|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
22.11.2010 14:42:57
|
|
|
| erick kirjutas: |
Jeebus küll mees, saa aru, HD6870 on mid-range kaart, hind oli ju $239! HD5870 maksis launchil $379! |
Loe ikka enne eelnev arutelu läbi, kui emotsionaalseks lähed. Alguse sai kõik sellest, et 5 -> 6 põlvkonna hüpe pole nii suur, kui eelnevad on olnud, AMD/ATi turupositsiooni pärast. Väideti, et eelmise seeria tippudega on kohatu võrrelda, võrrelda võiks launch day kaarte. Ja eks ma siis võrdlesin. Hinnast pole kunagi juttu olnud.
| Winterwind kirjutas: |
tuleb teha nagu nvidia, sügad end aasta, jätad ühe põlvkonna üldse vahele, teed paar neljanda seeria kaarti ja renamed nad viiendaks seeriaks.
keegi ei kurda  |
Just täpselt, nvidia tegi täpselt samamoodi, kui 8. seeria ATile sabatulesid näitas. Kui konkurents puudub, pole motivatsiooni pingutada.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
22.11.2010 14:49:26
|
|
|
See nn "hüpe" tuleks vast mõõta 5770 ja 6870 vahel, mitte 5870 ja 6870 vahel. Parandage mind, kui eksin
edit:
Seda kuuenda seeria kaarti vist pole veel saadaval ( ? ), mida seostada eelmise generatsiooni 5870'ga.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
22.11.2010 14:51:00
|
|
|
Põhimõtteliselt küll!
5770=6870
5870=6970
5970=6990
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.11.2010 14:51:13
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Jeebus küll mees, saa aru, HD6870 on mid-range kaart, hind oli ju $239! HD5870 maksis launchil $379! |
Loe ikka enne eelnev arutelu läbi, kui emotsionaalseks lähed. Alguse sai kõik sellest, et 5 -> 6 põlvkonna hüpe pole nii suur, kui eelnevad on olnud, AMD/ATi turupositsiooni pärast. Väideti, et eelmise seeria tippudega on kohatu võrrelda, võrrelda võiks launch day kaarte. Ja eks ma siis võrdlesin. Hinnast pole kunagi juttu olnud.
| Winterwind kirjutas: |
tuleb teha nagu nvidia, sügad end aasta, jätad ühe põlvkonna üldse vahele, teed paar neljanda seeria kaarti ja renamed nad viiendaks seeriaks.
keegi ei kurda  |
Just täpselt, nvidia tegi täpselt samamoodi, kui 8. seeria ATile sabatulesid näitas. Kui konkurents puudub, pole motivatsiooni pingutada. |
pigem just konkurents oli see, mis sundis keskklassi kaardid varem turule tooma
gtx 470/460 - hinnad odavamad kui hd5850, kuid perf sarnasesse kanti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
22.11.2010 14:57:30
|
|
|
| Mirage, jätame nimed hetkeks kõrvale. Seda, et nad oma kaarte jõudluse järgi teistmoodi kutsuvad, kui 5. seeria puhul, tean ma isegi. Ka see, et sama jõudluse saab odavamalt kätte või, et sama raha eest saab rohkem jõudlust, on seeria hüppe puhul normaalne, ja selle puudumine ei ole hetkel probleem. Nii on olnud kõigi eelnevate seeriavahetuste puhul. Mis aga puudu on, on aga kiire kaart juba launchipäeval. Ei ole ju iseenesest katastroof paar kuud oodata, aga see on märk sellest, mis juhtub, kui üks firma liiga suure positsiooni saab. Kalluka soovis siin lehekülg tagasi nvidia surma, ma oleks selliste soovidega ettevaatlik.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.11.2010 16:51:14
|
|
|
| Nvidia ei kao kuhugi - firma lihtsalt maksab lõivu liialt suure kasumiahnuse pealt. GTX460 on igati asjalik kaart ja hind oli ikka kõvasti odavam HD5830-st.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.11.2010 17:47:50
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Radeon HD 6990 beastie to pack 3840 SPs, 4GB of memory
TechConnect Magazine
Spoiler 
| tsitaat: |
While delayed and now set for a Q1 arrival, AMD's next-gen dual-GPU graphics card, the Radeon HD 6990 (codename Antilles), is still one very enticing product, and a leaked specification slide comes to confirm it.
According to the specs sheet that slipped onto the interweb, the Radeon HD 6990 has no less than 3840 Stream Processors (1920 per Cayman GPU), 4GB of GDDR5 memory and a bandwidth of 307.2 GB/s, up to 6.0 TFLOPS of single precision and 1.5 TFLOPS of double precision, plus a TDP of 300W. The upcoming uber-card likely takes up two PCI slots and includes two DVI and three mini DisplayPort outputs.
CrossFireX support is probably included too for some quad-GPU madness. |
|
The Beast!  |
Tahaks juba teada mis pauku see pill teeb Kuigi minu jaoks kõige huvitavam saab ilmselt olema HD6970.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
22.11.2010 17:52:28
|
|
|
Väga räme püss, aga eks maksab ka vastavalt
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
22.11.2010 18:12:02
|
|
|
Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970)
viimati muutis Asgate 22.11.2010 18:17:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.11.2010 18:12:20
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
...
Tahaks juba teada mis pauku see pill teeb Kuigi minu jaoks kõige huvitavam saab ilmselt olema HD6970. |
Mind ka pigem huvitaks, mis 6970 tegema hakkab ja kuidas end üleval peab?
Siis tean kas tasub vahetama hakata või mitte.
1 Gpu süsteem ühilduvam mängudega.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
22.11.2010 18:29:12
|
|
|
Mõtlesin 6990
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.11.2010 18:42:15
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970) |
Kust võtad seda?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
22.11.2010 18:52:05
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Asgate kirjutas: |
| Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970) |
Kust võtad seda?  |
Targemad onud (Nvidia fanboy-d) saunas rääkisid
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.11.2010 19:07:21
|
|
|
Cayman XT - 1920SP, 900Mhz core, 6GHz GDDR5, 3.5 TFLOPS.
Cayman PRO - 1536 SP, 800Mhz core, 5Ghz GDDR5, 2,5 TFLOPs
1920 4-VLIW SPs, 120 TMUs, 30 SIMDs, 2 tesselators & setup engines, 32 beefed up ROPs, better GPGPU functionality, fast memory controller, if the chip is still under 400 mm^2, that would be a marvelous engineering feat from AMD graphic division engineers
Spoiler 
Spoiler 
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.11.2010 19:36:28
|
|
|
| Täna peaks siis NDA kukkuma ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
22.11.2010 19:39:05
|
|
|
need peaks olema enne seda delay-d tehtud slaidid.
13 dets on launch
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
22.11.2010 19:49:37
|
|
|
Keegi teab miks üldse delay tekkis? Äkki mingi fail nagu gtx 480 launchiga oli o.O
_________________ wat? |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.11.2010 19:51:15
|
|
|
| Wtf kirjutas: |
| Keegi teab miks <b>ül<font color=red>d</font>se</b> delay tekkis? Äkki mingi fail nagu gtx 480 launchiga oli o.O |
Oli ju juttu et komponendid mida toiteahelas kasutatakse vähese saadavusega, kuigi krt teab kui tõene see oli.
Enivei neid delaysid tuleb ikka ette.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
23.11.2010 21:02:02
|
|
|
Club 3D readies overclocked Radeon HD 6870
TechConnect Magazine
Spoiler 
| tsitaat: |
Dutch add-in board maker has now exposed its latest Barts-based graphics card, the Radeon HD 6870 Overclocked Edition which features a custom dual-slot cooler (with two heatpipes apparently) and upped clocks - 940 MHz (900 MHz stock) for the GPU and 4400 MHz (4200 MHz) for the memory.
Club 3D's card also has 1120 Stream Processors, a 256-bit memory interface, 1GB of GDDR5 VRAM, DirectX 11, CrossFireX and Eyefinity support, plus dual-DVI, one HDMI 1.4 and two mini DisplayPort 1.2 outputs. The retail date and price tag of the Radeon HD 6870 Overclocked Edition are currently MIA (Missing in action). |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.11.2010 22:17:32
|
|
|
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler 
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.11.2010 22:21:30
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
23.11.2010 22:29:47
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler 
|
See info ei ole ju mitte HD6990 vaid HD10000 kohta.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.11.2010 22:36:02
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler 
|
See info ei ole ju mitte HD6990 vaid HD10000 kohta.  |
Pealegi siit võib välja lugeda, et GTX 600 seeria imeb!
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
23.11.2010 22:41:44
|
|
|
| ot: |
| G80 kirjutas: |
Pealegi siit võib välja lugeda, et GTX 600 seeria imeb!  |
Pole hullu, jäetakse vahele ja renametakse kohe GTX7xx-iks |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aslanahmet
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.11.2010 23:28:52
|
|
|
Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
23.11.2010 23:37:10
|
|
|
| tsitaat: |
Uut infot HD 6990 kohta:
|
Official?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aslanahmet
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2009
|
24.11.2010 00:37:47
|
|
|
| I am not sure if it is offical or photoshop because i did not see any of news about that in Asus web. Just saw and wanted share.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.11.2010 00:44:36
|
|
|
Mingi mehe märg unistus
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
24.11.2010 02:02:13
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud  |
piix, aitab juba sellest riistavõrdlemisest. Tõsiselt ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
24.11.2010 03:07:28
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud  |
Kust sa seda jama veel välja lugenud oled? Pole nt endal kordagi probleeme ette tulnud, et mäng jookseks sitemini kui peaks minu riistvaral...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
24.11.2010 11:49:35
|
|
|
Hinnad on praegu natuke paigast ära, just selles suhtes, et 5xxx seeria kaartide hinnad ei ole piisavalt langenud, näiteks HD5830 on kallim kui 6850
jutt on siis poodide hindadest
Kasutatud kaardi ostmisel pole jälle üldse mõtet, kui ostad firmale, sest tavaliselt ostuarvet sa sellele ei saa
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.11.2010 12:16:19
|
|
|
5850/5870 täitsa heade hindadega AK's.
5830 pole mõistlik ost olnud juba väljalaskmisest saati.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
24.11.2010 15:43:22
|
|
|
| tsitaat: |
5850/5870 täitsa heade hindadega
|
Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.11.2010 15:55:54
|
|
|
~300eek hinnavahe ja ~10% jõudlusevahe.
Lisaks 5850'l vaikne jahutus, vähe parem voolutarbe/jõudluse suhe ja klokkub nagu loom.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
24.11.2010 15:59:52
|
|
|
| tsitaat: |
Lisaks 5850'l vaikne jahutus, vähe parem voolutarbe/jõudluse suhe ja klokkub nagu loom.
|
Klokkumise suhtes õigus, 6870 ei klokku üldse peaaegu
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.11.2010 16:05:43
|
|
|
klokkub küll, anna ainult volti.
neil custom pcb-ga 5850-del pole enamasti üldse voldimuutmise võimalust
seega enamasti jääb ka klokkides kiirus 6870-le alla.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
24.11.2010 16:42:59
|
|
|
| ossa kirjutas: |
| tsitaat: |
5850/5870 täitsa heade hindadega
|
Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga  |
5870 saab alla 4 kilo kätte ning 5850 on 6870 ja 6850 vahel. Hinnad on minuarust sinna auku kuhu prefi järgi peakski olema. Iseenesest hinnad on siin banaanivabariigis nii kui nii sellised nagu nad on.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
24.11.2010 22:33:13
|
|
|
PowerColor Readies First Passive-Cooled HD 6850 Graphics Card
techPowerUp
 
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.11.2010 22:38:39
|
|
|
vägev jahutus... sellele tekiks kohe isu 1 või 2x 120mm vendid peale panna Imo võiks see jahutus teiseltpoolt PCBd kah samasugune olla... nagu ümber-kaardi jahutus... huvitav kuidas toimiks?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
24.11.2010 23:01:31
|
|
|
See oleks päris naljakas kui see sellisena tootmisse läheb, kuna praegu on jahutus sellisena nagu ta on 3-e slotine, paljud arvan ei ole nõus nii lahja kaardi puhul 3 slotti ohverdama: Lisaks sellele on osad emaplaadid ikka veel kahe pci-e slotti kaupa crossfiret toetavad, nii et 2 sellist kaarti ei mahu füüsiliselt kõrvuti osadel juhtudel. Ma arvan et nad loobuvad sellest L osast enne kui kaart tootmisse läheb.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
24.11.2010 23:16:32
|
|
|
Ohsa kurat , moka viskab lahti.Selline jahutus kohe .Tõesti , viskaks sinna paar venti peale ja klokkaks nii ,et aitab
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
24.11.2010 23:55:50
|
|
|
| AJ kirjutas: |
PowerColor Readies First Passive-Cooled HD 6850 Graphics Card
techPowerUp
|
Väga meeldiv uudis.
Õnneks mahub Maximus Formulale kaks sellist kaarti. Kui pole liialt downclockitud olen kindel klient.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
25.11.2010 18:21:12
|
|
|
| chulo kirjutas: |
| ossa kirjutas: |
| tsitaat: |
5850/5870 täitsa heade hindadega
|
Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga  |
5870 saab alla 4 kilo kätte ning 5850 on 6870 ja 6850 vahel. Hinnad on minuarust sinna auku kuhu prefi järgi peakski olema. Iseenesest hinnad on siin banaanivabariigis nii kui nii sellised nagu nad on. |
Minu arust ka hd5000 hinnad parajad. Odavamaks ei saa lasta, siis ei osta keegi hd6000.
6900 välja tuleb, siis eelduste kohaselt teised ka väheke langevad.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.11.2010 22:09:27
|
|
|
MSI Announces Radeon HD 6870 Twin Frozr II OC
TechPowerUP
MSI R6870 TFII/OC
| tsitaat: |
Internationally renowned graphics card and mainboard manufacturer MSI announces today the R6870 Twin Frozr II graphics card. It is equipped with the latest 40nm AMD Radeon HD6870 GPU, IGB GDDR5 high-speed graphics memory, and the award-winning Twin Frozr II thermal solution. As a result, the operating temperature and noise of the R6870 Twin Frozr II are reduced by 19°C and 12.8dB respectively (versus the reference design). Also, the overvoltage function from the MSI-exclusive Afterburner software further enhances the OC potential of the Barts GPU, and AMD’s Eyefinity Technology provides optimal multi-display 2D/3D output for gaming, productivity and entertainment. Along with the super reliable Solid CAPs which prolong product life and enhance product stability and quality, the R6870 Twin Frozr II is the best choice ever for power users looking for graphics cards with ultimate performance and low operating temperature.
Spoiler 
 
Exclusive Twin Frozr II thermal solution maintains perfect balance between cooling and noise control
he Twin Frozr II found on the R6870 Twin Frozr II consists of a large-area copper base heat-sink with high density radiation fins, dual 8cm temperature-controlled PWM fans, and five heat-pipes to increase airflow and enhance heat conductivity for the GPU and neighboring components. In addition to the superb cooling effect, it is quiet! Under full load, the Twin Frozr II cooler reduces temperature and noise by 19°C and 12.8dB respectively versus the reference design. By design, the R6870 Twin Frozr II is the industry-first graphics card that achieves a perfect balance between thermal solution and noise reduction.
Support for Afterburner overvoltage function to unleash display performance
In terms of software support, the R6870 Twin Frozr II supports the MSI-exclusive Afterburner OC software designed for instantaneous GPU and memory clock adjustments and advanced fan speed control. Users can even save up to 5 OC profiles of their own for gaming, productivity and entertainment. With the Afterburner, users can further adjust the GPU voltage to break through the limit of GPU and thereby unleash the power and performance of graphics cards. The Afterburner can also monitor the GPU temperature and fan speed for power users to totally control their graphics cards.
AMD Eyefinity and 3D Video
The R6870 Twin Frozr II is equipped with the AMD-exclusive Eyefinity Technology for multi-display, supporting up to four screens. DisplayPort 1.2 and HDMI 1.4a (which support 3D video and 7.1-channel lossless TrueHD and DTS-HD audio formats) help provide consumers with the most exciting audio/visual fun. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
26.11.2010 10:19:44
|
|
|
ASUS EAH6850 DirectCU OC Edition Review
Overclockers Club
    
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
26.11.2010 12:45:45
|
|
|
puss jahutus tundub
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|