Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 14:30:13 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Kui mul on selline 400W toide
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/123833/
Kui ma 3850 vahetaksein välja 6870 vastu
Kas siis antud kooslus töötaks - või pean midagi sobilikumat toiteks vaatama?

Praegu töötab nii
PH X4 9550 AM2+
Ati radeon HD3850 (512mb)
2x2048 DDR2
2x500 7200 rpm ketas
optiline seade

Plaan oleks ka prose vahetada phenom 2 vastu kunagi hiljem


Peaks küll välja vedama. Vähemalt stock sätetel, ilma klokkimiseta.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.11.2010 14:42:57 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Jeebus küll mees, saa aru, HD6870 on mid-range kaart, hind oli ju $239! icon_smile.gif HD5870 maksis launchil $379!

Loe ikka enne eelnev arutelu läbi, kui emotsionaalseks lähed. Alguse sai kõik sellest, et 5 -> 6 põlvkonna hüpe pole nii suur, kui eelnevad on olnud, AMD/ATi turupositsiooni pärast. Väideti, et eelmise seeria tippudega on kohatu võrrelda, võrrelda võiks launch day kaarte. Ja eks ma siis võrdlesin. Hinnast pole kunagi juttu olnud.

Winterwind kirjutas:
tuleb teha nagu nvidia, sügad end aasta, jätad ühe põlvkonna üldse vahele, teed paar neljanda seeria kaarti ja renamed nad viiendaks seeriaks.
keegi ei kurda icon_lol.gif

Just täpselt, nvidia tegi täpselt samamoodi, kui 8. seeria ATile sabatulesid näitas. Kui konkurents puudub, pole motivatsiooni pingutada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 14:49:26 vasta tsitaadiga

See nn "hüpe" tuleks vast mõõta 5770 ja 6870 vahel, mitte 5870 ja 6870 vahel. Parandage mind, kui eksin icon_rolleyes.gif

edit:

Seda kuuenda seeria kaarti vist pole veel saadaval ( ? ), mida seostada eelmise generatsiooni 5870'ga.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 14:51:00 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt küll!
5770=6870
5870=6970
5970=6990
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2010 14:51:13 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
erick kirjutas:
Jeebus küll mees, saa aru, HD6870 on mid-range kaart, hind oli ju $239! icon_smile.gif HD5870 maksis launchil $379!

Loe ikka enne eelnev arutelu läbi, kui emotsionaalseks lähed. Alguse sai kõik sellest, et 5 -> 6 põlvkonna hüpe pole nii suur, kui eelnevad on olnud, AMD/ATi turupositsiooni pärast. Väideti, et eelmise seeria tippudega on kohatu võrrelda, võrrelda võiks launch day kaarte. Ja eks ma siis võrdlesin. Hinnast pole kunagi juttu olnud.

Winterwind kirjutas:
tuleb teha nagu nvidia, sügad end aasta, jätad ühe põlvkonna üldse vahele, teed paar neljanda seeria kaarti ja renamed nad viiendaks seeriaks.
keegi ei kurda icon_lol.gif

Just täpselt, nvidia tegi täpselt samamoodi, kui 8. seeria ATile sabatulesid näitas. Kui konkurents puudub, pole motivatsiooni pingutada.
pigem just konkurents oli see, mis sundis keskklassi kaardid varem turule tooma
gtx 470/460 - hinnad odavamad kui hd5850, kuid perf sarnasesse kanti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.11.2010 14:57:30 vasta tsitaadiga

Mirage, jätame nimed hetkeks kõrvale. Seda, et nad oma kaarte jõudluse järgi teistmoodi kutsuvad, kui 5. seeria puhul, tean ma isegi. Ka see, et sama jõudluse saab odavamalt kätte või, et sama raha eest saab rohkem jõudlust, on seeria hüppe puhul normaalne, ja selle puudumine ei ole hetkel probleem. Nii on olnud kõigi eelnevate seeriavahetuste puhul. Mis aga puudu on, on aga kiire kaart juba launchipäeval. Ei ole ju iseenesest katastroof paar kuud oodata, aga see on märk sellest, mis juhtub, kui üks firma liiga suure positsiooni saab. Kalluka soovis siin lehekülg tagasi nvidia surma, ma oleks selliste soovidega ettevaatlik.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.11.2010 16:51:14 vasta tsitaadiga

Nvidia ei kao kuhugi - firma lihtsalt maksab lõivu liialt suure kasumiahnuse pealt. GTX460 on igati asjalik kaart ja hind oli ikka kõvasti odavam HD5830-st.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.11.2010 17:47:50 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
AJ kirjutas:
Radeon HD 6990 beastie to pack 3840 SPs, 4GB of memory
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

The Beast! icon_cool.gif icon_razz.gif

Tahaks juba teada mis pauku see pill teeb icon_razz1.gif Kuigi minu jaoks kõige huvitavam saab ilmselt olema HD6970.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 17:52:28 vasta tsitaadiga

Väga räme püss, aga eks maksab ka vastavalt icon_confused.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.11.2010 18:12:02 vasta tsitaadiga

Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970)

viimati muutis Asgate 22.11.2010 18:17:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 18:12:20 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
...
Tahaks juba teada mis pauku see pill teeb icon_razz1.gif Kuigi minu jaoks kõige huvitavam saab ilmselt olema HD6970.


Mind ka pigem huvitaks, mis 6970 tegema hakkab ja kuidas end üleval peab?
Siis tean kas tasub vahetama hakata või mitte.
1 Gpu süsteem ühilduvam mängudega.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 18:21:12 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970)


Väga ebatõenäoline, et alla jääb.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 18:29:12 vasta tsitaadiga

Mõtlesin 6990 icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.11.2010 18:42:15 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970)

Kust võtad seda? icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 18:52:05 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Asgate kirjutas:
Ei saa ta eriti räme olla kui ta gtx580 alla jääb! (6970)

Kust võtad seda? icon_biggrin.gif

Targemad onud (Nvidia fanboy-d) saunas rääkisid icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.11.2010 19:07:21 vasta tsitaadiga

Cayman XT - 1920SP, 900Mhz core, 6GHz GDDR5, 3.5 TFLOPS.
Cayman PRO - 1536 SP, 800Mhz core, 5Ghz GDDR5, 2,5 TFLOPs


1920 4-VLIW SPs, 120 TMUs, 30 SIMDs, 2 tesselators & setup engines, 32 beefed up ROPs, better GPGPU functionality, fast memory controller, if the chip is still under 400 mm^2, that would be a marvelous engineering feat from AMD graphic division engineers

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 19:36:28 vasta tsitaadiga

Täna peaks siis NDA kukkuma ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 19:39:05 vasta tsitaadiga

need peaks olema enne seda delay-d tehtud slaidid.
13 dets on launch
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wtf
HV kasutaja
Wtf

liitunud: 22.12.2008




sõnum 22.11.2010 19:49:37 vasta tsitaadiga

Keegi teab miks üldse delay tekkis? Äkki mingi fail nagu gtx 480 launchiga oli o.O
_________________
wat?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.11.2010 19:51:15 vasta tsitaadiga

Wtf kirjutas:
Keegi teab miks <b>ül<font color=red>d</font>se</b> delay tekkis? Äkki mingi fail nagu gtx 480 launchiga oli o.O

Oli ju juttu et komponendid mida toiteahelas kasutatakse vähese saadavusega, kuigi krt teab kui tõene see oli.
Enivei neid delaysid tuleb ikka ette.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2010 21:02:02 vasta tsitaadiga

Club 3D readies overclocked Radeon HD 6870
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.11.2010 22:17:32 vasta tsitaadiga

Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2010 22:21:30 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2010 22:29:47 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

See info ei ole ju mitte HD6990 vaid HD10000 kohta. icon_wink.gif icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.11.2010 22:36:02 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
G80 kirjutas:
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

See info ei ole ju mitte HD6990 vaid HD10000 kohta. icon_wink.gif icon_lol.gif

Pealegi siit võib välja lugeda, et GTX 600 seeria imeb! icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2010 22:41:44 vasta tsitaadiga

ot:
G80 kirjutas:
Pealegi siit võib välja lugeda, et GTX 600 seeria imeb! icon_lol.gif

Pole hullu, jäetakse vahele ja renametakse kohe GTX7xx-iks w00t.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aslanahmet
HV kasutaja
aslanahmet

liitunud: 07.11.2009




sõnum 23.11.2010 22:51:51 vasta tsitaadiga

ASUS HD 6990

http://www.youtube.com/watch?v=aKDBTmr0bNQ

http://www.youtube.com/watch?v=heecd2_RpRc
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2010 23:28:52 vasta tsitaadiga

Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2010 23:37:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uut infot HD 6990 kohta:

Official?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 00:17:29 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Uut infot HD 6990 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler


Trust in relation to the presentation slides

ehk kuidas slaide photoshopida icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aslanahmet
HV kasutaja
aslanahmet

liitunud: 07.11.2009




sõnum 24.11.2010 00:37:47 vasta tsitaadiga

I am not sure if it is offical or photoshop because i did not see any of news about that in Asus web. Just saw and wanted share.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 00:44:36 vasta tsitaadiga

Mingi mehe märg unistus icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 24.11.2010 02:02:13 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud icon_wink.gif


piix, aitab juba sellest riistavõrdlemisest. Tõsiselt ei huvita.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 03:07:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Nvidia võib ju imeda palju tahes aga pärast on ikka halenaljakas mängufoorumist lugeda kui ATI poistel on hala lahti miks see ja teine mäng ei jookse,ja miks on jälle see mäng Nvidia kaartidele optimiseeritud icon_wink.gif

Kust sa seda jama veel välja lugenud oled? Pole nt endal kordagi probleeme ette tulnud, et mäng jookseks sitemini kui peaks minu riistvaral...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 11:49:35 vasta tsitaadiga

Hinnad on praegu natuke paigast ära, just selles suhtes, et 5xxx seeria kaartide hinnad ei ole piisavalt langenud, näiteks HD5830 on kallim kui 6850 icon_eek.gif
jutt on siis poodide hindadest icon_rolleyes.gif
Kasutatud kaardi ostmisel pole jälle üldse mõtet, kui ostad firmale, sest tavaliselt ostuarvet sa sellele ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 12:16:19 vasta tsitaadiga

5850/5870 täitsa heade hindadega AK's. thumbs_up.gif
5830 pole mõistlik ost olnud juba väljalaskmisest saati.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 15:43:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

5850/5870 täitsa heade hindadega

Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 15:55:54 vasta tsitaadiga

~300eek hinnavahe ja ~10% jõudlusevahe.

Lisaks 5850'l vaikne jahutus, vähe parem voolutarbe/jõudluse suhe ja klokkub nagu loom. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.11.2010 15:59:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks 5850'l vaikne jahutus, vähe parem voolutarbe/jõudluse suhe ja klokkub nagu loom.


Klokkumise suhtes õigus, 6870 ei klokku üldse peaaegu thumbs_down.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 16:05:43 vasta tsitaadiga

klokkub küll, anna ainult volti.
neil custom pcb-ga 5850-del pole enamasti üldse voldimuutmise võimalust
seega enamasti jääb ka klokkides kiirus 6870-le alla.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 24.11.2010 16:42:59 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
tsitaat:

5850/5870 täitsa heade hindadega

Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga icon_eek.gif


5870 saab alla 4 kilo kätte ning 5850 on 6870 ja 6850 vahel. Hinnad on minuarust sinna auku kuhu prefi järgi peakski olema. Iseenesest hinnad on siin banaanivabariigis nii kui nii sellised nagu nad on.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.11.2010 22:33:13 vasta tsitaadiga

PowerColor Readies First Passive-Cooled HD 6850 Graphics Card
techPowerUp


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.11.2010 22:38:39 vasta tsitaadiga

vägev jahutus... sellele tekiks kohe isu 1 või 2x 120mm vendid peale panna icon_biggrin.gif Imo võiks see jahutus teiseltpoolt PCBd kah samasugune olla... nagu ümber-kaardi jahutus... huvitav kuidas toimiks? icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.11.2010 23:01:31 vasta tsitaadiga

See oleks päris naljakas kui see sellisena tootmisse läheb, kuna praegu on jahutus sellisena nagu ta on 3-e slotine, paljud arvan ei ole nõus nii lahja kaardi puhul 3 slotti ohverdama: Lisaks sellele on osad emaplaadid ikka veel kahe pci-e slotti kaupa crossfiret toetavad, nii et 2 sellist kaarti ei mahu füüsiliselt kõrvuti osadel juhtudel. Ma arvan et nad loobuvad sellest L osast enne kui kaart tootmisse läheb.
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 23:16:32 vasta tsitaadiga

Ohsa kurat , moka viskab lahti.Selline jahutus kohe icon_biggrin.gif.Tõesti , viskaks sinna paar venti peale ja klokkaks nii ,et aitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 23:55:50 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
PowerColor Readies First Passive-Cooled HD 6850 Graphics Card
techPowerUp


Väga meeldiv uudis.
Õnneks mahub Maximus Formulale kaks sellist kaarti. Kui pole liialt downclockitud olen kindel klient.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 18:21:12 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
ossa kirjutas:
tsitaat:

5850/5870 täitsa heade hindadega

Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga icon_eek.gif


5870 saab alla 4 kilo kätte ning 5850 on 6870 ja 6850 vahel. Hinnad on minuarust sinna auku kuhu prefi järgi peakski olema. Iseenesest hinnad on siin banaanivabariigis nii kui nii sellised nagu nad on.


Minu arust ka hd5000 hinnad parajad. Odavamaks ei saa lasta, siis ei osta keegi hd6000.
6900 välja tuleb, siis eelduste kohaselt teised ka väheke langevad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 22:09:27 vasta tsitaadiga

MSI Announces Radeon HD 6870 Twin Frozr II OC
TechPowerUP
MSI R6870 TFII/OC
tsitaat:
Internationally renowned graphics card and mainboard manufacturer MSI announces today the R6870 Twin Frozr II graphics card. It is equipped with the latest 40nm AMD Radeon HD6870 GPU, IGB GDDR5 high-speed graphics memory, and the award-winning Twin Frozr II thermal solution. As a result, the operating temperature and noise of the R6870 Twin Frozr II are reduced by 19°C and 12.8dB respectively (versus the reference design). Also, the overvoltage function from the MSI-exclusive Afterburner software further enhances the OC potential of the Barts GPU, and AMD’s Eyefinity Technology provides optimal multi-display 2D/3D output for gaming, productivity and entertainment. Along with the super reliable Solid CAPs which prolong product life and enhance product stability and quality, the R6870 Twin Frozr II is the best choice ever for power users looking for graphics cards with ultimate performance and low operating temperature.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.11.2010 10:19:44 vasta tsitaadiga

ASUS EAH6850 DirectCU OC Edition Review
Overclockers Club


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.11.2010 12:45:45 vasta tsitaadiga

puss jahutus tundub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.