Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.12.2010 17:15:24 vasta tsitaadiga

sain siis esimese elektriarve peale 6870 soetamist ja arve on 90.- väiksem, kui 4870 puhul
viimasel muidugi kellade alla laskmine ei toiminud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.12.2010 23:02:03 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
sain siis esimese elektriarve peale 6870 soetamist ja arve on 90.- väiksem, kui 4870 puhul
viimasel muidugi kellade alla laskmine ei toiminud thumbs_up.gif

Siis on hästi, kuigi EE tõstab hinda ja varsti maksad ikka sama summa, kui mitte rohkem thumbs_down.gif
4870'ga maksaks selle rohkema puhul ikkagi rohkem, kui 6870'ga. icon_idea.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 02.12.2010 00:44:58 vasta tsitaadiga

Kui edgar ei ole just uue ATI kiibi koodnimi, siis kisub juba jube ot-ks!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 13:44:40 vasta tsitaadiga

6800 biose ei saa veel vist kuidagi flashida?
atiflash ei toeta veel 6800
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 16:50:59 vasta tsitaadiga

Mälupulgalt äkki?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.12.2010 18:53:21 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Mälupulgalt äkki?

Atiflash käibki pulgalt.näiteks.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 19:08:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 19:50:03 vasta tsitaadiga

Gigabyte 6850 dualfani sain näppida nädala jagu ja on too ka vaikne, cpu fan tegi rohkem myra. Peale draiveri installi pandi lihtsalt vaikimis hirmasd pöörded peale. Kui pöörded käsitsi lasta miinimumi, 20% vist? siis ei kuule sealt enam midagi ja jahutas ilusti asja ära.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 19:52:39 vasta tsitaadiga

see 20% ongi paras vuhiseja, Sapphire on isegi 40% peal vaiksem ja temp ka 850MHz klokiga loadi alla 60c
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 19:56:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.

+
Vaikne ja jahutab päris hästi.
mul 940/1200 korpus kinni ja mängudes max 60C
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 21:02:00 vasta tsitaadiga

Mask, sul voltage control töötab sel sapphirel?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 21:51:40 vasta tsitaadiga

jep, aga see klokk on def voldil
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 21:57:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.


Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 22:08:09 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
jep, aga see klokk on def voldil

Mis progega muidu klokid ja kuskohast tirisid?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 22:47:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mask kirjutas:
jep, aga see klokk on def voldil

Mis progega muidu klokid ja kuskohast tirisid?

sapphire trixx iga icon_wink.gif sellega saab üle limiitide ka. sapphire lehelt.
afterburneril toimib ka volti muutmine aga seal limiit ees.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 04.12.2010 10:30:07 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.


Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe thumbs_up.gif


kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 11:12:49 vasta tsitaadiga

enx kirjutas:
pwnage kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.


Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe thumbs_up.gif


kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D

6850 peaks olema täpselt samasse auku, lihtsalt dx11 toega voolusäästlikum ja mis mõnedes mängudes oluline- single-gpu kaart.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 11:55:38 vasta tsitaadiga

enx kirjutas:
pwnage kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.


Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe thumbs_up.gif


kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D


Horsepowerit on vähem kui X2-l (pidin ikka enamus mängudes AA allapoole tõmbama), aga meeldib just see, et on hääletu ja võtab vähem voolu.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 12:08:41 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
sapphire trixx iga icon_wink.gif sellega saab üle limiitide ka. sapphire lehelt.
afterburneril toimib ka volti muutmine aga seal limiit ees.

äkki annad lingi? seal vist ainult regamisega? icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 12:27:22 vasta tsitaadiga

Winterwind, Trixx dl
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 16:40:06 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
enx kirjutas:
pwnage kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul selline Sapphire HD6850.
Asi on otseses mõttes hääletu.
Igasugused MSI Cyclone ja Gigabyte dual fan jahutused on KÕVASTI lärmakamad.


Sai ka oma 4870X2 asemel täna Sapphire 6850 masinasse lükatud.
Vaikne on ta küll, ei kuulegi kohe thumbs_up.gif


kuidas mängudes on? kiirem või samasse auku? omal ootab ees ka x2 väljavahetamine aga ei tea mille vastu:D

6850 peaks olema täpselt samasse auku, lihtsalt dx11 toega voolusäästlikum ja mis mõnedes mängudes oluline- single-gpu kaart.

Nõks aeglasem siiski.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 16:45:47 vasta tsitaadiga

6850 ikka omajagu aeglasem kui 4870x2.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 16:53:34 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
6850 ikka omajagu aeglasem kui 4870x2.


Tõsi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 18:07:23 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
Winterwind, Trixx dl

Tänud thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Mu oma klokkub ka päris kenasti.
Rohkem pole veel proovinud ja see on def vcorega.
See Trixx on huvitav asi, sellega saab venti 0% peale panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.12.2010 20:27:28 vasta tsitaadiga

Sain oma MSI HD6850 OC ka kätte (default sagedused siis 820MHz gpu ja 4400MHz mem).

Halb uudis on see, et kelluma seda kuidagi ei saa icon_confused.gif Proovisin erinevaid variante, aga 900MHz tundub isegi 1.250V juures maksimaalne stabiilne GPU-sagedus olema. Mälu max on 1175MHz e. 4700MHz.

Kasutasin siis Catalyst 10.10e ja MSI Afterburner v2.1.0 Beta 4.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.12.2010 00:39:18 vasta tsitaadiga

Mis hetkel parim ost oleks klokkumise osas?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 01:13:06 vasta tsitaadiga

Magic, need kaardid millega saab softiga volti juurde anda, klokkuvad kõik suht hästi. icon_rolleyes.gif kuidas rahaga lood on sellise osta.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.12.2010 12:08:00 vasta tsitaadiga

based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 12:55:38 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:


millises seriaalis sellisele järeldusele jõuti icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.12.2010 13:00:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
G80 kirjutas:
based on my calculations 6970 should be THIS faster than 580:


millises seriaalis sellisele järeldusele jõuti icon_biggrin.gif


One of the best ever...The Big Bang Theory icon_cool.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 09:28:16 vasta tsitaadiga

Sai ka üks sapphire 6850 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta icon_rolleyes.gif


viimati muutis ossa 07.12.2010 10:22:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 09:45:43 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta icon_rolleyes.gif


Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 10:23:25 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
ossa kirjutas:
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta icon_rolleyes.gif


Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis icon_lol.gif


Vabandust, 6850 ikka, näpukas parandatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 10:36:34 vasta tsitaadiga

Ei tea, mu Sapphire on otseses mõttes hääletu.
Idles on auto rpm-iga vent 20% peal ja klokituna läheb loadis ~45% ning ka siis pole teda üle ketta heli kuulda.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 10:42:05 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
pwnage kirjutas:
ossa kirjutas:
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% peale, siis tegi korraks kõva röökimist.
see kõik stockis, pole veel trixx jõudnud proovida, 6850-l idles olid pöörded 30 % peal, ilmselt võiks need vähe allapoole lasta icon_rolleyes.gif


Võtsid 6870 ligi, aga 6850 pöörded on 30%? Sul siis mõlemad olemas?
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis icon_lol.gif


Vabandust, 6850 ikka, näpukas parandatud icon_wink.gif


Huvitav, minu sapphire 6850 on täitsa hääletu ka mängides. Kasti vendid vuhisevad 5v peal vaevumärgatavalt, kõige lärmakamad asjad on kõvakettad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.12.2010 11:46:32 vasta tsitaadiga

kas ma olen õieti arusaanud et see jahutus sobiks ka minu club3d hd 6870 kaardile http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=2_0&mID=101&page=support
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 11:54:50 vasta tsitaadiga

VR001-ga läheb nagu kodulehel mainitud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.12.2010 14:41:46 vasta tsitaadiga

Winterwind, kui nüüd kuskilt leiab koha kus eestis vr001 osta siis läheb eksperimenteerimiseks, mis see kooslus annab kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:32:51 vasta tsitaadiga

fu: Radeon HD 6970 priced at $450

tsitaat:
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.

As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.

Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today.


ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.12.2010 15:36:09 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
fu: Radeon HD 6970 priced at $450

tsitaat:
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.

As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.

Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today.


ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580 icon_neutral.gif


noh, eks EU selline kirves koht kus tehakse dollarid ja eurod 1:1 icon_sad.gif Samas kui ta on kiirem kui gtx580 ja samas hinnas siis on ju igati hea diil.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:49:31 vasta tsitaadiga

Hmm, 570 vs 6950 saab põnev olema, tundub hind samasse auku tulevat, otsustamine jääb perf'i taha!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:59:06 vasta tsitaadiga

perf tuleb ka enamvähem sama nagunii. koguaeg ju sama jõudluse kaardid sama hinnaga väljas olnud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 16:03:25 vasta tsitaadiga

see nädal kaks võiks kiiremini mööduda, tahaks uut kaarti juba saada icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2010 16:40:22 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
fu: Radeon HD 6970 priced at $450

tsitaat:
EU price from €429 to €449 with VAT
We got a hint on Radeon HD 6970 pricing. Our sources are indicating that the suggested e-tail price for this product should be set around $450 in USA, while Europe will have to pay between €429 and €449, depending on the country.

As we previously announced Radeon HD 6970 will ship in volume and there should be plenty of cards available on launch day, e.g. you can call it a real hardware launch and the card looks to be significantly cheaper than Geforce GTX 580. The GTX 580 sells for some $515 to $530 depending on the brand and shipping cost and ATI looks like it will end up cheaper. This is quite good news for Radeon fans.
We still don't have any concrete information about Radeon HD 6950 EU pricing but of course it should end up close to €300 to €350 if not less. This is a simple educated guess knowing that Nvidia wants to price the GTX 570 around the $330 mark for the US market.

Of course bear in mind that the launch is still a week away and AMD might readjust its prices to counter the GTX 570, but this is the info we are hearing today.


ehk siis eu-s maksab samapalju kui gtx580 icon_neutral.gif


GTX 580 hinnad ju samamoodi EUs kõrgemad. Lihtsalt on neil veidi aega olnud allapoole tulla. Eks 6970 tuleb samamoodi allapoole.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 17:02:18 vasta tsitaadiga

kui võtta loogiliselt, siis peaks 6990 maksma ca 500.- euri, sest 4870x2(kiireim isend) maksis sama palju tol ajal. Aga arvan, et selle hind tuleb pigem 700.- euro kanti, kui juba 6970 hind 450.-
Suhe on paari aastaga ikka väga paigast nihkunud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.12.2010 23:17:38 vasta tsitaadiga

ot:
pwnage kirjutas:
Ma oma 6850 pole küll kuulnud, isegi Samsung F3 kõvaketta pöörlemine on valjem kui kaart loadis icon_lol.gif
Mul on isegi kodukino valjem, kui 2xF3 pöörlemine. eusa_think.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.12.2010 12:27:02 vasta tsitaadiga

Cayman Radeon HD 6970 and 6950 launch December 15th
Fudzilla

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 12:31:42 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.12.2010 12:44:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
icon_smile.gif thumbs_up.gif

7 päeva veel. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 12:44:34 vasta tsitaadiga

Fuzilla väidab et 6970 polegi kiirem kui 580? Siis on kahtlane ka 6950 edu 570 üle .. aga noh, nagu ikka, eks näis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.