiga

Peab ootama korralikke ülevaateid.Piltide ja nn ,,leaked,, info järgi ei saa veel midagi öelda icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.12.2010 20:42:28 vasta tsitaadiga

Anyway, posted from Hilbert Guru3D, he just have got his samples for the review.
http://img444.imageshack.us/i/img3199r3422.png/

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.12.2010 09:48:23 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Fuzilla väidab et 6970 polegi kiirem kui 580? Siis on kahtlane ka 6950 edu 570 üle .. aga noh, nagu ikka, eks näis. icon_biggrin.gif

Sina true nvidiot hakkasid nüüd äkitseld fudzilla seenepoiste juttu uskuma?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 14:19:20 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Fuzilla väidab et 6970 polegi kiirem kui 580? Siis on kahtlane ka 6950 edu 570 üle .. aga noh, nagu ikka, eks näis. icon_biggrin.gif

Sina true nvidiot hakkasid nüüd äkitseld fudzilla seenepoiste juttu uskuma?

icon_lol.gif

Kui nimetada parima perfi/hinna suhte otsinguid "nvidiootlikuks" liikumiseks, siis jah.

Muide, rõõmus naerunägu lause lõpus võiks ju vihjata mida ma sellest arvan!?

Kui mul on valida sama hinna, sama jõudlusega ja sama voolutarbega kaardi vahel siis ma valiks AMD asemel nVidia. Miks? Lihtsalt parem draiverite tugi ja mingil määral ka PhysX tugi, mida jah, väga vähe kasutatakse, aga nVidia müügitöö mõjub. icon_wink.gif

PS! Miks mõned indiviidid ebameeldivalt ärrituvad kui nende pühasid eesmärke ja kohati tundub, et ka juurdunud kinnisideid väheselgi määral teise nurga all vaadatakse? Eriti arvestades väite hüpoteetilisusega!?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 14:19:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui mul on valida sama hinna, sama jõudlusega ja sama voolutarbega kaardi vahel

icon_lol.gif
Paraku sellist võimalust ei ole ja ei jäägi muud üle, kui valida AMD icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2010 14:34:59 vasta tsitaadiga

PowerColor Radeon 6870 PCS+ review
Guru3D

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 14:52:14 vasta tsitaadiga

6000 seeriaga asendus DisplayPort MiniDisplayPort'iga. Kas keegi teab, kust soodsa hinnaga üleminekuid saaks?
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 16:11:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi teab, kust soodsa hinnaga üleminekuid saaks?

näiteks selline? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Varia/120229/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 16:56:55 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Paraku sellist võimalust ei ole ja ei jäägi muud üle, kui valida AMD icon_wink.gif

Ära sa ütle, 570 GTX on peaaegu samade nummeritega mis 5870. Sips kiirem ja vaiksem, samas sutsu vooluõgardlikum. Vägagi sarnased ütleks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.12.2010 16:57:57 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
ossa kirjutas:
Paraku sellist võimalust ei ole ja ei jäägi muud üle, kui valida AMD icon_wink.gif

Ära sa ütle, 570 GTX on peaaegu samade nummeritega mis 5870. Sips kiirem ja vaiksem, samas sutsu vooluõgardlikum. Vägagi sarnased ütleks. icon_wink.gif


ot. ainult et aasta aega hiljem välja tulnud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 16:58:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sips kiirem ja vaiksem,

ikka omajagu kiirem icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 17:10:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

~10% kiirem ja tunduvalt suurema voolutarbega
Spoiler Spoiler Spoiler


lisaks ka ~100 taala kallim.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 17:18:54 vasta tsitaadiga

Kõikidel resodel koondtabel on väga üldistav 5870 vs. 480 vahe oli n äha igas rakenduses icon_idea.gif
ja 480 on täpselt samakiire + dx10 rakendustes isegi suti kiirem.
hind on teine teema üks on 4300 ja teine 5500, ning kaart on mõeldud konkureerima 6950, kui ATi oma kaardi välja saab siis võrdleme perfi ja hinda thumbs_up.gif
seniks pole siin midagi leelotada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 17:57:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 17:58:55 vasta tsitaadiga

What`s that? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 09.12.2010 18:01:13 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.12.2010 18:01:57 vasta tsitaadiga

turbo button ei oleks nii haleda välimusega icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:02:58 vasta tsitaadiga

Ma arvan ,et niisama see sinna topitud ei ole.Kahtlen ,et CF-iga seost on ning kahtlen ka seda ,et see mingi turbo button on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:03:35 vasta tsitaadiga

maybe kaks erinevat biosi vms
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:05:27 vasta tsitaadiga

Kogu slaide pole veel saanud.Neid uusi , ma mõtlen.Ainuke pilt hetkel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.12.2010 18:12:36 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!

Automaatne enesehävitus süsteem.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:15:55 vasta tsitaadiga

Hea kild on see , et mulle tundub ,et halli kasti taga on selgitus milleks see nupp mõeldud on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.12.2010 18:21:31 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Hea kild on see , et mulle tundub ,et halli kasti taga on selgitus milleks see nupp mõeldud on.


mõni photohoppija võiks vaadata mis sinna oleks võimalik pikkusega kirjuata...et näiteks "Dual Bios Flash Switch" mahub sinna vms? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:35:50 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!

Kuna amd-l alailma probleeme catalystis kellade alandamisega 2D-s või vastupidi, siis see on mehaaniline lüliti selle teostamiseks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 09.12.2010 18:46:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi 6nda seeria kaardil on display pordist vga kätte saanud? Plaan Eyefinityga 2 projektorit kokku ühendada, millel kahjuks vaid VGA sisendid. DVI'dest saab vaid ühest VGA kätte icon_sad.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 19:38:28 vasta tsitaadiga

Mingid hinnasahinad on netti imbunud.
6950 400€
6970 500€
loodame et nii kreisid nad nüüd ei tule tegelikkuses icon_rolleyes.gif
http://www.techpowerup.com/136090/Radeon-HD-6900-Series-Products-Listed-on-European-Store.html
mõlemad peaksid tulema 150€ odavam et keegi üldse mõtleks nede ostule.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:04:31 vasta tsitaadiga

Väga absurd hind.Ei saa nii võtta.Kui euroopas maksab 6870 200 EUR.Ta ei saa tulla 300 EUR kallim.Ega see ju 5700 seeria ja 5800 seeriaga ka nii ei olnud.Igast pläma ei tasu võtta tõsiselt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:26:27 vasta tsitaadiga

mingi suvaline netipood lükkab asjad suva hinnaga "müüki".
vaata kui palju klikke, kisa ja kära saab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:27:16 vasta tsitaadiga

...see on nagu nende ,,kogemata,, baari unustatud iphonedega.

viimati muutis kalluka 09.12.2010 20:48:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.12.2010 20:36:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mingi suvaline netipood lükkab asjad suva hinnaga "müüki".
vaata kui palju klikke, kisa ja kära saab.

thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.12.2010 20:53:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!

Kuna amd-l alailma probleeme catalystis kellade alandamisega 2D-s või vastupidi, siis see on mehaaniline lüliti selle teostamiseks icon_lol.gif


thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 21:33:49 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!

Kuna amd-l alailma probleeme catalystis kellade alandamisega 2D-s või vastupidi, siis see on mehaaniline lüliti selle teostamiseks icon_lol.gif


thumbs_up.gif icon_lol.gif


Äkki mingi CF Bridge Switch või midagi eusa_think.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 21:53:56 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
6000 seeriaga asendus DisplayPort MiniDisplayPort'iga. Kas keegi teab, kust soodsa hinnaga üleminekuid saaks?

Nad oleksid pidanud ülemineku kaasa panema aga no eks see jama ongi uut asjade esimesena adaptimisega.Midagi muutub võid vana kola nurka visata ja otsast alustada thumbs_down.gif
G80 kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...

Turbo button!

Automaatne enesehävitus süsteem.

This GPU will self destruct in 5 seconds

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.12.2010 22:01:20 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hmm ...


tsitaat:
The -20 to 20 slider is a %, you can adjust the power of your card in the overdrive tab by 20% up or down.
the 250W is the maximum board consumption, but the non-OC power consumption is 190/200W.
Cayman can actually clock almost as flexible as any modern CPU, so it can run at 650 MHz or 800 MHz during benchmarking if you enable Powertune

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 22:05:14 vasta tsitaadiga

Manual overdrive siis või?.Elumõttetu ju.Ronib jah keegi kasti, et nüüd 20% kiirust alla tõmmata käsitsi icon_lol.gif thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2010 22:11:38 vasta tsitaadiga

AMD kaartide launch järgmisel nädalal tundu tõsi olevat. Muropaketti sai AMD-lt jõulukingi, millest nad ei tohi lähemalt rääkida enne kui järgmisel nädalal. Siis pidi selle kohta ka artikkel tulema. Midagi muud kui uusi kaarte ei ole ju hetkel AMD-lt oodata. eusa_think.gif

http://plaza.fi/muropaketti/myos-amd-muisti-muropaketin-lukijoita-joululahjalla

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 23:03:22 vasta tsitaadiga

enamus ülevaatajatel kaardid käes..testid tehtud
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 00:25:54 vasta tsitaadiga

TRA elu lüliti rofl.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.12.2010 02:50:11 vasta tsitaadiga

HD 6950:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 04:39:52 vasta tsitaadiga

Krt need unwrapping videod YT-s ajavad alati ostuisu peale icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 09:22:27 vasta tsitaadiga

Täiesti mõtteto video icon_eek.gif
tsitaat:

Krt need unwrapping videod YT-s ajavad alati ostuisu peale

Mille ostuisu, kas mullikile või?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.