|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.12.2010 17:15:24
|
|
|
sain siis esimese elektriarve peale 6870 soetamist ja arve on 90.- väiksem, kui 4870 puhul
viimasel muidugi kellade alla laskmine ei toiminud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
01.12.2010 23:02:03
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
sain siis esimese elektriarve peale 6870 soetamist ja arve on 90.- väiksem, kui 4870 puhul
viimasel muidugi kellade alla laskmine ei toiminud  |
Siis on hästi, kuigi EE tõstab hinda ja varsti maksad ikka sama summa, kui mitte rohkem  |
4870'ga maksaks selle rohkema puhul ikkagi rohkem, kui 6870'ga.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
02.12.2010 00:44:58
|
|
|
| Kui edgar ei ole just uue ATI kiibi koodnimi, siis kisub juba jube ot-ks!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
02.12.2010 13:44:40
|
|
|
6800 biose ei saa veel vist kuidagi flashida?
atiflash ei toeta veel 6800
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.12.2010 16:50:59
|
|
|
| Mälupulgalt äkki?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
03.12.2010 18:53:21
|
|
|
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Mälupulgalt äkki? |
Atiflash käibki pulgalt.näiteks.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.12.2010 19:08:12
|
|
|
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
03.12.2010 19:50:03
|
|
|
| Gigabyte 6850 dualfani sain näppida nädala jagu ja on too ka vaikne, cpu fan tegi rohkem myra. Peale draiveri installi pandi lihtsalt vaikimis hirmasd pöörded peale. Kui pöörded käsitsi lasta miinimumi, 20% vist? siis ei kuule sealt enam midagi ja jahutas ilusti asja ära.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.12.2010 19:52:39
|
|
|
| see 20% ongi paras vuhiseja, Sapphire on isegi 40% peal vaiksem ja temp ka 850MHz klokiga loadi alla 60c
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
03.12.2010 19:56:37
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
+
Vaikne ja jahutab päris hästi.
mul 940/1200 korpus kinni ja mängudes max 60C
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.12.2010 21:02:00
|
|
|
| Mask, sul voltage control töötab sel sapphirel?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
03.12.2010 21:51:40
|
|
|
| jep, aga see klokk on def voldil
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
03.12.2010 21:57:52
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.12.2010 22:08:09
|
|
|
| Mask kirjutas: |
| jep, aga see klokk on def voldil |
Mis progega muidu klokid ja kuskohast tirisid?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
03.12.2010 22:47:16
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Mask kirjutas: |
| jep, aga see klokk on def voldil |
Mis progega muidu klokid ja kuskohast tirisid? |
sapphire trixx iga sellega saab üle limiitide ka. sapphire lehelt.
afterburneril toimib ka volti muutmine aga seal limiit ees.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
04.12.2010 10:30:07
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe  |
kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
04.12.2010 11:12:49
|
|
|
| enx kirjutas: |
| pwnage kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe  |
kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D |
6850 peaks olema täpselt samasse auku, lihtsalt dx11 toega voolusäästlikum ja mis mõnedes mängudes oluline- single-gpu kaart.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
04.12.2010 11:55:38
|
|
|
| enx kirjutas: |
| pwnage kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe  |
kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D |
Horsepowerit on vähem kui X2-l (pidin ikka enamus mängudes AA allapoole tõmbama), aga meeldib just see, et on hääletu ja võtab vähem voolu.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.12.2010 12:08:41
|
|
|
| Mask kirjutas: |
sapphire trixx iga sellega saab üle limiitide ka. sapphire lehelt.
afterburneril toimib ka volti muutmine aga seal limiit ees. |
äkki annad lingi? seal vist ainult regamisega?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.12.2010 16:40:06
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| enx kirjutas: |
| pwnage kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad. |
Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe  |
kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D |
6850 peaks olema täpselt samasse auku, lihtsalt dx11 toega voolusäästlikum ja mis mõnedes mängudes oluline- single-gpu kaart. |
Nõks aeglasem siiski.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
04.12.2010 16:45:47
|
|
|
| 6850 ikka omajagu aeglasem kui 4870x2.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
04.12.2010 16:53:34
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| 6850 ikka omajagu aeglasem kui 4870x2. |
Tõsi
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.12.2010 18:07:23
|
|
|
Tänud
Spoiler 
Mu oma klokkub ka päris kenasti.
Rohkem pole veel proovinud ja see on def vcorega.
See Trixx on huvitav asi, sellega saab venti 0% peale panna
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.12.2010 20:27:28
|
|
|
Sain oma MSI HD6850 OC ka kätte (default sagedused siis 820MHz gpu ja 4400MHz mem).
Halb uudis on see, et kelluma seda kuidagi ei saa Proovisin erinevaid variante, aga 900MHz tundub isegi 1.250V juures maksimaalne stabiilne GPU-sagedus olema. Mälu max on 1175MHz e. 4700MHz.
Kasutasin siis Catalyst 10.10e ja MSI Afterburner v2.1.0 Beta 4.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.12.2010 00:39:18
|
|
|
| Mis hetkel parim ost oleks klokkumise osas?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
06.12.2010 01:13:06
|
|
|
Magic, need kaardid millega saab softiga volti juurde anda, klokkuvad kõik suht hästi. kuidas rahaga lood on sellise osta.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.12.2010 12:08:00
|
|
|
based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.12.2010 12:55:38
|
|
|
| G80 kirjutas: |
based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:
 |
millises seriaalis sellisele järeldusele jõuti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
06.12.2010 13:00:09
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:
 |
millises seriaalis sellisele järeldusele jõuti  |
One of the best ever...The Big Bang Theory
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
07.12.2010 09:28:16
|
|
|
Sai ka üks sapphire 6850 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta
viimati muutis ossa 07.12.2010 10:22:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
07.12.2010 09:45:43
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta  |
Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
07.12.2010 10:23:25
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
| ossa kirjutas: |
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta  |
Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis  |
Vabandust, 6850 ikka, näpukas parandatud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.12.2010 10:36:34
|
|
|
Ei tea, mu Sapphire on otseses mõttes hääletu.
Idles on auto rpm-iga vent 20% peal ja klokituna läheb loadis ~45% ning ka siis pole teda üle ketta heli kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
07.12.2010 10:42:05
|
|
|
| ossa kirjutas: |
| pwnage kirjutas: |
| ossa kirjutas: |
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta  |
Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis  |
Vabandust, 6850 ikka, näpukas parandatud  |
Huvitav, minu sapphire 6850 on täitsa hääletu ka mängides. Kasti vendid vuhisevad 5v peal vaevumärgatavalt, kõige lärmakamad asjad on kõvakettad.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.12.2010 11:54:50
|
|
|
| VR001-ga läheb nagu kodulehel mainitud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.12.2010 14:41:46
|
|
|
Winterwind, kui nüüd kuskilt leiab koha kus eestis vr001 osta siis läheb eksperimenteerimiseks, mis see kooslus annab kah
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
07.12.2010 15:32:51
|
|
|
fu: Radeon HD 6970 priced at $450
| tsitaat: |
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.
As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.
Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today. |
ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.12.2010 15:36:09
|
|
|
| trip kirjutas: |
fu: Radeon HD 6970 priced at $450
| tsitaat: |
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.
As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.
Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today. |
ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580  |
noh, eks EU selline kirves koht kus tehakse dollarid ja eurod 1:1 Samas kui ta on kiirem kui gtx580 ja samas hinnas siis on ju igati hea diil.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.12.2010 15:49:31
|
|
|
| Hmm, 570 vs 6950 saab põnev olema, tundub hind samasse auku tulevat, otsustamine jääb perf'i taha!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.12.2010 15:59:06
|
|
|
| perf tuleb ka enamvähem sama nagunii. koguaeg ju sama jõudluse kaardid sama hinnaga väljas olnud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.12.2010 16:03:25
|
|
|
see nädal kaks võiks kiiremini mööduda, tahaks uut kaarti juba saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.12.2010 16:40:22
|
|
|
| trip kirjutas: |
fu: Radeon HD 6970 priced at $450
| tsitaat: |
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.
As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.
Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today. |
ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580  |
GTX 580 hinnad ju samamoodi EUs kõrgemad. Lihtsalt on neil veidi aega olnud allapoole tulla. Eks 6970 tuleb samamoodi allapoole.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.12.2010 17:02:18
|
|
|
kui võtta loogiliselt, siis peaks 6990 maksma ca 500.- euri, sest 4870x2(kiireim isend) maksis sama palju tol ajal. Aga arvan, et selle hind tuleb pigem 700.- euro kanti, kui juba 6970 hind 450.-
Suhe on paari aastaga ikka väga paigast nihkunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.12.2010 23:17:38
|
|
|
| ot: |
| pwnage kirjutas: |
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis  |
Mul on isegi kodukino valjem, kui 2xF3 pöörlemine.  |
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.12.2010 12:27:02
|
|
|
Cayman Radeon HD 6970 and 6950 launch December 15th
Fudzilla
Spoiler 
| tsitaat: |
We have received confirmation from multiple sources that AMD’s Radeon HD 6970 and 6950 cards, codenamed Cayman, are scheduled to launch December 15th.
The HD 6970 should ship in decent quantities and we also heard that Radeon HD 6950 should also launch on the 15th, but in somewhat lesser quantities.
Our sources indicate that Geforce GTX 580 should end up faster than Radeon HD 6970 at least in many of the popular benchmarks. The fact that AMD is pricing Cayman cards a bit lower than the 580 lends a bit more credibility to such claims. We have also heard that driver was one of the reasons of this “slight” delay of Cayman launch, and we guess that part of the story is that Geforce GTX 580 ended up much better than ATI expected.
In the GPU world it is very easy to slip the schedule and it can involve all kinds of issues, from poor yields, bad beta driver, to a shortage of some components. At least we know that the card should be in some stores on December 15th. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2010 12:31:42
|
|
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.12.2010 12:44:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
 |
7 päeva veel.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2010 12:44:34
|
|
|
Fuzilla väidab et 6970 polegi kiirem kui 580? Siis on kahtlane ka 6950 edu 570 üle .. aga noh, nagu ikka, eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|